30 května, 2024

Pořád cajk?

Tak jsem se včera dozvěděl přímo ukázkovou dezinformaci, kterou je třeba okamžitě vyvrátit a já vyzývám všechny Cempery a jiné nástroje naší vlády pro pravdomluvnost, aby okamžitě konali a vyvraceli. Zjistil jsem totiž, že nám tu konají společenské a kulturní akce, které nemají vůbec nic společného s propagací nacismu, jen naopak soucítí s demokratickou Ukrajinou, která byla napadena asijskými hordami a bez jejího heroického boje by Rus brzy zabral i nás, což nechceme.

A tak je třeba všemi prostředky podporovat ukrajinskou armádu, která střeží východní hranici svobody, demokracie a evropských hodnot. důchodci se musejí uskromnit, protože je třeba být solidární s výrobci tanků a stíhaček. Rodiny se musejí uskromnit, protože dětičky nevypipláte, když vám bude v televizi vyhrožovat Medvěděv… A samozřejmě se musejí uskromnit i majitelé nemovitostí, protože to je poslední daň, kde si stát ještě může nahrabat na další raketomety pro východní frontu.

Tohle všechno samozřejmě nestačí, protože ruské nebezpečí musí být zničené jednou provždy a tak se nekladou meze žádným soukromým iniciativám. Vybíralo se na tank Tomáš (někde jsem zaslechl, že už dojezdil), vybírá se na protiletadlové komplety a jak jsem už zmínil, je třeba připravovat národ na solidaritu s těžce zkoušenou zemí.

A tak nám v Praze vlály vlajky praporu Azov a Ukrajinské osvobozencké armády. Vyfoceno a na fejsbůku dostatečně rozšířeno. Určitě je to nějaký hoax, na který jsme všichni naletěli. .,Nic takového se u nás neděje, propagace nacismu je přísně zakázána a trestány jsou i náznaky takové propagace… Tomáš Ortel by mohl vyprávět… kvůli němu zrušili i Slavíka.

Není to tak dávno, co jsem se ptal, jestli je všechno pořád dobrý… Jestli nevadí, že Zelenský pojmenoval horskou brigádu stejným jménem jako ji měli pojmenovanou nacisté? Jestli ten Edelweiss už není příliš velké chucpe. Ne, nevadilo to, spousta renomovaných odborníků s mnoha tituly mi vysvětlilo, že to s nacismem nemá nic společného, že ta kytka je prostě populární a Ukrajinci tím rozhodně nevyjadřovali žádnou příchylnost ke své minulosti, plné různých volyňských masakrů.

Teď se ptám znovu… Pořád je to všechno cajk? Vlajka praporu Azov na Václaváku a na ní dva uznané nacistické symboly zároveň? Kromě té runy i tzv. černé slunce v pozadí? Nevadí? Žádný nacismus to není? Vlajka UPA, která se chlubila likvidací všeho neukrajinského, to je také v pořádku? Stále to nemá nic společného s dávným démonem, kterému padly za oběť desetitisíce Poláků? Nehodnotím, jen se ptám. Všechno je jen metafora, všechno je jen souhra náhod… Chci jen vědět, v jaké zemi vlastně žiju.

Cempere, kde jsi, když tě potřebujeme? Kde je tvá žízeň po pravdě? Nic si nepřeju víc, než abys to vyvrátil. Aby se ukázalo, že se u nás nic takového nekoná. Prosím, prosím, buď jednou užitečný, přestaň pronásledovat jiné názory a řekni, že je to nesmysl. Včera bylo na fejsbůku k vidění, že se v Plzni konají jakési Bandera párty… ale doufám, že to je jen hoax… Nemohl bys to všechno nějak šikovně vyvrátit? Jako že ty vlajky jsou v pořádku a v rukou je drželi kovaní demokrati. Doufám, že ten démon tady ještě nepoletuje, že se zatím jen zastavil na Václaváku a že ho nevzývají naši spoluobčané. Doufám, že ještě žijeme v bezpečném státě, ať si nemusím chystat nouzové zavazadlo a pas na brzké opuštění republiky.

PS.

Dnes končí termín pro objednání knihy. Další objednávky (a platby) zatím nepřijímám. Proto sem už ani nedávám číslo účtu. Knih by mělo být dost, abych vyřídil všechny zájemce z února. Od čtvrtka si budou moci v zasílací aplikaci zadat adresu i ti, kdo poslali platbu v únoru. Knihy jim začnou chodit v příštím týdnu. Očekávám, že vyřízení všech objednávek bude trvat cca 14 dní.

Včera jsem odeslal poslední knihy předplatitelů z prosince a ledna. Pokud jste si v uplynulých týdnech zadali adresu a kniha vám do pátku nepřijde, napište mi na vidlácký mail. Reklamace vyřídíme, případné chyby napravíme. Nějak nevěřím, že by mezi těmi tisícovkami odeslaných zásilek pošta neztratila ani jedinou.

Pokud mi zbydou nějaké knihy, vezmu je na demonstraci, kde se s vámi rád zase potkám.

Během března vypořádám všechny své závazky a dořešíme všechny reklamace. Pro zájemce budou knihy zase k mání, ale až od dubna. S osobním předáním ve vašem regionu.

384 thoughts on “Pořád cajk?

 1. Děkuji paní Julian Otis za poskytnutí půjčky ve výši 750 000 Kč, jsem tak šťastný, že po všech těch letech hledání důvěryhodného, čestného a spolehlivého věřitele jsem konečně potkal dobrou ženu, která mi poskytla půjčku a nyní mohu založit si dobrý obchod a žít dobrý pohodlný život.
  Chtěl bych poradit každému, kdo potřebuje naléhavou půjčku, aby ji kontaktoval prostřednictvím jejího e-mailu nebo telefonního čísla.
  Julianotis034@gmail.com
  +420572779071

  1. Jenom 750? Není to málo, Horste? A když to nepošleš do pěti minut všem svým známým, tak hned zítra šlápneš do hovna, poprská tě papoušek a zapomeneš přerolovat scallopa.

 2. Můj pes někde vyhrabal, že bdělí Slováci odsoudili na 4 roky a 4 měsíce a poslaneckého mandátu zbavili poslance za dar ve výši 1844 Eur. Neb to číslo propagovalo ..

   1. tak to dopadá když pes nestudoval herbář závadových symbolů.
    Tak pro Azora:
    závadové číslovky, za které v ČR podle lex Payne můžete skončit v kriminále jsou v tého souvislosti: 14,18,88
    naopak 44 prozatím závadová není

    1. Číslem 44 se nahrazuje SS, stačí jen, když ty 4 napíšete jedním tahem.
     Navíc se na to po tom rozsudku poukazovalo.
     Ale klidně můžete hajlovat, stačí u toho řvát Slava ukraini, herojam slava.

   2. Omlouvám se, pes za to nemohl. To mně se tmělo před očima, když jsem četl, že příslušný soudruh nezná pana Banderu a tak neví, jestli je nácek ..

 3. Chátristi byli placení západem za účelem rozeštvávání disident je dnes už sprosté slovo,neb se ukázalo, co to bylo zač, fetky a nemakačenka,
  souhlasím s Crusader a vy vevčo, není to vaše, znala jsem JEDNU rodinu, whataboutismus jako vyšitý a přitom zrovna včera jste proti tomu tak bojovala, nezlobte se, začínáte mi připomínat jakéhosi softtrola zde na blogu

  1. Sibylo, vy vzdycky musite nakonec zacit cloveku nadavat. Jak u blbejch. Dejte s tim pokoj. Ja jsem psala, co si vzpominam. Rada se poucim, jestli je to jinak.

   Fetky a nemakacenka? Potvrdi to druzi? Havel byl ozrala a bezcharakterni clovek. Ale copak byli takovi vetsinove?

   Znala jsem taky, ale ne dobre, jeste dve dalsi chartisticke rodiny, co se pak vystehovaly do Rakous. Snadne to nemeli, prisli s malyma detma, museli se pekne otacet. Obycejni lidi. Ale, kdy o tom ted premyslim, fetky a nemakacenka do exilu nesli. Exil je zabirak.

   1. Třeba Hutka nemakačenko byl a myslel, že mu budou padat holubi do tlamy, vrátil se hned, dělal pořád prd a psovi. TV naříkal, že má malý důchod a ten dostal jen díky tomu, že blboni v obci z pomýlenosti ho zvolili do zastupitelstva. Nebo ten Stárek Čuňas, žili v komunitnim statku z mateřské svých družek a valut ze západu, žrali lysohlávky a chlastali rum( z oslavného dokumentu o něm natočeném po revoluci, ze kterého si ale slušný člověk udělal jen ten obrázek jako já) posledních 30 let z nej ředitel ústavu pro přepisování historie jezdí po školách blbnout deckam hlavy a chlubí se svojí feťáckou minulostí, kdy mu jistě ne nadarmo přezdívali Čuňas

    1. Sibylo, jasně že Hutka byl parazit a neumětel , i v Chartě byli různí lidé, jako všude.
     Ale hodně z nich to myslelo upřímně a bojovali proti zkostnatělému režimu za svobodu.
     Nemůžete označit všechny chartisty jako zločince. Byl mezi nimi přeci i Jan Petránek, Ivan Hoffman, Lenka Procházková, možná většina z nich byla slušná.
     Vy to posuzujete podle zmetků, kteří se po listopadu zmocnili neomezené moci. A dneska jsou z nich stejní sekerníci, jako byli komančové.

     1. Sama jste psala, že ten disident byl zaplacená příprava na barevnou revoluci, i když se tomu za totality ještě tak neříkalo.

 4. Vždy to začíná tak nevině. Chtěli jsme si jen tak zaskákat.

  Stále nic? Ještě nic? Aby jsme pak neuklízeli v centru Prahy jak v Kyjevě… Pár ozbrojenců během roku 2022 k nám už dorazilo přes nehlídané hranice a jak říká pan Štefec bude to velký bezpečnostní problém.

  Vždy to začíná tak nevině. Chtěli jsme si jen tak zaskákat.

  Policie v Plzni řeší diskotéky s názvem Bandera party
  https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policie-v-plzni-resi-diskoteky-s-nazvem-bandera-party-40424283

  Uvidíme jak to dořeší.

  1. A možná to je ještě jinak a Bandera párty nebyla párty, ale přijímač ukrajinských branců v ČR.

   1. Praní peněz , usuzuji z toho, jak tomu dávají “ ušlechtilý“ smysl, nakoupili jsme pro Ukrajinu to a to, zlatý voči, zbraně za miliony z výtěžku vstupného na diskotéce

  2. No tak tady se ještě nedávno masivně posuzovalo a cenzurovalo. Pořád nic, na dotaz žádná odpověď.
   Hlavně, že knihy již jsou téměř rozeslány a pan vidlák dal tučně na vědomost, že on bude na demonstraci 11. 3. tou hlavní postavou…Jaká skromnost…

 5. Povolali bezrukého,
  aby vtrhl na Rusa.
  “Dejte sapík, beze všeho,
  pod praporem USA!”

  Sapík visí na rameni
  zásobníky vězí v sumce.
  Lepší voják v světě není.
  Vysvitlo i Slunce.

  Nemůže dát ruce vzhůru
  je prototyp NATO.
  Jenže je též na prokuru,
  bo ten sere na to.

 6. Chutný bonbónek oddanosti – v profesní komoře s povinnou účastí:
  Svým podpisem prohlašuji, že nadále stojím za svobodnou Ukrajinou.
  Za akceptovatelné řešení považuji pouze stažení ruských vojsk za hranice Ukrajiny.

  https://medium.seznam.cz/clanek/pavla-cechova-advokati-proti-dezinformatorum-ve-vlastnich-radach-3871
  Česká advokátní komora je stavovským sdružením advokátů, účast v ní je pro všechny advokáty ze zákona povinná.
  Iniciativa má sloužit k tomu, aby se dosud mlčící většina advokátů mohla jednoznačně distancovat od těch kolegů, kteří požadují změnu české politiky, snížení nebo zastavení podpory Ukrajině, a naopak usilují o příklon k Rusku. Dále je prý u nich zjevné, že podporuji dezinformační scénu a část je i politicky aktivních.

  1. Člověku by se chtělo smát, kdyby to nebylo k bláči, nebo se spíš z toho člověku nenavalovalo. To jsou fakt tak hloupí, že nevidí zcela evidentní paralelu s minulým režimem i německou okupací? Kde ve svobodném světě by někdo vůbec plédoval za podobné totalitní praktiky? A co že někomu došla trpělivost? Něčí osobní postojíčky a názorečky nejsou zjevená pravda.

   1. Novodobí svazáci,asi to je součást lidské přirozenosti,něco jako religiozita. Profesor Wilson by to dokázal vysvětlit,bohužel už je po smrti.

    1. Já pro to své vysvětlení mám. Holt se tu od uchopení moci křesťanstvím soustavně vyhlazovali všichni, kteří nebyli ovladatelní či fanaticky oddaní té jediné správné víře. Těch svobodomyslných a nespoutaných přežilo všechna ta staletí jen pár. A vždycky přišla nějaká šílenost typu německá okupace, která už tak řídký výskyt takových jedinců téměř úplně vyhladila. Naopak se přemnožili ti fanatici a stádní typy, plus samozřejmě ti, kteří přežijí za libovolného režimu.

     1. No tohle je trochu jiný případ,ti stádní drží hubu a krok,ale tito novodobí svazáci aktivně vymýšlejí píčoviny,aby je za to někdo podrbal za uchem.

      1. To jsou právě ti fanatici. Případně část z nich jsou prachsprostí oportunisti, co se snaží zviditelnit za správného větru.

       1. RE tdx:
        “Jenom omezená a fanatická víra motivuje lidi k činům , ne osvícená moudrost. “
        Mika Waltari
        ***
        Tak to vždycky bylo a vždycky bude, řekl by sluha Egypťana Sinuheta.
        😢

        1. Nic proti Waltarimu, ale nebýt „umanutých, omezených, myslících fanatiků“, místo klábosení na webu by jste porcovala pazourkem u jeskyně třeba mamuta, nebo v oppidiu v hliněné hrnci vařila kaši …

  2. To nevymysleli politruci z řad České advokátní komory sami. Už dávno před nimi tu byli jiní politrukové. Taky to měli zmáklé.

   Ten nejslavnější, románový je kapitán Black – Hellerova Hlava XXII kap.11 – Velké křižácké tažení za věrnostní přísahu.

   Tam si nepoučení mohou podrobně přečíst, jak se to dělá a co je cílem

   1. Zde je originál
    https://prohlaseniadvokatu.cz
    i s vkusnými poznámkami:
    Jednání pana Rajchla a Hamplové shledávám jako nemorální a nelidské. Lze i konstatovat, že tím výrazně přispívají k ohrožení vnitřní bezpečnosti naší země. Prosím zastavme to.
    ****
    Rusko musí opustit území Ukrajiny. ČR a celá EU i NATO, nesmí ustoupit a omezit podporu spravedlivě a hrdinně bojující Ukrajině. Sláva ukrajinskému lidu!

    1. Je vždycky důležité ohánět se těmi velkými bezobsažnými pojmy, jako je zájem lidu, pravda a láska atd. Důležité je na tuhle hru na citové vydírání a emocionální manipulaci prostě nenaskočit a vyžadovat věcné argumenty. Něčí pocity či máchání prapory, byť sebevíc pestrými, nemá na nic vliv.

    2. Věc má dvě polohy – právě s „tímto materiálem“, konkrétně údajně schopným kolegy z ODS , hodlala dle vlastních slov prý díky jejich „profesionalitě“ spolupracovat právě ona zmíněná čerstvá senátorka, jenž se jedním a tím samým dechem prezentovala jako „nová, téměř alternativní krev“, údajně kandidující co by „naděj alternativy“.
     Po 3 dekádách zkušeností s „kvalitou“ poslanců, senátorů, politiků a členů ODS šlo opravdu o těžkou demonstraci jednak vcelku slušné porce pokrytectví ( to se fakt jen tak nevidí, a dle voličů je ještě za hrdinu… ) , tak mizivou míru politické, personální prostoduchosti a odhadu.
     Rajchlovi se zatím jakékoliv mediálně-politické, profesní a osobní naschvály vyhýbal, doslova zázračně, což je divné…
     Tato snaha a petice poskytuje informaci, jak a co je tzv.právnická obec. To ticho z jejich řad je jednoznačné – můžou „vyprávět “ co chtějí, nicméně zde platí ono známé: pokud něco vypadá jako husa, chodí jako husa a syčí jako husa – bude to husa…
     Usmíval se, a čekám, kdy se připojí další profesní komory podobnou demonstrací nehynoucí , nerozborné a jednotné podpory henten oné naší západní demokracie a svatého boje za ní .
     Copak na to Šmucler, Koubek, a další …
     Konečně někdo prolomil ledy…
     Začíná být problém dnešní režim obhajovat, a u toho zvracet na minulost – ukronáckové za přímé podpory MV pořádají průvody oslavující vrahy a válečné zločince s náckovskými vlajkami, finančně, polticky, materiálně, zbraňově, imigračně, zdravotnický, atd. na konto vlastního obyvatelstva podporují legální reálné cizozemské nácky, přičemž se importu náckovské zvyky plus společensko-politické uspořádání, nevídaný fanatismus, práskačství, doktrínu …
     Na Rajchla a Hamplovou útočí VLASTNÍ, příslušníci stejné sociální , mentální, profesní, politicky orientované ( pravice ) skupiny , tedy dostávají ochutnat pouze to, co jejich „kolegové“ demokraté uvaří ( paradoxně více kopanců míří v reálu na Hamplovou… ) .
     Popravdě mi jich líto vůbec není …

  3. Re: ZH

   Nevím, co mě to popadlo, ale nějak se mi vynořilo v mysli slovo

   ANTICHARTA.

   Soudruzi to museli podepsat, aniž by jen tušili, co bylo v chartě, proti které podepisovali onen blábol.

   1. K rezoluci z Kovohutí Děčín je připojeno 557 podpisů:

    Skupina lidí z řad zkrachovalé reakční buržoazie a organizátorů kontrarevoluce 1968 pomlouvá revoluční vymoženosti našeho lidu. Pracující našeho podniku vycházejí z poučení krizových let a nemíní dát nikomu žádné právo na novou kontrarevoluční šanci

    Rudé právo 13. ledna 1977 https://archiv.ucl.cas.cz/index.php?path=RudePravo/1977/1/13/2.png

    1. No a neměli nakonec v té Antichartě pravdu? Co se chátra, pardon Charta dostala k moci, jde to s touhle zemí s kopce. Nikdy mě nenapadlo, že tohle napíšu, komunisty jsem bytostně nesnášel. Jestli to ale nebylo tím, že KSČ byla plná prospěchářů. Z těch se ovšem mávnutím kouzelného proutku stali koncem roku 1989 ti největší „demokraté“ a bojovníci proti komunistům.

     1. V cem mela Anticharta pravdu? Prave jsem si ji precetla, plna obvyklych poetickych frazi o mile vlasti a krasnych zitrcich, a podlizani vuci Sajuzu. A pak, ze „pohrdáme těmi, kdo v nezkrotné pýše ješitné nadřazenosti, sobeckém zájmu nebo dokonce za mrzký peníz se kdekoli na světě – a také u nás se našla skupinka takových odpadlíků a zrádců – odtrhnou a izolují od vlastního lidu, jeho života a skutečných zájmů a s neúprosnou logikou se stávají nástrojem antihumanistických sil imperialismu a v jejich službě hlasateli rozvratu a nesvárů mezi národy.“

      No. Znala jsem jednu rodinu chartistu, a byli to idealisti, ktere rezim uplne zbytecne zacatkem 70tych let skripnul. Po podepsani je prinutili se vystehovat. S pozdejsimi plysovymi zmenami nemeli co spolecneho. Tak v cem je ta pravda? Nevidim ji. Myslim, ze rikat, ze se chartisti pak dostali k moci a vse dokurvili, neni pravda. Nekteri chartisti slouzili tem, co se prekabatili a zacli krast jak pominuti. Sami kradli taky. Ale ze by to byla vetsina, co podepsala? To se mi nejak nezda…

      1. Žádná fráze, ale skvělá definice disidenta

       v nezkrotné pýše ješitné nadřazenosti, sobeckém zájmu nebo dokonce za mrzký peníz se kdekoli na světě – a také u nás se našla skupinka takových odpadlíků a zrádců – odtrhnou a izolují od vlastního lidu, jeho života a skutečných zájmů a s neúprosnou logikou se stávají nástrojem antihumanistických sil imperialismu a v jejich službě hlasateli rozvratu a nesvárů mezi národy.“

      2. Vevčo, vy jako většina emigrantů máte v sobě tu nenávist vůči komunistům. Já je taky nemusím, ale dávno na ně koukám jinak než v roce 1989. Pro většinu Čechů nejsou představitelé Charty ti obyčejní, co trpěli (navíc je nikdo nezná, jako je neznal za komunistů), ale takoví ti Havlovi, Uhlovi, Chramostovi, Landovští, Rychetští, Jičinští, Diensbierovi, Šabatovi, Rumlovi, Devátí, šášové Vondrové.
       Většina to nebyla samozřejmě nebyla, ale to je dneska pro nás Charta, ne ty tisíce obyčejných, co je vyhazovali z práce, jejich děti ze škol a nutili je k emigraci.
       Ty nikdo nezná, jako je nikdo neznal ani předtím. O těch Hlas Ameriky nebo Svobodná Evropa nemluvili. Vedení Charty jezdilo západními auty, a ti obyčejní chcípali hladem nebo ve vězení.
       Nakonec se vedení Charty s těmi zlými komunisty v listopadu 89 stejně domluvilo. No bodejť by ně, když většina z nich byli bývalí komunisté, kteří byli aktivní v 50 letech ale pak vsadili na špatnou kartu a po roce 1968 je z partaje vyhodili (nebo to bylo schválně?).

       1. … tisíce obyčejných, co je vyhazování z práce, děti ze škol … Vidíte, já se s tím během své školní docházky nesetkal, a v práci pravda, poznal 1 osmašedesátníka, THP-pravda, na nižší úrovni, než mohl být…
        Vezmeme to jinak – tehdy bylo ve straně cca 1,2 mio členů, občas se objevilo číslo 1, 7. Ti měli rodinné příslušníky. Pamatuji si spokojené rozesmáté obličeje lidí, kteří zdaleka nebyli v určitou dobu tam, kde být měli. Většina trávila víkendy na chatách, přes týden točené.
        Po plyši náhlý obrat- všichni trpěli, včetně těch, co jezdili na Západ… A najednou se objevily i kvanta těch, kteří se nedostali na školu z politických důvodů ( ač před tím ani nepípli, včetně i zmínky o problémech předků), stejně ctak jejich děti – pokud si dobře vzpomínám, tehdy o sobě, i o svých minulostech věděli lidé daleko, daleko více než dnes …
        Dnes jsme v situaci, kdy téměř 10 mio občanů bylo persekuováno dle neustále zverejňovaných zkazek, a mám ten dojem, že se k tehdejší politicko-sociální šikaně přihlásí i Jakeš s Gustou H.
        Když ono je to tak jednoduché – dnes si už nikdo najednou nepamatuje Who IS Who ( tedy pokud nechtějí někoho lynčovat či se zbavit oponenta ), tedy ani mně, a vylitím kýble přece potvrzuji svoji příslušnost ke smečce, i to, že sdílím stejné názory, hodnoty, zkušenosti, že jsem hoden respektu …
        No nic, politický aktivní jsem tehdy nebyl, a dodnes nejsem, ovšem s o to větším překvapením sledoval metamorfózu mnohých provázenou „výpadky paměti“, či jejím přeformátováním …

       2. No dobre, crusader, to ja chapu, ze vedeni Charty ci disentu bylo zkorumpovane, popripade kolaboracni. Vzdyt o tom se pise uz dlouho, kdo by to nevedel… snad jen kovani domaci slunickari…

        Co je mi proti srsti, ze leckdo tady hazi spinu na cesky disent jako celek, coz Sibyla bohorovne dela. Ani naznak, ze by chtela o tom mluvit ferove. A kdyz lidi najednou „nevidi a nepamatuji,“ co na tom predeslem systemu bylo zle… tak si rikam, tenkrat jsi lhal, a lzes zase. Najednou amnezie? Ja vubec nevidim komunizmus celkove negativne, a to, ze vy Cesi domaci — tolik vas — furt opakujete takove „pravdy“ o exilu, do prcic s tim.

        Prave ti lidi, o kterych rikate, ze si na ne nikdo nepamatuje, a kterych bylo v disentu nejvic, byli ti, co byste si jejich pameti meli vazit. Byli to obycejni lidi, kteri meli odvahu se postavit systemu. Meli srdce na spravnem miste. Meli fungujici svedomi. Mnozi z nas sli pres kopecky, protoze si nebyli jisti, zda by takovou odvahu a moralni silu meli, az by slo do tuheho.

        Mimochodem, k diskuzi, Vaculik byl z Valasska, a rika se o nem, ze to byl psychopat. Nedavno jsem si precetla jeho Morcata, a myslim si, ze ho psycholog Plzak onalepkoval spravne.

       3. Crusader, jako většina Čechů, má v sobě určitou zášť proti všem emigrantům.
        To není nic proti Crusaderovi, ale prostě to tak je.
        Češi kteří nevytáhli paty z Kotlinky si většinou myslí, že jsme tady trpěli a emigranti v cizině žrali koňská vejce a teďka by ještě chtěli radit.
        😀

  4. Je to déžavú jako prase.
   Ale, na druhou stranu, je to znamení, že má režim strachy sevřené půlky. Protože kdyby ne, tak by nikoho taková zrůdnost nenapadla.
   Antichartu museli umělci také podepisovat pro uklidnění tehdejších potentátů. Ti kteří ze strachu podepsali nenáviděli za to ponížení režim ještě víc.

  5. Mají tam chybu. Chybí jim tam kolonka, že p=okud eventuální klient neodepíše souhlas s jejich vyhlášením, tak jej nebudou zastupovat. Proč asi.

   1. To je prd. Lepší je advokáta, který to nepodepíše, vyloučit z komory. Tím přijde o práci. Čímž ho stihne spravedlivý trest.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *