18 července, 2024

Řídit stát jako marketingovou kampaň

Nevím, jak přesně henty sociální sítě řeší cílení reklam, určitě je to velmi zajímavá IT alchymie, ale vzhledem k tomu, co píšu a co sleduju, jsem se vlastně nikdy nedivil, že mi fejsbůk dává na vědomí sponozorované odkazy prakticky všech politických stran… Pětikolka samozřejmě vede a nejčastěji se ke mě dostanou zaplacené reklamy ODS a na druhém místě KDU-ČSL.

Hele, já mám v poslední době pocit, že normálně začali blouznit. Že už jim z toho na férovku jeblo. Něco podobného jako poslední rozhovor Vítka Rakušana u Bakaly na Aktuálně. Jsou nejlepší vláda, mimořádně těžké období zvládli, za chvíli už bude líp a jejich preference zase porostou… Všechno je v nejlepším pořádku, vládní kroky jsou promyšlené… tedy kromě těch, které ještě musejí upravit a promyslet, za deset let tady budou henty rychlovlaky, grýdnýl ani migrace nebude žádný problém, kriminalita neroste, sociální problémy nejsou, dodržujeme předvolební sliby, daně jsme nezvýšili…

Jsou fakt tak odtržení od reality, nebo je to nějaká (pro mě nepochopitelná) technologie moci? Vždyť oni těmito reklamami už dělají blbce i z vlastních voličů. Průzkum spokojenosti s vládou Blyštivého Péti mluví celkem jasně. Já chápu, že budou strašit Babišem… to se docela osvědčilo. Chápu, že straší Okamurou a Rajchlem. Chápu, že straší ruskou pátou kolonou. To se tady v této zemi dělá dlouhodobě. Ale hlava mi nebere, proč si myslí, že mohou z té vysokoškolsky vzdělané části populace dělat debily, když jim sponozorovaně do očí lžou o nezvyšování daní a migračních kvótách?

Platí ještě to, co vždycky říkali v televizi… že Okamuru volí lidi s učňákem a Fialu volí vzdělaní lidé?

Nebo už dneska platí, že co vysokoškolák, to blbec? Kdo jim ty kampaně dělá? Že má Babiš Máru Prchala, to jsme všichni věděli, o tom se mluvilo, ale kdo sakra dělá marketéra v ODSce? Kdo je podepsaný pod těmi nejdebilnějšími slogany v této zemi, které znechucují i ty, kteří by Fialu volili ještě i dnes? Nebo mají fakt nějak vytipované, že to na lidi zabírá?

Nebo věří tomu, že stačí věci jinak pojmenovat, udělat dostatečně jásavou reklamu a realita se přizpůsobí? Takhle nějak se dělala ta ukrajinská ofenzíva, ne? Spousta vzletných videí, spousta krásného marketingu, dělali na tom ti nejlepší z nejlepších… ale realita se nepřizpůsobila. Mongolské hordy vyděšeně neutekly. Pamatuju si, jak naši intervjuci psali o tom, že se Rusové bojí a dělají kolem Melitopolu zákopy. Byl to důkaz brzkého vítězství. I Visingrové to tak viděli… v televizi nebyl jediný analytik, který by v předjaří řekl, že Rusové připravují obranu a určitě nezůstane jen u zákopů, ale dojde i na miny a rušičky dronů. Na to si všichni vzpomněli, až začaly hořet Leopardy. „Ofenzíva jde dobře, ale ne tak rychle, jak bychom si představovali.“

Před půl rokem Rusové jásavě oslavovali každou minivesničku, kterou obsadili při postupu vpřed. Naučili jsme se docela slušně ukrajinský místopis. Teď dělají totéž Ukrajinci. Jásavě oslavují každý shluk domů, který obsadí. Loni to byl důkaz ruské neschopnosti, letos je to důkaz ukrajinských schopností.

Mimochodem… včera jsem viděl další level, ze kterého by měl Goebels určitě radost. Na Seznamu byl článek, že Rusové ostřelují ukrajinské základny… ale považte, oni je ostřelují ZOUFALE. Takový Kalibr letí a je to zoufalost. Kam na to chodí?

Myslíte, že tomu opravdu věří? Nebo tam pragmaticky sedí, berou za takové marketingové obraty peníze, naprosto cynicky vědí, že absolventi fakulty sociálních studií tohle prostě chtějí slyšet a tak jim to dávají? Tohle jsem si totiž myslel já. Že jsou to chladnokrevní technologové moci a mají experty, kteří jim to prostě dobře nastaví. Ale teď v poslední době mám pocit, že oni to myslí vážně. Že opravdu věří, že je důležitější video než realita. Že vysoké ceny zkrotí tím, že mluví o jejich krocení. Taiwan sice postaví továrnu na čipy v Drážďanech, ale tím, že Markéta Pekarová Adamová řekne, že je to pro nás taky výhra, tak se to výhrou stane.

Nebo už jsou tak zblblí tou svojí výlučností? Třicet let o sobě říkali, jak jsou morální, až tomu uvěřili? Třicet let říkali, že stačí do politiky vrátit slušnost a řád, oni jsou ti slušní a tím pádem to prostě dělají dobře a hotovo, i kdybychom tu měli chroustat kůru ze stromů?

Nebo jim to prostě usnadňujeme našimi hádkami, které jsou tak zásadní, že ve vládě může být jeden blbec vedle druhého, ale ničemu to nevadí, protože my jsme ještě blbější? Člověku se nechce věřit, co dokážou vypotit a ještě zasponzorovat, aby se to dostalo mezi lidi… a pořád tam ještě jsou…

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý kdo pošle dar alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat moji knihu. Kdo pošle alespoň 200,- Kč, může si stáhnout audioknihu.

188 thoughts on “Řídit stát jako marketingovou kampaň

 1. Je třeba se smířit s faktem ,že žadna Alternativa NEEXISTUJE a pozor ,existuje pouze jediná síla a to je SV čili Společenství Voliču.

  Všimněte si,že má takovou sílu,že stačilo jen ohlupovani GŘ televize,funkci,která má monopol na veřejnoprávní informace a PNZ požaduje funkci těch loupežníku našich TV poplatku ZRUSIT a o LUP se dělit fifty fifty💥🇨🇿💇.Namísto toho si SV zvolilo pétidemolici ,kdy teprve nyní ohlupení vidí,že hrozí potopa ,jinak řečeno ,je třeba tento Asociálního stát ,který bude chtít nás jejich voliče donekonečna rabovt včas zkorigovat na změnu režimu Solidární stát ,jinak bude dosaženo jejich cíle rozvratu a zlosti a jejich heslo
  *PO NAS PoTOPA.*se stane skutečností?!
  Škoda,že z námi oblíbené KSČM se stala funkcionářská buržoasie ,kdy zasloužili členove strany rozbíjejí tuto kdysi slavnou stranu zevnitř na sračku a tato strana se živi prodejem nemovitosti které prý mohou patřit stále nám LIDU.
  Nezvolený předseda prý historik ví,že nesmí jít s námi voliči a naším programem PNZ tj plánem Národní Záchrany. hraje si na historické Nemehlo a vadné stanovy strany hrozí jeho vyloučením ,proto odmítá tcelé SV prý mě ANNU z KSH nezná a proto na takový program záchrany kašle!
  Jen si představte ,kdyby u soudu ,kde ho chtějí ukřižovat z ničeho nic začal se svou kumpackou tvrdit,že to je za to,,že se modlí k programu PNZ a začal ho tam u toho soudu vysvětlovat,aby bylo jasno za co přijde do basy a ne kvuli vykonstruovaným DUPEREL@M.
  To mi sdělila ANICKA naše dušička.Tak co má pravdu nebo ní?
  To

  1. Ohlupovani z řad našich dokonce tzv Drulaku pry elity ,nenápadně pokračuje.

   Lze je poznat jediné tak že „dristajiokolo horké kaše „a požívají psychologické triky ve prospěch Asociálního režimu,který má podle nich trvat večne####.
   Zalozi třeba spolek pluku svatých ,který se vrací do minulosti a vykládá davu, že je třeba čumět na pruty,které se nedají zlomit a po výzvě aby se objevili osobně mezi námi,aby tu srandu vysvětlili , zalezou do děr a mlčí
   LID je touto prý „pravdou „ohlupen a řve *DRULAK na hrad.*
   Nikoho nenapadne,že je to zase špek, na který mají davy skočit a nevšimnout si,že pruty byly kdysi konkrétní , ale drulaci nesmí dnes zkonkretnit jejich skutečnou podobu a NIKDY nedají návod na nápravu a změnu režimu zla trvajícího už 34 let.
   Máme se prý „sjednotit ,ale na cem“,špek spočiiva v tom, že ONI nesmí říci konkrétně opakuji znovu na ČEM se sjednotit a tak národ známý jako lid mistru světa ve skoku na špek, skočí znova na špek stejně jako tomu advokátovi Jindrová ,který má jeden bod programu prý *DEMISI *!
   Ohlupeny dav vubec nepozná ,že to v překladu znamená podporu Asociálního režimu ,kdy vytunelováním SOLIDARNIHO statu z Ústavy realizoval vylupovani zlem ppresident ODS domorodce na celé generace a voliči tedy volí pořád stejně a čekají ,že ten Maras příští Asociální vláda konečně odstraní .
   Kdeže,ASOCIALNi režim kapitalistu je bez programu a program PNZ tají,není každý den a noc v TV .
   Bude MUSET tedy ten režim vylupovat zubožené voliče donekonečna ,má to totiz v ideologii,lhaním si pomáhá a kdo lže těm musí k tomu i krást 🙋🇨🇿💥mini ANNA z KSH,ktera marně poukazuje na sousedy,kteří válku prohráli a tehdy pochopili ,hned po válce vývoj a dali si do ZZ Sociální stát nasimi politiky ,vytunelovany z Ústavy a tak naší politici okradli voliče i o potřebné zákony, ktere prý odmítají dnes jen komunisté a pétidemolice s ANO bude mi líp💥🇨🇿🥒🍀,jsou bez programu PNZ a kdoví zda naše Ústava bez referenda a diskuse ,vubec platí .
   Má Anička pravdu nebo ne?!

   TO BY BYLA PLODNA DISKUSE ,než tady tu cukerničku našemu Šefovi D,D,D zdecimují a zcenzurovanim zabíjí do mrtva nebo co nebo jak .

 2. Kua, tak vyhráváme, nebo jak to tedy je? Pravdatelevize jinak, čmáryfuci jinak. Člověk je z toho zmatený.
  https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-kamaradi-jsou-mrtvi-cela-jednotka-rozprasena-raneni-americane-lici-jatka-na-ukrajinske-fronte-40441033
  Je to stejné, jak informují o tomhle svinstvu. My si fakt necháme §rát na palice a ještě za to lokajsky poděkujeme. https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-kde-vypustil-nemecky-boeing-v-nouzi-110-tun-paliva-vetsinu-nad-ceskem-40440904

  1. K prvnímu odkazu. Také mě napadla ta samá otázka. Na Živě.cz čtu v diskusích, jak je dobře, že na naše internetové zprávy dohlíží jakýsy demagog.cz (nebo jak se se ten samozvanec ohledně europravd jmenuje), že na různé Sputniky chodí jen lidé trpící nejméně imbecilií, IQ prý pod 97 (takže ani náš soudruh prezident to nečte) a najednou taková obří dezinformace rovnou jako první zpráva. To je obergruppenfuhrer Lukačovič na dovolené nebo co se to vlastně děje ? Nevím si rady.

   1. Demagog je klasická sorosovká všivárna. A to myslím zcela vážně, žádná konspirace. Všechny podobné stránky, které jednu dobu zaplavovaly internet a dodnes při zadání jakéhokoli „kontroverzního“ dotazu vám je Google vyplivne v enormním množství mezi prvními odkazy, jsou napojeny na OSF. Doufám, že jim teď začnou vysychat penězovody, když se začne OSF ve velkém stahovat z Evropy.

  2. Takže když se z údajných dezinformací stávají henty náhle pravdivé informace, tak se tomu mediálně říká „prosakování“. Jestli vono to neprosakuje už tak rok a půl.

   Jinak vtipný byl počet komentářů, když jsem se teď aktuálně podíval na diskusi: 1212. Dnes je den plný symboliky.

 3. Aby bylo jasněji
  Rajchl tvrdí, že nemá rád grýndýl, euro, obohacení africkými a orientálními islamistickými doktory? Nemusí zednáře Petra Fialu, Blyštivého Péťu, berlínskou bruselskou poblitiku. Ovšem dbá o setrvání v tom euro atlantickém směřování a hovnotách. Ještě oblbuje, že nás „Západ i Východ nás chtějí akorát zneužít. Ani slovo o skutečné zločinecké kabalistické ideologii, kterou 🕎Šestidemolice plní :

  „Už od ohlášení demonstrace minulý týden stále apeluji na to, ať neřešíme nepodstatné detaily a uvědomíme si, co je v sázce. Tak to zopakuji ještě jednou – nemůžeme si dovolit další dva roky vlády Petra Fialy. Jinak nám tady naplno otevřou brány migraci z východu i ze západu, zničí naši ekonomiku, zavedou korespondenční volby a rozjednají přijetí eura.

  A aby toho nebylo málo, tak minulý týden už na seznamu problesklo téma revize Benešových dekretů. S ohledem na vazby ✡️Petra Fialy na ✡️Bernda Posselta bych se ani nedivil, kdyby i tuhle kartu brzy vytáhli na stůl.

  Tak snad už je teď všem jasné, o co tady jde a na jak důležité dějinné křižovatce z pohledu naší země stojíme. Naše země nás potřebuje. Tak ji nezklamme! Naší měny se prostě vzdát nesmíme. Se všemi, kdo to chápou, se těším na viděnou na Václaváku 16. 9. 2023

  Pokud dají lidé hromadně najevo nespokojenost s vládou, tak🕎 vláda 😇padne,“ vyjádřil se advokát a předseda strany PRO Jindřich Rajchl k tomu, že by zářijová demonstrace 😇Česko proti bídě mohla vést k demisi vlády premiéra Petra Fialy (ODS).

  Západ i Východ nás chtějí akorát zneužít.🥳

  Mnoho rozhodnutí ANO bylo ve prospěch 🕎Green Dealu, ve prospěch zelené inkvizice
  Oproti některým opozičním stranám PRO dle Rajchla také 👹odmítá, aby Česká republika vystoupila z 🕎Evropské unie. „Nejde to. Ekonomicky bychom to nezvládli,“ odmítl vystoupení z EU s tím, že by nám to ani „nic nepřineslo“ a většina firem by z České republiky mohla po takovém kroku odejít.

    1. PROto mně Reichel nesedí už od začátku.
     Smutné je, že nikdo jiný není dost aktivní, aby stálo za pokus jít s ním zničit hydru 5P.
     I to SPD pustí do televize jenom proto , aby ukázaly Babišům, že si koupí kohokoliv proti němu.

 4. To potesi, do duchodu v 74 v kapitalismu, proti 55 pro zeny za sociku

  Evropa zahajuje proces zvyšování věku odchodu do důchodu na 74 let, jeden z prvních kroků v tomto směru učinilo Řecko, které schválilo programy zaměstnanosti až na 74 let pro určité kategorie občanů, uvedl bývalý poslanec Evropského parlamentu, předseda strany Řecko – Jiný způsob, profesor institucí EU na Krétě Notis Marias University.

  https://aftershock-news.translate.goog/?q=node/1279512&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=wapp

  1. Genocídu až do konce. V Číne důchod v 50 letech.
   Staré blboně chcou držet do smrti pod krkem ve strachu o důchod a mladé blboně budou držet do čtyřicítky na pracáku ve strachu o pojebanou „prácu“. Mezi tím budou mít starost o migranti fšeho druhu.

 5. Migranti s kulomety na srbsko madarske hranici ?
  Hazeni granatu ?

  Je to normalni ?

  —-
  Naposledy provedly srbské úřady velký nálet v oblasti na začátku srpna. V lese bylo nalezeno devět kulometů, lovecká puška s teleskopickým zaměřovačem, tři pistole a více než 840 nábojů. 13 osob bylo zadrženo, 27 osob bylo postaveno před soud za přestupky.
  Navzdory tomu, že policie z oblasti vyvedla stovky migrantů, mnoho z nich se ještě tentýž den do lesa vrátilo.

  https://aftershock-news.translate.goog/?q=node/1279411&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=wapp

  https://hirado-hu.translate.goog/kulfold/cikk/2023/08/13/ez-mar-nem-szerbia-ez-mar-sziria-jarorozesbe-kezdtek-a-hajdujarasiak-a-migranslovoldozes-es-a-granatrobbanas-utan?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=wapp

 6. Proč si, vážení čtenáři, neustále myslíte, že protektorátní vláda Petra Fialy je neschopná. Vždyť plní plán svých transatlantických a eurounijních loutkovodičů na 120%. Migrační pakt podepsán, přechodný pobyt spřatelené US Army schválen, Kontrakt na dodávku letounů F-35 uzavřen, Istanbulská úmluva zatím s otazníkem. Až se podaří protlačit elektronické a korespondenční hlasování, kabinet blyštivého Péti může podat demise, neb bude mít v předstihu splněn plán. Všehoschopná vláda, co se týče kolaborace a vlastizrady je na můj vkus schopná až moc…Napáchané škody neodstraní ani Jindřich Rajchl s famózním, samozřejmě jen v hypotetické rovině, ziskem 200 poslaneckých mandátu v říjnu 2025…

  1. re ciki333:

   Ale tohle mi víme od začátku. Tady nikdo nemluví o neschopnosti Pětidemolice v tomto smyslu, ale od začátku tady poukazujeme na to , jak nás ta banda prodává a dělá z nás kolonii.

   1. A jak se tumlují v odvolávání nepohodlných a nahrazují loajálními poskoky. Někdy je to na hraně zákona, ale co už novinářská šmíra to přikryje a nebude se ptát. Jó, udělat to někdo jiný, to by bylo řevu a rvaní vlasů. Je tak Jurečko, Rakušane………………
    Von si člověk všechny ty sviňárny nemůže pamatovat, protože jednu sviňárnu okamžitě překryje jiná.

 7. Zprávy ze včerejška :

  Občané a další spotřebitelé plynu dostali pochvalu ,, že se naučili šetřit s plynem.

  Zpráva z dneška :

  Jsme v recesi s poklesem výroby a jiných statků o nějaké procentíčko (HDP).

  Co to znamená? Občané přešli na jiná alternativní paliva, ale hlavně průmysl v recesi nespotřebovává množství plynu, jako bylo obvyklé. A ekonomové mlčí!

 8. „Členství v bývalé KSČ zřejmě Pavlovi odpustili i zatvrzelí disidenti z českého undergroundu.“
  ——————————————————————————————————————————–

  Nikdy jsem tomu Undergroundu moc nerozuměl, ale teď jsem naprosto zmaten??? Když si parta fousatých a plešatých mániček zavdává s PePou, tak tam asi nějaká velká nenávist moc nefunguje, že? Ona se totiž většina mániček (až na vyjimky) zas tak špatně neměla. Denní ožrávačky, práce jenom aby se neřeklo, v houfu chlastat a dělat si srandu z SNB a po revoluci si hrát na odboj. No, teď nevím co si mám o nich myslet? Že by se jim po časech „útlaku“ stýskalo, nebo je to trochu jinak? No mněli by si to máničky jednou provždy mezi sebou vyjasnit, jinak jsou pro pr??l.

  https://www.novinky.cz/clanek/kultura-prezident-pavel-dostal-festivalovy-naramek-jejz-nosil-havel-a-modrou-knizku-zacal-trutnoff-open-air-40441049#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart

  1. Tak by mě zajímalo co na to Kocáb? Aplaudoval také ve stoje? Nebo už je vše zapomenuto? Ten proti němu šel, jak divý. Nebo tam nebylo všechno tak růžové, jak se nám snaží čmáryfuci nacpat do hlav?

   1. Nejako vymekli naši chartisti a s nostalgiou spomínajú na chlast a odboj proti pepovcom 😂😂….a terazky kamoši, no čo bolo bolo ohúrený som 😂

      1. Kocáb už je polepšenej.
       U toho člověka mě fascinuje jedna věc. Jak precizně popsal sám sebe v písni Snaživec.
       😀
       Taková míra sebereflexe se hned tak nevidí.
       🤡

  2. Český „underground“ v kostce: https://www.youtube.com/watch?v=-SQAwVHUERk

   Oni si prostě na underground jen hráli, protože underground je ze svého principu vždy protisystémový. Ne že mu jeden systém nevoní, a druhý adoruje. Oni se chtěli jen poflakovat, nic nedělat, chlastat, hulit cigarety a případně něco fetovat.

 9. Vaše úvahy, pane gogo, často nedopadají na úrodnou půdu. Jste autorem náročné beletrie a ne každý se s ní dokáže popasovat. Já Vás naopak za pasáž začínající větou „Dělá si legraci?“ chválím.
  S tak věrným popisem „náplně práce“vlády Petra Fialy za tiché asistence zdegenerovaných ovcí jsem se dlouho nesetkal. Přeji Vám mnoho úspěchů i inspirace do další tvůrčí činnosti a hlavně se nenechte odradit
  všemi těmi hňupy, co do Vás soustavně „šijí…“

  1. Jasně, chyby se v armádě stávají, natož ve válce. alu u Rusů si myslím, že se učí ze svých chyb celkem rychle.

 10. Na většinu otázek z článku se dá odpovědět jednoduše :

  protože pověrčivost a moderní „magie“ v podobě pozitivního myšlení.

  I lidé s vysokými školami jsou dnes schoni věřit, že problém mizí tehdy, když se o něm přestane mluvit nebo se aspoň nazve úplně jinak. Nějak méně expresivně a více „pozitivně“. Proto se vědomě vyhýbají informacím, které se jim nelíbí nebo by je mohly „zneklidnit“.
  To nemá mnoho společného s IQ ( a už vůbec ne se školami ), ale spíše s osobním založením člověka. Jestli je vnitřně křivák, hajzl, vyčuránek, naivka, ba někdy až psychopat…

  A ti, kdo jsou u moci to vědí… Věděl to už Edward Bernays, Walter Lippmann a mnozí další. Technologie, jak prodat davu lejno, aby věřil, že jde o zákusek už je dávno zpracovaná.

  1. To mi připomnělo jednoho chytrého jezevčíka. Zapomněli ho ráno vyvenčit, ale poradil si. Odhrnul koberec, na parkety přičinil lejno, přihrnul koberec a pilně zašlapával ten hrbolek.
   Když se páníčkové večer vrátili, cítili strašný smrad, ale nikde nic…
   Přišlo se na to až s velkým zpožděním.
   😻

   1. Rajchl zkouší přemluvit Annu Netrebko, aby zazpívala 16.9. na Václavském náměstí.
    Dobrý politický marketing…

    1. Ja si rikal co se deje kdyz zminila, ze „Management umělkyně podle ní také kontaktovaly české skupiny známé pořádáním demonstrací, kterým se všichni chtěli vyhnout.“

    2. Anna Netrebko?
     Proč by to dělala? Rajchl je pod rozlišovací schopností jejího manažera.
     Ale podá to Rajchlovi jemně, třeba, že má už jiné závazky…
     Nejhezčí je pohled do jejího kalendáře. Kde všude zpívat bude.
     Libtardi se ztrapnili až na půdu.

     1. Hlavne to tady neni jeji boj. Jako se mi nelibil Schwarzenberg na Majdanu, stejne tak by se mi nelibila ani ona tady.

       1. Jožka to myslel tak, že je nechutně tahat umělkyně do politiky.
        Něco jiného byly Kubiška a Lucie Bílá, ty měly zájem o veřejně dění samy od sebe.
        Ale Netrebko se zajímá o zpěv a politika je jí patrně ganz egál. A má recht!!!
        Navíc, slušný člověk si nese@e do vlastního hnízda.

      1. Proč se vám nelíbil ? Vždyť byl na svém místě. Nacistický převrat se přece povedl. To spíše u Pražského Výběra to byla jen vyčůranost tam pobývat. A přiznám se, čekal jsem u něj větší tah na branku než nějakého šéfa pro menšiny nebo co to byl. Tipoval jsem vstup do NSDAP09 a následně hvězdnou kariéru ve vládě , možná i v Bruseli.

       1. Jak málem brečel, když Zelení na pokyn Bursíka opustili vládu.
        Naŕíkal, že ještě nutně potřeboval něco dodělat. Dělal kulové, pro Indočechy neudělal vůbec nic, ale ukrutně se mu nevrtělo vyklidit kancl. Snaživec jeden.

     2. „Libtardi se ztrapnili až na půdu.“
      Ono je nejpřesnější říct, že je to skutek čirého satanizmu. Čistě zlo, aby udělali něco zlého jako skutek k poctě svému pánovi.

     3. Jistě. není to její boj, ona si svůj vybojovala a jistě to nebylo lehké. To si vážně někdo myslí že by za něj měla Bojovat, Proč? Je to jen o využívání kdekoho a kdečeho. Ještě by někoho z našich hotentotů mohlo napadnout něco horšího a myslím že těch ruských obětí za naše lepší už bylo dost. Naopak, docela se mi líbí, že pozvala zajemce na své umění tak porůznu po světě. A pražské agentury utřou nos. To beru.

    3. Prvně Rusalka a jako vytleskaný přídavek třeba „Ať mír dál zůstává s touto krajinou“ … Už jen představa míry libtardího pištění (a nezbytného zděšení samozřejmě) je k pousmání.

      1. To jste mi připomněla pěknou historku ještě za socialismu. Nenapíšu to úplně přesně, co se zákonů tehdy týkalo. Šlo o to, že kdo prý pobýval pracovně v zahraničí delší dobu, byly na něj uplatňovány jiné zákony ohledně množství věcí a cen zboží, které mohl bezcelně dovézt do ČSSR.
       A dotyčný dlouhodobě škudlil devizy a nakonec přes hranice táhl nějakou levnější motorku Kawasaki či Yamahu. Uvědomělý český celník, že prý, proč dotyčnému nestačí socialistické výrobky, to si doma nemůže koupit Jawu ? To musí nutně mít ZÁPADNÍ motorku ??? Odpověď: “ Vždyť je taky z Východu. Přece z Japonska…“

  2. „začnou bojovat pravdou“

   Málokdy mě tady něco zarazí, ale Vám se to občas daří – dneska se Vám podařil čistý dadaismus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *