21 dubna, 2024

Ryzí pokrytectví z úst prezidenta

Po soudci Flemrovi, který zaručeně nevěděl, že odsoudil desítky lidí za pokus o emigraci z komunistického světa, tu máme další krásný důkaz dvojího metru od Petra Pavla, který si taky samozřejmě nepamatuje, že ještě téměř dva roky po revoluci radostně sloužil pod Varšavskou smlouvou.

Člověk, který by nejraději šmahem zakázal vstup všech Rusů do Evropy, bez ohledu na jejich politické smýšlení, člověk, který se nikdy neohradil proti uplatňování kolektivní viny například vůči ruským sportovcům, nám tu teď bude dělat přednášky o tom, jak tolerantní máme být?

Najednou oškliví Češi uplatňují kolektivní vinu moc, když ji předtím ti samí oškliví Češi uplatňovali málo? Dva velmi vážně případy násilí v několika málo dnech mu nestačí na to, aby alespoň pozvedl obočí? Nebo se mezitím taky radši promenádoval na Prague pride jako ministr vnitra Rakušan?

Pozve taky rodiny nenávratně poškozených rodin na Hrad jako ukrajinskou dívku, na kterou dětsky plivlo jiné dítě? Nebo tady už to radši nebudeme rozmazávat?

O morálce komunistického rozvědčíka podporujícího komunistického soudce bych si asi neměla dělat iluze. Ale on už se tou poplatností čemukoliv ani netají. Dvojí metr jak vyšitý, ale ideové ukotvení vždy správné. To se ale v médiích řešit nebude, bude se řešit klukovina, kdy „píár“ tým zapomněl nasadit prezidentovi na promo fotku na motorku helmu. To je přece tak cool, že?

Inu, co jsme si zvolili, to máme.

27 thoughts on “Ryzí pokrytectví z úst prezidenta

 1. Teď, když jste to Petrovi Pávkovi napsali, tož se určitě zastydí, uvědomí si své pochybení a zasadí se o to, aby ruští sportovci a zpěváci nebyli diskriminováni kvůli svému původu, rase, náboženství a pohlaví. Určitě to udělá. Asi ví, že zdaleka není nejostřejší tužka v penálu a bude reflektovat moudré okolí. Vás. Ono ani těch 107 IQ není tak málo.

 2. Kážou lidem vodu z louže.
  Sami pijou lidskou krev!
  Teď budou hodně nervózní než přijede do Prahy a do Brna nová fůra banánů z Jižní Ameriky.
  Vidím to na další výlet vládní delegace a podnikatelů do Kyjeva.
  S prázdnou se nesmí vrátit domů.

 3. Nebude u ÚS Fremr ?! A to je dobře nebo špatně ? Bude tam jinej. Třeba řádnej libtard. A při rozhodování se pak ukáže. Takže vážení mlado i starodůchodci jste bruseli. A podobných případů budou desítky.

  1. Pravda je, že je to fuk, jestli komouš nebo libtard, obojí sou kariérní zmrdi.On ani není rozdíl mezi těmi dvěma směry ve způsobu myšlení.Serou dobro na všechny strany bez ohledu,zda o něj někdo stojí.

   1. Tato rodinka na mém soukromém virtuálním metaforickém leč reálně naprosto neprestižním “killistu” obsazuje přední místa celá desetiletí.
    Někdy je zrůdnost asi fakt dědičná, nebo alespoň vlohy.

  1. Zase co jsme si zvolil..Kdo? Inuuu…
   Psavci at uz konecne prestanou obvinovat …
   Roznaset spinavy , tupy pomluvy a obvineni na adresu, tech ,
   kteri nikoho nevolili..
   „Piar “ anglictinu prznit taky nemusi.
   PR , public relations ..Propagace vyhodnych a vhodnych vztahu mezi korporacemi a mezi lidmi.

 4. U podnikatele, který se znelíbí někomu vlivnému začnou opakované kontroly téhož s úkolem najít cokoli závadného, nakonec je „zakleknut“ finančním úřadem až se jeho podnik zhroutí. U vysoce inteligentního, schopného, pracovitého soudce, který své práci věnoval velký kus života, jsou nalezeny „zásadní nedostatky a průtahy“ a že je příliš opotřebovaný a starý. Jenže byl příliš nezávislým a říkal co si myslí. Poctivý úředník, který přišel na …. a nenechal to být…
  Vynikající právník a soudce který se zapletl do nejvyšší světové politiky a někomu peivilegovanému šlápl na kuří oko…
  Navíc je vysoce inteligentní, schopný, samostatně myslící. Potřebují mocní takového Ústavního soudce?

  Sledoval jsem tohle pro jiné případy neobvyklé hektické úsilí na poslední chvíli. Zakleknutí v přímém přenosu. Leckteří si ani neuvědomují komu v tom lovu sloužili v roli přičinlivých miuřenínů.

  Ano Fremr byl zaleknut. S tím musí počítat každý, kdo se vzepře systému. Jak poznávají ti kteří vstupují do politiky proti mocným. Tak jako příkladmo i Vidlák. A kdokoli z nás. Ze zatím vurtuálního klubu „anonymních politiků“
  Kdokoli. „Jak chutná moc.“ A tak funguje.

  1. Kdyby se Fremr narodil o pouhopouhých 10 let později, byl by zářným vzorem naší demokracie a příkladem jak si ve světě cení českých soudců. Tisk by se servilitou přetrhl jak náš skvělý prezident kvalitně vybírá.
   Pouhých deset let. No, nevadí. Všichni mladší jsou charakterově skvělí, zodpovědní a ve své funkci kovaní jako demokratická ocelová pěst.
   Máme se na co těšit
   Až do další „revoluce“

 5. Nějak se neřeší a nepíše, proč (=příčina) vlastně to české dítě plivlo na to ukrajinské děvče.
  Jen tak? Bídnej charakter? Anebo to bylo úplně jinak…?
  Bylo by zajímavé znát tu PŘÍČINU…

  A ještě něco.
  Vy, co se furt zalykáte tím, že máme na Hradě „komouše“:
  uvědomte si už KONEČNĚ, že na Hradě máme VOJENSKÉHO GENERÁLA („obranného“ spolku) NATO… A navíc je to ASPEN… A léta studoval v USA.
  Proberte se a zamyslete se, co to pro nás – v současnosti i do budoucna – případně taky může znamenat.

  1. Však si svou minulost „odpracoval“ a stal se tak dobrým komunistou a rozvědčíkem na rozdíl od špatného rozvědčíka a komouše Babiše, který se mezitím sprostě stal miliardářem.
   Ale co, vždyť už máme i nacisty špatné a dobré (Bandera).

   Z toho Orwela už máme odškrtnuto asi všechno jako splněné.
   Válka je mír – svoboda je otroctví – nevědomost je síla – pravda je lež – láska je nenávist!

  2. Kdepak asi dlel velitel speciálních jednotek AČR v roce 1996, když bez souhlasu Rady bezpečnosti OSN vojska NATO bombardovala infrastrukturu a města Jugoslávie?

   1. V roce 1996 dlel zde…. brigádní velitelský a štábní kurz v britském Camberley
    Ovšem ještě předtím v roce 1992 však dlel také zde…dvouměsíční kurz strategického zpravodajství ve Washingtonu,D.C., USA (těsně poté co v roce 1991 ukončil postgraduální studium na Vojenské akademii v Brně, obor velitelsko-štábní zpravodajství)
    Pozn.
    Teta Wiki však tyto roky kdovíproč tají. Mezi rokem 1993, kdy zachraňoval přes 50 odříznutých francouzských vojáků z válečné zóny mezi Srby a Chorvaty, až roky 2002-2007 zeje černá díra.

 6. „Komunistická“ minulost by až tak nevadila. S ní lze být dlouholetým předsedou Ústavního soudu i dokonce prezidentem.
  Ta v případě Fremra je je zástupným argumentem.
  Ale ne s účastí v komisi vyšetřující válečné zločiny a zločiny proti lidskosti. Některých. Jak se v Senátu prokeclo.

   1. Co furt mají s tím Fremrem?
    Ani do ‚ndranghety se nedostane každej. Když nesplňuje ty správné předpoklady.
    Tak nechápu, čemu se ti lidi furt diví.

  1. Varianta, že to celé začalo besedou s historikem z ÚSTRu, načež měl John Bok ráno kocovinu, takže to rozmáz, je přirozeně velmi slabá, protože pro takovéto pozice se bez vyjímky měří tím „jiným“ metrem. Viz, jak správně připomínáte, zejména a především íkvéčko samotný. Pokud by byl měřen tím, kterým Fremr, na Hrad by mohl pouze jako turista. A za ním by stála nekrátká řada dalších potentátů.
   Díky své bystrosti 🙂 jsem tu už před několika dny vznesl pochybnost o tom, že zrovna tohoto chtějí vyautovat kvůli té komunistické minulosti. Říkáte tedy, že členství v jakési sice oficiální komisi, nicméně takové, která měla tendenci zabývat se jakýmisi
   pochybnými a bezesporu prefabrikovanými zločiny?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *