22 června, 2024

Jó, volby.

Napsal před páru dny David Dvořák takový pěkný rozbor. Dovolím si na to tak trochu odpovědět. (Prosím, DD, o shovívavost k mé parafrázi.)

1. Vládní koalice obhájí počet mandátů nebo dokonce posílí, tj. zvýší své zastoupení v EU.

Pokud nastane tato varianta, pak bude následovat více nesmyslů z EU, větší ožebračování našich občanů ve prospěch podpory Ukrajiny a další podpora anglosasů v jejich snaze porazit zlé Rusy, více cenzury a umlčování nepohodlných názorů…

2. Vládní koalice mírně oslabí, počet získaných mandátů jejich kandidáty bude o 1-2 nižší.

V reálném životě v ČR se nic nezmění, nesmysly z EU budou proudit dál v neztenčené míře, více cenzury a umlčování nepohodlných názorů, a úpadek životní úrovně díky podpoře válečným plánům anglosasů a kaskádě lží s názvem „Green deal“ bude pokračovat.

3. Vládní sestava výrazně oslabí, počet jejich mandátů výrazně klesne.

V reálném životě v ČR se nic nezmění, nesmysly z EU budou proudit dál v neztenčené míře, více cenzury a umlčování nepohodlných názorů, a úpadek životní úrovně díky podpoře válečným plánům anglosasů a kaskádě lží s názvem „Green deal“ bude pokračovat.

4. Celý andělský kůr vznese na perleťových parutích Vidláka a dosadí ho do křesla ministra zemědělství.

V reálném životě v ČR se nic nezmění, nesmysly z EU budou proudit dál v neztenčené míře, více cenzury a umlčování nepohodlných názorů, a úpadek životní úrovně díky podpoře válečným plánům anglosasů a kaskádě lží s názvem „Green deal“ bude pokračovat.

Tož tak.

A nabízím dnešní sklizeň výtvorů amerických vtipálků.

i

Až mě zvolíte, budu vegetarián!

tak

Vlastenci tenkrát dávno: Zdanit čaj? Co takhle, já tě zabiju ve spánku hned o vánocích

Vlastenci dnes: Prisámbohu, jestli to ještě třikrát nebo čtyřikrát porušíš, budu volit extra tvrdě

Domnívám se, že v době, kdy je svět tak rozvrácený, nastal čas uctít původní kultury.

Obětováním politiků bohu slunce. Ať už to vyjde, nebo ne, nevidím na tom plánu nic negativního

.

Páni. Celý tento problém vytvořila vláda. Zřejmě potřebujeme ještě více vlády.

.

Pamatuj, kdo jsi.

60 thoughts on “Jó, volby.

  1. 🤣 Dost už humoru 😂 To fakt ne. Podvratný všehoschopný zmetek, podvraťák nejhrubšího zrna, mafián a skrytý fašounek předstírající demokrata. Horší už by byl jen protektorátní ministr.

 1. My důchodci jsme volit šli, mladí ani nevěděli, že nějaké volby jsou, no a Praha měla větší volební účast.
  Že je tam sebranka z celé republiky, víme a přesto se lidé většinou na volby vyprdli.
  Tak ať si něstěžují.
  To s tím Turkem bylo patrně domluveno, aby sebral hlasy voličům SPD a STAČILO.

  1. Ne patrně, ale plán. Stačí se kouknout na jeho „kamaráda/y“ a curicullum V. Ale zase, podařilo-li by se jim rozourat ejúnii nebylo by to marné.- Protože různí ti juropští mafioso si nenechají do díla zasahovat. Ale asi bude nejbezpečnější obcházet oklikou, pokud vůbec si všímat. .

   1. ema
    Přesně, souhlasim.
    Aspoň tam bude pan David,doufám, ze se nadále bude věnovat zemědělství.
    Jinak,ostatní jsou příznivci EU.
    Tak si tipnu,Babiš bude chtít komisařku a to Dostálovou.

 2. Chybí tam, co se stane v zahraničí.

  V německu posílila AfD i Sahra Wagenknechtová a ve Francii Macron kvůli prohře rozpustil parlament.

  1. Teď Makronek ujistí všechny francouzské vovce, že jedině on je ten pravý prezident, pár ajťáků zamaká u volebního počítače na konečné sčítání hlasů a je vymalováno. Jakmile bude čerstvě potvrzen prezidentem, může spustit velkou válku s Ruskem, bude k tomu mít čerstvý mandát. Protože všechny pochybnosti o jeho prezidentství budou rozcupovány na kusy, čerstvý prezidentský mandát mu umožní hned spustit velkou válku s Ruskem. A počítám, že tento vzorec k čerstvým mandátům nebude jediný. Pak můžou vovcím říci: národ ho v této situaci zvolil, národ tu válku chce.
   Oni k tomu potřebují mandáty čerstvé, vzniklé již v této situaci, aby to šlo “ospravedlnit” a spustit to. A pak se čecháčkové třeste. Protože žabožrout ani franckýarab do zákopů nepůjdou!

   1. Nevím jestli chápete rozdíl mezi volbami parlamentními a prezidentskými. Ve Frankistánu se budou volit noví poslanci Národniho shromáždění.

    1. To je ve finále jedno. Potřebují prostě nový svěží legální válečný vítr. Jestli bude dout z prezidentského nebo parlamentního postu je jedno. Ajťáci zmáknou cokoliv.

     1. Macron uz kandidovat nemoze, skor mi to pride na vyvliekanie sa zo zodpovednosti, niekto iny bude zat, co on zasial….ci tak alebo tak /v mene boja proti extremnej pravici, ako ju pomenuje/, uvidime kam to az pozenie co sa tyka UA

    1. Se podívejte na logo těch OH. Jak tam sportovci vylítávají do vzduchu…
     Tohle je samozřejmě metafora, Olomoucká Flóra, schýza nebo vlhký sen o ničem.

  2. V Nemecku uz zakazali nejen mluvit ,ale taky zpivat. 5 let vezeni.
   U nas zrejme se soustredujou sily vlady tvrdy ruky v centru moci ,
   nekompromisniho diktatu , zase kdo neni s nami , ten uz zejtra neni..
   General ,/jak s nim vyskocili, uz sem vedel/, plukovnik , bagr , parni valec ,zase dalsi general vyskakuje, vyrechta se /,
   aby dohled zapadu ,videl a slysel..
   Nekdo pichne gumu u autobusu a uz je rus a ma cely protistatni spiknuti..
   Jenom je to treba vypatrat..V Polsku sklad zase shorel.Uplne jasny.
   Maji plany a umysle..

   Sou na svete ruzny taskarice ,zabavy a hry /skorapky, ferbl, bozi pozehnani, poker s cinknutejma kartama,atd/.. Kdyz jedna hra vsecky vozebraci , zacnou s jinou.

   Zabavnou hru na eupira a na volby a na vlady s totalni moci ,
   umi demokrati nejlip , tak pozvou obcany, aby je vobrali vo posledni..
   Pred volbama sem upozornoval , ze se vobcan kvuli aspon svymu svedomi
   a aby jim nebyl uz pres sto let porad za tupy vsecko furt vopakujici hovado,
   se nemusi zucastnit..Neco musime ,ale neco este nemusime..
   Miliony jich bezeli k volbam..
   Pro velkej uspech a zabavu ,urcite zase budou vopakovat a brzy.

 3. Nakonec stejně rozhodnou našinci. Oni určí směr, kterým se budete ubírat a jaká ta cesta, vedoucí k naplnění našich cílů, bude.
  Takže nemarněte váš čas dohady o tom, co určil výsledek hlasování o členech a členkách diskusního klubu EU, jací kteří tam budou.

 4. Turek vytezil maximum, Turek dal lekci, Turek prekvapil…
  Mainstream o Turkovi jenom pozitivne, zadny neonacek, extremista, nebezpeci pro demokracii a podobne.
  Ani haknkrojcy nedonutily zmenit zdravy nazor na Turka.

  1. No, vida – stačí pár hodin – a už to leze: Mééédia tím jasně vykřičela kdo je kdo a Turek je přesná kopie Pávka, mají stejného kadeřníka, stylistu a taky stejného páníčka. Teď ty pidistrany tiše zalezou a neštěkne po nich pes. Varianta B anglosasů Babiš se ujme vesla se skrytou podporou spolku Spolu a jsme zas tam, kde jsme byli. Zůstane to zase na p. Ivanu Davidovi, abychom se alespoň dozvěděli, kdy nám to tu všechno co zbývá zaberou, nasunou sem usarmy a udělají z této země kráter.

   1. Nevím, nevím, ale myslím si, že se s Bábou pletete. Navíc – má co vracet – to co se dělo b ylo neskutečné a……. no uvidíme, ale fakt si nemyslím, že by se s modroftáky dal dokupy.

   2. No teď si pouštím video s Danuší a ta je opravdu kvalitně blbá. Ona opravdu nevidí, že to Turkovi vyhrála ona. Jo líbí se mi, že to STANU pohnojila. Stačilo, které jsem volila, má více % hlasů.
    Prý eurokomisařka.

   3. Ovšem Heleno, s tím Babišem jako variantou B anglosasů se mi řadíte, jak už s tím tady otravuju, mezi „zaryté antibabiše“, kteří by si měli zodpovědět pár otázek. Třeba, proč mainstream, současná moc a předchozí opozice tak intenzivně a všemi prostředky, naprosto nestydatě, táhne proti Babišovi, táhla proti Zemanovi a proč tomu je zřejmě na čele ředitel BIS a čerstvý generál Koudelka …

    Vrtá mi hlavou, proč ten Babiš, na rozdíl od ostatních místních „oligarchů“, vlezl do politiky, když to je zcela evidentně nerentabilní, zbytečně osobně riskantní … Pravda taky je, že mezi jinými je Babiš jediným, kdo daní v ČR, svoje náklady v politice hradí ze svého a jako politik manažer, patří v ČR mezi nejlepší. Pokud ráčíte srovnávat s trochou znalosti a nepředpojatě.

    Zopáknu, že ANO jsem nikdy nevolil, do Babiše fanklubu nepatřím, ale nerad bych naskakoval na propagandu a manévry těch, kteří v bůhvi jakém žoldu, či z vrozené blbosti, ničí českou republiku.

    1. To jste jaksi natvrdlý? Babiš má stejného pasáka jako ODSSpolu, jen mají naoko jít proti sobě-divadlo pro vovce, ať vovce volí jak volí, pořád volí koupené ku.wičky od CIA a MI6. Důkaz: soudy, justiční senzace, Čapí hnízdo…ukrutné mééédiální soudní procesy: výsledek O nic, zapomeňte, další kovidteror, Vrbětice, počátek umělého krachu energ. společností, opichovačka-máte krátkou pamět?
     Do politiky byl nasazen anglosasy/mimochodem ANO je odštěpek ODS/ právě proto, aby mu bylo umožněno nerušeně „podnikat“ a expandovat kam mu bude libo. A ty náklady hradí ze svého? ty náklady jsme mu zaplatili my všichni. Proto je Babiš nebezpečný. Byla mu pasáky určena taktika, aby mu vovce všechno sežraly i s navijákem. Musí jinak mluvit a jinak konat. A vida jak mu to jde třeba s Jourovou. A pak : je to připravená varianta B, kdyby PyjalaSpolu udělali nějakou velkou botu a stali se pro USA nepřijatelnými.
     USA a Londýnu se dílo podařilo. Výměna za neúnosného Pyjalu započala, dokonáno bude za 1,5 roku, kdy bude Babiš dosazen opět do vlády.
     Jedinou opravdovou opozici – SPD – se jim podařilo odstranit – i díky Vidlákovi a jeho masírce o jakýchsi chybách Okamury …/o chybách ODSSpolu, co „chybách“ – přímo o trestných činech, a to nemluvím o vládním rozkrádání státní kasy-ani zmínka/. Množství pidistran spolehlivě odsálo hlasy SPD, teď pidistrany tiše zmizí. Totální ožebračení vovčanů a konečný rozvrat ČR, nasazení usarmy, může být dokonáno.
     Stejný, úplně stejný scénář jede nyní v USA s Trumpem – nyní stadium méééédiálních „soudních procesů“ – výsledek bude stejný jako s Babišem. „Mééédiální“ jakoboj Bideta s Trumpem- tím zahltit mééédia, ale zásadně nepřipustit opravdovou opozici v Americe do méédií, aby americké vovce náhodou nezačaly myslet.

  2. Vobrazky a intuice. Nekdy ctu z obrazku./Uz sem jich taky moc videl a zazil/.
   Tak sem zahlid nekde toho Turka poprve a vedle nej na obrazku byl takovej starej
   a hodne mluvil, hodne poucoval , ze jeho Turek neni antisemita.
   /V my hlave to jenom kliklo/.
   Turek jenom cumel ,mlcel a cumel..
   . Kdyz mel o sobe mluvit..
   Pomyslel sem , ze uz vim jak Turek vyhraval zavody ,
   potom jak vyhraval funkce a jak vyhraje volby.
   Proste se nekam dostavi ,jako
   treba znenadani na tu diskusi …
   A jiny zase utrati spousty milionu , ale na rozdil vod Turka , nevyhrajou nic, volby nevyhrajou../Ale voleb se zucastni , jako kulisy, vodmeny taky dostanou/.
   Kdyz hlavni roli hrajou ty nepovsimnutelny rozdily..
   Nepotreboval sem zadny pochyby..Vobrazek stacil..
   Z cylindru vzdycky kouzelnik vytahne bilyho kralika.Nic jinyho.
   Potom si Turek taky udela takove nenapadne povinnej vylet tam, kam vsichni musi
   a neni to tam, co kazdej mysli..Proste se nekam dostavi…

 5. Dvojí metr

  Jan Vávra: Demokracie potřebuje naši ochranu

  ….Autoritářští středoevropští politici se zároveň pod národním praporem boje proti Bruselu snažili ovládnout média, zlikvidovat neziskový sektor, podřídit si justici a změnit volební systém.
  Nejvýraznější je tento vývoj v Maďarsku, i když i my jsme si prošli podobným obdobím, ze kterého jsme se vymanili jen těsně a do určité míry náhodou. Je ale otázkou, zda do národoveckého populismu po příštích volbách zase nespadneme
  Skutečnou krizi liberální demokracie prožívá v poslední době Slovensko. Naši vrcholní politici zaslouží pochvalu za to, že dali v rámci možností novému režimu na Slovensku najevo určitý nesouhlas.
  Bylo to ale do jisté míry způsobeno postojem Slováků k válce na Ukrajině. Demokratický systém ovšem nejvíce ohrožuje snaha Ficovy vlády dostat pod kontrolu justici a podřídit si média. A zde se – až na drobné výjimky – nemůžeme vykázat pozitivní aktivitou, naopak český majitel nejsledovanější a dosud nezávislé televize Markíza dokonce pomáhá slovenské vládě zpacifikovat její redaktory……

  ….Před pár dny připomenul Petr Pithart na serveru Hlídací pes slova soudce německého Ústavního soudu Ernesta-Wolfganga Böckenförde, že „svobodný sekularizovaný stát žije z předpokladů, které sám nemůže garantovat. To je velké riziko, které demokracie podstupuje kvůli svobodě.“
  Demokracie předpokládá, že si lidé zvolí ty nejlepší politiky, což, jak víme, neplatí. Pokud se zvolení politici snaží následně systém zlikvidovat a demokracie vyčerpá všechny své právní a ústavní prostředky k sebeobraně, nemá demokratický stát ke své obraně nic jiného než angažovaného občana, který se v případě nutnosti vzepře, upozorňuje Petr Pithart…..

  ….Pokud se demokracie na Slovensku zhroutí, o to snazší to budou mít čeští autoritáři a populisté. Máme-li být skutečně dědicové osvícenství, jak věřil Kundera, měli bychom na obranu slovenské demokracie vystoupit důrazněji.
  https://plus.rozhlas.cz/jan-vavra-demokracie-potrebuje-nasi-ochranu-9251903

  Tajemná dohoda mezi USA a ČR: Zveřejněna jinde. Jde v ní o hodně
  03.06.2024 13:10 | Monitoring
  Na českém webu to není. Na americkém webu to není.
  Ale u Finů to najedete. Ekonom a publicista Pavel Šik se rozepsal o memorandu, pod nímž jsou podepsáni Češi i Američané a které se věnuje boji s dezinformacemi. Podle Šika memorandum a na něj navázaná politika obsahuje hned 3 slabá místa, na která je třeba upozornit.

  O slabá místa z pohledu Česka, z něhož si podle Šikova názoru Pentagon a CIA udělali předsunutou základnu. Jmenování Otakara Foltýna do pozice hlavního koordinátora boje s dezinformacemi prý přesně zapadá do širšího plánu USA.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tajemna-dohoda-mezi-USA-a-CR-Zverejnena-jinde-Jde-v-ni-o-hodne-756304

  1. Josef původní napsal:10 června, 2024 (5:00)

   Zástupce náčelníka Vojenské kanceláře prezidenta republiky Otakar Foltýn se jako mediální expert s oblibou věnuje tématu dezinformací.

   Od června by měl zastávat funkci vládního koordinátora strategické komunikace.
   Na starost by měl Foltýn mít vedle komunikace státu také obranu před dezinformacemi a cizím vlivem.
   Na českém internetu se zanedlouho po této zprávě začaly objevovat protikladné reakce.

   Například místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek míní, že Foltýn bude mužem na svém místě. „Země je placatá a po vakcíně umřete. Lži a dezinformace ve veřejném prostoru jsou obrovský problém. Je dobře, že proti nim zakročí takový profík jako Otakar Foltýn,“ vyjevil Bartošek na sociální síti X.

   Igor Adamovič z TOP 09 to označil za dobrou zprávu roku: „Vládním koordinátorem pro strategickou komunikaci se stane plukovník Otakar Foltýn. Bude mu podléhat i obrana proti dezinformacím a cizím vlivům,“ zaradoval se.

   „Silná volba. Teď ještě, jak silné dostane nástroje,“ napsal pln očekávání, jak plukovník Foltýn povede strategickou komunikaci vlády ČR, senátor David Smoljak z hnutí STAN.

   Komu naopak nepřináší radost, že bývalý náčelník Vojenské policie Otakar Foltýn, jenž nyní působí ve vojenské kanceláři Pražského hradu, má vést strategickou komunikaci vlády?
   Europoslanec Jan Zahradil (ODS) varovně poukazuje na přílišný vliv vojáků na politiku: „Aha. Pretorianismus = neúměrný vliv vojáků na politické dění (Wikipedia). Tohle je další krůček tímto směrem. Pan plukovník přichází z kanceláře pana prezidenta, takto generála. Teď teprve dostane ‚strategická komunikace‘ a ‚boj s dezinfo‘ ten správný vojenský říz. Těšme se,“ napsal na platformě X Zahradil……

   …Komentátor Petr Holec v této souvislosti sdílel obavy, že potírání „dezinformací“ přinese spíše další porušování podstaty demokracie. „A je to tu! Nejdřív nezákonně vypnul média premiér Petr Fiala, pak na fachu nastoupil jeho cenzor Michal Klíma a teď nám přicházejí zavřít pusu plukovníci. Fialovská junta jen kvete,“ konstatoval Holec.

   …Jaký přístup zvolit, pokud jde o tzv. dezinformace a jejich potírání, řeší vláda Petra Fialy (ODS) dlouhodobě a neúspěšně. Za její nečinnost v této oblasti si vládní kabinet vysloužil před nedávnem kritiku od prezidenta Petra Pavla…..
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Foltyna-Po-tom-vsem-Fialovska-junta-zni-po-oznameni-755723

   1. Josef původní napsal:10 června, 2024 (5:02)
    Dvojí metr
    Dobré rozhodnutí
    Polský ministr kultury rozhodl o likvidaci veřejnoprávní televize a rozhlasu
    ČTK
    Aktualizováno 27. 12. 2023 20:27

    Polský ministr kultury Bartlomiej Sienkiewicz ve středu rozhodl o likvidaci polské veřejnoprávní televize TVP, veřejnoprávního rozhlasu PR a státní tiskové agentury PAP. ….
    ….Vlády v Polsku se tento měsíc ujala proevropská koalice v čele s premiérem Donaldem Tuskem a zahájila revizi veřejnoprávních a státních mediálních institucí, které se podle kritiků za osmiletého působení předchozí vládní strany Právo a spravedlnost (PiS) staly nástrojem propagandy, píše agentura Reuters. Stejně se vyjadřovali analytici a občanskoprávní aktivisté, podle kterých například TVP neposkytovala neutrální zpravodajství.
    Nový ministr kultury mimo jiné minulý týden jmenoval nové vedení veřejnoprávní televize a rozhlasu a státní tiskové agentury PAP. Kabinet také stáhl z vysílání zpravodajský kanál TVP Info. Vláda tyto kroky zdůvodnila snahou obnovit nestrannost veřejnoprávních médií….
    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/polsky-ministr-kultury-sienkiewicz-rozhodl-o-likvidaci-verej/r~7015fd02a4db11eeba63ac1f6b220ee8/

    Špatné rozhodnutí

    Slovenská vláda schválila zákon o televizi a rozhlasu, šéf stanice má skončit
    24. 4. 202424. 4. 2024, 22:56|Zdroj: ČT24, ČTK
    Horizont ČT24: Změny ve slovenském RTVS (zdroj: ČT24)

    Slovenská vláda schválila na výjezdním zasedání v Trnavském kraji novelu o veřejnoprávní televizi a rozhlasu. Podle ní má ředitel stanice Ľuboš Machaj skončit ve funkci. Návrh nyní zamíří do parlamentu. Jeho původní verzi kritizovalo současné vedení Rozhlasu a televize Slovenska (RTVS), opozice, unijní instituce i Evropská vysílací unie….
    …„Televize a rozhlas objektivně nemohou být objektivní, protože jsou ve sporu s vládou Slovenské republiky. Je porušováno základní lidské právo občanů Slovenské republiky na to, aby měli k dispozici objektivní informace,“ tvrdil ve středu po jednání vlády Fico. Dodal, že sněmovna nebude o návrhu jednat zrychleně, jak prosazoval ještě v březnu. Zákon by měl být podle něj schválen parlamentem do jeho letních prázdnin. …..
    ….Do Bratislavy ve čtvrtek přijede eurokomisařka Věra Jourová. Černý předpokládá „důrazný a zajímavý rozhovor“. „Myslím si, že komisařka Jourová je připravená, že rozhovor bude důkladný. Bude varovat vládu, aby nepostupovala příliš drastickým způsobem,“ doplnil……
    UK: Adam Černý hovořil o konci RTVS (zdroj: ČT24)
    https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/slovenska-vlada-schvalila-novelu-o-rtvs-348553

    Do Varšavy eurokomisařka Věra Jourová nejela na „důkladný rozhovor“, varovat vládu aby „nepostupovala příliš drastickým způsobem“?

  2. Aby demokrati ubranili pro obcany humanismus a vsecky svobody,zbytecny volby a vymozenosti , musi zavest totalni teroristickej fasismus na kazdyho.
   Bombardovat ,masakrovat a valcit vsude kde je i neni treba. Vyhrozovat kazdej den ,
   ze kvuli demokracii pouzijou atomovych zbrani a privedou konec sveta s treti svetovou..
   Kvuli jenom jejich vymyslum vo Rusku
   Ktery si jenom hledi svyho a chce mir ,ale je vzdycky napadeny zatazeny do valky.Kym?
   Demokratama.

 6. Tak jako z africana a nebo araba nikdo nevezme afriku a arabii , tak je nemozny vzit politiku z politika.Hned po zvoleni vi ..
  Ze se bude valet v bezednym bahne bezednyho ponizeni …
  Ze musi uposlechnout treba prikaz tretiho podtajemnika z vyslanectvi naky zeme,
  ze bude verejne i soukrome urazenej a ponizovanej a s nim celej narod.

  /Jako Fiala/.Prijme rad a lize ruku , kazdej z nich , aby nebyl potrestanej tim nejhorsim, ,vykopnutim.
  /I ten nejmensi urednicek se ukaji absoutni moci nad obcanem, poslusne slouzi i za par haliru/.
  Za misto vladniho vyssiho sluhy udela vsecko. Zbavi se posledni spetky lidskosti, lidske dustojnosti , odlidsti ze sebe vse normalni ,potlaci vsechnu skutecnost ve jmenu jemu vnuceny ideologie ,vi ze bude a musi porad lhat ,podvadet a predstirat.
  Vi, ze musi znicit svoje svedomi .. Kazdej rozkaz bezpodminecne snazive uposlechne a pomoci asi 2o poradcu ,zlocin jakejkoliv na narodu ukladne vykona ,kdyz zbavil se lidskyho svedomi, ktery v politice a mezi politiky neexistuje, jinak by ho vykopli a potrestali …To je pro nej nejhorsi trest..
  Uvrhne na narod a volice ,bez vahani ,to nejhorsi.

  Vykona poslusne vsecky povinny obeti na sobe ,obetuje vsechno a za to, ze se musel znicit ,odlidstit ,zfasizovat , zterorizovat, se potom msti za to ,na narodu, to je normalni u nich ..
  Ze se dobrovolne zdeformoval do hyeny …Ze obetoval svoji lidskost a vsecko za povyseni a za moznost totalni ukajeni moci.

  Katastrofy,krize, tragedie ,to vse se automaticky a samozrejme opakuje a zhorsuje…
  To vse jenom, aby mel trosku moci nad jinymi.Za to udela vse a i riskuje ,
  ze vyvola boure,ktery je vsechny muzou smest….
  Potom sou v zaloze ty este horsi.

  Misto cara Lenin a Trockij a nevyslovitelny zverstva ..
  Misto zrudnyho Benese a jeho monstru , sedrenej ,milonarskej proletar ,Slansky,Reicin Schwab a jejich zrudny stb, patrajicic po zlocinech , ktery si sami pripravili a zinscenovali napr..Aby meli obeti co nejvic..
  Politika uklada politikum , ze nenasytna hydra ,zvana politika ,si zada lidskych obeti.
  Jako aztecky knezi a jejich prej „nabozenstvi“ .napr.
  Ted v mensine , musi se jim dovolit ,podporovat a zachovat jejich „nabozenska kultura“.

  Vzdycky akademicky,pedagogove a politici ty masakry a genocidy nazvou nakym abstraktnim nazvem.
  Nesmi se to nazvat pravym slovem..Otroci uz se tohle uz naucili milovat ,sou potom yntelygenty z toho, umi a verne zvatlanim napodobuji.
  Nic se nezmenilo a nikdy nezmeni jen pocet obeti roste do stovek milionu..

 7. Tak. Podle výsledků voleb, většina voličů je s politikou EU spokojena. Kdyby ne, stačilo zvednout zadele a jít volit proti. Nestálo jim to za to. Náklady, výnosy….
  Chápu, že volbou proti jen zde nelze nic změnit, ostatně reálně vládnou komisaři, jenže výsledky v celé EU ukazují posun. Představme si, že hlasy této „mlčící“ většiny by těsně chyběly.
  Proto jsem zvedl zadel a doštrachal se volit. Přes virózu jak trám. Jsem spokojený. Kašel polevuje.
  Co s mlčící a nejen tou většinou? Nic. Je spokojená. Co by dělal Noe? Také by se štrachal. A pro jistotu zas pokračoval ve stavbě Archy. To v našem případě je úsilí alespoň o omezení dopadů politiky EU na potřeby jednoho každého z nás, a jeho rodiny.
  Je to snadné. Netřeba podstupovat riziko smrti, kriminálu, vyhazovu z práce, netřeba ani nákladů na demonstrace na náměstích. Stačí, přinejmenším, jednou za několik let zvednout zadel a jít volit. Kdo není schopný ani tohoto, ať si nestěžuje. Nemá na to právo. Sám se ho vzdal.

        1. Kocour diskutuje ,vo prababan ,prapecinky ,pradevky videno u simpanzu , vo zacyklenych zlatych kreditkach..
         Logicky zacyklenych??
         Dole mas , ze tyranosaurus je jenom vetsi pribuznej predek ,nosnice? Tady uz tezko neco pomuze..

       1. Přemluvit děvče k sexu je jako namazat si máslo na chleba.

        S kreditkou to jde sice taky, ale s nožem je to rychlejší.

   1. To Schumi:
    Ale z koho se vyvinuly slepice? Ten tyranosaus je jenom vzdáleným prabratrancem té nosnice. [;>))

    To Vevča:
    Přes Velkou louži se ji dobře posuzuje situace v Kotlince. Když se splete, nic se neděje. Asi tak, jako když Pepa posuzuje situaci v USA s přihlédnutím k latinos a barevným vůbec. Když se splete a stařičký mocnář opět vyhraje volby, tak co? Jestli bude deep state ovládat Joea nebo Doníka odsud ani moc nepoznáme.

    A mi se zase líbí první karikatura: Kdyby se ovce rozhodly, tak toho lišáka za 10″ rozšlapou na kaši. Ale to by se musely dohodnout, že?
    No a v tom to je….

    1. Slepice je v podstatě domestikovaný Tyranosaurus Rex na dietě. Podle manželky nedomestikovaný na dietě jako holub. Nesnáší holuby. A už ne Tyranousaury. Při představě tyranosauřinců.

    2. No a v tom to je. Evoluce. Konzumovat trávu přirozeně vyžaduje méně inteligence než se živit lovem. Příkladem je například rozdíl mezi Delphinus Truncatus a Dugong Dugong.
     Člověk je živočich jako každý jiný. K vyselektování genotypu a k jeho pozorovatelnému projevu ve fenotypu a v chování, stačí už několik generací.
     Nynější zdejší Homo Sapiens sapiens je domestikovaná forma Homo Sapiens sapiens.
     Domestikace pokračuje směrem přes Homo Sapiens stupidus k Homo Stupidus stupidus.
     Jeho nejzhoubnější již často se vyskytující forma je Monstroteratum furiosum (Odporňouš zuřivák).

     1. To vyžaduje podrobné pojednání, cituji:
      „Podle všeobecně přijatého třídění představují anormální formy v naší Galaxii kmen Aberrantia (zvrhlíci), který se dělí na třídy Debilitales (blbouni) Antisapientinales (protirozumci). K této poslední třídě příslušejí řády Canaliacaea (grázlové) a Necroludentia (mrchožravci). Mrchožravce dělíme dále na čeledi Patricidiaceae (otcobijci), Matriaphagideae (matkožrouti) a Lasciviaceae (oplzlíci, zvaní též nemravci). Mezi oplzlíky, formou to již krajně zrůdnou, rozeznáváme dále rod Cretininae (tupolebí, např. Cadaverium mordans, ťulpas mrchožrout) a Horrorrissimae (nestvůrci, s klasickým představitelem v podobě tupohlavce ostražitého, Idiontus erectus Gzeemsi). Někteří z nestvůrců vytvářejí vlastní pseudokultury, sem patří takové druhy jako Anophillus belligerens, Zadomil válčivý, který sám sebe nazývá Genius pulcherrimus mundanus, anebo onen zvláštní, po celém těle lysý exemplář, zaznamenaný Grammplussem v nejzazším koutě naší galaxie – Monstroteratum furiosum (Odporňouš zuřivák), který sám sebe zve Homo sapiens.“

      1. K tomu podotýkám, že některé z uvedených forem jsou dobře rozpoznatelné například ve firemní kultuře, a v politických a vládních funkcích.,

       1. Přežití proti chytřejším predátorům umožňuje jen vlastní mohutnost a tupá síla..
        Nějakou dobu to funguje, ale stačí jeden větší meteorit do Mexického zálivu, následná několikaletá neúroda, vuhynou býložtravci, pak masožravci nemají co žrát a…. přežijí jen ti nejpřizpůsobivější.
        A nejsou to kupodivu masožravci, ale malí savci, kteří do světa pouštějí daleko lépe připravené potomky. A tak rostou a stávají se chytřejšími.
        Pak následuje degenerace. Tak, jak se to píše. De-generace.
        Chtělo by to asi další meteor do zálivu…

        1. Ta teorie má chybu. Neukazuje potravní řetěz. Čím se živi malí savci, když vše ostatní vyhynulo?
         Odpověď je, že nevyhynulo.

         1. Pro politiku platí, velké ryby žerou malé ryby a když je sežerou, pustí se do sebe. Tak může zmizet pár velkých ryb v propadlišti dějin. Ale jede se dál.

    3. Kocour: Zatim se neni jak se plest, je to vse v riti, u vas doma i u nas. To si mame vybrat mezi mrtvolou v Bilem dome, nebo blaznivym Trumpem, ktery uz stejne placa babovicky s Langley…

     1. Ale Doník by snad mohl přežít své funkční období. Stávající stařeček v Bílé Chýši to nesvede a bude nutno uspořádat státní pohřeb. A „upřímnou tryznu“. Jako u JFK.

      Pokud by Joe ještě fysiologicky žil, (dýchal, jedl a vyměšoval), bude ho třeba humánně utratit nebo odsunout do DPD, domova pro dementy.
      [;>))

      1. No, jsem zvedava, jak to vyresej. Kdyz scipne (nebo bude odejit) Joe ted, dostane se tam Harrisova, a to je pro Demokraty jeste vetsi pruser. Uz pry psal i Wall Street Journal, jak je deda Joe nemozny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *