16 dubna, 2024

Měl jsem ještě jednu návštěvu…

Z doby covidové musím našim mééédiím přiznat ještě jednu geniálně vydařenou operaci. Jak dokázaly propojit v jednu hordu ty, kteří byli předběžně opatrní při očkování nevyzkoušenou šmakuládou a ty, kteří tvrdili, že covid je jen výmysl médií, v nemocnicích jsou jen najatí herci, ve skutečnosti nikdo neumíral a všechno byla jen hra. Udělali z nich jednu skupinu a vítězoslavně chudákům občanům ukazovali hlupáky.

Já se totiž v poslední době potkávám z celou řadou českých antiwaxerů. Ono není divu, za covidu to byli právě oni, kdo upozorňovali, že se pod pláštíkem boje s nemocí odehrává jedno svinstvo za druhým. Tenkrát dělali malé demonstrace i malé akce a leckteří ještě stále bojují hlavně proti covidové agendě, ale byli to právě oni, kteří tehdy nabrali zkušenosti s organizováním občanského odporu a také se naučili odolávat útokům různých obránců pravdy pomocí cenzury a mediálního tlaku.

Hele, já se nepotkal ještě ani s jedním, kdo by mi do oči tvrdil, že covid neexistuje, v nemocnicích leželi herci a Česká televize to natáčela na postrašení chudáků ovčanů. Zpravidla se dokonce jedná o zdravotníky, kteří se o covidové pacienty starali, také od nich covid chytli a vyléčili se. Ti viděli, co ta bereberka udělá s osmdesátiletým důchodcem, jak to dokáže rozvrtat plíce, ale také viděli, že mladého zdravého člověka to sejme jen výjimečně. To ostatně potvrzovaly i moje covidové grafy. Křivka úmrtnosti na covid do padesáti let nebyla rozeznatelná od běžné úmrtnosti a naopak křivka úmrtnosti nad padesát let vyskakovala nad všechny myslitelné meze.

Zajímavější to samozřejmě bylo s očkováním. Když to začalo, tak jsem já osobně měl názor, že pokud to očkování udělá za pandemií tečku, tak by to riziko dvou dávek nevyzkoušené šmakulády mohlo být menší než riziko rozvráceného průmyslu a zadluženosti nad všechny myslitelné meze. Také v sobě mám dvě dávky a kupodivu jsem stále ještě neumřel i když mi to leckteří mailoví bojovníci psali jako nezpochybnitelný fakt spolu s proklínáním, jak jsem zradil jejich věc. Podobně jako já to tehdy vidělo skoro 70% spoluobčanů…

Samozřejmě, když pak začala nabíhat data a o dalším podzimu se ukázalo, že v nemocnicích leží stejně očkovaných i neočkovaných a že přes dvě dávky Moderny to důchodce kosí stejně snadno jako předtím a že prodělaná nemoc chrání lépe než celý Fajzr, tak to postavilo celou věc do úplně jiného světla. Dneska nám Čtvrtníček zvesela tvrdí, že musíme jít na čtvrtou dávku, protože ty předchozí tři byly na hovno… Mezitím do nemocnic opět přicházejí především staří a nemocní a smrtka si mezi nimi vybírá bez ohledu na počet dávek. A většina lidí na očkování tím pádem kašle, protože zdraví máme jen jedno a nechat si píchat něco, co evidentně nic neřeší, jen kvůli Válkově papuli, to se chce málokomu. Počet očkovaných mi dává za pravdu.

A teď se dostáváme k mému hostu…

Je jím Martina. Vojenská zdravotní sestra, voják z povolání. Přijela i s manželem – bývalým vojákem z povolání. Takovým tím typem, který má dva metry a máte z něj pocit, že na bojování nepotřebuje pušku a granáty… zabít by vás dokázal klackem či kamenem. Úplně hravě. Řekl jsem mu, že až nás všechny zavřou, tak s ním chci sdílet celu… cítil bych se bezpečněji… Přijeli ze severu a chtěli, abych vám řekl pár věcí o naší slavné armádě řízené tou nejlepší ministryní obrany ve známém vesmíru.

Ale ještě než začnu, podělím se s vámi o jednu historku. Víte, jak se stalo, že většina vojáků smýšlí podobně jako my?

Jeli na zahraniční misi…

Můj host mi vyprávěl, jak byl jako mladý výkonný a nadšený voják v Kosovu. Jak byl mladý, hloupý, plný ideálů a připraven umřít za vlast, jak před odjezdem absolvoval příslušné PŠM, že jedou chránit hodné Albánce před zlými Srby, kteří na ně dělají genocidu… A v praxi pak hlídal vesnice plné zlých Srbů, aby jim hodní Albánci v noci nepřišli podřezat krky… Podobné to bylo i na misích v Iráku a Afghanistánu. Realita úplně opačná oproti proklamacím.

Aby to s člověkem neotřáslo, aby to nezměnilo váš světonázor, abyste nezačali přemýšlet, jestli vám třeba nelžou i v jiných věcech, ba abyste se nestali úplně paranoidní z nepřetržitého amerického lhaní, tak musíte být buďto naprosto vymatlaní a nebo mít dost vysokou šarži… Tož vězte, že většina normálních vojáků není ani vypatlaná a ani nedali přednost penězům, narozdíl od jejich plukovníků, kteří prodali svojí přísahu i duše za mrzký mamon… A i když u nás máme přeplukovníkováno i přegenerálováno, přece jich zase není tolik. Většina normálních vojáků mlčí, protože mají hypotéky, ale nepřestali myslet.

Zpět k Martině…

Tož jsem se dozvěděl, že další konspirační teorie je pravdivá. Naši mladí čačtí vojáci procházejí zdravotními prohlídkami. Donedávna se to dělalo hlavně proto, aby se našly výdutě na chlopních, případně nějaké jiné neodhalené vady, aby pak kluci nezkolabovali v boji, nebo aby si neuhnali invalidní důchod, protože jim při výcviku rupne céva. Ale mezitím přišel covid a soudruzi ministři spolu se soudruhy hygieniky přišli na to, že nejdůležitější pro zdraví vojáka, je očkování. Proti všemu. Klíšťaty počínaje, covidem konče…

A tak se po mladých klukách, kteří by mohli v prackách lámat skály a unesou na zádech v ostrém tempu čtyřicetikilové batohy, chce, aby do sebe v pravidelných intervalech píchali nevyzkoušeného Fajzra, i když kazdý ví, že je to hovadina. Opět… chápou to vojáci, chápou to zdravotníci, chápou to piloti, chápou to tankisti, chápou to pěšáci a jen plukovníci a podobná verbež to nechápe.

A tak klidně vzali i bojové piloty, zakázali jim lítat a posadili je na vrátnici, protože se odmítali nechat naďobnout… Pak upravili pravidla zdravotních prohlídek, takže pokud voják není patřičně napíchán asi deseti druhy očkování, tak je to důvod je jeho okamžitému propuštění… A vojáci odcházejí… lépe řečeno, jsou odejíti. Vycvičení kluci, kteří by v průměrném obývacím pokoji našli 235 věcí, kterými by vás dokázali zabít… A ti, co neodešli, protože mají hypotéky, ti se pěkně nechávají tečkovat pořád dokolečka… Jak víme, stát nakoupil vakcín velkou zásobu a ještě větší zásobu nakoupila naše skvělá a hodnotná Evropská unie, takže to by bylo, aby se to nevyužilo. Když už to stálo ty miliardy…

Do toho se objevují stále nové zprávy, jak to u Fajzru měli vymakané s propagací a ty nejdůležitější věci nám o své šmakuládě raději ani neřekli… aby nás zbytečně neděsili.

Martina to takhle nechtěla nechat a tak založili profesní sdružení vojáků, které se má bránit takovéto praxi. Zde je odkaz: http://www.acr.prolibertate.cz

To víte, vojáci nesmějí mít odbory a nesmějí demonstrovat. Profesní sdružení je jediná možnost.

A já to celé píšu, protože mě čte celá řada vojáků… a v tomto případě mě bohužel čtou i na ministerstvu obrany. Takže až to vyjde, půjde Martina okamžitě na kobereček a její dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Ale na druhou stranu, spousta vojáků se dozví o této situaci, dozví se o tomto profesním sdružení a budou se mít kam obrátit. Já vám pak poreferuju, jestli to Martinu stálo vojenskou kariéru a nebo jestli její velitel měl rozum.

Vy ostatní vězte, že kecy naší ministryně jsou jen kecy. Bojeschopnost naší armády je systematicky snižována a velké nákupy na tom nic nezmění. Šikovní mladí kluci, jejichž výcvik stál strašnou fůru peněz, jsou propouštěni, protože očkování se stalo ultra mega giga byznysem a škoda dávky, která padne vedle.

A vy, lampasáci ve funkcích, chce se mi z vás zvracet. Vyměnili jste čest i přísahu vlasti za peníze a pohodlná křesílka. Necháváte si za peníze rozkazovat od zhůbců země, strkáte čenichy do cizí řitě a ještě věříte, že je to tak správně. Čest výjimkám… ale ty u vás už většinou nejsou.

Martino, držím Ti palce.

291 thoughts on “Měl jsem ještě jednu návštěvu…

 1. Zajímavý komentář z fejzbůku jako ‚food for thought‘ k tématu zde na Kydech mnohokrát probíraném ze všech stran :
  ————-
  Petr Kania
  Já jsem zlomil hůl
  Jelikož jsme zjistil, že více než 90 % lidí nemyslí vlastní hlavou, tak je nemožné cokoliv v tomto státě změnit.
  Demonstrace na Václaváku probíhají pod ukrajinskou vlajkou na Národním muzeu. Pořadatelé, z nichž někteří mají vazby na ODS, vyzívají vyzývají k NEnásilné revoluci.
  Co je to NEnásilná revoluce ? Převléknutí kabátů ?
  Naprostá většina lidí vstřebává informace z ČT 24 či TV Nova. Když jim něco vysvětluji, tak mi odpovídají: Ale ONI v televizi říkali něco jiného.
  Naprostá většina lidí neví, že Česká spořitelna není česká, ale rakouská a posíláme 20 miliard formou dividend na přilepšenou do Rakouska.
  Naprostá většina lidí neví, kolik lidí z ODS nalezlo do Trikolóry a SPD.
  Naprostá většina lidí sleduje jakou kravatu má politik a jakou xicht politička, ale co říkají, to je vedlejší.
  Naprostá většina lidí sleduje fotbal, nekonečné seriály, bulvár a o tom se baví cestou do práce a netáhla i v práci.
  Naprostá většina lidí je přesvědčena, že za energetickou krizi může Putin.
  Naprostá většina lidí je přesvědčena, že ti ukrajinští Banderovci jsou hodní.
  Naprostá většina lidí je přesvědčena, že komunisté zruinovali za 40 let národní hospodářství.
  Tudíž, žádná pořádná revoluce se zde konat nemůže.
  A to i z toho důvodu, že náš stát ovládají nadnárodní korporace, které vlastní naše banky, vodárny, teplárny, zásobníky plynu a ty
  mají vše pod kontrolou.
  Dalo by se pokračovat do nekonečna. Jednu z prvotních příčin této primitivní jednoduchosti lze hledat již 8.11.1620 po Bitvě na Bílé hoře.
  Mnoho osobností, které odmítly přestoupit ke katolictví, musely odejít do exilu, např. Jan Amos Komenský, spisovatelé Pavel Stránský a Pavel Skála ze Zhoře nebo grafik Václav Hollar.
  A právě odchod řady osobností a tisíců svobodných a vzdělaných lidí, kteří odmítli přestoupit na katolickou víru, se dnes nazývá odliv mozků. V království Českém zůstali jen nevzdělaní poddaní a z Bavorska, Rakouska a Itálie se přistěhovala cizácká šlechta, která dostala konfiskované majetky po protestantech, utrakvistech a Jednotě bratrské.
  S tímto problémem se potýkáme v našem státě dodnes. Ve vládě jsou bezmozci, kteří plní příkazy ze západu a lidem stačí “ chléb a hry “ . přeloženo do dnešního jazyka : Kus žvance, pivo, stupidní seriál či čumění na fotbal a věří tomu, co řekne kdejaký trouba, který dostane prostor v televizi.
  Smutný to čas.
  1 d

  1. Pricina primitivni jednoduchosti v Bile hore?
   Nezacali nahodou se soucasnym silenstvim v severskych zemich, odkud nikdo utikat nemusel?
   Prijde vam Timmermans jako nejsladsi plod volby vyzraleho holandskeho volice?
   Trussova? Leynova? Nemci jako vzor rafinovane slozitosti?

  2. Ale no tak, vymlouvat se na Bílou horu….kde v Evropě to je s elitama a lidmi, jako lepší? Vikingové se nechají mlátit negrama, které si tam natahali, Skopčák, který ještě nedávno vyráběl ty nejlepší motory si hraje se slunečníky a měsíčníky, Frantík stávkuje osm dní týdně, v anglických pubech si nesmíte zakouřit a Amíci právě vymysleli padesátédruhé pohlaví….fakt to nesvádějme na odliv mozku před čtyřmi stoletími.

 2. Mimo téma :
  Na Aktuálně je rozhovor s mladým a nadějným politrukem/ cenzorem , dva v jednom.
  Pán vypadá jako gestapák, od pohledu.
  Svoje vývody přednesl i na Fóru 14 u Šafra.
  Kristova noho, z kterých děr vylézá tohle … To snad ani neumím pojmenovat.
  Jmenuje se to Dominik Presl.

  1. Je to odborník na dezinformace a propagandu. Ale mě se jeví propaganda jako určitý druh dezinformace. Minimálně si alespoň malou dezinformaci vypomůže.

   1. Dezinformace pana Presla jsou dezinformace užitečné , neb Pravdu a Lásku si rozvracet nedáme.
    Pán sice práší , až se mu od úst práší, ale dycinky jenom v zájmu Lidu.

 3. Kdo umí, umí:
  Demonstrace bude malá, ale jeho!
  Doporučuji prodej křenových placek na čelo.

  “ Následně jsem, v souladu s naší dohodou s Láďou, tj. že mám zorganizovat vystoupení odborníků na demonstraci, svolal na pátek 14. 10. osobní schůzku všech odborníků s tím, že Láďa Vrábel, Vláďa Štěpán a Jan Skalický jsou na telefonu. Podařilo se mi, že se všichni, po téměř 3 hodinách dohadů, sjednotili na programu. Program byl koncipován tak, že by v žádném případě neměl být delší než 2 hodiny (úvod Vrábel a Havel– hymna – 3/4 hodiny 6 odborníků – písnička a pak 3/4 hodiny 6 politiků, herců apod. závěr – Vrábel a Havel – hymna česká a slovenská).

  Následně nám všem Láďa Vrábel dost nevybíravě vynadal s tím, že já nemám žádný mandát a on tam nechce žádné odborníky, protože již byli na dvou demonstracích a zabírají mu čas a on chce mít v programu poškozené občany a umělce. A protože on je svolavatel a já pouze organizátor, a nemám žádné právo mu do toho mluvit. Všem nám tím doslova vyrazil dech a zejména akademici se nestačili tomuto jednání divit a distancovali se od takého jednání a další spolupráce.

  Přesto se zástupce odborníků Ivan Noveský, jménem odborníků i mým, ještě pokusil zachránit situaci a pokusil se opakovaně o sjednocení všech tak, aby demonstrace 28.10. na Václavském náměstí mohla řádně proběhnout, splnila svůj účel a lidé navíc dostali i informace, které očekávají. Bohužel, poslední jednoznačně zamítavá odpověď ze strany Ládi ze dne 18. 10. rozhodla a odborníci se rozhodli, že musí informovat své příznivce, aby nebyl zklamáni, že na demonstraci nebudou odborné informace o energetice, zemědělství, bezpečnosti, zahraniční politice, a další.

  Je mi opravdu líto, že náš společný projekt s Láďou Vrábelem takto končí a stále nechápu proč. Lidi je potřeba sjednocovat a ne rozdělovat!“

  1. A co na to právnička Klára Samková?

   „Nesouhlasně se k Vrabelově rozhodnutí nezařadit odborníky postavila i advokátka Klára Samková. „O tom, kdo bude mluvit, o tom, co lidi má zajímat, o tom rozhoduje majitel zkrachovalé picošky v insolvenci s prachama na manželčině účtu (což je možno, mimochodem, považovat za podvod v insolvenčním řízení…). Takže ČéTé v ‚alternativním‘ provedení.

   BĚŽTE SE VYCPAT.

   Kvůli takovým lidem, jako je Vrabel, si Fiala dnes ve Strakovce dá v klidu kávičku…“
   —————————————–
   Ke Kláře Samkové mám trochu ambivalentní vztah – směs respektu a „předběžné opatrnosti“ Myslím, ale, že jí rozumím.
   U Vrábela se od počátku nejedná o pouhou předběžnou oparnost, ale o intenzivní nedůvěru.

   Chápu logika Vidláka, že při volbě spolupracovníků zaujal nouzový postoj, kterému moje nebožka babička říkala“Není-li poctivé, pojďte vy, paní kmotra“.

   Na druhé straně – pokud bych se někdy rozhodl stát se horolezcem, minimální požadavek na spolulezce by byla důvěra, že mi v polovině hory nepřeřízne lano.

   1. Ale nemáte-li na výběr jiného, musíte vzít zavděk tím spolulezcem, který tu zrovna je. Když visíte na laně – skvělý příměr! – na otálení nemáte prostor. – Tím se nezastávám Vrábela, jen podporuju Vidlákův pohled na věc.

    O předmětné situaci vím jen z médií, realitu znají jen přímí a nejbližší účastníci děje. Ostýchám se proto zaujmout kategorické stanovisko; situace je to ovšem poněkud… nerůžová.

    1. Výborně hozené vidle. Někdo dostal nabídku, která se neodmítá, že? Nůž na krk nebo prachy, co jiného. Vždy fungující taktika rozděl a panuj. Naši se učí rychle. Nebo mají dobré poradce.

     1. Již delší dobu si myslím to samé Docente.
      Jinak Láďa měl na krku nůž v podobě soudu a dle tehdejšího vyjádření doktora Rajchla to s Láďou nevypadalo dobře a doporučoval hodně dobrého advokáta. Láďa údajně ze strachu odjel do Srbska, aby jej nezabásli, to mu bylo doporučeno ale také tvrdil, že manželčina matka je na tom nějak špatně . No a pak se najednou začalo vše nějak lepšit, soud stále nic a na druhé straně vztahy Láďy a Jirky Havla společně s odborníky zase horšit.
      Faktem je, že Vrábel má zapikolovaný Václavák a tak nevím jak demoška dopadne. Jindra Rajchl se má k tomu vyjádřit , tak uvidíme. Faktem je, že na takovou vypečenou demonstraci Vrábelovi kašlu. Lepší by bylo jí odložit a už bez Vrábela.
      Takže buď je Vrábel úplatný(a kdo by nebyl, když má exekuci v podobě 3000000 a ještě dluží Janečkovi) , nebo mu to vše nějak vlezlo na hlavu. To se každopádně taky mohlo stát.

    2. Já naprosto rozumím Vidlákovi a vždy jsem ho podporoval. Rozumím tomu, že je třeba konat a, že pracujeme prostě s tím co máme k dispozici… ALE za prvé, lid dal volbami naprosto jasně najevo, že zatím si žádnou změnu nepřeje, ať se nám to líbí, či ne. A za druhé duo Havel/Vrábel je naprosto mrtvá vývojová větev. To už musí vidět opravdu i slepý.

  2. Mohu si nacechrat peri a nakopirovat sem, co jsem napsal v okamziku ohlaseneho usmireni tech dvou bojovniku?
   „Zatim jsem slysel jen ten telefonat, co pustil do sveta jeden z nich (zadny nechteny unik) a neduveruji ani jednomu z nich- jeden hral habaduru, druheho nikdy nikdo k dlouhodobe spolupraci nepresvedci, to je pater Vyklouz.“

   1. Ale no tak, Havel je v pohodě. Vrábel blbne.
    Nečechrejte peří, kdo se okolo motá a již i tom něco ví, tak už taky dopředu věděl jak to vypadá.
    Já to jen sleduju, občas napíšu Havlovi, ten odpoví, Vrábel mě vymazal. Nelíbila se mu moje kritika.
    No jo od Vrábela radši dál. Horší je, že je asi i tak trochu nebezpečný a bude škodit.

 4. Opět jasný a nekompromisní profesor Drulák:
  ———
  Při diskusi, která následovala po úvodních proslovech hostů, padla ve Společenském centru Brno-sever řada zajímavých dotazů. V reakci na jeden z nich profesor Petr Drulák poukázal na skutečnost, že globální elity diskutují o všech možných scénářích dalšího vývoje. „Je trochu na nás pokusit se promyslet svou alternativu. Když se podíváme do roku 1989, žádnou svou alternativu jsme promyšlenou neměli. Režim po zásluze padl a stále to pociťuji jako moment osvobození. Myslím si, že nějakou dobu jsme byli i suverénní stát. Pak jsme ale přejímali řešení, která byla definována jinde, a čím víc čas postupoval, tím více bylo řešení odjinud,“ analyzoval Drulák. „Možná že začátkem 90. let jsme měli ještě svá řešení, ale tím, jak jsme vstoupili do EU, se naše možnost vytvářet vlastní osud zužovala. Uvědomme si, že to není jen otázka vnější, co chce Brusel, Berlín a Washington. Naprosto zásadní selhání, a řekl bych z více než 50 procent je v Praze, selhání českých elit. Dá se to empiricky prokázat, když srovnáte Česko s Maďarskem. Jsme v té samé situaci, a přesto v Maďarsku dokážou prosadit pro sebe často řešení, která jsou tvrdě proti proudu, který je jim vnucován. Zachovávají si členství v EU, které je pro nás důležité, ale přesto si dokážou leccos vyboxovat,“ dodal.

  ——
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/I-na-Nemecko-a-Francii-mame-paky-Prednaska-profesora-Drulaka-jak-branit-svrchovanost-717891

  1. Moc nechápu, co je na Drulákovi nekompromisního.
   Je to muž kompromisu, v žádném případě revolucionář.
   Upozorňuje jenom, že i v naší tristní situaci by se toho hodně dalo dělat líp. Neztratit úplně tvář.
   Neskákat Bruselským do řiti s rozběhem.

   1. Myslela jsem to spíš tak, že Drulákova sdělení neposkytují prostor pro kompromisní výklady.
    Slovo nekompromisní zde nemá být synonymem revolučnosti, radikálnosti nebo agresivity.

    1. Drulák je inteligentní politik a diplomat. Neslibuje na počkání (či v dosahu několika málo let) nemožné -“ jen“ se snaží o nepravděpodobné.
     Přičemž upozorňuje na možnost opakovaného neúspěchu či porážky.
     —-

     1. Hlavně je si vědom, že každý systém má svoje mouchy. Ideální neexistuje.
      Takže spíš odstraňovat chyby , než vymýšlet nějaké nové blbosti. Původní myšlenka EHS dobře fungovala.

 5. zajimavy greer

  To je důvod, proč stojí za to věnovat velkou pozornost způsobu, jakým nyní tolik lidí v pohodlných třídách z plných plic a pozoruhodně pronikavým tónem trvá na tom, že nikdo by si neměl dělat vlastní výzkum nebo přemýšlet sám za sebe. Sociální sítě byly v posledních týdnech tímto tématem plné. Zmiňte se, že se o něčem sami zajímáte nebo si vytváříte vlastní názor, než abyste věřili čemukoli, čemu chtějí módní učenci schvalovaní korporátními médii, abyste věřili, a můžete si být jisti, že přednesete záplavu udání v tónech od neohrabaných výsměch až slinami posetý vztek.

  To je nové. Ještě nedávno bylo v módě myslet na sebe a dělat si vlastní výzkum, i když nevysloveným pravidlem bylo, že pokud tak učiníte, musíte dospět ke stejným výsledkům jako mluvící hlavy v korporátních médiích. Není pochyb o tom, že mnozí z mých čtenářů si pamatují, jak před několika lety, když požádali probuzeného aktivistu o důkazy pro svá tvrzení, okamžitě dostali odpověď: „Není mým úkolem vás vzdělávat! Musíš se jít vzdělávat.“ Vraťte se ještě o několik desetiletí zpět a najdete vědátory, kteří samolibě trvají na tom, že liberální demokracie byla nadřazena všem ostatním systémům, protože se jí daří svobodné bádání a střet konkurenčních myšlenek.

  Například zde v USA je zajímavé sledovat, jak se v průběhu času proočkovanost covidem neustále snižuje. Něco jako 70 % Američanů dostalo první kolo injekcí (oficiálně; můj odhad je, že se to blíží 50 % a zbytek využil živého trhu s padělanými očkovacími průkazy), ale toto číslo neustále klesá s každým kolem posilovačů. . Současný multivalentní booster, navzdory nepřetržité propagandě napříč korporátními médii, dosud nepřijalo 5 % dospělé populace.

  Zrychlující se selhání očkování proti Covidu v USA bylo samozřejmě skutečnými věřícími považováno za důkaz nenapravitelné hlouposti amerického lidu. Není to nic takového. Většina lidí si již všimla, že vakcíny proti Covidu dostupné v této zemi vám nezabrání chytit Covid nebo jej přenést na ostatní, jak tvrdila armáda autoritativních osobností od Joea Bidena. Všimli si, že míra škodlivých nebo smrtelných vedlejších účinků stejných vakcín je o několik řádů vyšší než míra všech ostatních běžně podávaných vakcín dohromady. Všimli si, že to nejsou obecně neočkovaní, kteří jsou zasaženi Covidem třikrát, čtyřikrát a pětkrát za sebou nebo čelí náhlému nevysvětlitelnému zdravotnímu kolapsu. Také si všimli, někteří z nich, že silně očkované země mají nevysvětlitelný nárůst hrubé úmrtnosti, což většinou neočkované země nemají.

  To znamená, že většina lidí v této zemi chápe, že jim úřady lžou.

  https://www-ecosophia-net.translate.goog/waiting-for-the-fall/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

 6. A jedna (ne)důležitá OT.

  Soudruzi v Ráádyjožumpálu dnes v polední relaci pravili, že je nezbytně nutné promptně připojit Ukradinu na Velkoněmeckou – pardon – Ojroněmeckou – taky ne – Ojropskou elektrickou soustavu, protože není možno, aby udatní Slávokravinci mrzli, když se mají celou zimu chystat na zlého Rusa.

  Takže nás ten zimní blackout asi fakt nemine…

  Naja, demokracie chce oběti, nejlépe ty cizí a co nejdál od prahu našich vojevůdců…

  1. To byla smrtící informace. I když Fiala tvrdí, že situace je nadmíru výtečná. Svolá summit v Bruseli a vzájemná spolupráce zažene energetickou krizi. Svorně a nerozborně.
   Fakt je , že nejvíc financí Kyjevským sypou Amíci.
   Jsou to miliardy a, pravila jedna novinářka z Deníku N , která tam žije , “ ty miliardy jsou pod rozlišovací schopnost americké společnosti. “
   Holt řešej gendery , potraty, LGBT a jiná domácí témata. Ukrajina je moc daleko.

 7. vzdyt hokej muze hrat i nekdo kdo je slepy

  Převaha bělochů začíná vadit. NHL zjišťovala i sexuální orientaci a chce změnu
  20. října 2022 12:00, aktualizováno 12:58 Premium

  Hokej má být pro všechny, přeje si NHL. Otevřenější a přívětivější pro ženy, zástupce etnických i náboženských minorit, komunitu LGBTQ+ či lidi s postižením. Zámořská liga v týdnu zveřejnila čtyřiadvacetistránkovou zprávu „diverzita a začlenění“, kde popisuje, jaké kroky k tomu za poslední dva roky učinila.
  https://www.idnes.cz/hokej/nhl/pruzkum-liga-minority-hledani.A221019_174627_nhl_ten

  1. Jsem si vzpomněla na jeden fousatý vtip:
   Toronto je strašná díra. Žijí tam jenom hokejisté a děvky.
   ? Z Toronta pochází moje paní.
   Fakt? A za který klub hrála?
   🤔

  2. A k tomu z diskuse pod článkem:
   – Už se těším na bezrukého homosexuálního brankáře tmavé pleti – to bude hodně atraktivní hokej. Jednak proto, že bude padat hodně gólů a pak taky proto, že znalost něčí sexuální orientace dodá tomuto sportu ten pravý říz!
   – Zdeněk Mlynář napsal knihu Mráz přichází z Kremlu. Já bych to parafrázoval na Teplo přichází z Washingtonu.
   – Chudáci lidi z uvedených menšin musí mít v této době velký fofr. Představte si, že jste např. členem LGBT komunity. V populaci je vás asi 5 %. Ale do toho musíte makat v hokeji, makat v úřadě, makat v představenstvu nadnárodní firmy, učit a zároveň makat pro technické služby. Všechny instituce si totiž stanoví velkorysé kvóty diverzity a vy se můžete roztrhat, abyste je v malém počtu všude naplnili…
   — To je ten druhý problém, který jsi nakousl, soudruhu. Všichni společně musíme makat na tom, aby LGBT bylo více. Prostě působte na lidi okolo, scházejte se, povídejte si o výhodách, ať je těm zpátečníkům trapně být se svým stejným pohlavím od narození až do smrti!
   🙂

   1. On ten mráz sice přicházel z Kremlu , ale do toho Kremlu ho přivezli soudruzi vyškolení na Západě.
    Trockij v Londýně a v New Yorku, Alexandr Parvus v Basileji, Leo Deutsch také ve Švajcu a v Londýně , tatík Marx v Německu, Paříži, nevynechal Brusel.
    Všichni pánové a mnozí další měli společnou jednu věc. Ale pššš, nehodí se to říkat.
    Za všechno mohou Rusáci. A šmitec.

 8. Francouzský velvyslanec na Ukrajině včera v Kyjevě rezignoval po ruských leteckých úderech, které ohrozily jeho život.

  Před odchodem prohlásil: „Už nevíme, co zde bráníme, dokonce ani Zelenský už není tady v Kyjevě, tak proč pokračovat v obětování lidí? „

  1. Naštěstí alespoň rezignovala ta jedubaba Trussová. To mi trochu zlepšuje náladu.. když už to mezi Vrábelem a Havlem asi definitivně končí.

 9. Anglosasové mají zcela mimořádný talent na stále lepší perzóny svých vlád. Trumpeta, Bidet, Boris Pochcaná Hlava, Líza Červené Tlačítko. Já myslím , že to dělají schválně , aby světu ukázali, že mají smysl pro humor. Trus mi, ale bude fakt chybět. tolik jsem se těšil, že se sejde s Lejno.

  1. Borise vubec nepodcenujte a nedejte na jeho rozharany medialni obraz. Ten odvedl naprosto presne praci, ktera po nem byla pozadovana. Navic pochazi primo z slechticke kuchyne, je tedy dokonale orientovan a je vysoce inteligentni. Jeho projev je velmi chytra kalkulace, pestovana cela desetileti. Kde kandidoval, tam vyhral a kdyz kouknete na nejake anglicke weby, jeho mozny navrat je stale udrzovan na hladine predstavitelneho.

    1. Bylo mysleno v tom smyslu, ze Boris cni nad ostatnimi o dve tridy, jinak rozumim. Kdyby nemel oder kaspara, dotahl by to mnohem dale. Ale mozna to dnes jinak, nezli po kasparsky nejde a mozna Boris vyse vystoupat ani nechce (mam na mysli oficialni globalni post jako treba Kissinger). Borise ovsem neztracet ze zretele, jeste o nem uslysime.

     1. Stridore , Johnsona prohlásil kdysi Netanjahu za nejlepšího přítele Izraelitů v Evropě.
      ( To si musel náš Zeman vzteky okousat nehty. )

 10. Tak si to tady čtu a nemohu říci, že by to bylo jiné než před rokem. Přesvědčeného nepřemluvíš/nepřesvědčíš. Vidlákovi samozřejmě děkuji, že onu pandořinu skříňku otevřel a bylo by jich více, ale na to mnoho zdejších domácích není připraveno.
  Co mne trochu zarazilo, že Zakladatel nás (Vás) všechny diskutující, kromě asi třech, zařadil do zcela zbytečné kategorie, něco jako tzv. elity a páni všehomíra nazývají nás plebs nepotřebnými jedlíky ( The useless eaters) . No aspoň víme co si Alef o nás myslí. Do kategorie zbytných, či nevhodných spadl tak např. Targus, Starý Kocour, Homer Simpson, Vevča, Gogo, Blbíš a mnoho jiných, kteří tvoří obsah této názorové platformy.
  Zakladatel píše, že on žádná videa z EP nemusí koukat, protože jeho názor je všeobecně znám (nejsem si jistý jaký, že to je), kromě konstatování, že věci nejsou černobílé a existuje 52 odstínů šedi.
  Kolega Crusader napsal velmi nosnou myšlenku, že mnoho lidí zde více či méně tuší že po nás mocní jdou, avšak když jde o nemoce a jejich řešení najednou se z nich stávají filantropové a spasitelé. To je samozřejmě protimluv, který jen dobře namasírovaný svazák, či hysterický adept na brzký odchod z této reality nevidí a nechápe. ( Musím podotknout, že adept na brzký odchod nemusí být 70 a výše. Měl jsem kdysi dvacetiletou přítelkyni, která se otázkou své smrtelnosti nezdravě zabývala a žila již od toho věku v hrozné křeči).
  Číst diskuze i totálních “ desolátů“ se občas vyplatí. Narazil jsem na odkaz na video pod názvem Sczurolap/Ratcatcher/Krysař. Ale není to ten známý krysař s píšťalkou. Je to osvětově- instruktážní video z let 80 tých, příběh deratizéra a jeho uvažování. Je to polský černobílý dokument, ale nejen barva, nýbrž jeho vyznění je z kategorie „Film Noir“. Je zde jen pár šlonzakuw, kteří vládnou polštinou. Proto technická rada pro ne techniky. Jděte do nastavení( ozubené kolečko, titulky- automatický překlad-čeština).
  Pod videem je polsky psaná diskuze. Většina lidí se shoduje, že je to alegorie na současnou dobu, která sedí jako ta zadnice na ten hrnec.
  Jistě zakladateli od Vás reakci neočekávám, protože Vy už jste všechno viděl, všechno zažil a na všechno máte jen ten jediný správný názor. Prostě v duchu, že starého psa (ani Kocoura) novým kouskům nenaučíš. Ale třeba se mýlím a tajně si to pustíte. Byl bych rád….
  Kdyby někoho odradila případná délka musím podotknout, že dvacet minut času máte každý. Ne že ne.
  https://www.youtube.com/watch?v=SlFFkZlOaMg

  1. „od Vás reakci neočekávám…“

   Tak to se mně fakt ulevilo, protože na tohle reagovat, to by bylo fakt těžký. Cítím se teď bezvadně, skoro jako zamlada na vojně na útvarovém pisoáru:

   „…tohle je jediná úleva, kterou tady máme,“ pravil k všeobecnému obveselení výkonný praporčík.

   1. Ke Krysařům obecně:
    Zajímal jsem se o tu legendu a zjistil její pravděpodobný vznik. Kde a co bylo příčinou vzniku legendy.
    A začaly mě napadat paralely a analogie platné pro dnešek.
    – Kdo jsou krysaři.
    – Kdo je najal.
    – Jaké mají úkoly.
    – Kolik z nich jsou „užiteční idioti“ podle V.I.Lenina a kolik námezdní (žoldáci). Jakou pobírají mzdu.
    Jako obvykle – samé otázky.

    1. Re: „Zajímal jsem se o tu legendu a zjistil její pravděpodobný vznik. Kde a co bylo příčinou vzniku legendy.“

     Něco o tom napište. To by mohlo být zajímavé a osvěžující – tady, v pustině politicko-covidových disputací.

     1. V prazakladu legendy je mytus o Kralovi- kryse, coz je, prekvapive, kolektivni krysi organ.
      https://exemplore.com/legends/The-Mythology-of-the-Rat-King
      V dobach moru byly nachazeny svazky mrtvych krys se zauzlovanymi ocasy, povazovane za jedno telo Krale- krysy.
      Jedna z teorii rika, ze pistec byl biskupsky zradce, jez nabidl hlavu „krale“ (biskupa) mestanum Hameln, kteri s nim byli v konfliktu. Ovsem hamelnsti odmitli. Casem se situace vyhrotila natolik, ze do bitvy s biskupskym vojskem musely byt naverbovany i deti, kde jich bylo na 130 zabito. Mestane pak jejich zmizeni svedli v ramci mytu na cizince- pistce.
      Teorii je ovsem vice, mytus je jen jeden.

   2. Je škoda, že jste se na to video nepodíval. Není to alegorie na Krysaře. Je to technologie jak vyhubit inteligentního, opatrného, organizovaného soupeře. Jak si získává jejich důvěru a odbourává všechny pojistky, které společenství má vytvořeno. Jak je krmí dobrůtkama a krmivem, které se ukáže jako dobré a bezpečné. Až si na něj zvyknou a pomalu za ním běhají jako oddaný pes. Pak udeří to co bylo bezpečné. Do návnady přidá prudký jed a krysy houfně hynou. Dokonce pokračují v žrádle i vedle mrtvých jedinců. To , ale není konec, protože asi 10 až 20 procent populace přežije. Na ty chytřejší a opatrnější musí nasadit ještě lepší triky. Posledního krále krysu odloví na udici a rozmázne ho o stěnu. Úkol splněn. Necítí nenávist je jen chytřejší a dělá co ho živí.
    Tak nějak s námi teď zacházejí mocní, kteří si jdou za svým cílem snížení našich stavů.
    Ještě jednou doporučuji všem, aby si to pustili. Má to hloubku a silný náboj. Nemusíte odmítat věci ode mne jen proto, že to doporučuji já. Znáte to rčení o slepém kuřeti, které najde zrno… Tohle není zrno, ale doopravdy perla.
    https://www.youtube.com/watch?v=SlFFkZlOaMg

    1. Kapitáne, mé odmítání videa není proto, že mi ho doporučujete vy, to byste se opravdu nemístně přecenil. Já na sledování videa obecně nemám chuť ani čas už asi měsíc a ještě měsíc to tak zůstane. Příčina je jednoduchá: vražedné pracovní tempo. – Tajně doufám, že koncem listopadu to poleví a prosinec včetně Vánoc budu moci prospat.

  2. Téma Krysaře mě pronásleduje už dávno.
   Protože znám, jak legenda o krysaři pravděpodobně vznikla, napadají mě asociace s dneškem. Kdo najímá krysaře, jaké jsou jejich úkoly atd. Jak jsou odměňování, kolik z nich je „užitečných idiotů“ (c) V.I.Lenin, kolik profesionálů. Atd.
   Proto nepatřím (a nebudu patřit) mezi oblíbené a uznávané. Kladu krajně nepříjemné otázky.

   1. Nevíte náhodou, proč Lenin všechna svá zásadní prohlášení a činy vykonal zásadně a vždy 5. ledna?
    Když jsem na to v hodině ML nenápadně upozornil, setkal jsem se s nečekaným nepochopením a přitom mi to nikdo neobjasnil.

    1. Budiž řečeno, že si to uvědomoval a proto se to pokusil, byť i neúspěšně zakamuflovat tím, že říjnovou revoluci spáchal v listopadu…

    2. Zabýval jsem se tím tématem dost dlouho, procházel jsem dostupné nitky a nedošel k jediné, bezpečné pravdě. Takže místo mého výkladu tu dávám rozcestník z Wiki. Tak si každý může najít takové vysvětlení, které se mu bude zdát vhodné. Které bude pasovat do jeho vidění světa.
     Spíše než nějaké vysvětlení (jedno z mnoha) mě ale zaujaly, jak píšu nahoře, paralely , analogie. Krysař dnes. (P.S:: Zakladateli, ten polský filmeček je výborný!)
     ===
     Podobně mě zaujal biblický příběh o Kristovi a jeho očekávaném druhém příchodu na svět. Kdy nebude ukřižován, ale ujme se vlády nad světem. Několik vážných pokusů už tu bylo. Zůstaly po nich sochy v nadživotní velikosti, hromady mrtvých a spousty indoktrinovaných, kteří tu ideologickou nákazu přenášejí na své děti nebo, jsou-li to učitelé, i na děti cizí.
     Nedostat se mezi Tenkokoncové a Tlustokoncové (Swift) nebo myši a žáby znamená napřed vylézt na vyvýšené místo, třeba na dřevěný sloupek u vrátek na tom našem dvorku a rozhlédnut se. Jinak není šance vidět něco víc, než vám umožňuje příslušnost k myším nebo žábám. Pohled úzkou rourou.

     Čtěte Jonathana Swifta, Gulliverovy cesty, tam je plno analogií, podobenství. Budete se divit.

    3. Na některé otázky se těžko hledají odpovědi. Třeba, proč na světě nenajdete dvě stejné sněhové vločky, když je to pokaždé H2O na (téměř) stejném kondenzačním jádru.
     Jsou okamžiky, kdy si z nás Příroda dělá p*del.

 11. Poněkud OT:

  „Americké námořnictvo by mělo být připraveno „bojovat dnes večer“ – vrchní admirál
  Šéf námořního velení „nemůže vyloučit“ střet s Pekingem kvůli Tchaj-wanu již v tomto roce

  Vysoce postavený admirál amerického námořnictva varoval před možným vojenským konfliktem s Čínou. Admirál Mike Gilday vyzval armádu, aby udržovala válečné lodě „smrtící, schopné a připravené zvítězit“ proti nepřátelům.

  Gilday, šéf námořních operací, řekl, že připravenost a výcvik posádek by měly mít přednost před vojenskou kapacitou, a to v rozhovoru, který ve středu poskytl Atlantické radě, faktickému think tanku NATO.

  „Za posledních 20 let jsme viděli, že [Číňané] splnili každý slib, který dali, dříve, než řekli, že ho splní. Takže když mluvíme o okně 2027, podle mého názoru to musí být okno 2022 nebo potenciálně okno 2023. Nemohu to vyloučit,“ řekl.“

  https://www.rt.com/news/565018-us-ready-fight-china/

  1. Americká raketonosná ponorka s jaderným pohonem třídy Ohio (SSBN), která se běžně neukazuje očím veřejnosti, byla ve čtvrtek ráno spatřena v mezinárodních vodách Arabského moře. Centrální velení americké armády CENTCOM poměrně neobvykle odhalilo její přítomnost. Analytici nyní spekulují, zda se jedná o vzkaz Číně, Rusku nebo Íránu.

   Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/americka-ponorka-arabske-more-namornictvo-cina-rusko-iran.A221020_130145_zahranicni_pitt

   No… urcite to nebude mit nic spolecneho s majitelem Saudi Aramco, ktery zacina projevovat az drzou samostatnost, ze…

 12. Tady je odpoved pro ty, kteri se ptali jako moc se Nemci naserou na Americany po zniceni NS.

  Brambory jsou v radku. Winterhilfe bude nutna uz tuto zimu nebo az pristi?

 13. Jen info pro ty, kteří se jako já rozhodli i pro druhou posilovací dávku očkování. Už asi měsíc je v ČR k dispozici Pfizer Comirnaty přímo proti variantě Omicron BA4/BA5, tedy proti tomu, co tady nejvíc aktuálně řádí. Takže pokud po poradě se svým lékařem dojdete k závěru, že je pro vás vakcína vhodná, chtějte tuhle! Na tom internetovém očkovacím portálu se mi výběr této vakcíny vůbec nenabídnul, tam prostě vyočkovávají zbytky starých vakcín. Takže si o tom promluvte se svým lékařem a pamatujte, že ta vakcína BA4/BA5 existuje a je v ČR k dispozici a chtějte tuhle.

   1. Ba5 booster byl před aplikací na lidech testován na 8 myšičkách, u každé z nich se velice lišila imunitní reakce, rozptyl od nejmenší po největší reakci 73 násobný.

    Více viz:

    https://igorchudov.substack.com/p/ba5-boosters-8-mice-trial-actually

    No a podle jednoho z členů panelu amerického úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) schvalujícího nové vakcíny nemá booster žádné přínosy, nejsou k dispozici žádná data.

    článek i s odkazem na video:

    https://stevekirsch.substack.com/p/paul-offit-admits-on-video-there a

    1. „Ba5 booster byl před aplikací na lidech testován na 8 myšičkách“
     Tři myši stačí: Testovaný medikament byl v 33,33% úspěšný, v 33,33% neměl účinek a třetí myš chcípla.

 14. Hmm.

  Očkování je megabusiness jen když se ty dávky nakupují. Jestli je pak do někoho napícháte, vylejete do kanálu nebo darujete Africe, to je fakt úplně jedno.

  Objevovat až v Kosovu, co jsou Albánci zač, to už je trochu pozdě. Jen je na to potřeba se zajímat trochu o svět a u mladých lidí to mají dělat rodiče a své děti vychovávat a informovat.

  S tím covidem a očkováním nemá cenu něco připomínat, protože všechno bylo dávno řečeno, každej dávno všechno ví a každej si ignoruje, co se mu hodí do krámu.

  Tyhle argumentace, to je teď už otázka spíš pro psychiatra než imunuloga.

  1. ad „u mladých lidí to mají dělat rodiče a své děti vychovávat a informovat“ – to jste se ještě nesetkala s jevem, jak je možné, že tak geniální děti mají tak pitomé rodiče?

 15. Telegram:
  Dmitrij Medveděv: O Uršule a Olofovi
  Teta Uršula von nějak der Leyenová s nedětským přehledem koupila od farmaceutické korporace Pfizer 4,6 (!) miliardy dávek vakcíny proti kovidům za 71 (!) miliard eur. To je deset dávek vakcíny pro každého občana EU. Rozsah je úchvatný. Chápu. Je gynekoložkou, šéfkou Evropské komise a nyní zástupkyní společnosti Big Pharma. Rázná a odvážná žena. Ničeho se nebojí.

  Evropané jsou v rozpacích, kolik z této astronomické sumy eurobankovek dostali dva chytráci: gynekoložka a premiérka EU spolu se svým manželem (který shodou okolností pracuje ve farmaceutické firmě).

  1. Tak vzpomeňme. Před rokem a půl mrdala naše svobodná media, že neobjednal čtyřicet milionů dávek, ale jen čtyřiadvacet .. a protože to EU krátila všecko proporciálně, nebylo na jaře 2021 čim očkovat.
   Němci holt si můžou dovolit víc 😀
   Přebytek se prej měl odeslat do Afriky kde na nákup neměli, abychom vyslali signál. Třeba se to jen nestíhalo.
   Jo a z ECDC od loňska zmizel přehled počtu dodaných dávek do jednotlivých zemí úplně, zůstal tam jen počet očkovaných.

  1. Paragrafy na to máme:
   § 126
   Manipulace s trhem

   (1) Manipulací s trhem se pro účely tohoto zákona rozumí jednání osoby, které může

   a) zkreslit představu účastníků kapitálového trhu o hodnotě, nabídce nebo poptávce finančního nástroje, nebo

   b) jiným způsobem zkreslit kurz finančního nástroje.

  2. Vy jste evidentně nepoučitelná. Poslanci vládní koalice mají samozřejmě politickou imunitu, navíc tu máme na úrovni ústavy v Listině základní práv a svobod zakotvenou svobodu projevu, že. Ta samozřejmě víc než v plném rozsahu platí právě pro zástupce pětikoalice, dokonce mají plné právo vyzývat k atentátům na politické vůdce jiných zemí nebo ke genocidě určitého podnároda. Oni nejsou nějaký ten Kraft, že? On a jemu podobní mají akorát tak právo držet ústa. Vždyť je to tak prosté.

   1. jen vládní koalice? A co tak senátoři?
    Porušování zákona o střetu zájmů
    Nwelati odmítá řadu let podávat majetková přiznání, která má povinnost podávat jak vzhledem k funkci primátora, tak senátora. Toto chování kritizoval právník Rekonstrukce státu Lukáš Kraus a nelíbí se ani předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Odmítání splnit tuto zákonnou povinnost vysvětluje Nwelati tím, že neví, kolik nemovitostí v zahraničí vlastní, protože jeho otec měl generální plnou moc a z důvodu válečného konfliktu v Sýrii není možné výpis majetku získat. Ale podle předsedy české pobočky Transparency International Petra Leyera takové vysvětlení nestačí a označil ho za absurdní.[11]

  3. Nestane se vůbec nic.
   Jooo, to kdyby byl premiérem Babiš, tak už by byla hotová vánice trestních oznámení.
   Takhle to bylo konstatováno a tím to také hasne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *