20 července, 2024

Rakušanova éra.

I tak by mohla vejít do dějin tahle etapa nejslušnější vlády s nejslušnějším premiérem. Na rozdíl od Dona Pabla Blažka, který si jede svoje a raději se moc mediálně nezviditelňuje, Don Austriano Vítek je jiný machr. Vítek se ničeho nebojí ani neštítí, pozornost mu dělá dobře, klidně prý bez cenzury.

V každé jiné zemi by podle mne už na svém místě nebyl, nicméně my nejsme jiná země, my jsme, kde jsme. Máme ministra vnitra, který lže jako když Amerika bankovky tiskne, ale každému je to fuk. I premiérovi. Co že to za sebou vlastně má? Co by kohokoliv jiného stálo hlavu?

Nejnověji lhaní o průběhu střelby na Filozofické fakultě. Nebyl to střelec sebevrah a věděli to. Měli se podle toho zachovat, ale nezachovali. Chyba se stát může, ale to, jak tvrdošíjně o tom sám ministr lže je naprosto trestuhodné. Zcela bez úcty, sebereflexe, bez uzardění. Zapomeňte, všecho bylo cajk. Aktuálně se ke svým výrokům nehlásí ani on.

Předtím lhaní o migračním paktu. Jsou tam kvóty, nemáme výjimku a nemáme zastání. Máme jen velké možná, že se budeme moci vykoupit. To zapomenout nelze, to ještě uvidíme.

Kauza Dozimetr, kde spolu sice jezdilo půl STANU na dovolenou, ale vůbec se neznali, náměstek Hlubůček a lobbista Rédl ovlivňovali veřejné zakázky i chod veřejných firem, především Dopravního podniku hl. města Prahy, ale nikdo z vedení STAN nic netušil a neslyšel. Natož Rakušan. Ani šeptem. Dělali to jeho lidé v jeho straně. Ale raději zapomeňte. Mrtvol kolem toho už je pět. Pohoda.

Odejití policejního prezidenta ještě předtím, než byl vůbec do funkce zvolen. Jak řekl, tak se také stalo. Instalován byl prezident nový. Coby ne, že.

Vítkova cestovatelská mánie. Jeho legendární šňůry po Jižní Americe a Africe, stály miliony a dobré byly maximálně pro jeho džungelní píár.

Vítkovo předání banánů v igelitu nemocným v místní africké nemocnici. No tady to nebylo ani na to píár. Trapas……

Vítkův pytel na mrtvoly za statisíce, protože ho museli hlídat nonstop policisté. Vyhazovat peníze umí. To jo.

Česká pošta pod jeho vedením dospěla definitivně na hranu svého konce a musí se zbavit „nelukrativních“ budov. Kdopak je asi získá…. Tunel jako .. no však víte co.

Vítkův šifrovaný telefon s aplikací, kterou používá podsvětí s odůvodněním, že jej dostal jako hračku pro své děti. No tak tohle vypadalo jako už trochu moc, ale světe div se, pořád pohoda. Pořád dozimetří klid.

Sponzorské dary, kdy Rakušan předvolebně slíbil, že hnutí STAN nebude přijímat žádné dary od firem. A bum, například firma HZ Real podnikatele Zdeňka Hořánka poslala krátce po komunálních volbách hnutí STAN půl milionu., O dva a půl měsíce později Hořánek vyhrál uzavřené výběrové řízení a stal se předsedou představenstva městské společnosti SNEO. A zase cajk. Zapomeňte.

Kauza Mlejnek. Rakušan čile jmenoval jako šéfa civilní rozvědky Petra Mlejnka, ačkoliv se v médiích objevily informace o pravidelných stycích Mlejnka s lobbistou Michalem Rédlem, který nyní čelí obvinění hádejte kde? V kauze Dozimetr. Zase ale nesouvisí.

Za každou jedinou kauzu (snad kromě banánů pro černoušky) by ten člověk neměl být ministr. Nicméně žijeme pod taktovkou ODS. Takže otázka je proč. Zase nesouvisí……?

22 thoughts on “Rakušanova éra.

 1. Vystoupení z EU? Nemožné. Jestliže se EU nerozpadne. I tak Česko zůstane přílepkem Německa. Y hospodářské příčiny. Pro odtržení nemá hospodářskou sílu, výrobní základnu. Otázka, které jeho části, pokud se rozpadne na část západní a východní, a možná, že se oddělí Bavorsko.

 2. Hoďte se do klidu. Západní část EU je už řiti. Desítek milionů tamních muslimů se prakticky nelze zbavit civilizovaným ale už ani necivilizovaným způsobem. Lze spočítat kdy jich budou stamiliony. Přirozeně, sami se nevrátí do domácích poměrů horších než do kterých přišli, a které ještě dlouho budou lepší než jejich domácích. Příští hranicí v Evropě bude hranice mezi islámskou a neislámskou částí. Zatím předpokládejme, že Česko bude v neislámské, v jednom bloku spolu s Polskem, Ukrajinou, Maďarskem, Rumunskem, Moldávií, Srbskem, Chorvatskem, Slovinskem, Bulharskem, Ruskem a Čínou. Možná s Finskem, částí Německa a a Rakouska. Itálie, Španělsko, Portugalsko jsou s otazníkem. V nejbližší době nás čekají důsledky deindustrializace, která je součástí úpadku všeobecné kultury a vzdělanosti.

  1. Zbavit se jich „necivilizovanym“ zpusobem s cilem deportace by se dalo uz jen vyhlasenim prisneho vyjimecneho stavu, s povolenim strelby do srocujicich se davu, apod. Technicky by to jeste porad slo – ale naprosto nerealne predpokladat ze by to dokazali udelat…

 3. OT : Clanek na Seznamu, jak slavna neziskovka Amnesty International, hajici treba prava palestinske chatry, zacal kecat do ceske zbranove legislativy, ze pry je ji treba zprisnit. Stoji zato se kouknout do diskuze, 98 % lidi jim zato spíla, a to bez ohledu na politickou orientaci, i ukrofilove, kde se da realne predpokladat ze jsou fandove petikolky. Zde je videt ze pocit potencialniho ohrozeni v lidech stale stoupa, kde by se jinak vzala takovato az neuveritelna shoda nazoru ? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-amnesty-international-cesko-potrebuje-prisnejsi-zbranovou-legislativu-254283

  1. Amnesty International by se především měla uvádět celým názvem: Soros’s Amnesty International. Předešlo by se tím řadě zbytečných problémů.

  2. Jinak při pozornějším čtení diskuse dostanete i odpověď na svou otázku – ukrofilové jsou zděšeni, že si AI dovolila kritizovat UA zacházení se zajatci.

 4. Věřím, že tato smrdutá vlastizrádná hromada zapáchavých hoven, má charakterově i „sudbou čeloveka“ mnoho společného s historicky ne nepodobnou smrdutou hromadou hoven, slyšící na jméno Trockyj. Možná by si třeba měl dát do svého erbu cepín. Nebo něco podobně praktického a pronikavého. Paní Marková, čtu Vás moc rád, ale je škoda plýtvat na tohoto zmrda článkem…

  1. Cemu se tak omezene rehtate ?! Asi tomu ze letani v hrubem kozichu, v otevrenem kokpitu, za pekelneho hluku, se prece neda srovnat s elegantnim kupe v rychliku, jaky mame v nasem roce 1921…

 5. Rakusan je dukazem toho, ze bych i ja mohl sepsat stejnou knihu jako Zeman. Rakusana jsem totiz od zacatku povazoval za hajzla. Ted, po casti jeho vladniho angazma jsem nucen zmenit svuj nazor na nej. Ted ho povazuji za mimoradne nebezpecneho hajzla. Nebezpecneho pro tenhle stat, pro jeho obyvatele.

  1. Ten vývoj v hledání dna. Kde se to jen zastaví? Zlo nemá dno. Má jen prázdnotu. Jisté volní vlastnosti jsou klíčové pro výběr tzv. elit. V rámci zpracovávání daného subjektu musí budoucí „j“elita nabýt přesvědčení nejen ve svou výjmečnost, ale také že koná dobro. „Proč ten dav tam dole tak kvičí? Zbytky ze stolu rozdělte. Maso našim psům a kosti vyhoďte z okna ať na chvíli zavřou hubu! Málem bych zapomněl, do tisku napište že jsme se obětavě odtržením od úst podělili o své jídlo i stěmi , kteří nám závidí naše výdobytky.“

  2. Tak já jsem jej za mimořádně nebezpečného hajzla označil na Vidlákových kydech ještě před volbami do PS nebo těsně po nich. V čem je ponačení? V tom, že i když o nějakém nebezpečí víte s velkým předstihem, nemusíte dostat šanci se mu vyhnout…

 6. Pakliže se skutečně vydáme cestou navracení českého občanství, je jasné, že se jedná o konečnou likvidaci České republiky jako – byť jen formálně – samostatného státu. I když tomu nebudeme moci třeba zabránit, je potřeba vědět, kam se řítíme a po věky budoucí pamatovat, kdo je původcem těchto zatím pouze jen plánů.

  https://www.klara-samkova.cz/na-bilou-horu-budeme-v-dobrem-vzpominat-aneb-urna-klepe-trikrat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *