24 června, 2024

Když jsi křesťan a největší tvojí radostí je, že budou zase o trochu víc umírat lidi

Podotýkám, že ve většině civilizovaného světa je tato munice zakázaná, protože to je skutečně prasečina, úspěšně to zabíjí totiž všechno živé včetně civilistů a je to též taková povolenka protistraně aby reagovala recipročně. V Americe, Rusku, na Ukrajině jen tak mimochodem zakázaná není. Takže pohoda.

Zabíjí a likviduje to v širokém okruhu i několika fotbalových hřišť úplně všechno. Může se to vytunit třeba fosforem, šrapnely, napalmem, nebo novinkou speciálními kuličkami, které se nad cílovou oblastí rozptýlí. Jsou jich stovky a nenesou trhavinu, a tudíž technicky a právně nejde o kazetovou munici, efekt na živou sílu je však podobný, nepřítel čelí ocelovému dešti.

Tohle všechno pak samozřejmě zůstane v místě dopadu a ne úplně všechno vybuchne jak má, takže je to sakra nebezpečné i potom. Zkrátka radovat se z něčeho takového je naprosto úchylné a zvrhlé. A vzhledem k tomu, jak nám neustále připomínají, jak Rusko odpálí kde co, včetně atomové elektrárny, nevěřím, že si myslí, že by to Rusko nepoužilo jako odvetu též. Jen jim je osud těch tisíců naverbovaných Ukrajinců a případně zasažených civilistů ve skutečnosti úplně fuk. Jako zde, ze smrti radujícímu se europoslanci. Zase z toho ale bude hrozné překvapení a pak dobrej plačtivej tweet a píárko, až se to stane, že Tome?

P.S. Mluvil by ten frajer stejně, kdyby na té frontě byl? Co myslíte?

32 thoughts on “Když jsi křesťan a největší tvojí radostí je, že budou zase o trochu víc umírat lidi

 1. Myslim,ze europoslanci,co se radi foti v maskacich ,by se zesra**li strachy uz pri obdrzeni povolavaciho rozkazu.Nejvetsi poseroutkova jsou prave ti hrdinove,kteri jsou od udalosti 1000 a vice km.

  1. Kolektivní Západ si prožral svoji budoucnost,tak bude ještě nějakou dobu kopat. By se mu hodily ruské suroviny, ale jak na ně,he.

 2. Paní Marková, nechala jste se napálit. Občan Zdechovský křesťanem není, podobně jako mnozí jiní pokrytci. Byť chápu, že člověku Bible neznalému se to blbě rozlišuje.

  Např. je psáno :

  „Ne každý, kdo mi říká `Pane, Pane´, vejde do království nebeského; ale ten, kdo činí vůli mého Otce v nebesích. Mnozí mi řeknou v onen den: `Pane, Pane, což jsme ve tvém jménu neprorokovali a ve tvém jménu nevymítali zlé duchy a ve tvém jménu neučinili mnoho mocných činů?´ A tehdy já prohlásím: `Nikdy jsem vás neznal; jděte ode mne, kdo se dopouštíte nepravosti.´“

  Z výše uvedeného ( ale i z dalších míst biblického textu ) plyne, že i řada lidí, kteří sami sebe považují za součást církve, její součástí nejsou, nebyli, a dle toho s nimi bude naloženo.

  Dočkejte času, všechno vyjde najevo.

 3. Pokud se nemýlím, kazetovou munici používají ve válkach posledních let státy, které úmluvu o jejím zákazu nepodepsaly. USA, Rusko, Ukrajina, Izrael, Arménie a Ázerbájdžán. Jakmile něco podepíší skoro všecky státy, právníci můžou argumentovat, že se to stává všeobecnou normou civilizovaných států a zavazuje to i ten jeden stát, který ještě podpis nepřipojil. Jenže bohužel u zákazu kazetové munice to zatím zdaleka nepřijala nějaká kritická většina států. Nejvýznamnější mocnosti na to nepřistoupily.

 4. Tak to je opravdu křesťan jako z praku.
  Tenhle člověk se neštítí ničeho, chce na sebe upoutat pozornost za každou cenu. Zásadně si vybírá pro bulvár zajímavá témata , asi si dělá čárky , kolikrát se jeho jméno objeví v médiích.
  Kauza “ kucí Michálkovi”” , kdy měly být děti, které už dávno nemluvily česky , dovezení do pro ně cizí země.
  Mohli tu žít už dávno. Ale to by musela maminka oželet norské tučné dávky.
  Nebo kauza praštěného bigota, který se chtěl stát mučedníkem a vyrazil s kufrem biblí evangelizovat muslimský Súdán. Skončil v base a Súdánská vláda byla šťastná, když se dokázala energického mužíka zbavit. Chtěl si užívat reflektory a zájem celého demokratického světa a ono skoro nic. Posadili ho potichu do letadla a řekli pá, pá. Tedy , v jejich případě spíš salám ajejkum a Koukej mazat domů.
  😀

  1. Ta maminka tam pracovala, dafky bral její partner, který se staral o děti způsobem, že je nechal dělat binec, měl vadu sluchu. A když se unavená maminka vrátila z práce, zlobila se a křičela. Proto jim ty kluky vzali
   Kupodivu náhradní rodina oba kluky taky nezvládla a proto je rozdělili. Oba jsou už dospělí a vychovaný jako Norové, což není zrovna nejchytřejší národ na světě. Ale první na západě rehabilitoval nacistické vize. Může si to dovolit, Američané tam v 60 letech našli plyn a ropu a chudý stát ke štěstí přišel.

 5. Proboha, čemu se divíte? Lidovec, to je diagnóza morálního kripla, bez výjimky. Z brněnských znám víc dva, Juránka a Hladíka. První má tvář anděla a druhý ďábla, svědomí ani jeden. Hladík se sral i do rabovaček brněnské ODS, tak kmotrům nezbylo, než se jej zbavit korytem na ministerstvu. A to je Hladík oproti Zdechlině slabá protrhávka.

  1. Tihle šmejdi tradičně rozesí@ají každou vládu. Koalovali by i s Luciperem, jen aby urvali pár lukrativních seslí pro svojí věrchušku. Strašlivě přepísklé církevní restituce jsou z jejich dílny.

 6. Poprvé jsem o kazetové munici z USA slyšel v době války ve Vietnamu – začátek 70 let.

  Od té doby mnohokrát. Při „humanitárním“ bombardování Jugoslávie 1999 byla kazetová munice použita
  ve 105 zónách nasazení, celkový počet shozených bomb se pohyboval kolem 37 000, z toho odhadem 2 500 zůstalo nevybuchlých a působilo problémy ještě po deseti letech.
  https://reliefweb.int/report/serbia/scale-cluster-bomb-problem-serbia-revealed-first-time

  Pokud jde o použití kazetové munice na Ukrajině – už vloni v srpnu se psalo o tom, že ji užily (užívají) obě strany.

  https://www.facebook.com/groups/DiskuzeAktualne.cz/permalink/1091382044826875/

  1. Vo jakym civilizovanym svete autorka pise , neni jasny.
   Vo jaky civilizaci a kde nejakou nasla , spise asi vycetla z nejakych velmi poucnych ucebnic a prednasek pedagogu..
   Voni ty autori maji takovy vobezlicky , nejdrive napisou vo civilizaci
   a pak se jako divi , ze neni , /kdyz nikdy ani nebyla, ve vyskytu,
   jen mezi akademikama a jejich ucebnicema/.
   De vo to aby tak mohli napsat kdejakou hovadinu.
   Nebo vo demokracii , ktera taky neexistuje a podobne nikdy neexistovala
   a potom to se jako divi , ze civilizace je neco bararskyho , ze barbari predstiraji hloupe , ze de vo civilizace a nebo vo demokraciee..
   A vsichni pilny studentici tomu veri..Neveri tomu co vidi kolem..
   Potom jeste predstavi propagadistickou ukazku nejakyho psychopatha i s vobrazkem..A jeho zvaneni..Rada se v tech vecech babra, to je videt.
   Drazdi to zensky smysly aby si uzily.
   Potom se dal divi vsicky na jedny hromade tomu , ze ty zakazy , smlouvy a dohody slouzi demokratickym civilizatorum k tomu ,
   aby se ty zakazany zbrane vyrabely a pouzivaly..Este vic.
   To je normalka a tradice odedavna, mezi barbarama..
   Nic jinyho ve skutecnosti neni..

 7. Je to takový darebák a představte si, pořádá zájezdy dětí ze škol do Europarlamentu a tam dětem krmí mozky i děti z našeho města tam za ním byli na zajezde a děcko pak psalo do místního plátku, jak to tam v tom Bruseli je vše super a epes a tento pán, co řídí celou Evropu naprosto vyjímečný. Takže ať si to ta děcka užijí.

  1. Tenhle člověk je opravdu lidský odpad. Často jsem přemýšlela nad tím, proč právě jemu věnují tolik pozornosti třeba i Parlisty. Má unikátní schopnost vlízt všude a být na titulkách čehokoli.

 8. Na světě vládne ďábel.
  Nu a potřebuje věrné pomocníky, hlavně v organizacích, které si říkají “ křesťanské“.
  Čím více jich tam bude mít, tím více ty organizace zdiskredituje. I samu myšlenku křesťanství.
  ………………………………
  Bohužel volební hlas nelze odvolat. Ani takovou maličkou moc zdroj veškeré moci ve státě nemá, to je tristní.

 9. Naši milí spojenci a přátelé ve víře mají takové zbraně přece v oblibě.
  §§ Izrael: Kazetové bomby zabíjí civilní obyvatelstvo v Libanonu
  27. 7. 2006 – PRAHA [HRW/Econnect]

  -Izraelská kazetová munice/Foto HRW-
  -Izraelská kazetová munice/Foto HRW-Izraelská armáda používá kazetovou munici při dělostřeleckém ostřelování obydlených oblastí Libanonu. Oznámila to organizace pro lidská práva Human Rights Watch (HRW). Experti HRW potvrdili, že při útoku na vesnici Blida 19. července použila armáda kazetovou munici, která zabila jednoho člověka a nejméně 12 dalších zranila. Experti HRW také v

 10. V pořadu Černé ovce byl vysílán pořad se Zdechovským, kde zastupoval firmu typu „půjčky a vymáhání dluhů“. Byl docela dost sprostý. Pořad byl na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=WyXA8r274c0 . Před nějakou dobou ho ale smazali, protože si ČT vyhradila práva. Na ČT ho ale NELZE najít. Uváděl ho tenkrát takový ten zrzavý reportér, mladý člověk, který náhle zemřel podezřelou smrtí, která vypadala na otravu. (Bylo to ještě před kovidem.) Pokud byl opravdu zavražděn, podezřelým číslo jedna je právě Zdechovský.

   1. Jo. Vypadá to, že to je ten pořad. Má správnou délku (13 minut) a nejsou tam nějaké podezřelé střihy. Na youtube byl ale uložen později. V záložce mám text: „Pokuty z půjček „Černé ovce“ leden 2014″. A tak mně nenapadlo hledat ho už o rok dřív. Díky. Asi Zdechovský nemá až zas tak dlouhé prsty.

 11. Zdechovský není žádný křesťan. Tomu vlezl Brusel na mozek a je z něho fašista par excellance. Nedlouho předtím se těšil z toho, že zmlátili někoho jiného za pravdu o Ukrofašistech a přál mu smrt. Nakonec se z toho trapně vymlouval na sítích… no prostě typická bruselská veš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *