18 července, 2024

Ministr pro místní rozvoj a vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti) chce odstřihnout „dezinformační weby“ od příjmů z reklamy

Kdo bude určovat co je a co není dezinformační web a podle jakých pravidel? Opět to bude strana a vláda prostřednictvím „nezávislých“ neziskovek jako jsou Evropské hodnoty pornoherce Jakuba Jandy nebo několikrát usvědčeného lháře Cempera a jeho Manipulátorů?

Jak všichni víme, bez peněz do hospody nelez a ani do novin. Chvíli to možná můžete s partou pár nadšenců táhnout takzvaně na koleně, ale pokud se chcete na mediální scéně udržet, dříve nebo později prostě peníze potřebujete. A buď je budete dostávat od různých utajených dárců, jako třeba Fond nezávislé žurnalistiky, který ústy výkonné ředitelky Kateřina Hrubešové v minulosti na dotaz, kdo patří mezi deset největších donátorů reagoval slovy, že „Jmenovitě naše dárce nezveřejňujeme, nicméně Nadační fond nezávislé žurnalistiky má nastavená přísná pravidla pro přijímání darů.“ Tak věř, kdo chceš, že.

Zajímavé na tom je, že právě například tento Fond nezávislé žurnalistiky má pomoci ministerstvu tyto závadné weby určovat. A ještě třeba spolek Nelež, jehož zakladateli Romanu Čihalíkovi, který se na metodice pro Ivana Bartoše podílel, už teď leží v žaludku to, že „Největší české dezinformační weby si měsíčně z reklamy mohou vydělat až stovky tisíc korun“. Což je tedy opravdu trestuhodné, že? Dalším, kdo prý zcela spolehlivě ví, co jsou dezinformační weby je Bezpečnostní centrum Evropských hodnot, podle kterého fungovalo v česku v roce 2022 39 aktivních a relevantních dezinformačních webů.

Jako perličku uvádím, že mezi největší příjemce peněz z FNŽ patřilo třeba Šafrovo odkladiště vyhozených redaktorů z ČT a snad největší „prorežimní mediální žumpa“ Forum24 široko daleko. Asi náhoda. Takže tito lidé budou informovat a hlídat, které weby si podle nového manuálu na peníze z reklam, které by mohly mít cokoliv společného s penězi daňových poplatníků nesáhnou. Zároveň ovšem sami stát řádně podojí na plánované finanční podpoře pro ta správná, demokratická, ideově řádně ukotvená média. Takže koho chleba jíš, toho píseň zpíváš. O nezávislosti se tedy dá mluvit těžko.

A snad poslední věc, co chci zmínit je to, jak dlouho poslední dobou trvá, než se z dezinformací stane pravda? Kolikrát sám mainstream musí během jediného dne upravovat titulky jen proto, že to někdo moc přepálil? Kolik „lží“ se jen v souvislosti třeba s covidem stalo realitou? Omluvil se někdo? Omluvila se ministryně Černochová za to, že nás málem poslala do války s Ruskem na základě ukvapené a lživé zprávy? Opravdu chceme další ministerstvo pravdy, které bude určovat, kdo smí a kdo nesmí psát? Kdo smí a kdo nesmí za svou práci dostávat zaplaceno? A opravdu chceme, aby mu to radili tito lidé?

48 thoughts on “Ministr pro místní rozvoj a vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti) chce odstřihnout „dezinformační weby“ od příjmů z reklamy

 1. Za zničení Kachovky můžou Róčildi a Německo. Kdyby kdysi nesponzorovali jakéhosi Uljanova a nepřeváželi ho do Ruska v zapečetěném vagónu…
  A ty dva, Karl Marx a Fridrich Engels kteří vymysleli komunismus. A Robspijér co udělal francouzskou revoluci. A nebejt Angličanů a Římanů tak by bylo všechno jinak. A kdyby Pilát, a kdyby Židi zůstali v Egyptě…
  A vůbec, můžete si za to sami, holoto. Neměli jste slejzat se stromů. Vylejzat na ně z moře…

 2. Nějak se mi ten „Stařec a umělá inteligence…“ zařadil pod Vidlákovu Hybridní demonstraci, což nebylo mým záměrem, chtěl sem to dát sem, omlouvám se, že to překopírovávám znovu.

  Stařec a umělá inteligence aneb zmáčkl sem DELETE.

  … a jak si tak sedím na tý mý židli a piju si to svoje vodpolední důchodcový kafe (samozřejmě bez cukru), poslouchám blues Elevator to Heaven https://www.youtube.com/watch?v=evOVAT5nu50&list=PLa_JSgSQfk1nvwyACbe1uxbxLptU4UIob&index=10&ab_channel=RelaxingBluesMusic
  a sem plnej tý nespravedlivý hořkosti, najednou se mi na sklo vyhoupl právě došlej mail. Otevřu ho a vidím, že mi píše nějakej mně neznámej Martin Spano, abych se prej za 1.990,- Kč přihlásil do jeho kurzu a že prej:

  „ať už jste zaměstnanec, podnikatel, student, rodič, umělec nebo se jen chcete o UMĚLÉ INTELIGENCI dozvědět více, tento kurz vám ukáže, jak může umělá inteligence ovlivnit váš život a jak ji můžete využít k dosažení svých cílů…“.

  A tak vám tu sedím celej hořce sklíčenej a nějak vám nevím, jestli sem nějakejch cílů vůbec dosáhl, protože žádná umělá inteligence mi můj život neovlivnila! A protože neuvedl v mialu jmenovitě důchodce, tak se zřejmě ten Spano domnívá, že už svejch cílů snad ani nedosáhnu a … a tak se s tím pomalu smiřuju.

  A jak sem se smiřoval, najednou sem si dal takovou až skoro nesmiřitelnou otázku, jestli vám ten Spano poslal taky pozvánku na jeho kurz umělý inteligence veřejně známým lidem, kterým evidentně chybí i ta přirozená inteligence? Že by jim to jako aspoň trochu vylepšilo tu jejich image. Ale pak sem si vzpomněl na ty gender-diplomky na Fialově/Bekově universitě v Brně, nebo tý pražský slovutný o těch všech Ferdech Mravencech a jejich těžkejch životech a došel sem k závěru, že těmhle hloupým lidem nepomůže už vůbec nic, natož ta Spanova umělá inteligence.

  … a tak sem dopil to svoje důchodcový vodpolední kafe bez cukru a Miňonky a … a zmáčkl sem hořce DELETE právě když Chris dozpíval, že: …“je čas chytit další výtah do nebe“.

  1. Pokud snad budete, kolego blbíši, mít pocit, že potřebujete psychiatra (já si to nemyslím), nepodlehněte té myšlence, neboť třeba tenhle nejspíš vycházívá z chybných premis, což ani umělá inteligence a kurz u toho Pipa Spana nespraví:
   —————————–
   Moje znalosti matematiky skončily kdysi dávno u derivací, dnes už nedosáhnu ani tam. Leč počítat ještě trochu umím.
   Na blogu aktualne.cz exceluje psychiatr Radkin Honzák. Ctím jeho šediny, ale sympatický mi není. Ze všeho co píše, čiší nadřazenost. Všechno zná, všude byl (nejmíň dvakrát), všemu rozumí.
   Teď zrovna visí na zmíněném blogu jeho text:
   Radkin Honzák – Názory Aktuálně.cz (aktualne.cz),
   který začíná větou:

   „Máme-li průměr IQ 100, je jasné, že polovina populace je pod stovku“

   Pak se dostaňte takovému psychiatrovi do rukou…..

   P.S.: Pro nechápající (ale ti se tu nevyskytují):
   Bude-li mít 100 osob průměrné IQ 100, a 15 z nich bude mít IQ 150, pak zbývajících 90 (= 90%) bude mít IQ pod 100 (přesněji 94,444).
   Naopak, bude-li mít ve stejně početné skupině 10 osob IQ 60, pak zbývajících 90 osob (= 90%) bude mít IQ nad 100 (přesněji 104,444).
   (A teď jen doufám, že v tom nemám početní chybu)

   1. Nehrajte jejich hry. Vnucujou vam jejich poucky
    IQ je zase vo blbosti blbejch.
    Kdyz sel praclovek lovit , ucil se v praxi , nic nestudoval.
    Ziskaval schopnosti k dalsimu, vyvoji.
    Pak sezral uloveny zvire /bez IQ/, studiem v jeskyni vo tom jak lovit , by zvire akorat sezralo pracloveka.
    IQ je vo povysovani nedostatecnejch pouckaru .
    Svindlujou ze blbost, jako jejich ucitelska inteligence, jsou schopnosti ..
    Tam to zacina.
    Ted se ukazalo, ze potrebujou umelou a na co. Tak se poznaji.
    A sou zalezly v kanclech , aby to nekdo nepoznal.
    /Komunisti , ,fasisti , nacisti ,demokrati = nadrazenci/.
    Puste inteligenta do praxe na praci..Bude akademik se svejma schopnostma pracovat a tvorit hodnoty ,za tri pracujici lidi ..Ale.
    Poznal sem ty disidenty a byli stestim bez sebe, kdyz mohli delat topice a podobny prace a zapomneli , ze sou pouckari..
    Zadny zabomysi valky mezi byrokraty.
    A chlastat a zit bez hranic a jeste svobodne..Rikat co chce. Protoze
    Praci vam nikdo neukradne ani vas neukradne z prace.
    Kdo by je, uzvaneny , iqakali , zivil.
    A jakej byl ten Dolfuv nadpis nad branama koncentrakama na jiny , kdyz sam v zivote na praci ani nesah..

   2. No já nevím, příteli, jen jestli to není mnohem jednodušší, protože po těch všech školeních a webinářích, který sem za život absolvoval mám takovej neodolatelně nutkavej pocit, že tomu Spanovi ani tak nejde vo ty MOJE umělou inteligencí DOSAŽENÝ CÍLE jako o těch mejch dvacet stovek (tedy přesněji 1.990,- Kč)!

   3. Honzák podlehl iluzi vlastní výjimečnosti, jednu dobu to byl takový pop-psychiatr. Sympatický mi taky není a nevím, že by byl mezi kolegy nějak zvlášť uznávaný.

   4. Pravdu díte pane. Průměr není totožný s mediánem. Evidentně tato osoba neví,o čem mluví. Jen doufám, že v psychiatrii je více znalý.

  2. Umela Intel uz je mezi nami davno.
   Cervantes psal, jak Don Quiote , studoval knihy , jako akademik a potom odejel pomahat lidem .
   Jako Marx ,Lenin atd. Lid ale nicil jak moh a kde moh. Jako starej to zjistil.
   Remote control je ta vecicka , co maj lidi v ruce, aby pajtlovali s kanalama v TV..
   Tri hlavni nabozensvi prichazeji z jedne oblasti , kde se vzdy vyskytovali hromady pisku a velbloudi a dle dostupnych informaci nejvice fanatici a teroristi ,
   /assasins, napr./..Dodnes.
   Kdyby se Islam nerozstepil, tak tu nejsme.
   Skoro sme taky skoncili , kdyz se podobne rozstepila cirkev , na protestanty..
   Cirkev casto a zdatne pomahala Islamu.
   Vzdycky kazdy nabozenstvi ridi jeden hlavni z nebe a ma na to a na nas ,
   ten Remote Control.
   Ten je samozrejme dulezitejsi ,kdyz neni na televizi, ale na nas.
   Neni videt ani slyset ani nic a nejhorsi jsou vzdycky ty jeho sluhove ,
   co vedi nejlip /mozna lip nez von/, co chce a co nechce.
   A nejhorsi pohromy potom neberou koncu, podobnost ciste nenahodna.
   Amen.

 3. Na denikreferendum.cz vyšel článek, jehož autorem je George Soros. Článek se jmenuje “ Civilizace je v ohrožení. Dokáže demokracie přežít mnohočetnou krizi?“
  Plně se ztotožňuji s autorovými názory ohledně Umělé inteligence. Leta zastávám názor, že složitost, komplexita je také jen přírodním jevem. A že exponenciální vývoj takřka každého přírodního jevu je nebezpečím, existuje bod tohoto vývoje, kdy se systém nejenže může zhroutit, ale může působit sebedestruktivně, dílo zničí svého tvůrce.

   1. Díky předíky, milý blbíši, za tento vpravdě totální skvost, který by mi jinak jistě unikl. Uložil jsem si ho velice pečlivě do archívu, abych článek podrobil pečlivé pitvě a mohl ho v budoucnu citovat.
    Je to zcela jistě vrchol v disciplíně „totální chucpe“.

    Není to jen v tom, že Soroš píše o „morálním kompasu“, který ho vede (sic!), to samotné je sice nesmírně pozoruhodné: od chlápka, který zamlada okrádal židy, posílané do plynu a byl na to pyšný; který okradl miliony britských střadatelů a bank při svém útoku na libru; přes své zločinecké fondy a „Open Society“ ničí státy a systémy vlády po celém světě, aby je pak mohli on a jemu podobní snadno vykrást a plundrovat. Nene.

    Že se otírá o „umělou inteligenci“, což nemá s inteligencí nic společného – je to jen terminus technicus z IT oboru, ve skutečnosti to s myšlením a kognitivní prací mozku nemá společného nic: asi jako hodinový stroj z 18. století neměl nic společného s „umělým člověkem“ – což byly podobné dobové blázniviny. K překonání lidské inteligence nebo myslícím strojům nejsme o nic blíže, než tehdejší šikovnější hodinář.

    Připomíná to leda blábolení o kvantové neurčitosti či jiným mystériím kvantové mechaniky, přesazené různými pošahanci a „mysliteli“ kamkoliv jinam, od výpočtu splátek hypotéky ke zvýšení dojivosti krav. Když to bylo moderní; ta doba již minula – dnes se podobní obchodníci s teplou vodou ometají kolem AI.

    Uváděný G. Hinton coby „otec umělé inteligence“ je typický příklad dnešního anglosaského vědeckého lupičství a falešného autorství – protože z AI oboru nevymyslel skutečně vůbec nic: jen se motal kolem vyžírkovských akademických a korporátních pozic. Microsoft ani OpenAI nemá s prací na vývoji AI algoritmů společného skoro nic: jde jen o jednu z mnoha implementací, ničím výjimečnou ani vyspělou. Dá se říci, že Amíci a Západ byli v nástupu praktického použití těchto algoritmů jedni z posledních – Rusové nebo v poslední době Číňané v tom udělali mnohem více, i nasazení do praxe je nesrovnatelně rozsáhlejší – třeba v Číně tím již léta řeší zpracování havarijního pojištění při nehodách, schvalování úvěrů a hypoték, prodeje a nájmy nemovitostí, právní agendu v mnoha oblastech, … jsou prostě o desetiletí dále než Západ.

    Sorošova klimatická agenda, to je už jen taková ta jahůdka na dortu.

    Hu! Až jsem se při čtení toho blábolu několikrát oklepal…

     1. Vod nepameti vlady udelali vse , aby bylo co nejvice milionaru a potom miliardaru. Po obcansky valce v Usa.
      Zalozenim soukromy Reserve Bank , zprivatizovali Usa.
      Hned potom po prvni svetovy najednou bylo vo 24 tisic milionaru v Usa vic. Dalsi valky a zase vic.
      Nebo vosvobodi penize , aby ty co vo tom dostanou hlasku nejdrive mohli zbohatnout , jako ten zminenej.
      Staci prijet za tema vladama , v Madarsku to neslo, v Rusku trochu , pac car byl katolik a nechtel aby vladli v Rusku.
      A rusove pak netusi a divi se ,proc je cast sveta na ne, jak na cizi.
      Tak dostal naservirovanou valku..Za vyucenou.
      Vlady pak za sve usili obdrzi tucne odmeny..
      Pak nekteri studenti se nestaraji vo studie , geniove nemusi , ale okupuji vsecky nakoupene pristroje , literaturu ,knihy z celyho sveta ,vyzkumne laboratore ,vybavene dilny , treba drahyma pocitacema a vsim co potrebuji a hledaji co kde ve svete..
      Vedeni jim vzdy vyjde vstric.
      A vynalezce internetu ,american dal internet svetu zadarmo..
      Vostatni musi studovat…
      Potom zkouseji vse na co prijdou z celyho sveta a dou vedi za kym a reknou, naval milion..Dostanou milion na vyzkumy.
      Dalsi milion je na ceste, kdyz je treba.
      To delaji tak dlouho az se neco , najdou , vokopirujou a zacnou podnikat , na to nikdy nechybi..
      Pomoc ze vsech stran a vod vlady nikdy samozrejme nechybi..
      Dnes ovladaji vse okolo elektroniky , digitalizace atd.
      A umela inteligence je zase jejich prace.
      Miliardy se hrnou a zase vod vlady..A ty jiny v jejich zemi pak muzou v tech korporacich i nekdy pracovat , jako ty nizsi sluhove..
      Muzou vse a kdyz se neco nezdari, chce je policie zadrzet , to je casto jedou na delsi dovolenou jinam…Kam na ne nikdo nemuze..

    1. … taky sem, Kchodle , nedal ten skvost na jeden zátah (musel sem se na to vyspat, abych ho dorazil).

     Mimochodem, to tlačítko DELETE opravdu není na klábosnici jen tak pro parádu. Je to hodně oprošťující a užitečný mačkátko, řekl bych (hned po Miňonce, teplý vaně a uzeným) ten nejbáječnější nápad v dosahu mý ruky

     1. Copak tlačítko DELETE, to je sice fajn, ale mně v poslední době chybí na klávesnici klávesa FIRE, kterou se odpalují přesně řízené rakety, optimálně s globálním dosahem. Spokojil bych se i s konvenčními hlavicemi.

  1. Parasit a skudce se obava vo civilizaci a demokracii , kterou nici a prave von a takovy jako von , chteji porad znicit. /To vi von sam nejlip/.
   Samozrejme ,ze parasit je jednoduchej prirodni jev , kterymu se musime branit.
   Jejich vysavani , nasili, atd.
   Kdyz „komplexity sou ale pouckovy slouzitosti“.

 4. Oddělme zrno od plev.

  …….. Kdo bude určovat co je a co není dezinformační web a podle jakých pravidel?

  Opět to bude strana a vláda prostřednictvím „nezávislých“ neziskovek jako jsou Evropské hodnoty pornoherce Jakuba Jandy nebo několikrát usvědčeného lháře Cempera a jeho Manipulátorů?…….

  …… A snad poslední věc, co chci zmínit je to, jak dlouho poslední dobou trvá, než se z dezinformací stane pravda?

  Kolikrát sám mainstream musí během jediného dne upravovat titulky jen proto, že to někdo moc přepálil?

  Kolik „lží“ se jen v souvislosti třeba s covidem stalo realitou?

  Omluvil se někdo? Omluvila se ministryně Černochová za to, že nás málem poslala do války s Ruskem na základě ukvapené a lživé zprávy?

  Opravdu chceme další ministerstvo pravdy, které bude určovat, kdo smí a kdo nesmí psát?
  Kdo smí a kdo nesmí za svou práci dostávat zaplaceno?…….

  Rusové vyhodili do povětří Kachovskou přehradu, probíhá evakuace obyvatel

  https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-rusove-vyhodili-do-povetri-kachovskou-prehradu-40433767

  Tři scénáře, jak se protrhla Kachovka. Nemuseli to být Rusové ani Ukrajinci

  …..Silnice na hrázi začala padat už v pátek.

  A aby nebylo nejasností málo, jisté není ani to, že přehradu někdo vůbec odpálil.

  Tuto možnost nelze vyloučit už jen proto, že se dosud neobjevily žádné důkazy potvrzující, že v místě došlo explozi.

  Zároveň je naopak známo, že přehrada byla přeplněná, byla v minulosti pod palbou (a mohla být tedy poškozená) a že se na ní jen pár dní před prolomením zbortila část silnice……

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-tri-scenare-jak-se-protrhla-kachovka-nemuseli-to-byt-rusove-ani-ukrajinci-232129?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk

  Je Kateřina Motyčková dezinformátorka?

  Jsou Novinky dezinformační?

  Odřízneme infošmejdy od veřejných peněz?

  Rozhodne to Pětka ( dříve to byla trojka) ?

  1. To Josef původní:
   Dají se najít články takové i makové. Těžko říct, kdo za to může.
   Státní činitelé z obou stran mají jasno. O Západu ani nemluvím. Blogeři jsou ale kupodivu velice zdrženliví. „Саня во Флориде“ je toho názoru, že za to můžou obě strany. Ukři tam sázeli Himarsy, Rusové vyhodili do povětří most, když ustupovali na levý břeh. Obojí pravděpodobně přehradní zeď oslabilo. J. Podoljaka má zato, že to schválně neudělala ani jedna strana.
   Jinak ale podle mapy je to mnohem větší problém pro Rusko – voda pro Krym a další města (Krivoj Rog třeba), zatopený je hlavně levý břeh, protože je nižší…

 5. Na netu je možno nalézt článek s názvem „Je to jako použití zbraně hromadného ničení, řekl Lipavský o zkáze přehrady na Dněpru“.

  1. Jojo, Rusové si střílejí do atomové elektrárny, zlikvidovali si plynovod, zatopili zákopy a zrušili zásobování vodou pro Krym.

   1. Lipavsky ,ale kuriozne muze bejt casem ,tezka zbran vlastniho hromadnyho zniceni , kdyz uz sou na hromade. Uz je.
    Takovy bartose rozvratime taky snadno. A voni taky pomuzou..
    Uz pomahaji.

  1. akorát mi nesedí, že to bouchlo v strojovně elektrárny, čili nic zvenčí. Což je divné. Tam snad byl ukrajinský personál jako v atomovce a taky noční šichta…. divné, že všichjni tv rdí že rusové, ale zároveň všichn i tvrdí že zvenčí nic.
   hmm

   1. ema.
    Tolik poškodit hráz, to neudělá tuna trhaviny,to muselo být o něco více.
    Jak to dokázali uložit,aby si toho nikdo nevšimnul.Čekal bych,když elektrárnu provozují Ukrajinci,že tam bude hlídka od policie,nebo armády.

    1. Uz nekolikrat napadli ukrove ,tu atomovou ,zaporozskou a ta jim vadi nejvic.
     A pise se, ze prave to chlazeni ty atomovy, je ted ohrozeny..
     Kdyby prestali lhat, tak by sme nevedeli. Ted je to jasny..

     1. Chlazení záporožské elektrárny v jejím stávajícím klidovém režimu není ohroženo. Nelze ji ale spustit do plného provozu, to by se uchladit nyní nedalo.
      Už se v Turecku spekuluje o podvodním dronu, viz https://politikus.info/events/152393-kahovskaya-ges-byla-vzorvana-pri-pomoschi-bespilotnyh-katerov-tureckie-istochniki.html
      Nic ale nevíme jistě. Zatím v médiích co jsem viděl převládá názor, že v tom narušeném místě koruna hráze prostě nevydržela tu přílivovou vlnu, způsobenou náhlým zvýšením hladiny díky otevření stavidel u hrází kaskády nad Kachovkou.

 6. Nepodsouvejte panu Bartošovi něco, co neřekl.

  Je to odvážný člověk, který se konečně rozhodl zrušit, dlouhodobě selhávající ČT a Rozhlasu, koncesionářské poplatky.

  Nic jiného na tom billboardu přece není.

 7. vidím a cítim, že sme znova v tom proti čomu sme štrngali brnkali kľúčmi…. boha jeho, to štrnganie bolo veľmi plyšové …….. 🙂

 8. Je takový pěkný surrealistický (krátký) film od pana Švankmajera. Konec stalinismu v Čechách.
  Autor snad odpustí, na uložtu je.
  A v tom filmu je znázorněn můj výklad termínu „informovat“. Nacpat do formy.
  A potom každý, kdo tomu brání je samosebou dezinformátor.
  Ovšem, jak dopadnou ti správně zformovaní, film naznačuje ..

 9. Pohled sice ostřejší, než umí peruánský medvídek Paddington, ale signifikantně chybějící koule pro jasné převzetí odpovědnosti. „My, borci“ odřízneme, ale koho, to nám „doporučí“ „nezávislí“ „odborníci“. Čili jasná zadní vrátka pro případ, kdyby se na Ústavní soud někdy v daleké budoucnosti nedej soros vrátilo větší než stopové množství smyslu pro zákonnost.
  Kritéria tajná, „nezávislost“ „odborníků“ k smíchu pochybná a pochopitelně neověřitelná (ano, financování), definice „dezinformace“, natož „dezinformačního webu“ – tak po ní se může ptát jedině nějaký proruský šváb. Nakonec, jak přiznal Vrábel (ten sémantickej), „dezinformace“ může klidně být pravda, ale na tom nezáleží. Záleží na tom, že o správné korekci informací (na kterou mají občané nárok) rozhoduje strana, soudruzi.

  1. Záleží na tom jak vydrží Biden.
   Pak budou mít jiné starosti. Zatím není aktuální, budou ho držet na drátkách a hadičkách co to půjde.
   Vzpomínám na „sovětology“ a jejich gerontologické studie generálních tajemníků a členů politbyra.

   Obávám se období od dvanáctého do dvaadvacátého, aby „se nestala nepříjemná událost“ v koordinaci s Ukrajinou.

   1. Tak dvaadvacátého je takové příhodné datum pro zopakování pokusu o … samozřejmě v naprosto, ale naprosto jiném kontextu i vnímání. Ale jinak pod stejnými symboly i cíli.
    A jinak se naprosto metaforicky domnívám, že Kamala je už teď dost nepříjemně překvapená tou zatuchlou stagnací v personálním obsazení.

   2. Kdyz zvony na vezi zabimbaj.

    Kdo je vorvanej, je vorvan,
    nekonas svy funkce .

    Neplav k nam.
    Neslysis ?

    Bim ,bam ,
    bim , bam.

    Vyhlasi na tebe bricsove , sankce.

    Pres bednu hybaj , uz na vezi ti bimbaj.
    Navzdory zvony ,
    Co ? No prece ty konce !..

    Skoc si pres bednu , znova padas ke dnu.

    Schody na tebe skacou , ses prastenej ,
    Spojenci placou , svet je silenej.

    Kdyz kazda rada je dobra.
    Sluhove neuhlidaji Alzhaimra.
    Obra.

    Bye, bye ,
    zvony na vezi zabimbaj.

    Navzdory a prec
    pohadek je zase ,
    konec.

    Konec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *