16 dubna, 2024

Albert v Belgii a Nizozemsku zakazuje nože

Útoků noži a agrese ve společnosti prý narůstá, tak je třeba ty nože přestat prodávat, a všechno prý bude zase sluníčkové krásné.

Po útoku nožem na prodavače

Ano, až do takové fáze hlouposti a stupidní politické korektnosti naše společnost dospěla. Místo, aby se snažila vyřešit skutečnou příčinu problému, vymyslí si zástupný problém ala nožíky v obchodě, které samozřejmě desítky let nedělaly žádný problém, ale s ideály neřízeného multikulturalismu najednou úplně náhodou problémem jsou. Možná zruší i zahradní potřeby, protože tam jsou zase třeba sekery a různá páčidla na dřevo, a ty mohou přece taky potencionálně zdivočet a začít zabíjet nevinné kolemjdoucí a prodavače. Jsem zvědavá, kdy i my budeme na nakrájení řízků potřebovat zbroják.

Proč se pořád tváříme, že problém není u migrace samotné, ale u všeho ostatního okolo, ideálně u původního obyvatelstva, které neodevzdává dostatečně mnoho a dostatečně rychle, a tím úmyslně a zcela nezodpovědně podporuje tuhle agresivitu a nepřizpůsobivost příchozích? No protože od té doby, co madame Merkelová pozvala do Evropy statisíce atomových inženýrů a lékařů z afrických buší, se nelegální migrace jako mávnutím kouzelného proutku stala jedním z nejvýnosnějších byznysů s lidmi, co kdy náš svět viděl. Tisíce a desetitisíce lidí se živí tím, že nám sem importují a „asimilují“ tyhle převážně testosteronové jinochy, mnohdy se zkušenostmi z nejbrutálnějších lokálních válek a konfliktů. Od těch pašeráků, co nám je sem ve velkém za těžké prachy (jejich) vozí, po neziskovky, které dělají, že se tu o ně za těžké prachy (naše) starají.

Tady prostě není vůle tohle šílenství ukončit, ba naopak. I my jako Česká republika jsme v zastoupení ministra vnitra Rakušana podepsali vyděračskou dohodu o dalším a dalším přerozdělování migrantů, kterým neumíme, a hlavně nechceme říct dost. Dost, Evropa už nikoho z vás nepřijme, nejezděte sem. Nebudete muset umírat po stovkách v přeplněných člunech, jako se to stalo teď u Kanárských ostrovů. Protože dokud budou mít pocit, že v Evropě je ráj, budou umírat na moři, a to svoje peklo si stejně vezmou s sebou k nám. I jejich krev tak mají tito profesionální importéři na svých rukou.

A tak všechny ty vypálený kostely a kusy naší historie nenávratně mizí v plamenech a v ghettech lidí, kteří nás přes to všechno z duše nenávidí. Nenávidí za to co máme, za to, co jako Evropané umíme, i za to, že jsme si je sem vzali. Za to, co naši předkové museli těžce odpracovat a vybojovat. A nepokrytě nám to dávají při každé sebemenší příležitosti najevo. Pak už stačí jen škrtnout. Ten doutnák tu je.

A na závěr ještě jedna poznámka. Jak chcete pomáhat těmto chudým zemím, když jim vezmete nejvýkonnější pracovní sílu a inteligenci? Co myslíte, že jim zbyde a kdo se tam bude starat o jejich vlastní stát? Nechcete se náhodou starat jen o svoje zisky a neziskovkářská korýtka na jejich úkor, protože jejich osud a osud jejich vlasti, ke které pořád tíhnou, je vám ve skutečnosti úplně fuk?

53 thoughts on “Albert v Belgii a Nizozemsku zakazuje nože

 1. Možná, že on ten Albert v Nizozemsku a Belgii ani tak nezastavuje prodej nožů, jako jejich volné vystavení v samoobslužných regálech. Hádal bych, že s úmyslem, tak jak to jde, chránit zaměstnance i nakupující veřejnost. To samozřejmě nic nemění na tom, že neschopnost či jakkoli vypočítavá neochota připouštějící imigraci z kultur, jakou „bílá“ civilizace není schopna absorbovat, je zločinem. Případ oněch Albertů je dalším důkazem.

 2. Křesťané spolecně s muslimy lovili v Africe otroky, které prodávali křesťanům v Americe na práci.
  Historie se opakuje. Jenom lov probíhá médii a otroci se hrnou sami.
  Přes moře je dopraví pašeráci a křesťanky si je na březích Evropy přeberou a odvezou do chovů.
  Západní hodnoty staletá tradice.

  1. to mas popletene
   trh s otrokmi je moslimska zalezitost az po dnesok, hoci teraz nie je politicky kokretne o tom hovorit
   krestania sa v tom angazovali len velmi kratko a nakoniec otroctvo zakazali

  2. Je to obráceně. Lovci otroků užbnepřiplouvají k břehům Evropy, dokonce až k irským břehům aby lovili otroky. Oni se sem stěhují. A říkají „Všechno vaše je nyní naše. Jste od toho abyste nám sloužili. Protože Alláh nám dal tuto zemi “
   Někteří zdejší se cítí být obohaceni.

   Nedivím se. Třeba neziskovky.
   Jako v případě gender dysforií. Čím více dysforiků, tím víc zakázek. Je třeba je aktivně vyhledávat. Hledat a nalézat známky dysforie. Už od ranného dětství. Posilovat a podněcovat. Vyzývat k vyzkoušení si role opačného pohlaví. Převážně u kluků. Vybrané zmanipulované připravovat k „tranzici“.

 3. Předpokládám, že zákaz bude podle íngliš vzoru.
  Tzn. člověk nebude smět nosit v kapse kapesní nůž jehož čepel je delší, než stanovená mez, např. 5 cm.
  Jinak by bylo dobré, kdyby soudruzi zakázali prodávat a používat provazy. Vždyť kolik lidí se oběsí…
  Anebo by taky byl dobrý zákaz jízdy v autech.
  Rovněž by bylo smysluplné prosadit zákaz postelí v nemocnicích. Kolik lidí v nich umře… ?

  1. Proto nejen v Londonistánu, základní obrannou strategií je odstraňovat potíže dříve než nastanou, Nelze-li vzdálit potíže, nutno vzdálit sebe.

   1. „Tady proste neni vule“….
    Opravdu stupidni prizemni tema clanku , snaha a zajem si lecit svoje komplexy
    na jinych , zase vsichni ironizuji s posmesky , s nadhledem , uspokojeni ,
    ze se muzou patlat s hovadinama , ktery nestoji za povsim..
    Opravdu podstatne udalosti ji nezajimaji.
    Pak do toho zaplete tupa hajzlbaba merkel, ubohe zvasty vo vobohacovani nemaji koncu , do toho, ze i my Cesi /to se nesmi vynechat/, neco podepsany nejakym nejakym hovadem a ukajeni a masturbace musi pokracovat ..
    Povysenost autorky nad sluhy ,ty co nezajima co delaji na jedne strane a zaroven s sebeponizovanim se stroura do zasmradlych odpadku , vseho druhu..
    „Tady proste neni vule“ , to teda neni. U autorky.
    Nema na to , aby trochu nekde zahledla umysly a zajmy tech ,
    kteri tyhle veci organizuji ,manipuluji a realizuji..
    Nema na to aby videla priciny a demagogicky rozpatlava jako mnozi,
    lacine nasledky..
    Rajtuje na pitomostech , ze noze zakazou atd.
    Tady proste neni vule a nic jineho..

    1. Re: Anonym

     A „autorka“ je co?
     To je něco podobného, jako motorka, akorát že to má více koles?
     V souvislosti s tvým blábolem mne nic smysluplnějšího nenapadá.

 4. Všichni víme, že zákaz nic nevyřeší. Zabíjet se dá autem, cihlou, naostřeným šroubovákem atd. Pokoušet se něčemu zabránit nějakým zákazem je akce vhodná totálního idiota. Co takhle zakázat idioty?

  1. Kdyby jenom jmenovaným. Toby museli zakázat sklo, železo, v podsttě vše se dá s kapkou zručnosti či trpělivosti „upravit“. Dokonce u geologická kladívka, jak nám praví jistý film. Dokonce i plasty /auta/ jsou nebezpečná. Horší je zda se dají upravit ti oní ,co to nařídili. Ale zase, kouknete-li se lépe na Albert postupné a konečné majitele, tak nějak se vůbec, ale vůbec nedivím.

   1. A nezabudnite na pera a ceruzky. Nevideli ste, ako John Wick zabil ceruzkou aspon 5 ludí? A to su ceruzky dovolene aj v skolach a pisu s nimi deti!!! rozum mi z toho zostava stat!!!

  2. Napíšu. Máte pravdu, kocoure. NAjdou u vás nůž a řeknou máte zbraň. Nikoliv. Mám nástroj.
   Mohu s ním nakrájet chléb a podělit se s hladovými. Můžu s ním odřezat bezpečnostní pásy a zachránit někomu život. Můžu s ním odehnat nějakou šelmu ohrožující někoho na životě. A ano, mohu s ním i ublížit.
   Pořád je to ale o tom signálu, který pošle ruce mozek.

 5. https://en.wikipedia.org/wiki/July_10. např. :
  1890 – Wyoming is admitted as the 44th U.S. state
  1921 – Belfast’s Bloody Sunday occurs with 20 killings, at least 100 wounded and 200 homes destroyed during rioting and gun battles in Belfast, Northern Ireland
  1940 – World War II: The Vichy government is established in France.
  1940 – World War II: Six days before Adolf Hitler issues his Directive 16 to the combined Wehrmacht armed forces for Operation Sea Lion, the Kanalkampf shipping attacks against British maritime convoys begin, in the leadup to initiating the Battle of Britain.
  1941 – Jedwabne pogrom: Massacre of Polish Jews living in and near the village of Jedwabne.
  1951 – Korean War: Armistice negotiations begin at Kaesong.
  1985 – The Greenpeace vessel Rainbow Warrior is bombed and sunk in Auckland harbour by French DGSE agents, killing Fernando Pereira.
  1991 – Boris Yeltsin takes office as the first elected President of Russia
  1997 – In London, scientists report the findings of the DNA analysis of a Neanderthal skeleton which supports the „out of Africa theory“ of human evolution, placing an „African Eve“ at 100,000 to 200,000 years ago.
  1998 – Catholic Church sexual abuse cases: The Diocese of Dallas agrees to pay $23.4 million to nine former altar boys who claimed they were sexually abused by Rudolph Kos, a former priest.
  2000 – Bashar al-Assad succeeds his father Hafez al-Assad as President of Syria
  2008 – Former Macedonian Interior Minister Ljube Boškoski is acquitted of all war-crimes charges by a United Nations Tribunal.
  2012 – The Episcopal Church USA allows same-sex marriage
  2017 – Iraqi Civil War: Mosul is declared fully liberated from the Islamic State of Iraq and the Levant by the government of Iraq.
  Births :
  1509 – John Calvin, French pastor and theologian (d. 1564)
  1856 – Nikola Tesla, Serbian-American physicist and engineer (d. 1943)
  1942 – Ronnie James Dio, American singer-songwriter and producer (d. 2010)
  Deaths:
  2015 – Omar Sharif, Egyptian actor (b. 1932)

 6. Moc se omlouvám za OT, ale prostě mi to fakt nedá… to jsou ty asociace či co…
  Michal a Petr ve své dnešní analýze napsali mj. toto:
  „30. června vydal Zelenskyj další rozkaz, tentokráte o povinné výuce angličtiny od mateřské školy. Podle nejnovějšího rozkazu se každý Ukrajinec bude muset rychle naučit anglicky, a to ve speciálních kurzech, které prý zaplatí EU. Anglické filmy a pořady v televizi se už na Ukrajině budou moci vysílat pouze v anglickém jazyce! Kdo nebude umět plynule anglicky bude vyhozen ze státního zaměstnání!“

  Nelze nevzpomenout v této souvislosti na slavné Haškovy povídky z Bugulmy, také s přesnou citací:
  „Všemu obyvatelstvu Bugulmy a újezda! Rozkazuji, aby všichni ti z celého města i újezda, kteří neumí číst a psát, naučili se tak během tří dnů. Kdo po té lhůtě bude uznanán jako negramotný, bude zastřelen.
  Velitel města: Jerochymov“

  1. V tom pripade poleti ze zamestnani i on. Prezident je totiz statni zamestnanec.
   Nebo to „plynule“ bude tak nejak prizpusobeno lokalnim podminkam a uplatkum.

  1. Ne, já těmhle zprávám o tom, jak Češi nemají peníze nevěřím. Protože na vlastní oči kolem sebe vidím úplně něco jiného.

    1. Vidím co vidím. Silnice ucpané novými auty, u nás na j.Moravě plno vymóděných cyklistů na drahých kolech, vlaky a nádraží plné lidí na dovolenou, samý festival vseho možného, slavnosti všeho možného. Že by u nás na vsi někdo pracoval na poli nevidím. Na zahradě gril, bazén, okrasné zahrada. To je všechno zadarmo ?
     Nikoho nějaká Ukrajina netrápí a Fiala a spol.jim vyhovuje.

     1. Já třeba kolo nemám vůbec, auto mám starší a porouchané, spravuje mi ho syn. Mladí kolo mají, jestli bylo drahé když ho před 3 lety kupovali, opravdu nevím. Vlakem nejezdíme. Ta doprava k vlaku taky něco stojí a ne všude se s ním dostaneme.
      Bydlíme na vesnici, podle odhadce, který loni oceňoval barák, je v zanedbaném stavu. Okna nemáme všude vyměněná a nebožtík nedovolil zbytek vyměnit. Obložení dveří dělal jeho děda, který byl mistr na fládrování či jak se to píše. Bohužel zub času se už na nich podepsal, děd umřel začátkem 80 let.
      Při těch cenách teď a díky tomu, že mě propustili z práce, se barák jen tak neopraví. Ale zase mě nechali pracovat aspoň do 61 let, jiní takové štěstí neměli a dostali padáka v 60 letech. V Polsku by se to nestalo, tam jsou lidé chránění od 55 let.
      Na polích se dávno nepracuje, levná a dotovaná produkce v zahraničí zničila poslední výrobce. V novém traktoru se u nás prohání soukromý malý zemědělec, pobírač dotací na úsdržbu krajiny. Jézeďáci mají starší traktory, koupené za bývalé vlády, dotace také pobírali.
      Nový ředitel propustil nějaké zaměstnance, omylem ty před důchodem a zbytek hlídá z malého vrtulníku, nebo vírníku či jak se to malé vznášedlo jmenuje.
      Gril máme také starší, bazén stavíme každý rok, stejně jako sousedi, kterým okrasnou zahradu dělala firma před 3 lety. Letos sousedka několikrát křičela na děcka, že nemá prachy! Sousedi mají bazén asi 6 let a my 3 roky.
      Já si okrasnou zahradu dělala sama, záhony se zeleninou mám ožrané od hryzců (návnady odmítají žrát), něco od slimáků. 13 kuřat mi zadávila kuna, později ulovila i 3 slepice, prý je ta svině chráněná.
      Na vládu každý nadává, Ukrajinci vadí všem. A to žiju na Moravě, blízko Kopřivnice, kde je průmyslová zóna. A to jsem jezdila i do Nošovic, díky Korejcům budu mít důchod vyšší než zeťákův otec, který celý život makal v Tatře.

     2. Iggy, ty co na to nemají na drahých kolech, v nových autech, dokonce ani na nádražích, aby cestovali, neuvidíte. Hlavně, že máte cizokrajně znějící nick.

 7. Natierat maslo lyzicou na chleba? celkom sa da….

  Ale tesim sa, ako v mesiarni budu porcovat maso nejakou masiarskou lyzicou. Pri zvlastnom povoleni a zbrojnom pase mozno i nozom. Ale len sa priplatocek……

    1. ČD jdou s dobou – nabízejí křupavé červíky nebo cvrčky, bratru sáček za 115 Kč (třeba Slovácký expres). Uplácané.

  1. Jakýpak maso nožem? Na ty amarouny z červů a řas stačí tupá lžíce nebo dvě tyčky.
   Maso bude jen pro vyvolené a jejich rodiny.
   Sekery na dřevo? Topit se bude přece elektřinou. Na příděl jako za Caušeska.
   Jenom ti podvolení samozřejmě.
   Snad nad pustí do Afriky místo těch jejich inženýrů.

 8. No logicky, musí se udělat více bezpečí. Takže je nutno zakázat všechno ostré, hořlavé, jedovaté, vše čím se dá tlouct, páčit, rozbíjet, škrtit, dále vše čím se dá najíždět do lidí. Určitě jsem na spoustu věcí zapomněl, ale mám plnou důvěru v naše vedení, že seznam dotáhne k dokonalosti.

  1. To jsem netušil, že mají kocouři tak dlouhé vedení. Zákazem nožů začal Albert, ostatní budou valem následovat. Pak zakážou vidličky, atd….. Jéžiši pak si nože budeme kupovat v Rusku.

    1. Lovecký nůž z Finska, uhlíková ocel v bříze a parohu. Spíš suvenýr, na práci nepohodlný.
     Ostatní včetně multikleští mám v kvalitě podle účelu. Od Číňan & Lidl až po kvalitní materiál.
     Výborný poměr cena/výkon má značka Moraknive. Cestovní kombajny Victorinox či Wenger. Ocel by mohla být lepší.
     Nůž je jedním z velmi zajímavých témat. Z mého pohledu je všednodenním užitečným základním nástrojem. Ne zbraní.

   1. Re: JS

    Jste hloupej Jožan. Úplně a ganc.
    Na vojně bylo potupou, aby druhoročák nejedl bagrem, nýbrž příborem.
    Proto jsem si bagr (lžíci) jednoduše nabrousil.
    Šlo to. Řízek jsem rozklofal na dvě doby. I s tužším hovězím jsem si lehce poradil.

    Jinak na výrobu obyč nožíku z domácích zdrojů vystačíte s černým plechem o síle 1,5 mm. Dvojka je sice lepší, ale vybroušení ostří trvá „moc dlouho“.
    Výroba samo domo nože se počítá i na jednotky minut podle dostupnosti nářadí.

     1. Re: Schumi

      SOuhlasím. Já taky baštím jen bagrem. Ale je faktem, že mne k tomu vedli už mí dědové a ujcové, protože coby příležitostní hlídači mne museli nejen zachovat při životě, nýbrž i občas nakrmit.
      No a k tomu patřilo i vaření a mytí nádobí.
      Nu a kdo by zbytečně myl jeden nůž a jednu vidličku navíc…

      PAk jsem ovšem občas ocenil tento spečl přístup k hygieně a ekologii (bo voda), když jsem měl některou ruku v sádře. A že jich zas tak málo nebylo…

  2. Paní Marková,
   když jsem četl tento Váš text, najednou jsem zaslechl nějaký rachot v komoře – a musel to být řádný randál, abych ho slyšel na tu dálku až do svého pokoje.
   A on tam v trezoru poskakoval a lomozil sám od sebe samopal, spolu s ním i brokovnice a dokonce i stařičký a už dýchavičný škorpion 61 se k nim přidával. Ještěže mám (v souladu se zákonem) munici uloženu odděleně od zbraní, čerti vědí co by se jinak mohlo stát. Jsou nějaké nadržené či co…..?
   To je jen metafora, to dá rozum.
   P.S. ČZ 75 mezi nimi nebyla, ta je skoro na trvalo v nočním stolku…. podle potřeby i s municí. To metafora není.

   1. Pane Godot.
    Už zůstane jen to rčení,když Bůh dopustí i motyka spustí.
    Je také možné,že odeberou střelné zbraně všem mimo policii a armádu.
    Co asi udělá myslivec,kdyby se někdo sápal na jeho manželku?
    Já to považuji,jako léčení rakoviny,podáním studeného obkladu.

    1. To bude najednou ukradených, utopených a jinak poztrácených pifátek. Abych se přiznal, stále čekám, kde s tím už Austrian začne:((

  3. ale no tak, Vy ještě potřebujete kupovat nože. Já mám sbírku ještě z výbavy, docela slušných, kvalitních. nechybí ani jeden z celé tehdy výbavové serie a na fšecko.- njn . co vydržely léta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *