18 dubna, 2024

Tribuna

Volná diskuse na jakékoli téma


4 279 thoughts on “Tribuna

   1. Nahodila jsem to jako téma k prokydání, protože mi ta tvrzení připadla poněkud zvláštní.
    Nedočetla jsem sice ten článek až do konce, ale to, co popisuje, se mi zdá v rozporu s tím, co tvrdí Vidlák, a Vidlákovi rozhodně věřím víc.

    Takže díky za hlodavce, Targusi 😁…
    Co dalšího tam chybí/je v rozporu (se zkušenostma atd.)?

    1. Re: lujjza

     K dosažení dobré úrody je potřeba hnojit. Jak chcete hnojit „pole neorané“, když dovezený hnůj je potřeba ihned zahrabat, aby z něj nezdrhly plynné dusíkaté látky? To chcete hnojit „po modernímu způsobu“ postřiky dusičnými roztoky co deset dnů?
     Jak chcete bojovat s plevelem? Necháte jej vyrůst až do nebe a budete jej ještě hnojit? Anebo to občas pokropíte Roundupem?
     Já nevím, nejsem „vyučený kozodoj“. Vidlák už o tomto tématu psal nejednou. Zkuste mu písnout na mail.

     Anebo mrkněte na toto

     https://cs.wikipedia.org/wiki/Orba

     a následně si napište do vyhledávače heslo – bezorebná technologie.

     Můj čistě soukromý názor – je to něco, jako grýndýl a boj proti uhlíku dohromady.
     Neboli dobrý základ pro účelné pěstování podmínek na výrobu pořádné katastrofy.

     Lidé orají, či pokoušejí se orat asi tak několik tisíců let. Opravdu ještě nikdo nepřišel na to, že orat je blbost a je lepší posedávat ve stínu a čekat, že se na poli udělá vše samo?

     1. Ještě doplněk – kdysi se souběžně s obilím sely pícniny, které se ihned po sklizení obilí „rozjely“. Na podzim se pak pole poseklo, čímž se získalo krmivo pro dobytek, a zbytek se zaoral jako zelené hnojení.

      Stran splavu půdy a úbytku vody při orbě – ještě žádného kreténa neosvítil nápad, že by bylo dobré neorat proti svahu, nýbrž po vrstevnici, anebo ve směru co nejmenšího náklonu pole, jak se to dělalo kdysi.

      Já vím, jsem starej a blbej a hnusnej…

      1. Pokud jde o orbu a vrstevnice – v nejmenovaném skorosudetském městě měli někdy před 40 lety náhle pár let po sobě povodně, které zaplavenou část města ozdobily vrstvou červeného bahna. Včetně sklepů samosebou. Zručnější domorodci zareagovali montáží zaplavovacích ventilů a při nastupujícím nebezpečí vypnuli elektřinu a zatopili sklep čistou vodou. Ostatní následně vyplachovali sklepy za asistence hasičů.

       Zvídavci začali zjišťovat, co se stalo, co se změnilo, že po desítky let takové povodně neznali. I ukázalo se, že pár kilometrů směrem do kopců býval poslední soukromý zemědělec, který hospodařil na tak prudkém svahu, že ho tam souzi nechali. Jenže souromníček už nebyl, půdu dostali jezeďáci a orat traktorem na tom svahu uměli jen tak, že vyjeli na kopec, na krátké rovince otočili, zasekli pluh to země a jeli ze svahu.

       A každá bouřka pak odnesla zasazené brambory, ryby z přilehlého rybníka a spoustu červené půdy do města. Nám mlaďochům to ovšem přinášelo jistá pozitiva. Místní obchody pak prodávaly ve velké slevě konzervy a lahve bez papírových etiket. Stačilo znát ty písmenkové kódy na víčkách konzerv a měli jsme na čundrech co jíst. A lahve měly tak jednoznačně barevný obsah, že k chybě nedošlo nikdy.

 1. STS Chvojkovice-Brod

  ….. Vedle mediálního vlivu prý přes tenhle spolek šly peníze řadě politiků ze zemí EU.

  Jmenován byl jeden jediný – poslanec za německou AfD a český rodák – Petr Bystroň , dnes celoněmecká dvojka na kandidátce do eurovoleb.

  Ten prý nainkasoval balík. Jak jsme se mohli dočíst ve všech správných mediích, zejména v české mutaci Deníku N, od něhož to převzali všichni ostatní, včetně německého Spiegelu…..

  …….Jak poznáme ruské dezinfoweby? Vše vám vysvětlí v titulku, říká mluvčí BIS
  A tak čtu naprosto nevídané v klíčové pasáži:
  Jméno poslance AfD Bystroně z naší strany nikdy nezaznělo
  Deník N a časopis Der Spiegel napsaly s odvoláním na zprávu BIS, že jedním z politiků, kteří dostali peníze od ruské vlivové organizace, byl i poslanec německé Alternativy pro Německo (AfD) Petr Bystroň. Ten to označil za pomluvu. Vedení jeho strany žádá BIS o poskytnutí důkazů.
  K tomu Ladislav Šticha říká: „Dokumentace k případu Voice of Europe čítá tři sta stran. A je potřeba připomenout, že adresátem našich zpráv není veřejnost, ale ze zákona je to předseda vlády, ministři, prezident, případně orgány činné v trestním řízení. A když se podíváte dozadu na různé výstupy, zjistíte, že ani premiér, ani nikdo z ministrů a ani BIS nikdy nezmínili žádná jména, vyjma těch, která se ocitla na sankčním seznamu.“…..

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2024/04/11/flash-bis-my-nic-mi-muzinkatidoufam-ze-petr-bystron-tu-zalobu-na-cesky-denik-n-a-spiegel-poda/

  1. Assagne umira.
   Kennedy se vyjadril, ze by dal Snowdenovi milost.

   Biden i Trump na to meli 4 roky, neudelali nic. Trump to navic jeste hrube priostril. Assgne sel z ambasady do kriminalu na samotku diky Trumpovi.
   Ted se Biden snazi lovit volice na prazdne sliby.

 2. Jak je to vlastně s „neviditelnými“ letadly? Ukrajina je nemá. Rusko je asi drží v záloze. Jak by si vedly takové bombardéry v prostředí silné PVO a sledování bojiště letouny AWACS….Už několikrát někteří psali na Idnes do diskuse, že NATO by takovými letadly mohlo snadno linii opevnění prorazit. Bombardér unese několik tun munice, ale jak se ukázalo v Jugoslávii za určitých okolností ho lze sestřelit i starší PVO. Bylo by asi možné cílit na velitelství, ale většina ostatních pozic je rozptýlena v zákopech. Letadla stealth jsou velmi drahá, je na místě otázka, jak dlouho by to bylo pro vlády přijatelné obětovat takovou vzácnou techniku za proražení linie zákopů, za kterou by za tím vznikla další linie. I kdyby životnost byla 10 misí, bylo by to příliš málo pro tisk drahou techniku. Letadla 4. a 4,5. generace proti PVO už většinou neobstojí. Jak by si stála 5. generace? Masové rozšíření 6. generace je ještě v mlze daleké budoucnosti.

  1. Ukrajina stealth letadla nemá. I na slíbené F-16 čeká a zatím nic. A je jasné, že až přiletí, budou přednostním cílem, stejně tak jako veškerá obslužná infrastruktura. Bez letišť to nefunguje. Rusko nemá důvod riskovat zrovna tuto techniku na Ukrajině, dokud se bojuje tak blízko, že tam dosáhne ze svého vzdušného prostoru a ze svého území. Přece jen, jeho hranice je podstatně delší a míst, kde by se dal rozfoukat konflikt je na ní víc.

   Pokud jsem správně pochopil, že v diskusích na i-dnesu si někdo hraje s představou, že by stealth letadla ze států NATO diskrétně vypomáhala a zase nezpozorována (jsou přece neviditelná) se vracela domů, tak to je z kategorie vlhkých snů. Tak neviditelná ta letadla přece jen nejsou. Tvar a povrch je sice konstruován tak, aby se radar nechytal, to ale neznamená, že se nedá k detekci použít jiný princip. I za stealth letadly zůstává tepelná stopa, například, i ona vydávají zvuk. Číňani na detekci tepelné stopy pracují už dlouho a chlubí se tím. Údajně ji vidí na vzdálenost 300 km. Kdoví, co všecko má Rusko, aniž by se pochlubilo.
   https://www.youtube.com/watch?v=gEcMyBeVQpg

    1. Souhlasím, Tamara a její mladší sestra Věra jsou taky dobré řešení.

     Ještě k té detekci tepelné stopy. Kombinuje se to se spektrálními charakteristikami spalin (za letadlem je teplý CO2).
     Přehledový článek „InfraRed Search & Track Systems as an Anti-Stealth Approach“ z roku 2019 o „systémech IRST uvádí, že to, co tehdy měli Číňani pro své stíhačky Chengdu J-20 vidí stealth bombardér B-2 na 150 km a stealth stíhač F-22 Raptor na 110 km.

     https://www.scienpress.com/Upload/JCM/Vol%209_1_3.pdf

 3. Stařec a smutno aneb jak sem to dneska doslova posral dvoum malejm dětem.

  Sem takhle stál s manželčiným ořem na parkovišti před chrámem nákupů, a protože tuším, jak to tam vevnitř vypadá, odmítl sem tam jít a … a ta furt ještě moje žena povídá:

  „Tak tedy dobře, č e k e j !“, ale řekla vám to takovým způsobem, že sem si myslel, že dodá to down anglických psovodů. Nestalo se, ale já přesto v tom dnešním děsným horku čekal jak ten nejangličtější pes na světě a oddaně nespouštěl oči z těch sem a tam – tam a sem posuvnejch skleněnejch dveří toho obrovskýho baráku.

  Po chvíli mě ta oddanost přestala bavit, a tak sem zrakem klouzal stejně tak jako ty skleněný dveře sem a tam- tam a sem … a tak sem si všiml, jak ke kiosku se zmrzlinou před vchodem toho hytlermarketu doputovala výprava dětí se školníma brašnama na zádech a jak je jejich úči začaly řadit do fronty na tu zmrzlinu.

  Některý děti si kupovaly obyčejnou v kornoutku za 39,- Kč, ale byly tam děcka, který si k lízání koupily nevím co ve voskový krabičce s cenou hodně nad sto korun. No co, řekl sem si a zavzpomínal, jak i já coby děcko se řadil do fronty na Eskymo (pamatujete-li někdo na tu pohádku?) a taky sem v tý frontě slintal. Pamatuju si, že stálo pade a že každej z nás na něj měl, protože sme si „dost“ vydělávaly sběrem železa a papíru.

  A jak sem koukal na ty ve frontě řadící se děcka, tak mi nemohly ujít dvě, který se z tý fronty odlouply a šly si sednout na nedalekou sluncem rozpálenou lavičku. Tam čekaly na svý kamarády, který postupně k tý lavičce přicházeli se zmrzlinama… ale svět div se … těm „mým“ dvěma ani líznout nedali … což mě hodně nemile překvapilo.

  No to víte, to nebylo nic pro starce, hned do mě vjel život, sáhl sem po peněžence, zkontroloval hotovost a vykročil sem k těm dvěma účám a co nejdiskrétněji je požádal, aby koupily těm „mým“ dvěma děckám taky zmrzliny a aby jim nic neříkaly.

  A co si myslíte, že ty mladý káči udělaly?

  Místo aby jim došlo, že holt sou rodiče, který třeba nemůžou svým dětem dát na zmrzlinu ani těch blbejch 39,-Kč, tak napochodovaly před tu lavičku s těma lízajícíma dětma a neomaleně na ty dvě “mý“ děcka udeřily: „Vy nemáte peníze na zmrzlinu?“ … co byste mysleli, že touhle hovězí otázkou asi tak docílily/způsobily?

  Byl tam takovej jeden už od pohledu jájíček – posměváček, kterej měl v každý ruce to ve voskový krabičce lízání za více jak dvě stovky, ten se těm „mejm“ poškleboval a … a když ty dvě husy pokračovaly v tý jimi započatý netaktnosti: … „tady ten pán vám tedy ty zmrzliny koupí…“… tak ty „moje“ děcka se ještě více zatvrdila a ještě více zabořily svý zraky do dlažby pod lavičkou a bylo vidět jak trpěj … jak se styděj před kamarádama. A ten spratek jim to dál ztěžoval hajzlovským pošklebováním a vůbec mu nevadilo, že mu z obou rukou na dlažbu odkapávalo to v těch voskových krabicích určený k lízání, protože to ten jájíček nestačil ani lízat, kolik si toho nakoupil. Ale to mu nebránilo, aby před mě předstoupil a bez jedinýho „kouzelnýho slůvka prosím“ začal podupávat nožkama vo zem a to svoje hulvátství doprovázel slovy: … „já chci taky, já chci taky!“

  Bylo mi jasný, že sem to těm „svejm“ dvěma dětem pořádně posral, přátelé! Nezbylo mně, než úči i spratka ignorovat, otočit se na patě a velice smutně sem odcházel k tomu mně vyčleněnýmu místu „down“. Ještě po očku sem se podíval na ty „mý“ dvě děti … dál urputně hleděly pod tu lavičku a já věděl, že mě právem nenávidí.

  Ještě teď je mi to líto a strašně smutno a … a sem na sebe vzteklej!

  1. Prdlajs, blbíši, udělejte si kafe/čaj a běžte si s tím hrnkem sednout ven – je tam nádherně… opravdu…

   Mimochodem – ne Vy, ale ty telata „úči“ to podělaly. Neskutečný kravky… – to jsou pedagožky?? Ty se hoděj tak na mytí záchodků… a to ještě bůhví jestli…

  2. Nebuďte, blbíši! To ale byly blbky! Zasloužily by pořádný výprask! A něco takového vychovává naše děti…
   A mimochodem, Váš recept na jidáše byl skvělý, snědly se na posezení, takže recept od Sandtnerky zakládám a odteď jen ten Váš 😉

 4. Doufám, že Pellegrini pošle děkovný dopis Fialovi. Málokdo se zasadil o jeho zvolení tolik, jako náš signalista a jeho nestoudné žvásty a zasahování do slovenských voleb. Myslím, že to přimělo spoustu voličů jít a hlasovat přesně opačně, než by si vrchní lokaj ze Strakovky přál. Bravo Slováci!!!

  1. Prožidovský a proruský nacista říká, že výjimka potvrzuje pravidlo.
   Hovinky, mezi jinými kurvámi, platí i protiruskou hysterku, mutanta švamberka.
   Ten ty výjimky bohatě vyvažuje, na dva týdny dopředu..

   1. Asi máte pravdu. Dneska Novinkám ani nestálo za to uveřejnit zprávu, že na Slovensku vyhrál Pellegrini. Smrt cyklisty v Krkonoších a rozbité Lamborghini v Kanadě jsou samozřejmě důležitější zprávy :).

  1. Normální člověk by se už dávno z těch sem tam a dokola a neustále opakovaných frází zbláznil.
   Aspoň nějakou anekdotou (nemám na mysli uštěpačnou trapnost) kdyby ty své různé klaky probudil z hypnotického spánku, aspoň na chvíli aby se zas stali lidmi….
   Zkus přivázat volovi či krávě k hubě mávátko a pusť jim video s loukou. Napiš na toto téma bakalářskou práci a přijeď zas.
   Ne, některým se nerozsvítí nikdy, závada je na přijímači.

   A kdo ze stranických soudruhů a soudružek není populista (-stka) ? Kdo slibuje vyšší věk odchodu do důchodu, kdo slibuje více lidí závislých na sociálních dávkách, kdo slibuje vyšší ceny energií i potravin, kdo chce válčit až do úplné porážky lidstva , kdo chce používat dřevěné tanky s plastovým střelivem, kdo slibuje vrbovou kůru místo penicilínu, kdo chce v ulicích bandera commandos, kdo slibuje vyhnat jiné lidi na frontu a sám se na tom nabalíkovat, kdo volá po hrdinství – avšak sám už má zajištěno teplé místečko ve VIP protiatomovém krytu, kdo si z funkce ministra udělal cestovku…kdo to, kurva, všecko slíbil, že bude dělat – když ne populistky a populisti.

 5. Co bude příště?
  Na výročí okupace jsme do Německa vyslali vládního prezidenta Pávka. Na výročí návštěvy A. Hitlera v Praze jsme do Německa poslali naše korunovační klenoty. Mám strach z toho, co uděláme až bude výročí vyhlazení Lidic :o(((

 6. tak k těm dobrý rozhovorům přihodíme i jeden bizarní (nebo brizantní?)

  Pan bývalý tiskový mluvčí, v tuto chvíli z božího dopuštění ministr(ant) dopravy, dal rozhovor samotným Financial Times – a vysvětlil, že za bordel na českých železnicích může – hádejte kdo – ano, Putin!

  https://www.ft.com/content/f8207823-f5e1-4caf-934d-67c648f807bf

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kupka-rusko-se-snazi-sabotovat-evropske-zeleznice-vcetne-ceskych-249231

  Začínám si říkat, že asi bude něco na tom, že Navalného otrávila MI6 nebo někdo takový evropský – všichni, kdo by mohli ohrozit Putina, musí být odstraněni z cesty. Nebýt Putina, musel by si ho celý ho(dv)notový západ snad vymyslet – na koho jiného by se pak svedly všechny problémy? Není on nakonec Putin novým příchodem samotného Krista, který z nás snímá všechny hříchy? Halík by to měl nějak politicky uvědoměle pojmout…

 7. Ukrajina a Rusko
  Nemůžeš-lj je porazit, přidej se k nim. Můj tip je, že až bude ukrajinská armáda na pokraji porážky, svrhnou Zelenskeho a zařídí se podle vyse uvedené zásady, kterou různí vůdci na Ukrajině uplatňovali po celá staletí. Spojí se znovu s Ruskem a prohlásí, že naše pohledávky vůči nim neuznávají. Půda se vrátí zpět ukrajinským vlastníkům, Čína ráda zainvestuje obnovu infrastruktury a Západ bude muset ty miliardy odepsat. Může se pak hojit jedině na svých koloniích, tedy na nás :o(((

 8. Může mi někdo prosím vysvětlit, proč se tu čím častěji nedají vložit příspěvky ? Teď se snažím opravdu asi půl hodiny o jeden ke kuřatům jako odpověď a pořád nejde. Není v tom filtru nějaké chyba ?

   1. Jdou mi příspěvky kdekoli jinde, ale ten jeden prostě ne. Může se někdo podívat do střev a napsat mi proč ?

    1. I mne se to deje a nevim vysledovat zadnou zakonitost, delku, slova, nebo co. Doufejme ze Vidlakuv bratr se nestane ministrem pro digitalizaci 😀

     1. Vidlákův bratr používá nějaký software a pracuje na webu ve svém volném čase. Napadáním každý jen ukazuje svůj charakter.

 9. Václav Vlk st. na Neviditelném psu to vidí takhle: „Přichází nový věk tragédie“

  https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/svet-prichazi-novy-vek-tragedie.A240327_191644_p_spolecnost_nef

  „Dokazuje to dnes nejen teroristický útok muslimů Moskvě, ale třeba i to, že vláda politicky bezvýznamné země v Africe – Nigerie – si dovolí vyhnat americkou posádku ze základen na svém území a USA si netroufnou ani špitnout. Pologramotní Hutiové dokáží zablokovat dopravu Suezskému kanálu. Nejsilnější stále vůdčí stát světa USA je krok od zahájení „horké“ občanské války (studená je v plném proudu) a obě politické strany si udělaly z Ústavy USA trhací kalendář. A soudy jsou často jen „převodovými pákami“ politických sil.

  John Gray, významný britský novinář a spisovatel říká: „Globální ‚Výmarská republika‘ rozpolcená novými technologiemi a nedostatkem zdrojů, je naším dnešním výchozím stavem. Naším úkolem není podpořit poloimaginární a zaniklý Západem vedený ‚řád založený na [euro-amerických] pravidlech‘, ale vyhnout se katastrofickému konfliktu v post hegemonickém světě.“

  I v současném světě: „…USA zůstanou velmocí. Přesto je americký úpadek trajektorií, kterou lidské počiny nemohou změnit. Představa, že by národ, který je dnes tak nezvladatelně rozdělený, mohl vybudovat nový mezinárodní řád, je přitažená za vlasy.“

  Stojí za to si přečíst. Přes vynechání tlaků na Rusko předcházející vstupu Rusů na Ukrajinu, po mylné hodnocení důsledků sankcí na ruský ropný průmysl je to jeden z mála článků soudně hodnotící stav věcí.

   1. Energetickou sit rozbil Ukrajine jiz Surovikin.
    A ted vazne: opravdu to udelal, anebo se to tu v diskuzi jen tak rikalo?

     1. Cim?
      Solidni zdroje varuji pred zvelicovanim dopadu samotnymi ukrajinskymi urady, coz jim samotnam prinasi mnoho vyhod.
      „По нашей информации Офис президента поставил задачу завышать результаты ударов РФ по энергогенерации. Это даёт целый ряд профитов.“
      Jinak…gosudar nikdy nelze, nybrz je pravidelne obelhavan, coz je velky rozdil.

 10. Prožidvský a proruský nacista odkazuje na pěkné video, z likvidace dalšího Abramsu:
  https://t.me/creamy_caprice/4872
  Akorát by do těch dronů mohli dávat lepší kamery, aby si to výrobce toho tanku líp „vychutnal“.
  Skoro to vypadá, že mu zezadu fláknul rovnou do motoru.
  Vzadu je to samá díra, mřížka a vejfuk, bo se to musí nějak chladit a dvanáctilitrový motor, to je nějakých spalin..

  1. Tecocamp: Za několik posledních let ještě někdo nezkusil dávat na techniku třeba rychlopalný automatický otáčivý kanón nebo kulomet? Několik desítek střel za vteřinu by znamenalo možná 100 střel letících proti dronu během jeho přibližování…

 11. Lze s falešným hráčem Rakušanem hrát férovou hru?

  Jak slušně nazvat hráče, který si nechá v diskuzi nahrát od placeného kibice?
  Slušně řečeno, protože nemám podklady, kdo to platil.
  Babiš asi těžko.

  Jeho výzva je trapná, tak jako celý STAN.
  Ministr vnitra a předseda Starostů vyzval šéfa hnutí ANO Andreje Babiše k duelu. Rakušan chce, aby Babiš dorazil na Debatu bez cenzury, kde by v souboji oba odpověděli na deset otázek od lidí. Reakce z Babišova tábora zatím nepřišla, podle Rakušanových příznivců Babiš duel nepřijme, protože se bojí.

  Zaplacený herec při debatě ve Vyškově. Bylo to nutné?
  Debaty bez cenzury. Pro některé jen předvolební kampaň, pro jiné vítaná příležitost si konečně někomu postěžovat napřímo. Z rádoby upřímné debaty je však nyní trapné faux pas.

  https://medium.seznam.cz/clanek/tomi-forik-bylo-to-nutne-pane-ministre-rakusane-zaplaceny-herec-pri-debate-ve-vyskove-53904?utm_campaign=abtest250_box_sluzeb_nad_reklamu_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Babiš se asi nebojí, ale s falešným hráčem slušní hráči nehrají.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Udalost-roku-Rakusan-hodil-rukavici-Zvedne-ji-Babis-752866

  Co dodat?
  Mopslíci Jindřich Novák, krysí nátura vysočinský patriot, @AlexandrMitrofa čekají cukříček (dotaci) od @vit_Rakusan?
  Nedopadnou jako na Slovensku?

  Souhlasím s M. Horáčkem, proč by se měl leader opozice zahazovat s předsedou 7% strany?

  Orel mouchy nelapá

  1. Josef původní napsal:26 března, 2024 (19:27)

   Jenom tak mimochodem.
   Před Listopadem si lidé vyprávěli protistátní vtipy, jako projev důvěry v ostatní.
   Po Listopadu, jsem zjistil, že nejlepší vtipy vyprávěli lidé, které jsem našel na Cibulkově seznamu, kteří asi nebyli v I. lize.
   Můj příspěvek je třeba chápat jako metaforické vyjádření.

  2. V diskuzi pod tím článkem na Seznamu je link na video (15 minut) od autora celé provokace na diskuzi s Rakušanem ve Vyškově
   https://www.youtube.com/watch?v=o429C1XoRUU

   Ne že by Rakušan nebyl křivák už od pohledu, ale v tomto případě je spíš obětí či nevědomým aktérem.
   Autor Jan Špaček je mladý influencer, na Youtube má víc videí s různými politiky a „celebritami“ (Babiš, PePa, Nerudová, Janeček) a podle počtu shlédnutí na tom zřejmě i dost vydělává.

 12. Když jsem dnes četl tohle:
  https://echo24.cz/a/HZD2B/zpravy-domov-cesi-rozjeli-kolem-munice-pro-ukrajinu-dezinformacni-hru?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1260321&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
  Dospěl jsem k závěru, že celá záležitost kolem munice pro Ukrajinu je jen a pouze mediální humbuk. Žádná munice zajištěná není a žádné peníze na ní nikdo nedá. Ovšem hlavní cíl, tj. úžasná mediální prezentace Pávka a signalisty, ta je splněna na jedničku. Kdo by se staral o následky, že?

 13. Maříková říká pěkně Pospíšilovi, ať si sbalí a táhne na Ukrajinu do první linie.

  https://www.stream.cz/cnn-prima-news/emotivni-stret-v-partii-sbalte-si-pet-svestek-a-bezte-na-frontu-rekla-marikova-pospisilovi-64957938#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=videoportal.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest251_radio_sluzby_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  A ať si vezme pemprsky.

  Za mne. Maříková perfektně připravena, nestíhali jí, má u mne velké plus a s ní i SPD.

 14. Sláva, sláva, sláva. Děd nám radu dává. A odboráři si zvolili… No Středulu! Ať to trvá věčně a nikdy jinak.
  To chce silný žaludek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *