18 dubna, 2024

Tak se těm liberálním pravdoláskovým rádobydemokratům ten jejich svět pomalu, ale jistě hroutí.

Co na to říct jiného než to, že jsme zase měli pravdu. Ne, Fiala opravdu není nejlepší světový premiér, Fiala je loutka, která uvěřila ve svou výjimečnost, a už dávno si žije svůj vlastní svět. Obklopen poskoky, kteří ho fotí v nejapných naaranžovaných pózách rozdává mimózní papežské rady a ještě mimóznější komentáře, jak vše zvládáme a jak nám to s ním v čele jde. Na to, že světoví lídři ho ignorují jsme si my už tak nějak zvykli a kavárna se snaží tvářit, že to nevidí. Že na jejich videa se nevejde omylem a u záchodů stojí na společné fotce náhodou.

Jenže ona to náhoda není. Ostatně poslední průzkum, kde té jeho pětismečce opravdu plně nevěří už vlastně vůbec nikdo, včetně jeho vlastních voličů, je poměrně vypovídající. Ono se není čemu divit. Ekonomicky jdeme navzdory jejich balíčkům a opravám balíčků do háje, přesto odmítáme uhnout ze sebezničující linky evropského zeleného šílenství. Dokonce si na něj hodláme půjčit. Sanovat to chceme zvýšením daní pro vlastní lidi, kteří už teď jedou mnohdy na doraz. To, že tím popřeli všechno co před volbami slíbili neřeší. Lhali a je jim to jedno. Mají stoosmičku a mají možnost si se všemi vytřít pozadí. A dělají to. leckterý volič tedy nad složenkou pozvedne obočí, ale přece je tu válka na Ukrajině a byl tu Babiš. To je jasný.

Ale ani na té Ukrajině to nejde tak, jak nám pořád říkali. Ukrajina fakt nevyhrává a už i z nejvyšších struktur NATO a USA zaznívá, že bude možná lepší nějaký ten mír i za cenu ústupků než válka, kterou se jim už moc nechce financovat, a taky by bylo fajn, kdyby tam ještě zbylo něco, co se dá řádně podojit. Rozmlácená Ukrajina bez pracujících Ukrajinců je totiž k ničemu a není důvod jim to umírání platit. Uvědomělý a propagandou zpitomělý libtard začíná mít mírné osypky, ale pořád ještě se to dá svést na dezoláty a na všechny ty, co to od začátku říkali, že to přesně takhle dopadne. Kdyby to totiž neříkali, určitě by to tak nedopadlo. Zatím funguje popření a vytěsnění skutečnosti, ale už i mainstream začíná pomalu nahlodávat tuhle jejich jistotu, jak slavně skončíme až v Moskvě. Myslím, že bude spíš klika, když díky nim neskončíme jako díra v zemi.

Takže válka blbý. Elektromobilita blbý a už to ví i Němec. Válí se mu tam tisíce aut a nikdo je nechce. Už i větrníky a eko energie blbý, končí s nima skoro krachující pobočka Siemensu a německý průmysl slintá po našich jaderkách. A teď teda blbý i ideologické ukotvení samotného velkého premiéra lesklé čelo.

Když jsme tu říkali, že premiér není nic jiného, než Donem Pablem Blažkem stvořená figurka v čele ODS, bylo nám to omláceno o hlavu. Prý silný premiér to je. Tak teď se vám to holky a kluci vrátilo jak bumerang. Omluvíte si jeho schůzku s nenáviděným proruským a prozemanovským Nejedlým stejně pitomě jako to dělá on sám? Ale pozor, už i Milion chvilek začíná řvát, a dokonce i prorežimní žumpa Etzler ukončil své hájení čím dál víc potícího se premiéra. Nebo konečně pochopíte, že vám lhali. Že ti, kterými tak okatě pohrdáte, byli zase o pár tahů před vámi, a že na rozdíl od vás, tu nezavádějí jediný správný názor a nejdou s klapkami na očích rovnou do zdi. Že dezinformace není opak informace, a že tohle už nezaplácne ani Rakušan, i kdyby narval do pomyslného pytle na mrtvoly půlku lidí, co tu jeho jedinou mediální pravdu nejedou. A Černochová si tu druhou půlku vzala sebou na Libavou.

Evidentně teď už i ta slavná pravdoláska placená bůhvíodkud ví, co tu máme za premiéra. A že dost pravděpodobně to zase bude zkoušet nějak vymlčet, protože Blažkovi se neodporuje. Blažek ho stvořil jako Golema a tak by taky mohl ten šém vyjmout, a tak se Chvilky snaží zatlačit malou demoškou. Není to jako u Babiše, leč je to signál, že Péťo. Koaliční partneři to moc hrotit asi nebudou, protože to by museli z vlády odejít a to by se jim stoprocentně od těžce nabytých korýtek nechtělo. Třeba Piráti podpořili na základě této kauzy svůj odchod pouze ze 31%. Pusťte nás na ně vyšumělo jak celaskon ve sklenici. Co zbylo z jejich rebelství? Legalizace trávy možná. Soudruzi ochutnali moc a chuť státního vemene. Čert vem Nejedlého, že?

Takže vám přeju hezké procitnutí z toho vašeho snu. Ono už dál zavírat oči asi úplně nepůjde. Bude to čím dál markantnější, jak se ten váš propagandou držený domeček z karet pomalu skládá k zemi. Tak snad se dá ještě něco zachránit a vy všichni třeba po opaření tím sójovým lattéčkem pochopíte, jak naivní jste byli. A co všechno šlo zachránit, a co všechno se nemuselo stát. Čím dýl to bude trvat, tím horší a méně vratné to bude. Ale nemusíte nám samozřejmě zase věřit. Ono se to jako vždycky ukáže samo.

66 thoughts on “Tak se těm liberálním pravdoláskovým rádobydemokratům ten jejich svět pomalu, ale jistě hroutí.

 1. Tak abych to vrátil do reálna.

  Nebojujte včerejší bitvu, ale připravujte se na příští. Nehádejte se kdo že kde byl okupant, kdo osvoboditel.
  Nehledejte budoucnost ve zpětných zrcátkách, včerejšek se nevrátí, ale pořádně koukejte na cestu před sebou. Uvažujte podle svých reálných zájmů. Ne ideologicky podle toho „co by se mělo“, co vnucují mluvící hlavy na obrazovkách, ale jednoduše. Podle toho co chcete. Máte-li chuť na buřta, máte peníze na buřta, kupte si buřta a pochutnejte si. Starejte se abyste měli na buřta. Nezabývejte se tím, že kdesi ve světě někdo nemá na buřta, to si musí pořešit tam, a že se kvůli vám utopí tučňák. Jak vám předhazují rozliční guru, zatím co sami….

  Jak na tom je Schrödingerova kočka, zjeví volby.

  1. Mně jsou také fuk dětičky s velkým bříškem, kterým posíláme plastové miny a tatinkům SA58.
   Nedávám ani nákupy do Potravinové banky s DPH, abych přispěl koloniálním eu-marketům.
   Když chci buřta, koupím si ho a rozdělím se se sousedy. To může být investice do budoucna.

   1. Já už jsem jednou (kdysi) kupoval známku „na Vietnam. Dnes nekupuji žádnou známku „na Ukradinu“, jelikož naše pětidemoliční vláda si to bere sama, aniž by se ptala na můj souhlas.

  1. Diskuse na pro dolní konec Gaussovy křivky je na Seznamu.
   Tady zvučí těžké intelektuálno. Tady se v potu mozkových buněk a v náročných diskusích obrozujeme abychom…..
   No jo, sakra, co vlastně?

  2. Tohle je zajímavej páreček, ona vysokou z mezinárodních vztahů, on bývalý voják, vystudovaný na stipendium, bezdětní, stěhování do Prahy, vyučování angličtiny pro byznys kruhy a státní správu, on práce v Německu, nedávno zrušení žádosti o české občanství…

 2. Česká pošta….

  Co outsourcovat celé Česko?
  Případně…virtualizovat?
  Plná digitalizace. Do digitálního ráje. Na ostrov věčné blaženosti. Každý by byl „oskenován“, „zdigitalizován“ a… dezintegrován a ekologicky zrecyklován. Žádné reklamace. Na církev si z ráje také dosud nikdo nestěžoval.

  Kdyby se to vhodně podalo, s stály by na to fronty. Jako na Český sen.
  Pamatujete? Šlo by to i samoobslužně..
  Jestliže vám nástin projektu připadá povědomý, že o něčem takovém jste četli, takové viděli ve filmu, je to podobnost čistě náhodná.

  Ano, najdou se i někteří, kteří se mnou budou polemizovat. Pro takové případy mám připravenou univerzální odpověď:
  „Tak i Ty souhlasíš s ruskou genocidou na Ukrajině?“

   1. Ale prdlajs. Budete to sledovat. A k tomu davat najevo, ze to nehodlate sledovat. Stejne tak, jako vcera, jako dnes a stoprocentne i zitra.

    Vickrat nez vy se nerozloucila ani Streissand.

  1. Takovou manipulaci nežeru. Brežněv byl hlavou Sovětského svazu. Jeho členství v ukrajinském politbyru nikterak nesouviselo s rozhodnutím o okupaci Československa. Okupaci provedly jednotky armády SSSR, které dostaly rozkaz z centra. Tak jako v roce 1945 Československo neosvobodili Ukrajinci, ale Rudá armáda, tak v roce 1968 nekupovali Ukrajinci.
   Ostatně, ukrajinský front v pětačtyřicátém byli Ukrajinci asi tak jako Moravské pluky bratří Šliků byli Moravané.

   Nejsem malý naivní medvěd od Kolína. Pro nikoho. Blbce si hledejte jinde.

   1. Źe takovou manipulaci nežerete je pochopitelné.
    V osmašedesátým nás zhaftl SSSR+spojenci z Varšavské smlouvy. Velmi, ale opravdu velmi aktivní spojenci. Jen co je pravda.
    Nicméně, lidem vtlouká propaganda do hlav, že nás okupoval Rus, proto nepřítel. Ukrajinec je ten hodnej a jakoby tady v r. 68 nebyl. Ale byla jich tady většina a Brežněv Ukrajinec tomu dodával hlavní šmrnc. Byl tváří osmašedesátého, symbolem okupace. Ukrajinec. Inu historie se den ze dne mění dle potřeb současnosti a zmiňovat takové detaily je dnes nepatřičné.

     1. Teď ještě o tom přesvědčit české politiky, novináře i občany.
      Stále čtu RUSOVÉ.
      Apropó, co je pro vás důležitější? Státní příslušnost nebo národnost?

      1. Kreml je v Moskvě a v Rusku. A byl i tehdy.
       Ale možná je přesnější “ Brežněvova totalitní administrativa“, ta rozhodla* . Pitvat to na Ukrajince, Azerbajdžánce etc etc ….to je tak trochu jako bychom vpády německých nacistů na území jiných států označovali za vojáky a důstojníky Bavorska, Rakouska, Pruska, Saska…..nebo nakonec i Slovenského štátu etc.

       *Ono v posledku to snad ani nebyli Sověti, protože sovět – rada. Žádné rady nerozhodovaly , rozhodovali vůdce a politbyro. Ti vyslali ta invazní vojska složená z Rusů, Ukrajinců, Azerbajdžánců etc, chcete – li, tak Sasů, Prusů….Poláků, Maďarů etc.

   2. Breznev jako ted Biden..A ..“k princeznam se necucha“..
    Za Gorbacevem , nic a nikdo , vsecko udelal udajne sam ..
    Jako vetsina sluhu informatoru ,slouzi a propaguji presidenta Bidena ,
    neustale vsichni , potvrzuji tady u nas , ze vlada F. je vlada. Peta vladne.
    Okolnosti a skutecnost tomu zadna nenasvedcuje , ani fakta ,
    ale rozkaz je rozkaz ,
    vladne a musi u nas , mirna kritika jako obvykle , jako obvykle
    kdyz jiny zase chteji Petu vymenit. .Az prijde cas ..
    Aby nikdo jinej , nebyl to se nesmi..
    Sluhy vydavaji za vladu..Nahradni sluhy jako opozici..
    Petikolka a desolati , zadny stupidni voblbujici klise , nesmi chybet ,
    aby zakryvali prazdnotu ..
    /Nikdo nehodla nic zmenit , jde zase jen o vymenu sluhu /.
    Opakovani je matka moudrosti , flada F. spatna , flada R. nejlepsi..
    Aby si to masy zapamatovaly a sou hlasily…
    /Dve nohy Flady F.,vsecko spatny,
    ctyry nohy flady R., vsecko ihned nejlepsi…
    A z prijde cas , kazdej vi co ma delat , aby vsecko bylo instant nejlepsi..
    A Chruscev nenapadl Madarsko , nebudoval verejne „raketove zakladny“
    na Kube, dalsi ukr Breznev …
    A varovani Dubceka nic netusicim madarem, ..“coz vy nevite „..
    Nevedel , ze jediny v nasi historii opravdu ryzi skutecnej a proceskej ,
    pro narod president,byl Novotnej ,kterej mel dokonce nas narod rad
    a byl Cech ,/a jinej dlouho nebo vubec uz nebude/,a musel bejt prave proto svrzenej sborem ,utocnych slovenskych povereniku..Ze SSSR poslanych..
    Predtim , napr. s kudlou do nam zad a vcas , se slovak ,odevzdal do pece ,
    Hitlerovi Rise ..Kdyz nevis jak, posli na ne slovaka. Slagovic, Bilak, Siroky atd..

   3. Ševče, přihlédneme-li ke složení ÚV KSSS a velení operace Dunaj, pak těch Ukrajinců bylo jaxi dost.
    Ale máte pravdu v tom, že to není až tak směrodatné. Ti Ukrajinci seděli v Moskvě a tak za to mohou Rusové.

    Stejně jako dnešní demoliční vláda je jaksi nadprůměrně moravská. Ale sedí v Praze a tak za ni mohou Češi.

    1. Nóó….moravská… Trochu tak jeví. Jenže Morava je i kulturně členitá. Ono se to dá víc lokalizovat. Tak jako v Itálii například Neapol, Calabrie, Palermo…

 3. Tak jako v USA musel vyhrát Biden,tak u nás 5kolka.
  Sledujte Bidena-USA,tak podobně šaškují i Fiala a vláda.

   1. Poplatky za pronajem se odepisuji z dani..Ucty za elektrinu atd. taky.
    Na rozdil od lidi.
    Uz sem psal ,ze kdyby se lidi zkorporatizovali , napr. vsichni delnici v tovarne ,
    tedy premenili platy do zisku , ziskali by neco danovych ulev …A jiny vyhody.
    Napr. vedeni korporace se muze umistit kam chcete a vlada nemuze nic udelat.
    Na to postaci nekde zaplatit levne, jednoho mistniho.

  1. Outsourcing je standardní model tunelu.
   Před lety takhle nejmenovaný mobilní operátor osamostatnil HW divizi, převedl na ni svůj HW a pronajal si ho. Za cenu odpovídající nákupu nového každé dva roky.

 4. Nevím, jestli to bude pro autorku pochvala, ale původně jsem si podle lehkosti a stylu myslel, že to psal Vidlák 😮

  1. Ne jednu stranu bych se moc neradoval z neštěstí jiného, byť libtarda.
   Může to potkat barák každého z nás.
   Na druhou stranu bych mohl cítit jisté uspokojení, že to postihlo právě Wedos.
   Mám pocit, že byli také nějak aktivní v mazání nějakých webů.

   1. Je to opravdu tak, že byli aktivní ? Nic jsem k tomu nedohledal, naopak jsem našel několik kritických poznámek z Wedosu týkající se úpravy legislativy k tomuto tématu z roku 2019.

    1. Vláda „doporučila“ zablokovat asi 7 webů, ale reálně jich bylo nepřístupných asi 30.
     Mnoho běželo na Wedosu. Dokonce to tam i psali, že je zablokovali pro závadný obsah.
     Ale je to už rok a půl, tak si nemůžu pamatovat všech asi pět tisíc stránek, co jsem za tu dobu přečetl.

  2. Něco mi to přípomíná. Začal jsem se zajímat více o politiku a alternativní scénu v roce 2017, po zkušenostech s jednáním na stavebním úřadu. Koupil jsem zahradu a potřeboval jsem jen realizovat vrt na zalévání. Od té doby vím, co je stát zač. Od té doby jsem hrdý redneck.

  3. Ja nevim, co ten pan resi. Jestli ma tak bohatou firmu, ze zaplatili jen letos na danich 40 mega tak by asi nemel problem si najmout par dvoumetrovejch potetovanejch krkovic, aby je na urade trosku srovnali, nebo?

   Holt jsme pravni stat – pravo je na strane toho, kdo ma silnejsi gorily.

 5. Když to tak z toho nevysokého sloupku u vrátek pozoruji, napadá mě jen věta z českého filmu „Bílá paní“ když lid jde po virtuálním mostě (po krk ve vodě) brblá a pak zazní ta skvělá větička: Nežvaň a plav!“

  1. Na patria.cz vyšel článek s názvem „V Číně vznikají ve velkém hřbitovy elektromobilů, „podivné monumenty rozvoje této technologie“.

   1. Proč elektromobilů? Vždyť to je jen auto jako každé jiné. Jen na baterku.
    Aha, ona se nedá snadno vyměnit. Hmmmm, jenže Brusel…. pro mobily nařídil USB – C. Kvůli ekologii… Adaptéry… Jenže co je adaptér proti setkilogramovým baterkám?

    Jestliže už tak už, požadavek na snadnou opravitelnost rozšířit na elektromobily. Uživatelsky vyměnitelná baterie….

 6. Prokazatelnou a nezpochybnitelnou korupci kriminálníka Jurečky blyštivý signalista pochválil. Uvidíme, jestli je pro něj jedno delší popovídání horší než prokazatelná korupce.
  Klíčová slova: návrat ke slušnosti, zasypávání příkopů, změna, které můžete věřit. Tak určitě. Nic takového se nestalo a ta částka taky nesouhlasí.

   1. To je nějaká reklama na hrnce?
    Soryjako, nemám telku, jen občas něco zaslechnu.
    Kdyby mi takhle někdo něco vnucoval, tak ho pošlu do brusele a výrobku se obloukem vyhnu jako pivu Buď Lajt

    1. V podstatě jo, stejný level jako reklama na hrnce. – Kdysi prý v telce vystupoval nějaký obrýlený, mírně infantilní kokot v saku a šlajfce, sliboval jsk obchodník s deštěm, a dokonce se nechal fotit s červenou pistolkou. – Oním sloganem prý vždy ukončoval estrádu svých planých slibů.

     Hádejte, kdo to byl, můžete jednou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *