18 července, 2024

Hned při pondělku mi to nedá a musím se ještě jednou věnovat krásnému , sluníčkovému multikulti (ne)soužití.

To, že to nefunguje je už zjevné, jen někteří vybraní jedinci před tím stále zavírají oči.

Nevím jestli z pouhé vyčůranosti, kdy jsou napojeni na systém neziskovek toto podporujících, nebo tomu opravdu věří, každopádně pořád tu tací jsou. A my jako společnost máme tisíc a jeden důvod jim konečně takzvaně zatnout tipec. A jeden z těch důvodů je třeba tento.

Tyto s námi nekompatibilní kultury totiž veškerou naši vstřícnost považují za slabost hodnou jediného. Pohrdání a vlastní expanze na „dobytém“ území. Aktuálně se o tom přesvědčují opět v Německu, kde se jim pomalu začíná na školách rozlézat cosi jako náboženská policie, rozuměj parta hochů, kteří si myslí, že jsou nad zákon (ten německý), a začínají si na školách prosazovat právo šaría.

Aktuálně v západoněmeckém Neussu, kde se skupina čtyř studujících hošanů ve věku 17 až 19 let stylizovala na tamní střední všeobecně vzdělávací škole do pozice právě té náboženské policie. Mladíci prý dohlížejí na dodržování islámského práva šaría ze strany muslimských spolužáků, a dokonce některých učitelů. Což je vynikající, to jako rodilí Němci přece chceme, že? Jako hlavní bod jejich zájmu jsou samozřejmě hlavně dívky, resp. ženy a jejich oblékání. Dokonce by rádi zašátkovali i učitelky. Kromě toho by samozřejmě rádi chodili v pátek po muslimsku dřív domů, a ideálně se několikrát denně modlili ve vlastní modlitebně.

A co na to vedení školy? Na jejich chování neshledalo nic trestného a zorganizovala přednášky o toleranci a soužití ve společnosti. Jako fakt si myslí, že to pomůže? Nepomůže, jen si z toho hoši udělají „dobrý den“ a vysmějou se jim do obličeje. Oni neustoupí. A pokud budeme ustupovat my, dopadneme špatně. Dopadneme jako hosté ve své vlastní zemi.

A řešení? Je jediné. Nic takového nikdy nepřipustit a konečně si přiznat, že žádná multikultura nefunguje. Že je to jen mýtus a zbožné přání pár jedinců, kteří jsou kvůli tomu ochotni poslat celou naši dosavadní kulturu a styl života tzv. „do kopru“. Pokud se tomu nepostavíme teď, dodatečně už bude pozdě.

17 thoughts on “Hned při pondělku mi to nedá a musím se ještě jednou věnovat krásnému , sluníčkovému multikulti (ne)soužití.

 1. Stačí napsat jeden řádek, „““za-kona“““, že šichni cizáci mají statut turisty a omezit vyhláškou dobu platnosti. Našim synům a dcerám by stačilo mít jednoho našeho rodiče pět pokolení zpět. Gdyž né, oba.
  A už s těma kokotinama přestaňte. Spousta blábolů o neřešitelnosti filoZofie hovniválské kuličky.

  1. … no … ti právě musejí chodit na ty „přednášky o toleranci a soužití ve společnosti“
   a ty čtyři hoši dohlížejí na to, aby se nikdo z technický většiny neulejval.

  2. Nejenze to strpi, ale navic i voli ty, kteri tento trend podporuji.
   Viz volba Macrona, ve ktere Zemmour, ktery chtel tento problem resit, dostal 7% hlasu.
   Podle ovoce jejich poznate je.
   Pohled na problem je jednoduchy: nevadi jim to a dokonce to podporuji a tak to maji.
   Vice k tomu snad ani rici nelze.

  3. Netrpí, mají to jako laskominu kerá je vydráždí z jejich mentální nudy. A pak dou spat.
   Chcou se bavit, bářť na cizí úkor, hlavně že je o čem mlet hubou a myslet cizojazyčně, to sou pak v zadní úvrati.

   Deset pitomých potřeb voni nenapíšou, na to jim nestačí intelekt, ale budou psát celé články, statě nebo romány o hovně. Na to mají čas, páč jejich představený, zvolený zas-tupitel se o ně postará.

   Je to signifikantní schíza dnešní doby. Nelze s tím asi hnout.

 2. Náboženská školní policie dohlíží zejména na muslimské ženy. Šátky a tak..
  Ale to mají v hen té šaríji dost velké mezery, páč co ostatních 99 pohlaví?
  Ty jsou tam z obliga?

 3. Vyse popsane se dalo cekat. Stacilo pouzit dva mozkove zavity.

  Chtel bych jenom autorku opravit, ze multikulti fungovalo.
  Treba v Syrii. Tam zili krestane, zide i muslimove vedle sebe.
  I to jsme museli rozesrat.

  1. Multikulti může fungovat jen mezi některými kulturami. Mezi jinými ne.

   V Sýrii fungovaly kultury muslimská, křesťanská a židovská. V Německu žádná křesťanská a židovská kultura není. Tam se střetává muslimská s liberálně-demokratickou.

   Křesťanství (znám to z katolického) přestalo být (zejména v KoZa) kulturotvorné – vymyslilo koncept zvaný inkulturace. A je na to patřičně hrdé.

   1. Jistě. „V Německu žádná křesťanská a židovská kultura není.“ Ani nikde na západě. Konečně to někdo řekl. Naproti tomu v Rusku ještě křesťanská kultura je a proto tam nemají s islámem větší problémy. Proto také KoZa tak hystericky nenávidí Rusko.

 4. Sice na toto upozornuju zde v diskuzi uz dva dny 🙂 (clanek o tom na Novinkach vydrzel vcera na titulce asi 25 minut, diskuze pod nim asi hodinu) ale dobre ze to nekdo dal jako samostatny clanek.

  1. Článek byl na titulce ještě k večeru, kdy jsem Vás na to upozorňoval.
   A slova „prý“ a „údajně“ v něm značně převažovala nad ostatními; takové JPP.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *