24 června, 2024

Vidlákovy knihy

Přátelé, můj dnešní text je prachsprostě komerční. Ale abych vás neochudil o každodenní komentář, vězte, že válka na Ukrajině stále trvá, Rusku samozřejmě docházejí náboje, ruští vojáci nemají co jíst, nemají žádné vybavení, vrhají se do bezhlavých a neúspěšných útoků, Putin je dávno mrtvý, nebo umírá, ruská ekonomika se hroutí zatímco Ukrajina díky západním tankům již brzy smete nepřítele. Zemětřesení v Turecku je samozřejmě strašné, protože tam vládne náš zkurvysyn, zemětřesení v Sýrii je ale v pohodě, protože tam vládne ruský zkurvysyn. Americká stíhačka F 22 Raptor sestřelila čínský balón, který se potuloval nad Spojenými státy. Náš odcházející prezident si včera povídal s Čaputovou, náš nastávající prezident si s ní povídal o týden dřív. Jinak je u nás všechno v nejlepším pořádku, jen nám patřičně zvednou daň z nemovitosti, prodlouží odchod do důchodu, připraví si zákony proti blogerům, zjednoduší si případnou mobilizaci, která s ničím nesouvisí a tohle všechno také s ničím nesouvisí a naše vláda to dělá nejlíp na světě, jak je vidět podle plných košíků v každém hytlermarketu… Vynechal jsem něco?

Všechno je to samozřejmě jen metafora…

Dneska pro vás mám několik příjemných zpráv.

Přišly mi domů knihy. Tímto dělám dlouhý nos na všechny, kteří bedlivě sledovali moji situaci a tetelili se blahem, až budou moci vítězoslavně vyhlásit, že jsem své čtenářské ovečky prachsprostě okradl a vytahal z nich poslední ušetřené peníze. Naopak chci poděkovat všem, kdo mě v uplynulých měsících podpořili a především chci poděkovat těm, kteří mě podpořili ve chvíli, kdy jsem se cítil být osamoceným a zapomenutým pěšákem proti všemocným Cemperům a pravdomluvným médiím.

Podpořili jste mě předplacením knihy, kdo ji budete chtít, od příštího týdne ji začnu rozesílat.

Původně jsem chtěl knihy distribuovat především osobně. Že si pěkně objedu republiku, v každém kraji se zastavím alespoň na dvou místech, potkám se s vámi, potřesu si s vámi osobně rukama… leč události kvapí tak rychle, že si vlastně vůbec nejsem jistý, jestli to už vlastně brzy nebude zakázané či bedlivě sledované. Sice to stále plánuji, ale upozorňuji předem, že se to nemusí podařit. Proto jsem zakoupil patřičné množství obálek, domluvil jsem se ve Vidlákově na poště a můj bratr právě pilně programuje doručovací portál. Měli bychom být s přípravami hotoví do konce tohoto týdne. Vy, co se knihy nemůžete dočkat a chcete se jí nechat inspirovat pro vaše hospodaření, vy prosím využijte situace a nechte si ji doručit. Vy, co vám jde víc o můj blog, než o moji knihu, vám děkuji za podporu a vůbec se nebudu zlobit, objednáte-li si moji knihu klidně ještě pětkrát… 🙂

Prosím, NEPIŠTE mi vaše adresy do mailu, to bych se v tom brzy zamotal. Příští týden spustíme stránku, kde si naťukáte svojí doručovací adresu a kniha vám přijde pěkně poštou… i s věnováním. Počítám, že mi kompletní distribuce zabere minimálně měsíc. Je toho fakt hodně.

V první fázi budu rozesílat knihu těm, co si ji předplatili v prosinci a v lednu. Vytištěný náklad pro ně zaručeně postačí. Vy, co jste si knihu předplatili v únoru, nebo si ji ještě předplatíte, vás odbavím následně a pokud nebudu mít dostatek knih na skladě, nechám udělat dotisk, aby se na každého dostalo.

Pokud někdo z vás bude mít cestu na Znojemsko a chtěl by si knihu u mě vyzvednout osobně, nebo si ji koupit, napište mi na vidlácký mail. Rád vás uvítám.

Až odbavím nedočkavé předplatitele, začnu vymýšlet návštěvy ve všech krajích. Skoro odevšad se mi už ozvali příznivci, kteří se nabídli, že mi pomohou s organizací. Samozřejmě, nebudeme dělat jen autogramiádu, ale uděláme vždycky pořádné setkání příznivců, ať to stojí za to. Ale prosím neupínejte se na to, nechci vám slibovat chiméru. Kdo jste si zaplatili knížku a toužíte po ní, příští týden se o ni budete moci přihlásit. Až portál spustím, budu na něj upozorňovat v každém článku.

Vy, co jste si knihu zatím nepředplatili a chcete mě podpořit za podmínek popsaných výše, vy mi prosím zašlete částku minimálně 350,- Kč na účet č: 164 883 276 / 0300. IBAN: CZ6103000000000164883276. Předpokládaná distribuce proběhne podle stejného modelu v dubnu či květnu.

A na závěr malá ukázka:

180 thoughts on “Vidlákovy knihy

 1. Lepší Němci
  08. 02. 2023 – EB

  STAN zůstává proněmeckou stranou, i když německá kandidátka Danuše Nerudová byla z prezidentských voleb předčasně vyřazena. Ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek (STAN) včera v České televizi řekl, že je trochu germanofil a že Němci tvrdě hájí své zájmy, ale že mají opravdu v sobě autentickou zodpovědnost za Evropu jako celek. A upřímně řečeno, dodal, český ekonomický zájem je s tím německým silně provázaný. To zřejmě vysvětluje, proč je takovým zastáncem vzdání se práva veta Česka a dalších malých zemí. Tento postoj v pátek jasně vyjádřil i Tomáš Prouza, lobbista německých maloobchodních řetězců a poradce ministra průmyslu Jozefa Síkely (za STAN). Prouza pro ČT uvedl, že jedno z velkých poučení z debat o sankcích by mělo být, že Evropa nemůže dlouhodobě fungovat, pokud bude rukojmím jedné země se svým právem veta. Ostře také kritizoval Olafa Scholze za jeho váhání s vysláním tanků na Ukrajinu. STAN a jeho poradci se stávají lepšími Němci než jsou Němci samotní.“

  1. Poturčenec horší Turka.
   Platí pro Beka, pro drtivou většinu lepšolidí. Jenom to neřeknou tak na plná ústa.
   Tady měl Zeman dobrý čuch, když Beka nepozval na Hrad. A tohle se dneska dostalo k moci.
   🤮🤮🤮

 2. Je užitečné si poslechnout tiskovku po jednání předsednictva hnutí ANO přímo z fejzbůku Babiše:
  https://www.facebook.com/AndrejBabis/.

  Babiš prohlásil, že SPD a ČSSD zradily voliče a že Hnutí Ano se bude o jejich voliče ucházet.

  Babiš zůstává předsedou ANO i poslancem, ale hlavním mluvčím ANO bude Schillerová a stínovým premierem Havlíček… myslím, že se rozhodli rozumně.

 3. Asi před měsícem začali (už po několikáté, každé úterý a čtvrtek na ČT1) opakovat seriál „Vyprávěj“.

  Jelikož jsem ten seriál nikdy neviděla, začala jsem se dívat. Přilákalo mě hlavně jméno režiséra – Biser Atanas Arichtev, který má za sebou skvělé seriály jako „První republika“, „Kukačky“ (také se teď opakují každý pátek na ČT1) nebo nedávno uvedený seriál (na Primě) „O mě se neboj“.
  Všechny ty seriály jsou fakt dobře udělané a třeba u „Kukaček“ ještě navíc s brilantními hereckými výkony.
  Musím podotnout, aby bylo jasno, že se mi jinak většina současných českých filmů – komedií, kriminálek…- nelíbí, zvlášť kriminálky mě strašně nudí.

  Ale zpátky k tomu seriálu „Vyprávěj“, proč to zde vlastně zmiňuju.

  Celý seriál je o životě rozsáhlé rodiny od padesátých let dál, vypráví, jak na rodinu dopadá okolní politická situace.
  Včera (tj. v úterý) byl uvedený 9.díl z doby nástupu normalizace po roce 1969
  (všechny díly je možné shlédnout zde:https://www.ceskatelevize.cz/porady/10195164142-vypravej/).
  Úplně mě zamrazilo, jak se té tehdejší atmosféře začína podobat současná atmosféra u nás.

  1. Jela jsem s dcerou v autě a vzadu seděl třináctiletý vnuk. Najednou dcera povídá : Prosimtě , mlč !
   Zase se rodiče bojí, aby neuškodili dětem svými názory. Nebojí se o sebe, ale o ty děti. Autocenzura i doma, mezi nejbližšími. Třicet let po vítězství ´Pravdy a Lásky.
   🤮

  1. Americká novinářka Kim Iversenová v pořadu The Kim Iversen předkládá skutečná čísla obětí bojů na Ukrajině, která unikla MossaduČísla z Mossadu
   Válečné ztráty po téměř roku rusko-ukrajinské války, které hlásí izraelská rozvědka, odhalují strašlivé rozměry války.
   Údaje z terénu ze 14. ledna 2023, založené na izraelských zpravodajských službách, jsou údajně uvedeny takto:
   RUSKO:
   Rusko mělo v poli 418 tisíci vojáků (plus 3 500 000 záložníků) a rostoucí počtem žoldnéřů Wagner
   Ztráty
   23 Letadel
   56 Vrtulníků
   200 (S)UAV
   889 Tanky a obrněná vozidla
   427 Howitzer (dělostřelecké systémy)
   12 Systém protivzdušné obrany
   18 480 mrtvých
   44 500 zraněných
   323 V zajetí

   UKRAJINA:
   Ukrajina měla v poli 734 tisíci vojáků (plus 100 tisíc záložníků) a důstojníky, vojáky a žoldáky NATO,
   Ztráty
   302 Letadel
   212 vrtulníků
   2,750 (S)UAV
   6 320 tanků a obrněných vozidel
   7.360 houfnice (dělostřelecké systémy)
   497 Systém protivzdušné obrany
   157 000 mrtvých
   234 000 zraněných
   17 230 v zajetí
   234 mrtvých – vojenští instruktoři NATO (USA a Velká Británie)
   2 458 mrtvých – vojáci NATO (Německo, Polsko, Litva, …)
   5 360 mrtvých – žoldáků

   1. Ztráty techniky mohou zhruba sedět, ale ztráty Ukrošů na vojclech jsou velice pravděpodobně ještě několikrát vyšší…

    Např. americký STRATFOR – což jsou silně protiruští neokoni – udával na konci minulého roku ztráty Ukrošů (KIA/MIA) 302 tisíce (mrtvých/zmizelých v boji). Jiné odhady se pohybují mezi 400-500 tisíci KIA/MIA. Dle plukovníka McGregora náčelník gen. štábu Ukrošů Zálužnyj při návštěvě Pentagonu mluvil o 257 tisících mrtvých jenom za Ukro-Wermacht (armádu), přičemž ztráty toho jejich Volksturmu a Národní gardy jsou zvlášť – takže to skutečně může dosahovat těch 400-500 tisíc celkově.

    Celkově by to odpovídalo množství vystřílené munice: většinu vojclů zabije dělostřelectvo (80-95%), a Rusové střílí z děl a salvových raketometů 5-20x více než Ukroši, plus mají dálkové zbraně – rakety Iskander-M a křídlaté rakety, a protizemní leteckou munici…

 4. Za Císaře pána a jeho …..
  Jacques Guillemin: 257 000 zabitých ukrajinských vojáků, všichni zemřeli za Ameriku.

  „Hlavní velitel ozbrojených sil Ukrajiny Valerij Zalužnyj tajně informoval Američany o smrti 257 000 vojáků ukrajinské armády. O tajemství se podělil bývalý poradce Pentagonu, plukovník Douglas McGregor. Zatímco byl Zalužnyj ve Spojených státech, setkal se s ministrem obrany Lloydem Austinem a generálem Milleym. Tajně jim řekl, že Ukrajina od začátku konfliktu ztratila 257 000 lidí.

  Biden, Macron, Scholz, von der Leyen a všichni lokajové Ameriky mají ruce rudé od ukrajinské krve.

  https://aftershock.news/?…

  1. Promiňte, ale to potom znamená, že skoro celá, původní cvičená UA armáda je vybitá?
   Kdo tam tedy bojuje?

    1. Viděl jsem na nějakém Ungárském webu, jak verbíři jedou (aby byli nenápadní, jako ho*no v alobalu) v sanitce a pak vyskakují a přímo na ulici sbírají vojáky-čekatele na masomlýnek.

   1. To já nevím, hodně je tam Poláků a ostatních zemí, kteří podlehli nátlaku USA a.p. , aby prolévali krev za zájmy svých páníčků, případně za $.
    Ještě chybí, aby P. Pavel ctil naše husitské tradice a použil taktiku vozové hradby.

  2. Mosad uvádí 157 000 padlých Ukrajinců…
   Mossad Leaks The REAL Ukraine- Russia Casualty Numbers. It’s Grim For Ukraine

   https://www.youtube.com/watch?v=aWHv8VrHi00&t=29s&ab_channel=KimIversen
   Čísla z Mossadu Válečné ztráty po téměř roku rusko-ukrajinské války, které hlásí izraelská rozvědka, odhalují strašlivé rozměry války. Údaje z terénu ze 14. ledna 2023, založené na izraelských zpravodajských službách, jsou údajně uvedeny takto: RUSKO: Rusko mělo v poli 418 tisíci vojáků (plus 3 500 000 záložníků) a rostoucí počtem žoldnéřů Wagner Ztráty 23 Letadel 56 Vrtulníků 200 (S)UAV 889 Tanky a obrněná vozidla 427 Howitzer (dělostřelecké systémy) 12 Systém protivzdušné obrany 18 480 mrtvých 44 500 zraněných 323 V zajetí UKRAJINA: Ukrajina měla v poli 734 tisíci vojáků (plus 100 tisíc záložníků) a důstojníky, vojáky a žoldáky NATO, Ztráty 302 Letadel 212 vrtulníků 2,750 (S)UAV 6 320 tanků a obrněných vozidel 7.360 houfnice (dělostřelecké systémy) 497 Systém protivzdušné obrany 157 000 mrtvých 234 000 zraněných 17 230 v zajetí 234 mrtvých – vojenští instruktoři NATO (USA a Velká Británie) 2 458 mrtvých – vojáci NATO (Německo, Polsko, Litva, …) 5 360 mrtvých – žoldáků

   1. A britský poslanec hřímal v parlamentu, že musí poslat další materiální pomoc a Ukrajina vybojovat vítězství, Zelenski za Kinga a ostatní poslanci pro něj standing ovation. Toto dnes ve zprávách na ČT

    1. Ano, je třeba hodně řvát, aby se argumentům dodalo váhy a plebs se nepokusil ani pípnout. A čím víc se řve, tím větší to má váhu. Vyzkoušeno, když Němci hnávali lidi do plynových komor pod pláštíkem lži, že jde pouze o rutinní hygienické opatření. A pokud se někdo jen odvážil něco namítnout, odpovědí bylo ještě větší řvaní, případně brutální násilí s cílem remcala umlčet. Stejnou metodu nyní používá i naše „vláda“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *