13 června, 2024

Hlavně ho nechte mluvit

Vždycky, když se v nějaké debatě dostaneme k době covidové, tak s nadsázkou říkávám, že Alternativa jednou bude muset postavit pomník Prymulovi. On při svém zavádění zákazů vycházení a další covidové buzerace na jedné straně dost okleštil běžné občanské svobody, ale na straně druhé to donutilo spoustu lidí, aby přestali koukat na Českou televizi a místo toho se porozhlédli po hentěch internetech, zjistili, že existují i jiné názory než ty majnstrýmové… a od té doby velká média bojují proti dezinformacím a jde jim to den ode dne hůř. Prymula prostě vybudil poptávku po alternativních názorech, alternativních pohledech i alternativní politice.

Po včerejšku jsem usoudil, že budeme muset vytvořit celou alej podobných soch. Mám totiž druhého adepta, který nám Prymulu předbíhá o celé kilometry. Vítka Rakušana. Tomu chlapovi se včera podařilo jedním statusem na sociálních sítích rozbít třicet let pečlivě stavěné argumentace, nabít munici nejtěžšího kalibru svým odpůrcům a ještě ukázat, že svým myšlením neuvízl v době komunistické, ale rovnou v době nacistické.

Krátce shrnu situaci…

V posledních dnech sociální sítě žijí debatou o dvojím metru. Když Ukrajinec znásilní patnáctiletou holku, tak všichni apelují na to, aby nebyla uplatňována kolektivní vina. Vyjádřili se Petr i Pavel, vyjádřil se i náš Vítek, vyjádřili se i další. Ale samozřejmě, když jde o koncert Anny Netrebko, tak se kolektivní vina uplatňuje, protože ona osobně nic nespáchala, ale její vystoupení se má zakázat.

Vítek Rakušan ve svém morálním a spravedlivém rozhořčení napsal, že když se zločinu dopustí jednotlivec, má být potrestán jednotlivec. Ale… a teď dobře poslouchejte: Když se zločinu dopustí stát, bude potrestátn stát i se svými občany! A považuje to za správné.

On samozřejmě myslel Rusko. Když se hentoho zločinu dopustí Putin, tak je to zločin celého státu a tím pádem je naprosto správné, když jsou za to potrestáni všichni Rusové. I operní zpěvačka nebo tenistka.

Díky Vítku. Jsi génius. Kdybych mohl, dal bych ti hudlana a cena za Jelito roku tě už určitě nemine, protože něco takového zřejmě nepřekoná ani Blyštivý Péťa, ani Zbyňa Stanjura. Mladý Bartkovský je proti vám génius s olbřímím rozhledem. Vítek si to ještě neuvědomuje, ale v podstatě řekl, že když se Hitler dopustil zločinu na českém národu, tak jsou za to odpovědní všichni Němci… a tudíž je správné, že byli pěkně odsunuti na základě Benešových dekretů. Mimochodem… nejsou to právě STANaři, kteří teď tlačí na jejich revizi, protože to po nich chce Bernd Possett, se kterým jsou jedna ruka?

Pusťte k něčemu libtardy a výsledek se brzy dostaví.

Proti komunismu bojují tak, že na Hrad zvolí člověka, který nejenže kolaboroval se sytémem, ale on byl přímo systém. Navíc teď s Fremrem ukázal, že komoušské myšlení mu plnohodnotně zůstalo. Proti Babišově drahotě bojují tím, že udělají čtyřnásobně větší drahotu. Proti rozhazování státních financí bojují tím, že zatnou do futer největší sekeru. Proti hospodářské krizi bojují tak, že jsme v recesi. Za bezpečnost a suverenitu této země bojují podpisem vazalské smlouvy a vyprázdněním armádních skladů. Za demokracii bojují cenzurou a kriminalizací jiných názorů. Za konec spalování uhlí bojují tím, že se spálí víc uhlí. Za morálku a slušnost bojují dosazováním lidí zapletených v justičních zločinech.

Naštěstí to občas funguje i obráceně. Za revizi Benešových dekretů bojují tak, že hentu kolektivní vinu odsunu uznají za oprávněnou.

Třicet let nám celý majnstrým vypráví o tom, jak je nepřípustné uplatňovat na sudetské Němce kolektivní vinu, jak to bylo špatné, jak se tato historická chyba musí napravit, jak se musíme pěkně omluvit (a hned vzápětí vrátit majetky)… jezdí se na sudetonemecké landsmanšafty, objímá se s Bertíkem… a pak přijde Vykulenec a jedním statusem to celé zboří.

Až vám budou zase říkat, že sudetští Němci za nic nemohli, tak jim prostě odpovězte, že největší etalon morálky, nejslušnější a nejdokonalejší ministr známého vesmíru, který už od svého kolínského působení bojuje, aby v politice zavládla slušnost, včera řekl, že když se zločinu dopustí stát, tak je potrestán stát i jeho občané a je to tak správně. Že to prostě není totéž, jako když se zločinu dopustí jednotlivec.

Já ho fakt miluju…

Tak mě napadá… tohle náckovské myšlení na Západě docela zakořenilo, že? Takhle nějak fungují sankce. Shaddám Husein není poslušný, je to diktátor, zavelí, Irák se tím dopustí zločinu a my uvalíme sankce na irácký lid, protože sice zavelel diktátor, ale bude potrestán stát i se svými občany. Geniální, Vítku, fakt geniální. To se ti povedlo. Třicet let propagandy… těch jednání, těch deklarací, těch příprav na frontální úder, té kamufláže, aby se nikdo moc neozýval, těch peněz, co to stálo… a když to mají skoro připravené, přijde jejich vrchní smiřovač Vítek a řekne největší šlágwort roku, který to rozstřelí až na dno.

A ještě kvůli takové pitomosti, jako je koncert operní divy… Aneb jak občanka Rakouska ruského původu, aniž by hnula prstem, zničila třicet let libtardí politiky, díky několika agilním blbům a jednomu arciblbovi. Až tu Rakušanovu sochu budeme tesat, tak za něj musíme dát i Pospíšila… a možná i Haška. Kdyby oba drželi huby, tak jsme ani nezjistili, jak blbí jsou.

STANaři, hlavně si tam Vítka v čele nechte, dejte mu ještě víc prostoru mluvit, při trošce štěstí ten chlap torpéduje ještě nějakou další, dlouhá léta budovanou, snahu. Je radost mít takového soupeře. Je radost, když nemusíte hnout prstem a on udělá všechno sám. Putin tu fakt nepotřebuje žádnou pátou kolonu… pochybuju, že by mu nějací zaplacení agenti udělali tak dobrou službu, jako tahle vláda. Slyšíte jo, STANaři! Nesesazovat. Nechat ho v čele až do hořkého konce. Ještě potřebujeme nějaký podobně dobrý výrok o té cenzuře… A o Petru Pavlovi by taky mohl říct něco podobně chytrého.

Třikrát sláva Vítkovi. I kdybychom se stokrát snažili, tohle bychom nedokázali. Stačily na to čtyři řádky textu.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý kdo pošle dar alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat moji knihu. Kdo pošle alespoň 200,- Kč, může si stáhnout audioknihu.

185 thoughts on “Hlavně ho nechte mluvit

 1. : Stalda – New Front, čtvrtý pokus o odpověď

  Jde vám o přímý vstup na Telegram ? Já stránky https://sk.news-front.info/ normálně přes Tor Browser pustím.

  Jinak pro některé další, kteří mají už chytré televize (s internetem, ale jen Android TV nebo Google TV).
  Jen samozřejmě ze studijních důvodů pokud někdo má zájem o ruské TV kanály. Je zdarma aplikace Smotrim.ru, která je ovšem ráda rušena našimi ochránci myšlení nejen z naší země, ale i ze zahraničí (viz nedávné vystoupení Putina). Navíc část TV kanálů má regionální ochranu, takže jen jedině přes VPN.

  Jenže…Stačí stáhnout aplikaci Rutube.ru – obdoba YouTube z Ruska, kde máte z levé strany nabídku, kdy jedna z nich je“ TV kanály“ a fungují všechny bez regionální ochrany. Takže kupříkladu zpravodajský kanál ze Samary v klidu vysílá a vy můžete (pokud alespoň částečně jazykově vybaveni) poslouchat všechny ty lži a dezinformace a litovat ruské lidi, že kolem nich nedrží svá ochranná křídla německÁ Brusel.

  Pro ty starší než Vidlák, kdo máte chuť a TV přijímač ne starší (můj odhad) pěti let a s operačními systémy uvedenými výše, poptejte se potomků, třeba ani netušíte, že takovou TV máte a ona to umí. Tchán zůstal koukat, když jsem mu pustil film s Vlastou Burianem přes YouTube, když jsem zjistil (a ze zvědavosti zapojil NET do TV), že má operační systém.

 2. Jen tak zmínka ….
  Dneska jsem řešil dodávky nějaké ukrajinské firmě…
  Adresa McCain street…. atd.
  Více asi není třeba, země prolezlá hnilobou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *