17 července, 2024

Chcete lepší důkaz toho, jak multikulturalismus nefunguje?

Musím se osobně přiznat, že ačkolic všichni víme, jak dopadají ty vztahy ala jsem ministr, mám krásnou dvacítku asistentku, která mě miluje i na prahu šedesátky, aha už nejsem ministr a už nemám milující asistenku, tak případ Michala Kocába je ještě o něco „zajímavější“.

Nejde tady ani tak o to, že to bylo očekávané z výše zmíněných důvodů, ale o to, jak se k tomu Michal Kocáb postavil a čeho, že se to vlastně bojí. Největší sluníčkový multikulturální morální maják se totiž bojí toho, že by mu jeho bývalá Lejla udělala z jeho syna muslima. A on je přece evangelík! To by tak hrálo, že?

„Chtěli se odstěhovat s novým manželem (mladšího data narození a snědšího designu), někam do islámského světa. Ne že bych proti nim něco měl, jsem v tomto až protivně liberální. Ale přece jen mít svého syna najednou v úplně jiné islámské kultuře, protože její manžel je Turek, tak jsem si říkal, že to ne.“ Ano, jste protivně liberální Michale. Ale pouze, když se to netýká vás. Ostatním byste kázal, ale sám okamžitě zakazujete, vztekáte se a najednou se bojíte toho, že vaše bývalka dala přednost Turkovi a islámu. Krev není voda Michale, že?

To už to není tak úžasné, jako když nám tu staví po Evropě mešity, vynucují si právo šaríja, dělají no-go zóny a pohradjí všemi křesťany, kteří jim nabídli z nepochopitelných důvodů prst, aby si oni utrhli postupně celou ruku a nakonec i hlavu, co? Tak jste to chtěl radostně i u nás, to byste hájil multikulti do posledního dechu. I za cenu svých. Tímto myslím Čechy. Ale najednou je všechno jinak. Najednou vám někdo chce udělat to, co vy jste plánoval pro ty okolo. Uvěřil jste, a teď máte, chce se říct, co si zasloužíte. To ale nechci soudit.

Ale přesně proto nesnáším tenhle druh pokrytectví, kdy by všichni tihle papaláši nás posílali do přůšvihu, nás nechali platit jejich pitomosti, nás nejraději poslali do války, nám sem navezli půl Afriky, ale sami by si zůstali se svými dětmi za vysokou zdí svých úřadů a sídel. Ideálně s mohutnou ochrankou, jak to předvádí Vítek Bezcenzury Rakušan. Pěkne s tajnými a speciály za zády.

Namyšlení ubožáci s pocitem, že jste lepší. Nic jiného. A Vám Michale díky, jak moc jste to nyní nám všem osobně předvedl.

149 thoughts on “Chcete lepší důkaz toho, jak multikulturalismus nefunguje?

 1. Ve francouzském tisku se objevila oprávněná kritika Ruska:
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-francie-dezinformace-stenice-hysterie.A240301_124742_zahranicni_jhr#cxrecs_s
  Odpovědně prohlašuji, že jediná země, kde jsem se osobně setkal se štěnicemi, byla Francie, ale už v roce 1999. Bylo to v jednom hotelu na jihu Francie.
  Je tedy dezinformací, že štěnice do Francie zavlekli Ukrajinci. Ve skutečnosti tam byly dávno před ukrajinskou krizí.

 2. Protoze v jeho veku uz o prevychove nelze hovorit, Pan Buh uz jen potrestal smes darebaka a hlupaka. A to zcela prikladne.

 3. Ještě jednou pro ty, kteří se nepohybují v kumštu nebo politice:
  O Umělcích a Politicích se musí vědět. P.R.
  I negativní informace přitahuje pozornost. K tomu slouží bulvár, jak TV, tak „papírový“. A protože v dnešních časech je bulvár téměř každé periodikum, je situace taková, jaká je. Oni si ti píáristi s bulvárem náramně dobře rozumí. A mají své věrné publikum.
  Naneštěstí nebyl Pražský výběr a Kocáb sám pro mě nikdy zajímavý, takže nemohu ani smazat Kocábův mobil z adresáře – už jsem to dávno udělal.

  1. Prožidovský a proruský nacista si myslí, že to je regulérní dotaz.
   Zda bude zodpovězen, to je věc druhá.
   Nacistův názor je takový, že paní Marková pouze tlačí (svůj názor) kde se dá a jak se dá.
   Názor veřejnosti, nebo diskutérů kdekoliv, má paní Marková úplně u prdele.
   Členky hnutí Trikolora, se nemusí snižovat k diskusím s lůzou.
   Nacista nechápe, co na tom kdo nechápe.

 4. Kolega, který je v opačném táboře než já mně odpověděl, že prostě změnil názor. A názor nemění jen blbec.
  A je to.

  1. A jistě mu nevadí, že používá heslo jím jistě nenáviděného presidenta Zemana ? Jak by mohlo, zřejmě ani neví kdo u nás výrok zpopularisoval.

 5. Já jsem o tom Kocábovi odpoledne hodně přemýšlel. Při fyzické práci, to jde vždy nejlépe. Uvědomil jsem si, že nemohu přemýšlet jako já, ale že se musím vcítit. Starý kocour mi to určitě potvrdí. Takže žádné „Proboha jak syna ochránit“, ale „Hmmm, jak by se toto dalo využít“. A mám teorii, jak by to mohlo pokračovat. Takže nejprve pár zoufalých výkřiků, aby nebyl za úplného blbce ( stalo se, i když moc nepomohlo ), ale vztahy udržet v pohodě. Ono se na to zapomene. Mezitím syn vyroste, naučí se vše mezi muslimy potřebné. To už bude zřejmě západoevropský chalífát stabilně fungovat, proto se může Kocáb od syna mnohému přiučit, co se mu bude hodit. Třeba pětkrát denně tlouci hlavou o koberec, to by neměl být žádný problém, při vystoupeních PV dělal náročnější kousky. Potom může založit Svaz česko-chalifátského přátelství, pomocí něho vybrat měsíc česko-chalifátského přátelství. Když mu to pěkně půjde, třeba bude on, jako slavný vyháněč Sovětských vojsk pověřen i odsunem křesťanů z Čech, což by při počtu fanatických ateistů neměl být těžký úkol. Splnění zadání mohou s celou rodinou včetně všech manželek a dětí oslavit třeba ve Velké mešitě na Mohamedově pahorku ( dříve hora Říp ). Takže bych o pana Kocába strach neměl, ten se neztratil a neztratí.
  To celé je samozřejmě jen metafora, ve skutečnosti mám již objednanou sběratelskou kolekci všech jeho písní, jen nějak nemohu sehnat zádný památeční výtisk akcií jeho skvělého privatisačního fondu, abych si pověsil v rámu nad postel. Nevíte někdo kde je mají ?

   1. Kocáb a věřící ve smyslu křesťanstvi ? Tomu snad mu nemůže sežrat nikdo, opět jen další póza. Mimochodem pokud se nepletu, ani on neřekl, že je věřící. Jen že otec byl evangelický farář.

      1. Jsou věci, které výchovou těžko ovlivníte. To lze tak do doby, než nastoupí puberta, pak už se jen tiše modlíte, abyste to přežili.

       Dřív byl problém opustit původní rodinu, protože nebylo možné najít byt, kde byste bydlel. Resp. prakticky nebylo. Snad podnájem, ale tam by se mladí museli umět chovat a to by pro ty rebely nebylo. Dnes tu původní rodinu opustit můžou, najít si nějaký spolubydlení a dál existovat bez nutnosti aspoň trochu poslouchat rodiče. Teď taky fungujou mamahotely, to jo, ale je víc možností. A věta „dokud tady bydlíš a dokud tě živíme, budeš poslouchat“ se stále používá.

       Jistě vyživovací povinnost rodičů k nezletilci a studentovi tuším do 26 let platí, ale nevím už, zda je stanoveno, na jakou úroveň studentova života musí rodiče přispívat. A soudit se s rodičema o prachy, to chce mít buď extrasilnej žaludek nebo svině rodiče.

       Poslední poznámka. Právě děti z tzv slušných rodin se snáze zvrhnou a slušně vychované dívky si leckdy najdou grázla.

       1. Nacista připomíná, že o Kocábově rodině dost vypovědělo chování jejich dcery, tuším se jmenuje Natálie.
        Takhle se chovat nácek jako děcko, tak by z něj nejspíš nic nezbylo.

  1. To ne stihne.
   Synovi je cca 13 let a jemu 68.

   Celé je to nějaké divné, protože Lejla s tím Turkem žije asi 7 let, 3 roky jsou manželé, povila mu dvojčátka, Turek podniká tady v ČR a bydlí ve Kbelích. Doteď to Kocábovi nevadilo a najednou se bojí, že mu kluka odvlečou někam do madrásy?

   1. Proč ? Za sedm let už by to šlo.

    Asi na něj začal svět zapomínat. Co já vím naposledy exhiboval okolo presidentské volby.

  1. Tady bych v tom pana Boha neviděl, ten má na Kocába jistě přichystáno až projde bránou pekelnou, proč by na něj plýtval energii teď ?

 6. Budiž to řečeno rovnou, hlasitě a „naplacato“
  Michael Kocáb je odpudivý, bezpáteřní pitomec, který OSTATNÍM VNUCUJE to, co ON SÁM PRO SEBE ODMÍTÁ

 7. Je dost trapné, když se někdo, kdo si část života hrál na „rockera“ a kdovíčím se kdy sjížděl, dovolává toho, že jeho otec byl „evangelický farář“.

  1. A proč ne? Když si takový tvor, jako preVít, vylepšuje svoji podělanou image tím, že všude trousí, jak byl jeho děda v koncentráku.
   Někdy se to jabko, od toho stromu odkutálí pěkně daleko.

   1. Vzhledem k osobnostním „kvalitám“ jmenovaného, které se prostě dědí, bych si troufl tvrdit, že ten původní reálný příběh zněl poněkud jinak. Koncentrační tábor v něm fungoval, nějaký příbuzný v rodové linii taktéž, ale spíš jako oznamovatel nositelů za okupace nevhodných narativů.

 8. Já bych si dovolil tu bezesporu velmi plodnou debatu zkrátit na jedno české přísloví:
  S čím kdo zachází, s tím taky schází!“
  Vypadá to, že to na daný případ nesedí, ale když chvilku popřemýšlíte, tak zjistíte, že sedí.
  A ještě: „Kdo chce kam, pomozme mu tam!“

 9. Paní Marková,
  jak jsme si muslimy naprogramovali, tak přesně takoví jsou.
  Vycvičily a vyzbrojily USA Taliban? Vycvičily a vyzbrojily. Je takový, jaký si jej USA udělaly pro boj proti RF; jen se obrátil proti jinému nepříteli.
  Vycvičily a vyzbrojily USA ISIS, dokonce za nemalého přispění EU? Ano. Je přesně takový, jaký jsme si jej udělali pro boj proti Asadovi. Jenže on se nám, piškuntál jeden, obrátil proti jinému nepříteli.
  Navozil si KoZa muslimy jako gastarbeitery a domníval se, že navěky zůstanou podlidmi? Ano. Jenže oni se nám, rošťáci, začali bránit a podlidmi být nechtějí.
  Rozvrátil Koza na BV, SV a na severu Afriky, co rozvrátit šlo? Ó ano. A ono těm, jimiž tolik pohrdáte, „nějakým záhadným způsobem“ došlo, kdo nese odpovědnost za jejich rozvrácené státy. A spojili se de facto proti agresorovi. Jsou přesně takoví, jaké jsme si je udělali.

  Můžete se třeba vzteknout, ale za to, že jsou muslimové stále agresivnější, neše veškerou zodpovědnost KoZa. Tedy i my.

  Mimochodem – my po nich chceme, aby se u nás chovali podle našich pravidel.
  Chovali jsme se někdy my u nich doma podle toho, jak chtějí oni? Ani náhodou, paní Marková; ani náhodou. Dycinky jako úbrmenšové, kteří jim přišli tanky a raketami vtlouci ty naše „hodnoty“. A jsme mocinky moc překvapení, že nás s tím stále hlasitěji posílají do brusele.

  Jo, v těch místech, kde převážně žijí muslimové, žijí také křesťané, buddhisté, hinduisté, tu a tam i nějaký žid. Křesťany z BV, SV a Afriky pohrdáte stejně jako muslimy?

  1. Včera jsem narazila na článek, že Rusko teď spolupracuje s těmi skupinami, které ten slavný západ vytvořil https://www.pokec24.cz/politika/medved-a-velbloud/
   V roce 1997 vedl současný americký prezident Joseph Biden rozhovor s Borisem Jelcinem, po kterém prohlásil:

   “Rusové říkají, že když rozšíříme NATO na východ, zaměří se na spolupráci s Čínou. A já jim řekl: “hodně štěstí, pokud se to nepodaří s Čínou, zkuste Írán”. Ha-ha-ha. (Všichni se smějí.) A oni věděli, a já věděl, všichni věděli, že to není možné a nikdy se to nestane.”

   Díky za tip, Joe!

   1. Je to smutný jak jsou ti „západní“ politici hloupí, zřejmě je to obecný znak retardace a celkového úpadku západní civilizace. Úplně mě fascinuje, jak se hlupáci smějí druhé straně a sání mají nasráno mezi ušima a věří těm prostoduchým pohádkám… zajímavé to pozorovat….

   2. To je ovšem pecka. V té době (od 23.1.1997) byla americkou ministryní zahraničí Madeleine Albrightová, rozená Marie Jana Körbelová, zvaná „Balkánská řeznice“. Společně s Bidenem se jim podařilo zmařit mistrovské dílo jiného židovského politika, Henryho Kissingera, kterému se podařilo oddělit Sovětský svaz a Čínu.
    V eskalujícím střetu s Ruskem nezbude Číně nic jiného, než podpořit Rusko, jak to bude potřeba, protože Čína si nemůže dovolit zůstat proti USA sama. Bude se patrně opakovat situace z Korejské války, kdy si prostě nemohla Čína dovolit, aby USA ovládli celou Koreu.

  2. Jak kdo, co já vím tak když naši montéři odjíždělki do tamních krajin, tak měli tak důkladné školení co se tam smí či nesmí, že jsem b yla docela dost vykulená. A to byť už jsem měla dost provandrováno. Myslím, že ti co byli o kus dál to potvrdí.

   1. Ale my jsme byli jiná generace. Respektovali jsme místní zvyky. Nenapadlo by nás /ženy/ vlézt do kostela bez zakryté hlavy či paží a že jsme jich v Itálii či jinde prolezli neúrekom – kvůli památkám – vétšin a tehdejších i dřívějších umělců dělala pro kostely. a my to chtěli vidět. njn byla taky jiná doba.

     1. Nevím jak jmenovaní, nejsem z té oné ale bylo zvykem že zeny do kostela jen takto a slušně oděné. Byla taková doba. ale vůbec se ctily místní zvyky – třeba na kavkaze a tak různě. Ale zase jsme se dostali do míst, kam mnozí nee. Oni totiž domorodci jsou/byli na tohle citliví , ale dokázali ocenit, jak se člověk choval

  3. Chápete, že my většinou nejsme KoZa a že ten článek je právě o někom, kdo ty plány KoZa uskutečňuje ?

  4. Ano, inkviziční až středověkou formu islámu doslova vyfutroval KoZa co by nástroj vůči oponentům , ideovým i společenským. Poskytl v míře více než dostatečné vše potřebné, přičemž špičky si musely být alespoň z části vědomy možných následků i pro společnosti, státy tvůrců. Pokud však vezmu v potaz dnes již
   zřejmý ( tehdy nepředstavitelný ) záměr jistých kruhů zlikvidovat společnost, společenské uspořádání , státy, včetně obyvatelstva, tak reinkarnace, výroba fanatických přívrženců extrémní verze islámu, infiltrace celé komunity tímto jedem, a s tím spojeným terorem dává „smysl“, jde o zřejmou, zcela uvěřitelnou verzi – zlatá miliarda.
   V případě scénaristů, režisérů i mnohých realizátorů, jde o entitu bez svědomí, entitu, jenž pro dosažení cíle nejen dle zadání obětují s pokerovou tváří kohokoliv, cokoliv, kdekoliv a jakkoliv…
   Tedy jak výrobu úderných komand, tak fanatickou, inkviziční verzi víry už tak o 600 let mladší než křesťanství, plus její úspěšné rozšíření mezi desítky až sta mio převážně arabské populace prostřednictvím „vlastních koní“ má na triku KoZa.

 10. No, nefunguje – ani v NATO 😀 😀
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-kancler-olaf-scholz-vyzradil-tajne-informace-taurus-ukrajina.A240301_094625_zahranicni_kha

  Scholz prolákl, že Francie a UK jsou plnotučně zapojené do bojových aktivit na UA (navádějí Ukrům střely Scalp a Storm Shadow).
  To by mě zajímalo, jak na tohle odpoví VVP. Nějak mi totiž přijde, že už by alespoň nějaká reakce nastat měla. Že by RF neměla důkazy o vojenském zapojení KoZa do války, tomu nevěřím. Tak na co čeká?

   1. Jako, já chápu, že RF čeká na to, čím KoZa spustí WWIII. Jenže – škody způsobené KoZa na vojenské technice RF rostou a reakce na to mi přijdou velmi neadekvátní. Navíc jsou poškozovány stále novější systémy…
    KoZa zase čeká na to, jak RF zareaguje na jeho rostoucí provokace.

    Ale v pozadí se hemží hafo generálů a dalších pajduláků, kteří také mají jen jedny nervy a ty nervy jim mohou povolit. Tohle by si měli uvědomit potentáti na obou stranách; že tím, kdo to nakonec spustí, může být klidně nějaký Franta Vomáčka ze sekce XYZ, který už toho začal mít plné kecky.

    1. Víceméně souhlas. Podle mého se KoZa snaží vyprovokovat Rusko k nějaké zneužitelné ( vojensky, průmyslově, veřejné mínění, špionážně ) akci. Jenže Rusko to nejen ví, ale navíc mu současná situace vyhovuje, protože je přesvědčeno, že to ničí soupeře daleko více než je. Je možné, píši jen striktně jako úvahu, že Číňané při svém dlouhodobém plánování vědí, že Rusko teď bojuje i za ně a nezneužívá situace k získávání převahy nad Ruskem.

     Dokonce bych zvažoval, zda to Schutzovo zveřejnění nebyla plánovaná provokace.

     Každopádně Rusko zaútočilo na Ukrajinu až když bylo připraveno, přes veškeré provokace se nenechalo vyprovokovat dříve, než bylo nutné. Myslím že toto je analogická situace.

    2. Dofatek : Franta Vomáčka vypálí nanejvýš Zirkona či podobně, ale nic atomového. Tam je jiné jištění.

    3. Re: Občan

     Tak nějak bych řekl, že Vladimírek čeká, až bude KoZa vykrvená úplně.
     A že ještě pořád nevyložil všecky karty. Všimněte si, kdy vytáhl účinnější, resp. novější prostředky REB.
     Totéž prováděl s klasickou vojenskou technikou. Do spešl operace vyjeli pohrobci amerických aut, kteréžto Ivan dostával v rámci akce Lend-Lease.

    4. odpověď na: občan 1 března, 2024 (13:11)

     Já si myslím, že Vladimírek nějakým způsobem odpovídá, jen to široce nemedializuje v Ňú jórk tajmz.
     Ti, co to mají vědět to vědí.
     Třeba ten podmořský kabel u Džibuti.
     Fakt si někdo myslí, že Hútiové (i když nezpochybňuji jejich technologické možnosti) mohli být (sami) schopni inhumovat ten kabel?
     Nebo že bez navádění z nějaké družice jsou schopni trefit nějakou lodičku?

     Takže si myslím, že nějaké věci se dějí.
     Bohužel – ví to jen pár zasvěcených. A to může vést k tomu, že nějakého debila na nižší úrovni může kurevsky svrbět prst na spoušti.
     Nemusí to být jen atomofka, stačila by nějaká raketa na Berlín, Paříž nebo Londonbád.
     Odveta by určitě byla neadekvátní a VVP by musel odpovědět stejnou mincí.
     A už se to mydlí.
     Ona by to mohla být i nějaká falešná vlajčička.

     1. Hútie má také pod palcem Rusko, začalo používat stejnou metodu jako KoZa. Teď byli nebo ještě jsou v Moskvě zástupci Hamás a Fatah a jednají jak dále s Gazou. Navíc se asi spojí. Dále je v merku Ruska i Hizballáh, celé to se koordinuje s Iránem.
      No se to západu opravdu povedlo.

  1. Jasně že to ví, už při odstřelování ruského území se hovořilo, že zaměřování je ze zahraničí.
   Černé moře brázdí průzkumné letouny, bohužel nad mezinárodními vodami je Rusové dolů nedají. Dále celé dny hlídkují nad Rumunskem.
   Teď Roman Kirsch měl přeložené video z Hindustan Times, kde se Joe probral a hrozně se mu nelíbilo, že Putin včera opět varoval západ, že mají i jiné zbraně a umí je použít.

    1. Ten náš raketomet už sundali, jestli i s českou posádkou to nevím.
     Včera dobili další vesnici odkud byli odstřelováni. Jedou směr Charkov.

  2. No, hlavne je to bod pro Scholze. Zatim mi nepripada, ze by byl blby jako MPA, takze variantu, ze mu nedoslo, co rekl skrtam. Osobne to tipuji na varovani „netlacte na mne, uz takhle kvuli vam stojim po pas ve srackach“.

  3. Anebo Scholz prokázal na evropské politiky přímo nadlimitní dalekozrakost. Jednu trubku pořád ještě atlantičtí partneři nezvládli vyřadit úplně.

    1. V tom právě spočívá ta Scholzova dalekozrakost nebo alespoň představivost. Dokáže si představit „der Tag“, kdy k uzavření obchodu mezi nabízejícím, který chce (dá-li Bůh) prodat a kupujícím, který chce koupit, nebude potřeba povolení nikoho dalšího, kterému ostatně je do takového obchodu lautr, ale lautr kulové hovno.

  4. on ten casus belli je tam pre VVP viackrat.
   https://bavorv4.wixsite.com/bavorovy-poznamky/post/larry-johnson-ny-times-si-hraje-na-posla-cia-zhasn%C4%9Bte-sv%C4%9Btla-ve%C4%8D%C3%ADrek-skon%C4%8Dil

   Aj byvali analytici zo CIA si uvedomuju, ze to co KoZa cini je na plnohodnotnu vojnu.

   The Times napisal, ze Radakin priamo riadil operacie na potapanie lodi CMF.

   Mozno to teraz vypustili, aby RF vyprovokovali. Mozno to ma mat ucinok nieco ako kopanec do citlivych miest pre VVP. Len to vyzera, ze pre VVP nie je prioritou PR vitaztvo na UA ale ma daleko zakernejsi plan. Ak sa dozijeme, tak zistime, co na nas tam na vychode nachystali. Cinania sa uz prestali hrat na neutral.

   A aby som nezabudol svoje obligatne – na konci pride k slovu kalkulacka. Toto bude draha fiesta pre KoZa.

   1. Vítězství na Ukrajině? Co by to jako mělo být? Zajištění hranic Ruska, a to nejen s Ukrajinou, tak, aby z nich neustále nepřicházely hrozby. Klid na rozvoj své země. KoZa se od devadesátek více č méně přiznaně snaží o demontáž Ruska a ovládnutí jeho zdrojů, jako nástroje využívá místní tenze. Vítězstvím pro Rusko bude teprve až KoZa odtroubí představy na hegemonii a přistoupí na spolupráci ve stylu já pán – ty pán. Když ale to vědomí, jakou moc dává schopnost snadno a beztrestně škodit, je tak lákavé. Tahle lekce Rusku ukázala potřebu strategické nezávislosti na KoZa – tak aby SWIFT, telekomunikace, navigace a koneckonců i ta mezinárodní dopravní infrastruktura byly nástroji spolupráce a ne vydírání.

    Požadavky z prosince 2021 uváděly: žádné další rozšiřování NATO do prostoru bývalého SSSR, základny do stavu před kveten 1997. Třeba byly maximalistické, aby bylo při jednání z čeho ustupovat. Rozhodně ale něco v tom smyslu přijde na stůl.

    1. Nejprve, než cokoliv jiného přijde na stůl AK 47. Diskuse je plodnější a diskutující mnohem svižněji chápou která bije.

     1. Ano.
      Prožidovský a proruský nacista si myslí, že vyjednávací pozice v Československém rozhlase a v Československé televizi, byla v roce 1968 rozhodně příznivější s AK47, než bez něj.
      Dokonce se ukázalo, že ve vrátnicích rozhlasu a televize nepotřebují pistole.
      Ještě žijí svědkové toho, jak mladí sovětští vojáci, těmi ákáčky mávali na pozdrav těm vrátným.

  5. 2 Občan: Myslím že to Scholz „proflákl“ schválně, stejně jako to schválně udělal Fico. Je jisté, že můžeme panu Ficovi poděkovat, že to propíchnul a tak rozkopal bábovičky Makarónkovi. Vůbec jsem v němém úžasu nad debilitou těch západních „spojenců“, kteří si myslí že bičováním mrtvého koně (Ukrajiny) výhrají závody s Ruskem….

    1. 2 Švejk: Nemyslím si, že by byl Fico hloupý, naopak, jde na to velmi mazaně. Protože když propíchnul dopředu, že tam chtějí Francouzi posílat vojáky svoje (a zřejmě i nějaký jiný, ostatních států z EU), tak mu tím dopředu vyvolal negativní reakci a překazil mu to. Oni už tam stejně jsou, ale zatím zřejmě v malém počtu (řídí složitější technologie – rakety apod.). Jenže EU furt zřejmě přemejšlí jak tam poslat normální pěchotu, která by se přímo účastnila bojů. Fico (potažmo Scholz) to chytře překazili, zatím. Ti nejsou tak hloupí jako náš Pávek na Hradě, který bude držet hubu a krok a udělá, co se mu řekne. Ti šílenci jsou schopní mobilizovat a poslat tam naše vojáky. Zatím pod záminkou, že budou pomáhat jako ženisti, zdravotníci apod., to je jen krok od toho, aby tam začali i regulérně bojovat EU jednotky. Ta banda psychopatů je opravdu schopná vyvoplat novou válku v Evropě. Nemají přitom k ničemu mandát, stačí, že nás Fiala okradl prakticky o všechno, co bylo ve skladech to bez mandátu darovali Ukravíncům a naše daně zase rozkradou a pošlou do USA za zbraně, který stejně nikdy nedostaneme. Za naše zbraně jsme dostali od „spojenců“ vyřazený šrot a za zabytek si tvrdě připlatíme.

     1. Ad User: „Zatím pod záminkou, že budou pomáhat jako ženisti, zdravotníci apod., to je jen krok od toho, aby tam začali i regulérně bojovat EU jednotky. “

      Jakýkoli voják na straně nepřítele je stejně legitimním cílem. Ženisti staví cesty, kladou miny vlastní, zneškodňují miny položené protivníkem. To nepovažujete za regulérní boj?

      1. 2 Laban: ženisti, zdravotníci apod. samozřejmě regulérní cíle jsou – i když si to sami možná nemyslí… a normální (regulérní) bojovníci (speciální jednotky, obsluha složitých zbraňových systémů apod.) tam už taky jsou… nejsme Labane ve sporu. Zatím je např. podle mne zajímavé, že RF kolikrát eliminuje i vyšší čísla žoldnéřů, obsluh apod. (v různých „kavárnách“, „hotelech“ apod.) a západní média o tom statečně mlčí a jednotlivé státy si vozí domů své specialisty řádně „zrakvené“. Jak dlouho to ještě potrvá? Kolik různých západních generálů padne na Ukraruině i když jsou vlastně někde doma „na dovolené“… co třeba ten černej ministr války z USA? Prý byl řádně „zrakven“ v jakémsi bunkru a od té doby je pořád „nemocen“ nebo má zřejmě „home office“.

 11. A hele, ona cenzura se dá obejít. Takže toto mi bratr Alef Nula nepustil na sklo :

  „…. Teorie inkluzivní zdatnosti, navzdory standardní teorii přirozeného výběru, a tím i všem etablovaným principům populační genetiky, považuje za jednotku výběru nikoli individuální geny, nýbrž jednotlivé členy skupiny. Společenská evoluce je podle ní výsledkem vzájemných interakcí členů skupiny, násobeno úrovní jejich příbuznosti. Součet všech těchto vlivů na jednotlivce, pozitivních i negativních, pak udává jeho inkluzivní zdatnost.
  Ačkoli tu a tam ještě stále zajiskří kontroverze, postuláty teorie inkluzivní zdatnosti se potvrdily jen v ně-
  kolika málo extrémních, teoretických situacích, jaké ani na Zemi, ani na žádné jiné planetě s největší pravděpodobností neexistují. Přinejmenším dosud nikdo nezdokumentoval konkrétní případ inkluzivní zdatnosti….“

  „…. Je evidentní, že dva různé stvořitelské mýty nemohou být oba pravdivé. Naopak všechny, které dnes ony tisíce známých církví a sekt hlásají, jsou bezpochyby smyšlené. Spousta vzdělaných občanů si uvědomuje, že jejich náboženství je falešné, či přinejmenším v detailech sporné. Zároveň však znají úsloví přisuzované římskému stoikovi Senecovi Mladšímu, a sice že pro běžný lid je náboženství pravdivé, pro člověka moudrého falešné a pro vládce užitečné….“

  (E.O.Wilson : Smysl lidské existence)

 12. Bratr Alef Nula cenzuruje. Už vím proč. Má obavy o to, aby ho někdo nepřipravil o jeho pocity prestiže, statutu, vyjímečnosti výjimečnosti. Kterými se zde ukájí.
  Cenzurované médium nemůže nikdy psát pravdivě.

  1. Opravil jsem vám pravopisnou hrubku a oslovení.

   Vašich příspěvků je plná diskuse – namátkou:
   https://web.litterate.cz/chces-umrit-rychle-nebo-pomalu/comment-page-1/#comment-255538
   https://web.litterate.cz/chces-umrit-rychle-nebo-pomalu/comment-page-1/#comment-255533
   https://web.litterate.cz/do-zitrka-vyborny/comment-page-1/#comment-255424

   a pod týmž IP jich je v rozmezí jednoho roku asi sto.
   Tolik k mojí cenzuře, pane bezejmenný.

   Problém bude asi někde jinde: buď jste z nějakého důvodu neprošel spamovým filtrem, nebo jste spadl mezi ostatní „anonymy“, kteří obohacují diskusi setrvalým vysíráním. Nepíšu to poprvé: kromě známých firem jsou nejžhavějšími kandidáty na pád do stoupy právě anonymní přispěvatelé.

   Nejste-li schopen/ochoten vystupovat pod stálým jménem/přezdívkou, dobře vám tak.

   1. Jawohl, bratře !
    Jdem na pivo, ne ? Co tu budem smrdět. Dnes mám obzvláštní radost, bratře. Po asi 15 letech jsem sáhl na baskytaru….a hele – ono to jde !!!
    😀

 13. Špatná zpráva pro vítače:
  Kocáp povolil svěrače!
  Nechce ze syna muslima,
  možná nějaké smysly má –
  nejspíš už jenom zbytky
  mezi těmi zblitky.
  Nebo mu jenom jeblo;
  všechno v něm dávno zheblo.

 14. No tak nejen že mne to u této megasvině vůbec nepřekvapilo, ale pohrdám jím zřejmě natolik, že se u mne nedostavila ani škodolibá radost.

 15. Žití ve lži nakonec každého časem dostane. Lhát je možno druhým donekonečna, ale sobě jen do určitého okamžiku. Boží mlýny někdy melou pomalu, ale jistě.

  1. Docela by mě zajímalo jak tohle souvisí nejen s původním textem ale s čímkoliv co tu kdokoliv napsal. Sdělite nám toto tajemství?

   1. čekám, zda to někdo z pražských potvrdí nebo jestli to oné – aha fake.

    Třeba u nás, jisté firmy původem z holandie furt vypisují jak pomáhají těm chudým , ale jaxi taxi vidět to není. Aj ta bedna co postavili ve městě pro ty účely zela prázdnotou až ji odstranili.

    A kam ninam napsat? hmm ju a na myši máte takové kolečko…

    1. Já vím, že mam kolečko a také ho často používám nejen na vaše příspěvky, ale zajímaly mě vaše myšlenkové pochody 😁. Jo, tak kde se máte zeptat? No jistě, tady 😁, ale pochybuji, že by si někdo tady z diskutujících kupoval snídani v hotelu milá emo 😏.

 16. No jo. Koilik už starých dobrých umělců mě zklamalo. Na staré filmy s Veškrnkou se nedívám jak je mně protivná, už mám i odpor k S čerty nejsou žerty kvůli Vetchému, a 0ohádkám s Hrušínským ml. a taky už delší dobu jaksi nemůžu poslouchat Pražský výběr. Asi mu ty desky pošlu s dopisem, ať si je pouští jeho ukrajinským a africkým přátelům.

   1. No, nevím už kde, v dobách dávno minulých, když Snaživec Ropotámo za Topolánka „ministroval“ jsem se dočet, jak bývalý fanda PV si podle katastru nemovitostí našel nějaké nemovitosti v Práglu psané na Míšu K (Kapelník = krycí jméno u STB?).
    A do každé dopisní schránky narval rozšlápnuté LP od PV. Bez ohledu na to, kdo byl na schránce napsaný, však to znáte, nikdo a nic není dokonalé.
    Na konci toho příspěvku napsal, že tímto by se rád omluvil zbylým členům PV.

    https://www.youtube.com/watch?v=GG97YyaqAWM

   2. Jako Matušku z Chalupářů?
    Já tak uvědomělý nejsem.
    Příkladmo, Cimrmany jsem nejenže nevyhodil, ale dokonce si je pouštím.

   1. Ano, na toho jsem zapomněl.
    Jak píše jožka níže, dokáže odděli autorovu osodnost od jeho díla. Vim, tak by se to asi mělo, ale v tomto jsem naivní. Myslel jsem si vždycky, že v jeho díle se projevuje i jeho osobnost. A hlavně u Svěráka mě to dost mrzí.
    Kdysi jsem se tak pozadtavoval taky nad Lou Fanánkem, když jsem zjistil, že píše texty pro Michala Davida. Ale pak jsem to pochopil.
    Co by asi dnešní době řikali třeba Jan Werich, M. Horníček, jak by se choval třeba Jan Masaryk ? Ten nám tu myslím chybí.

    1. Prožidovský a proruský nacista začal úporně hledat, kdy a kde Franta Moravec (LFH), už dávněji řekl či napsal, že texty pro Šmouly, ale i pro Kolotočáře a všechny další, vyjma Tří sester a Synů výčepu, píše výhradně a jen pro peníze.
     Kdysi také přičichl k reklamnímu byznysu a viděl, jaké neskutečné peníze se tam točí, takže využívá i toho, občas za tučný obolus sestaví nějaký slogan.
     Že s uměním to nemá co dělat, že i Tři sestry jsou jen zábava a tak je třeba to i chápat.
     Řekl, že jestli ta jejich hospodská zábava produkuje i nějaké peníze nad investice, tak je to prý spíše shodou náhod, přičiněním fanoušků kapely, kteří chodí na koncerty a kupují si jejich fyzické desky.
     Franta také řekl, že Tři sestry a ještě snad Daniel Landa, jsou asi posledními subjekty, jejichž fyzické nosiče si lidé pravidelně kupují.
     Že se výnosy z prodeje fyzických nosičů už rozmělnily tak, že naprostou většinu zisku sežere distribuce, takže autorům díla zůstávají z prodeje nízké jednotky korun za fyzický nosič.
     Byl to delší rozhovor pro nějaké médium, nacista použije všechny nacistické metody k tomu, aby to našel. Je to už dlouho.

    1. Až tak? Mmch – nejsou to přece jenom o onen příslovečný chloupek odlišné věkové kategorie? Ale je-li tomu tak, měla Jiřinka štěstí víc než rozumu.

     1. On Venca Lahváč až tak vybíravý nebyl a Jiřina byla jen o 5 let starší než on.
      Navíc oba byli ve věku (když exnul), kdy už to šoupání až tak moc nejde. Navíc byl VL docela prolezlý vším možným.
      Zaslechl jsem, že tam tehdy byla docela fronta.
      No nevím , jestli měla Jiřina víc štěstí – mohla mít nemovitosti po Praze i jinde, několik desítek miliónů na kontě a tantiémy z jeho sraček, tu a tam ještě vydávaných.
      Ale je pravda, že Dášenka vypadala trošku líp.

  1. Umělec co by nedržel v Praze lajnu, ten by rychle doumělcoval. Prostě by už nedostal žádný kšeft.

   Obdobně to mají novináři. Většina jich je na živnosťák a kdyby uhnuli, nedostanou už nikdy ani korunu.

   Soudruzi posílali zlobivé do kotelen. Tihle pod most. Tohle je účinnější motivace než StB a Stasi dohromady.

  2. Tak to mam stesti. Nejakym zpusobem zatim dokazu oddelit dilo a osobnost.

   A to bych rekl, ze je zaklad. Nekolikrat se mi „postestilo“ nakouknout mezi vrcholove persony (v ruznych odvetvich) a vzdycky se ukazalo, ze nahore fouka. V podstate tech, se kterymi bych sel na pivo tam moc nebylo, takze bych musel zavrhnout vetsinu jejich dila a to mi zase prijde skoda. Takze nemam problem s dily Sveraka, ackoliv si myslim, ze lidsky to bude asi pekny zmetek.

   1. Simone de Beauvoir cituje ve svém Druhém pohlaví ženu, která pravila něco jako „provdáte se za básníka a první, co zjistíte, je, že zapomíná splachovat záchod“.

 17. Ejhle důkaz, že nejlepší a nejúčinnější rovnák na ohýbák je ochutnávka vlastní medicíny.
  Morální integrita pana Kocába vykazuje smykové trhliny. – Zřejmě poddimenzovaná a nevhodně uložená ideologická výztuž, odhaduji.

  1. Máte zásadní logický problém Zakladateli. Neexistující věc nikdy nemůže nic vykazovat, tedy ani trhliny.

 18. Jo tohle, nasednou mu vadi muslimske skoly, ve francii a nemecku mu nevadi, ake jak se to tyka jeho syna.


  Vyděsil jsem se k smrti! Udělala by z něj muslima! Chtěli se odstěhovat někam do islámského světa. Ne že bych proti nim něco měl, jsem v tomto až protivně liberální. Ale přece jen mít svého syna najednou v úplně jiné islámské kultuře, protože její manžel je Turek, tak jsem si říkal, že to ne,“ prozradil až nyní Kocáb pro Blesk, co ho vedlo k tomu, že dál své ex partnerce jasnou stopku.

  Podle svých slov si nikdy nemyslel, že by Abbasová chtěla, aby jejich společný syn konvertoval k islámu, ale obával se vlivu okolí. „Když v tom prostředí žijete… Vezměte si – kdyby šel do školy, tam to celé jede. Speciálně jejich školy vedou děti velmi nábožensky. Nechci proti tomu vůbec vystupovat, ale je to úplně jiná kultura. Navíc jsem synem evangelického faráře a říkal jsem si, že najednou by došlo k velkým různicím,“ vysvětluje Kocáb svůj postoj.
  https://zena.aktualne.cz/celebrity/udelala-by-mi-ze-syna-muslima-rika-michael-kocab-o-lejle-abb/r~06ccf0d8d6d811eea26cac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/779959/michael-kocab-dal-lejle-zakaz-udelala-by-mi-ze-syna-muslima.html

  1. Kdyby četl Hampla, Konvičku nebo další autority, tak by věděl, že u muslimů svatba znamená konverzi k islámu. Správě i u manžela, ale u dětí určitě. Konverze na druhou stranu povolená není.

   1. Vždyť to je muslimka. Jmenuje se Abbásová.

    Navíc nevím, z čeho se kdo raduje, tak to dítě nepojede do islámského světa znamená jen, že jeho muslimští rodiče budou žít tady, chodit do zdejších mešit a otravovat nás všechny.

    1. Ale pojede, pan Kocáb se tu spolupodílel na takovém prostředí, že stačí citované výroky ukázat o příslušného poručnického soudu a je vymalováno. Bude rád, že si neposedí s Čermákem, debil.

     1. Prožidovský a proruský nacista předkládá ukázku.
      Sice „lehce ideologicky zabarvenou“, ale ve své podstatě velmi výmluvnou ukázku toho, co taky umí islám.
      A nacisté vědí, že i ten Kocáb a jemu podobní, nejsou úplní debilové, byť se tak často chovají.
      Kocáb si je vědom toho, co je současný islám zač.
      Čeští nacisti si myslí, že Kocáb musel být v době, kdy prcal roztlemenou muslimku, permanentně sjetý nějakým svinstvem. Takovým, co zůstává v organismu dlouho a způsobuje specifické škody v mozku, nedosažitelné žádným jiným způsobem.
      Sám nácek vidí, že zatímco mnohé jiné „víry“ prošly nějakou viditelnou mírou proměny, islám zůstává nikoli jen vírou, ale tvrdou ideologií.
      Podle fanatických prožidovských nacistů, je taková ideologie smrtelně nebezpečná okolí. Dokonce i v případech, kdy vyznavači téhle ideologie, nemají vůči okolí, ve zkratce řečeno „početně navrch“. Takový prožidovský a proruský nacista, ten má sice pěkně nahořklé informace, od svých prožidovských a proruských, nacistických kolegů z Německa, ale ničemu se nediví, protože na průser bylo v Německu zaděláno již dávno.
      On i ten hloupý a tupý nácek vidí, co dokáže islám s pár kapkami katalyzátoru, zvaného americký dolar.

 19. Marková…, Marková…, co mi to jen…

  Nejste vy převlečená Diviška? Nebo její ségra nebo tak něco?
  Jinak to není možný!!!

  Nu, jelikož jsem staré, smradlavé a špinavé prase, mohu si dovolit prohlásit, že jste si našlápla do PĚKNÉHO hovna!
  A navrch musím napsat, že máte pravdu a že není tak moc co dodat…

 20. Případ je poučením pro veřejnost. Do propuštění dvojice Humpálová – Chrástecká ,
  zajaté islamisty cestou do Falúdžie,investovala ČR nemalé peníze. Kdepak jsou asi dnes?

  1. Vezme si nejaka islama a to znamena, ze ma na krku celou velkou rodinu,
   nejmin pres dvacet jich /a este ty knezi/ a ty ji vsichni porouceji, co vsecko smi,
   ale hlavne to vsecko , co nesmi a musi … Vychovny krutosti sou po ihned ruce.
   Prodej na trhu , za tri kozy ,nebo ctyri ovce ,neni nikdy vyloucenej..
   I maly a jeji deti , sotva je jim tri roky a nebo tak..s tim zacnou.

  2. Re: idio…

   Odpovím refrénem jedné, druhdy populární písně.

   Všichni už jsou v Mexiku,
   Buenos dias, já taky jdu…

  3. Ta jedna je v Čechách a je muslimka a ta subka je taky muslimka a podle posledních zpráv tam za nima odjela zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *