27 května, 2024

Schůzka Putina a Prigožina.

Tiskový mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov potvrdil setkání Putina s Prigožinem 29. června.

Prezidentův mluvčí Dmitrij Peskov řekl, že 29. června, pět dní po vzpouře, se šéf ČVK WAGNER Jevgenij Prigožin setkal s Vladimirem Putinem. Setkání se konalo v Kremlu a trvalo asi 3 hodiny. Zúčastnilo se ho 35 osob včetně velitelů odřadů wagnerovců

Podle Dmitrije Peskova prezident zhodnotil, co se stalo, a nabídl zástupcům wagnerovců varianty řešení a možnosti zaměstnání.

Schůzky se zúčastnil také šéf Ruské Národní Gardy Viktor Zolotov a šéf zahraniční zpravodajské služby Sergej Naryškin. Při té příležitosti připomeňme, že kvůli sabotážním akcím u průmyslových objektů nyní ruská Garda posiluje svoje stavy a úzce spolupracuje se soukromými bezpečnostními službami strategických podniků. Tyto bezpečnostní služby jsou u nás často nazývané soukromými armádami a koluje o nich množství „zasvěcených informací“, mnoho komentátorů se těší, až se vzbouří a sesadí Putina. Pro Ruskou Národní Gardu by byli zkušení wagnerovci s mnohaletými bojovými zkušenostmi v Rusku i zahraničí dobrou posilou. Většina z nich jsou původně profesionální vojáci, kteří po ukončení aktivní služby v armádě odešli do důchodu a začali pracovat pro Prigožina.

Těším se na zasvěcené analýzy našich „odborníků na nepřítele“.
Zejména těch, kteří si myslí, že nejdůležitější kladnou vlastností vrchního velitele je neustálé twítování a tikťokání selfíček a výroba zpráv ve stylu „z komára velblouda“.

68 thoughts on “Schůzka Putina a Prigožina.

  1. Ti bolševici jsou hrůzou bez konce pro „civilizovaný Západ“, nedej bože, aby je někdo vzkřísil.
   TO by byl fičák ( copyright Zdechovský).

  2. Je nacase, abyste si dostudoval historii. V „predbolsevickych dobach“ byly soucasti carskeho Ruska:
   – dnesni Finsko
   – tretina dnesniho Polska
   – dnesni Litva, Lotyssko, Estonsko
   – dnesni Belorusko, vetsina Ukrajiny (bez Podkarpatske Rusi a Lvova), Moldavie (Besarabie)
   – cele Zakavkazsko, tj dnesni Armenie, Abchazie, Osetie, Gruzie, Azerbajdzan
   – cela stredni Asie, tj Kazachstan, Kyrgyzstan, Uzbekistzan, Turkmenistan a Tadzikistan
   – do roku 1867 take Aljaska

   1. Jj, tohle mne vzdycky napadne, kdyz slysim o ukrajinske dekomunizaci. Navrat pred 1917. Zakarpati fuc, volyn fuc, Malorusko fuc, Krym fuc…

 1. Chcete-li se dozvědět více o wagnerovcich, historii, vybavení a vůbec, doporucuju na slobodnom vysielaci pořad Casus belli 180 (ten poslední)
  Prigožin není hlavní a jediný vůdce/majitel armády.
  Jedním z diskutujících Martin Koller.

  https://slobodnyvysielac.sk/relacie/casusbelli/

  Aktualne na Radiozurnalu zklamaně konstatovali, ze není důvod nevyužívat služeb wagnerovců i nadále na UA bojišti.
  S čímž koresponduje zjištění západních rozvedek, ze stanové město v Bělorusku zeje prazdnotou.

 2. Velice dobrou analýzu k tomu SVP (Speciálnímu Vojenskému převratu) má Pjakin.
  Z dosavadních událostí bych usoudil, že průběh byl nějaký takový:
  Prigožin volá před delším delším časem Putinovi: … hele, voni mě tlačej do nějaké vzpoury …
  Putin: … dělej co Ti řeknou a kam Tě vedou, potřebujeme identifikovat, kdo tomu vlastně velí … včas dostaneš signál, kdy máš skončit …
  … nebo tak nějak 🙂

 3. Tak jako jsou manévry na západě,tak i na východě,
  Je to přeskupení sil,kdyby se něco valilo ze západu.zadržet to už v Bělorusku.
  Čeká se na ten summit,jestli vykročí k jednání,nebo k válce.
  Jak víme,summit už je jen potvrzením jednání,dojednání před summitem.

 4. Analytici jsou lehce zmateni zprávou o Putinově setkání s Prigožinem. Tady je jeden celkem rozumný pohled z ruské strany
  1. Z právního hlediska Prigožin už není vzbouřenec, protože trestní řízení o faktu vzpoury bylo uzavřeno a žádné nové nebylo zahájeno. V souladu s tím stát nemá vůči Prigožinovi žádné právní pohledávky nebo je zatím nemá (výslechy svědků týkajících se smrti pilotů pokračují). Neexistují tedy žádné právní překážky, které by takovým jednáním bránily.
  2. Z politického a historického hlediska fakt vzpoury nikam nezmizel. Z politického hlediska je však setkání Putina s Prigožinem žádoucí, aby se dohodli o detailech, které nebyly projednány při dohodě 24. června s Lukašenkem a Bortnikovem. Tehdy Prigožin dostal všeobecné bezpečnostní záruky, ale zůstaly otázky ohledně budoucnosti PMC „Wagner“, Prigožinova podnikání a jeho osobních záležitostí. Ukázalo se, že stát je v řadě případů na Prigožinových strukturách velmi závislý a jejich náhlé zničení by vedlo k vážným škodám na straně státu. Proto se provádí revize způsobů další práce s wagnerovci, která umožní státu v řadě oblastí je postupně nahrazovat. Dalším bodem je Prigožinovo podnikání, kde sice o něco přijde a něco mu zůstane.
  3. Po událostech z 23. a 24. června řešil Putin problém minimalizace následků toho, co se stalo, a vyhýbal se scénářům, o nichž se vědělo, že pro stát budou neúspěšné, jako jsou ústupky vzbouřencům nebo masové krveprolití v Rostově a Moskevské oblasti. Ze všech v té době dostupných možností byla vybrána ta nejméně škodlivá pro společnou věc, kdy byly minimalizovány ztráty (i když mrtvé piloty nikdo nevrátí), odstraněna hrozba povstání a stát si zachoval možnost využít personál soukromé vojenské společnosti PMC „Wagner“ ve vlastním zájmu, ale za jiných podmínek. Odsud pramení nespokojenost těch, kteří se nedočkali střetu „Wagnera“ s Rosgvardií ani v Rostově ani na cestě do Moskvy.
  4. PMC „Wagner“ se nelikviduje, ale restrukturalizuje. Proto se Prigožin může volně pohybovat po zemi, část svého podnikání si ponechá v Rusku a jeho zbraně a peníze se mu vracejí. A zároveň je vystaven obstrukcím ve státních médiích (aby se snížila úroveň popularity Prigožina a PMC „Wagner“ v masách, která je snahou státních médií opět vyzdvižena do velkých výšin), je mu odebrán (fakticky zlikvidován) jeho mediální holding „Patriot, čímž je zbaven většiny mediálních možností v domácí politice, a je ukončena část zakázek, včetně tučných kontraktů s ministerstvem obrany.
  5. Gerasimov a Šojgu nebudou vyhozeni pod tlakem, a i kdyby se Putin rozhodl z jakéhokoli důvodu provést přesuny na nejvyšších postech, budou provedeny pouze tehdy, když to nebude vypadat, že přesuny jsou způsobeny Prigožinovou vzpourou. Proto Šojgu a Gerasimov demonstrativně vystupují v médiích, což svědčí o tom, že se žádná reorganizace nechystá a oni nadále plní své povinnosti. Nad Surovikinovou budoucností se stále vznášejí otazníky.
  6. Část Wagnerova personálu odejde do Běloruska, část uzavře smlouvu s ministerstvem obrany, část podá výpověď. Tento proces již probíhá. Těžká výzbroj bude předána ministerstvu obrany, které právě tuto výzbroj poskytlo PMC „Wagner“. Veškeré peněžní záležitosti týkající se bojovníků a jejich rodin budou uzavřeny. Vrácení peněz Prigožinovi je mimo jiné zaměřeno na splacení plánovaných plateb bojovníkům a velitelům „Wagnera“.
  Můj dovětek:
  – PMC Wagner bude dál fungovat mimo území Ruska, možná s větší kontrolou
  – na území RF zůstanou malé jednotky(velikostí do roty), které budou přiřazeny na určité úseky fronty, ale budou podléhat vyššímu ruskému velení
  – Prigožin zůstane ruským oligarchou
  – zatím je těžké odhadnout, co se změní ve velících strukturách ruské armády

  1. Je třeba tomu dát čas. SVR a FSB musí víceméně plošně vyhodnotit záznamy komunikace a prostorové odposlechy, prioritně odhalit „krtky“ ve vlastních řadách a pak to pojede dál. To se nedá stihnout za pár dní. Jak se říká, počkáme a uvidíme. Nabito mají.

 5. Když v Rusku vyrazíš s ozbrojenou kolonou na hlavní město, cestou obsadíš vojenské základny v milionovém městě a sestřelíš několik letadel, tak ti nabídne schůzky prezident, kde prodebatujete možnosti zaměstnání.

 6. Mně pořád vrtá hlavou ta údajná raketa, kterou údajně ruská armáda vystřelila na Wagnerovce. Což mělo původně být příčinou (rozbuškou) Prigožinova tažení na Moskvu. Byla ta raketa skutečná? Proč už se o ní nemluví? Proč to nikdo nepitvá? Kdo ji nařídil vystřelit? Proč kolem té vystřelené rakety západní média nevíří rozesíračskou kampaň proti ruské armádě? Vždyť se to samo nabízí.
  Nebo si tu raketu Prigožin vymyslel a žádná neexistuje? Nebo mu jenom někdo něco nakecal? Naletěl Prigožin v první chvíli nějaké (ukrajinské, americké, britské…) zpravodajské hře, která počítala s jeho vznětlivou nasírací povahou? Převezl organizátory té hry nakonec Putin tím, že dosáhl s Prigožinem okamžitého smíru?

  Prostě je o té raketě najednou ticho po pěšině a to je mi krajně podezřelé.

  1. Žádná potvrzující videa, která by ukazovala následky útoku raketou, nejsou k dispozici. Jediné, které ukazoval Prigožin, bylo dost divné – malé následky. Neexistuje, žádný jmenný seznam osob, které byly při útoku zraněny nebo zabity.

  2. žiadna raketa nebola. Len Prigozin psychicky nezvladol, že by sa jeho banda mala začlenit do ruskej armady a on by prisiel o prachy a prestiz, ktore mu generovala.

  1. Wagnerovci jako soukroma armada vznikli v podstate spolecne v roce 2014 za ucelem obrany Donbasu. Byli to ti tzv „muzici na dovolene“, prihlasili se k boji zejmena z byvaly zkuseni vojaci ve vysluzbe. Pak vznikla dalsi skupina, ktera bojovala v Syrii, Libyii. Wagnerovce si objednalo take vedeni nekolika africkych a blizkovychodnich statu. V zahranici vetsinou tvori ochranku mistnich potentatu a take hlidaji ruzne vyznamne zavody, tezbu zlata, diamantu ap. Pred zahajenim boju na Ukrajine bylo podle ruznych zdroju wagnerovcu asi 5 tisic, sami ostrileni hosi, co se nezakecaji. Financuje je castecne Ruska vlada, castecne mistni papalasi, take dostavaji licence na tezbu zlata a diamantu. V Libyii se v bojich angazuji ruzne petrolejarske monarchie od Zalivu, emiraty, Qatar, Saudi, Iran … takze wagnerovci dostavaji penize i od nich, kdyz hlidaji tezbu ropy a pristavy …
   Po zahajeni SVO na Ukrajine zacali wagnerovci masivne nabirat nove cleny, nejprve z rad muzu na svobode, plati pry asi 3x vice, nez armada. Pak udelal Prigozin specialni nabor ve veznicich pro boje o Bachmut, chlapi dostali vycvik asi 3-4 mesice a nastoupili do boju. V te dobe mel wagner udajne asi 25 tisic muzu. Hodne jich padlo. Pak ti vezni, kteri prosli valkou, dostali po pul roce milost a mohli se vratit domu, takze vetsinou jednotku take opustili.
   Ted se moc nevi, je jich udajne 8-10 tisic. Cast z nich v Rusku, cast na Donbase, cast na Blizkem Vychode, v Asii a v Africe. Cast by se ted mela presunout do Beloruska. Myslim, ze ten nedostatek informaci je umyslny.

    1. A jak chcete nazvat ostřelování občanů Ukrajiny ukrajinskou armádou?
     Podívejte se na videa z Oděsy a pak sem napište, co to bylo.

      1. Re: Anonym

       Pokud máte na mysli bývalou Jugoslávii, tak máte 100 %-ní pravdu. Příchozí muslimové ze Středního východu tam jsou dodnes a úspěšně se rozmnožují.
       Kosovo a Metohija – totéž.
       Na UA to pak platí od okamžiku započetí formování tzv. Karatelských batalionů. Namátkou – Azov, Ajdar, Dněpr I až III.

       1. Celý střední východ se rozhodl vyrazit do bohatého Kosova za lepším životem!

        PS pozorný čtenář by si mohl všimnout, že kosovská epizoda jugoslávských válek byla nejkratší a vlastně marginální, ale tady to nikoho ani nenapadne.

        1. Kosovská epizoda byla v době, kdy USA neměli Evropu pod palcem. Prezident Francie byl François Mitterrand, po něm Jacques Chirac.
         V Německu Helmut Kohl, po něm Gerhard Schröder. Tohle byli politici, né ty trdla dnes.

      2. Anonym
       Myslíte ty gruzínské odstřelovače na Majdanu?
       Bez zahraničních žoldnéřů se totiž nedá dělat ani státní převrat.

      3. To reknete tem americanum, kanadanum, nemcum, svedum…. ktere plati Kyjev uz od roku 2014 za masakrovani Rusu na vychode Ukrajiny.

      1. Neodpustim si dnes: tisíckrát vlizt nezván někam, kde ho nemají rádi, a upoustet smrad, je patologické.
       Pokud mate nějaké puzeni (protože já nevěřím, ze by vám za ty výhřezy někdo platil) vyvolávat konflikty, zkuste upustit páru v nějakém sportu. Jste-li invalidní, třeba zkuste xbox.
       Pokud se mi chystáte odpovědět, ze vás to bavi, tak vyhledejte psychiatra. Objednaci lhůty i díky kvalitní práci ministerstva zdravotnictví jsou 6 měsíců, tedy neváhejte.

        1. To se mýlíte. Analogicky bych se musela dnes a denne nechat kopat do řiti za ironie v diskuzi na novinkách. Nevidím v tom smysl.

         Čerpat informace z různých zdrojů považuju za správné.

         1. Aha. Takže čtete více zdrojů, ale mainstreamu jenom nevěříte.

          Hnutí mysli vedoucí k četbě něčeho, čemu stejně nevěříte, Vás dovede daleko.

          1. Hloupý anonyme, Marie napsala, že čte zprávy z obou zdrojů, ale na rozdíl od blbanonyma oxidujícího zde, ona čas diskusí na Novinkách ztrácet nehodlá. Chápu, že pro IQ tykve je to příliš složitá úvaha, a proto se nerozčiluji. Irituje mne ale, že se vždycky najde někdo, kdo na toho blbanonyma reaguje. Ano, jako třeba já teď, umím si to přiznat, ale činím tak jen ve snaze všechny přimět, aby h.vna nechali spadnout do kanálu a už nikdy, NIKDY na ně nereagovali. Třeba se to od nich časem vyčistí.

 7. Zajímalo by mne, jak se bude řešit situace v afrických státech, kde Wagnerovci byli najati a v případě jejich odchodu by asi mohl nastat chaos.

  1. Proč by wagnerovci opouštěli africké země, které úspěšně kolonizovali? Tam přeci žádný konflikt s ruskou armadou nemají.

 8. Okay – tak sme sa dozvedeli ze VVP si dal cajicek s JP a asistovalo im pri tom 35 kadejakych vojenskych papalasov.
  Nikomu na tom nie je nic divneho?
  JP bisztos dostal nejake zadanie a aby sa to interpretovalo spravne, tak tam boli aj priami vojenski velitelia.

  Som len zvedavy o kolko mld dolares pumpol JP CIA a americku kasu. Divadlo isto nebolo zadarmiko. A zahrali to absolutne verne.

  Zaroven Wagnerovci su i nie su v BY. Skrupinky na rusky vojensky sposob. Usacke satelity sa divaju, len ci vedia kam sa maju divat. Pod ktorou skrupinkou je gulicka 🙂 🙂 🙂

  K tomu este bojovnikov pre ktorych je JP alfasamec ukludnili, pac zverejnili, kolko paklikov rublikov a dolcikov ma JP – teda mal – a po „uregulovani“ vztahov mu ich zase vratili a teda ich zase ma a nik nebude mat omeskany zold.

  1. Putin se uci z chyb souperu. Amici v Iraku vyhazeli Saddamovu gardu a vznikl z nich Islamsky stat. Putin nic takoveho nechce, takze jim da praci, dostanou stejny plat jako driv …

   1. Wagnerovci dostanou v ruské armádě stejné podmínky jako u Prigožina? Tak proč do ji nešli rovnou a raději vyrazili na pochod spravedlnosti?

    Možná jim nejde o penize, ale o hodnoty 🤭

 9. To je příjemně teplo a krásně sucho, co?
  Jen na Pražáky sprchuje aby užili víc prádelny. Nádherné teplo a sucho. Jestliže vydrží, bude kvalitní víno. Ne pro plebs. Ten bude mít ještě výš do žlabu. A ještě víc hekat horkem. A mít požáry k tomu. Elektřina pro klimatizování není levná. Plebs musí šetřit aby měl na zimu. Dva svetry k tomu. Jenže proč myslet na zimu, když přichází Afrika. A co lidí tu nenavyklých horku zkape. Jste v letech, zlobí vás pumpa? Anebo ani netušíte? Někdo z rodiny? Rodiče, prarodiče?
  Jinde přívalové deště, bouře, záplavy, povodně, nebývalá tornáda bořící domy.
  Príma počasí, že? Dřív to tak nebylo. Co, koho lidé líní myslet volí, to mají. Bude hůř.

  1. ále bylo, já pamatuji, jak jsme byli opálení jen po přecházení z domu do práce a zpět. Líp než z Bulharska. A výš do žlabu už má, dala jsem veledílo nahoře. A dost se divím že to dali na sklo.

  2. Kolem třiceti stupňů bývalo v létě i před 30 lety. Jenom tomu mediální kašpaři neříkali “supertropy” a nedělala se z každýho prdu kulička.

  3. … já si dokonce ještě pamatuju, Schumachere, jak sme v práci při návratu z dovolených říkávali:
   „Stálo to za hovn@, celá dovolená nám propršela“!

 10. Je zvláštní, že se skoro nikomu nejeví Prigožinova „vzpoura“ jako demonstrace s ruskými „špecifíky“. Obě strany si dávaly dobrý pozor, aby nedošlo ke střetu. Jen jeden cvok to vzal vážně a začal střílet na ruská letadla. No a jeden cvok mezi desetitisíci zelených mozků, to je neskutečný úspěch.
  No a Prigožin osobně mi připomněl, jak mého dávného kamaráda skolilo delirium. Napřed zdemoloval byt, potom sedl do auta a jezdil po okolí takovým způsobem, že ho honili policajti ze dvou okresů. Když se konečně vyboural, prchal do lesů, kde byl konečně polapen. Když jsem ho po pár dnech navštívil na psychiatrii, stěžoval si, proč ho tam drží. Nemohl doma něco najít, možná při hledání udělal trochu nepořádek. Pak se jel trochu projet, aby se uklidnil. Pak mu auto nejelo, tak se šel projít. Co na tom může někomu vadit.

 11. Jenom něco málo:
  I profesionál / žoldnéř musí ctít toho, kdo ho platí. A podle toho, kolik mu zaplatí pozná, kolik toho umí.
  Mluvím o Wagnerovcích, ne o hysteriku Prigožinovi, toho asi Putiun potřebovat nebude. Kamarád, nekamarád. Je moc iniciativní a mocichtivý.
  Mám pocit že vznik Wagnerovců byl pro Prigožina jenom obchodní případ. A vymklo se mu to z rukou.

  1. Nevím, ale stejně si myslím že to bylo dívadlo pro myslitele, aby jim nedošlo, proč se zaparkovali v rusí bílé. Asi věděli proč a proč včil mají na´táci tak nějak. Šachisti prý plánují výhru dost tahů předem

   1. Vidím to jako skvělý tah. V podstatě nikdo neví, zda v Bělorusku muzikanti jsou nebo ne. A když ano, tak kolik. Výsledkem je, že ukrajinská armáda vrhla nějaké síly k posílaní ochrany běloruské hranice, nervózní je půlka pobaltí i polské velení.

  1. odřad –
   Vojenství, celek dočasně organizovaný ke splnění určitého bojového či jiného úkolu. Síla a složení odřadu se řídí jeho určením. Obvykle se skládá z jednotek různých druhů vojsk.

   Oceňuji, že se autorka snaží o kvalitní překlad ruských pojmů. Dnes už je to vzácnost.

    1. Re: Jozka, zdr, MD

     Slovo odřad se zcela běžně užívalo v ČSLA.
     Původ slova bych tipoval v ruském „otrjad“ – oddíl.

     Párkrát jsem na cvičeních fungoval jako člen „zpětného odřadu“. Jednalo se o personálně i technicky posílenou „technickou uzávěru“ automobilní kolony.

  2. Komandir geroj geroj Čapajev
   byl vsjo vremja vperedi;
   on komandoval svojim otrjadom…..

   blbíši blbíši… základní neznalost!

   1. … no, může bejt, neznalostma a nedostatečnostma přímo oplývám, co taky očekávat od blbíše, žejo? … jenže, poví mi konečně tady někdo, jakou hierarchií šarží SOUKROMÝ armády můžou asi tak mít, jaký maj odřady, nebo dokonce velitele a čím sou přibližně vyzbrojený? Ví tady vůbec někdo něco o soukromých armádách? … já kulovaný, proto ta moje otázka na naší Divišku … ale ta, jak píše, taky ani ťuk … tak že by snad ten Váš Čapájev, Ládiku?.

     1. no, jo no
      tří sekundovej nelenochu nemesisi, jistě Vám taky nebude činit problém konečně odpovědět, jak je to s těma velitelema odřadů soukromý armády, v tom …“dočasně zorganizovaným celku k zvládnutí Ruskem prováděných tzv. zvláštních operací…“, o kterým se tady téměř nic neví?
      … jestli Vám to pomůže, já jen vím od naší Divišky, že jich bylo 35!

      1. Abychom rozumeli ,co se deje v Rusku….
       A tady uz muzeme nahlednout do blizke budoucnosti.
       Nejlepsi je to videt ve Francii, vyznamnej clen NATO a EU
       se pod jejich dohledem, Usa a OSN , korporaci a jejich vlastni vlady rozpada, pred cima vsech.
       Uz davno jsou tam oblasti , kam policie a obcan nesmi..
       Cokoliv kdo udela , nebo rekne, tak jim porusuje jejich lidska prava a musi bejt pronasledovanej a prikladne potrestanej…
       Gangy maji navrch, uz davno muzou vse a postupne rozvraci vsechno. a posily prichazeji..
       Na to poslouzily valky v Iraku, v Syrii , v Jugoslavii a ted na U.
       Pocty policie se snizuji a zarazuji se zeny 150cm a 159kg.
       Jde o rozpad statu do malych oblasti , ktere ovladnou mezinarodni korporace a jejich zoldaci , drogove gangy , ty dnes uz podnikaji ve stamilionech zisku.
       Korupce samozrejme vladne.
       Do vseobecne anarchie .
       Sluhove stehuji v milionech posily hlavne do EU a USA.
       Stoji za pozornost skutecnost , ze od 7. stoleti muslimove nepretrzite nas a celej svet , nenavidi a chteji ovladat svet a sami dodnes v 21. stoleti neumi vyrobit ani kolobezku .
       A nevi ani co to je.
       Staleti za staletim a nic jineho , nic nez fanaticka nenavist….
       Korporace vlastni vlady a zaroven vlastni vsechny strategicke zdroje ovladnuti mas.
       Organizuji, manipuluji a realizuji a zaroven lecos zakryvaji.
       Hlavni role jsou zde media.
       Potrava, voda, energie, zbrane , jim dodane vladnimi sluhy , nyni se siri oblasti pod terorem zoldaku a jejich vzajemne bitvy ,uz zacaly….Obcan uz ted je na konci a nema zadnou moznost neco ovlivnit..
       V Rusku je zlej Putin , valka kterou zahajil vede k nesmirnemu obohaceni bohacu a jejich konglomeratu.
       V Rusku a v celem svete.
       Po odchodu Putina do duchodu , bude porizena vlada bohacu /jako predtim snadne zvoleni Jelcina/
       a ta bude nahle bezvadna a davana vsem za priklad , vyjedna se mir a ta zase poridi rozdroleni Ruska do jednotlivych oblasti v prospech Ciny a vse ovladne Cina v zajmu tech porucniku..
       Usa a Cina si notuji, jasaji , jak Cina nepomaha Rusku.
       Navsteva Yellen a jen nekolik ukazek mluvi o tom jasne.
       Hlavni roli zase budou hrat zoldaci jako ty Prigozinovi ..
       Putin zatim potrebuje populaci aby neprohral a poridil vse potrebne..Kolem sebe ma soustredene ty budouci vladce .
       Prigozin je snad nejhorsi z nich, z oligarchu..
       Nahle je zase velezradce a jeste ve valce , v ohrozeni statu ,spojenec nepritele /s kontakty s ukrem/ ,kamarad , pro dalsi pouziti ve sluzbach korporaci..
       Existence a dalsi ucinkovani se poridi, jednim zazracnym telefonatem Lukasenka.A prijdou dalsi..
       Vsecko co kriceli byla absolutni lez.
       V zajmu tech za kulisami..Jde o zacatek a pripravu
       na dalsi vyvoj v tom smeru..
       Cina se nezucastnuje a s nejvic poslusnou populace,
       /jeste rozsirenou vsude v milionech / je uz davno urcena vest svet v zajmu globalistu..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *