20 května, 2024

Servis lídrovi

Pohled z dnešní reality zpět do roku 1989 např. na tvrzení, že Západ nám chce pomoci, je více než komický. Po pravdě řečeno, byla to lež, stejně jako mnoho dalších lží – např. nerozšíření NATO ani o symbolický palec na východ.

Jenže, jak opakovaně tvrdí Vidlák, tohle nebyly největší lži. Největší lží s nejvíce destruktivním dopadem byla mantra, že ta tzv. „občanská“ společnost je tady pro nás. Kdo se zajímá, tak vidí pravý opak – ta občanská společnost, resp. její struktury jako např. politické neziskovky apod. jsou ostře proti nám, proti zájmům našeho státu a proti zájmům obyčejných lidí v něm žijících, kteří chtějí pracovat a po práci normálně žít.

Ještě nás čeká prozření ze sociálních sítí. Jako IT mám nějakou představu o technické a finanční náročnosti udržení jejich provozu a myšlenka, že někdo tyto peníze a úsilí poskytuje obyčejným lidem ZADARMO, navíc v kapitalismu, kde se všechno vč. člověka přepočítává na hodnotu peněz, je prostě absurdní a nemožná. S těmi soc. sítěmi je to zkrátka stejné jako s mantrou o občanské společnosti, která jev náš prospěch. Není. Tuším jako první o tzv. „shadow ban“ napsala Nikola (zde), dobrý článek napsal Antivirus (zde) a naposledy jsem toto téma slyšel z úst Petra Bureše na jeho TV v rozhovoru s Ing. Ľuptákem (zde). S celkem zajímavou myšlenkou na toto téma přišel Vidlák v rozhovoru, tuším v Hranicích (zde), kdy navrhuje, aby lidé používali vymyšlené účty, které by používali jen pro soc. sítě. Ale o tomhle dnes psát nechci, rozeberu to někdy jindy.

Hledání lídra

V roce 1998 jméno V. V. Putin široké veřejnosti nic neříkalo – a to ani v RF. Byla to šedá, nikomu nic neříkající, úřední myš, jak ho ostatně anglosasové za několik málo let nazvali v článku „Myš, která zařvala“. Tou dobou byla RF v rozvalu, pro anglosasy pravé Eldorádo. Jelcin asi nebyl až tak úplně vypitý, protože přišel s nápadem postavit do čela státu někoho, kdo bude zanedlouho označen za toho, kdo završí rozpad RF a svalí se na něj odpovědnost. S návrhem, že to bude nevýrazný Putin šel za Clintonem – a ten mu to schválil. Celkem jasně vidím, jak několik posledních let tluče hlavou do futer dveří a vykřikuje, co to udělal za blbost. Ale stalo se. V. V. Putin byl odsouhlasen a aby ten postup nebyl až tak úplně blbý, tak ho nakrátko udělali i premiérem. A pak ta šedá myš začala úřadovat …

V Maďarsku mají svého Orbána, který se z libtardů a jejich 5. kolony, tj. médií, neposadí na zadnici, stejně tak jako celkem účinně brání svůj stát před dopady šíleností přicházejících z Bruselu – brilantně to sehrál v otázce podpory UA. Určitě to není ideál, zajisté má své chyby, ale stará se o Maďary.

Na Slovensku se recykloval Fico. Dostal reálnou lekci v pravdivosti lidové moudrosti – čiň čertu dobře a peklem se Ti odmění. Svým způsobem byl něco jako Lukašenko – chtěl to hrát na obě strany s nadějí, že nastane nějaký kompromis. Lukašenkovi se za jeho vícevektorovou politiku odměnili tak, že mu tam chtěli udělat majdan, ale podělali to. Pamatuju si, že jako první pomoc od Putina vystartovalo směr Bělorusko letadlo plné schopných pracovníků s médii, aby otočili situaci, protože média mají opravdu neuvěřitelnou moc. Ovšem na Slovensku se anglosasům zadařilo – sice to stálo dva mladé životy, ale Fico byl odstaven a nastal pravý probruselský šturm. Ovšem tak jako se přepočítali v Putinovi, tak se přepočítali ve Ficovi. Ficovi taky došlo, že s tou sebrankou žádná dohoda být nemůže, protože znají jenom podrazy, neplnění dohod a své vítězství – přesně jak je to v těch westernovkách … přepadnout dostavník, oloupit, fixlovat v kartách a když teče do bot, tak převrhnout stůl. Tohle je v nich, jak v koze, nic jiného neumí. Jsou jak kobylky, přiletět, vše vyžrat a odletět plundrovat někde vedle. Ovšem Fico projevil neuvěřitelnou odolnost a houževnatost, které jsou vlastní lídrovi, dostal se zpět a rány vrací. Nechtěl bych být pojišťovnou u které je pojištěn proti nenadálému úmrtí ani šéfem jeho ochranky … a myslím, že si od nás zaslouží držet i palce u nohou.

Servis lídrovi

Kdo sleduje naši scénu, pak musí smutně konstatovat, že zatím českého Orbána, Fica nebo Putina nevidí. Jsme v čase trošku pozadu, ale nemusíme sedět s rukama v klíně a odevzdaně čekat až se někdo objeví. Chtěl bych napsat co a proč může udělat každý a tím přispěje k budoucímu řešení naší situace. I tady má pravdu Vidlák – situace se obrací v náš prospěch, sice pomalu, ale jistě a navíc je to jednosměrný proces. My sílíme, libtardí protinárodní škůdci oslabují. Ve všem. Je před námi doba, kdy se korouhvičky budu obracet ve stále větším počtu.

Ještě bych chtěl poukázat na něco – Putinovi trvalo cca 22 let, než se mohl pustit do střetu s KoZa. Vidlákovi trvalo taky hezkých pár let, než se propracoval k dnešní své čtenosti a lze tedy říct, že své místo na alternativě má pracně a tvrdě odpracováno. Co tím chci naznačit? … že všechno chce holt svůj čas, že nemožné na počkání ani zázraky do tří dnů se nekonají, že si to prostě musíme poctivě odpracovat. Mám pro to svoji zkratku – hned jsou k mání jen šmejdy z Tesca.

Aby se naše situace zlepšovala, pak nezbytnou podmínkou je smířit se s faktem, že nikdo za nás nic neudělá. Pokud se nezačneme sami aktivně starat o náš osud, pak nás vždycky někdo odrbe. V r. 1989 jsme uvěřili, že ta občanská společnost je tady pro nás a bude konat v náš prospěch … hlavně ať se nestaráme a užíváme si života – oni to zařídí za nás. Jo, zařídili … odrbali nás a odrbávají hlavně ve svůj prospěch. Buď si z toho vezeme ponaučení, nebo budeme i nadále využívání a zneužíváni a pak nám není pomoci. Je tady pořád jedna generace, která polovinu života prožila v socialismu a druhou v kapitalismu. Je tady tedy generace, která může hodnověrně srovnávat oba systémy. Do generace patřím a pokud generace mých rodičů tady vybudovala ohromné veřejné statky, tak bohužel musím konstatovat, že moje generace umožnila tyto statky zničit nebo zcizit ve prospěch cizáků. Moje generace má na aktivní politiku už pozdě, ale může svoje pochybení odčinit tím, že větší mírou bude poskytovat servis mladším politikům, ze kterých jistě vzejde nový lídr.

Je tady jedna věc, kdy pro společnou věc může něco udělat opravdu každý.

Můžeme se spolehnout, že někde je schovaná šedá myš buď vzor Putin nebo Orbán nebo Fico a tomuto budoucímu lídrovi můžeme prokazovat servis už dnes. Jde o to, že je třeba do společnosti nadhazovat témata a diskutovat o nich. Pokud ty témata začne předkládat k celospolečenskému projednání až objevivší se lídr, tak jsme ztratili spoustu času. Témata může vnášet kdokoli, kdo vládne perem, pokud si někdo netroufá na samostatný článek, pak může minimálně přispívat do komentářů.

V principu jde o to, aby vznikla představa, kolik lidí s čím vlastně souhlasí nebo je ochotno souhlasit a nesouhlasit.

Bylo nespočet článků nebo diskuzí na téma, zda EU a NATO je přínosem nebo není přínosem, zda vystoupit nebo nevystoupit. Díky tomu, že proběhly tyto diskuze a mnohdy pod nimi i bouřlivé komentáře, tak se jeví podpora EU a NATO nebo vystoupení z obou jako VĚTŠINOVĚ neakceptovatelné. Z diskuzí bych usuzoval, že široce akceptovatelné je zatím setrvat v EU A NATO, ovšem striktně za podmínky hájení vlastních národních zájmů. A o tohle, dle mého, jde. Pokud by toto téma nahodil do mediálního prostoru až objevivší se lídr, pak jsme ztratili spoustu času – opět by muselo protéct mnoho vody v řece, než by proběhla širší diskuze a bylo možno udělat nějaký relevantní odhad. A věcí k diskuzi je mnoho a taky je třeba si uvědomit, že přínosné jsou i negativní hlasy. Nemůžeme vytvářet vlastní bublinu a libovat si, jak všichni se vším souhlasíme. Takový život není – vždy bude někdo proti. Jen je třeba se obrnit proti trollům a hlavně své spoluobčany nenazývat ovcemi, tupci či jinak dehonestovat … budeme potřebovat co nejširší podporu pro změny k lepšímu, proto je neodrazujme vulgaritami.

Pěstování vize

Dnes čím dál častěji probíhají diskuze nejen v již zavedených médiích jako je Petr Bureš TV nebo Aby bylo jasno od Bobošíkové nebo třeba v Modrém jelenu od P. Bohuše, ale rozšiřují se diskuze přímo s lidmi v různých hospodách a klubech. Účast pro obyčejného člověka v těch prvních je zatím v podstatě nedostupná, místní diskuze mají smysl a dostupnost jen pro lidi z nejbližšího okolí.

Celkem zajímavou aktivitu vyvíjí doc. Radim Valenčík – ten již druhým rokem (dnes je shodou okolností dvouleté výročí) pořádá co 14 dní veřejně přístupnou on-line diskuzi na téma „Vize pro ČR“. Další diskuze bude dnes (Ne 17.12.2023) a opravdu se jí může zúčastnit každý – stačí se v 18:00 připojit, tj. zadat do adresního řádku Firefoxu nebo Chrome:

Prohlížeč Vás vyzve k povolení kamery a reproduktoru (obojí se pak ovládá z dolní lišty aplikace Jitsi) a můžete se aktivně účastnit.

Tentokrát by měli být přítomni lidé ze Slušovic a mj. by se měl diskutovat Blahynkův návrh na změnu systému. Nemusíte se hned napoprvé aktivně zapojit, účastněte se, rozmyslete se, ale hlavně mějte na paměti, že pokud se nezačneme o naši budoucnost zajímat a starat sami, tak nás opět odrbou … tohle je jistota. Pamatujte, že přínosem je jak veřejně vyslovený souhlas, tak i nesouhlas. Dříve nebo později bude lídr jasný a může převzít a pracovat s výsledky našich diskuzí. Pokud by někdo se chtěl zapojit aktivněji, pak je zde možnost být „koordinátorem“ pro nějaký projednaný dílčí směr.

A poslední – na nepodvoleni.cz jsem udělal sekci „Vize pro ČR“, kde se budu snažit soustředit podstatné okolo diskuzí o Vizi.

55 thoughts on “Servis lídrovi

 1. NADPIS SERVIS LIDRUM ZNI FALEŠNÉ,LIDRI MUSI BYT SERVIS PRO SV A NEIGNOROVAT PNZ

  SV Společnost Volicu náletéla na špek zpupnym a ignorantským LIDRUM,kteří si nyní začali dobře placení z našich peněz rozpočtu dělat co chtějí a na Program Národních Zájmu a potřeb PNZ smoli drzen jak na placaty kámen.
  Fuj fuj fuj to jsou,ale hnuj👹🐸🥒🤐💥!

  Kàže husitka Anička ze Sociálních hodnot,které lze dosáhnout jen změnou Asociálního režimu,permanentní kontrolou všemi voliči, nestydatych prý našich #zastupcu#odstranenim nebo obejitím 35 leteho embarga na zakon o referendu,rozdělením lupu poplatku za televizi a bylo by hned financování SSSV,jinak je funkce GŘ tv zbytečná a je třeba požadovat její zrušení a ne podporu milionovými častkami odměn za ohlupovani volicu kteří si pak zvolí metodou CHUCPE svou novou porážku na Bílé hoře a následnou prý dalších 300 let trvající porobu celého národa s cílem jeho totální likvidace🤠🙋🖕##### na 6 prioritě ,kde ho čeká válka .Do basy s námi zvolenými zločinci,kteří kradou dvě třetiny našich příjmu v Asocialnum režimu pětidemolice!

 2. tzv. „občanská“ společnost v povodnom demokratickom chapani je aj Vidlak a jeho Kydy, alebo Vlk a Kosa alebo Parlamentni listy atd
  len slnieckari to nikdy neuznaju, oni su zacykleni do seba

 3. Pane Dvorak, tam (meet.jit.si/radimvalencik) uz nikdy nepujdu. Anonymita je sice mozna, a clovek tam muze i bez kamery. Ale proste takove nejake povidani, zvlast kdyz tam clovek prijde do prostredka, pro mne nefunguje. Marni to casem… co se precte za par minut, trva v mluvenem prenosu „vecne.“ Proc takovou diskuzi na urcite tema neudelat asynchronicky, a nechat to bezet cely tyden, napr.? Daleko vic lidi by se mohlo zucastnit… A zaznam by umoznil nekomu dalsimu udelat vycuc tech nejzajimavejsich myslenek…

  Moje dva halire.

  1. Abych se přiznal, tak následujícímu nerozumím:

   Proc takovou diskuzi na urcite tema neudelat asynchronicky, a nechat to bezet cely tyden, napr.?
   Můžete to nějak upřesnit?

   Já tam navrhoval zřízení klasického fóra, kde by se během těch 14 dnů diskutovaly navozené otázky a na té video-besedě, která je co 14 se pak probralo na čem je asi shoda. Potíž je v tom, že tohle zatím neprošlo – mají zavedeny maily a zajímavé věci pak Valenčík dává na svůj web.

   1. DD: Aha. Ja jsem si myslela, ze je jednom ta „zoom“ videovka.
    Asynchronicka komunikace je jako blog, kazdy si vybere cas, kdy prispeje, nemusi tam jit, kdyz to jede.

    Co kdyby se vseobecne vyhlasilo tema, a kdokoliv mohl rekneme tyden prispivat? Textem, ne na videu. Me se libi fora na zpusob Simple Machines nebo jine BB/PHP platformy. Spousta je jich zadara, a pry je to jednoduche k adminovani. Vyhoda tech BB je, ze se diskuze na jedno tema muze rozdelit na radu vlaken, a zustava to prehledne.

 4. Libtardně lepšolidní víra je pevná. Nejlépe hodnocený příspěvek v diskusi pod článkem na Novinkách shrnujícím duel Babiš – Fiala: „Pokud se mam rozhodovat mezi neschopnou vladou a proruskou neschnopnou opozici, vzdycky budu volit neschopnou vladu.“ Tak tohle by si měli libtardi nechat tesat do mramoru zlatým písmem na své náhrobky. Esence čistého blbství. Jen tak na okraj, vážně by mě zajímalo, jak někdo, kdo volil současnou pětikoalici, je objektivně schopen posoudit schopnost či neschopnost kohokoliv.

 5. Napadá mě jedna detektivka: Jmenovalo se to „Pracka v láhvi“. Myslíte, že je to zcela O.T.?
  Není. Na něco se nalákají „Vášnivé povahy“ a ony pak zjistí, že nemohou ty svoje „vášnivé pracky“ vytáhnout ven. Musely by pustit to téma, což jim ego nedovolí.
  Alef ví, o čem píšu a Godot asi taky.
  Dobrý večer!

 6. Tenhle rozbor by neměl zapadnout.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Never-na-Zapad-spatne-dopadnes-Ukrajina-dostava-stejnou-lekci-jako-my-kdysi-747608

  „Kdo Ukrajince přesvědčil? Můžeme se dohadovat, někdo určitě zmíní Victorii Nulandovou, i Joe Biden si zřejmě smočil v roli viceprezidenta, nemluvě o Georgi Bushovi a jeho plánu dostat Ukrajinu a Gruzii do NATO. Ale nezapomínejme, že podomní prodejce demokracie máme i u nás. Janda, Štětina, Petříček, Lipavský, Kolář a to jsou jen ta profláklejší jména, o spoustě z nich vědět nebudeme. Stejně jako kolik jich je u našich sousedů, kteří se v „pomoci“ Ukrajině také pilně angažovali. Neměli bychom zapomínat, jakou roli hráli ve zkáze Ukrajiny.“

  Napsal ho redaktor Parlamentních listů. Hmm. Vyslovuje na sledovaném médiu to, co my dezoláti píšeme na dezolátských webech a diskuzích.

  Počítám, že tomu redaktorovi liberální demokraté pořádně vyperou žrádlo a vyvrhnou ho ze slušné společnosti.

  1. Odoperovat sorošovský libtardí VUML v Praze , alias Středoevropskou univerzitu je jedním z prvních a naprosto zásadních kroků, které nás čekají. Je to líheň CEE nezisku. Odtud to smrdí až do Běloruska, Gruzie, Arménie. Jakmile tento vřed vyhřezne, středoevropskému organizmu se hned uleví. A na Kavkaze se vyčistí vzduch.
   Ukrajina je komplikovaná otázka, neboť se na jejím území střetávají dva světy. Tektonicky šev ta nějak kopíruje Dněpr. Halič se nachází v našich raných 90. Letech. Západ jako pojistka proti moskalům. Netuší, a ani nemůžou jaký amorfní činitel to je.

 7. Autore, nevím, kde jste sebral tu informaci, že Putina schválil Jelcinovi zrovna Clinton. Mně to spíš připadá, že tvrdé jádro ruské generality už mělo dost Jelcinovy politiky, která z bývalé supervelmoci udělala stát, co byl světu k smíchu. Poslední kapkou, kterou přetekl pohár trpělivosti, byla americká agrese vůči zbytkové Jugoslávii. Kdy se ruská generalita musela bezmocně koukat, jak si Amerika udělala ze Srbska střelnici.
  Tak nabídli Jelcinovi obchod. Uvolní prezidentské místo za příslib beztrestnosti. Stejně asi věděli o jeho mizernému zdravotním stavu. A Putina si vybrali pro jeho vlastnosti a schopnosti, které znali. To že vypadal jako nevýrazný úředník, byla jeho velká výhoda.

  1. To je velmi pravděpodobná varianta. Putin na své jednání musel mít velmi silnou podporu mocenských složek. Byl v průsečíku jejich sil a ambicí a dokázal vybalancovat různorodé tlaky. Konec konců, musí to dělat dodnes.

  2. Docela zapomínáte na jedno – je to Leningraďan, i když po válce a nikde jsem nenašla jestli tam rodiče byli i za blokády, ale i tak to muselo být tvrdé . Mám od Ardamatského – Tajná operace doktora Axela, která popisuje životě v něm v době blokády. Zvláštní lidé – že v ydrželi přes tru hrůzu co tam byla. Nějak to lidi formovalo jinak , než němci počátali. Prostě tu pověstnou „pátou kolonu “ se kterou počítali – se jim tam nepodařilo vytvoři a Leningrad vytrval,

   1. Ještě jen tak – když se zamyslíte, nad posledními roky, byť u nás, a znáte své schopnosti a porovnáte – co myslíte – vydrželi byste – i kdybyste měli podporu ostatních jak on zřejmě má? hmm….

   2. pro Ema

    Dobrý den, Emo,
    na české vikipedii o Putinovš původu:
    Oba jeho rodiče byli dělníky. Otec bojoval jako voják Rudé armády ve druhé světové válce, v zimě 1942 byl těžce raněn při obraně rodného města. Matka přežila celé období německé blokády Leningradu. Putin měl i dva sourozence, narozené ve 30. letech. Jeden bratr však zemřel pár měsíců po narození a druhý zemřel na záškrt při obležení Leningradu. Putinova babička byla zabita německými vojáky a jeho strýcové z matčiny strany zahynuli na frontě.[8]
    Někde jsem se dočetl, že ten malý bratříček v Leningradu umřel hlady.

 8. Intenzívně doporučuji těm, kteří nečetli, přečíst, a těm kteří četli, znovu přečíst, a zvláště Vidlákovi,
  „Moc bezmocných“.

  1. Ratha ihned na MZd. Občas mu něco zůstane pod nehty, ale do třech měsíců by zdravotnictví šlapalo jako hodinky. Možná, že by byl poučen z předchozích nezdarů a krabicím s vínem v igelitce se obloukem vyhnul. Paroubek by byl dobrý buldozer jako šéf ve Strakovce. Ještě bych do seznamu přidal Ševčíka na státní pokladnu.

 9. TRAMBUSI NEMOHL BY JSTE VYSVETLIT p.AUTOROVI,ZE HLEDANI ORBANA MEZI MLADYMI JE NESMYSL?

  Domnívám se,že bude stačit když pan autor ,který je sám členem SV tj formace Společnosti Volicu uzná,že je třeba,aby SSSV tj Sjednocené Síly Společnosti Voliču nejprve vytvořily Plán Národních Zájmu a potřeb,který už má prvních 5 postulátu a nebylo k nim potřebné žadneho servisu pro tzv *zástupcú*volicu,kteří ho dodnes ignorují a dávají tak najevo ,že voliče prý nepotřebují.
  *Mladí*jsou už indoktrinovani vadným ASOCIALNIM režimem a nedávno tady dal p.Sasin odkaz na mladého drmoliciho jejich prý representata,který tvrdil,že únikem 500 000 000 000 nezdaněných miliard z republiky ročně jsou vinni duchodci,kteří mají příliš velké dúchody 🐸💥🖕.
  Přitom sám vadný Asociální režim krade dvě třetiny příjmu domorodcu a to rezimrm kapitalismu bez přivlastkú neboli skrupulí instalovaným politiky, kteří se délaji blbí,že nic nechápou .

  Navrhuji,aby se našim lídrem stal každý ,kdo dovede do PNZ zájmu a potřeb naformulovat další body a to budeme jako voliči pak prosazovat do programu VSECH politických formaci,jinak je SSSV volit vubec nemusel.
  Stačilo,když jsme jako síla ohlupena GŘ tv ,zvolili sami Asociální pétidemolici a zda se,že ohlupení trvá a žadny tzv nás zástupce nechápe dodnes ****vo co de ****a chtějí,abychom to formulovali po 34 létech sraček.No ní Trambus💥🤣🤠🙋?

  Hlásá Anička z KSH tj SOCIALNiCH hodnot.

   1. To je dobře,že jste se ozval .No pan Trambus je zdejší webový velikán a ukolovat,to si dovede sám a proto má obdiv žen a mnohých volicu.
    Tak pane D.D možná dalsiho střeleckého D,který tady sepisuje takové bombovni,članky jak to vypadá s vámi ve vztahu k SV,kde jste členem.
    Celý svět hledá nový režim ,čiňani mají teď socialismus po činskem zpusobu a Sitting Bull vyzývá k diskusi,abychom mu pomohli hledat optimum.Strejda Putin si to taky nechce nechat ujít a co my ,akceptoval by jste do prvního članku Ústavy místo vytunelovaného Sociálního státu dejme tomu prima nevídaný SOLIDARNI STAT místo Policejního státu odsouhlaseneho naším Prdlamentem podvodem podvoddem včetně poslancu KSČM a SPD .
    Když si nedáme dále jako voliči pozor utopí nás ti špatne zvolení poslanci Parlamentu zas v lžíci vody s budou se chechtat,když jim ty chyby pověsíme na nos tím,že si budeme stěžovat,což považuji za potvrzení svých úspěchu při realizaci svého cíle tj demolici republiky na sračku a nikdo,ani jak vidíte intelektuálové nenavrhnouzmenu režimu tj nic na nápravu a ještě nás budou topit bo po nich má zbýt jenom potopa!No ní 🤠🙋💥🥒

    Píše panu D,D,D AzKSH.🍀🇨🇿🛠️♥️

    1. Předání moci zpět z rukou pétidemolice nastane až začne o tom ,jak to udělat , diskuse pane D,D,
     Připomínám,že všeobecné lze moc předat třemi způsoby .

     A..V monarchii tzv nástupnictvím
     B.Vuli většiny ,což je u nás v důsledku zvolení pétidemolice minimální možnost,neboť ona ta podvodnícka cháska se prý chystá a odhlasuje zrušení voleb snad i korespondenční volbou a zavře vás do hladomorny a na to se už dnes můžete pomalu a jistě spolehnout.
     3.Revolucnim krveprolitím a válkou

     Radši se ani s odpovědi neozývejte pane D,D .Ono totiž nestačí psát jen članky a mlčet,kdyz je ještě příležitost se vyjádřit než članek zajde za obzor a brzy nastoupí ta cenzura 🤐a nic z toho 🛠️.No ní?🥒🐸👹

     Má názor AzKSH a co vy,budete jako člen SV hrát raději mrtvého brouka?

 10. Putin není Spasitel. V Rusku jsou různé lichvářské bandy. Nad tou kolaborantskou prozápadní, s bývalým maskotem Gorbačovem, zřejmě zvítězila klika hospodářská.

  Rozhovor s Putinem:
  “O čem to mluvíte? Zelenskij je Žid. Je legálně zvoleným prezidentem a zjevně stojí na straně všeho dobrého – západního, proti všemu špatnému – ruskému. Takže vám vůbec nepřísluší tvrdit, že je na straně nacistů”. Jak na to odpovídáte?

  Vladimír Putin: Mám mnoho židovských přátel z dětství. Ti říkají: Zelenskij není Žid, je to ostuda židovského národa.

  To není vtip, ani ironie, chápete? Vždyť dnes jsou neonacisté, Hitlerovi pohrobci, vyzdvihováni na čestný piedestal jako hrdinové Ukrajiny,“

  takže oblbování prostolidí. Hitler nebyl vůdce, ale zfetovaná loutka dosazená bankstery. Jejich potomci, současní banksteři ovládají loutky v Evropské komisi, ve vedení EU. NATO je také v jejich pařátech. To nelze tak trochu poštelovat, reformovat.

  Jeden Spasitel to určitě nevyřeší. Cesta z marasmu je v osvětě srozumitelné pro co nejvíce lidí o mocipánech kazisvětech. Lidé se potřebují starat o zachování svého druhu. Což třeba znamená nevolit Šestidemolici, kolaboranty fašistů, banksterů. Nevolit krimigraci, jedovaté opichy a desítky dalších zhoubných programů.

 11. Pane Dvořáku,
  ke vnášení jsou tolerována pouze témata, jež lze probírat hospodským způsobem. Povrchně a s dostatkem prostoru pro různé vtipkování. Jakmile však dojde ke vznesení vážného tématu vyžadujícího zamyšlení se v souvislostech, je s hospodským plkáním konec a nastávají osobní útoky, heslíčkování, zastrašování nebo úplné ignorování. I zde; a což teprve v širším veřejném prostoru.

  Stačí se podívat zpětně na příspěvky k nedávné stávce škol (další vážná témata raději ani nezmiňuji). Svého času jsem v souvislosti se dvěma požárovými tragédiemi v „sociálních pobytových zařízeních“ nadnesl problematiku stavu sociální péče v ČR. Kdybych nahrnul místo článku hromadu písmenek bez ladu a skladu, výsledek by byl stejný – absolutní nezájem, max. pár invektiv a výkřiků typu „tak ať dělají něco jiného, když jsou blbě placení“.

  „Lid“ si nepřeje být obtěžován vážnými tématy a přemýšlením o nich v širších souvislostech. Požaduje témata nesložitá, přímočará a povrchní. Tak to prostě je a já nevím, co s tím.
  Proto jsme tam, kde jsme, a proto jsou Rusové, Maďaři a Slováci na jiné cestě.

  1. Občane,
   SV tj Společnost Volicu už částečně ví co chce a je to formulováno hned v prvních 5 postulátech Planu Národní Záchrany a potřeb PNZ ,který je tak flexibilní,že každý volič tam muze zkusit zformulovat svuj návrh.
   Tím překleneme různé *dobraky*,kteří si namísto práce na návrhu jineho režimu než je současný ASOCIALNI usurpovali dojem, že jsou oni těmi válečníky změn KUDY Z KŘIŽE,ale ve skutečnosti metodou CHUCPE nám VOLICUM z SV tomu svou vlastní cenzurou brání zuby nehty,jak informovala AA team SV paní Anička!!
   Žadejte GR tv,aby se o svuj lup koncesionářských poplatku rozdělil fifty fifty s námi voliči a my najdemecestu jak PNZ potřeb zveřejnit.
   Ti

  2. Re: Občan

   Zkuste svá témata vnášet do diskuze opakovaně.
   Sedláci – pardon – farmáři byli také donedávna považováni ze zmetky tyjící z (euro)dotací. Pokud se téma opakuje dostatečně dlouho, začne se o něm alespoň komunikovat.
   Ano, máte pravdu, že ze začátku se k tomu většina lidí staví negativně. Je potřeba zatnout zuby a pokoušet se soustavně téma vnášet do diskuze s poukazováním na ty nejkřiklavější případy.

   S učitelskou stávkou asi tolik. Je neštěstím, když se naakumuluje více problémů naráz a do toho vlítne nějaká vypatlaná soudružka se sekerou, aby začala na místě oddělovat „plané výhonky“ od úrodného kmene.
   Namísto znásobení efektu vyjádření jisté nevůle opravdu širokých mas obyvatelstva, či přímo nesouhlasu s jednáním Pětiparty ze Strakovky se pak celá akce rozplizne, jak těsto na amolety…

   1. Targusi – jednak nepochopila jsem ten Trambus
    a druhak – a neejn k té stávce. Ono je to všechno tak nějak rozdělené – minimálně na dvojmo a možná na trojmo. . Myslím si to že z atím žádný díl nemá nadpoloviční většinu, ale zlepšuje se to. Copak by bylo pře nějakým tím pátkem tohleto možné? Ale snaží se bránit – jako ti odboráři, jedni se zaklínají a vztekají že jim tam hodil Vidlák do připraveného scénáře vidle, a druzí celkem v pohodě přiznají, že jej tam pozvali. a asi to bude v lecčems. Nejsou už taj jednotní a v převaze. Což si myslím že je dobré. No a dál uvidíme.

   1. Ale ano, při osobním setkání je to slušný člověk, naúrovni. Žádný hulvát typu řeporyjského vepře. Ale “kulišák” to je…

    1. Že prý i Mengele byl velmi slušný člověk. Heydrich zase miloval hudbu, sám hrál dobře na housle a tak byl vynikající sportovec.

     1. Ale to přeci nerozporuji.
      Jde o to, že i tenhle přesvědčený sluníčkář (o to slušné a přesvědčivé vystupování jen nebezpečnější) vidí, že Říše má nedostatky a dokonce ji srovnává s úhlavním nepřítelem Ruskem!

    2. Mno, za a/ psychijátr – nechtěla bych se mu dostat pod kontrolu, b/ čuchnul k lepším lehkým a bez odpovědnosti aspoň částečné penězům – a to dělá divy.

  1. Kdysi dávno, se podrazáckým krysám říkalo „kurva, převlečená za kamaráda“.
   Tady u Hilšera to platí dvojnásob, s trojnásobnou nebezpečností.

  2. Obávám se, že nechápete podstatu. Hilšer je kolaborant. Hájí fašismus. A oblbuje.

   🍥„Jsme-li podle britského časopisu The Economist  hned na druhém místě v žebříčku klientelistického kapitalismu za Ruskem, znamená to, že naše demokracie má vážný problémem,“
   ČR je především protektorátem banksterů, majitelů i takových debilizačních plátků jako je The Economist.

   🍥„Uchvácení státu ze strany „kumpánských“ (crony)  miliardářů má takovou sílu, že nezbývá než se zamyslet, zda demokracie u nas není spíše iluzí,“

   převrat v roce 1989 byl spáchán košer bankstery a jejich souvěrci. Hrají s otroky na demokracii. Přes Aspen institut a další zednářské spolky a NGO ovládají Šestidemolici a vůbec vše podstatné.

 12. Pane Dvořák, souhlas.

  K tématu.
  Je třeba stavět, ne zbrojit. Třicet let se nic pořádného nepostavilo.
  Grýndýl je blábolení nevzdělanců a lhářů. Přírodu je samozřejmě nezbytné chránit. Ovšem nesmysly typu Grýndýl je třeba utnout co nejdříve. CO2 je plyn, který je nezbytný v řetězci udržení života, žádný jed. Jsou úplně jiné problémy v ochraně přírody, které je nutné řešit. Například
  – jak udržet vysoké výnosy úrody bez umělých hnojiv a jedů proti rostlinným i živočišným škůdcům?
  – jak doopravdy, bez lží, dosáhnout recyklovatelnosti odpadů
  atd.
  To jsou úkoly pro (minimálně) stovky tisíc lidí na desítky let. Pořád se bojite nezaměstnanosti? To je jenom kvůli špatnému společensko-ekonomickému modelu, ke kterému se většina lidí denně modlí. V normálním modelu je pro lidi práce až nad hlavu.

  Co dělat?
  – Lesy máme zničené. Co je třeba? Lesy znova vysázet a udržet.
  – Zemědělství je poničené. Je třeba ho znovu postavit na nohy.
  – Od Rakouska-Uherska jsme byli strojírnami. Je třeba je znovu vybudovat.
  – (Zatím) máme levné energie. Je třeba opravit a znovu vybudovat energetickou soustavu. Větrníky, slunečníky a nočníky už dosáhly mezí svých možností. Je třeba najít skutečně alternativní zdroje energie. Zatím vidím jako potenciálně (dlouhodobě) použitelnou jenom jadernou syntézu. Dejme rezervy sem. Neutrácejme další zdroje na bižuterii, na pozlátkové nesmysly.

  Je třeba učit děti užitečným věcem, ne blbostem. Matematice. Fyzice. Chemii. Biologii.
  Stopka na filosofické plácání. Nikam to zcela zjevně nevede. Ať si to plácání dále vede, kdo chce . Za svoje, ne za naše.
  Takzvaně občanské neziskové organizace jsou nástroje (víceméně) přímého řízení společnosti pro velkokapitalisty, pro superkoncerny. Pryč s nimi.

 13. „Kdo sleduje naši scénu, pak musí smutně konstatovat, že zatím českého Orbána, Fica nebo Putina nevidí.“

  Tak, tak.
  Jste ta nejneschopnější pátá kolona, jakou jsem kdy viděl.
  Dejte se do kupy, zoufalci!
  🙂

  1. Anonyme,
   Napište všem ,že hledat mezi námi Orbána Fica anebo Putina je zbytečné.
   Bude stačit. když tuto úlohu budou plnit SSSV tj Sjednocené Síly Společnosti Voliču ,které již konstruují Program Národních Zájmu a potřeb,kde i vy jako člen SV mužete naformulovat to co chcete kromě Asociálního dnešního režimu, pétidemolice.No ní ?

   Kàže AzKSH.

 14. Máme u nás smůlu,že do voleb je ještě daleko,takže ti zmrdi toho ještě můžou posrat něurekom.Tlačí nás čas.Oni ho mají nekonečně.

    1. a čo ja viem, mne spíš zajímá ta rozdílná trv anlivost, byť jsou z části recyklovatelné. Ve španěloích je teplejc než u nás.

 15. U nas byla StB. A v ramci tehdejsi doktriny, že lékem na neduhy socialismu je kapitalismus, si pocinali schopne. Teď je ovšem situace mnohem komplikovanější než v roce 1989. Tehdy bylo progresivistům v KSČ jasné co dělat a dlouhodobě se na zásadní změnu připravovali – viz Prognostický ústav ČSAV, ze kterého asi ne náhodou vzešli pak dva prezidenti, dva premiéří, a do nohy každý kdo tam byl, pak ministr, či nejměně poslanec. Kde ale máme teď ten Prognostický ústav ? Žádný není, páč nikdo neví jednoznačně jak dál. Teď to nebude hladké předání moci, ale velice bolestivý, agonický proces.

  1. Kde jsi to okopíroval i s těmi chybami, zmetku zlodějská?
   Nemáš ani tolik slušnosti, abys uvedl zdroj? Když už nemáš na to, abys napsal něco skutečně svého?

 16. Jen malé upřesnění, anebo spíše jiná verze příchodu Putina do vysoké politiky.

  Jelcin dostal za jeho podporu, tedy protlačení na prezidentskou sesli, slib doživotní imunity, kterýžto se vztahoval i na jeho příbuzné.
  Když se objevilo v éteru Putinovo jméno, deziluze Rusů byla na samotném vrcholu a nikdo v Rusku nebyl ochoten se zabývat myšlenkou na to, že by se Rusko nerozsypalo, jako domeček z karet. Čekalo se pouze na poslední šťouchnutí, které mělo přijít právě s inaugurací Putina, anebo těsně po ní.

  Kdybych to měl tak nějak shrnout, FSB udělala svou práci velmi dobře. V docela přísném utajení si vyhlédla a vychovala „kus“, který PŘESNĚ zapadal do scénáře sepsaného ve Washigtonu.

  Zde bych viděl problém Čechistánu. Zde neexistuje FSB, ani nic podobného. Když zdejší sebranka lopat přistane na raťafáku, nebude nikdo, kdo by jí pomohl jít z lehu alespoň na kolena, nemluvě o povstání z kolen do stoje spatného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *