13 června, 2024

Mediální rituální transgender sebevražda

Psát dnes o transgender je dnes hypermódní záležitost. To ovšem pouze za předpokladu, že stojíte na té „správné“, tedy rozuměj transgender straně. Kdo stojí na straně opačné, případně pokud poukazuje na možnost, že možnosti jsou různé, je na nejlepší cestě spáchat transgender seppuku. Kdo mne zná, nemůže být překvapen, že jsem se k tomuto kroku odhodlala. Co mne k tomu vede? Celkem jednoduchá úvaha: transgender považuji fakt, ale fakt za další nástroj útlaku žen – a to značně sofistikovaný, protože je úplně skrytý! A značně mě to štve, protože jsem navíc přesvědčena, že to škodí i lidem, kteří mají problém se svou gender identitou.

Vezmu to zeširoka, totiž z dob historických, ze kterých pro mne plyne, že chlapi si to vždycky „uměli zařídit“. Již od dob svých studií jsem ráda chodila do sauny na plaveckém stadionu v Podolí.  Přestala jsem asi před dvaceti lety, kdy zavedli o víkendech „společné sauny“ pro tak zvané páry. Pozoruhodné je, že nikoliv v mužské sauně, ale v ženské… To mi značně vadilo, neb mi bylo úplně šumák, jestli chlap, co mě očumuje, s sebou má nebo nemá partnerku, ale trvala jsem na tom, že se chci potit bez toho, aby nějaký chlap očumoval moje orosené špeky. Mimo víkend jsem nebyla schopna se do sauny dostat, a tak bylo po saunování. Snaživě jsem obvolala další pražské veřejné sauny – a ne, nikde to nebylo jiné. Všechny „smíšené“ sauny se zásadně provozovaly v saunách ženských… zvláštní, když vezmeme, že sexuálně motivované voyeurství je u žen neznámé, zatímco u mužů, že, hm…

No a teď je v módě „transgender“. Muži, kteří se cítí být ženami (v řadě případů a v řadě zemí nemusí být ani operačně změněni) najednou mají přístup do dámských šaten, na dámské toalety a do ženských saun. Na úkor koho? Ano, těch „přírodních“ žen… Na práva, intimitu či pocit ohrožení těch, které se narodily jako baby, cítí se jako baby, považují se za baby a nemají problém s tím, že jsou baby, nedbá nikdo. Hlavně, že není utlačováno to 0.00 nic transgender tzv. žen, na ostatních nezáleží… Velmi pěkně je vidět ten útlak „přírodních“ žen ve sportu. Protože tam si už normální ženské taky pomalu neškrtnou. Kdejaký přeoperovaný chlap, co se prohlásí, případně se nechá „přepsat“ na ženu, vítězí pak v jakémkoliv vybraném sportu v ženské disciplíně na celé čáře… Inu, samozřejmě: když absolvujete pubertu s příslušným vývojem svalových partií jako muž, těžko se vám to svalstvo jako transgender ženě odpáře, že… Kdo to ale zase odnáší? Ženy – sportovkyně. Transgender „ženám“ se ženské „od narození“ prostě nemají šanci se biologicky vyrovnat… Všimli jste si, že není transgender ženy, ze které se stal muž, že by soutěžila v mužských disciplínách? Jak prosté, milý Watsone, že?

Tuto moji úvahu neberte jako nenávistnou proti transgender. Mít problémy s pohlavní identitou nemůže být žádná sranda, alébrž naopak to musí být pěkná „zabíračka“. Avšak ani to není důvodem pro to, aby to společensky a sociálně odnášely „přírodní“ ženy. A to, že transgender osoby, zejména transgender ženy dopustí, že jejich vlastní změněná identita je zvýhodňuje proti „biologickým“ ženám a evidentně jim to nevadí, už to je pro mne důkazem, že to prostě žádné skutečné ženy nejsou – pocity – nepocity. Uvědomují si transgender ženy, že se jednou může jejich jednání, utlačující biologické ženy, šeredně obrátit proti nim? Což nikdo nechce. Avšak jak je historicky ověřeno – s čím kdo zachází, tím také schází… Zatím se mi věc jeví tak, že transgender ženy znevýhodňují biologické ženy. Troufám si proto předpokládat, že dříve či později se biologické ženy obrátí proti transgender ženám, a to navzdory tomu, že dnes v naší vcelku tolerantní společnosti je biologickým ženám v podstatě jedno, jak to kdo má. S transgender ženami mají povětšinou soucit, protože chápou, že to skutečně nemají jednoduché. Jestli však bude současný trend ve vztazích mezi transgender a biologickými ženami pokračovat, tipuju, že biologické ženy toho začnou mít poměrně brzo dosti a transgender ženy dosáhnou zcela opačného účinku, než zamýšlely a než po jakém toužily: z ženské identity budou totiž vyloučeny…

Nu – a teď do mě: už jsem byla rasistka, nacistka, xenofobka, homofobka, Židovka, Cigoška… transgender hajzl mi schází do portfolia… Bohužel, z těch, kteří mne podobnými přízvisky a charakteristikami častují, netuší, že ve skutečnosti mám jen jedno správné jméno, a to je Kassandra. Že nevíte, kdo to je? To byla v antických dobách taková jedna věštkyně, na kterou nikdy nikdo nedbal. Jedna její věštba také varovala Trojany, aby toho dřevěného koně netahali za hradby, že je to nějaký divný. Jak to dopadlo, je už nějakých 3200 let známo. Za jak dlouho bude známo o transgender ženách to, na co nyní zde upozorňuji, se teprve ukáže.   

64 thoughts on “Mediální rituální transgender sebevražda

 1. Obligátní úlitba: Nechci to zlehčovat, je to závažná problematika….
  Ale když se mluví o transgender, vybaví se mi případ sqautu Klinika, kde byl jakýsi transgender Feryna, kluk, co se identifikoval jako žena, chodil v ženských šaatech a znásilňoval NE-gender squaterky.

 2. Jak rikal nedavno Tucker Carlson, komentuje nejaky transgender vystrelek: Valka mezi muzi a zenami skoncila. Muzi vyhrali.

  A Klaro, proboha, nemluvte o trans zenach. Jsou to zmrzaceni chlapi, kteri naleteli. Velkej biznys, dneska, pro ty, co nabizeji zmrzaceni jako kuru na dysforii. Jednou se na to lidi budou divat jako my se divame na pochody flagelantu ve stredoveku smichane se stredovekymi mucirnami.

  1. Zřejmě ne tak docela…
   nedávno si stěžovala jedna pražská právnička, že začínají panovat docela nehezké praktiky přetahování klientů, nátlaku na přenechání databází klientů, že je to docela souboj dravců.

 3. Pre mna je skor zahadou, ako sa doslo k tomu, ze namiesto toho, aby sa všetky tie rozne druhy buzerantov a transgender liečili, tak sa davaju na piedestal.
  Prečo sa tie rozne hormonalne terapie nepouziju nato, aby z cloveka z narusenou pohlavnou identitou spravili normalneho heteroša, čo by bolo logiske? Ale namiesto toho sa pouziju nato, aby jeho telo pretransformovali na opacne pohlavie. Ved ked ma niekto choru hlavu, tak treba liecit hlavu, nie zmenit telo podla predstav chorej hlavy!!!
  Jedine, žeby pointa bola v tom, ze vsetci tí transgenderi nerobia deti. A ved viete, planeta je preludnena, treba to nejako riesit. A pretlacanie LGBT je jednym zo sposobov riesenia.

  1. Nemajou pointu, o přelidnění jim nejde (to by tu agendu propagovali jinde a jinak). Léčit krumpáčem. Každého kdo prohlásí „já bojuju za práva utlačovaných skupin“ bych z fleku poslal za ty práva bojovat do Kábulu. Ať si udělají prajd mezi mudžahýdy. Tam jsou buzny fakt utlačovaný.

   Tak samo feministická hnutí – ať mažou podporovat holky bez hidžábu. Na tohle bych jim i těch pár kaček poslal. Místo vřeštění po chlapovi „Že si dovolil jí šovinisticky podržet dvěře do výtahu! Prase jedno!“

   1. To ano, hrdinskych bojovnikov proti reakčnym buržoaznym živlom bolo najviac za komunizmu v 70-80 tych rokoch. A v 90-tych rokoch sa zasa vyrojil huf hrdinskych bojovnikov proti komunizmu. A teraz zase su tu hrdinski bojovnici proti konšpiratorom a dezolatom. Ono sa vždy najhdinskejšie bojuje s vetrom v chrbte. A byvali socialisticky underground sa pretransformoval na dezolatnu scenu.

    1. A dezoscéna zase vychová další bojovníky proti pseudoliberálům, ekokokotům a transatlanckým patolízalům. Flandři hrozej vpádem Vlámům… a Vlámové zas Flandrům vpádem…

   2. Tak tak, součástí naší pozdní americké civilizace je, že musíme bojovat za utlačovanou skupinu, abysme se mohli cítit morálně nadřazení. Pokud nikdo není dostatečně utlačován, tak si někoho i tak najdeme a na nich se paseme. To je pak využíváno jako záminka ke koncentraci ekonomických zdrojů, k politické moci, k ovládnutí protivníka atd. Máme morální záminku ovládnout druhé.

    Je to vyprázdněnost. A je to trapné. Ale nic jiného nemáme. Podívejte se třeba na Hvězdné války, kde je tato sebeoblbující ideologie implementována od dílu 1 (natočeno 1999). Malý Anakin je tam otrokem u nějakého pána, i když euroamerickému divákovi sotva přijde dětské otroctví na mysl. Ale oni to tam šoupli, protože nic jiného nemáme. Neumíme koexistovat v klidu s ostatními. Musíme je ovládat. Tak tam dáme morální záminku, vymyslíme něco neakceptovatelného jako třeba dětské otroctví, jako kdyby to bylo v našem světě úplně běžné. Samozřejmě díly 7-9 (natočeno 2015-2019) je už úplné naše dno. A s dětskými otroky si zase nedali pokoj. Zase jsou všichni utlačování, bez toho nemůžeme, zjevně neumíme, žít. Po slavném vítězství dobra na konci dílu 6, zlo rychle a nevysvětlitelně povstalo. Jak je to možné? Protože bez toho jsme prostě leví, bezprizorní, bez smyslu, zbyteční, neumíme tak žít.

  2. Trans totiz nakonic nie su trans, ale su to kastrati … a vrcholom pokroku je kastrovat deti pred pubertou … len ti zli rusi su zli, bo nechcu a nechcu presviedcat seti, ze problemy sa riesia kastraciou

 4. Dobrý, ale zbytečný lamentování. Exhibice sexuálních odchylů jsou součástí ideologické hysterie přežraného kolektivního západu, stejně jako klanění se černochům a zelené šílení fanatiků. Ideologický fanatizmus je, bohužel, přítomen v lidských tlupách od počátků historie a tak se shazovalo ze skal do propastí, přitloukalo na kříže nebo upalovalo furt pryč. My jsme si v naší době vyžrali homosexualismus a exhibice chlapů s koulema a kozama dohromady na jednom těle.

  1. Musíme si uvědomit, že především jde o „náhradní téma“. Proč by jste řešili fijalovou drahotu a neschopnost?, když můžete řešit lgbtqxy…
   Je to odvedení pozornosti od hlavního problemu.
   A jen tak na okraj – gejové a lesby 4% tj statisticky každý dvacátý pátý
   Trans.. podle asi 20 let starých výzkumů 0,01%, statisticky každý desetitisící.

 5. J8 Vám nevím, ale jaktak bloumám po těch vzdálených novinách ze za velké louže a přes průliv, četla jsem, že už zepár dospěvších přešitých žaluje doktory, psychyjátry a psavce za manipulaci s nimi, když byli mladí.
  Jestli je to pravda nevím, překládal to gůgl. Takže je-li to pravda, tak se pěkně finančně prohnou, ne-li hůř, protože v amicku jsou na soudy za kde co zvyklí. A hned bude po 60ti těch oných. J8 se tomu jen, že vymyšleniny se vždycky obrátí proti původcům a pak je to ouvej.
  Možná by Klára mohla nějaká fakta najít.

 6. Nějak mi nedochází, proč se u lidí, kteří mají v této věci rozpor mezi tělem a mozkem, složitě hormonálně a operačně přizpůsobuje jejich tělo mozku. Proč se to nedělá naopak.
  Nebylo by jednodužší těm, co mají mužské tělo, včas dodat pořádné dávky mužských hormonů, aby si konečně mozek uvědomil, že jsou muži? Skusil to někdo?
  Samozřejmě i u žen, jen naopak.

  1. Bohužel ta dodávka se propásla už v děloze. Dodání ve vyšším věku může třeba zvýšit agresivitu a vyrašit fousy, ale mozek zůstane ženský.

   Každý zárodek se vyvíjí primárně jako ženský a nedostane-li v určitém úseku nitroděložního vývoje mužské hormony, taky ženským (mozek i tělo) zůstane. Např. případy tzv testikulární feminizace, což jsou geneticky muži, tedy bytosti s genotypem XY, mají i varlata (nefunkční a v dutině břišní), ale fenotyp je ženský a jak nám na medicíně říkali, často to jsou krásné holky. Mají prsa, mají vulvu i vagínu, ale ta končí slepě.

 7. Když budeme mít fakt velké štěstí a hen ta černošská smlouva bude ratifikována, tak možná jednoho dne sem k nám přijede zgómnót nás i transgender admirál až z jůesej.
  To bude slávy kopec.

  1. Manipulaci nepovažuji za svobodu. Žádný přešitý z obou břehů již nikdy nebude plodný. A o to zřejmě někomu jde.

   1. ´Úloha,pro kterou má žena vrozené předpoklady, je počít, donosit a vychovat kojence. Ne že by toho nebylo víc, ale bez tohohle končíme touto generací. Asi by stálo za úvahu, zda nepozměnit společenské podmínky tak, aby ženy s vyšší kvalifikací se snáze vypořádávaly s volbou ,,kariéra“ versus ,,mateřství“ (jde to proti sobě), ale jako učitel jsem znal ženy, které navštívil čáp ve druhém ročníku vysoké školy a všechno dopadlo dobře, jejich děti jsem učil na střední škole.

 8. Akorát bych „trans-ženy“ nenazýval ženami. Ženy to prostě nejsou, jsou to muži. „Trans-ženy“ je manipulativní termín. Lepší by bylo „trans-muži“, ale to se zase používá pro FtM (female to male).

  „Trans-ženy“ (male to female) jsou muži, kteří jsou pohlceni autogynefilií (autogynephilia). Myšlením jsou to pořád muži, a dá se říct, že tím pádem „dokážou být ještě lepšími ženami než ženy samotné“. Avšak málo který muž by chtěl žít s tímto tvorem – já teda ne, a to nejenom proto, že je to chlap. Nechtěl bych žít s tímto stvořením s chlapským mozkem. Necítil bych se úplně bezpečně.

  Další typ „zvláštních lidí“ jsou lidé jako ten americký národní poradce pro jadernou bezpečnost či co. Ten, jak na letišti kradl ty kufry. To je prostě bezohledný chlap, který si dělá svoje. A zneužívá, že ženy jsou jistým způsobem chráněny (nebo je alespoň snaha).

  Pak ještě existují „trans-muži“ (female to male). Klidně jim tak říkejme. Ničím neuškodí. Pustili se do obtížných vod. Jedná se o dívky trpící nějakou z úzkostlivých a psychologických poruch v moderní společnosti. (Ženy jsou citlivé. Tím víc, že samy bez mužů nemohou moc (nic) změnit, a že vlastně ani samy nevědí, kdo a k čemu jsou, než je získá nějaký muž.) No a tyhle úzkostné ženy nasávají problémy společnosti a myslí pak, že můžou světu pomoct tím, že změní pohlaví (chtějí pomoct ostatním). Takže si změní pohlaví, ale zjistí, že jsou velmi nedokonalými muži. Najednou jsou v pozici, kdy o ně není zájem a musí si vybudovat osobnost a jistou autoritu, což ani neumí a ani je to nenapadlo. A ani biologicky jim k tomu nic nepomůže, protože jsou muži malé fragilní postavy bez biologické autority. Jsou muži u dna. Příklad např. Elliot (dříve Ellen) Page.

 9. Že by inspirováno tímto?
  Pro mě je důležité, že jsi teď šťastný a spokojený a navzdory všemu si nezanevřel na lásku. Tvůj otec by byl na tebe pyšný, i na tvou práci, kterou rozdáváš radost druhým. A znáš jeho krédo, které ti často opakoval: Jen se nepos.at!. Tak se toho, Ondrejko drž, život jde dál a stojí za to, žít ho naplno. Miluji tě, můj nejdražší, i Tiffany, láskou přenesmírnou a dokud budu žít, je zde moje náruč, která tě bude chránit vždy, když to budeš potřebovat. Tvoje máma,“
  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/revue/spolecnost/hana-gregorova-brzobohaty-kucharova-cirkevni-zaloba-drag-queen.A230523_114841_lidicky_zar

 10. V politice žen v roli mužů na kterou nemají stále přibývá, ale svojí nepřirozeností vyplývající z jimi nezvládané autority naležející jenom skutečným mužům jsou považovány za hloupé ženštiny …..
  Pro muže v gender normě jsou tyto mocichtivé ženštiny odpudivé, ale není to nic platné…., nikdy jim ta jejich hloupost jimi špatně praktikovaného feminismu nedojde …
  Škoda ten problém řešit, podobné je to v politice s mužskou homosexualitou ….
  k obojím případům přistupuje ještě typická mstivost, vyplývající z odlišnosti …
  A všechny ty trans gender abnormality je popsaná lidská hloupost na druhou, i když se to hloupou vědou považuje za psychickou vývojovou poruchu …

  1. „V politice žen v roli mužů na kterou nemají stále přibývá“

   Já, když to tak pozoruji a vidím a slyším tu přehlídku těch žen v politice (Černochová, Langšádlová, Richterová, Adamová, Milka a na EU úrovni Laenová – omlouvám se, jestli na nějakou zapomněl), tam
   k mně napadá, že museli dělat konkurz v mentálním chudobinci. Bože! Dost! Stačí!

   Omluva všem mimo mentální chudobinec.

    1. Re: Halef, Admirál

     Ještě je henta Richterová, ne? Není to náhodou ta úplně nejblbější?

     Kterési se říkalo surikata, ale to mi přijde jako urážka. Surikaty umějí daleko lépe pištět a kvokat. Píšou to na wikině.

  2. Při čtení Vašeho příspěvku mě napadá Markéta Pekarová Adamová. Pěkně řečeno. Markéta je na špatné koleji. Kdyby tu energii vložila do mateřství, do rodiny, do podpůrné role, pod správným vedením.. Pokud ovšem skutečně není blbá..

   A s tou mužskou homosexualitou jste to myslel jak?

   Typická mstivost – to jste myslel z které strany?

   1. Acrezi, hodně jsem to gender téma zjednodušil …, a ta homosexualita je trochu mimo gender téma, je to porucha jenom sex orientace, tudíž téma mimo diskusi …
    A k té mstivosti …., téma msty odlišných vyšinutých individuí na většinové normalitě je v psychologii, psychiatrii, kriminologii, všeobecně prozkoumána..

     1. Hepnarová byla hetero, dokonce po krátkou dobu vztahu měla relativně spokojený život. Její problémy pramenily z jiných věcí.

 11. Proc ty nadavky na vasi adresu ? Vy jste „jen“ proste amoralni sociopatka. Kdyz jste vycitila karieru v oblasti „profesionalniho cikanismu“, tak jste pres mrtvoly (temer doslova) obhajovala macetove skorovrahy. Jenze panove vas mezi sebe nevzali, nevznikl post statni koordinatoky pro 246. etapu zaclenovani romskeho etnika 🙂 . Tak jste obratila pozornost poslednim moznym smerem – s nazorovovym veletocem o 180 stupnu. Ne vsichni ale maji kratkou pamet…

 12. Milá Kláro,
  chce se mi říct – „už i ty, Brute“?
  Pravda, nejsem v předmětné „vědě“ vzdělán, leč přesto si troufám tvrdit /a psal jsem to už opakovaně/, že v přírodě existují jen dvě pohlaví – samčí a samičí. Kromě jedinců těchto pohlaví existují jak v říši flóry tak fauny i nositelé obou, tzv. hermafroditi.
  Tvrdím, že žádná další „pohlaví“ neexistují, co však nepochybně /v důsledku role šibalky Matky Přírody/ existuje, jsou SOMATICKÉ odchylky a PSYCHICKÉ úchylky od těchto norem.
  Na řešení těch somatických odchylek i s přihlédnutím k těmi psychickým úchylkám (a ten pojem „úchylka“ nemá v tomto smyslu v základu žádný pejorativní obsah) existuje „nástroj“ slynoucí chirurgie, na ty psychické úchylky bez vazby na somatickou podstatu existuje „nástroj“ v podobě psychiatrie.
  Pokud by tomu tak nemělo být, považoval bych za ústrky „režimů“, že do blázinců byli zavírání lidé, kteří tvrdili, že jsou Napoleonem Bonapartem, že jsou – lze dosadit podle libosti.
  Nemohu nevidět podobnost mezi tím „Napoleonem“ a jedincem hrdícím se falusem a varlaty, an tvrdí o sobě, že je žena, nebo naopak – jak je maskulinum od termínu „jedinec“? – která v rozkroku chová vulvu, za ní vaginu a nad tím dělohu a vaječníky, a na hrudníku poctivé „trojky“, a tvrdí, že je „chlap“.
  Jistě jsi také viděla to krátké video, kde někdo říká – „pro ženy je gynekolog, pro muže je urolog a pro ty ostatní je psychiatr“ – samozřejmě, je to velmi zjednodušené, Příroda je mocná čarodějka.

  Tož asi tolik jako základ pro debatu na tahle témata.

  1. Trochu jste se v tom bludišti staročeštiny a pololatiny ztratil, maskulinum od slova „jedinec“ je přece „jedinec“… Ale feministky by femininum, které jste měl asi na mysli, určitě vymyslelyvygenerovaly, stejně jako k „hostu“ vynalezly „hostku“ (proč ne „hostici“, že).

   Jinak je opravdu to rčení o příslušejících lékařských odbornostech zcela trefné. Nějak se nedokážu smířit ani s tou chirurgií. Novodobé pohádky o zbloudění „ženské duše“ do mužského těla a naopak a „léčba“ psychických poruch chirurgickými metodami připomínají spíš středověk (viz například vyhánění ďábla trepanací lebky) než moderní medicínu.

   1. Ano, ale „neztratil“, jen – nevím proč – mi místo „femininum“ naskočilo ono „maskulinum“. Blboučká záměna.
    Jinak si stojím za každým slovem toho svého názoru.
    NÁZORU, který nikomu nenutím, jen si ho nehodlám nechat vzít.
    Má-li někdo jiný názor, má na něj stejné právo jako já na ten svůj.
    Měřit validitu těch názorů, to je už jiná věc.
    V žádném případě ale není tím arbitrem nějaká pokleslá politika a její přiblblí a úplatní protagonisté.

    Za „nosnou část“ svého komentu považuji to rozdělení POHLAVÍ v přírodě na samčí a samičí /plus ony hermafrodity coby nositele obou/.

    Jinak dík za reakci, asi si rozumíme. Nejen tady.

    1. Přesně jak píšete o tom Napoleonovi, tvrdím totéž už léta (i s tím jménem). Pak jsem si přišel na ještě lepší fígl. Co kdybych tvrdil, že se cítím být šestiletým chlapečkem ?

     Šulína mám, takže mužské pohlaví splněno, na rozdíl od těch mešuge, co s penisem se považují za ženy. Jen se prostě cítím na těch šest let , budu se oblékat něco ve stylu AC/DC, kraťásky, na zádech školní aktovku, v ní vybavený penál, medvídka a autíčko. Soutěžit ve sportu budu na školních soutěžích, na ZŠ se nechám samozřejmě zapsat. Požaduji, aby mi přepsali občanský průkaz + rodný list – den narození, protože je tam chybně uveden. Dle něj vůbec nejsem šestiletým chlapečkem, mě to nejen diskriminuje, ale přímo psychicky týrá. Jak si to společnost ke mně může vůbec DOVOLIT ?

     A víte, co je na té mnou vymyšlené kravině nejsmutnější ? Někde nedávno článek na iDnes, či kde, o takovém chlapovi, který zhruba toto o sobě tvrdí.

     JÁ BYL PRVNÍ !!!

     1. Ano, ten článek jsem četl, dožadoval se, ten blb, nového OP s mnohem pozdějším datem narození, protože se prý cítil o tolik mladší, že nesouhlasil s tím, že věk je rigidní údaj odvozený od tzv. data narození.

      U nás se říká – „Každý blbý jinak blbý.“
      L.

     2. Tohle jste nevymyslel vy ale už dávno migranti v první velké vlně migrace do Evropy tj. 2015. Mezi nimi bylo vousatých chlapečků nepočítaně.

  2. Ješte jsem k tomu nalezl zajímavý postřeh zde: https://dspace5.zcu.cz/bitstream/11025/24870/1/bakalarska%20prace%2011.%2015.pdf

   Ve středověku duševně nemocní nebyli pokládáni za nemocné, a proto ani nepotřebovali zdravotní léčbu.

   To se evidentně vrací, jen společnost se změnila v přístupu k řešení. Dnes nejsou vytěsňováni na okraj společnosti, ale stavěni na odiv a dokonce se velmi agresivně domáhají svých „práv“.

  3. Lexi, ale já tady vůbec neřeším, jestli s transgender souhlasím nebo nesouhlasím nebo je považuju za takové či makové, ale všímám si, jak tato – dle mého názoru módní vlna“ postihuje „biologické“ ženy. ke kterým se rovněž počítám. Takže ty to interpretuješ jako můj názor, který vůbec nebyl ani tématem tohoto článku.. Musím říci, že pro mne velký špatný, protože se mi evidentně nepodařilo vyjádřit to, co jsem vyjádřit chtěla, anebo ty jsi dostal rudej hadr před oči, jakmile jsi viděl slovo „transgender“ a to teda taky není nic moc… Prosím, buď tak moc laskav a přečti si můj článek ještě jednou a sděl mi PŘESNĚ, z čeho jsi vyčetl, že se z popisovanou skutečností ztotožňuji. Děkuji!

 13. Ja som to vravela uz par rokov dozadu … ale koho tankuje nejaka neznama bosorecka, ze? Ze vdaka zastupeniu trans-zien v zenskom sporte sa stane, ze cis-zeny nebudu mat sancu, a miesto na stupnoch vitazov skoncia zase v kuchyni … rovnopravnostou k opatovnemu vycleneniu zien zo spolocnosti.

  No a dalsia taka vec – preco sa presitym trans hovori presiti, a nie spravne kastrovani?

  1. Ještě bych Vás doplnila. V USA na vysokých školách existují stipendia pro vrcholové sportovc, potažmo sportovkyně. Pokud vítězí přešití chlapi v ženských kategoriích, dívky na ona stipendia nedosáhnou. Takže kromě sexuálních motivů můžeme hledat i motivy ekonomické.

   1. O tom se mluvi uz nejakou dobu.
    A nemusi jit zrovna o usmudlana stipendia.
    Prumerny muz se sportem nikdy neuzivi, tak se prohlasi za zenu.
    Nasledne vydela balik, protoze vsechny (zeny) zvalcuje.
    Nikdo si netroufne rict, ze ten dotycny se neciti zenou, protoze do hlavy zatim nikomu nevidime.
    Po ukonceni sportovni kariery muze prohlasit, ze se citi zase byt muzem…

    Podobne ta rakouske vousata dama, nejlepsi zpevacka Evropy, je uz zase zpet v muzskem tabore.
    Jsenom kolem toho neni takove halo, jako kzdy se presunula k zenam.

 14. Souhlasím s Vámi, Klaro.
  Nedávno jsem četla o případu z USA , kdy nějaký 120 kilovy recidivista s mrozim knírem sice přijal trest, ale domohl se zařazeni do ženské věznice, neb se začal cítit ženou. V káznici pak sexuálně napadal spoluvezenkyne.
  Inu, co dodat?
  Nejlépe se vládne poloidiotům, kteří jsou nevzdělaní a nejsou si jisti ani svým pohlavím.

  Motto: není normální , abych byl normální 😃

  1. I Vy stará konzervo 🙂

   https://echo24.cz/a/SLDPF/nejmodernejsi-rodina-transgender-muz-porodil-dite-ze-seme-transgender-zeny
   Ale vážně:
   Ve Velké Británii, která se na jedné straně pyšní tradicemi , už se v soucasne době mohou radovat, ze 10 % dětí (!!!!) se cítí byt transgendery a je s nimi diskutována možnost změny pohlaví !!
   Panenko skákavá, kdyby opravdu už lidstvo dospělo do fáze, ze 10 % populace ma skutečně poruchu sexuální identifikace, je to jiste nutno brát v potaz, ze příroda se legitimně snaží snižovat populaci.

   1. Nejdýl loni, možná letos to bylo. Politická roztržka mezi Skotskem a Anglií na téma práv ženských bytostí (?), co je ta svině příroda strčila do mužskýho těla. Různě, buď od začátku, některý si ale všimli, že si ve skutečnosti všimly, a to toho, že jsou ve skutečnosti ty ženský, až třeba po třicítce. Ale prostě jsou to od té chvíle ženský jak kytky.

    Mám dojem, že se to týkalo toho, že ve Skotsku, jakmile to bytost o sobě prohlásí, je to hotová věc. Chodí si hned ten den s ostatními špitat na ženský záchody o věcech, co chlapi nesmí slyšet. Ostatní Skotky si mezi sebou říkají, že hele, asi se přistěhovala, znáš ji? To proto, že i když nová roštěnka má pleš a vypadá jak ten slizák, co je včera otravoval, vlezlo to přece k nim na jejich území. Takže je automatické, že ženská krev a mlíko. Možná už ne mlíko, protože to zní xenofobně, ale prostě je. A možná to skutečně je ten slizák ze včerejška, ale kdeže loňské sněhy. Skotky jsou v tomto nejlepší, nikdy by neublížily.
    No a v tý zaostalý Anglii prý trvali na tom, že bytost si smí začít chodit špitat až za dva roky od prozření. Celou tu dobu musí zjevně za všech okolností být poznat, že je fakt ženská, že to jen nepředstírá. Pak teda na to dostane štempl, ale je tam ta zkušebka.
    Toto si ve Skotsku všimli, tak to začali v Anglii reklamovat, co to jako má být za zastaralý stereotypy, to jako je vážně chtějí nespravedlivě podezírat, že to možná nejsou skutečný baby? Ale teď si říkám, že asi ne záchody, protože kam by pak ty chuděrky celý dva roky chodily. To tak být nemůže. Něco jiného to bylo. Oni tam myslím psali, že tam jsou i nějaké jiné místa, snad ženské zóny bezpečí nebo tak něco. V Americe tuším mají zase zóny černýho bezpečí, tam žádnej běloun nesmí. Tak na místa takového nějakého charakteru ty nový babáče v Anglii nejprve nesmí.
    Skotové jim to dali sežrat, že to je diskriminace jak prase. Už nevím, jak to dopadlo, buď to v tom článku nepsali, nebo si nepamatuju. Ale řekl bych, že v Anglii se zastyděli nebo brzy zastydí, a že to velmi brzy dají do pořádku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *