20 května, 2024

Lokaj na koberečku

Nejprve jedno krátké video:

Pokud jste odkaz přeskočili, pak vězte, že na něm ojrohodnotný byrokrat Guy Verhofstadt sjíždí Fialu jako malého kluka za to, že si dovoluje klást odpor při tvorbě nových ojropravidel, ktrá zruší už tak okleštěná práva veta malým státům. Proč? Protože válka na Ukrajině vole! Takže než budete číst dál, pusťte si to. Trvá to jen dvě minuty.

Nejlepší není ten bruselský papaláš. Takových tam mají dvanáct do tuctu. Vzpomeňte si na Cohn Bendita, kterak přišel mistrovat Klause ohledně podpisu Lisabonské úmluvy. Nebo se podívejte na libovolné video se strážcem klimatu Timmermansem. Z nich ta arogance prostě teče jak Niagara. Normální stav. Ředitelé zeměkoule rozkazují a stále více připomínají orientální despoty.

Ale podívejte se na blyštivého Péťu. I kdyby nic jiného, tak jeho výraz stojí za to. Najednou to není ten krásně nasvícený a nažehlený premiér, který se vyhřívá v blescích fotoaparátů. Najednou je tam za debila. Sice dostal funkci, ale právě zjistil, co mu ve skutečnosti dali. Právě zjistil, že má jen držet hubu a krok.

Pamatujete, jak furt dokolečka opakovali, že jsme suverénní a nezávislá země? Tak se podívejte, jak to vypadá, když premiér hrdé, suverénní a nezávislé země dostává do držky. Nedostává tavbu od Putina, ani od Lavrova. Nedostává záhul od Siting Pinga. Dostává kartáč od přítele a spojence z největších, kterého máme následovat i do horoucích pekel (což se nám brzy vyplní)

Podívejte se na to video, pak běžte na stránky ODS a porovnejte si ten rozdíl. Vidíte dokonalý prototyp lokaje. Před plebsem si hraje na pána a pak tam v Bruseli poklonkuje kdejakému hejhulovi a nechává se od něj úkolovat.

A právě mu to šrotuje v hlavě. Jak to udělat… Když splní zadání, tak bude tady doma ukousán, protože ani mezi pražskými líbodémo nejsou všichni úplně vydlabaní a těžko budete ohlašovat super pokrok v zahraničních vztazích tím, že odevzdáte poslední zbytky suverenity. Když zadání nesplní, tak ho ukoušou ti, kteří ho dosadili.

Není to tak dávno, co nám naši pravdomluvní novináři vysvětlovali, že konečně jsme v Evropě zase slyšet, konečně se nemusíme stydět, konečně máme toho správného premiéra a ještě lepší vládu, která všechno napravila. Až s nimi budete polemizovat, pusťte jim tohle video. Pusťte jim, jak to tam Fiala má v Bruseli doopravdy. Není třeba nic dodávat. Dnešní článek jsem vlastně ani nenapsal já, ale Fialův ksicht.

Mimochodem – všiměte si – Péťa má ještě nějaké instinkty a podle toho, jak ho Verhofstadt jebe, tak se Fiala snaží ze sebe neudělat debila úplně a zřejmě se snaží rozhodování o zrušení práva veta oddálit nebo zahrát do autu. Ale zdá se, že byl protřelým byrokratem prokouknut a dostal takový kouř, že se vzmohl jen na psaní poznámek.

V této chvíli už opozice žádnou volební kampaň nepotřebuje. Stačí jen pouštět dokolečka dokola toto video. Hodí se takřka ke všemu, čím se modroptáci chlubí v placené fejsbůkové kampani. Páni kandidáti na prezidenta, vidíte to? Co potřebujete víc?

Ne, že by nám to nějak pomohlo. Máme tu dostatek voličů, kteří nevidí zlo a neslyší zlo. Dokud nebudou sedět hladoví a zmrzlí, tak prostě nepovolí. Máme tu dostatek voličů, kteří volí srdcem (a nejen mezi líbodémo), takže to dopadne jako obvykle. Ale ta Péťova tvář, když dostává pojeb, to je nejdražšší zadostiučinění v českých dějinách. Bude nás to stát suverenitu, majetky, statky… zimu, mráz a strádání. Tak alespoň tohle máme. Český lokaj na koberečku, jak ho jebou. Péťo, užij si to. Chtěl jsi s pány na led, teď to máš.

325 thoughts on “Lokaj na koberečku

   1. Tipuji, že jste mladý, sotva po škole. To Vám řekli v TV že? Máte mozek? Tak ho zkuste občas použít, nebuďte línej a pusťte si několik Orbánových řečí, podívejte se na výsledky voleb v Maďarsku, pusťte si dokumenty o Orbánovi, ( většinou z Americké dílny, protože ta Evropská na něj hází pouze hnůj) a hlavně prosím když řeknete „A“ tak řekněte i „B“.
    Takže “ Orbán je nacistický idiot…“ protože …….??????? Proč prosím? Uveďte důvody!!!

  1. fiala ,nebudu vás oslovovat ani pane.Hrajete si na světového lídra a tady na tom videu se tvářite a nejenom tvářite,jako vyoraná myš.Stydím se za vás i za celou vaši vládu,slepenec,který nastartoval ryhetský,starý pán.který to nemá v hlavě uspořádané.Stydím se za vás ,jak hazardujete s ČR a jak se vysmívate občanům ČR.Snažně vás žádám urychlene úpodejte demisi vy i celá vaši vláda,která je nekompetentní a žene ČR do propasti bídy a války.Je mi z vás nanic fialo.

   1. Souhlasím s Vaším rozborem.Stačí vyhlásit hlasování o důvěře vládě a už je donutit opustit posty ve vládě!Vyhlašte mimořádné volby bez Rychetského Pětikolky!

   2. Kdyz uz si das bbecku za jmeno vymysleny titul, tak se nauc spisovnou cestinu. Nejspis jsi jen nejaky zakompleovany idiot ze sidliste co bydli jen v najmu, protoze se pres svoje cigaretky a chlast nedostal za cely zovot k nicemu poradnemu(o: Ubozacku…neser se do tech co se snazi neco delat a mazej zase do hospody!

 1. Otázka zní, co v tom nepřátelském škodlivém spolku, který nás má za šupáky, kteří jen mají držet hubu a krok, ještě pohledáváme? Kdy už těm našim dementním politikům dojde, že dotace, za které si je bruselské panstvo kupuje, pochazeji z peněz, které do toho Bruselu posíláme. A že kdybychom je tam neposílali, tak by si je mohli rozkrást přímo a zbylo by jich na ně mnohem víc….

  1. Oni to dobře vědí, ale kdyby se nyní chtěli trhnout, tak by asi nedostali jen takový pojeb, jako Fiala v Evropském parlamentu. To by přišli o všechno.

  2. Vám asi uniká, že jsme do EU poslali 518 miliard , a nám přišlo 1,2 bilionu. Vy si to píšete tak, jako bychom dostali to samé, co jsme tam dali. To nám ještě dlouho nehrozí. Ti co si podle vás na nás vyskakujou, tak ti to platí. Jen se trhněte a čím budete platit infrastrukturu. I na ty Ukrajince nám dali víc, než byl náš výdaj.

   1. A ted si spoctete kolik odeslo do Rise i v tech ostatnich polozkach, ne jen v te jedne. Pak vam treba dojde, kdo na kom vydelava…

    1. Fiallová vlada už by měla dávno končit!!Nebo čeká až je vyhážeme z okna jako hnuj!! Prosím Český národ už je nejvyššíČAS !!To myslím vážně Dškuji za pocopění

   2. “ I na ty Ukrajince nám dali víc, než byl náš výdaj.“

    Kde na to vzali? Půjčili si? Čí je to dluh, kdo ho bude platit?

    Jo, jo, Hodný strejda.

    1. To je snad problém natisknout eura ? Pamatuji jak po měnové reformě r. 1953 letadla ze západu
     nám shazovaly nové papírové koruny, kde byl uveden text : československá hladová koruna.
     Měli nás za pitomce. Historie se opakuje.

     1. Nebuďte tady za hlupanu.Mate velmi špatně informace.Penize které nám posílají a ne jen nám v posledním roce pouze tisknou,které nejsou ničím podložené a dochází k recesi.
      ..asi tak a nepište zde bludy.

    2. Fialová vláda pro Ukraince .by se rozkrájela ale Český dúchodce má jako BŘEMENO rozpočtu!!Prolhaný Fiala a spol hnus vlasti zrádci i tak je snima taký jednat!!!!!!!

   3. Opravdu umíte počítat?? Včetně sčítání a odečítání?? Že Vy jste studovala v Plzni tzv. rychlostudium během prázdnin během července a srpna?! No za to se nemusíte stydět, vždyť tam studovali i jiní borci. Jinak nic ve zlém 🙂

   4. Přesně takhle mluví člověk, který všechna hodnoce
    ní členství v EU, prepocitava vyhradne na peníze. Nenapadlo vas, ze je vas, ze je to dlouhodoba strategie EU, jak nás zbavit identity, svepravnosti a udelat z nas otrocke národy, ktere budou vzdycky na druhe, ne-li treti koleji? Srovnejte kvalitu potravin, mzdy, důchody
    a to 33 let po zinscenovaném převratu v 1989. Maďarský Orbán má jako jediný hrdost na to, nenechat si od samozvaných lídrů EU, diktovat. Náš připosraný Fiala nás prodá, nechce skončit…

   5. Jste mimo mísu! Pokud se Vám tak zamlouvá diktátorská politika Evropské rady,či Evropského parlamentu není nic jednodužšího než se vystěhovat na zlatý západ. My si tady chceme žít podle zákonů a zvyků Česka

   6. Zmatená pí Novotná,
    Vám asi uniklo kolik mld.ročně z naší repibliky odtéká do ,zřejmě Vámi milovaného“ západního světa“ ,vlastníkům výrobních a obchodních subjektú prostřednictvím dividnd,nezdaněných ziskú a kdoví čeho ještě. Tak si to prosím Vás najděte a pak můžete krmit uši Těm co si myslíte ,že jim něco uniká.

   7. Dobre pani Novotna. Ale to prece neznamena nechat se peskovat , ze. Aspon po panu z Belgie nejak , ne jako spraskany pes , reagovat , ze. Vy by jste jiste , jako zena reagovala , treba vuci drzemu chlapovi , ze.

   8. Těch 518 miliard, je přímá platba, Ale mnohem víc miliard vyvezli z podniků, co dostali za hubičku, v daních. Bylo by dobré, psát v souvislostech s tím, co odchází peněz do zahraničí a kolik přichází z Bruselu!

   9. A to jste zjistila kde? Z informací novinářské žumpy nebo při klábosení mezi ženskýma v obchodě? Napište si o informace Staňurovi ,on i když elektrikář Vám to najde .

   10. A to je přesně to, že v tomto svazku jsme vůbec neměli být!!Když ptáčka chytají,pěkně mu zpívají!!Otázka je,proč jsme se museli skrze EU tak horentně zadlužit???Zdravý selský rozum a odpovědný hospodář se NIKDY nezadlužuje!!Nebo vám připadá normální mít 30let dluhy??To se potom z člověka stává štvavá zvěř,bez práv!!Zkuste si potom stát za svým!Vytáhnou úpis a sklopite hlavu až k zadečku,bohužel..EU nám byl čert dlužen,VŠEM!!!

   11. Nebuďte tady za hlupanu.Mate velmi špatně informace.Penize které nám posílají a ne jen nám v posledním roce pouze tisknou,které nejsou ničím podložené a dochází k recesi.
    ..asi tak a nepište zde bludy.

  3. Na to, abychom z toho škodlivého a nepřátelského spolku odešli, zatím nemá nikdo z nynějších, ani minulých papalášů koule. Vlézt do takového chléva byla obrovská chyba. Jsme prostě moderní otroci ve vlastní zemi. Vlastní ???

   1. Jaroslave, napsal jste ,,Vlastní“? To samé říkal nenáviděný ( taky jsem ho neměl rád) Štěpán, předběhl všechny vládnoucí kriple o 30 let.

   2. Co dodat-pravda tesaná do kamene!!Jak ale občané z toho marasmu ven?? Nebuďme otroky, buďme občany!!Všemi způsoby se musíme začít branit-obcanska neposlušnost ??

  4. S tímto komentářem na 100% souhlasíme. Nejhorší a nejslabší premier České republiky. Má plnou hlavu ANTIBABIŠ, a pak všude plácá nesmysly a s těmi vlajkami, to je pravda. Jsme v EU, tak mají viset na úřadech
   naše vlajky a EU a ne Ukrajinské. Blázny ve vládě nepotřebujeme.

   1. Naprostý souhlas a tato nejhorší vláda s nejhorším premiérem všech dob už mají být dávno v pekle a ještě lépe na Pankráci!!!

   2. Věro, souhlasím politika ANTIBABIŠ nic nepřinese – i když Fiala je Moravák nikde nebubnuje proti dalšímu taifunu .
    Já žiji v Německ, kde jsou zelení ve vládě, ale o OTELENÍ OVZDUŠÍ (dále píši „oo“) mluví nejméně -a právě na venkově je velká produkce Methanu do vzduchu-( velmi to efektivního plynu pro výkonnou produkci „oo“ ) volně do vyduchu. Hlavně v Bavorsku a v krásném Allgoji (odtud se vyváží jogurt do celého světa) výkonné dojnice říhají a prdí volně strašné množství methanu v kravínech (kde je to je jich 20 nebo 40 snad i 60 pohromadě), při tom když by se v horních větracích komínech udělal elekrický větrák do potrubí ( snad by stačil ohnutý plexiglas v profilu jako obrácené V nebo U na hřebenu střechy) na jehož konci by se odsávaný methan aspoň spálil. Velmi laciná methoda jak bojovat proti „oo“. Methan je pro následujícících 5 -7 let 85x horší než CO2. všichni politici kecají co se bude dělat za 15-25 let. Běžná kráva (výkonná dojnice určitě více) způsobí za rok více pro „oo“ než benzinové auto, které ujede 20 000 km!

   3. Jenže Fiala miluje Ukrajinu víc než zemi ,kde je předsedou a dává jí více než zemi vlastní. Měl by jít i s kolektivem už pryč.

    1. S těmi kravami správný postřeh..jinak,stačilo by přestat konzumě mlaskat,přestat vychvalovat,jak si můžeme vybírat z tisíce druhů všeho..Trh všeho se utrhl z řetězu,miliony tun a miliony kusů zbytečností, které k životu vůbec nepotřebujeme,to je to,co ničí přírodu,zvířata,flóru,Zemi!My,Konzumus debilus jsme vinni katastrofou,co se na lidi řítí..

  1. Havel byl to same zradce zadna vize nicemu nerozumel jen hospode a cmarani jeho blbosti,Zatemnil studentum mozek .Muj tata uz je 10 let mrtvy toto presne predpovidal.

   1. Havel byl nejen naivně hloubavý,byl i vycuranek, který žil úplně odtržený od světa lidí,co si denně museli vydělat na živobytí..byl typickým produktem bohatých, kteří žijí ve své bublině.A kvůli jeho přízemní touze být zase bohatý jako jeho rodina jsme dojeli až k protektorátu 2022..co s tím??10 milionů dřou na 100tisic boháčů tak jak to bylo vždy.Dobu,kdy si alespoň trochu delnasi oddechli od kapitálu jsme sami zabili v 89…

 2. A co měl jako v tu chvíli dělat? Chovat se jako hovado, které tam mele nesmysli, svádí na premiéra to, že maďarské (komunistické) zastoupení vetuje v EU.
  Měl se chovat jako Dáša a začít pískat? Tahle doba je trošku jinde.. Víme my, jak na tahle slova reagoval…? Přijde mi unfér sdílet jen kousek a dělat z něj závěry.
  Mat

  1. Měl mu hodit papíry na hlavu, říct, že zatímco soudruh Frhófštat má mandát nulový, on je premiér vzešlý z voleb a jeho mandát čítá řádově milióny hlasů. Že odchází a očekává omluvu do tří dnů; a nedočká-li se jí, dá vypsat referendum o setrvání ČR v EU.

   Kdyby toto udělal, šel by za ním celý národ s výjimkou pražské kavárny a lidi by ho nosili na ramenou.

    1. On Fiala jistě vysílal signály. Už dávno.
     A Verhofstadt (nebo jak se píše) usoudil, že si ten – naprosto neuvěřitelný – výstup k němu může dovolit.
     Třeba je na to Fiala ještě pyšnej – ohebnej je na to dost.

     1. nesmysly…ne nesmysli. Protože ani neumíš česky, tak mně nepřekvapuje, že ti nevadí ztráta národní identity a nadřazená vrchnost z EU, s patentem na rozum a v p
      odručí USA

   1. Za panem Dubčekem a panem generálem Svobodou, by býval šel taky celý národ. Tedy, přesněji napsáno, skoro celý.
    To se od té doby už nikdy nezopakovalo. Žádný renomovaný místní novinář už se od té doby neodvážil psát tak, jako psal v rozmezí let 1966 – 1968. Od svých 2000 slov v LL už se neodvážil ani ten Vaculík.
    Inzerce Svobodného Slova z 23. srpna 1968 : „Hledá se zaběhlá hyena, slyšící na jméno Šalgovič. Zn. Při nálezu ihned utraťte!“
    Ani v roce 1989 už tu nebyl člověk, za kterým by doopravdy a bez blbých keců, šel celý národ. Tak úplně už to nebyl ani ten pan Dubček, třebaže nebyl bez šance.
    Srandovní je v těch našich dějinách, že satisfakčnímu, až skoro triumfálnímu nástupu pana Dubčeka do úřadu, zabránil zase jiný Slovák.
    Bylo by k diskusi, jak by to bývalo pokračovalo s panem Dubčekem, namísto s Havlem.
    Proč musel pan Dubček umřít, to nás bude deepstate taky vodit za nos podobně, jako to bylo s JFK?

    1. Nevím, jak to bylo – a asi se to ani nedozvíme.

     Chtěl jsem říct: to, co náš národ zoufale postrádá, je osobnost, která by se mu postavila do čela a nenechala by se sebou zacházet jak s hadrem. Babiš se choval jako hadr, Fiala se chová jako hadr namočený, když ho ždímou. Stačí, když někdo projeví hrdost a neústupnost, a všechno, celý národ se náhle změní.

     To je právě to: přijde někdo – nějaký nový fýýýrer, a jen proto, že sebou nedá orat, lidi za ním půjdou. Kdo žízeň má, ten pije z louží. A neštěstí bude hotovo.

   2. Možná před 15/20lety jsme to rozkrádání mohli zastavit, teď je pozdě všude plechové montovny a zisky jdou do zahraničí, vždyť tomuto státu nic nepatří a nejhorší zlo v podobě muslimských běženců se stává skutečností,ano mladý nechtějí dělat dělnické profese ale migranti taky ne a navíc je budeme živit a z čeho??? Největší blbost bylo dovolit petislepenec a může mi někdo vysvětlit kdo to povolil asi Rychetský???

   3. Cely narod? Je potreba vylezt ze sve socialni bubliny! Ano nebylo to od nej pekne, ale takova je politika….neni pekna. Pan se proste chtel zviditelnit, tot vse. Nevim kde to zijete….utect z EU. Ano EU prilis moc reguluje a maka pomalu, protoze se tam vsichni jen hadaji a kazdy mysli na sve zajmy a ne na zajmy celku. Ale i pres to je EU dobra vec.

  2. Rozhodně měl vystoupit a podat vysvětlení, že jako premiér České republiky je tady pro Čechy a pro české lidi, kteří většinou nejsou tak dobře finančně ohodnoceni za svou práci jako je to v západních státech a že je tady spousta chudých lidí a chudých důchodců. A nemůže je svým unáhleným rozhodnutím přivést do ještě větší chudoby. Je to představitel naší země, našich lidí a proto by je měl hájit. A to všude, i v evropském parlamentu.

   1. A koho z europoslanců zajímá ekonomický stav obyčejného člověka odněkud z Česka? Jó, když se psalo Československo – to mělo úplně jiný zvuk v mezinárodním dění.

  3. Proč odsuzuješ Maďarsko jako komunistické. Jsou to přece svéprávní lidé, kteří využívají svobodných voleb k vyjádření svého názoru. Asi teda souhlasíte s EU byrokraty, kteří se po vzájemné dohodě, volili mezi sebou?

 3. Základní otázka je: kam má směřovat EU.
  Bud´americký model kde jsou jednotlivé státy samostatné, mají společnou měnu,armádu,zahraniční politiku a část zákonodárství.
  Nebo společenství samostatných států, kde se budou všichni dohadovat na jednom stanovisku. Jako je nyní EU. Což nefunkuje.
  Jakékoliv dílčí úpravy nebudou funkovat a evropa míří do zapomění.
  Jednotlivé státy se musí zříci části svých pravomocí. Armáda,finance,zahraniční politika,část policie , atd.

  1. Na tom neco je. Nechapu proc aspon nemame spolecnou koordinaci armad a ochranu vnejsich hranic. Policie by mela take vice spolupracovat a ne jako nyni, kdyz polsky zlodej prekroci hranice a nase policie za nim nemuze.

 4. Pan Babiš by si s něma poradil. Ale tahle nula Fiala naší zem zcela rozvrátí. Sedí tam jak prvňáček ve škole který se učí abecedu.

  1. Kdepak, Babiš byl před každým zasedáním v Bruselu za siláka a byly toho plná media, ale pak všechno odkýval jak panáček. O tom se pak ovšem mlčelo.

   Bohuslav

   1. A potom jsi se probudil a ruka v nočníku ! co ? Ty chytrolíne, Babiš z nás kolonii neudělal ! Babiš vstoupil do politiky 2012 ! Kolonií EU jsme od r. 2004 ! Jen na platy našich Europoslanců odvádíme 4 miliardy ročně !!! Víš co všechno jsme mohli za těch 80 miliard vyplacených naprosto zbytečným darmojedům pořídit ! Třeba vlastní plynovod a nemuseli jsme teď přeplácet fašisty, kteří nás okrádají !!!

 5. sebevdomí lokaje Fialy je na bodu mrazu a to jsou u nás tropická vedra. Jaký signál asi ted vyšle ke svým příznivcům, ti ostatní ho již odepsali jako vzdělaného člověka i jako chlapa, který který se nedokáže postavit za náš národ. Je to premier Ukrajiny nebo naší republiky………

 6. Ještě malinko zobecnění, jde vlastně o kořen situace USA- Rusko. Oni jsou dvě ekonomiky, papírová a reálná. V papírové se prachy dělají přesýpáním z hromady na hromadu a jde to rychle. V reálné se vydělává produkcí něčeho užitečného. USA udělalo strategickou chybu a rejžuje tištěním zelených kůží. Jenže teď narazilo na „primitivní“ Rusko, co vydělává na reálné produkci. Je vidět, že prachy jsou jen poukázky, zbraně docházejí, plynu je málo, s potravinami může být průšvih. A výsledek- místo spousty produce stoupají ceny.

  1. Souhlasim stimto komentřem okamžitě zesadit vlastizradnou skorumpovano vladu SPOLU Defenestraci a pozavirat na doživoti za zlo a teror ktery pacha na přikaz pokřivneho Bruselu ,Americkych Globalistu kteři zpustili 2020 Genocidu naplanovano v roce 1981 likvidaci udajně přemnožene populace na světě ze 7,5 milardy na 1 miliardu pomatenci WHO,Gates ,Fauci,Schvab,Šoroš,Rotshschild Zednaři,Liluminati,Rokefeler,Bilderberg jsou to Stataniste světa nic vic.

 7. (OT) Jedno z možných vysvětlení zvláštního tempa ruské „zvláštní vojenské operace“:

  „Jedním z Napoleonových postřehů je, že byste nikdy neměli přerušovat své nepřátele, když dělají chybu. Rusové to vědí, v neposlední řadě proto, že si v roce 1812 dali pozor, aby nepřerušili samotného Napoleona. Putin a jeho tým měli spoustu příležitostí setkat se s vůdci NATO, pozorovat je, vyjednávat s nimi a hodnotit je. Je nepravděpodobné, že jsou velmi ohromeni. Ale když zahájili svou „zvláštní vojenskou operaci“ na Ukrajině, nikdy by je nenapadlo, jak sebedestruktivní NATO bude.

  Jaké chyby? Zaprvé, Západ se svými ekonomickými sankcemi nestřelil do nohy – maďarský Viktor Orbán má pravdu, když poznamenává, že mu to vrazilo do plic . Člověk může stále kulhat se zlomenou nohou, ale rána do plic je docela vážná. Zadruhé, kdo by si v Moskvě dokázal představit, že NATO nahodí své zásoby munice a zbraní do ukrajinské černé díry v očekávání, že pokud se jim podaří dostat nejnovější zázračné zboží generálu Steinerovi , budou do Vánoc v Moskvě.

  Dobrý důvod pro Moskvu, aby to vzala pomalu – nechejte chyby, aby se vyvíjely, skládaly a metastázovaly. Děje se to samo od sebe. Přirozeně, nevyhnutelně, logicky. Není potřeba žádné vnější úsilí. Nečekaný bonus.

  Nepřerušujte…“

  Celý článek v angličtině:
  https://sonar21.com/operation-z-dont-interrupt/

  1. Pokud chce někdo pochopit současnou situaci na Ukrajině je nutné aby se vrátil o řadu let zpět k příčinám které ji vyvolaly. Velmi mi připomíná Kubánskou krizi v opačném gardu.Jde pouze o mocenské zájmy velmocí na které malé státy doplácejí, zvláště pokud se chovají jako podaní slouhové.Takovéto chvání nemá se svobodou a demokracií nic společného.Zde platí pokud neposlechneš tak uvidíš,jenom potřebují slouhy kteří budou lidem vysvětlovat co je proně důležité.Prostě nic nového,vždy jde pouze o moc a peníze.

   1. Též absolutní souhlas. Je zajímavé, že my plebejci toto všechno víme, jen ty pomatenci, zřejmě někomu zaháčkovaní si to tvrdošíjně nechtěj, nebo spíš ani nesmějí připustit.

 8. u Vlka:
  „Vlna veder tlačí evropský energetický systém na hranici možnosti.“
  Uf, to by jeden neřek, jak to ten Putin dělá?
  … no nic nemám obavy, zrovna tomu velí Fiala a ten to má pod kontrolou jako tady v Česku … a když ták, tak zaskočí Síkela!

  1. Kdyby lidi měli víc času a mohli ležet na plovárně,tam bylo dnes příjemně,tak by nepotřebovali žádné energetické systémy.Ale oni se musí pořád honit za práporem a na to je potřeba energie hodně.

     1. K video ukázce ! Je sokujici vystoupení úředníka EU. Budou si muset zvyknout na vláčné tempo naší vlády. V republice za 1/2 roku nic, žádná slibovaná změna, jen posun k horšímu. Možná se za vedení naší vlády EU rozpadne.

      1. PŘESNĚ TAK,ta arogance toho slouhy je neskutečná,Fiala ani nešpitl-ubožák,nějak přestal i rozhazovat rukama,to je premiér?Babiš by si to líbit nenechal,at už je jakýkoliv,prý nyní vedeme EU,tak houby

      2. To by byla ŠPICA aspoň by UNIE nekecala do zákonů jednotlivých států, každý stát by byl soběstačný v tom co dokáže vyrobit, nikdo by mu nic nenařizoval.
       To co chce UNIE docílit, to chtěl Hitler a byla válka. Pokud chtějí funkcionáři z UNIE peníze, tak ať jdou kopat s Cikány a Ukrajinci výkopy tam prý platí dobře, a nekecají suverénním státům do toho co mají dělat. Anglie asi toho teroru od Unie mněla dost a odešla. Je čas VYPADNOUT také.

 9. Úplně nevím, kam to dát, tak to postnu sem. Nějak jsem nezaregistroval, že by si toho zatím někdo moc všiml:

  „Čína, Rusko a Írán uspořádají cvičení v Latinské Americe
  Peking, Moskva a Teherán mají v úmyslu předvést demonstraci síly Spojeným státům na jeho „dvoře“. Tyto tři země plánují na začátku srpna uspořádat společné námořní manévry u Latinské Ameriky a Karibiku. Podle expertů to svědčí zejména o tom, že některé latinskoamerické země hodlají vytvořit vojenskou koalici proti Spojeným státům. O záměru mocností uspořádat společná cvičení v Latinské Americe se psalo v polovině minulého týdne. Jak píše stránka svobodné politické žurnalistiky The Washington Free Beacon , tyto manévry se nazývají Sniper Frontier .“

  https://www.regionalninovinky.cz/zpravy/zpravy/cina-rusko-a-iran-usporadaji-cviceni-v-latinske-americe/

  (Původně jsem to objevil na AK.)

  1. A to jako značí co? To byla v 60. létech v Ostravě, ale určitě i jinde běžná věc. Tos se vytáhl, blbe.

   Kodex webu, https://web.litterate.cz/kodex-webu/

   Vzájemné urážky jsou zapovězeny, plivanec na oponenta není argument. Diskutující zpravidla nejsou cukrové panenky a něco snesou, planoucí debata nejsou lékárnické váhy. Než něco napíšete, zvažte, zda byste svému protějšku totéž řekli z očí do očí v hospodě u piva. Jak správně připomíná náš současný premiér, i v demokracii má svoboda slova své limity – natožpak zde.

   Pamatujte se pantáto – copak to mluvíte?
   (Citát z epické básně Křest svatého Vladimíra, Karel Havlíček Borovský)

   Zakladatel

  2. Re: Libri

   Jinovatku vevnitř autobusu jsem zažíval v zimním období denodenně při jízdách autobusem na střední školu na přelomu sedmdesátek a osmdesátek. Podotýkám, že v tehdejší ČSSR.
   A pak jsem ji zažíval jako vojcl, když jsem totožný autobus řídil.
   Vytopit interiér ŠL-11 tak, aby nezamrzala boční okna, prostě za jízdy v -20°C nebylo možné. Všechno teplo se muselo pouštět na čelní skla.

   Ono to ostatně ani moc nešlo v Karosách řady 730, i když pod sedadly pro cestující přibyly dosti mohutné radiátory. V soustavě bylo vysoko přes 60 litrů vody, autobus měl motor vzadu, délku 12 metrů a od zastávky k zastávce jel velmi málokdy rychleji, než 50 km/h. A nezávislé topení, které vodu mohlo přihřívat, bylo více méně zakázáno používat kvůli úsporám nafty.

   Úhrnem váš blábol je pouze blábolem.

   1. „Úhrnem váš blábol je pouze blábolem.“

    Jak to rozpaluje niektorych tu co i len konstatovanie, ze v autobuse v Rusku bola namraza.

    Ak by to nebolo smiesne, tak je to trapne, reagovat na taku prkotinu sposobom ako Vy a Rumex acidosa. Bezny clovek by sa nad takym niecim, co napisal Libri o namraze c ruskom autobuse ani len neotrel. Tu pomaly priestupok proti mravom😂.

  3. A kde jinde byste námrazu chtěl vidět? Námraza se vždy dělá zevnitř okna. Samotné tvoření námrazy vypovídá jen o tom, že okno má teplotu pod nulou, ale nic to nevypovídá o teplotě uvnitř.

 10. Bože, jak v tom Ojroněcojakoparlamentu strašně chybí Nigel Farage. Jak ten elegantně dokázal i tohohle hňupa Verhofstadta rétoricky zadupat pod poslaneckou lavici.

 11. Nevíte někdo, jestli se vazelína a celotělové lubrikační krémy nevyrábějí z ruské ropy?
  A jestli si ČR vymohla výjimku pro dovoz ruského kaviáru na chlebíčky pro představitele EU?
  Pokud ne, pak mám opravdu velkou starost o hladký průběh našeho předsednictví.

  1. Hej, z ruskej ropy a zo ziadnej inej sa vyraba vazelina a ine (Vami spominane) kremy.
   Podobne, kaviar davaju jesetery z Kaspickeho mora iba Rusom🤣.

   „Najväčším zdrojom pravého čierneho kaviáru je Kaspické more (viac ako 90 percent celosvetovej produkcie), ďalej Čierne more, dolný tok Dunaja a povodie rieky Amur.

   Hlavnými exportérmi pravého kaviáru sú Rusko, Azerbajdžan, Kazachstan, Turkménsko a Irán.“

   1. Tenhle člověk ale vypadá hodně umanutě, a tvrdí, že pokud to ve věci zrušení jeho webu zamítnou, budou muset obžalovat jeho (buď neporušil zákon, jak ho nařkli, pak to nemohou zamítnout nebo ho porušil a pak ho musí žalovat), takže před soud se to prý dostane tak jako tak. Vrbětice prý už připravuje a budou následovat. A je to insider, ví, jak to chodí, takže uvidíme.

     1. Pan Fiala je šaša, protože jak je studovaný a k tomu všemu profesor je nepochopitelné, jak je to primitivní člověk. Měl jsem o něm vyšší mínění, jak je to vzdělaný člověk, ale vidím, že je to hlupák a jak říká Bolek, je to hňup , že mu není rovno. Pamatuji jíž nějaký pátek, ale landsmandšaftskoy kámoš partaj nepamatuji, i když jsem zažil kámoš partaj SDRUŽENÍ A DOPISOVAL SI S KAMARÁDKOU z NDR, ale pan Fiala to s tím neo parťákem přehnal, na to, že nejde s Čechy, ale je poskok Ameriky. Ať řekne v TV otevřené, jak to myslí s Čechy, když se stal zrádce vlasti České a slouží USA a EU, z nichž nic nemáme. Bral bych zpět soběstačnost, jak jsme byli z JZD a Státních statků zvyklí. Já jsem chodil už že ZDŠ jako 13 letý a na sušičce sušil obilí. Teď budeme draze dovážet nevím odkud. Ti Rusobijci by si měli uvědomit, že se celá desetiletí budovaly plynovody s Ruskem a teď najednou je to problém, když plyn kupujeme ruský, od překupníkú z Německa, a ti nás dojí o těžké finance. Ať si vláda propočte, co platí přakupňíkúm k svým názorům na suroviny, na kterých je průmysl závislý. /plyn, ropa, žel.ruda a další suroviny, které náš průmysl potřebuje, protože jen blb může říci, že se odstřihndme od surovin. Ať ti chytři z vlády řeknou, že budeme zase soběstačni ve výrobě zemědělství a průmyslu, jako v dávné době, a ať pro to udělají, co mohou. Pak to bude VLÁDA ČESKÉHO NARODA. Teď jsou to poskoci USA. Ať také zařídí konec moci Rokesfeldú v naší ekonomice a našich bankách.

      1. Je mi stydno za takovou politickou reprezentaci v evropské manéži. Takového oslovitého premiéra si zaslouží ti, kteří tuto garnituru volili, ale proč já mám chodit po evropských kanálech?

      2. Mám takový dojem z té fialové pózy jako tvrdé y, že Fialka dost dobře nerozuměl anglicky.
       Je totiž zcela něco jiného číst anglický text vlastnoručně napsaný pro pódium, a oproti tomu vést na živo oponenturu těch blbostí, co řekl Guy Verhofstadt.

 12. Mimořádná krize. Brusel navrhne, aby země Evropské unie povinně šetřily s plynem

  Kateřina Šafaříková
  před 37 minutami
  Nejen snížení termostatu v bytech a kancelářích či rychlá sprcha namísto vany. Evropská komise se v rámci šetření s energiemi chystá navrhnout povinné snížení spotřeby plynu ve všech členských státech.

  1. Já bych dala kvóty. Nějaký objem můžeš protopit za rozumnou cenu,když chceš chodit doma v trnkách,tak progresivní růst ceny. Takže když by chtěli v jedné cimře strávit zimu třeba 4 lidi,tak by na tom byly líp,mohli by topit,než single.

   1. S tymi kvotami (aj kvoli enviromentalnym problemom) to nie je zly napad. Napocitat predpokladanu spotrebu na jednotlive typy bytov a osob (sam jednoizbovy, dvoj, troj…dvojica jedno, dvoj, troj…rodina s 1,2,3..detmi v jedno, dvoj, troj…izbovom byte) a tu predavat za zvyhodnenu cenu. Vsetko navyse tvrdo zdanit ako luxus😉.

    P. S. Len sa obavam, ze kym by to takto prepocitali, bude po vojne i krize…

  2. Jj, to bude děsná bžunda, až budeme s dětma sedět v bundách, čepicích a rukavicích. A až přijdou zmrzlý domů, bude je čekat ještě větší kosa. Domácí úkoly budou psát pod peřinou při baterce, aby si trochu zadýchaly ruku.

   Jako malej jsem v r. 1970 zažil havárii horkovodu v Praze na Proseku – cca leden, únor. Kosa jak v ruským filmu. Celá rodina jsme se sestěhovali od nejmenšího pokoje, kde jsme spali nasáčkovaní na dvou sražených gaučích (2 děti a 2 rodiče); nejmladší ségra bydlela v kočárku se zvednutou boudičkou a zastlaná peřinkami.
   Ohřívali jsme se v kuchyni u otevřené plynové trouby rozhicované naplno (což už nyní nebude možné).
   Jednu noc byla taková zima, že jsme měli jinovatku na okně – VEVNITŘ. Naštěstí to trvalo jenom asi týden.

   Ti blbové, co si myslí, že se dá fungovat při 15°C, by si to měli vyzkoušet alespoň 14 dní v kuse.

   1. Ad: obcan

    „Kosa jak v ruským filmu“

    Budte korektny. Kosa je i inde a v inych filmoch, ako ruskych. Videli ste odozvy, ked „Libri“ napisal o namraze v ruskom autobuse😜

   2. ZAJÍMALO BY MĚ, KOLIK STUPŇŮ MÁ DOMA PANÍ PEKAROVÁ ČI ADAMOVÁ ČI JAK! TO ONA NEŘEKNE, MY SI OBLEČEME PÁR SVETRŮ (SAMOZŘEJMĚ I NEMLUVŇATA) A ONA BUDE CHODIT NAHÁ V PŘETOPENÝM BYTĚ ČI KDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *