13 června, 2024

Erik Best se stává pomalu Čechem

Češi = smějící se bestie – tak nás někteří častují. Nutno uznat, že jako rozpoznávací znak pro „echt“ Čecha to nemusí být špatný nápad.

Erik Best tady žije už celkem dlouho, jeho čeština je obstojná, nicméně posledním nápadem se tak nějak přesvědčivěji stává Čechem i myšlením.

Vo co gou? … no dostal výborný nápad pro korespondenční volbu :-). A nejlepší na tom je, že předlohou mu bylo dění na samotné Ukrajině. Takže, korespondenční volbu lze přece pokrokově využít k registraci Čechů žijících na neznámých místech v cizině k zaevidování do seznamu možných odvedenců do libtardy uvažované (a vítané) války s Ruskem.

Mechanismus naprosto jednoduchý – jsi Čech? … není ti lhostejno, co se v ČR děje? … chceš ovlivňovat dění v ČR? … oukhej, tak my ti umožníme hlasovat, ale protože ti zájmy a osud ČR leží očividně na srdci, pak si tě současně zaregistrujeme pro případný odvod do hrozící války se zlým Ruskem.

Doufám, že nejsi proti?! … na UA taky požadují, aby se dostavili bojovat za svůj stát i ti, kteří žijí za hranicemi … a co UA činí, dobře činí … nicht wahr?? Zároveň by se ověřilo, jak je to reálnou existencí korespondenčně hlasujícího voliče.

P.S. Libtardy trefí šlak … 🙂

25 thoughts on “Erik Best se stává pomalu Čechem

 1. Mne to az take skvele nepride, kazde lano ma dva konce. Libtardia odveta by mohla vyzerat takto:
  -chces aby ti stat vyplacal podporu v nezamestnanosti, socialku, dochodok, tak musis aj ty byt lojalnym obcanom, tak podme sup sup na vakcinu, na „dobrovolny“ odvod, hadam len nekuris plynovym kotlom a nejazdis motorovym autom, neuvedomelym obcanom stat ziadne davky vyplacat nebude!

  Takze zahranicni obcania proste hlasovat nemozu, lebo tu trvalo neziju, sami nebudu znasat dosledok svojej volby ale naopak budu vnucovat svoju volu tym, co tu ziju a neplatia tu ani dane a odvody, preto ziadne volebne pravo nemaju a basta!

 2. To je naprosto skvělý návrh. Hlasovací lístky by dostal jen ten, kdo by se zároveň zaregistroval k tomu dobrovolnému předurčení nebo jak tomu říkají. Opozici se určitě nepovede korespondenční volbu zablokovat, ale mohl by to někdo z opozice vznést jako pozměňovací návrh, aby kolem toho byla nějaká diskuse, kde by se pětilháři zase o něco víc odkopali.

  1. preco?? kludne sa zaregistrovat vsetci ti v zahranici mozu, ale ked pride na lamanie chleba, proste nepridu….kto ich donuti, aby prisli?? ale zmeny presadit pomozu:-(

 3. Myslel jsem, že ten zvýrazněný text je citace EB, ale není.
  Alespoň jsem to v tom linku nenašel. Nebo se od té doby změnil.
  S článkem jako takovým však naprosto souhlasím.

 4. Dobře ty. Jasná a logická podmínka. Kdo nechce bojovat a umírat za demokracii Black Rocku ( teď zrovna na Ukrajině), je hovno demokrat a volit korespondenční nebude.
  Protože, demokracii si rozvádět nedáme!

  1. Všichni umřeme!
   – prasečí nemoc
   – ptačí chřipka
   – Zika
   – koroňáček
   – atd. atd vystrašený lid s hadrou na hubě se lépe ovládá!

   1. Já určitě umřu. Hele, vím to jistě.
    Je úplně jedno, jak to kdo nazve.
    Prostě jednoho dne budu tuhej, jako každej druhej (snad z filmu Limonádový Joe).
    Už nosím parte v kapse. Ne že bych s tím byl úplně smířen, ale vím, že s tím stejně nic nenadělám. ☻

 5. Hmm … jenomže vojna se týká zpravidla jen mužů. Zbývajících 51 pohlaví si pak může korespodenčně hlasovat od rána do večera.

  1. Říká se tomu taky „dát někomu ochutnat vlastní meducínu“. To jediné funguje. A uvidíme, kolik rusobijců se k volbám dostaví.

  1. No jestli se projeví jako „nepohodlný“ jsem zvědavá, jestli se jej jako amíka pokusí vyexpedovat zpátky. :_-)

 6. Ale bacha na věc. I liberasti jsou smějící se bestie. Všehoschopné.
  Aby na nevymysleli nějakou liberálně demokratickou kontra skrčku.

   1. Ano, ve stylu: My tu válku rozpoutáme, ale bojovat půjdou „voni“ (dosaď kohokoli jen ne prověřeného libtarda).

    1. K tomu válečnému poštívání a posílání lidí do války tuším Ernest Hemingway cosi připodotkl… něco jako, že

     „všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *