28 května, 2024

Hrobař demokracie

Bylo prvního května a v Ostravě se Kateřina Konečná, Jana Turoňová a Petra Rédová vyfotily s Felixem Slováčkem. STAČILO! tam zahájilo ostrou část kampaně do eurovoleb a ačkoliv se to někomu nemusí zdát, celá řada umělců a známých osobností s Kateřinou souzní a nejenže je budou volit, ale dokonce je veřejně podpoří v kampani, což si dneska může dovolit jen skutečně silná osobnost. Felix Slováček je jeden z nich.

Fotka s Felixem rychle obletěla internet, to víte, sociální sítě to umějí… a dostala se až do Řeporyj k tamnímu starostovi. Ten fotku okomentoval, že Felix je debil a že ho zatím šetřil, protože mu už brzy umře dcera (myšleno Anička Slováčková). Tím spustil smršť, jaká tu už dlouho nebyla. Jeho příspěvěk byl tak odporný, že ho nezkousli ani jeho líbodémo fandové a on ho musel po nějaké době smazat.

Samozřejmě k tomu dodal, že se neomluví a že všechny, kteří mu tento příspěvek vyčítali, považuje za pokrytce.

Informaci o tomto nádherném příkladu pravdy a lásky už včera přinesly Parlamentní listy a já nepochybuji o tom, že Pavlík Novotný přesvědčil hodně váhajících, aby to koalici STAČILO! hodili, protože něco takového se nevidí každý den. Já bych se ale na celou věc chtěl podívat z poněkud jiné stránky.

Hele, divili byste se někdo, kdyby se Félix Slováček naštval a prostě někomu zaplatil, aby Novotného zmydlil? Vždyť jestli u nás sídlí nějaké dno lidství, tak je to v Řeporyjích. Málokdo provokoval na všechny strany tak, jako právě Novotný. Za méně ostré výroky sedí lidi v base. On přál Čechům válku, přál ji i zemědělcům, dotáhl to dokonce na podmínku, ale také na zastání od ministra Rakušana, který Novotného výroky bagatelizoval tím, že Novotný přál zlo národu a to se smí. Nesmí se přát zlo jednotlivci…

Novotný si tu vzal do huby skoro každého a to velmi nevybíravým způsobem. Vždycky se postaral, aby to bylo arogantní, štiplavé, lidsky hnusné, ale rozhodně působivé. Co jiného je jeho pomník Vlasovcům, že?

Přesto se mu nestalo nic. V jeho autě nikdy nebyla žádná výbušnina, nikdo ho nepřepadl v nočních hodinách, když se vracel z tahu, nikdo mu nezapálil barák. Všichni ti, kterým naprosto odporně nadával a navážel se do nich, buď použili zákonné prostředky a nebo to prostě nechali být. Demokracie, vole!

Přemýšlím, jak dlouho by Novotný žil, kdyby bydlel v Británii a řekl tam, že Palestinci jsou opice, které patří vybombardovat… Nejspíš by už měl policejní ochranu a změněné jméno.

Samozřejmě, on by to tam nikdy neřekl. Dobře by věděl, že za něco takového by nejspíš následoval útok nožem nebo zápalnou lahví. Stejně tak dobře ví, že u nás je jednak pod ochranou vlády a jednak pod ochranou všeobecné slušnosti. Jako všichni líbodémo si dovoluje jen na spořádané občany. Na takové, od kterých nehrozí žádné nebezpečí.

Nevím, jestli si to Řeporyjec uvědomuje, ale jednoho dne to prostě přežene. Poslední kapka nemusí být nutně největší. Jednoho dne proti sobě spustí odplatu, která bude rapidně převyšovat všechno to, co on udělal druhým. Takhle to ale prostě chodí. Na Ukrajině jsme to také viděli. To se tak dlouho přibližujete s NATO k ruským hranicím, až tím spustíte něco, co jste si nedovedli vůbec představit. Můžete stokrát křičet o agresorovi, ale není to už nic platné, protože Rubikon byl prostě překročen.

Jestli u nás někdo přispívá v rozeštvávání společnosti a k přesvědčení, že tuhle demokracii by urychleně mělo něco nahradit, tak je to Řeporyjec. Otevírá kudly v kapsách, způsobuje zatínání pěstí (i na nohou), provokuje… Takhle nějak Ukrajinci stříleli na Doněck a pak se divili, co přišlo zpoza hranic a jak málo z nich zbude. K ničemu jim byla americká ochrana. I Novotnému jednou bude houby platné, že ho chrání strana, jejíž tváří je právě jeho prdel. Zatím má jediné štěstí… všude mimo Pětikoalici jsou slušní lidé. Kdyby opozice byla jako on, už by dávno ležel v nemocnici s přeraženou sanicí.

Až jednou vezmou lidé spravedlnost do vlastních rukou a začnou s tím právě v Řeporyjích, vůbec se tomu nebudu divit.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky.

211 thoughts on “Hrobař demokracie

 1. Co tu nezaznělo nebo jsem to přehlédla – řeporyjec je v podmínce. Pokud by někdo podal žalobu, mohlo by se klidně stát, že půjde sedět.

 2. neo napsal:2 května, 2024 (9:32)
  Ono je to tak nějak jinak – myslím na vebu pana Lukavce měl Novotný rozhovor, ze kterého vyplunulo, že má krytí ze strany Izraele. Proto si může dovolit to, co jiní ne..
  …………….
  Kissinger : národ, který je 2000 let pronásledován, musí dělat něco špatně.
  Ono to není národem, bylo několik experimentů, které prokázaly, že pokud se někdo cítí výjimečný a má větší práva něž druhý, snadno sklouzává do pozice psychopata, který si dělá co chce.
  Viz dnešní Gaza, desítky tisíc mrtvých civilistů a podezření, že 7.10 byl vynutit ten jejich Iron Dome. Jinak by se ti teroristi přes tu hradbu tak daleko nedostali.
  To prosím říkali bývalí vojáci, kteří neskrývali překvapení. Protože když oni sloužili, viděl systém ptáky a dokonce i škorpiony. A do toho výpovědi pilotů vrtulníků, kteří měli rozkaz střílet na vše na té hudební párty.

  1. 😀
   Skvělé!
   A ten hlas vypadá úplně jako paní Hábová 😮

   Ale Biden je opravdu starý člověk v nedobré kondici.

    1. No, oni někteří s elementární pamětí by třeba taky nemlčeli, kdyby jim PePa denně servíroval břitké úvahy o nemorálnosti převlíkání kabátů. Navíc bez špetky studu, omluvy, lítosti. Taky „si to odpracoval“?

 3. Příprava na VÁLKU v plném proudu!?

  Stovky amerických obrněnců se v řádu dnů nepozorovaně přemístily do Česka

  Několik set vozidel americké armády včetně obrněnců Bradley nebo transportérů M113 se objevilo ve vojenském prostoru Libavá na Olomoucku. Z předsunutých skladů v Německu je tam v uplynulých týdnech přepravili najatí komerční přepravci. Jde o součást rozsáhlého spojeneckého cvičení DEFENDER 24, které má prověřit rychlé nasazení amerických sil přes oceán v případě ohrožení některého ze spojenců.
  https://www.idnes.cz/zpravy/nato/libova-armada-cviceni-usa-narodni-garda-virginie-defender.A240502_164844_zpr_nato_inc

  1. Koncem kvetna se ceka rozpad fronty na nekolik izolovanych useku. Ukacka jsou v situaci jako Nemci na novy rok 1945.

 4. OT, ale zdánlivě.
  Částečně to navazuje na Auto, 2.5.2024, 19:02

  Vypadá to na přípravu malé falešné vlajčičky:
  prý byl vyhlášen první stupeň ohrožení terorismem a že je to v době oslav vítězství spojenců (bez SSSR) a Němemecka nad expanzívním komunismem tak nějak normální…

  https://plzenska.drbna.cz/krimi/14790-po-zuby-ozbrojeni-policiste-s-dlouhymi-zbranemi-vyrazeji-do-ulic-plati-prvni-stupen-ohrozeni-terorismem.html

  Ale už to zmizelo z titulky Databáze, takže kdybych to neměl v archívu, tak bych to teď blbě hledal.

  1. Uslintanýmu libtardovi Královi ještě teče mlíko po bradě, osvobození nezažili ani jeho rodiče. Napsal sviňárničku, úkol splnil, referentík.
   Horší je, že tyhle svinstva o chudácích Němcích a chudáčkovi Hitlerovi začali systematicky vtloukat dětem do hlavy ve škole a jejich nevzdělaným rodičům je to nejen fuk, ale souhlasí s tím. Pánbůh s nimi.

   1. Pisálci to maj těžký. Já ho v podstatě lituju.
    Ovšem někteří mohou takto propadnout chlastu, drogám….anebo se z nich stanou ignoranti (což je dnes celkem běžný jev, velké masy lidí slyší jen ten svůj hlas *).

    * Pythagoras vyžadoval po svých žácích, aby první dva roky mlčeli. No ale to byl asi zcela jiný systém výuky, více kritický…a také zřejmě i poetický, tedy krásný.
    Pokud se chlapec nenaučí vnímat a obdivovat krásu, tak je později takovým trošku mrzáčkem. Krásu ticha, ne hlaholení polnic či stejnokroj nějaké té jugend. Krásu hudby, umění vůbec; a krásu přírody , krásu hledání pravdy, krásu svobody (Erich Fromm tvrdil, že jeden člověk se cítí zoufale osamělým i když se stýká s mnoha lidmi…a druhý i na samotce ve vězení zažívá pocity kamarádství, přátelství).

    1. Das detem ,zakum ,studentum nahubek na umlceni ,umlcis je do kriticky,
     poeticky krasy, nedivim se, ze to furt vopakujou na nas..
     Vubec se nedivim. Filosof ,akademikem voslavovanej , vubec se nedivim.

     Zaci a studenti predstiranym vzdelanim , takhle dostanou, /arrested development/ , sou tak zpozdeny bezvadne ve vyvoji /, ty dva roky sou dulezity a presne nacasovany , coz je pro zamery porucniku uzitecny..Drz hubu a mlc.
     Protoze vetsina uz to zpozdeni potom nedozene..

    2. nic v zlom ale je jedna vec ucit tymto sposobom dospeleho cloveka, ktory si je vedomy dost aj sam seba, s cim sa nevysporiadal, ake taha programy z rodiny a ine nejakeho mladeho cloveka, ktory tak max.riesi svoje hormony a to, ze chce dobyt svet. Ten druhy ten cas proste velmi tazko moze zvladnut tak, aby to malo zmysel a vysledok…..a povedzme si uprimne, casto aj ten prvy

   1. Malování tykadel na plakát je poškozování cizí věci?
    Plakáty se běžně upravují, ale jen ODS a Langer to trestají. Takový ničema Novotný by už z kriminálu několik let nevylezl, kdyby byl Smetana nebo někdo jiný.

  1. Ani ne tak hrobar jako houbar..
   Uz davno neni co pohrbivat. Kdyby byla demokracie, nebyli by tam ty voni dneska.
   Germansky ,komunisticky,svobodny lidskopravny rozvedcici , ted ve sluzbach hitlademokracie , eu.
   Hitla nacisti nebyly nikdy zvoleny a eukomasarky taky ne. Fasista ve Spanelku a v Italii taky.Zelinar uz vubec ne ,ani napad.
   At zije zapad , co s demokracii a este bez ni , zase zapad..
   Jystota je jystota at je tota a nebo ta..
   A kdyz tu neni ta, co mam tak rad , tak mam rad tu ,co je tu.
   Houbari akorat hledaji prasivky , aby se jima nadrogovali do predstiranych a zasmradlych ilusi demokracie ..A volby sou do volice , ze vsech stran ,akorat palby.

   „Ztratil sem sako , to sem ale pako, ted se nemam cim prokazat“…
   Hymna novejch obcanu eu.

 5. Mam takeho mudreho kamarata, menom Pako, ktory „zostrucnel‘. Ked mu volaco o volakom dlho, zlozito vysvetlujem, zo vsetkych moznych uhlov, ako to (ho) vnimam, opyta sa ma na zaver:“Je to kokot?“
  Tak to je cisty destilat. Vselijako sa da relativizovat, kluckovat, hmlit/mlzit, snazit sa chapat ine stanovisko. Nakoniec dospejeme k primarnej otazke. „Je, alebo nie je“
  Modrooky/ciernovlasy, napuchnuty, z retaze odtrhnuty, nepricetny synator baviče zjavne je.
  A nie hocijaky. U nas sa traduje, ze „sedemkvintovy, hviezdometny, brmbolcami olepeny Jeremiasov..!.“

  1. Pako to uchopil dobre.
   Tady ale nejde o Novotneho, nybrz o jeho volice.
   Voli ho opakovane, jsou to kokoti, pokud jim udelal v obci klid a poradek?
   Nekdo tu kokot byt musi. Jsou 4 moznosti:
   Novotny- ODS- volici- stat.

   1. Za vsecko ty volici, ze nejmin dveste let svet de , do zarucene do zkazy , ze volici tak voli dlouho a nikdy jinak , je jejich vina..Delaji a radi jen kulisy.
    Systemu a politiky, dve hlavni zkazy, tech si pod vedenim pedagogu,medii a akademiku poslusne nevsimaji..

 6. Dokud budou voliči volit Pětikolku, tak se zde nic nezmění a to samé platí pro ty, kteří volili gumu a politručku. I Zeman svého času tvrdil, že je zde třetina idiotů a Zeman toho dokázal využít. A abych nebyl nespravedlivý, tak Pětikolka má ty samé voliče , jenom idioty vyměnila za vychcánky a obraceče kabátů. Vůbec se nedivím, že to tady jde už dlouho od desíti k pěti. Idioti totiž nejsou slyšet, jejich kňučení vychcánky nezajímá. Vychcánci se umějí dokonale přizpůsobit.

  Mimochodem,…už jste si nakoupili investiční zlato?

  1. Kdyby bylo skutečně zle, tak ti ho znárodní.

   Pokud se bojíš o své finance, tak si nakup fyzické dolary, anebo dolarové akcie.

   1. 🤣🤣🤣A jak to budou vědět, že ho mám? Když se neeviduje občanka a rodné číslo? V Polsku je to povinný údaj, u nás ne.

   2. znarodnit mozu, ale tazko ta donutia ich odovzdat. Max. tak nepojde to do obehu…..az do dalsej iteracie prevratu, kedy sa mozno hodia. Po 89. uspeli ti, co mali zlato alebo podu (a povedzme si uprimne ze bolo podstatne tazsie si uchranit podu nez zlato), nez ti co mali peniaze. A americky dolar moze skoncit menovou reformou (povedzme ze prehlasia, ze dolare v zahranici su neplatne) a americke akcie zasa bud krachom (americky kapitalovy trh je imho znacne nasponovany) alebo uzavretim do dolarovej makrozony, takze je kludne mozne, ze ceski majitelia ostruhaju (samozrejme teoreticky)

   3. Fyzicke dolary nejsou dlouhodoba odpoved. Oni totiz obcas rusi nektere starsi edice z duvodu male bezpecnosti. Bezny obyvatel CR to zjisti, az kdyz se z 20 let schovanymi bankovkami pokusi platit (osobni zkusenost), protoze ho nenapadlo sledovat cele ty roky pravidelne web US FEDu, jestli mu nahodou nerusi penize. Komu z cest zustaly vetsi obnosy z vice statu, tak toho musi sledovat vic (napriklad Kanada zrusila oblibene 20-dolarovky z 90. let uz po cca 20. letech platnosti a neni snadne to od nas z CR vymenit za nove – banka je nevezme).

 7. Novotný je přesně!! takový, jaká je celá současná ódéeska!!!! Nenechte se zmást žvásty některých modroptáků, že už jej nekomentují atd. Je to banda hnusáků, kteří zaujímají stejné postoje a názory jako Novotný. On je pouze ventiluje ven a to je jediný rozdíl mezi ním a nejen ODS,ale celou pětikoalicí.

  1. To je vseobecne jasne. A odeeska je zrcadlovym obrazem odpovidajici casti volicu (asi 20%), tedy milionu.
   A s tim uz revoluce udelat jde. Po 33 letech volby mensiho zla prisel konecne cas na vstup do do te opravdove Evropy.

 8. Řeporyjec je jen taková obtloustlá třešnička na dortíku ODS.
  Jedna z mnoha.
  Alespoň je vidět jací všelijací exoti se v tom politováníhodném spolku kolem Nutellína sdružují a jak si tam rovný rovného hledá.
  A vždy, když se dostanou ke kormidlu, výsledkem je zmar a smrad.

  Ale, na druhou stranu, minimálně deseti až jedenácti procentům vezdejšího voličstva evidentně tito fialově-řeporyječtí výtečníci vyhovují, takže jsou s nimi v souznění, o čemž svědčí jak volební průzkumy tak i samotné výsledky voleb.
  Je to dost nepochopitelné, ale je to fakt. Malheureusement.

  1. oni se přece kolem Nutelína nesdružují.
   Oni už byli sdružení dávno a Nutelina si vytáhli z Panevropského spolku na doporučení sudetoněmeckého „vůdce“ Posselta a CK pohrobka Oty Habsburka a podadili si ho na předsednický trůn, i když ani nebyl členem ODS. Když jde o poslušnost říši, musí jit stanovy stranou 🙂

 9. Pavka je vlastně takový tiskový mluvčí pětižumpy. To co si ten nechutný slepenec myslí, řeporyjské čuně ventiluje do éteru. A kdo by se s tímto hnusem nevyfotil, jakoby nebyl.

  1. Každá strana potřebuje žumpu, aby vedle ní ti ostatní vypadali jako slušňáci. Pavča tuto roli plní a je za to patřičně odměňován ….

 10. Už to zas USA tlačí na použití chemických zbraní:
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-rusko-usa-chemicke-zbrane.A240502_121601_zahranicni_mul

  Ne, že by chlorpikrin byl zdraví prospěšný, je to slzný plyn který navíc způsobuje dávení (= hodně protivný sajrajt), ale není (tak) jedovatý jako jiné BCHL (sarin, IVA, VX..).
  Každopádně s Makarónovým nápadem* až Ivan prolomí frontu poslat svoje vojcly, to už neskrývaně nasvědčuje panice Západu z toho jak to Ukři projíždějí a tedy potenciálem další eskalace. :/

  * https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-valka-ukrajina-francie-valka-vyslani-vojaci-emmanuel-macron-prezident.A240502_125634_zahranicni_dtt

  1. Že je to baví, pokolikátý už a pořád stejně. Jak je ten druhej má na lopatě, tak zrovna musí sáhnout po chemii. No ale aspoň to ladění not dává větší smysl.

  2. Já bych se upřímně ani nedivil, kdyby jim tam občas něco takového poslali. Ono to sice vzhledem ke koncentraci rovnou nezabije, ale bez atombordelu to bezpečně vyžene ze zákopu i Chucka Norrise (no, jej vlastně stěží, ale ukrajinský Chucky stopro). A na škále BCHO/BOL to sice je, ale na samým kraji, takže se z toho udělá „chemický útok“ jen propagandisticky. A nějaká propaganda, na to je Rus zvyklej.
   Jestli to opravdu použil, tak je to od něj „ničemná vychytralost“, protože nějaký mínění západní veřejnosti jej netankuje. Hlavní je tam ta funkčnost.

   A nevím, jestli má o Macronovi smysl psát víc, než že je to prostě magor.

   1. Ach jo, taková škála není. Kdyžtak BCHL/BOL, tzn. bojové chemické látky / bojové otravné látky. To lomítko je, že je to to stejný, jen se tomu říká oběma způsoby.

   2. ked ono je to vzdy o zrkadlovej odpovedi. Preto sa CHZ nepouzivali uz za Hitlera. A rovnako aj kazetova municia, Rusi ju zacali pouzivat az ked ju prvykrat poslali Amici Ukrajincom, len samozrejme podstatne vo vacsom mnozstve

 11. „Novotnému jednou bude houby platné, že ho chrání strana, jejíž tváří je právě jeho prdel“

  Velmi trefné, ale s těmi tvářemi to někdy není tak jednoduché.

  Vybavila se mi jedna historka, (nevim už, kde jsem ji četl nebo slyšel), jak se starosta jakéhosi městyse nakrkl na občany a vystrčil na ně z okna onu řečenou čast těla. Jenže tato čast těla byla k nerozeznání od jeho skutečné tváře a tak občané korzujicí kolem dál uctivě smekali klobouky a zdravili: „uctivá poklona, pane starosto“.

  No a voliči ODS zřejmě také nerozeznají prdel od tváře.

  1. Síla. Mají tam prohozené (minimálně) strany u Hayata a Tomia. Ať je to kdokoliv z nich, tak ty náhrady 59.999 za připojení jsou hodně vypovídající. Skoro se tak nějak sama nabízí otázka, jestli tam není limit 60 tisíc, protože i u ostatních poslanců některé kolonky velmi konvergují k podobné částce.
   Jo a náhrady se nedaní, že jo? Takže je jen čistě shoda náhod, že základní plat tvoří cca třetinu celkového přijmu.

  2. … mně ani tak nešlo, vážení, o jména či strany, ale o to stádo jako celek a … a to vůbec nemluvím o Senátu, to je další pumelice, na kterou i důchodci přispívaj !!!

   Tady to máte podrobněji = přeposílám:
   https://www.kverulant.org/cases/poslanecke-nahrady-veci-verejnych/

   Podarujte Kverulanta, von ten inženýr Vojtěch Razima do nich pere docela fest, prostě zákon akce a reakce = ty potrefený husy ho často žalujou a o velký prachy a omluvy. Ta podpora, myslím, je prostě na místě = bych se přimlouval.
   https://www.kverulant.org/podarujte-kverulanta-zaslouzi-si-to/

 12. Hrobařem demokracie jsou všichni, kteří volili Gumu a jeho choť. Tihle lidé-voliči prostě legalizovali Pavlův neřád se vším co k tomu patří. Vzali vážně jeho přiblblou výmluvu na své mládí a jak si to už dávno odpracoval. Ani se nenamáhal mluvit o tom , že je napraveným hříšníkem, neboť by mohl utrpět jeho majestát. On přece nikdy žádný hříšník nebyl, on nic, on muzikant.

  V takto nastavené společnosti to bude mít PRAVDA těžké. Já se nebojím tuto dobu nazvat pokryteckou a prohnilou. Možná ta prohnilá a pokrytecká společnost nakonec sežere i Gumu s chotí a se všemi jejich voliči. Bude to ovšem hořké vítězství svobody a demokracie, s příchutí gumy a bolševické politručky.

  https://www.super.cz/clanek/celebrity-eva-pavlova-dostala-do-kolen-rudolfinum-a-ted-i-fanousky-z-jeji-roby-nemuzou-spustit-oci-a-ovace-neberou-konce-1504526#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.web.nexttoart

 13. P.Novotný
  Kdyby dělal něco, co si nepřeje ODS,tak by ho rychle umravnili.
  Kdyby dělal něco,co si nepřejí Pražští židé, tak by ho také u mravní li

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *