20 července, 2024

Británie dala Rwandě za příjem migrantů stovky milionů liber a odešli tam dva. Tak né asi.

Doufám, že náš Dozimetr Don Vito čte noviny, protože přesně tohle je to, čím se v rámci onoho slavného, za našimi zády podepsaného migračního paktu ohání. Že budeme ony nebohé migranty relokovat, protože ty vybrané země za to od nás dostanou peníze, a tudíž je budou nadšeně přijímat.

Don Austriano je všechno, jen ne idiot. On samozřejmě ví, že to nebude fungovat, tedy že to bude fungovat přesně tak, jako v Británii. Budeme platit jako mourovatí a na krku nám zůstanou stejně. Protože prostě nemáme žádnou páku, jak ty země donutit, aby si je vzaly. Stejně jako nedonutíme ty, ze kterých odešli, aby si je vzaly zpátky. Mohli bychom tam tedy třeba poslat tanky, ale to nemůžeme, protože už jsou všechny v ukrajinských stepích.

Jen abychom věděli, v jakých cifrách, že se to pohybujeme. Účet za vyhoštění migrantů do Rwandy je už nyní astronomický. Na základě dohody, kterou v roce 2022 uzavřel ještě tehdejší britský premiér Boris Johnson, se Londýn zavázal přispět 370 milionů liber (10,9 miliardy Kč) do rwandského Fondu pro hospodářskou transformaci a integraci, přičemž 270 milionů liber z této částky už africká země dostala.

A jen tam mimochodem Jednosměrná letenka do Rwandy pro deportovaného migranta podle kalkulací britského ministerstva vnitra vyjde zhruba na zhruba 324 tisíc Kč, protože do běžného letadla ty atomové inženýry s mačetami prostě dát nemůžete a musí mít své speciály s ochrankou.

Uzavřu to. Nefunguje to a nebude to fungovat nikde. Ty lidi se vracet nechtějí, to by asi nekraulovali přes půl Zeměkoule. Oni tu vidí pečené holuby lítající do huby, dostupné blondýnky, jejichž nesouhlas neznamená ne, a podřadné bělochy, kteří jim to poskytnou. Rakušan zase lže. Když je jednou vezmeme, už nikdy se jich nezbavíme. To je naprostá utopie. A platit jiným zemím za to, že si je vezmou zpátky je evidentně utopie taky.

Jediná možnost je je prostě nepřijímat. Vůbec. A zřetelně jim to dát na vědomí. Za mě klidně ostnáčem kolem celý Evropy, pořád to vyjde levnějc. 🙂

27 thoughts on “Británie dala Rwandě za příjem migrantů stovky milionů liber a odešli tam dva. Tak né asi.

 1. Citace z článku: „Jediná možnost je je prostě nepřijímat. Vůbec.“

  Rozhodně nesouhlasím. Takhle dogmaticky nemůže fungovat migrační politika. To je absence politiky, nikoliv politika. Můj pohled, jak by to mělo fungovat je přísné nastavení podmínek a jeich důsledné vymáhání.

  – Nemáš žádný doklad totožnost? Sbohem.
  – Jako první krok pro jakékoliv další jednání tady podepíšeš prohlášení o respektování zákonů hostitelské země. Speciálně tady vlastnoručně extra zakroužkuj potvrzení, že v případě rozporu mezi zákony země a jakýmkoliv jiným systémem, jako třeba šaria, budeš se řídit zákony země kam migruješ. V případě porušení zákonů země, bude řízení se jiným systémem, jako třeba šaria, považováno za přitěžující okolnost a důvod k bezpodmínečné deportaci. Nechceš podepsat toto prohlášení? Tak sbohem.
  – Základním prvkem, na kterém začneme, je půlroční povolení k pobytu, během kterého si musíš sehnat nějakou práci. Toto povolení může být prodlouženo maximálně na jeden rok, pokud nemáš dostatečnou jazykovou výbavu, aby ses dorozuměl v oficiálním jazyce dané země a potřebuješ si osvojit jazyk na alespoň elementární úrovni. Pokud si po uplynutí lhůty půl až jeden rok neseženeš práci, tak sbohem.
  – Nárok na jakékoliv dávky máš až po odpracování dvanácti měsíců v hostitelské zemi. Pokud jsi sem nepřišel s žádnými prostředky, kterými by sis po tu dobu zajistil živobytí, tak sbohem. Neměl jsi sem cestovat a raději ty prostředky použít na zajištění existence někde mnohem blíže své domovské země.
  – Speciální dodatek: Abys neřekl, že jsi utlačován, dostaneš výhodu jakou nikdo jiný z občanů hostitelské země. Pokud o to stojíš, můžeš tady potvrdit svůj souhlas s přednostním právem na jakékoliv mRNA očkování, speciálně pak proti covidu. Víme, že pro tebe jako migranta nemusí být snadné zajistit si zde lékařskou péči a tak ti tímto vyjdeme vstříc.

  1. Příliš složité. Byla by z toho stejná bramboračka, jako vidíme na západ od nás.

   Postačující je, že každý „uprchlík“ musí žádat o azyl v nejbližší bezpečné zemi“. Šmidra.

   1. Ne, není to složité. Jestli vám takhle stručně napsané body připadají složité, jak vůbec můžete používat jakékoliv služby na internetu, jako třeba registraci a používání emailové schránky?

    Vámi zmíněný bod neřeší už vůbec nic. Minimálně pro tu nejbližší bezpečnou zemi by musely být stanovena nějaká pravidla, jako jsem uvedl já. Pokud nebudou, stačí aby třeba nějaký turek emigroval do Řecka a pak už se v rámci EU může přesunout kamkoliv bez omezení. Alespoň nějakým základním strukturovaný bodům, jako jsem uvedl já, se prostě nevyhnete. Alibistickým prohlášením o nejbližší bezpečné zemi jen přesunete problém jinam, ale nevyřešíte ho a on se k vám po čase jinou cestou vrátí.

    1. Nepovažuji se za spasitele světa. Bohatě mi stačí „nejbližší bezpečný stát“. Ten nemusí být definovaný. Je to vlastně dané definicí státu, jehož občané mají nárok na ochranu. To nesmí mít v rukou EU.

     1. Souhlasím s tím, že tohle by mělo být věcí jednotlivých států a nikoliv EU. Ale jednoduché přehození zodpovědnosti na nejbližší bezpečný stát přece není řešením. Jestliže jakýkoliv stát EU bude mít „děravou hranici“, je to problém pro všechny státy EU. Kvůli pravidlům pro volný pohyb osob v rámci EU. Proto by měl mít ideálně každý stát EU, anebo minimálně alespoň ČR, nějaká svá pravidla pro migraci. Přehodit veškerou zodpovědnost na vnější státy EU a důvěřovat, že se chovají racionálně, je velmi krátkozraké. Minimálně definici pravidel pro ČR se prostě nevyhnete.

      1. Představte si prostou situaci. Zajdete si , například ve třadvacet hodin k bankomatu pro hotovost. Za vámi zvědavě nahlíží pětice atomových inženýrů. Bydlí ve stejné budově, jako je spořitelna, spořitelna je zahraniční instituce a proto si může cizince ubytovávat dle rakouských pravidel. Vyzvednete si peníze?

       1. Peníze s vyžádám, ale když vyjedou, nechám je tam a odejdu. Z povzdáli pak budu sledovat srážku pěti atomových makovic u bankomatu.

  2. Proč by měla fungovat migrační politika???
   Vyžadovat respektování zákonů, které nejsou zákony, ale diktáty podvraťáckého ksindlu, v kterých se nikdo nevyzná. Jsou jich desítky tisíc, a každý diktát kazisvětů má několik výkladů.

   „Jediná možnost je je prostě nepřijímat. Vůbec.“
   Žádné azyly, nanejvýš pracovní povolení a pobyt na dobu určitou, krátkou, s možností prodloužení.

   Krimigrace je organizovaný zločin mezinárodních zmetků. Kalergismus.

 2. ,,září 2015 – Uprchlíci ze Sýrie a dalších zemí by podle ministra financí Andreje Babiše z hnutí ANO mohli v Česku obsadit tisíce pracovních míst, o která místní nemají zájem. Babiš to řekl v Lucemburku po jednání ministrů financí zemí Evropské unie.“

  Jj, jen blbec nemění názory. Škoda, že k tomu dochází s desetiletým zpožděním.

  1. Průšvih je, že on měl vlastně pravdu. Ať se Vám tolíbí nebo ne. Akorát zase jako vždycky s předstihem. Snad proto, že si toho všiml za kopečkami a poznal – kam to naše školství vede.

   Stačí se jen kouknout tak kolem dokola – kolik mladých je ochoto pracovat, kolik ji doluje finance v prapodivných neziskovkách a kolik jich místo odborného vzdělání má to prapodivné sociální.

   Spočtěte si kolik za poslední dvacetiletí mladých se vbyškolilo na pracovně výrobní pozice a kolik na to nicnedělající flákando grando.
   A přitom je to zcela jednoduché – všimnout si co z těch našich škol leze, – žádné odbotnost, BLBONI

 3. Nemáte pravdu. Ono to funguje přesně jak má. Zaplacené peníze se nevypařily, ale jsou na správných kontech. Ostatní je nepodstatné a migranti ještě mnohokrát budou zobchodováni.

 4. Rwandští kanibalové znásilnili a snědli školačku
  iDNES.cz, 14. 10. 2005
  https://www.idnes.cz › zpravy › zahranicni › rwandsti-ka…

  Jest nám třeba do Rwandy poslat šupem především Rakušana, včera bylo pozdě.
  Rwandští strávníci nám budou jistě vděční, při jejich apetitu.

   1. Nejde vo vraceni uprchliku vubec. Jde vo podvod a vod zacatku a co nejvic ukrast evropanum pod kazdou zaminkou, co nejvic a davat afroarabum..

 5. Snědí míšenci hned tak nebudou.
  A to z důvodu rozdílných životních strategií lidí z různých civilizačních okruhů. Zatímco u nás je strategie mít míň potomků, lépe se o ně starat a v rámci možností tvořit což nás spolu s důvěrou pro státní instituce dovedlo na vrchol civilizace (v minulých staletích) je to v Africe jiné.
  Tam je preferovaná strategie mít v domě hojnosti co nejvíce potomků. Lidé se v době hojnosti mnozí, zároveň jsou věrní rodině a klanu (státy jako umělý „konstrukt“ tam u nich moc neřeší). Lidé se množí a co se stane pokud zdroje dojdou? Vypuknou meziklanové války, leckdy hraničící s genocidou jiného klanu, kdy se klan který likviduje „konkurenci“ snaží předejít podobným problémům v budoucnu, pokud by ho konkurence přečíslila.
  A teď si vemte, že se ti lidé dostanou sem. Do relativní hojnosti. Co asi udělají? Přeci to, co mají zakódované genetickým výběrem minulých tisíciletí. Začnou se množit a zvát sem své soukmenovce.
  To je jeden problém.
  Druhý problém tvoříme my. Je nás stále méně (produktivní generace) a zároveň nám upadá průmysl a zemědělství. To ve výsledku hrozí nedostatkem.
  A co se stane když vypukne nedostatek a „plaváčci“ nedostanou to co chtějí?
  Začnou se bouřit, vypuknou války o suroviny a zdroje. Ve výsledku se tak Evropa rozpadne na množství soupeřících skupin a oblastí, z nichž některé, které se udrží „čisté“ možná položí základy nové evropské civilizace. Pokud nebudou asimilovány, nebo rovnou zničeny a vyžrány.
  Kalergiho plán na tvorbu nové snědé evropské civilizace možná vypadá na papíře hezký a pro některé „mecenáše“ přitažlivě, avšak je odsouzen k neúspěchu kvůli přirozenosti těch, kteří sem mají být za účelem jeho realizace navezeni (pokud je migrace plněním Kalergiho plánu).

  1. Krimigraci organizuje stejná mafie jako GreenDeal a válku do posledního Ukrajince. Životní strategie z toho můžete vypustit. Debilizace napáchá požadovaný směr, pokud nenastane zázrak.

 6. Relokace krimigrantů je další z židovských podvodů. Ksindlové preVít Rakušan nebo Boris Johnson jsou škodná, přisluhovači banksterů. Cíl zůstává; zlikvidovat bílou rasu a spáchat vykořeněné zdebilizované snědé míšence. Snadno likvidovatelné.

   1. Děti vychovává nepřítel
    Rodiče většinou utrácí svoji životní energii v práci, jsouce ožebračováni, aby jim nezbyla energie, zatímco životní energie potomků je ovládána poskoky kazisvětů. Podle toho dopadají volby, ať už mocenské nebo životní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *