28 května, 2024

Oni to dokázali…

Tak se nám Fiala setkal v Bílé chýši se strýčkem Joem. Podle fotek byl náš Nutelliér na vrcholu blaha a Joe Biden vůbec nevěděl, o koho jde. Podobných vlezdobruselků tam má denně celé zástupy. Před návštěvou u Ó Nejvyššího se Fiala ještě zastavil v centrále CIA, kde se buď dozvěděl nové notičky a nebo mu tam vysvětlili, že Ukrajina už je game over. Co to bude, to se dozvíme, až přijede domů a spustí se mu v hlavě program, co mu nahráli. Možná budeme překvapeni, jak velký upgrade mu nainstalovali.

Nekupte to za čtyři sta miliard korun… Do toho ještě jednání o firmě Westinghouse a samozřejmě o další pomoci Ukrajině, která nesmí prohrát, protože to by byl konec úplně všeho. To bychom scény z kábulského letiště mohli vidět třeba i na Ruzyni. Tedy, na letišti Václava Havla, což by bylo úplně dokonale symbolické.

Fiala musel na svou návštěvu asi hodinu čekat, protože Biden přijal iráckého premiéra. Ano, toho Iráku, který už je spíš provincií Íránu, protože většina obyvatelstva jsou Šiíté. Irácký premiér jednal s Bidenem jako rovný s rovným. Český premiér byl od první do poslední fotky lokaj.

Přes toto všechno musím konstatovat, že ti liberálové jsou vlastně neuvěřitelní borci. Ano, jejich vládnutí je naprosto tragické. Migrační vlna, hroutící se zdravotnictví, obrání obyvatelstva o třicet procent úspor, zvednutí nákladů na živobytí, likvidace průmyslu a zemědělství v přímém přenosu, návrat vymýcených nemocí, statisíce lidí nemají doktora ani zubaře, lidé kolem mě už mají běžně dvě zaměstnání, pošta funguje týden od týdne hůř, Brno snad už nikdy nebude plynule průjezdné…

Hele, a třiceti procentům voličů to vůbec nevadí!

Mladí se nikdy nevzmůžou na vlastní bydlení, nemohou si dovolit děti, hodnotu jejich vysokoškolského vzdělání nejdokonaleji ilustruje Danuše Nerudová, kterou tihle mladí zvolí do europarlamentu… stejně tak dnešní mládež nikdy nebude mít důchod a veškeré jejich úspory i investice vezmou za své přesně tak, jak vzaly za své ty naše v minulých dvou letech… ale oni stejně jsou hrdí na to, že Fiala mohl očichat nohavici spícímu Joeovi.

Včerejší večer na twitteru, to byly přímo orgie hrdosti na naši vládu a našeho premiéra.

Můžeme se nad tím ošklíbat, můžeme se tomu posmívat, ale je třeba objektivně uznat, že vládní spin doktotoři jsou prostě dobří. V dějinách se mnohokrát stalo, že lidé zapomněli sami na sebe a byli ochotni snášet neuvěřitelné věci pro svou víru. Byli ochotni se vzdávat majetku, byli ochotni se sebepoškozovat, obětovali své děti modlám, pálili na oltářích drahocennosti, obětovali své životy pro iracionální víru… Stačilo jim to jen správně vysvětlit. Jak vidno, dnešní moderní grýndýlové náboženství není o nic horší než Baalův kult. Předtím jsme zase dlouhá léta sledovali, co všechno jsou lidé ochotni obětovat pro ideál globalistické ekonomiky.

Lidé si kdysi kvůli víře ukládali omezení. Chodili po kolenou, dobrovolně se zavírali do klášterů, žili na sloupu, nebo se nechali omezovat od vrchnosti a dnes se to děje zas. Zejména mladí si nechávají nakládat břemena k neunesení. Skoro každý si sám a dobrovolně vloží na šíji jho v podobě hypotéky a jejich život se stále více podob životu starověkých otroků. Nemá smysl o ničem přemýšlet, nemá smysl se o něco snažit, nemá smysl vidět světlo na konci tunelu… stačí jen tupě čekat a modlit se, aby člověk nedostal zlého pána.

Tohle se podařilo. Perfektně se to podařilo. Lidé přijímají otroctví s potleskem. Stačí jim dát pozlátko premiérovy fotky s Joe Bidenem. Není nutné je honit se zbraní v ruce, není nutné je poutat řetězy a přeřezávat jim šlachy na patě. Oni jsou rádi. Jsou šťastní z evropských hodnot i systému evropských emisních povolenek, které fungují úplně stejně jako středověké odpustky. A ti, co proti nim kážou, dopadají stejně jako Mistr Jan.

Jo, v dějinách se tyhle kulty občas povedou… Hrdost je víc než plná lednička. Evropské hodnoty jsou víc než mír a transatlantická vazba je stejně dobrá jako sto dvacet volů a pět set hřiven stříbra. Lokajství je víc než svoboda a jedna fotka v Bílém domě zajistí víc voličů než splněný volební program. Hrdost…

Jo, je správné, když lidé žijí skromně ve jménu klidného života. Že přestávají hrabat pod sebe, aby měli čas chodit na ryby a radovat se z přírody. Pivo ze sedmého schodu a špek z udírny mohou být lepší než oběd v hotelu Hilton. Když má někdo práci na osm hodin denně a může její starosti nechat na pracovišti, tak je to šťastný člověk. Ale být hrdý na to, že budu v ještě větším stresu a ještě k tomu budu mít díky grýndýlu méně, být hrdý na premiéra, kterému jsme jeho schůzku krvavě zaplatili nepoužitelnými stíhačkami (kdyby alespoň dojednal tu jadernou elektrárnu.. klidně od Westinghauzu), mít radost z černého kašle a svrabu… ne to není zdravá skromnost. To je fanatismus.

Přiznejme si to… Novodobí kněží to fakt umí. Umí to tak dobře, že je všechny naše církve už dávno napodobily a mluví už víc o klimatu než o Bohu.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky.

234 thoughts on “Oni to dokázali…

 1. zelenescu uz zase blaboli ze padlo jen 30 000 ukruincu. o minutu pozdeji doda ze tedy jako nahradu bude potreba naverbovat pul milionu odvedencu. to dava smysl…

  1. Bohužel to dává smysl – když si spočítáte maso dodané z usakolonyje čechostán, pšonkostán na rozkaz CIA, šéfa Pyjaly.

  1. Odpověď je jednoduchá, nedívají se na TV a debilní produkce, tak se po večerech věnují výměně DNA.

   1. Stoji za povsim , ze neco znicit , je az neuveritelne snadna zalezitost..
    A k tem ktery to vedou se vzdycky pridaji miliony..Prave proto..
    Ze to svede kazdej ,at ma IQ 500 a nebo IQ -2.5 to vubec nevadi ,
    ejnstajn taky se rad prida ,/ja taky Fijala jako Petunija, yntelygentija i dochtorija ,kvetou /.
    A este je z toho pro nektery mega vejvar..
    Maly a nebo vubec Zadny usili a hned je velky zniceni..Kazdej to moh sam videt
    na tom baraku v NY ,co spad do toho zniceni uplne sam vod sebe..
    Mozna nekde nekdo jen rikal na moje prani a na nicitelu prikazani..
    A to bohate postacilo..

  2. Nečtu. Nevidím žádný rozumný důvod proč bych měl studovat lidi jezdící na bryčkách po zářivém městě na vrcholu světa. Nechám to na Vás, když už máte tu potřebu.

 2. V oválné pracovně
  mluví se o hovně:
  “Co ti to tu, dědo smrdí?”
  “To, na co jsme hodně hrdí.
  Jedno leží támhle v rohu.”
  “Zdalipak očichat ho mohu?”
  “Můžeš si ho, Petře, vzít.
  Nemůžeš nic pokazit.
  Já budu mít brzo nové,
  dneska bude banánové”.

   1. Vychází v režimním Seznamu, broučku, dokonce kresleně, a podobným tužbám poskytuje plnohodnotné uspokojení.

  1. Co teď Petr bude délat?
   Kam ten dárek strčit, schovat?
   Nemá sáček, nemá tašku,
   nepřipraven na tu frašku
   otálí, a děd se mraćí:
   mé hovno mu přece stačí?
   Vyskočí a zlostně zvolá
   „vyhoďte už toho vola!“

   1. bylo to tak inspirativní, že jsem neodolal a přidal pokračováni 🙂

    Autorských práv se zřikám ve prospěch Ládíka 🙂 🙂

 3. “V Německu našli 161 dětí unesených na Ukrajině. Jak se tam dostaly, není jasné” – idnes, 1. stránka.

  Jak se tam dostaly? No, byly uneseny, ne?

  1. A nedovezl je tam klubový autobus bílých tygrů z Liberce? Ti se angažovali v humanitárním pašování lidí z Ukrajiny.

 4. Tak už máme co jsme chtěli. Makali jsme na tom 34 let a výsledek stojí za to. Naštěstí máme my Češi silnou zbraň na idioty všeho druhu a tím je humor.

  Já , když vidím Fijalu s brejličkami a opocenou mozkovnou, jak bravůrně zvládá vysvětlit kdejakou pitomost a tváří se vážně jak vědec, musím uznat, že v tom umí chodit. Ano, máme slušného a vzdělaného premiéra, který si z nás dezolátů dělá hov…

  https://postimg.cc/gallery/Prz3HtJ

 5. Lehce OT:
  Israel napadl Iránské území v Damašku. Na žádost Izraele tak USA na tuto Iránskou nevyprovokovanou agresi zavedou proti Iránu sankce.

  1. Má to svou logiku. Sionisté ovládají skrze své nadnárodní banky v USA celý americký deep state. Ani Trump a jeho rodina nejsou výjimkou. Takže velký Satan udělá vždy to, co po něm žádá (územně) malý Satan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *