28 února, 2024

To jako vážně?

Krátký knižní úvodník:

Přátelé, včera jsem vylifroval všechny prozatím objednané knihy a hlásím, že ode dneška nebudu do knih psát automaticky věnování adresátovi. Už se mi teď několikrát stalo, že si dárce knihu objednal jako vánoční dárek pro někoho z rodiny nebo kamaráda a věnování jaksi nepatřilo té správné osobě. Ode dneška bude každá expedovaná kniha opatřena jen mým autogramem a pokud mými knihami chcete někoho obdarovat a chcete pro něj věnování od Vidláka, napište příslušné jméno do poznámky.

Děkuji všem, kteří mě podpořili. Velice si toho vážím.

A teď už dnešní text:

V sobotu mají na Slovensku volby… A všichni se jim do toho vměšují. Náš prezident už mluvil o ochlazení vztahů, pokud by vyhrál Fico, Evropská komise vyjádřila znepokojení nad tím, že by mohl vyhrát Fico, česká majnstrýmová média (která jsou na Slovensku hojně sledovaná) se mohou pominout, že by na Slovensku mohl vyhrát Fico… a česká alternativní média drží Slovákům palce, aby vyhrál Fico.

Máme dva dny do voleb, tož já se také budu vměšovat. Mě také čte na Slovensku docela dost lidí…

Tyhle volby jsou prostě o Ficovi a hotovo. Nemusíte být žádní znalci slovenských reálií a tamní politiky. Tyhle volby jsou za Fica nebo proti Ficovi. Všechno ostatní je jen stafáž. Dokonce i prezidentka je jen stafáž. Bývalý premiér Magor Igor Matovič objížděl mítinky SMERu, protože na jeho vlastní prakticky nikdo nechodil. Snažil se tam dělat bordel asi tak stejně, jako se u nás snažili libtardi škodit Zemanovi pomocí pískotu a trenýrek. Většině stran hrozí, že se do jejich sněmovny ani nedostanou… Na prvním místě je Fico, na druhém je Progresívné Slovensko a na třetím je bývalý Ficův parťák Pelegrini. Pak dlouho nic a pak řada trpaslíků. Všichni visí na rtech Ficovi a řeší se jen a jedině on.

Hele, o Ficovi není třeba se bavit. Ten je všude, plní i české sociální sítě, například jeho odpověď našemu prezidentovi, byla vynikající. Kampaň postavil velice šikovně a jeho soupeři reagovali hystericky, čímž mu ohromně pomohli. Chtěli kriminalizovat jeho lidi… nezdařilo se. Chtěli zdiskreditovat Kaliňáka, jak se pere s Matovičem… nepodařilo se. Nasadili varovné hlasy ze zahraničí, Slováky to jen naštvalo, protože nikdo nemá rád, když mu někdo zvenku nakukuje do obýváku a kecá mu do vnitřních záležitostí. Jméno Fico se přetřásá úplně všude, nejen na Slovensku.

Já bych se rád zastavil u toho Progresívného Slovenska. To je v podstatě strana těch nejlibtardovatějších libtardů. Založeno bylo v roce 2017, dopracovalo se dvou mandátů v eurovolbách (v koalici se stranou SPOLU) a dostalo do křesla Zuzanu Čaputovou. Pak má pár mandátů z komunálu a to je všechno. Ve volbách do Národní rady v roce 2020 nepřekročili (v koalici se SPOLU) potřebných 7%.

Ale podle posledního průzkumu teď předběhli dokonce i SMER…

Jako fakt?

Viděli jste jejich volební hesla? Oni fakt dávali na plakáty, že muži mohou mít vagínu a ženy mohou mít penis. Jejich předvolební reklamy na fejsbůku, to je jak Prague pride ve slovenském vydání. Program mají samozřejmě úplně stejný, jako všichni. Milion šest bodů o tom, jak všem přidají, postaví nemocnice, zajistí doktory i výživné, každému dají na střechu fotovoltaiku… Tohle mají vždycky všechny strany. Pochybuju, že by si někdo všimnul, kdybych přeházel stranická loga…

To se jako fakt dá na Slovensku uspět s tím, že muži mohou mít vagínu? Tohle se dá použít ve volbách a být nejsilnější stranou?

Viděl jsem několik jejich tiskovek z dneška a z doby před covidem… Tehdy měli asi šest procent preferencí. Nic se nezměnilo. Stejná komunikace, stejná témata, stejní libtardi. Ve všech ohledech. Neviděl jsem nic, čím by se odlišili od roku 2020. Že by se od té doby staly jejich myšlenky o tolik populárnější? Když nám zároveň jiné průzkumy říkají, že na Slovensku rostou proruské a protiukrajinské postoje? To jako nikomu není divné?

Slováci a Češi se od sebe moc neliší. Koneckonců máme sedmdesát let společné historie a náš rozchod proběhl kultivovaně, bez jediného náboje, bez jediné kapky krve a bez jediného nevypořádaného hraničního kamene. Nicméně, Slováci nejsou takoví neznabozi jako my. A také mají větší míru studu než my.

Já prostě nemůžu uvěřit, že by se něco takhle libtardího dalo dát před volbami na fejsbůk a nepohořet na tom. Chápu, že to funguje někde v centru Bratislavy v kancelářích nadnárodních korporací nebo v redakci Slovenské televízie, ale pochybuju, že to funguje kdekoliv jinde. Ženy mohou mít penis… volební heslo století. Já vím… oni mají hlavní heslo „zvolme si budoucnost,“ ale je to úplně to samé, s čím šli do voleb v roce 2020 a nemohu uvěřit, že dnes jim tu komunikaci žere čtyřikrát tolik lidí, co tenkrát.

Nebo se zase udělal nějaký cinknutý průzkum? Přání otcem myšlenky? Progresívné Slovensko má nejdražší kampaň, takže se pokoušejí udělat cokoliv, aby to trochu dopadlo? A když se pak ukáže poloviční volební realita, bude se křičet o podvodech ve volebních místnostech? Nebo má Fico tak výrazné čertí rohy, že to lidi raději hodí ojrohodnotám, i když vidí ve vlastních peněženkách, kam je to dovedlo?

Já osobně si myslím svoje a čichám čichám další obrovský průser majnstrýmových médií a na ně navázaných agentur pro výzkum veřejného mínění. Mohu se samozřejmě mýlit, ale o to pečlivěji si v sobotu večer prostuduji výsledky.

Myslím, že nebudu jediný. Uršulka Leyenová, ani naše Pětikolka nebudou klidně spát. Jde o hodně. Ukáže se, kolik těch liberálů skutečně je. Progresívné Slovensko tentokrát nekandiduje v žádné koalici, ale je v podstatě jediná partaj, která drží naděje současných vládců Evropy na budoucnost. Nedivím se, že měli takřka nekonečný rozpočet na kampaň. Nedivím se, že všichni zdejší libtardi pomáhali, co to dalo. Pokud by jim z evropských hodnot měla vypadnut první cihla, nikdo neví, co to udělá. Stejně tak platí, že Ficovo vítězství by značně otřáslo Pětikolkou u nás. Přece jenom, Češi se od Slováků opravdu moc neliší.

Tož, bratři Slováci, držím vám palce, mějte šťastnou ruku a pěkně to v sobotu rozlouskněte. A i kdyby měly průzkumy pravdu a zvolili jste si ty muže s vagínou a holky s penisem, stejně vás budeme mít rádi. Jednou jsme bratři, no ni?

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý kdo pošle dar alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihu (nebo knihy) z nabídky.  

148 thoughts on “To jako vážně?

   1. Celá ODS je složená z takových hovad.
    Lang z Jesenice, který chtěl podřezat a vykrvit Zemana,
    řeporyjský prase, který chce vypalovat, znásilňovat a zabíjet čechy,
    ten mladej smrad, kterej rozdával píšťalky na rozbíjení babišovejch mítinků a chtěl tam zmlátit důchodce…
    Neznám už jiný ódesáky, jen ty z devadesátek, kteří kradli a ty druhý, kteří zabíjeli bílý koně a házeli je v sudech do přehrad.
    Po převratu tu stranu musí rozpustit a členy a sympatizanty kriminalizovat.

  1. Sice si to každý může přečíst, ale tady je to, co stačil dát do jednoho rozhovoru:

   – Dozimetr = nějaká rozkrádačka místního významu

   – Klauniády prolhaného krysaře spodiny národa, komerčního nácka a Horsta Fuchse páté kolony Rajchla mě už nebaví. Je to čím dál slabší, a čím dál tím to samé. Vlastizrádná část národa se uvnitř pere jako malé děti, Rajchl je jenom autentičtější verze Okamury – který jako krysař do propasti vede deprivanty na náměstí a k volbám jen pro svoji peněženku.

   – Těch cca 20 tisíc (15 až 30 tisíc, to je fuk) lidí, kteří se otevřeně hlásí k tomu, že jsou stejné bezpáteřní prasata jako ti, kteří za heydrichiády udávali sousedy gestapu, mě nechává naprosto klidným. Tentokrát jsem si to ani nevychutnával v Jaltě při kávě jako minule. Nemá to cenu. Věnuje se tomu řvoucímu davu bez vzdělání, rozhledu, charakteru a inteligence zbytečná pozornost.

   – Fico je mafiánský bezpáteřní gauner, ale že by mi příliš trhal žíly, to se říct nedá. Na Slovensku je však mnohem větší „slavjanofilská“ deviace než u nás. U nás je to do 10 %, u sousedů klidně 40–50 %. Pomatená deviantní láska k zaostalé zemi stepních banditů je asi důsledkem přílišné konzumace borovičky. Žádný normální člověk nemůže chtít upřednostnit zdegenerovanou benzínku s atomovkami před civilizovaným světem.

   – Ukrajinu přede mnou v této souvislosti nezmiňovat. Ta země bojuje za to, aby například čtenářům Parlamentních listů za pět let neznásilňovali dcery vychlastaní pěšáci stepního Hitlera a masového vraha Putina.

   – A teď pozor!
   Antijaderná lobby byla jednou z klíčových cest už sovětské propagandy a současní následovníci masových vrahů se srpem a kladivem v ní pokračují. Odpůrci jaderné energetiky dělají pro Putina a jeho vraždění lepší práci než celý Rajchlův Václavák.

   – A ještě lepší
   Co vnímám jako problém (a musím se znalostí věcí říct, že v ODS je z vládních stran nejmenší) je skutečnost, že část politické reprezentace úplně rezignovala na rozpočtovou odpovědnost.

   Začátek, to je standard, řeklo by se. Za to srovnání s prasaty, udávajícími gestapu, zaslouží sice udělat mu v rozkroku pudink (Alefe, sori jako), to je ovšem pořád v mezích jen ať si pindá, my jsme na to zvyklý.
   Ale EU v čele s Timmermansem a Německem jsou následovníci masových vrahů a „část politické reprezentace“ úplně rezignovala na rozpočtovou odpovědnost, nejméně ovšem rezignovala ODS. To jsou dvě pecky, co by se měly zarámovat. Ke všemu se na závěr ohání Ježíšem, takže asi skutečně slušnej oddíl..

 1. OT
  To jako vazne ? Opravdu mame v planu na nekoho utocit ??
  „„Bez F-35 tyto schopnosti mít nebudeme. S žádným jiným strojem se tak daleko nedostaneme, nebudeme schopni útočit na takovou vzdálenost a nesesbíráme tolik dat,“ zakončuje Táborský důvody, proč je F-35 nejlepší možnou volbou.“

  1. OT: /Přišlo mi včera poštou/

   Bylo by dobré tu fialovou bandu poslat na Ukrajinu válčit, a to v prvním sledu. Prapor by táhla Černochová jakožto největší zlo a mohla by si vyzkoušet, jaké to vlastně je. Zatím to poznala pouze od stolu, případně asi z postelí vojenských expertů. Je mi z nich na zvracení a těším se, jak je jednou budou soudit coby válečné štváče. Už je to tady – lhůta nástupu 3 dny od doručení v návrhu nového zákona…
   A vážení uvědomte si, že se to nevztahuje jen na muže, ale i na ženy. Pětiminutové vystoupení poslance SPD v parlamentu k poslednímu návrhu naší vlády (video). Úplně čerstvá informace. Naše noviny a televize zatím mlčí. To ministryně války Černochová vymyslela skvěle. Že to bude dobrovolné byly jenom předvolební kecy. Má se to schvalovat ve zrychleném legislativním procesu jako by tu byla nějaká pandemie…! A ti mladí, až jim bude hrozit okamžitá mobilizace, teprve potom začnou namáhat mozek a tlouct se do hlavy, koho že to vlastně volili.

   Tak nevím, nemám teď moc času všechno sledovat. Může to někdo potvrdit?

  2. Jistěže!
   K obraně státu a jeho občanů se nechystá vůbec, ale vůbec, nic!
   Lockdown za kowidu byl zkouškou stanného práva za válečné situace, pokud by se občané vzpěčovali vládě a režimu.
   Kdo přijme křest Tečkou, bude mít práva.
   Kdo nepřijme křest Tečkou, vyfasuje domácí karanténu na neomezenou dobu a zákaz účasti na čemkoliv, co junta uzná za vhodné. Dobrovolných organizací jak many-pulátoři a podobných neziskovek už je i dnes nespočetně.

 2. Stačí se na toho mladého Šimečku (předsedu Progresivců) jenom podívat a vidíte, že je to typický libtard.
  Jakoby vypadl Sorosovi z análu. Bratislava je na tom voličsky podobně jako Praha – samí libtardi, kavárníci, Sorosovci, Havlisti… Venkov je ale silnější. Otázkou zůstává, kolik voličů na venkově se nechá zmanipulovat.
  https://aeronet.news/video-vera-jourova-z-pozice-viceprezidentky-evropske-komise-zautocila-na-elona-muska-ze-pry-nechava-na-platforme-x-volny-pruchod-ruskym-dezinformacim-a-zrusil-cenzorsky-kodex/

  1. Uz jsem to tu minuly tyden psal, bavil jsem se s nejakymi lidmi z Blavy a ti natvrdo rekli, ze budou volit Fica. Ostatni je pry beznadejny masibl.

  1. Co kecas, jeden izolovany cvok a pry ze na „na Slovensku se to zacina vyhrocovat“ ?? Jses normalni, takto generalizovat ? Cim se lisis pak od vselikych progresivistickych EU zelenych paku, co vsemozne zakazy a omezeni zduvodnuji tim ze „kdyby to zachranilo jen jediny zivot“ ?

 3. dovolim si namietat
  tieto volby nie su o Ficovi hoci sa to tak javi
  tieto volby su o „Progresivnom slovensku“ ktore nam chcu media nanutit rovnako ako Caputovu
  nestitia sa nicoho ..
  A Fico sa prirodzene stal protivahou tohto choreho ideologickeho myslenia tym ze je najvacsia opozicna sila
  ale inak v zasade suhlasim s autorom …

  1. “ protože na jeho vlastní prakticky nikdo nechodil.“
   toto tiez nie celkom sedi, jeho akcie „bez cenzury“ mali vysoku sledovanost aj navstevnost, ale zarezal si ich neadekvatnym pristupom – sklzol k manipulacii a tak akcie sublimovali a vytratili sa

  2. „Já bych se rád zastavil u toho Progresívného Slovenska. To je v podstatě strana těch nejlibtardovatějších libtardů.“
   Opat nesuhlasim, kiez by to boli liberteriani, ale to su progresivci a slusnoludia najhorsieho zrna – rovnako ako jehovisti – vyslovene retardovani bolsevici s etatistickym ponimanim politiky
   chcu zaviest „Ministerstvo pravdy“ ktore bude bojovat proti dezinformaciam cize inemu nazoru ako povolenemu

   1. staci si pozriet ich program, to je vyslovene nestastie,
    ako keby ho pisal absolvent sorosovej univerzity ako diplomovu pracu
    chore veci
    maju ho na svojej webovej stranke, odporucam pozriet

     1. https://ceskavec.com/2023/09/predni-ceske-osobnosti-se-chystaji-zapojit-do-slovenskych-voleb-progresivne-slovensko-bude-volit-kral-karel-iv-mistr-jan-hus-i-jan-zizka

      Ve snaze společně ubránit slovenskou liberální demokracie se do slovenských parlamentních voleb plánuje zapojit i řada známých českých historických osobností. Mezi jinými český král Karel IV., mistr Jan Hus, učitel národů J. A. Komenský, nebo vojevůdce Jan Žižka z Trocnova.

      „Všichni moji poddaní by měli využít svého korespondenčního volebního práva a volit Progresívné Slovensko“, řekl Slovenské televizi Karel IV. „Já sám půjdu příkladem“, dodal panovník. „Vyrazím v čele svých oddílů k volbám na pomoc našim slovenským liberálně demokratickým bratrům“, prohlásil pro denník N husitský hejtman Jan Žižka. Žižka v rozhovoru pro televizi Joj uvedl, že již v době válek s křizáky on a jeho bojovníci vyznávali liberálně demokratické hodnoty.

      Zapojení českých osobností do slovenských voleb ocenila prezidenta Z. Čaputová. Po volbách pro ně plánuje uspořádat povolební hostinu na skládce v Pezinku. Podávat se bude martinská husa, halušky a borovička. Radost má i M. Šimečka lídr Progresívného Slovenska. M. Šimečku potěšila hlavně účast Žižky a jeho Husitů. S těmi by si prý s Ficem a jeho bandou hravě poradil už před volbami a ty volby by pak nebyly vůbec potřeba.

      Na významné české historické voliče je připravena hlavní slovenská volební komise, která všechny zapsala do slovenských volebních seznamů, Podle nové metodiky min. vnútra maji všechny osobnosti starší 500 let nárok na nejméně 500 volebních hlasů. J. A. Komenský se podle svých slov účastní slovenských voleb již od roku 1656 a přijde volit i letos. „Jako učitel národů vím, že Slováci volili liberální demokracii už v 16. století“. Jen Putin aruští hackeři jim tehdy bránili v jejich plánech“, dodal Komenský v rozhovoru pro Nový čas.

      Pozadu nezůstanou ani významné postavy slovenských dějin. Progresívné Slovensko se chystá volit Juraj Jánošík, Nikola Šuhaj Loupežník, Anton Bernolák a Milan Rastislav Štefánik.

      „I kdyby mě měli za žebro pověsit, budu voli Progresívné Slovensko“, zvolal mocným hlasem Jánošík v přítomnosti novinářů Slovenského rozhlasu. Pozadu nezůstal ani rabín Noach Baruch Fischer (narodil se v roce 1861 v Piešťanoch), který vyzval všechny židy, kteří kdy žili na území dnešního Slovenska, aby volili liberálně demokratické strany! Podle rabína Fishera se o vítěství Progresivného Slovenska píše již v babylonském talmudu. Pozitivně na výzvu doby reaguje i maďarská menšina i oni budou volit hlas pokroku! Organizace se ujala sama čachtická paní Erzsébet Báthory a volit půjdou i její oběti a upálení pomocníci. Ani je nenechává osud liberální demokracie na Slovensku chladnými.
      ..
      České vládní strany doufají, že jim to za 2 roky oplatí pomoc slovenské historické osobnosti. Premier Fiala by rád u českých voleb dostal hlas od A. Hlinky, Markéta Pekarová se zase těší na hlas prezidenta Tisa. Pozadu nezůstal předseda hnutí Stan V. Rakušan, kterému slíbil volební hlas sám S. Bandera a rabín Meier! I jejich korespondenční hlasy pomohou ubránit liberální demokracii v české kotlině.

      Naše redakce se připojuje k výzvě všem českým a slovenským zesnulým, aby využili svého korespondenčního volebního práva a volili Progresívné Slovensko. Jen tak lze ubránit vyspělou slovenskou liberální demokracii. Hodláme ve volném čase zahájit agitaci na amerických hrbitovech české a slovenské menšiny. I zde je mnoho tradičních kandidátů liberálně demokratických stran!
      ..
      Český králKarel IV na cestě ke slovenským volbám, kde bude volit Progresívné Slovensko

      Vysoká volební účast se očekává i na židovských hřbitovech. Podle rabína Fishera mají tam pohřbení židé každý 4 hlasy a dají všechny kandidátům pokroku ze strany Progresívné Slovensko

      Čachtická paní alias Alžběta Báthory organizuje mezi maďarskou menšinou korespondenční hlasy pro progresívné Slovensko

       1. Charon ako Hádov prievozník budete po voľbách PS príslušníkov prevážať do ríše mrtvych 🙂 tá remenica ma dostala 🙂 🙂 🙂

       1. Ten je samozřejmě vynálezcem celého technického zázemí okolo korespondenční volby. Unikátní je například jeho sčítací zařízení pro voličské hlasy, které z jednoho hlasu pro SMER dokáže vytvořit tři až deset hlasů pro PS během procesu sčítání.

  3. Progresivne slovensko
   ked su na slovensku hody alebo vinobranie tak vsetky politicke strany tam mali svoje stanky
   zaujimave je ze vsetky tam mali ludi ktori debatovali s politikmi apod a len Progresivci takmer nikoho nemali, nikto sa o nich nezaujimal dokonca niekedy pohrdli aj ich gulasom (ktory bol spravne slnieckarsky – ano zo sojoveho masa)
   tiez mi nejdu do hlavy tie vysoke percenta v prieskumoch

   1. co som sa pytal tak PS chcu volit hlavne studenti a mladi ktori chcu niekoho, kto vyhra proti Ficovi a este ludia s osobnymi vazbami na PS alebo oportunisti ktori veria ze sa dostanu ku korytu

  4. Ono cinknutý průzkum je úplně jiná věc, než cinknuté volební výsledky, a to by chtělo řádně ohlídat.
   Jedna věc je ručně sečíst hlasy v Kecerovcích, a elektronicky je zaslat někam na ústředí, ale jaký CML to na ústředí zpracuje je věc druhá.
   A nemusí to být problém Slovenska, nýbrž celé kozy.

   1. Máš plnou pravdu, bohužel si toto nikdo pořádně neuvědomuje. Manipulace s reálnými výsledky voleb v centrálním zpracování je skutečně možná.

   2. Volby na Slovensku sou takovou malou ochutnávkou toho,co nás čeká za 2 roky.Se ta témata KoZy zužují na volby proti někomu(Trump,Orbán,Fico,Babiš….) a to je sakra málo.Nemají zkrátka čím oslovit voliče,protože na genderismus,klimaaktivismus,antirusismus jim sere většinově pes na bez.Libtardi jsou zkrátka morální spodina společnosti a to nejhorší,co vylezlo z hlubin na povrch po více než 30 letech.

   3. Neviem či ťa to ukľudní, ale Smer aj Republika si pripravuje paralelné sčítavanie hlasov a SNS má spracovanú apku na on line paralelné sčítavanie hlasov.

 4. Naše pravdomluvna ČT ukazovala včera z romských dedin reportáž, že Fica tam nikdo volit nebude.
  To muselo taky něco stát.

 5. Sorošove neziskovky sa nie nahodou zameriavaju hlavne na skolstvo. Mlada generacie je neskutočne vymleta duhovou agendou, ktora je na školach všadeprítomna. A za tie 3 roky dorastlo na volebne pravo zase o nieco viac libtardov, a naopak zomrelo zopar tisis seniorov, najma v casoch kovidu, ktory volili normalne strany. Takze libtardi z PS budu mat o nieco lepsi vysledok ako v roku 2020, aj ked v prieskumoch su nadhodnotení, to je jasne.

 6. Mám také tušení,že PS dostane o půl procenta víc než SMER.
  Dokud de něco nezmění v USA,tak ani v Evropě.
  Ještě bych doufal na změnu,kdyby se na Ukrajině dalo očekávat.ukončení války,jednání o uspořádání kolem Ukrajiny,ale spíš můžeme čekat,další nebezpečné pokračování.

 7. To progresivne Slovensko volí antiFico voliči. Vůbec jim nejde o to co jsou zač, ale jde jim o to, ze je media vycvičila v tom nenávidět Fica. Obdobně tady vyhrál prezident rozvědčík a před nim Fiala. Ti co je volili volili zejména proti Babišovi.

  Pokud PS bude na Slovensku vládnout, tak si Slováci užiji léčbu šokem. Obdobně jako zdejší líbo demo prozápadní vláda léčí voliče v česku. Ve všech negativních statistikách, kde nyní ČR v Evropě „vyhrává“ pak budeme mít zdatného soupeře. Věřte že není o co stát Slováci.

  Nám tady náčelník štábu Řehka říká, že tu bude jaderná válka a že F-35 budeme potřebovat ve válce (takhle to včera řekl). Říkají vám politici a vojáci podobné řeči? Pokud ne, tak s PS ve vládě brzy říkat budou.

 8. https://t.me/c/1650798130/25598

  aby nezaniklo v sume informacii.

  Euro 7 sa nezadrzatelne blizi a s nim aj efekty tohto druhu. Film…Ked sa baterky naseru … uz skoro vo vasich kinach….

  K volbam sa nema zmysel vyjadrovat, pac vsetci predpokladaju, ze sa to skonci patom a pan Vonafka nam bude vladnut dalej. Stale bez mandatu. Otazkou je, ako sa take neumetelo mohlo dostat kedysi na funkciu viceguvernera NBS.

 9. PS vyhráva pre to, lebo na SK scéne nemajú už libtardi v podstate koho voliť. Egocentrická korytnačka z SaS už dva krát položila vládu, štartér a alfasamec tiež moc nezabodoval, psychopata a jeho poskoka vodku volia už asi len blázni ,čo sa s nimi sedeli na liečení a márnosť šedivú Dzurindu asi tiež nie. Takže PS je jediné čo ich ešte nesklamalo a koho môžu na našej scéne voliť. A prikláňam sa k názoru k42, že voľby môžu byť zmanipulované.

 10. Na Slovensku to dopadne blbě, a to je dobře. Lidem zatím vůbec nejde o kejhák. Ani zdaleka ne tak, jako v zemi nazi-židovského kokainisty. Ten bez špetky svědomí poslal na jistou a zbytečnou smrt statisíce kluků. A bouří se tam někdo? Hoří tam vládní budovy zapálené protestujícími? Ne! Nikdo se tam nespojuje a nebouří. Proč?

  Většina lidí se zasekne v pasti idealizace svého tyrana. Týraná žena si namlouvá: on přece není tak špatný, sice mě bije, ale bez něj bych se o děti nepostarala. Nedevastují nás odporné postavy z Vidlákových článků, devastuje nás naše vlastní idealizace reality a nových spasitelů. Simonu Monyovou zabila její vlastní idealizace svého manžela. To, že ji nakonec ubodal, bylo očekávatelným vyústěním pasti idealizace.

  Příklad: každý den píšu článek s dosahem 250 tisíc čtenářů a zatímco jiní sedí doma, Jindra Rajchl dnem i nocí pracuje a organizuje demonstrace. A čtenář si řekne: Oni ti Rajchlovi pobočníci sice nějak divně mluví, ale spojit opozici kolem něj je naše jediná možnost, jak ve volbách ukončit probíhající cestu do katastrofy. Lidem se musí nejprve splnit jejich největší přání, aby dostali šanci pochopit, jakou hrůzu si ve skutečnosti přáli.

  1. Ano, bohužel máte pravdu. Lidi si myslí, že tu je hranice – že něco si už nenecháme líbit – leda prd. Na tý Ukrajině je to skvěle vidět – synové umírají po statisících a bouří se někdo? A i kdyby, tak na ně pošleme policii s ostrými + v médiích to zamaskujeme a překryjeme, třeba Koudelkovou zprávou o imaginárních agentech….

   Jsme v hajzlu. To už je bohužel jisté. Poslední může zhasnout.

  2. Takovému hodnocení nerozumím vůbec, s jakou starostí nebo škodolibostí či zodpovědností ti prozřetelnější přihlížejí a hodnotí počínání těch aktivních optimistických lidí, kteří ze sebe vydolují nějaké, říkejme tomu tedy přání a jakékoliv jejich tamtěm vždycky připadá směšně naivní, neboť cokoliv vede k záhubě.
   Mně by se taky víc líbilo, kdyby lidé ignorovali to, co se neslučuje se životem a neplýtvali energií, nepotvrzovali si se znovu a znovu, když už jednou jsou. Není mi pořád jasné, jak se vlastně projevuje vzdělání u sapiense, nejspíš progresivností v potvrzování, k čemuž se teď internetovou dobou dospělo zcela jako k odrazu, k obklíčenosti, ale nerozumím tomu, že by lidé si idealisovali svého tyrana, ty syndromy.. jsou jen popis, ale spíš lidé vážící na vahách, poměřující a nejvíc zajmutí svým do odrazu svého vesměs nemají jak, kudy… do neznáma.. k sobě, nebylo by to společenské, pudové, komunitní.
   Mě mrzí strašně, kolik bylo napsáno, vymyšleno, encyklopedováno, zkronikováno, idealizováno, do učebních osnov zformulováno a lidé z toho vycházejí do života každý se svou nezkušeností a sice s vlastním vědomím, že nějak to mám být. Nebo kdy, proč a za jakých okolností je po něm požadováno od něčeho se distancovat a na něčem lpět?
   A on z toho pak vyjde jako někdo, kdo měl přání úplně mimo, netrefil dráhu, tu cestu ani myšlením, ani zkušenostmi, ani činem, ač tak velké věci měl v rukou a k dispozici už všechna velká slova dávno sepsaná. Možná by se mohla zavést povinná zkouška z dospělosti z povinné četby něco jako řidičák. Tak by si po té třeba pár lidí sedlo na zadek. Pracovali by, vychovávali děti, nepodíleli by se na řízení velkých celků, nechytali by se kde čeho, soucítili by přirozeně, kriticky by progresili a tyran by nebyl jejich bludným kořenem, odleskem. Ale jelikož život lidský, blahoslavený, se žije tak nějak útržkovitě, trhaně, slovo sem, slovo tam, nepamětečně, je tak optimistický, že není možné mu to zazlívat, ani soudit, protože žít se musí

 11. Jak ve svobodných volbách nedopustit, aby vyhrál většinový voličský hlas?

  Ve všech médiích, která nám patří, poběží chytrá a všeobjímající propaganda.
  Založíme dostatečný počet malých stran a vybavíme je volebním „průzkumem“ s výsledkem kousek nad 5%.
  Všechny silové složky státu, které nám patří, použijeme proti stranám a jednotlivcům, kteří s námi nespolupracují.
  Poupravíme podle potřeby volební zákony.
  Poupravíme podle možností volební výsledky.

  Výsledek voleb na Slovensku je extrémně důležitý i pro nás. Stejně jako brzy následujících voleb v Polsku a zanedlouho v Maďarsku.

 12. Každý druhý prešitý.
  Školy pália zošity.
  Všeci majú noteboky
  všade fľaše kolaloky
  borovička v kanále
  obyčaje v anále.
  Na letisku vo Sliači
  F35 sa zapáči,
  na Kriváni vlajú pruhy.
  Navliekajú ti popruhy.

 13. Nad Tatrami duní ruja.
  Nesmí to skončit na chuja.
  Pruhovaná ambasáda
  nechce Bašára Assada
  aby vládol pri Dunaji.
  Když sa Slovák levně nají
  urobí to bordel v Prahe
  kde je všetko strašně drahé.
  Nasadí sa všetky páky!
  Aj tepláky barvy khaki
  budú sčítať hlasy u urně.
  Já to vidím černě, chmurně.

 14. Souška Čaputice se namáhala přesvědčit Slováky na RTVS.
  Prý že demokracie je důležitější, než školství a zdravotnictví a nízké důchody a… a… a…
  No, asi jo, když to říká hen ta súdružka…

  1. Chvíli jsem ji poslouchal včera v rozhovoru na ČT24 ze studijních důvodů a musím říct, že tak slabý výkon, jaký předvedla, to se hned tak nevidí. Bylo mi jí vlastně líto.

   1. zločinců a vrahů je vám líto?

    však říkala „vakcína je sloboda“

    hitlera je vám taky líto? a kamaráda zápáďáků Pinocheta taky?

    1. Jak Pinocheta líto ? Ten zrádce a masový vrah dožil ve spokojenosti a luxusu. Obávám se, že i to je část důvodu, proč se dnes jemu podobní o svou budoucnost nestrachují.

      1. To jasně dokumentuje jejich hodnoty. Já hned po 1989 říkal, že nejhůře převrat odnesla církev, nalezly do ní samé takovéto karieristické kreatury.

 15. Slováci, držím palce!
  Penisem u děvčat to začíná, Trudeauem s hákovým křížem to pokračuje, jadernou válkou to končí.

  1. Fico = Babiš.
   Stejná situace = stejný výsledek.
   Slovensko stejně jako my, spěje k bankrotu a lidé si do čela státu, stejně jako my, zvolí bandu politických amatérů.
   Proč?
   Nevím.
   Oni se netají tím, že chtějí válku, netají se tím, že chcou rozvrátit tradiční rodinu, netají se tím, že fanaticky protlačují green deal.
   Tak proč je lidé volí….

   1. A jste si jistý, že je lidé volí? U Bideta byla řada důkazů o zfalšování voleb – a ty důkazy byly ignorovány.
    Uvědomte si, že od covidu mají jistotu, že mohou lidi manipulovat, jak se jim zachce. a furt se najde někdo, kdo jim k tomu bude tleskat! A třeba i ve stoje, jako tomu SSákovi v Kanadě. Jó, oni nevěděli, oni byli pomýlení… Tak ještě o Sněhurce…

  2. Vašku to jsem se pobavil, upřímně- jen bych poopravil, Vše začíná penisy v děvčatech, a pak už ten život frčí….a kdesi někdo dal úplně perfektní úryvek filmu Čonkina- kde se hovoří čím to začíná i končí.

 16. Milý vole,
  nezáleží na volbách, ale na tom, kdo sčítá hlasy. To už říkal jakýsi Stalin… A důkazem je senilní stařeček v bílé chatrči. Kde se ten volební podvod ani nevyšetřoval…
  Takže vše záleží na tom, jak mají připravený a nastavený volební podvod. A jak moc si Hujeři troufnou. A s velkým bratrem za prdelí si asi troufnou dost…

   1. Tak to už dává smysl, že PS záhadně v průzkumech stouply hlasy z 6 na skoro 10 procent a přeskočili SMER.

 17. Dnes bola posledná predvolebná diskusia v hlavom vysielacom čase v Slovenskej verejnoprávnej televízii za účasti troch predsedov strán, ktoré majú dlhodobo cez 10% podporu.
  Robert Fico povedal na plné ústa, že nechce, aby na Slovensku vládli mimovládne organizácie a ambasáda Spojených štátov, vzhľadom k tomu, že prvú štyridsiatku kandidátky Progresívneho Slovenska tvorí až 28 zástupcov mimovládnych organizácií, ktoré sú financované zo Západu.
  Kocky sú hodené.

 18. Lze si najít pár metrik, které dávají tušit, že vymyšlená podpora PS úplně nebude.
  Studentské volby v roce 20 zisk 21.7%, nyní 48.2%, což by stejný poměr jako minule dal 15.5% (minule měli 6.96%)
  Google trends ukazují, že PS v posledních dnech skutečně předhání SMER
  Kurzy sázkových kanceláří – PS je v současnosti proti SMERu dokonce mírným favoritem na vítězství.
  Konečně poslední volby na Slovensku (19 prezident i 20 parlament) přinesly solidní výsledky pro výzkumné agentury, není důvod nyní čekat nějakou velkou odchylku

  Zkrátka pokud tak moc verite že průzkumy neodrazi reálnou popularitu PSka, není nic snazšího než na tom vydělat solidní peníze sazkou. Jinak varuji, že nárůst PSka opravdu není nijak radikálně rychlý, ani neobvyklý napříč zeměmi. Naopak byl to docela pozvolný růst. Předseda dobře vypadá a je vzdělaný (doktorát z Oxfordu), není divu, že kampaň mu celkově body přihrává. Ne každý mysli tak ideově jako Vy.

  1. Je to projekt západních rozvěděk bez členské základny. Uměle vytvořená partaj s cvičenými euroopicemi. Mladí komunisti jako u nás Piráti.

  2. Realito, koukněte, jaké byly trendy volebních průzkumů naší poslední volby prezidenta. Napovím, zaměřte se koho chtěli protlačit, kdo koho jistil a kdo vybuchl, ale přesto se tlačí dál.

 19. Na topole nad Váhom,
  u Strečna, tam pod svahom
  sedí dievča veľmi smutné.
  Spieva piesne rezolutné.
  Preč s Denisou! Ja som Denis!
  Prišijem si velký penis!
  Sviť mi Fero, sviť,
  daj jehlu a niť.

 20. Pořád si říkám, že kdybych přinesl dnešní noviny tištěnou žumpu před cirka 20-ti lety a začal z toho předčítat, zavřeli by mě do blázince. Dospělo to tak daleko, že i nejabsurdnější literární díla působí proti dnešku jako tupý a přízemní realismus. „Kniha“ – tj. Osudy dobrého vojáka Švejka atd. – a další Haškova díla jsou řádově méně legrační než dnešní vpravdě šílená realita.

  Jsem zvědavý, co Slováci udělají, jestli se objeví miliony korespondenčních hlasů pro ty jejich zločinecké libtardy. Nejen americká ambasáda dokáže nemožné: když se vloží Euhnije a jmenovitě Lejnová, není nic vyloučeno. Nakonec, s vážnými tvářemi už pár let tvrdí, že volby v USA vyhrál Bidet Brandon FJB Biden, ačkoliv na mítinzích měl pět a půl diváků a „nevylezl ze sklepa“. Navzdory nespočtu solidních důkazů o opaku – které ovšem soudy a veškerý amícký establišment i žumpy hodily do kanálu. Přičemž vyhrál nejvyšším počtem hlasů v historii USA.

  Novým vrcholem je zřejmě dnešní soudní zrušení Fšech Trumpových firem v New Yorku, pro údajné „podvody“. Do 10-ti dnů se sice může odvolat, ale než to soudní mašinérie sežvýká, polkne a vyzvrací, status jeho firem – a tím majetku – je v dnešních bezprávných poměrech, kdy tam panuje naprostá zvůle, pochybný. Kolikrát jsem psal, že Amíci jsou natolik atomizovaní, konformní a vyhnilí, že občanská válka většího rozsahu je tam vyloučená, ale jak je vidět, usilovně na tom pracují, aby to nakonec šlo.

  Náhodou jsem dnes návštěvě viděl puštěné televizní oblbovadlo, a Fialenko a jeho pošuci tam tvrdili tak ujeté věci, že jsem se neubránil hurónskému smíchu. Přidejte neustálé „informování“ o úspěších „našich zbraní“ v Ruině a brzké porážce a kolapsu Ruska, což je taková sranda – i když typu černého humoru – že příčetný člověk se musí ovládat, aby neměl na ksichtu přišitý křečovitý úsměv jako Myšák Miky.

  Prostě, vedou to dobře. Götterdämmerung bude monumentální.
  Chce to gauč a užívat si to, nic moc jiného s tím stejně dělat nemůžeme.

  1. Nejsmutnější na tom je, že ta oblbovadla fungují. Když se u Vidláka diskutovalo o emerických volbách během tří dnů „sčítání“ volebních výsledků, jasná většina alternativního publika zde i jinde byla na straně názoru, že hlasy jsou sečtené víceméně správně. A spousta lidí, kteří jsou jinak mentálně zcela v pořádku, si to myslí dodnes.

   1. Amícké volby 2020 jsou mimo veškeré meze, i mimo matematickou statistiku. Zkrátka, je to možné asi jako létající prase. Což, jak vidíme, tam „nikomu nevadí“, a komu to vadí a příliš se o tom šíří, může o tom pouvažovat v base nebo alespoň vyhozený z práce, oškubaný i o poslední dolar.

    Nastávající „volby 2024“ budou zřejmě ještě plnotučnější. Útoky establišmentu na Trumpa jsou zcela bezprecedentní, stačí se podívat na jeho justiční pronásledování: takové „svobodné volby“ nemají s volbami společného opravdu nic.

    Poslední justiční šílenost v New Yorku, na které se přímo podílí i generální prokurátor státu i vrchní soud daného okresu – NYC – je už natolik vyšinutá, že je prakticky anekdotická: https://www.zerohedge.com/political/trump-rages-deranged-ny-judges-corporate-death-penalty-decision.

    Něco takového nedělali ani Monty Pythoni, asi by jim to přišlo až příliš vyšinuté.

    1. Mars útočí! (Film USA)
     Nakonec bude mít pravdu ten sexymozek Paroubek, který tvrdil, že se spojí i s Marťany, aby zabránil… Nespojil, někdo bude muset udělat druhý pokus. [;>))

    2. Lze jen doufat, že američtí soudruzi budou v tomto trendu pokračovat, a dá-li pánbu, tak to k tej občanskej válce dotlačí. Našlápnuto na to mají, tak teď to chce jen vytrvat. to je snad jediná naděje pro Evropu, že se ty americký kurvy začnou střílet mezi sebou… Bude to ale obtížné – v USA nemají americkou ambasádu, aby jim zorganizovala nějakou tu barevnou revoluci…

    3. Jaky budou ty volby , kdyz sou jen cirkus pro odvadeni pozornosti na nekolik let ……
     Kdyz prokazatelne zadnej president , uz tam davno nikomu nevladne.
     Ani kdyz zrovna neupadne.
     Vidlak nam dava za vzor slovaky my uz mu nestacime, sou lepsi.
     „Kdyby volby mohly neco zmenit , davno by je zakazali“..
     Tedy zadny volby nemaji s volbama nic spolecnyho.

  2. Já jsem masochista a dívám se skoro každý den na zprávy ČT a o Ukrajině už 3 dny nic. Před tím houfnice ze dřeva, pak ženy hornice a pak nic.

   1. Též mi rostly zornice
    když jsem viděl hornice
    rubat uhlí pod Kyjevem
    se sbíječkou a s úsměvem.
    Prý už došli všichni muži,
    je nad nimi záhon růží
    a tak uhlí kopou ženy.
    Vůbec nejsou naježeny.

   2. Nezbývá než obdivovat Vaši odolnost a výdrž. Ale sledování ČT není v podstatě o nic šílenější a horší, než si číst na netu nebo sledovat videa přímo „z jámy lvové“, třeba z Fašingtonu. Akorát je to o pár dní zpožděné a neúplné: originál je nepochybně mnohem barvitější.

    Například, poslední „studie RAND“ o Rusku a zabíjačce v Ruině je skutečně výživná. Psali to „největší američtí učenci ohledně Ruska“, ale je to jak z uzavřeného oddělení blázince. Souhrn je přeložený např. u Vlka zde: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2023/09/28/pochopeni-rizika-eskalace-ve-valce-na-ukrajine/

  3. To korešpondenčné hlasovanie zo zahraničia je najvačšie svinstvo. Na slovensku je stale analogove scitavanie hlasov, a vo vsetkych volebnych okrskoch ma Smer, SNS, Republika svojich ludi co robia paralelne scitavanie, takze tam sa to ojebat neda. Takze zostavaju len zahranicni „slovaci“. Dufam, ze ak predsa len Boh dá a k moci sa dostane Fico, tak zruší volebne pravo timto zahranicným „slovakom“, ktorí na slovensku neziju, nepocitia dosledky svojho hlasovania na vlastnej koži, a preto nemaju pravo rozhodovat, kto tu bude vladnut!

 21. Na Královej holi
  bača rozkrok holí.
  Od terazky budem baba,
  navoňaná, tenká, slabá.

  Fero nožom operuje
  bača bolesť toleruje.
  Urobím ti riadnu dieru!
  U kobyly bral som mieru.

  1. jebo 🙂 🙂 :)neurážame sa Ládik!!! 🙂 🙂 výborné 🙂 🙂 aj Židov keď hnali do koncentrákov tak vraveli: „predsa to nemôže byť tak zlé“ a potom bolo mydlo,vyčínená kožka, veľa dymu z komínov…………

 22. Přešitý chlap v Bratislave
  vaginu má, vlasy plavé;
  místo rytí v zahradě
  robí šéfa na hradě.

  Či tam majú chlapi pitchu?
  Zeptejte se u rodičú
  treba v Helpe v Horehroní,
  k čemu sa tam ludia kloní.

  1. Ládiku, Vy stále překvapujete v dobrém smyslu slova!
   To básnění ve slovenštině má snad ještě větší šťávu než Vaše už tak dokonalé české básničky. Kam na tu inspiraci chodíte?

   1. Toľko hlasov! Viac, ak ľudí!
    Obavy ma zo sna budí
    že priviezli hlasy vlakom,
    vyhadzujú vak za vakom
    v každom tisíc obálok.
    Človek hladí do dialok…
    odkial ten vlak prišiel?
    Cez Viedeň on išiel.
    Tam, kde vyhrál van der Bellen.
    V ruji bol vždy bočný jeleň.

 23. „Pokud muži mohou mít vagínu“

  Pevně věřím, že na Slovensku mají na základní škole osnovy biologie v pořádku.

  Držím palce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *