13 června, 2024

Německá AfD historicky posiluje a má prvního zemského radu. A co na to vládní politici? Zakažte ji!

Házejí ji klacky pod nohy, jak se dá. Sleduje ji civilní kontrarozvědka, a když mohou vůči ní vymyslet jakoukoliv administrativní a procesní levárnu, udělají to. Přesto tu stále je, už přes deset let bojuje o svůj pohled na svět.

Její představitelé i členové čelí ostrému nátlaku včetně fyzických útoků, ale odmítají se vzdát. Bojují demokratickými cestami proti „demokracii“, jak si ji představují ti, co jsou u moci.

Proč ji tak nenávidí? No protože se chová jako skutečná opozice. Kritizuje vládní imigrační politiku, klimatické plány, které zadluží mnohé Němce, a taky hrozící chudobu. Kritizuje německé zelené šílenství, které se nebojí nazývat zelenou diktaturou. A to stačí na to, aby dostala nálepku pravicových extrémistů a cokoliv, co ji zničí, mělo být správné. Ano, čtete správně. Tady chtějí velet šílení progresivisté a ideologové a AfD jim do toho hodila vidle.

Na rozdíl od našich představitelů, kteří se předhání v tom, čím nás v rámci bruselského „dobra“ zlikvidují dřív. Jestli aktuálně schválenými migračními kvótami (ano vím, že to samozřejmě žádné kvóty nejsou, tak ty potenciální vnucené příchozí berte jako metaforu), nebo právě Green Dealem, který jsme při našem předsednictví se slzou štěstí v oku pomohli prosadit.

A jak na to reagují ti slavní „demokrati“ ve vládě? No stejně, jak by rádi reagovali všichni současní vládnoucí „demokrati“. Stoprocentně to reprezentuje rozhovor s Dorothee Bärovou, místopředsedkyní bavorské křesťansko sociální unie (CSU), která málem s pěnou u úst řekla, že kdyby bylo možné AfD zakázat, „okamžitě by to udělala“. Není s takovým názorem sama. Jenže AfD je čím dál silnější a zakázat parlamentní stranu by tak bylo obtížně proveditelné.

Němci prostě nechtějí přijít o své domovy, nechtějí mít nepoužitelná auta, nechtějí být ve vleku genderového šílenství a nechtějí čelit další migračním vlnám. Nechtějí dál a dál zadlužovat Německo pro příští generace. A tak se AfD stala s 20% druhou nejsilnější stranou a teď získala poprvé i křeslo zemského rady, když porazila kandidáta CDU.

Lidé toho začínají mít plné zuby a drobky co jim hází od reality odtržené elity už jim přestávají stačit. Oni totiž na rozdíl od nich žijí reálný život. Bez ochranky, bez vysokých zdí kolem prominentních škol pro své děti, bez soukromých letadel, bez jistoty stálého příjmu ze státního. Racionalita začíná snad pomaličku probublávat skrz balast ideologických nesmyslů.

Nebude to lehké, ale snad se náš svět začíná posunovat směrem, na kterém byl po staletí budován. Pokud ovšem my budeme zavírat oči a čekat, až bude ještě hůř, tak tu prostě ještě hůř bude.

41 thoughts on “Německá AfD historicky posiluje a má prvního zemského radu. A co na to vládní politici? Zakažte ji!

 1. AFD – stálo by za hlubší rozbor, co je AFD vlastně zač,

  Má nálepku krajní pravice od krajní „levice“, co levice už dávno není.

  Za mně – jejich boj proti zeleným, Lgbt, prodlužování války na Ukrajině, podpoře migrace je i moje téma,

  Nic krajně pravicového na tom nevidím.

  1. Pane Admirál, já jsem mj. pythagorejec, takže je , dle mého, nutno brát v potaz parametry , které omezují bezbřehou migraci. Prostě nemůže* např. u nás existovat několik milionů lidí z Afriky, v krátkodobém či středně dobém výhledu.

   Na druhé straně, pokud by došlo k naprosto neřízené migraci, jako bylo kdysi stěhování národu…..tak může.

   Jsem ale také křesťanem s výhradami, který má výhrady např. k Matoušovi kap- 25, co se týče trestu “ věčnými mukami“ apod. (nejtěžší trest, který vůbec může existovat) :

   „….Až přijde Syn člověka ve své slávě a všichni andělé s ním, posadí se na trůnu své slávy;
   32a budou před něho shromážděny všechny národy. I oddělí jedny od druhých, jako pastýř odděluje ovce od kozlů, 33ovce postaví po pravici a kozly po levici. 34Tehdy řekne král těm po pravici: ‚Pojďte, požehnaní mého Otce, ujměte se království, které je vám připraveno od založení světa.
   35Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst, žíznil jsem, a dali jste mi pít, byl jsem na cestách, a ujali jste se mne, 36byl jsem nahý, a oblékli jste mě, byl jsem nemocen, a navštívili jste mě, byl jsem ve vězení, a přišli jste za mnou.‘ 37Tu mu ti spravedliví odpovědí: ‚Pane, kdy jsme tě viděli hladového, a nasytili jsme tě, nebo žíznivého, a dali jsme ti pít? 38Kdy jsme tě viděli jako pocestného, a ujali jsme se tě, nebo nahého, a oblékli jsme tě? 39Kdy jsme tě viděli nemocného nebo ve vězení, a přišli jsme za tebou?‘
   40Král odpoví a řekne jim: ‚Amen, pravím vám, cokoliv jste učinili jednomu z těchto mých nepatrných bratří, mně jste učinili.‘ 41Potom řekne těm na levici: ‚Jděte ode mne, prokletí, do věčného ohně, připraveného ďáblu a jeho andělům! 42Hladověl jsem, a nedali jste mi jíst, žíznil jsem, a nedali jste mi pít,
   43byl jsem na cestách, a neujali jste se mne, byl jsem nahý, a neoblékli jste mě, byl jsem nemocen a ve vězení, a nenavštívili jste mě.‘ 44Tehdy odpovědí i oni: ‚Pane, kdy jsme tě viděli hladového, žíznivého, pocestného, nahého, nemocného nebo ve vězení, a neposloužili jsme ti?‘
   45On jim odpoví: ‚Amen, pravím vám, cokoliv jste neučinili jednomu z těchto nepatrných, ani mně jste neučinili.‘ 46A půjdou do věčných muk, ale spravedliví do věčného života.“

   „Pocestní“. “ Lidé na cestách“.

   Tady se nic nepraví o možnostech těch, kteří s mají ujmout pocestných a lidí na cestách.
   Prostě jim mají pomoci. Jinak peklo.

   (Za třetí. Pro atheisty. Viz “ mitochondriální Eva“ – Homo sapiens sem přišel z Afriky, vytlačil Neandrtálce, polidštil kontinent.)
   ———————————————
   Schizofrenie ? Pokrytectví ? Ztráta bohabojnosti ? Antikristovství (pohrdání Kristem)? Naivita ? ………
   Řešení ? Zabrat majetky těm z potomků, kteří tyli z kolonialismu. Rozumně je investovat v Africe. Plus něco přidat (např. z peněz pro nepotřebné neziskovky nebo z dotací miliardářům). “ Marshallův plán pro Afriku, části Asie…..“. Taky těžké, bez řemeslné , středoškolské a vysokoškolské vzdělanosti místních odpovědných a provádějících. Ale ne nemožné.

   1. Rozumně investovat v Africe? Jak se to dělá? Už jsem to tu psal, známý vrtal studny v Africe. To je rozumná investice ne? Jenže za pár let byly všechny studny nefunkční, protože se o ně nikdo z místních nestaral, přestože je na to firma vyškolila. Pořád je to rozumná investice?
    Napřed se Afričané musí naučit pracovat a teprve potom se tam dá investovat. To se ale obávám, že je to stejně sisyfovský úkol, jako naučit pracovat české cikány (i když u těch Afričanů jsem malinko optimističtější)

    1. Crusadere, problém v Africe nastal v okamžiku, kdy se jim tam nakvartýrovali Evropané.
     Před tím byli úplně v pohodě. Počet obyvatelstva si příroda regulovala sama.
     Na naše královské rady zvysoka …píp.
     Dneska jsou zkažení, samozřejmě ne všichni. Ale byli to bílí, kdo jim tam začal posílat různě rychlopalné zbraně, kdo jim tam začal vyžírat přírodní bohatství. A teď se pohoršujeme, že se tam imrvére někde vraždí.
     Kolonialismu zazvonil umíráček ale neokolonialismus je snad ještě horší. Vládnou tam zkorumpované vlády. Lidožrout Bokassa dostal od Evropanů mnoho metálů. Hodnej lidožrout, dobrá spolupráce s tímhle chlapíkem.

    2. Vy jste asi slepý nebo navedený.
     Takže ještě jednou, ale naposledy : „…..“ Marshallův plán pro Afriku, části Asie…..“. Taky těžké, bez řemeslné , středoškolské a vysokoškolské vzdělanosti místních odpovědných a provádějících…..“

     Vy v tom hicu byste odpadl po zašroubování dvou šroubků, nic ve zlém.

   2. První věc, kterou je třeba (nejen) v Africe prosadit, je snížení porodnosti na úroveň prosté reprodukce.
    Vzhledem k tomu, že jste věřící, měl byste v tomto smyslu apelovat na církev. Takové věci začínají propagací plánovaného rodičovství, antikoncepce atd.. Zatím nic takového nepozoruji.
    Protože druhá, nepoměrně horší varianta téhož, je genderismus.
    Můžeme si tu vykládat o Zeleném údělu, že je to podvod (myslím si to samozřejmě taky!), ale realita je, že Země je zavalená odpady, energetické suroviny se jednou vyčerpají, ubývá stromů, ubývá živočišných druhů, přibývají civilizační nemoci … – dalo by se pokračovat, že. A ještě horší je extrapolace trendu.
    Imigraci je třeba zastavit, i násilím, samozřejmě. Veškerá imigrace by měla porobíhat maximálně s takovou rychlostí, aby byla pomalejší, než asimilace, tzn. předběžně odhaduji maximální dovolenou imigraci na jedno procento stávající hodnoty. Asimilace by měla být nutnou podmínkou, – pokud odmítnou, vrátit zpět. Stejně postupovat i už imigrovaných. Aktivní znalost jazyka a základních pravidel země, gramotnost, práce u práceschopných by měly být minimálními podmínkami. Pro dosažení stanovit časové limity.

 2. Náš bývalý kolega sa za nami zastavil dnes, pred pár rokmi prestúpil do nemeckej pobočky a je vysmiaty (aby nie, 4x väčší príjem).
  A že novinky aké máte?
  Tak som mu povedal, že mi nič ale tam niekde v nejakom okrese vyhralo AfD voľby a smiali sme sa spolu dobrému vtipu, páč všetci vieme, že Oni sa vždy nejako dohodnú.
  Akonáhle akákoľvek strana čuchne ku korytu tak sa ho snaží držať sa ho.
  Už som to zažil toľko krát, že som fakt strašný skeptik… ale držím palce a fandím a volím, páč som blbý nenapraviteľný optimista!
  Keď som bol študent tak Pavol Rusko ako minister prijal pozvanie a prišiel medzi nás, studentov VŠ. Sedeli sme za jedným stolom a diskutovali a on pomohol, v rámci svojich ministerských právomocí.
  A kde je dnes?
  Vo väzení.
  Béla Bugár, skvelý chlapík to bol. U jeho mamky býval, prestavoval, som tam brigádoval . Ministrom sa vtedy stal. Fakt super, aj by som ho volil. A po posledných voľbách? Koniec, totálne sklamanie. Pričuchol ku korytu a hotovo.
  Matoviča som volil a k nemu Pročka zakrúžkoval, páč blázon a komediant sa k sebe hodia. Dvojchyba.
  A tak.
  Teším sa na ďalšie voľby hahahaaa, to zase bude sranda!

  1. Prvni vec je vytvareni politickyho vakua, vladou spatnych komiku ,
   Scholtz,Haber a Buurbock za ucelem rozvraceni Nemecka ,
   ale ponekud stupidnimi kecy a skutky.
   Sou cviceny a mimo hysterie , pouzivaji ponekud vystredni metody..
   /To je vsude stejny a kam nemuze cert , nastrci /taky este/ ,babu/.
   Baba ,policajt a cert nikdy nespi , osvedcili se v minulosti jako zaklady rezimu ,uz mockrat..
   /Zavedeni domovnic uz davno, ve Francii , ty mely kazda, pod rukou celej barak,
   aby to bolsevik nemel taky rad, demokracie a rovnost s bratrstvim jen zkvetaji/..
   Bezpodminecnou vernost Kyjevu prokazuji ,/cvici vojaky v nenavisti na rusa/ , upadlymu komikovi, co byl nejdrive posedlej svlikanim do naha v televizi a
   lide si ho oblibili a zvolili a
   ted je zase posedlej tim , ze musi valcit az dobude Krym..
   Nebo aspon tu atomovou elektrarnu..
   Takovych maji v zasobe, az moc.
   Do toho se nacpe politicka strana a to uz se mockrat osvedcilo.
   Na rozpatlani /roztristeni pozornosti/ , dalsi loutky a dalsi potrava na prezvykovani pro media , maji omezeny pocet temat a zajem o ne ubejva a vliv taky ,
   v tom maji demokraticky globalisti praxi a maji po ruce spousty reseni..
   U nas se to taky dari..Aby lide netahli za jeden provaz , jsou ty verejny rozepre atd.
   Dialogy s vladou, /kolik date na zakoupeni nasi popularity/,
   na dlouhej beh , nic nevydrzi..
   To je vyzkouseny .
   Lide se zajimaji nejakeho Lipavskeho, oblibeny jako lipanek, nejvic o jeho dovolenou , dale vo presidenta a jeho IQ ,/ s IQ je kazdej verejne posedlej a vytrestenej /, dole vo kocoura Mikese, vzpominek na cekani na zapadni hudby,
   kam se podela hudba , vse ostatni ignoruji s nezajmem a nemusim psat o iracionalnim chovani mas.
   To voni vedi a s tim pocitaji ,media a krikloumi to rozlozi spolehlive,
   s patricnym ramusem..
   Potom se dohodnou v zakulisi ..Nebo uz sou dohodnuty..
   U nas vynika nejaka Zwyrtek Hamplova , v senate je provladni , udrzuje loutkovy divadlo demokracie dle pravidel a jeste druhou nohou, je taky mirne pokrokove podiove opozicni , ma to pojisteny na vobe strany a zalezi kdo bude mit navrch ,
   s tim pak zase a vzdycky vyhraje../Ma vzdy zajem o zlepseni pomeru/.
   Pohorsit si nemuze a jenom polepsit vo koryto vejs.

 3. Ještě k té hudbě. Otázka v AZ kvízu: britská artrocková legendární kapela ze 70.let. Začáteční písmena JT.
  A paní sotěžící : Jů Tů.

   1. Vďaka za pripomenutie, zajtra si pustím k práci. Mám ich CD a kazety, ale už nie je na čom prehrať. Aj gramofón odišiel do Večných lovísk… Ešte že existuje TyRúra (YouTube) a Spotify.

 4. Co všecko se (ne)dá udělat s titulky článků , kurzy .cz:
  „NIESR: 1,2 domácností v Británii vyčerpá své úspory do konce roku kvůli růstu základních úroků a tím i hypoték“
  Sem si říkal že až takový detailní průzkum se někde vede, že se týká pouze 1, 2 domácností…
  Ale pozor, v samotném textu článku se již praví toto :
  „Britská výzkumná agentura NIESR nově odhaduje, že kvůli dalšímu růstu základních úroků a tím i úročení hypoték by až 1,2 milionu britských domácností (odpovídá 4% celého trhu) mohlo do konce roku kvůli vyšším nákladům na hypotéky přijít o své úspory…..“
  Šťoural, např. někdo s IQ 107, by si ale mohl říci : Tak co teda platí, himbajs šuvíks, safra porte?!?!

 5. Pořád tvrdím,pokud se to neprobudí ve více státech Evropy,není šance na změnu.
  Sice už to bylo někde napsáno,že AFD byla infiltrována agenty tajných služeb.,snad dokonce se k ním hlásil i Klaus st.Proto se zdržuji chvály na Rajchla,protože v každé straně jsou krtci.

 6. Kdysi prý se nějací činovníci z AfD hlásili k revizionismu – co se týče odsunu , Benešových dekretů.
  Dnes je tomu jak, v této věci ?

 7. K tematu doporucuji take precist rozhovor v Tydeniku Echo, cislo 24, vydano 15. cervna 2023 s podtitulem:

  Rizika migrace bez omezení
  Exšéf německé kontrarozvědky H.-G. Maassen pro Echo

  Vypichuji:

  A na vás byl tehdy činěn nátlak, abyste AfD dal sledovat?

  Ano. Přitom jsem to byl já, kdo tři roky předtím zrušil sledování strany Levice (nástupce východoněmecké státostrany SED – pozn. red.) a byl za to na levici oslavován, i sociální demokracií. Ti samí lidé po mně později žádali, ať nařídím sledování AfD. Jenže když už se má nějaká strana dát sledovat, musí být přinejmenším viditelné, že usiluje o jiné státní zřízení neboli že chce demokracii nahradit diktaturou. To jsem u AfD neviděl. A tím jsem byl nepohodlný, to mi vyrábělo politické nepřátele a jen málo přátel v mé vlastní straně. Pokud si dobře vzpomínám, kromě Německa je možné už jen v Rakousku, aby vnitrostátní tajná služba sledovala politickou partaj.

  Tusim, ze pred par dny se prepis tohoto rozhovoru objevil i u Vlka. Kdo hleda, najde.

 8. Německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková připomněla světu její hluboké matematické znalosti.:
  „Dnes je každý pátý volič ochoten volit stranu Alternativa pro Německo a my musíme zajistit, aby to byl jen každý třetí.“

  1. hlavně nevolit debily!

   I v našich masných mediích je AfD vždy titulována s přívlastkem „problémová, nacionalistická, ultrapravicová, populistická… “ , aby i před vlastním sdělením už měl divák jasno, cože za hajzly to je.

   1. Jo, to je ta perlorodka. Taky prohlásila, nevím už o kterém státě, že chápe, když se Německo nechce vměšovat do záležitostí země, která je od nich 900 000 kilometrů vzdálená.

   2. Re: Sk

    Tak to je jasné. Tato osůbka srudovala matematické vědy v Gorolistánu, ve škole s polským vyučovacím jazykem a navíc v podání soudruha Hejného.
    Kolik koziček tvoří součet dvou prasátek a tří pejsků – a tak fšelyjak podopně uplně ganc.

    1. Tohle se učilo snad na všech základkách, snad někdy po roce 1985?
     Tedy myslím hrušky a jablka, bez ohledu, jestli to bylo na Dálném východu (vše východně od Karlína), nebo v Praze a lásce.

  2. Hudba, kam se poděla hudba ? Hudba tady zatím schází (s textem):
   https://www.youtube.com/watch?v=V9SdevL3QMA

   O Alice Cooper , původně Vincent Damon Furnier, se také svého času pochvalně zmiňoval F. Zappa.

   Tudle písničku lze dávat pod slova vyřčená kýmkoliv z krvelačných* lidí.
   *Samozřejmě lačných cizí krve, krve jiných lidí

   1. Za mých dětských let, v hlubokém socialismu, jsem čekala tajne u TV na občasné pořady se západní hudbou, moderoval Skalka Miloš a postarší socialističtí DJs. Byli Boney M, ABBA , Amanda Lear a jako největší divočinu uvedli zpěvačku Alici Cooperovou 😂😂😂

    1. V pátek večer a někdy v sobotu ráno běžel v rádiu pořad “ Větrník“, tam vysílali občas i rockové novinky (vzpomínám si na skladbu In dz lajt, od Led Cepelín).
     Polské radio 3 vysílalo i novinky, i celá alba (pamatuju coby novinku např. elpíčko Nazaret : Klouz inaf for roknrol).

     Dejme jednu protiválečnou, s textem :
     https://www.youtube.com/watch?v=r6jKE6YIxmc

  3. Dávejte si pozor na Vaše přání, mohla by se Vám splnit.
   Také to připomíná historku z vojny Karla Plíhala, jak ji politruk nadšeně vyprávěl, že socialistický tábor zabíra již jednu petinu světa a se zápalem líčil vise, jak to v budoucnu poroste slovy „a bude to soudruzi více, jedna šestina, jedna sedmina“.

   1. Nojo, matematika je obtížná.
    Není divu, že nebyla v humanitních třídách podmínkou maturity už v dřevních dobách.
    Většina politruků se rekrutuje za každého režimu mezi pitomci, i když jsou výjimky (třeba Tovaryšstvo Ježíšovo).

    1. Prectete si diskuse pod clankem kazdej a zjistite mozna ,
     to neni taky jisty , ze vas a nas vsechny , zmakne
     snadno , to na svete nejnizsi IQ a dokonce v minusu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *