12 června, 2024

Protest proti válce a vládě P. Fialy

Autor: Řezníček z Brna

Na základě výzvy Národní rady obnovy
schází se malá skupinka vlastenců z Brna a okolí
každý pátek v 19. hodin na brněnském Náměstí svobody
k tichému protestu se svíčkou v ruce za mír na Ukrajině
a za rezignaci vlády P. Fialy.

Naše skupinka je zatím velmi malá, čítá pouhých sedm lidí. Proto se obracíme na alternativní média s prosbou o prezentaci našeho protestu. Zatím mediálně nás prezentuje KOSA a oficiální stránky Národní rady obnovy. Je důležité nejen sledovat alternativu, účastnit se diskuze pod články, ale také se osobně setkávat, stisknout si ruce, podívat se do očí, zkrátka se osobně setkávat. Zkrátka  vystoupit z anonymity internetového připojení a přijít nejen na Náměstí svobody, ale i na náměstí v dalších městech České republiky, podle vašeho bydliště.

Seznam náměstí, kde se vlastenci scházejí, najdete na https://narodniradaobnovy.cz.

Přijďte mezi nás už v pátek 30. prosince na Náměstí svobody v Brně (scházíme se u morového sloupu) a na všechna náměstí, kde se scházejí vlastenci!


18 thoughts on “Protest proti válce a vládě P. Fialy

 1. Musím podpořit pana Řezníčka, protože budoucnost nevypadá růžově.

  Náhodou jsem četl:

  MAP 1546 Kyjevský pakt – plán jak rozpoutat III. světovou válku! Poslanci ho budou brzy schvalovat!
  20 prosince, 2022/Kategorie: Blog /Vložil(a): Michael Svatoš

  „….Klíčovou roli v Kyjevském paktu má sehrát tzv. skupina ochotných států NATO. V originále materiálu CIA, který vysvětluje podstatu Kyjevského paktu: coalition of the willing.

  Tato koalice vybraných států NATO se má písemně zavázat podpisem Kyjevského paktu, že pokud Rusko dobrovolně nevyklidí Ukrajinu a nepřistoupí na podmínky paktu, tedy nepřijme svou bezpodmínečnou kapitulaci, bude koalice Ukrajinu vyzbrojovat a finančně i ekonomicky podporovat tak dlouho, dokud Rusko v konvenční válce neporazí a nedonutí ho přijmout podmínky Kyjevského paktu.

  Mazaná formulace Kyjevského paktu, že pouze ty země NATO, které budou zároveň členy coalition of the willing (signatáři Kyjevského paktu) budou vyzbrojovat Ukrajinu, má umožnit USA, Francii, Británii, a zřejmě i Německu, aby zůstaly mimo země coalition of the willing v bezpečí před očekávaným ruským jaderným útokem v reakci na spuštění nebo průběh Kyjevského paktu.

  Jaderný útok, pokud se k němu Rusko odhodlá, tak má dopadnout pouze na země účastnící se coalition of the willing, a celá konstrukce paktu evidentně předpokládá, že po ruském jaderném úderu na země coalition of the willing, si USA a spol. umyjí ruce, protože Kyjevský pakt přeci nepodepsaly, a tak jsou z obliga.

  Podle informací CIA musí každá země, která si dobrovolně vybere status coalition of the willing nejen Kyjevský pakt podepsat, ale také jej musí ratifikovat, což v Česku i na Slovensku předpokládá schválení poslanci, a zřejmě i podpis prezidenta!

  Protože Fiala je známý návštěvník Kyjeva, je tak pravděpodobné, že se nás bude snažit zatáhnou do coalition of the willing.

  Je tak na Vás, koho budete v prezidentských volbách volit, zda fialové válečníky, a nebo mír prosazující politiky.

  Pokud zvolíte špatně, může se stát, že jste zvolili přílet ruského Iskanderu na své děti a vnoučata!

  Ve volbách tedy půjde rozhodně o hodně, a proto budu o tomto Kyjevském paktu, a nové ruské doktríně o použití jaderných zbraní, která už předpokládá princip provedení prvního preventivního jaderného úderu za účelem odzbrojení nepřítele, bez ohledu na to zda zahájil jadernou válku, hovořit podrobněji v pořadu, který bude živě streamován v pátek 23.12. v 19.30 na tomto kanále: Bureš…..“

  Myslel jsem si, že papír snese všechno, a pan Svatoš přehání, proto jsem si to poslechl.

  https://www.youtube.com/watch?v=1VfuX1Sn39g

  Musím se tímto panu Svatošovi tímto omluvit, protože on ví, o čem mluví.

  Je s podivem, že slavíme všechno možné, ale o svátku 1. leden Světový den míru, neslyšíme.

  Taky moc neslyšíme, že máme Právo na mír (Right to Peace)

  Téma Mezinárodního dne míru v roce 2014 bylo právo lidí na mír, podporující slib Spojených národů v Deklaraci OSN na právo národů na mír, která uznává, že propagace míru je vitální pro celkové užívání všech lidských práv.

  Na připomenutí tohoto dne thinkPEACE Network (síť myslící na mír) uvedla zábavný program „Sólo pro mír“, který se uskutečnil ve víc než 50 klubech po světě. Globální iniciativa Vlny laskavosti oslavuje tento den globálními meditačními akcemi.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mezin%C3%A1rodn%C3%AD_den_m%C3%ADru

 2. Tak jsem někde zahlédl článek, kde tuším kanadská osoba v OSN natvrdo řekla, že cílem všeho co se děje má být redukce lidské populace o snad 90%.
  Dává to do sebe smysl. Války, pokus vyvolat světovou pandemii, podpora všeho nenormálního co se týká rozmnožování. Homosexuální vztahy, feministky, vícero pohlaví, podpora tomu všemu zvrácenému má jen snížit aspoň nějak rozmnožování lidí.
  Dokonce i migrace, ta řízená i praktická demontáž vyspělé Evropy, vše k tomuto cíli směřuje.
  Děti se sice rodí, ale mnohdy jaké? S jakou výchovou, s jakou budoucností?
  A do toho mi docvakla taková představa, že nic vlastně neroste do nebe. Žvýkačková bublina stejně v jistém okamžiku splaskne. Kostky které stavíte na sebe nakonec spadnou, Každá civilizace co přeroste se zákonitě musí jednoho dne zhroutit.
  A zdá se mi, že my jsme ve stavu těsně před tím zhroucením, a když píšu těsně, nemyslím tím astronomické, nebo geologické myšlení, ale naše, že to ještě můžeme zažít.
  A i když si nafouknete vzápětí bublinu novou, můžete začínat stavět kostky znovu atd. je to furt o tom, že prostě od začátku.

  1. No, toho Kanaďana jsem neslyšel, ale přesto mám ten pocit taky. Někdo organisuje probíhající desorganisaci.

 3. Být na vašem místě, tak se snažím vymyslet, jak dostat k tomu morovému sloupu ty hordy pitomců, kteří by šli toho Fialu sundat místo vás. Vy se na nic jiného, než kecy, nezmůžete. A Fiala se sám nevykope!
  PS: Vím, že se to špatně čte. 🙂

  1. Re: Ládik!!!

   Regály v hytlermárketech jsou furt plné, mobily jdou furt nabíjet, kreditky furt fungují, v bejvácích je ještě furt teplo.
   TAK VO CO GOU, polodebilní a hnusní dědkové???

   1. Mají wifi a sushi, plánují v únoru jižní moře a ve 25 stavět baráky a kupovat elektrické volvo. Je to tak jednoduché!

    1. Ladiku, každá pohádka má konec. Že je tam napsáno „…a žili šťastně až do smrti!“ znamená realisticky jen to, že každý život je konečný. Ani láska k jedné slečně přece netrvá věčně. Udržitelný rozvoj je stagnace a stagnace je počátek úpadku. Někde se jim přece musí něco pokazit!
     No ni?

 4. Hmm, a tak tu žijem…

  V Brně se najde pouhých sedm kusů, které jsou ochotny zvednout p*del a jít postát do kosy, aby si je soudruzi mohli dobře vyfotit a zapsat.

  Myslím, že to je jasný vzkaz jak tzv. alternativcům, tak i soudruhu Pyjaláhovi. To aby věděl, o kolik ještě může přitáhnout šrouby.

  Pane, smiluj se nad námi…

   1. Nene Emo, ta 19 je akorát. Jednak člověk uteče od TV zpráv, jednak je dost lidí, kteří třeba dojedou z práce domů okolo 18 hodiny. Nákupy, kadeřník apod. 19 je dobrá. A pokud to bude trvat do léta, tak v 19h už opravdu ty úmorná vedra trošku poleví….i když….To byly i tropické noci a teprve okolo 3,4 ranní se dalo dobře dýchat .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *