22 června, 2024

Vrásčité krky…

Myslím, že nad letošními oslavami osmadvacátého října jsme se všichni nasmáli, nabrečeli a nahromovali už dost. Vtipů bylo tolik, že jsme se s Davem Moosem rozhodli udělat speciální díl Ajťáka a Vidláka, věnovaný tomuto památnému dni. Nedalo se odolat. Málokdy vidíte takovou koncentrovanou licoměrnost, když bývalý rozvědčík rozdává medaile bývalým disidentům, kteří si toho ohromně považují, protože konečně máme prezidenta, za kterého se nemusíme stydět… i když čte svůj projev z papíru a vůbec mu nerozumí. Vrcholem pak byl Tomáš Halík, který prezidentský projev s batmanem považoval za nejlepší prezidentský projev, který kdy slyšel… Páter Halík zřejmě spadl z kůru na mozkovou kůru…

Ale o tom dnes psát nechci. Vtipů bylo dost. Já jsem přenos z Vladislavského sálu viděl od začátku do konce… já vím, jsem masochista, ale povinností bloggera je vědět OFF – O fšech fšechno. Tak jsem se přemohl… byť bez pořádného stakanu portského se to neobešlo.

Hele, všimli jste si jak Fiala i Pavel ve funkci zhubli? Kůže na krku jim visela, obličeje protažené jak indiáni, koutky úst namířené dolů. Řeč těla také nic moc. Fiala je už jako Jan Lucemburský. Tam v Bruseli se krásně blyští a jsou z toho moc pěkné fotky, zvláště, když je proženete přes fotošop, ale v sobotu tedy vypadal dost vydeptaně. I ten Petr Pavel přestal působit jako zdravý voják ve výslužbě. Schválně si porovnejte nějaké video z jeho předvolební kampaně se současností. A vidíte to na první pohled.

Většina chlapů ve vrcholné politice přibere… Stres a všude samý raut, večeře nebo recepce. K tomu málo pohybu… Je běžné vidět premiéry, jak se pomalu mění v buclaté andělíčky… vždycky si vzpomenu na Tomáše Chalupu… to byl takový správný modroptácký pyknik, kterému politika nadmíru svědčila. Kdykoliv jste ho slyšeli mluvit, tak on byl prostě ten sytý, který hladovému nevěří. Jeho projev na ideové konferenci ODS mi zůstane v paměti asi navždy… Ale… to ještě byly modré straky celkem normální pravicová strana.

Podívejte se na Fialu… div na něm gatě drží. Musíte mít pořádný stres, když vám už nechutnají ani lahůdky, které si jako politolog nikdy nemůžete dovolit. Porovnejte Fialu s Ficem či Orbánem. Oba jsou za vyvrhely, všichni liberální novináři po nich jdou a když se na ně podíváte, tak jim ta politika spíš svědčí. Jestli jim hrozí infarkt, tak z toho, že se mají příliš dobře. Nevypadají, že by se nějak báli budoucnosti. Nebo se podívejte na Andreje… ten v politice také ledacos zažil, ale vypadá pořád stejně… inu, je z byznysu na stres zvyklý.

Celé jsem si to uvědomil, když jsem viděl ten kontrast s Václavem Klausem. Bývalý prezident je skoro o generaci starší než Fiala, ale vypadal o dost lépe. Pamatujete Paroubka? Fotky před jeho premiérováním a po premiérování jsou v podstatě totožné. Miloš Zeman vždycky tvrdil, že člověk má kouřit a pít, aby státu zaplatil co nejvíc na spotřební dani a pak má včas umřít, aby nezatěžoval důchodový systém. To první a druhé vždycky dělal a to třetí už dvacet let tvrdošíjně odmítá… dala mu zabrat cukrovka a ne politika.

Nechci se nijak vyjadřovat o dámách, není to hezké, ale i tam došlo k zajímavým posunům. Porovnejte si Janu Černochovou v době, kdy jí z kabelky vyjel leopardík s dneškem. Na první pohled vidíte, že jí tedy ministerská funkce na kráse nepřidala. Jen Markéta Pekarová Adamová je pořád stejná. Prázdná hlava má jak vidno i své výhody. Ale jinak… každý, kdo má trochu rozumu v hlavě, ten vypadal, jako by ho zfackoval v lese medvěd…. ten ruský.

Oni vědí, že jsou v háji. Oni vědí, že spojili svojí budoucnost s vítěznou válkou na Ukrajině. Oni už vědí, že naletěli na falešné sliby a pozlátko vysoké funkce. Naletěli slibům liberalismu. Naletěli grýndýlovým kněžím. Už vědí, že naletěli skutečným mocným a děsí se chvíle, kdy budou muset začít z ohně vytahovat horké kaštany. Nedivte se prezidentskému projevu… transatlantická vazba, záchrana ve strukturách EU… to je totiž jejich jediná šance. Takhle nějak zněly projevy K. H. Franka v roce 1945. Vůbec se tenkrát všichni ti pohlaváři upínali na Říši, protože věděli, že den zúčtování se blíží a tak věřili na zázrak. Všude kolem se to otřásá, lidi začínají volit úplně opačně, než když byli zvoleni oni. Ani korespondenční volba nepomáhá. A jejich vůdce, který se zdál být silný, se postupně mění v to, čím skutečně je – senilní dědeček, který si neví rady ani sám se sebou.

Na začátku války na Ukrajině se všechno zdálo tak nadějné a oni snili o obnovení moci Západu. Snili o triumfu, zaplatili za toto vítězství našimi penězi, protože v případě vítězství by oni zbohatli jako nikdy a nám by se to zřejmě také alespoň trochu rentovalo. Oni už vědí, že naletěli. Už vědí, že veřejnost byla zmasírovaná propagandou a nestála na jejich straně doopravdy. A hlavně… už ani sami nevěří ve vítězství. Jen nedovedou seskočit z tygra.

Pokud padne Ukrajina, padneme všichni. To řekl Petr Pavel. Ano, to je pravda. Padnou. Ukáže se, že nám lhali. Ukáže se, kolik našich peněz na to dobrodružství vynaložili. A hlavně se ukáže, že je nikdo nebude bránit… a ze všech nejméně ti, kteří je do tohoto průseru navedli. Oni vidí Fica, jak si klidně jezdí po bruselských kancelářích a oni mu projevují úctu. Oni vidí, že Čaputová je v háji…. mimochodem, na její figuře je také zřetelně vidět, že zůstala jako kůl v plotě. Také uvěřila bruselským a americkým medovým řečem… ale ty platí jen do chvíle, kdy máte co nabídnout.

Oni už vědí, že Rusku nedošla ani munice ani vojáci ani rakety ani nafta. Vědí, že Putin je pevný v kramflecích. Vědí, že krám je snědený. Už viděli, jak hladce Biden přešel od Ukrajiny k Izraeli. Vědí, kolik muslimů je v Německu a Francii. A i když mají ještě kus moci a ještě se mají o koho opřít, už jim dochází, jak vratká opora to je. A na obzoru začíná být slyšet dunění…

Znovu opakuji… Pokud to Fiala teď položí, ještě vyváznou. Zatím jen zařídili, aby opozice měla většinu ve sněmovně. Pokud budou pokračovat až do hořkého konce, zařídí opozici ústavní většinu. Nejspíš tak velkou, že z jejich politických staveb nezůstane kámen na kameni.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle agentovné alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička nebo placky z nabídky.

222 thoughts on “Vrásčité krky…

 1. Zhubli jak zhubli….ale koukněte na úvodní foto k článku :
  „Protektorátní servilita.“ Zrušit Benešovy dekrety, padlo. A klíčový muž vidí zlo.“
  Na jednoho ze dvou našich rodáků , jak krásně kyne, jak Otesánek…

 2. Tak s aktuálními hospodářskými výsledky ČR by měl mít vrásky i novonarozenec. Normální hospodář by se šel oběsit.
  Aktuální státní dluh: 3 biliony Kč
  Výhled na příští rok: -300 miliard Kč (hodně optimistický odhad, spíš podvod)
  Ministerstvo obrany:
  F35: -400 miliard
  BVP: – 71 miliard
  I-Derby Long Range (rakety): -2,8 miliardy
  Tendry na komunikační techniky, sítě v běhu – za další bambiliony.
  Zdravotnictví, školství obráno ve prospěch ministerstva obrany, a šílené Jance to nestačí.
  Dále:
  Inflace za 2023: 12,3 %
  Plánované zdražení elektřiny na 2024: + 70 %.
  Závislost na Ruských uhlovodících nahrazena závislostí na dražších uhlovodících ze zemí nepřátel Izraele, za kterým však pevně stojíme. Rakušan podepsal migrační pak, takže Plastelínci brzy i u nás, namátkové kontroly ostnatý drát nenahradí. PePa se chce vzdát práva veta.

  Všechno můžu ozdrojovat.
  Vynechal jsme něco?

  A oni mají jen vrásčité krky? Měli by mít na rukou klepeta a na krku trestní stíhání!!!

  1. Kontroly krimigrantů jsou pouze falší, nikoli řešením. To už tak bývá, že policajti plní rozkazy, třeba od zločinců Ropušanů.

   S elektrikou to bude jinak. ČEZ vyrábí za desetihaléře kWh, ale pak se na to nalepí židovské vynálezy. Cenovka ve vyúčtování vyleze asi k 9 kč, pokud do ceny rozpočítáte i výpalné, stálé platby.

 3. „Na začátku války na Ukrajině se všechno zdálo tak nadějné a oni snili o obnovení moci Západu“
  Bože, ten Vidlák je blb.

  1. Blb jsi ty. A když už se tu chceš vyblinkat, napiš alespoň nějaký _pokus_ o argument, když už reálného argumentu schopen nejsi. Ten výrok je pravdivý.

  2. Proč je podle tebe blb, zkus to rozepsat.
   Takhle se jeden goj může např. domnívat, že boj za privatizaci Ukrajiny, Krymu a Ruska ve prospěch BlackRocku je tvým životním posláním.

  3. Za chvíli bude zima, svátky a konec roku. Oslavu příchodu Nového roku bych si uměl představit jako velmi veselou a humornou právě s tebou v hlavní roli. Nikde tě stejně nechtějí a tady bys skoro chyběl. Zvaž to. Na své štěstí pomysli.

 4. A byla ve Vladislavském sále Nerudová? Na fb tvrdí, že dostala pozvánku na raut ve Španělském sále …rektorka už není…viděl ji někdo?

  1. Nerušit Danuši,ta čeká na vyhazov Ševčíka nebo na fci eurokomisařky nebo aspoň na každotýdenní expertní vystoupení na CNN Prima News, vemeno z hada je to.

 5. „Oni vědí, že spojili svojí budoucnost s vítěznou válkou na Ukrajině. Oni už vědí, že naletěli na falešné sliby a pozlátko vysoké funkce. Naletěli slibům liberalismu. Naletěli grýndýlovým kněžím. Už vědí, že naletěli skutečným mocným a děsí se chvíle, kdy budou muset začít z ohně vytahovat horké kaštany. “

  Služ čertu a peklem se ti odmění !

 6. Jen taková MALÁ perlička – samozřejmě OT.

  Včera okolo osmnácté hodiny, myslím, soudruzi v Rááádyjožumpálu dovolili, aby zaznělo „několik vět“ o tom, že Ukři jsou vojensky zcela v pééérdeli.
  Pravil to nějaký soudruh z Ústí nad Labem, pochopitelně nějak spojený s tamější vysokou školou, která byla do začátku vysílání JEDINĚ SPRÁVNÁ.
  Jestli je jedině správná ještě i dnes, to netuším.

  Buď dostal soudruh ÚPLNĚ NOVÉ noty, anebo mu zapomněli dát JEDINĚ SPRÁVNÝ papírek…

 7. Dokud budou každý pátek Kauflandy narvané k prasknutí, tak si průměrný český debil (85% populace) bude stále rád hrát hru na fanouška fašistického Banderostánu a fanatického antiRusa. A lavírovat mezi pětizmrdy a uslintaným estébákem, čili nikoliv z bláta do louže, ale z hovna do sraček.

  Teprve až průměrný český debil nebude mít co žrát, tak vyjde doopravdy do ulic. A to už bude pochopitelně pozdě.

  1. Kauflandy budou narvaném, protože ve městech na náměstích a v ulicích nejsou obchody s potravinami, průmyslovým zbožím a s tím běžným , každodenním zbožím. Kdysi v šeru dávných věků jsem šla z práce/ano pracovala jsem , nechodila do zaměstnání/ a po cestě pěšky jsem si na koupila co jsem potřebovala, V každé ulici samoobsluha, řeznictví a drogerii jsem měla také po cestě i domácí potřeby a elektro. Náměstí nežijí, jsou vylidněna, pro každou blbinu musíte za město do super-hyper. A tak se nedivte
   že když už tam musím, tak se snažím nakoupit na týden. Ale zábava to určitě není.

   1. Ale no tak dřívy byly centra měst také pro normální lidi. Dneska tam normální člověk nepáchne, protože to jsou jen skanzeny pro turisty. Luxusní značky či neluxusní, ale předražené nesmysly a hlavně se tam nedá zaparkovat. Realita je taková, že na běžné potraviny a drogérii pro každodenní použití máte v těch hypermarketech nejen nižší ceny, ale i vyšší kvalitu a čerstvost! než v těch bývalých malých krámcách – samozřejmě nesmíte jít po tom nejlevnějším, ale po osvědčených jasně značených výrobcích nejlépe zrovna v akci. Proto lidi do malých krámků přestaly chodit a fungují jen jako vietnamské večerky pro nouzové situace. Ano, jsou i krámky specializující se na prémiové potraviny – takové ty „jako rodinné farmy“, ale to je velmi předražený luxus pro snoby, asi jako když byste za socíku nakupovala v Esu. A kvalitní spotřební zboží koupíte jedině přes internet, na každou dražší věc si uděláte takové soukromé výběrové žízení, vyberete z desítek modelů, které vidíte jen na obrázcích, ale přečtete si recenze zákazníků a nakonec vyberete věc, kterou byste v těch malých krámcích v životě ani neviděla. A možnost reklamace zboží z eshopu bez schovávání dokladu či vrácení do 14 dnů bez důvodu je taky k nezaplacení. Prostě je jiná doba, pokrok nezastavíš.

  2. nechci se dotknout nikoho, kdo tam chodí, ale kaufland se svými buřtíky z pilin a jogurty z mléka mývala – to vše v akci – patří bohužel k obchodům okupovaným chudšími spotřebiteli. Tam bude plno stále, lidi něco jíst musí a rohlík za kačku je bohužel /úplně na nic/ řešením.
   asi před půl rokem mne dojal článek, jak někde v supermarketu chytili při krádeži dědu, kteří zcizoval kousek sejra a balíček špaget

   1. Moje zkušenost je stejná. Krájené uzeniny a maso mi odtamtud nikdy nechutnalo, už tam ani nechodím. Jediné co tam beru je uzený tavený sýt jako „salámový“, chlazená kachna sous-vide (Vodňanská drůbež) a mražený hrášek Bonduelle. To zas jinde nemívají.

   2. Za mne tedy zrovna Kaufland jogurt je dobrý. Jednou jsem si koupil Holandii, která bývala kdysi také dobrá, a už to neudělám, to byla naprostá umělotina.

 8. Dobrý den. Jestli oni takzvaní ONI jsou hubení, šediví či vrásčití, tak to je většinou úplně šumák. Jestli si někdo myslí, že ONI už vědí že prohráli, tak ONI si to rozhodně nemyslí. Momentálně jsou už dva roky u koryt a úspěšně rozkrádají a decimují zdejší neokoloniální gubernii. ONI vědí, že do voleb jsou ještě další dva roky a za tu dobu si ještě naloupí a nakradou tak, že drtivá většina z ONÉ současné vládnoucí smečky bude nadosmrti za vodou. ONI vědí, že prakticky jsou nepostižitelní a neohrozitelní. Pokud by v příštích volbách prosrali, zdrhnou, jak je tomu zvykem, na své vily a statky do teplých krajin a žádná pomsta je neohrozí. Nedělejme si žádné iluze. Stále platí, že takzvaná alternativní opozice je rozsekaná na soutěživé klany reprezentované narcistními egocentriky, jejichž volitelnost je problematická. Takže, bohužel, stále jen vzdušné zámky. Nakonec Babiš zase nebude mít s kým koalovat a zvrhne se k ODS.

  1. Leni….eh, Panu Fialovi a jeho záměrům se daří i bez zlata ze zapečetěného železničního vagonu….
   Stačí mu pan Hermann a spol…….

 9. Takže,jaký je rozdíl mezi Zemanovými sionisti,nebo Fialovými Chazary.
  Jak píše pan k42 spíš celá KoZa počítali s porážkou Ruska,ale také,že vložené investice se rychle vrátí a to jim dělá vrásky na čele a na krku ochablou kůži.Teď jim asi dochází,že náklady porostou,Ukrajinci nemají zájem,vrátit se do rozvrácené vlasti,navíc se tlačí muslimové do Evropy.Teď se ukáže kdo je pánem v ČR,jestli vláda,nebo dodavatelé energii.

  1. Pán ČR nesedí v ČR a není občanem ČR. Vláda je vládou gubernie a není to vláda, ale gubernátoři, zjednodušeně.
   Jedině, že by lid vzal moc do svých rukou a, minimálně, současné loutky by se začaly více bát vlastních než těch, kdo je u koryt drží. Pak by se to mohlo o kousíček zlepšit.
   Princip vládnutí (nyní nejvíce viditelně za celou dobu) spočívá v tom, že se předvybraní či předschválení politici nechají občany navolit do funkcí (přes podporu médií – cizí firmy a neziskovek, kteří udržují dále jejich loajalitu vydíráním, co by na ně jinak mohli prásknout, jak jim zničit mediální obraz, či z čeho je obžalovat a tak je zlikvidovat). Zodpovídají se výhradně (skoro výhradně, dnes už asi opravdu jen výhradně) Matrixu. Pokud plní své zadání dobře, jsou chráněni a nedotknutelní a posléze uklizeni do trafik, včetně těch EU. Pokud neplní, tak Antibabiš, kabelky…… .

 10. Výsledky Pětikoalice na stránkách Českého statistického úřadu:
  Hrubý domácí produkt – meziroční pokles o 0,6 %
  Průmyslová produkce – meziroční pokles o 1,7 %
  Stavební produkce – meziroční pokles o 0,2 %
  Inflace – přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen – 12,7%
  Inflace – průměrná roční míra inflace – 15,1 %

 11. Vidlák to dnes hezky shrnul na hromadu jako buldozer: je to tak. 5-ti demolice, když budeme parafrázovat Winstona, není na konci, ani na začátku konce, ale určitě je na konci začátku; přičemž konec je jistý. Ne konkrétně, ale je jisté, že bude velice nepěkný. Nejšikovnější krysy už opouštějí kocábku…

  Dělal jsem si blázny z bláznění Ukrošů v Ruině – že je to remake filmu o posledních měsících 3. říše „Untergang/Pád třetí říše“ – tak dlouho, až mě to samotného přestalo bavit; a navíc, je to už dlouho naprosto evidentní, tudíž to není téma, o kterém psát. Valkýry už skoro vyjely, dunivé tóny Götterdämmerungu už chvějí podlahou, ať jste kdekoliv. Feťák Zelenina bledne a vysychá a čím dál více se podobá Ádovi v posledním tažení, akorát ještě není tak šedivý a neklepe se mu tolik hnáta.

  Ale zpět do ČR: ve vedení máme idioty jako ještě snad nikdy. Oni totiž realisticky počítali s tím, že Ruina vyhraje nad Ruskem. Tak hluboká je jejich nevzdělanost, demence a hloupost. Jistě, navíc jsou to kolaboranti vzhledem k naší zemi, národu a státnosti. Ale oni zrazují i základnější věci: vzdělanost, morálku, lidství jako takové.

  Jak se říká, kdo je kdo se pozná v krizi. Sice se nás to týká jen vzdáleně, ale stačí se kouknout na izraelské problémy: z ničeho nic je kolektivní vina v pohodě, genocida Gazy je zasloužený a neodvratný počin – jak prohlašují „naši nejvyšší“. Alles klar, řekli by takoví ti vlakoví šéfové – čímž myslím vysoké důstojníky SS, kteří měli směšné železniční hodnosti. Takhle nějak řvali Hitlerovci po atentátu na Heydricha…

  Nespoléhám na nějaké ty „boží mlýny“, každopádně, kdo seje vítr, sklidí bouři. Sklizeň se blíží…
  Chce to vyladit gauč a užívat si výhledu: bude to asi dost epické. Válka nebude, protože by ji prohráli, to je jisté, ale nějaké ty „strkanice“ jistě budou. Hodně popcornu…

  1. Příliš snadné vítězství by to bylo.
   Na popcorn je času dost – až budeme mít vládu národní a pronárodní.
   Oni jsou expendables – spotřební materiál na cestě do gulagu New Brave World, asi to vědí, a protože s trafikami a ochranou počítat (zatím) mohou, tak se tím moc netrápí. Tedy, může se krásně domluvit i KDU (měli by být nejkonzervativněnší z konzervativních z titulu křesťasnství) s bolševiky od Pirátů. Focus on results se tomu také říká. A oni v tom gulagu chtějí sedět v 1. třídě – pokud to dokážou, včas podepíšou všechny možné i nemožné protičeské smlouvy, nakoupí na dluh zbraně i reaktory od těch správných dodavatelů atd.
   Pokud to nedokážou, nic se moc neděje, karavana pojede dále. Tito expendables budou postupně utlumováni a nakonec nenápadně někam uklizeni (jako Pelikán z ANO po páchnoucím vydání Nikulina – voda se slehla). A bude se forsírovat nová garda odvážných ze stejných líhní, kteří po konstruktivní kritice předchůdců opět ovcím naslibuje všechno, co slyšet chtějí a opět udělají opak (jako Meloni v Itálii, od začátku konspirace psala, že je napojena na US). A tak pořád dokola.
   Je to MATRIX. Volby jsou nástroj k udržení pozornosti lidu a ventilaci jeho frustrací, takže převraty nehrozí a hlavní linie je neohrožena. Neustálá změna na obrazovkách, aby systém MATRIXu mohl dále fungovat bez omezení. Farský se připravuje a byl již připraven. A další jistě také. A ten se nezakecá, toho si vyučili rovnou v líhni mladých lídrů v US.
   Musel by se zasáhnout MATRIX – deep state, spodní proud….., jakkoliv se to může jmenovat. Jsou to pejzkorporace, banky, okultní společenstva… . A ten může být ohrožen globálně, a i maličko lokálně – ale kde máme vůdce?
   Na slavení je čas, je čas práce.

    1. Tak jistě, ryba smrdí od hlavy. Dokud to nepadne ve Fašingtonu, tak se nezmění nic k lepšímu.
     Ale to může jít rychleji, než by kdo čekal. USA jsou v dost ošemetné situaci po všech stránkách a nikdo neví, co bude ta Talebova „černá labuť“, která spustí „clustefuck“.

     Může to být něco interního kolem amíckých prezidentských voleb, stejně jako třeba důsledky prohrané zabijačky v Ruině nebo ještě pravděpodobněji nynější situace na Blízkém východě. Nemusí přímo dojít k větším ozbrojeným akcím: slimáci mají možnost típnout ropu a plyn, což by vyvolalo šok na finančních trzích a derivátová bublina by mohla prasknout, a sesype se to na hromadu celé… Tak nestabilní situace, jako dnes, nebyla v USA a na Západě od začátku 70. let.

     1. Jak říkáte.
      Ten Matrix si našel US jako Nový Jeruzalém možná před 200 lety a operuje ho. Pokud padne US, znatelně se mu sníží manévrovací schopnosti a dosah. Nicméně, on sám se zachová. A bude se částečně přesouvat jinam (US má stále velký potenciál – Kanada je taková jejich spižírna. Možná se akorát budou muset soustředit více na americké kontinenty). V podstatě, jsou to peníze. Vládci peněz. CHM. Nepřipravují si náhodou UA pro návrat? Za cara už tu byl souvislý pás jejich osídlení. A je to ideální prostor pro bohatnutí z obchodu suroviny na Západ, výrobky na Východ. Milují to tam, nostalgicky vzpomínají.
      Byl, je a bude to dlouhý (nekonečný) boj o sebeidentifikaci a sebezachování národů, vlastní kultury a budoucnosti. Opakem je UHO národů, kde nikdo nic nemá (všechno vlastní Matrix) a nikdo vlastně není šťastný (kromě Matrixu). Otevřená společnost atd…..- pro koho asi? Kdo potřebuje se neomezeně a nepoznaně pohybovat v různých společnostech a na všem vydělávat?
      To neskončí pádem jednoho hegemona. To bude každodenní snaha uchovat se. Proto potřebujeme silné vědomí národa a dobré vůdce. Naše.

      1. Jj.

       Napřed vyžrali Španělsko, pak se přesunuli do Benátek, následně je vyhnali do Holandska, odtamtud přeskočili do Anglie a nakonec se přesídlili do USA. S tím, že každou hostitelskou zemi nejprve vyžrali do mrtě. Nyní se to děje „Americe“.

       Vtipné na tom je, že hostitelé jaksi došli… Žluťákov je pro ně nevhodný, tam jsou totální rasisté a patrioti. Rusko už má své zkušenosti a nepustí je tam. Ruina je příliš vykradená a rozbitá… Slimáci nepadají v úvahu…

  2. že máme nejhorší vládu není pochyb. Důvodem je, že se cítí Euroobčany, ne ČEchy, tudíž jim o Čechy nejde. A je jenom škoda, že „kurví“ celou republiku, ne jenom svoje voliče.

   1. No a Pepa tomu dal korunu,to byl europrojev jak vyšitý a předávání metálů chartistům a jejich následné vrnění blahem,to byl bizár na steroidech,to nešlo vymyslet.

  3. „Vidlák to dnes hezky shrnul na hromadu jako buldozer“.

   Patří do onoho buldozerování i následující:
   „Pokud budou pokračovat až do hořkého konce, zařídí opozici ústavní většinu. Nejspíš tak velkou, že z jejich politických staveb nezůstane kámen na kameni.“
   Vše nasvědčuje tomu, že Rajchl podleze 3%, Okamura i Babiš je bez koaličního potenciálu, tudíž mi něco říká, že koalice se opět ujme vesla.
   Nebo pro alternativu platí nějaká jiná matematika?

  4. Nikdy neni neceho konec , dokud neni konec.
   I ten je neceho zacatek , Versajlska smlouva byla jen zacatek dalsi valky, Mnichovska , dohody s Polskem , s SSSR a dalsi smlouvy zarucily svetovou valku ,po druhe valce vedly k dalsim valkam , Minske dohody zase ,zarucily velkou valku dodnes , kdyz neni ukr , budou evropani ,nikdy nemaji dost a nikdy nekonci.
   Nacisti jako Heusinger a dalsi vedli NATO , Waldhaim pohodlne vedl Rakousko ….
   Nacisti po valce dostavali pense za sluzby risi …Nejen sejou ale jeste sklizeji….

 12. Jsou to těšínská jablíčka.je nám houby platné jestli vláda něco ví či neví.jsou proti nám velká media.ustavni soud.senat prezident,I sněmovna.pak přijdou nějaké volby a třetina lidi nedojde,adrese procent zfalsuji korespondenční hlasy,či mladí sestnactileti voliči.neni tu síla která by nám zlevnila elektřinu zvýšila platy,dotáhla levný plyn či jaderné palivové tyce

  1. ale nálady mezi lidma se hodně mění a těší mě to. Vezměte si, že začaly vycházet články o neschopnosti téhle vlády a občas do toho nějaký rozhovor s Adamovou Pekarovou Mimoňovou, aby se lidi popásli na míře imbecility věrchušky, v diskuzích už jsou dezoláti narovno.
   I naživo lidi nadávají a mají obavy. Citelně prořídla nákupní centra.
   Fiala vypadá přepadle, Fialová už ani nešla na Hrad slavit.
   Slovenský úspěch potencoval protivládní nálady zde a vliv naději do žil.
   Zakrátko přijdou lidem nové předpisy na energie …Fialovo ujištění, že se jedná o nižší jednotky procent zdražení , to je další prach u huby .

   1. Bohužel souhlas, Adolf v posledním tažení mobilisoval patnáctileté kluky a nebylo nejen jídlo, ale ani žádná infrastruktura.

 13. Ano, jsem skutečně rád, že máme konečně prezidenta, za kterého se „nemusíme stydět“. Žádného jiného by totiž nenapadlo v projevu na oslavu dne české státnosti říct slovo „Batman“. Myslím, že k dokonalosti již chybělo jen to, že by evropsky hodnotový prezident pronesl drsným chraplavým barytonem: „Jsem Batman.“

  Troufám si tvrdit, že i Babiš by při své inteligenci, pokud by byl prezidentem, měl v sobě tolik soudnosti, že by si nechal takový projev napsat někým, kdo skutečně chápe závažnosti právě uplynulého svátku a umí i vážit slova. A nenechal by to na těch progresivistických libtardích rychlokvaškách ze sorosovských rádoby univerzit a pražských kaváren, které trpí pocitem, že spolkly všechnu moudrost, a pak vyprodukují projev, který místy připomínal přednášku pro první stupeň základních škol o tom, co je to ta demokracie a proč je super být v EU. Já vlastně ani nedokážu úplně vyjádřit, jak moc trapný a tristní pocit ve mně ten „projev“ vyvolal.

  1. „Myslím, že k dokonalosti již chybělo jen to, že by evropsky hodnotový prezident pronesl drsným chraplavým barytonem: „Jsem Batman.““

   Naprosto bezchybné by pak bylo, kdyby na oslavy naklusal ve slušivém Batmanově ohozu…

   1. Ale, ale… tak má rád komix (však je v nich málo textu a hodně obrázků). Nejspíš se v mládí ztotožnil s Pinďou a v dospělosti s nějakým Marvelovským hrdinou. Horší je, že mele co mu do hlavy nalejou a zřejmě upřímě věří v nějakého suprduprhrdinského spasitele.

  2. „Muset se stydět za prezidenta…“ to je něco jako „muset umýt nádobí“, když jsem byl děcko…
   Kdybych nemusel, tak to asi nedělám…

   Kdyby se každý dokázal stydět hlavně za sebe, byl by svět hezčí…

   1. Bohužel je to náš representant, je podle něj souzen celý národ. A my z toho pocitu nevycházíme. Jeden den se zahrabáváme pod zem kvůli PePovi107, druhý den zalézáme do sklepů kvůli Fialahovi nebo Afročechové. Ostuda na ostudu.

 14. Vy jste se snad zbláznil již? Takže správný politik musí být vyžraný ve stylu Fica, Trumpa nebo Orbána, jinak se mu nedaří? (Takže zoufalý pan Nečas to asi dělal dobře, protože přibíral, sranda s Vámi) Vy opravdu jdete proti veškerým trendům moderním, ach jo. Moderní je, že úspěšný člověk je štíhlý a udržuje se fit, ne vyžrané prase. Zcela naopak, když si Orbán nebo Fico nedokáží pohlídat ani postavu, máme jim věřit, že dokáží dobře řídit stát? To snad není možné vážený pane, této myšlence je nutné říct přísné ne.

  1. Neprokazujte tu opakovaně, že vůbec nechápete smysl napsaného. A pokud jste schopný pobrat článek jen na téhle triviální a maximálně zkreslené úrovni, přestaňte se vyjadřovat k čemukoli dalšímu. Já sice chápu, že prázdný sud nejvíc duní, ale nikoho ta vnitřní vymetenost nezajímá.

 15. Fiala je jako Jan Lucembursky?%&***&^, opravdu, a zase „blystivy Peta „,
  infantilni prirovnani , slabomyslna detska prezdivecka ,na nekoho , kdo nedavno nejen vyhlasoval ale materialne vsemozne poskytoval vse na valku proti Rusku .
  Ted zase jinam.
  Nesrozumitelne snahy pohrbivat jine , neskonci jinak nez vseobecnym vlastnim pohrbem.
  Dojemne a podrobne informace a neunavne sireni jich ,ze zivota a cinnosti jednotlivych clenu vlady, jak vypadaji , co rikaji a nezajem o nic jineho /o nic jineho/,
  je jen zase klinicka posedlost /obsession/soudruzne pospolitosti ,
  s hrobniky sdruzenymi do spolecnych funebrackych vravorani ,organizovani
  ve spolecnem zajmu za konec konec naroda a republiky..
  Neni mozne nevidet jak se tesi a nemuzou dockat.
  Vsichni za blystivym , kazdeho laka neodolatelne , nocni mury k plamenu svicky ,
  laka nedockavce , aby se staly obeti vlkodlaka.
  A na ty volby ,taky nezapominat.

  1. Zahady sedmi almar a jine psavosti..
   /Rebus, bambus a globus , ujizdi vlasti autobus/..
   Vlada udajne nedobre , bez pouckove vladnouci , uspesne nejen do rozkopala,
   ale odhalila …..a odhodlane zaslapla cely hejna , pseudo opozici desolatu ,
   do bezedne vlastniho bahna ,beda a jiz opet hrube utoci siky krautu..
   Tezce rym na hlavu sedivou dopada…
   Vse jest ztraceno, ano,ano, stesti nas opousti do tmy se nori,
   zvesti hovori , tisicilete dalsi ,sedive rano..Popravy bez napravy..
   Do netecne vrascite fialove nicoty caputoficu , do dalekych voleb v Rusku zahnala , stehovani parasitickych poradcu z Prahy do Tater a zpet, kvoty plni.
   Oslavy jsou a je vskutku co slavit. Muzou absolutne vsecko.
   Pro uplnost je treba dodat , ze lina vlada se bidne a ostudne nesnazila.
   Na statecneho Sevcika chabe dorazela , na neohrozenou ucitelku paratem
   zakona sahla ,ale nedosahla..Marny.
   A demonstrace a hystericke vriskoty na podiich, bez zajmu ,ignorovala..
   S tuposti sobe vlastni.
   Ani policajta neposlala. Ani jednu dezinformatorovi ,pokuticku aspon
   vyprovokovanou ,neudelila…Policie dokonce obrance vlady , Zeleznyho ,hrubymi
   hrozbami od Svatyho Vaclava , zahanela a zastrasovala..
   Demonstranty od zlych zivlu zeleznych ,zeleznou vuli branila.
   Knihu prani a stiznosti , bezkonkurencni elity yntelygence /okolo minus 107 IQ/ , uknouranych , paralysovanych ,jejich pres 2 tisic let poucek posvatnych pilne v pameti vsech ulozenych a shromazdovanych v ucebnicich , dodnes ministersky hrube nedbala
   a s pohrdanim , necetla. A nic neresila. Jak tohle muze bejt.
   Ani Thucididesem ,Suna Tzuma az z Ciny pozvanym , Overtonovejma voknama, Occamovejma britvama ,pravdivejma Husama, se nedala nalakat do pasti
   osvedcenych poucek , zeleznych , ocelovych urcite , hradeb vsi moudrosti ..
   Taktika zbrani uplne a zarucene nejvyssiho vzdelani, f bytfe na fiadioty, la , la ,
   totalne selhala.
   /Faktem zustava, ze fzdelanim netknuti clenove vlady , uspesne vzdoruji ,
   potupe moudrosti ,ani netusi ze se maji branit
   u koryt se drzi s lehkou eleganci a prazdnymi hlavami,tucne hoduji ,bez jedine starosti , vitezi /.
   U sochy Jana Zizky se produciruji..
   Chytre chcimirum , dyzlatum, babiskam, OK moronum, blystivcum zeslamy , vlada daleko od prokravinu vzdalena , ponechala volne ruce. Stedre jim este za vse, zaplatila.
   Jak si sva prani tahle vlada , vyplnila , se asi nikdy nedozvime. Zahady sedmi almar…

 16. Disidenti ze Sorosovy Chátry 77 se zasloužili, ale o rozvrat.
  Bylo dosaženo skvělých výsledků. Zadlužení protektorátů roste.
  Státní dluh ČR na konci třetího čtvrtletí vzrostl na 3,115 bilionu korun.

  Rozpínavé Rusko údajně způsobilo zdražení elektřiny a plynu tím, že CIA a žoldáci US armády odpálili plynovody NordStream. Mluvící hlava ve videu na stránkách cez.cz odvozuje, že za vysokou cenu tedy může zlé Rusko a vysoká cena uhlí, a plynu do závěrných plynových elektráren. Je umění vyrobit kWh za pár desetníků a prodat za osm korun.

  Ukrajinci jsou dál posíláni na smrt za hodnoty kapitalismu zúčastněných stran. Madam Zelenská si tak u Cartiera v New Yorku mohla nakoupit diamantové šperky za miliony dolarů. To se to blyští, když to otroci EU platí.

  Snad by si část spoluobčanů mohla uvědomit, co to je Evropská unie, Evropská komise,
  Evropský parlament. Projekt banksterů. Snaží být unitárním státem, nikoli jen mezinárodní organizací založenou smlouvou. EU je plná eurohujerů, převážně vyznání lepšolidského. Ve výboru ENVI jsou zvláště ambiciózní. Soutěží mezi sebou v tom, co ještě zakázat. Někteří z nich jsou navíc členy i výboru AGRI, aby si pohlídali urychlení zániku zemědělství v EU. Místopředsedou AGRI je francouzský poslanec Benoît Biteau za Zelené, který navrhoval celoevropský zákaz orby. Soudružka Anja Hazenkamp z nizozemské líhně pokrokářů za Stranu zvířat prosazuje zákaz živočišné výroby. (více o pokrokářích z Brusele; Ivan David, PL.cz)

  Soudruh Fialenko věří v úspěch výše zmíněných perverzí. Jestli hubne do tanečních, nebo v důsledku obohacení svého těla mRNA šmakuládou, ukáže čas.

 17. Nedělejte si přehnané naděje. Podobně jako se dezoláti nezajímají o zájmy kolaborantů z 5kolky, tak se 5kolka nezajímá o zájmy dezolátů. Obdivovatelé 5kolky a jejich PePy jsou ale z proběhlých oslav 28. 10. v extatickém vytržení, jaké jsem od doby havlovek a klausovek nepozoroval. Hanba sláva jim.

  1. Nemůžu být podezříván ze sympatií k někdejší komunistické gumě, ale narozdíl od předešlého opilce dokáže tenhle prezent působit a mluvit reprezentativně, neuráží lidi, nechlastá, nekymácí se a nezvrací na klenoty. Významné zlepšení.

   Jen občas někoho vezme po hlavě tyčí.
   To jsou ty vaše opičky. Takhle to dopadá.

   1. Mluví vždy spatra jako Miloš? Jsou některé jeho obraty na věčné časy nebo alespoň dočasně zapamatovatelné?
    – ostrůvky pozitivní deviace
    – dají-li vám linkovaný papír pište napříč
    – hyena nemůže být hlídacím psem ničeho natožpak demokracie
    Samozřejmě že Miloš to nevymyslel ale uvedl do oběhu

   2. Jak myslíte. Jestli je pro vás důležitější vyzáž a vybrané vystupování, než být agentem zájmů Lichtenštejnů, tak prosím. Já to mám přesně naopak, raději patologického opilce, co se bude rvát za Benešovy dekrety do úplného poblití všech oponentů a kopie Švédy ukradených korunovačních klenotů.

    1. Vizáž ano, stejně jako hezká čeština.
     Lichtenštejnsko byla neutrální země a Benešovy dekrety proti nepřátelům ČR s nimi neměly mít co do činění.

     1. Ona ta aplikace představ o právu zpětně a co je „nicotné“ a co ne, je hodně ošidná
      a zpochybňovat dokonce opakovaná rozhodnutí Ústavního soudu je zrovna zde tragické.

      Pochybovači jdou z blbosti, ovlivnění propagandou „co bylo ukradeno..“,
      či záměrně proti zájmům ČR a hájit zájmy Lichtenštejnů s plnou hubou lických práv
      a napravování křivd, má znaky jednání ve prospěch cizí moci – vlastizrady ……
      A že se takových vyrojilo.
      A „lepší lidi“ budou do zblbnutí tleskat, dokud nedojde na jejich barák a pozemky.

      Není nakonec dnešním pohledem dokonce ona tehdy „neutralita“ země Lichtenštejnska
      k Československu, napadeném německým nacismem svého druhu taky zločinem?

      A lze považovat za „neutralitu“ údajné blahopřání Lichtenštejna Hitlerovi k Mnichovské dohodě…?! Jděte už všichni i s tou „neutralitou“ do řiti!
      ***************
      Evropský soud pro lidská práva 202
      (Lichtenštejni si stěžovali už u obrazu, půjčeného ČR na výstavu v Německu)
      Číslo stížnosti: 42527/98:
      Odtud kousek:
      „V projednávaném případě stěžovatel podal u německých soudů žalobu o vydání obrazu, který patřil jeho otci.
      Zpochybnil platnost vyvlastnění provedeného orgány bývalého Československa,
      s tím, že opatření bylo v rozporu se zněním Benešova dekretu č. 12 a se zásadami mezinárodního veřejného práva.
      Pokud jde o tuto předběžnou otázku, Soud konstatuje, že vyvlastnění bylo provedeno orgány Československa v roce 1946 a POTVRZENO správním soudem
      v Bratislavě v roce 1951, tedy před 3. 9. 1953, kdy vstoupila v platnost Úmluva,
      a před 18. 5. 1954, kdy vstoupil v platnost Protokol č. 1.
      Soud proto není příslušný ratione temporis pro posouzení okolností vyvlastnění nebo trvalých účinků….
      Po vyvlastnění ani otec stěžovatele ani stěžovatel samotný nebyli schopni vykonávat jakékoli vlastnické právo k obrazu, který byl v držení Úřadu památkové péče v Brně.
      Proto pro účely čl. 1 Protokolu č. 1 nelze mít za to, že si stěžovatel jakožto dědic svého otce uchoval vlastnické právo nebo právo na restituci vůči SRN, které by se dalo považovat za „legitimní naději“ ve smyslu judikatury Soudu.
      Za těchto podmínek nelze rozhodnutí německých soudů a následné vrácení
      obrazu do ČR považovat za zásah do „majetku“ stěžovatele ve smyslu čl. 1
      Protokolu č. 1…“
      ******************************

      Ústavní soud ČR II. ÚS 657/22:
      Odtud kousek:
      33.
      Jak Ústavní soud uvedl v nálezu ……,
      je nutné dekrety prezidenta republiky považovat za platné právo, avšak jeho současná aplikace je vyloučena.
      Snaha stěžovatelů znovu přezkoumat dekrety a jejich aplikaci K DATU JEJICH účinnosti
      je v rozporu jak s tímto nálezem, tak s nutností přezkoumávat napadené akty tak,
      aby se nedopustil retroaktivního zásahu …..
      Stěžovatelé také pomíjejí, že podle čl. 6 odst. 1 ústavního zákona č. 23/1991 Sb., kterým se uvozuje Listina základních práv a svobod jako ústavní zákon Federálního shromáždění České a Slovenské Federativní Republiky, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Listina základních práv a svobod“), pozbyla účinnosti ustanovení, která s touto Listinou základních práv a svobod nebyla v souladu.
      Obecné soudy proto vycházely za závěrů, ke kterým československá justice dospěla
      v letech bezprostředně následujících po aplikaci dekretu prezidenta republiky,
      což je stěžovatelům známo např. z usnesení Nejvyššího soudu ze dne 26. 4. 2017 sp. zn. 22 Cdo 4705/2016.
      Tehdejší správní soudnictví POTVRDILO SPRÁVNOST APLIKACE dekretu prezidenta republiky na právního předchůdce stěžovatelů a cesta zpochybňující tyto závěry,
      kterou si stěžovatelé zvolili, je nesprávná jak z právního, tak faktického hlediska.

      Proto také nemohou platit argumenty stěžovatelů stran jejich národnosti,
      která s předmětem ústavní stížnosti nijak nesouvisí,
      ani domnělými chybějícími předpoklady.

      35. Ústavní soud má možnost napravit případ extrémního formalismu [viz např. nález
      sp. zn. I. ÚS 2056/12 ze dne 20. 11. 2012 (N 191/67 SbNU 293)],
      COŽ VŠAK NENÍ posuzovaný případ.
      Stěžovatelé pomíjejí postup svého právního předchůdce ještě před 25. 2. 1948,
      kdy byla příslušná správní rozhodnutí napadena.
      Ústavní soud nemá kompetenci posuzovat míru skutečných či domnělých křivd,
      ke kterým došlo v minulosti,
      aniž by dle současných kritérií (ústavního pořádku) posuzoval děje JIM předcházející. Způsob zvolený stěžovateli je však snahou o aplikaci dřívějších předpisů NA současnou
      situaci, což NELZE PŘIPUSTIT.
      Jakkoli lze pochopit snahu využít všech prostředků, nelze je uplatňovat bez ohledu
      na zákonem stanovená kritéria.
      Postup stěžovatelů, při kterém si vybírají pouze ty části právního řádu,
      případně ty právní zásady, které jim svědčí a zcela pomíjejí ty jim nepříznivé,
      nelze považovat za správný. ……
      Obdobně názor, že vyhláška ONV je nicotná, nemá oporu v tehdejší legislativě
      a toto tvrzení bylo vyvráceno již tehdy správními rozhodnutími soudními,
      případně je argumentací pomocí tehdejších právních předpisů vyvráceno ve vyjádření vedlejších účastníků.
      Pragmatická kombinace pouze některých částí právního řádu je postupem, který Ústavní soud nemůže aprobovat.“
      ***************************************
      MAJKA:
      Takže buď akceptujeme opakované rozsudky ČR a musíme a budeme respektovat i ÚS
      a nebo můžeme celou ČR rozpustit a vypustit……,
      na čemž tato vláda a prezident makají a ještě horší je,
      že tomu stále někdo ještě tleská.

      P.S.
      Už brzy se začne na ÚS řešit okradení důchodců po vzniku nároku.
      Tak uvidíme, jak nové složení soudu bude reagovat, zda na politické zadání,
      či bude na straně práva, bez ohledu na krky vládních politiků a 108 zákonodárných PAT
      a MATů…..

      Baxa vysílal zajímavé signály, že:
      „Je-li někdo v právu, že má něco dostat ze státního rozpočtu, tak těžko může soudce říkat, že právo mu nemůže přiznat, protože by to stálo moc peněz.
      To je odpovědností zákonodárců za obsah přijatých zákonů“

   3. Jako vtip dobré. Ten projev byl tragický jak po řečnické, tak zejména obsahové stránce. Byl plný bezobsažných frází a mentálně na úrovni chápání žáků základní školy.

    Nicméně už alespoň vím, koho mi PePaBatman107 čím dál víc připomíná: prezidenta Camacho z filmu Idiocracy (česky Absurdistán). https://www.youtube.com/watch?v=ig446isvXlI (Je tam i to čtecí zařízení.)

     1. To byl citát z (již brzo, pokud ne už teď) trezorového filmu Pane, vy jste vdova. Ještě že to byla tyč a ne šavle.

  1. – Nespokojenost občanů roste zcela evidentně a zásadně. Dneska jsou tři procenta lidí, kteří rozhodně věří vládě. Kdyby mně věřila tři procenta lidí, okamžitě odstupuju.
   – Máte tři procenta preferencí.
   – My nejsme ve vládě. My jsme nová strana.

   ROFL

   1. Nechat se namazat na chleba jak lučina při rostoucí nespokojenosti občanů je výkon hodný alternativy.

    Mě osobně se nejvíc líbí, jak Jindolfík bezelstně přiznává, že nedosáhl ničeho.

    PS Já bych vám ty tři procenta – a nejen to, raději 4.9% – moc přál. Ale Jindolf lže jako když Vidlák tiskne. Máte procenta na úrovni statistické chyby měření.

  2. – Takže znovu, jakého úspěchu Jindřich Rajchl dosáhl coby předseda strany PRO?
   – Vláda neudělala nic a výsledkem toho je to, že jsem tam, kde jsme.
   – Čeho jste vy dosáhl?
   – Teď to říkám.
   – Neříkáte.
   – Teď to říkám, že ničeho vůči vládě…
   – No vidíte, děkuji, to jste mohl říct rovnou, nedosáhl jsem ničeho, mohli jsme jít na další otázku.

   Žjova. To je groteska!

    1. Ceny se nevolí, cenu tvoří trh. Nabídka vs. poptávka dá při určité ceně rovnovážný výsledek.

     (já vím, je to marný, je to marný, je to …)

 18. Takhle kdyby se PRO vykálelo na socky a odboráře a domluvilo se se Svobodnými a rozumnější částí Trikolóry a dalšími mikropravicovými stranami (Koruna česká, Konzervativní strana, …) na pravicově konzervativní politice a vytvořilo společnou kandidátku, to by byla jiná.

  1. Popisujete klasický a detailně zdokumentovaný proces známý jako sjednocování pravice. Toto estrádní čislo začíná fanfárou o sjednocené národní frontě vlasteneckého konSERvativismu a končí s ještě větším počtem vlasteneckých pikostran než se jich začalo sjednocovat.

   Držím palečky.

  2. Heh, to by z teho vzniklo co jako? Kryptokapitalistickej feudalizmus nebo snad náboženský středověkový masocizmus stanské víry. Nebo co jako očekáváte od těchto vyjmenovaných pindíků.

   Volby potřeby každého syna a dcery naší mámy vám smrdí?

   Jaké potřeby by chtěli naplnit tidle vyjmenovaní a gdo by byl tím lidským zdrojem?

    1. Tak táhni do prdele!!!

     Zajímají vás potřeby harpagondechujců, církve a malého krpála ze svobodných kolaborantů?

  3. Akorát kdo by je volil? Každému by bylo jasné, že je to vyšeptalá ODS s ještě asociálnějším programem. To už radši toho Babiše.Svobodní, můj ty Tondo! A Trikolóra s 1 %!

 19. To je tak, když se do politiky vedrali amorální jedinci postižení neukojitelnou touhou po moci a pocitem vlastní jedinečnosti a výlučnosti, nicméně bez opory v jakýchkoli schopnostech a osobnostních kvalitách. Dokud stát jel tak nějak samospádem ještě na dluh a na tom, co vytvořil minulý režim, média těmhle „borcům“ dokázala vytvářet aureolu, že je všechno super a oni nejlepší. Jenže to vše teď končí. Stát má totálně zanedbanou infrastrukturu, všechny podstatné segmenty hospodářství jsou v rozvalu a v důsledku dementní hodnotové politiky na všech úrovních společnosti v posledních třiceti letech zmizeli skuteční znalci a odborníci a vytratila se znalostní a vzdělanostní základna společnosti. Celkový stav bude brzy mnohem horší, než nám připadal na konci osmdesátých let.

 20. zlatý voči

  aby měla opozice ústavní většinu, musela by vzniknout nějaká normální strana

  zatím máme kromě Pětky Bábu, Pitomia, Šmajdu, Šlachtu a komanče; PRO je zatím za neviditelnými Svobodnými a to je co říct. Můj osobní tip je že poslouží stejně – jako výtah předsedy do EU parlamentu (Mach), přičemž se mu strana marginalizuje

  asi si hodím korunou mezi Svobodnými a Pětkou

 21. Ten svátek je psychosomatický relikvient blbůvzdání, keří věří na reinkarnaci zemřelé státní struktury.
  Místo teho aby to vlastence vytáčelo do vývrtky a snažili se oživit mrtvolu, slaví. Co na to říci. NIC

  Je to stejný jako oslavovat volby každé čtyři roky banditů a vlezdořití a plivat na volení svých vlastních potřeb.

  Je to fšechno na diagnózu, mělo by se to léčit, ale režim jen podmiňuje, rozděluje, ohlupuje a těží z lidí jako z dolů na uhlí, uran či co. Dobře se mají jen podržtašky, vlezdořiťové a cizáci. Vyberte si kam patříte.

  1. Pozůstalí vždy po pohřbu slaví, s nadějí, že po mrtvole zbylo něco k rozebrání. Ale ani v tomto případě nezbylo nic než vzpomínky. Mrtvola před smrtí vše rozdala bohatým. Otázka je, do kterého chudobince budou pozůstalí umístěni. Jinak přesná diagnóza choroby. Lék na ni je jako obvykle zakázaný a vysmívaný.

 22. Nejstrašnější kombinaci divých ministrů mají všechny strany 5kolky tak nějak podivuhodně rovnoměrně rozdělenou,že na normálního člověka mezi nimi najít v podstatě nelze a radno noviny z jejich slovním výronem v zájmu duševního zdraví raději nečíst,na TV zprávy všeho druhu se nedívat a rozhlasové zprávy vypínat,internet raději jen z prověřených zdrojů!Je ovšem podivuhodné,že se ještě najdou jedinci,kteří to ještě baští bez újmy na duševním zdraví.Vážení,to Jakeš ,Husák a nakonec i ten opovrhovaný Biľak byli oproti dnešním vládnoucím 5tikolíkům ještě naprostí národohospodářstí géniové a opravdoví vlastenci(soudruzi sice se SSSR navždy,ale jen tak nějak po našem,že soudruzi?).Neb vše pamatuji ,je mne velmi bědně dívati se stále na větší pomatence v nějaké bedně… !No není to dobrý základ na nějakou pěknou psychiatrickou diagnózu?

 23. Právě jsem se vrátil z hradu
  myslel jsem, že potkám ádu
  jenže dnes měl šedou bradu
  šedý knír a šedé vlasy,
  byl nějaký novic, asi.
  S komplicem byl střílet v lánech
  tohle už měl dlouho v plánech;
  vlezlo mu tam výročí –
  to pak večer otročí,
  dizidentům dává dekle,
  mnohý se měl smažit v pekle,
  jak na sviňu furt tu straší –
  nejhorší jsou ti dva braši
  co dostali albína,
  ti přišli od kravína…

 24. Já myslím, že ses, Vidláku, špatně díval: MAP není pořád stejná.
  V době, kdy začala vycházet její politická hvězda, to byla docela pohledná, štíhlá sportovkyně s rovnými zády včetně krční páteře, uvolněnými pohyby a bez napětí ve tváři. Pobytem v politice jí začal na rozhraní mezi krční a hrudní páteří růst typický hrb a pohyby i tvář získávají styl uřvané domovnice, držení těla prozrazuje stálý konflikt. Ejhle metamorfóza hezké holky v jedovatou herdekbabu.

     1. Nejdřív uvolnění (vámi doporučované cviky dobře fungujou) a pak jeho posílení. Ale to by musela mít rovnou páteř a tu ona nemá. Na držení těla se psychika docela odráží.

  1. Na fijale visí sako
   dredař má xicht šedý
   vykulenec byl vždy pako
   jurečka je ready.

   Ten a ještě surikata
   žerou z plna hrdla
   ten má porci pořád novou
   kravata mu prdla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *