18 července, 2024

Oficiální verze toho, co se událo 7. října

Palestinian and Israeli flag, conflict concept

Stejně jako v případě války na Ukrajině, i v případě izraelsko-palestinského konfliktu je jen jeden povolený příběh. Kdo se odchýlí v případě Ukrajiny, je prokremelský šváb, kdo se odchýlí v případě Palestiny, je antisemita a přítel teroristů. Bohužel, tady se to týká i tzv. alternativy, která pak jaksi alternativou k vládě být přestává. Stejnému problému čelí ve Spojených státech novináři a další osobnosti, které mají odlišný pohled na události před a po 7. říjnu. Caitlin Johnstoneová píše na Substacku:

„Oficiální příběh je, že 7. října 2023 se tisíce zlých teroristů z Hamásu prolomily ven ze své zazděné enklávy a zabily přibližně 1200 Izraelců, a to pouze toho důvodu, že byli zlí a chtěli zabíjet Židy. Izraelská vláda neudělala nic, co by vyprovokovalo tento útok, a před tímto datem se nic významného nestalo.

Útoku se bránilo tak málo, jak jen to šlo; Izraelské obranné síly devět hodin nereagovaly, přestože dostávaly dlouhé měsíce varování, že se blíží útok, jak od svých vlastních zpravodajských služeb, tak od egyptské rozvědky. Nebyl učiněn žádný pokus varovat hudební festival Nova před blížícím se útokem, přestože izraelské bezpečnostní síly den předtím věděly, že se blíží útok, který měl za následek stovky mrtvých a zajatých rukojmích. Útok se setkal s tak malým odporem, že samotný Hamás byl údajně překvapen tím, kolik Izraelců dokázali zajmout a zabít.

Jejich překvapení bylo možná způsobeno tím, že strávili dva roky nácvikem vzdušného, námořního a pozemního útoku pomocí motorových padákových kluzáků, dronů a motorových člunů pod širým nebem, méně než míli od hranice. To vše je naprosto normální a není to vůbec podezřelé.

Také není vůbec podezřelý fakt, že 100 procent z 1200 izraelských mrtvých 7. října je připisováno Hamásu, přestože izraelská média a přímá svědectví uvádějí, že IDF bez rozdílu střílely do oblastí plných Izraelců. Spálená těla, která vidíte na fotkách devastace ze 7. října, byla s naprostou jistotou spálena Hamásem, navzdory tomu, že izraelská vláda uznala, že předtím stovky mrtvých bojovníků Hamásu nesprávně označila za izraelské, protože byli tak těžce popáleni palbou IDF, že jejich mrtvoly byly k nepoznání.

(Oficiální příběh ze 7. října také dříve obsahoval vyprávění o dětech bez hlav, dětech pečených v pecích a dětech vyrvaných z lůna těhotných matek, a kdokoli o těchto vyprávěních pochyboval, byl zlým popíračem holocaustu, který nenávidí Židy. Tato vyprávění byla ale od té doby odvolána a již nejsou součástí oficiálního příběhu, takže víra v ně je nyní volitelná.)

Zavraždění 1200 Izraelců bylo tak hrozné, že si vyžádalo zabití více než 16 000 Palestinců v Gaze, včetně více než 7 000 dětí. Pravděpodobně to bude vyžadovat ještě mnohem více mrtvých, protože izraelské životy mají mnohem, mnohem větší cenu než životy Palestinců. Jen rasistický nacista by věřil, že životy Palestinců jsou důležité.

Izrael stejně nenese vinu za žádné ze zabíjení v Gaze, protože Hamás používá civilisty jako lidské štíty. Je antisemitské ptát se, jak se Izraeli podařilo zabít tolik lidských štítů, zatímco zabil neuvěřitelně málo bojovníků Hamásu a nezpůsobil přitom vedení Hamásu žádnou smysluplnou škodu.

Nyní, když bylo vysídleno 1,7 milionu Gazanů a jsou tlačeni k egyptským hranicím, je naprosto v pořádku a normální vidět oficiální agendu prosazovanou izraelskými představiteli a vůdci, že je třeba „zeštíhlit“ obyvatelstvo Gazy a přemístit je do jiných zemí. Pouze zlý podporovatel teroristů by to nazval etnickými čistkami; člověk by to měl chápat spíše jako trvalou dovolenou.

Pokud zpochybňujete jakoukoli část tohoto oficiálního příběhu, jste zlé monstrum nenávidící Židy, které miluje terorismus a přeje si, aby Hitler vyhrál. Měli byste být cenzurováni, vyhozeni z práce, vykopnuti z kampusu a zmizet ze zdvořilé společnosti, protože podporujete genocidu a chcete, aby umírali dobří lidé.

Máte z toho pocit, že se zblázníte? Dobrá. To znamená, že to funguje. To znamená, že oficiální příběh zakořenil ve vaší mysli. Nechte to ve vás růst a kvést. Přestaňte bojovat. Odpočiňte si. Čím více budete bojovat, tím víc to bude bolet. Nechte svou mysl prázdnou a podvolte se. Tohle skončí dřív, než se nadějete.“

https://www.caitlinjohnst.one/p/the-official-story-of-october-seventh?publication_id=82124&post_id=139539849&isFreemail=true&r=1rd7rc&utm_source=substack&utm_medium=email

47 thoughts on “Oficiální verze toho, co se událo 7. října

   1. Pokud je pro vás každý Palestinec terorista, pak jistě. Budou náležitě vyslechnuti a jen tak se do Gazy nevrátí. A pak přijdou na řadu další … proč ječ neponižovat, vždy´t to podle izraelskýc h představitelů ani nejsou lidé… že

    1. Strašné na tom je, že oni jistě vědí, že tímto strašným veřejným ponižováním ještě více radikalisují společnost a vyrábějí další jedince ochotné se jakkoli bránit po tisících ne-li desetitisících. Takže to dělají úmyslně a normalisace je to, čemu se snaží ze všech sil zabránit.

     1. Na druhou stranu se, díky zvěrstvům páchaným jak v Gaze, tak na ZB, už i sekulárním židům postupně otevírají oči a začínají se připojovat k odpůrcům sionismu.

 1. Ben Gurionův kanál je ve stopě amerických projektů na Blízkém východě

  Tranzitní koridor mezi Rudým a Středozemním mořem je zajímavý pro některé kruhy na Blízkém východě
  https://www.fondsk.ru/news/2023/11/26/kanal-ben-gurion-v-farvatere-amerikanskikh-prozhektov-na-blizhnem-vostoke.html
  Probíhající (navzdory nejistému příměří, po kterém Izraelci slibují obnovení nepřátelských akcí) vojenská operace IDF v Gaze s metodickým ničením civilní infrastruktury enklávy pod rouškou vojenské cenzury, ani v nejmenším nebrání Izraeli v prosazování svého dlouholetého lodního projektu, kanálů v blízkosti tohoto sektoru jako alternativu k Suezskému průplavu.

  Hovoříme o výstavbě lodního kanálu mezi přístavem Eilat (Rudé moře) a přístavem Ašdod (Středozemní moře) o délce přibližně 300 km. Tel Aviv předložil tento projekt již v roce 1968, během období izraelské blokády Suezského průplavu, která trvala až do roku 1975 včetně. Paralelně s navrhovaným průplavem vede tranzitní ropovod Ejlat-Aškelon

 2. Kunšteková, jste buď fanatik nebo hlupák, tečka!

  Stačí se podívat na videa, které natočiti samotné Hasovskopalestické zrůdy, kde se slaví vraždy, hanobí těla evidentně umučených, a mám jasno, protože nic takového z druhé strany vidět není.

  1. Zase další židáček?
   Izraelský historik Benny Morris popisuje, jak se Davida Ben-Guriona, prvního izraelského premiéra, zeptal jeden z jeho generálů: „Co uděláme s Araby?“ zeptal se generál.
   Ben-Gurion, premiér, napsal Morris, „udělal odmítavé, energické gesto rukou“.
   „Vyžeňte je!“ řekl.

    1. Náckovství je židovský projekt, tak jako SS.
     Mě stačí rozpoznávání nadlidí a znalost jejich zločinné ideologie.

  1. Meinstreamová méédia totiž nemají funkci hlídacích psů demokracie. Jsou to rozeštvávači. Nálepkovači. Nenávistní manipulátoři. Jsem poslední kdo by fandil lidem z pouště v Evropě. Ale taky budu poslední kdo je bude nenávidět jenom proto, že někdo chce abych je nenáviděl. Na povel. Komu patří média? Proč rozdmychávají nenávist mezi rasami? Mladými a starými? Bohatými a chudými? Motoristy a cyklisty? Chodci? Nenávist všech proti všem? Dělají zlou krev? Bez konce?

   Lživá stať. Nenechte se sebou cloumat emocemi bez důvodu. Někdo právě tohle chce. Doslova tak dokáže předvídat chování davu. Řídit ho na dálku. Chcete být řízeni zmetky? Ovládáni zločinci? Stačila jedna dezinformace o Vrběticích a půl národa začala na povel nenávidět Rusy. Teď máte nenávidět Palestince a lidi, kteří vnímají židovský teror v Palestině jako zlo.
   Žid Henry Kissinger ještě stačil prohlásit, že Evropa udělala vážnou chybu, když na svém území umožnila vznik populací imigrantů, kteří odmítají všechny její normy, hodnoty a “ústavní základy”. Ale islamisty do Evropy pašují židovské organizace, také „obohacovačům“ zajišťují asociální dávky a ubytování z daní pracujících Evropanů. Další díl Rozeštvi a zotročuj.

 3. Paní Kunšteková, máte pravdu.
  Což nic nemění na tom, že existují lidé, kteří se odkážou na vyvolenost židovského národa a na zvířeckou podstatu Arabů, zvláště silnou u Palestinců. Čímž podpoří oficiální politiku Izraele, USA i toho našeho trpaslíka, ČR, a ve svém důsledku zvýší pravděpodobnost imigrace zbylých Palestinců do Evropy. Což je podle některých zdrojů jedním ze skutečných cílů Izraele a USA.
  Palestinci jsou postatně chudší, než zbytek Arabů, a proto pro ně bude život v ČR znamenat podstatné zvýšení životní úrovně. Vzhledem k bezprostředním zkušenostem s bělochy a vzhledem k objektivně nejnižší úrovni vzdělání bude jejich jediným vodítkem Islám a džihád podle klasického, ne duchovního schématu.
  Pánbůh s námi a zlý pryč, jak říkáme my ateisté.

  1. Palestinci mají stejné procento universitně vzdělaných jako Israel. U žen dokonce vyšší.
   Že jsou chudí, NENÍ dáno jejich nízkou inteligencí, nýbrž režimem, pod nímž přežívají.
   Jedete stejný „narativ“ jako mainstream.

   1. Re: Občan.

    Rozhodně jsem nechtěl urazit Palestince (naopak), a ani Vás.
    Možná mají stejný počet vysokoškoláků, nevím, nestudoval jsem to. Ovšem těžko se mi věří, že by v chudobě v Gaze kvetla vzdělanost, průmysl a tak dále.
    Když vidím fotky té enklávy, kromě paneláků, nalepených jeden na druhý, a jinak skoro nic, těžko věřím v nějakou vysokou úroveň vzdělanosti, pracovních návyků a podobně. Pokud mají většinou Islámské školy, což se dá předpokládat, opravdu to nevidím s případnou imigrací do ČR růžově.
    Myslím si, že jediné aspoň trochu perspektivní (i když taky špatné) řešení je opravdu dvoustátní uspořádání.
    Díval jsem se na navržené územní uspořádání a to je přímo recept na další konflikt.

    1. Oni v Izraeli vůbec nemají moc vysokých škol. Nemají např. lékařskou fakultu a všichni Izraelci, ať už Palestinci nebo Židé, to studují v zahraničí. A představte si, že třeba v Rumunsku, tam pro ně mají speciální program výuky v angličtině.

    2. Když jim rozbombardovali univerzity, museli tam nějaké mít, že? Stejně tak vybavené nemocnice a podobně. Školy OSN. To o primitivních Palestincích mi přijde trochu podobné jako o primitivních mužicích.

    3. Propaganda zjevně funguje skvěle – Palestinci jsou prostě nevzdělaní, nevzdělatelní a pochopitelně líní závistiví teroristé a přes to vlak nejede.
     Nemá smysl se o tom bavit dál, protože na tohle fakt naskakovat nehodlám.

 4. Mediální obrázek by měl být v tom smyslu, že “Alláh se postaral o to, že jste přišli o tuto zemi kvůli vedení Hamásu (pozn. založeném židy) – nezbývá než se s pomocí vašich muslimských bratrů přestěhovat jinam,” píše se v dokumentu židovské vlády.

  Navíc se tam píše, že vláda musí vést veřejnou kampaň, která bude v západním světě propagovat transferový program „způsobem nepodněcujícím a neočerňujícím Izrael“, ve kterém bude deportace obyvatel z Gazy prezentována jako humanitárně nezbytný krok a získá podporu světa, protože povede k „méně obětem mezi civilním obyvatelstvem ve srovnání s očekávaným počtem obětí v případě vleklé války při setrvání Palestinců na území Gazy.“

  Američané budou mít za úkol přesvědčit svět o tom, že anexe Gazy je pro světový mír stejně potřebná, jako byla anexe Golanských výšin

  V dokumentu se také uvádí, že by se k tomuto kroku měly připojit USA, aby vyvíjely tlak na Egypt, aby přijal obyvatele Gazy, a aby využily další evropské země, zejména EU skrze Řecko, Španělsko, ale také Kanadu, aby pomohly přijmout a usadit uprchlíky, kteří budou evakuováni z Gazy.

 5. Bezprostředním cílem straussovských neokonských psychopatů a jejich sil za Beltwayem je jít po Sýrii, Libanonu – a nakonec po Íránu.
  https://informationclearinghouse.blog/2023/10/30/nakba-2-0-revives-the-neocon-wars/
  To vysvětluje přítomnost flotily nejméně 73 válečných lodí USA/NATO ve středním a východním Středomoří – od dvou skupin amerických letadlových lodí po více než 30 lodí ze 14 členských států NATO zapojených do probíhajících válečných her Dynamic Mariner u italského pobřeží.

  To je největší koncentrace válečných lodí USA/NATO od 70. let minulého století.

  Každý, kdo věří, že tato flotila je shromažďována za účelem „pomoci“
  Izraeli v jeho projektu konečného řešení, kterým je uvalení Nakby 2.0 na Gazu, si musí přečíst nějakého Lewise Carrolla. Stínová válka, která je již ve hře, má za, cíl rozbít všechny uzly Osy odporu v Sýrii, Libanonu a Iráku – přičemž Írán si ponechává jako vrcholný prvek odporu.

 6. Bývalý náměstek izraelského ministra zahraničí Danny Ayalon, který v minulosti zastával i funkci velvyslance v USA, přiznal již 14. října v rozhovoru pro televizi Al Jazeera existenci plánu na etnické vyčištění Gazy do všech Palestinců, kteří by měli být přestěhováni do pouště na Sinajském poloostrově v Egyptě. A pak dýlováni po celém světě.

  izraelské příkazy k evakuaci obyvatel Gazy připravují půdu pro druhou Nakbu (pozn. exodus), srovnatelnou s Nakbou v roce 1948, kdy sionistické milice a jednotky vyhnaly téměř milion Palestinců, kteří dodnes zůstávají spolu s generacemi svých potomků uprchlíky žijícími v táborech na okupovaném Západním břehu Jordánu, v pásmu Gazy a v sousedních arabských zemích.

  Konečné řešení palestinské otázky potvrdil vysoký izraelský diplomat

  Moderátor si myslel, že si sionista Ayalon dělá srandu, šklebil a usmíval se na moderátora, až se to moderátora dotklo, že se usmívá nad tak vážnou věcí a zeptal se ho, když jde Izraeli o ochranu životů Palestinců, proč je z Gazy neodsune do Izraele? Proč do cizí země, proč od Egypta? Ayalon na to reagoval slovy, že v srdci pláče nad nebohými Palestinci.

 7. Mainstreamoví novináři z agentur AP a Reuters doprovázeli 7. října útočníky z Hamásu

  9 listopadu, 2023 Slovanka
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/11/mainstreamovi-novinari-z-agentur-ap-a-reuters-doprovazeli-7-rijna-utocniky-z-hamasu/
  Útok na izraelské obyvatelstvo v okolí Gazy dne 7. října 2023
  izraelské tajné služby, tak CIA, mají tuto oblast natolik pod dohledem, že není možné, že by se o plánech teroristů nedozvěděli.

  Přípravy, nákup ohromného množství zbraní – a především jejich doprava do pásma Gazy, o kterém někteří tvrdí, že je to koncentrák,

  Izraelské hranice jsou nejstřeženějšími hranicemi na světě. Dosud přes ně nemohla bez vědomí IDF projít ani myš, ale náhle ji mohli prorazit džihádisté?

  O chystaném útoku musely tajné služby vědět předem, ale nakonec se vše provedlo tak, aby měli teroristé volný vstup, ve kterém by jim nikdo nebránil.

  V den útoku totiž pobývali vojáci, kteří běžně hranice střeží, na jiném místě, kam byli odvoláni.
  Nyní se totiž ukázalo, že útočníci byli doprovázeni novináři velkých světových mainstreamových médií – tedy oněch „médií jediné pravdy,“ z nichž často čerpají i naši pisálci z korporátních médií.

  1. Re: Canoso

   Sedmého října se odehrála klasická False Flag Operation. Ovšem ne jen tak ledajaká. Žádní převlečení soudruzi nebyli potřební. Nasmlouvanou akci provedlo komando složené z těch jedině správných kusů.

   Proto nyní mohou soudruzi řvát, že musejí za trest vyhladit všech 1200 útočníků a s nimi přibrat „jenom“ pár desítek až stovek tisíc civilů.
   A my se musíme tvářit, že tomu všemu věříme.

   TVL, u Gazy je v moři plyn! To končí „fšeckysrandycypeuplněganc“!!!

 8. Včera jsem na téma rozporu mezi realitou a mediální prezentací propagandy napsal stručný komentář u článku pana Dvořáka k metodě manipulace založené na kognitivní disonanci, tzv. gaslightingu, viz https://web.litterate.cz/nech-nam-globaliste-nutelliera-co-nejdyl-zachovati-racej/#comment-220183

  Aby byla manipulace účinná, je třeba aby manipulátor (média, propaganda) používal naprosto nehorázné lži. Lež musí být velmi stručná, pochopitelná hlupákovi a musí vyvolávat pocity výjimečnosti anebo pohrdání. Čím nehoráznější lež, tím větší účinnost. Příklad: „Odpovědní udělají tečku za pandemií.“, nebo „Jsme vláda, která vede zemi k prosperitě.“, nebo „Stávka s demonstrací ztratila legitimitu vystoupením proruského dezinformátora.“ apod.

  Nikdo není ostrov. Člověk přirozeně nechce být vyloučen ze společnosti lidí, se kterými žije, a kteří již většinově manipulaci podlehli. Proto na sobě spáchá zločin ze strachu a zbabělosti, projde intrapsychickou transformací, po níž se s postoji manipulátora ztotožní a přijme je za své vlastní. Není to tak, že by věděl, že je to blbost a bude hrát konformistu. Zcela se s tím ztotožní, jako kdyby si nikdy nic jiného nemyslel, a stane se přesvědčeným a horlivým inkvizitorem režimu.

  1. Po celou dobu vyvoje , vod zacatku , ani lid izru nebyl a neni , v prubehu udalosti
   a cetnych valek a konflitu , niceho usetren ..Pod vedenim sve vlady este …
   Navic dostal nadilky mnozicich se teroristickych utoku, uvnitr statu..
   Kam az to vsechno asi ma vest, aby si nikdo nepovsim..
   Sireni statu asi neni to hlavni. By vedlo jenom k dalsim Gazam.
   Rus Syrii nepusti, de vo ymperialni prestiz a respekt.
   A popularitu ted ziskanou u arabu a vsude .Ziskanou taky.
   Pronasledovanim , partou bidenu.Na cinana zase zbytecnym kricenim, ze je diktator.
   Stoji za povsim , ze Hitler a nacisti meli podobne ukoly , sokovat svet ..
   Lid rajchu taky nebyl usetren..
   U nas Heydrichem. Aby to melo dulezite nasledky na rozhodovani ,na dalsi povalecny vyvoj sveta./Lidice , napr./.
   Dulezitou roli a vsude hraje zase patricnej fanatismus .
   Vyroky ministru vlady izru maji co nejvic sokovat nenavisti ..
   To je jasny..Dalsi opakovana zbran na nas , je turbo zrychleni „uprchlizace“ sveta.
   Zbejva nejaka aspon lodicka na obranu usaka ,pred valkychtivym a nezastavitelnym rusem?
   Nebo sou vsecky nekde v luftu./Velka cast zbylych se opravujou/.
   Zvitezi spravedlivej car ,usilim korunovanym , zalozenim dvou statu?

   Ty zmineny intrapsychicky transformace , kterymi nahle neuveritelne
   kazdej projde a jeste na zaklade lzi , na pokyn nejakyho manipulatora ,
   je vysvetleni primitivni a jde o vytahovani kraliku z cylindru. Na vesnicky produkci.
   Prizpusobeni se vodehrava , s vedomim ze zase lzou , ze je nejdulezitejsi prezit i s rodinou..A netrapit se ustavicne ubohymi pitomostmi ,badanim kdo vic lze ,
   zit se musi..
   Bez vedeckych cognitive disonances./Trochu Stockholm syndrom , nanejvejs/.
   Ty transformace uz probihaji patricnym vzdelavanim ve skolach.
   Tam uz se zacci odlisuji a oddeluji..Ucitele je spehuji a informuji nahoru….
   Veda archeologicka se vyznacuje ,ze neco vykopou a nikdy nerozumi tomu,
   co vykopli a nemuzou. Fyzika uz zna hodne, vo levny energii , vyuziti je ale
   prisne zakazany , protoze levny..Z lidi takhle zisky a upevneni moci , by nevydreli.

  1. Starosti má určitě jiné, ale napsat o tom určitě smysl má. I to co se děje jinde vtom kontextu událostí má určitý dopad i na nás. Třeba jak se k tomu vyjadřují naši politici a to rozhodně na nás dopad bude mýt.

 9. Možná se budu mýlit. Myslím, že tento článek bude mít -historicky nejmenší- počet smysluplných komentářů na Litterate.

  1. Pokud budete smysluplnost posuzovat Vy, tak jistě. Jen mi to přijde stejné, jako když Nutelín hodnotí uspěšnost vlády péťikolky.

  2. Můžete jásat, že propaganda „slavně“ zvítězila nad rozumem a kritickým myšlením.

   Sionistické lobby (AIPAC, ADL, IHRA & spol.) tlačí Kongresem zákon o tom, že antisionismus je antisemitismus.
   Tož jsem zvědav, co budou v USA a následně i jinde dělat se židy, kteří už mají sionismu plné zuby.

 10. Paní Kunšteková.
  Perfektní,souhlasím a chválím.
  Zlo bude odměněno zlem a tenhle dvojí metr,nepřinese nic dobrého.
  Od jarmulkové revoluce,musíme přehlížet,tolerovat a dokonce i pomáhat tomuto dvojímu metru.

   1. Jde zase o co nejpusobivejsi, presvedcovaci drama s velkou snahou sokovat ,
    jde o divadlo a dalsi scenu.
    Hlavni akteri, autori, zase vyvaznou bez trestu..
    Dalsi cast dramatu a urychleni jeho vyvoje..
    Celej svet sou divaci.
    Zapad se chce udajne se branit , ale zaroven se umyslne hospodarsky ,
    nezadrzitelne hrouti.
    Na druhy strane je to vopacne. A drzi vsecky trumfy , predevsim surovinovy v ruce.
    Na scene probiha „panika“ ukr , prohrava, Cina se hrouti , sledujte vsichni a dejte posledni…
    Car dokonce vykrikuje , ze se zapadni korporace ted rozmnozuji v Rusku.
    To prvni uz vam votocili. Za .Rozpatlavanim zenskou hysterii.
    Nahle , ukr nedostane nic./I posledni emerickej tank mu seberou/.
    Dejte i to posledni..

    Okupanti na scene Gazy , vojaci, ze vzduchu strileli sve okupujici vojaky,
    jako zajice.
    Spolu a zaroven s hamasem.
    Na ostatni z celyho sveta taky a na to si je pozvali..
    Rodic z EU posle devcatko na krepceni /rave s drogama/, az na spravny misto.
    Ucast mezinarodni zarucena..
    V Eu je vo krepceni /rave/ , asi bida. Clanek se jako obvykle zabejva,
    vyctem detailu ,vyskytlych nepravosti. Ty se uz tak rozmnozily a delsi dobu ,
    ze potom prijde na radu opravnene podezreni , ze jsou soucasti dramatu..
    Kazdej ma roli ..
    Odvedeni pozornosti a ucpavani dalsimi , opacne jinymi pouckami,
    dalsi „skutecnosti“ /za skutecnostmi/ , ty zarucene pravy ,odhalujicich sherlocku , stejne jako ve skolach..
    Konec koncu to na nas prednaseji , pedagogicky akademici ..
    Patricne vystudovany a tim se to dal prozrazuje..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *