13 dubna, 2024

Německá azylová politika je prý chyba. No dobré ráno!

Zatímco Izrael se minulý víkend probudil do regulérní války, Evropa se pomalu probouzí ze svého multikulturního snu.

Tedy on to zase tak moc sen nebyl, snilo jen pár dezorientovaných jedinců, kteří ve valné většině nevěděli ani kdo jsou, natož co si počít se svým životem. Svoji osobní nedostatečnost, frustraci a velmi pravděpodobně i nenávist vůči většinové společnosti ventilovali právě absolutní podporou nekompatibilních kultur, které se mnohdy ani netajily tím, jak právě jimi pohrdají. Něco jako je mi jedno, jak na to doplatíte, ideálně co nejvíc, protože pak se já budu cítit o něco méně blbě.

Mnohem horší ale je, že tito jedinci, kteří by byli za normálních okolností smeteni na civilizační okraj, kam patří, byli naopak podporováni mediálními stanovisky, vládními prohlášeními a sebedestruktivní politikou svých státních představitelů. Proč? O jejich motivech si iluze nedělám, zpočátku to mohla být prostě jen levná a snadno ovladatelná pracovní síla na podřadné pozice, nebo nové volební hlasy.

Později se na to navázaly různé neziskové organizace, které se přisály na štědré státní finanční vemeno a vytvořili z toho regulérní migrační byznys, skrz který začaly protékat miliardy. A tento aparát převážně mladé generace, která přetavila své přirozené rebelství na neschopnost najít si po nesmyslných studiích užitečné pracovní místo, začala dělat psí kusy proto, aby si tyto pozice udržela. A nejen ta, jak jsem psala, i pro stávající vládnoucí aparáty byli migranti vítanými novými voliči, kteří budou dočasně skákat – volit za pozlátko a pár bonbónů. Budoucnost nezajímala nikoho.

Jenže ty nové kultury s námi nesouzní. Nechtějí s námi spolupracovat, chtějí nás využít. Čest výjimkám, leč jsou nevýznamné. A čím více jich tu je, tím je to patrnější. A tím méně se jim umíme bránit a tím víc ustupujeme z vlastních hodnot, měst, škol a stáváme se hosty ve vlastních domovech. A tak hoří Francie, Švédsko, Belgie a Německo před miliony muslimů radši ani nedutá. A i sem se začíná dostávat jejich konflikty a války.

„Byla velká chyba vpustit dovnitř tolik lidí zcela odlišné kultury, náboženství a konceptů (života), protože uvnitř každé země, jež tak činí, se tak tvoří nátlaková skupina,“. Prohlásila legenda světové diplomacie Henry Kissinger. Bývalý americký ministr zahraničí tak reagoval na obrázky Arabů jásajících v centru Berlína nad palestinskými útoky na Izrael. Tak samozřejmě, že jásali, co by nejásali nad úspěchy svých bratrů.

Osobně jsem zvědavá, jak se rovna Němci s tímto popasují. Nicméně pokojné a na základě křesťanských hodnot mírumilovné řešení již zřejmě není možné. Je to velmi snadné, mají jich tam zkrátka již příliš mnoho.

A každý, kdo zde podporuje migraci, nebo před ní zavírá oči, pro nás připravuje úplně stejný neřešitelný problém. Nemůžete ustupovat do nekonečna bez toho, abyste nakonec museli ustoupit finálně. Nemůžete mísit nekompatibilní jedince a naivně doufat, že to bude fajn. Nebude. Nefunguje to a nebude to fungovat nikde na světě. Tedy ani tady u nás. A je naší povinností tomu zabránit. Tohle je naše země. A jestli to má tak zůstat, nic jiného, než radikální NE, nám nezbývá. A vlastně nevidím důvod, proč by mělo.

58 thoughts on “Německá azylová politika je prý chyba. No dobré ráno!

 1. Třeba za Ukrajince budeme rádi. Ještě nezapomněli jak se s kým nesrat. Nakonec budeme v jedné partě i s Ruskem a Polskem. Slovenskem. Přidají se Maďaři, Rakušáci, Sasové, Prusové, a Svobodný stát Bavorsko.

 2. 🎭„Byla velká chyba vpustit dovnitř tolik lidí zcela odlišné kultury, náboženství a konceptů (života), protože uvnitř každé země, jež tak činí, se tak tvoří nátlaková skupina,“. Prohlásila legenda světové diplomacie✡️ Henry Kissinger.

  🧐Ale jakápak chyba? Sionista jen oblbuje gojimy.
  Košer elita nemá v plánu nějakou třídu nebo rasu pozvedávat nebo nadřazovat na úkor jiné, ale naopak chce všechny zdeptat a vyšlechtit v retardovanou, ovladatelnou euroasijsko-negroidní rasu kříženců“, kterým bude vládnout. Tak to formuloval Richard Mikuláš Coudenhove-Kalergi ve své knize Praktický idealismus v roce 1925, duchovní otec Evropské unie, jehož cenu v roce 2010 získala Angela Merkelová.

  Existuje pouze jeden mechanismus, kterým kabala může ovládat masy. Strach👹. Lidé, kteří se bojí, nedokážou myslet jasně. Mají tendenci ustrnout a hledají spásu u druhých, aby je osvobodili od strachu.

  Další vyvolenec a buzerant Harari (WEF) objasnil;
  „Software jako Chat GPPT zvládl lidský jazyk a může tuto dovednost využít k formování kultury.
  Po tisíce let proroci, básníci a politici používali jazyk a vyprávění, aby manipulovali a ovládali lidi a přetvářeli společnost. Nyní je pravděpodobné, že to umělá inteligence zvládne. A jakmile to bude možné… nemusí posílat zabijácké roboty, aby nás zastřelili. Může přimět lidi, aby zmáčkli spoušť.“

  Klaus Schwab; „My definujeme budoucnost. Musíme definovat, jak by měl svět vypadat. Čtvrtá průmyslová revoluce mění vás. . editaci genů, jste to vy, kdo se změní a to má samozřejmě velký dopad na vaši identitu. ..Další na řadě: klimatická krize“👹 ..

  Jaký to úžasný člověk.
  Jaký dokonalý příklad dalšího 👹sociopata šířícího strach, který umí klamat miliony lidí tím, že používá téměř nevinná slova k popisu „pěkné” budoucnosti. Vždyť právě doslova řekl, že život po COVIDu se už nikdy nevrátí do normálu.

   1. Hospodin, tvůj Bůh, zažene ty pronárody před tebou poznenáhlu…ti je předá ochromené velikým zděšením, dokud nebudou vyhlazeni. (Dt 7,22)

    1. Překlady jsou různé, ale třeba:
     Leviticus 19, 19
     Dbejte na má nařízení. Když budeš připouštět dobytek, nesmíš křížit dvojí druh. Své pole nebudeš osívat dvojím druhem semene. Nebudeš nosit šaty utkané z dvojího druhu vláken.

 3. Vypadá to, že tohle migrační bláznovství pochází rovnou z nejvyšších míst od OSN. Píšou a přemýšlí o tom minimálně od roku 2001. Tady je důkaz rovnou z webu OSN: https://digitallibrary.un.org/record/412547
  ( file:///home/pi/Downloads/unpd-egm_200010_un_2001_replacementmigration.pdf )

  V USA má migraci na starosti State Department (ekvivalent našeho ministerstva vnitra) a bývalí zaměstnanci ministerstva to teď řídí u OSN, a v Evropě to bude podobný.

  Co je zajímavý, když dnes nějaký politik mluví o tom že se ‚řeší‘ migrace, nikdy nemluví o tom že by se zastavila, vždycky je to o tom že bude víc azylových center a že se budou upravovat zákony aby to bylo legální a že se připrchlíci budou přerozdělovat.

 4. Po teroristickém útoku bojovníků Hamásu na Izrael se v centrech německých měst, jako je Berlín, Hamburk nebo Frankfurt, konala shromáždění na oslavu smrti izraelských civilistů. V Berlíně dokonce kolemjdoucí po teroristickém útoku dostávali sladkosti.

  „Dělají to ti, které nechceme přijmout, protože nejsou ochotni se přizpůsobit. Jsou to zločinci, oslavují smrt Židů v Německu. Měli by být pokud možno deportováni,“ řekl německý ministr hospodářství Robert Habeck.

  1. Co brání je zatknout za schvalování, odsoudit a vyhostit?
   Ach tak… Jak pravila Zoja Kosmoděmjanska, „Vsjech nás razvěšať navazmožetě.“

   Co na to zdejší nejvyšší strážce zákonnosti, svobody, demokracie, a jeho mileniálský expertní tým? V případě „schvalování ruské agrese“ byli hbití. Mlčí jako zařezanej. Tak i vrchní strážkyně demokracie, která se ještě nedávno vyjadřovala ke všemu.
   Že by jako major Terazky?
   Jakpak se v tom může orientovat sprostý poddaný, když ani na Novinkách se mu nedostane vhodného instantního názoru, se kterým by bezpečně vydržel alespoň do druhého dne?
   „Som z toho volako zmatěný.“

   1. Pravdu povediac, ja tiež.
    Ale to je tím, že dlouhá léta adorujeme Židy, pak utečence obecně (a muslimy zvlášť) a když se začali podstatněji rvát mezi sebou, tak jsme zase (pro mě naprosto pochopitelně) začali bránit Židy.
    Kolik Židů je na dávkách?
    A kolik Arabů?
    No a tak…

  2. To znamena jediny ,ze germani dostali zase novej prikaz , co zase maji rikat.
   Uvidi se, co udelaji.
   KillSSinger , za kazdou cenu chytrej , dneska ty chytry taky vidime, tohle vsecko z uprchlikama spunktoval , nasorosoval a potom rika reci ,
   lzivy zvasty. Proc to nerek predtim?
   Osn a Who to vedou.

 5. Tak l, a teď si všichni vzpomeňme na rok 2015, kdy nás a Maďarsko škokili jak malé kluky ohledně migrantů a toho, jak jsme xenofobní poskomumističtí primitivové, kteří ještě musí dozrát.
  Teď už na to konečně „kápli.“
  Jde vidět, že mít prachy neznamená vyspělost…. A mít rozum už vůbec ne.
  Takže to Němcům a vlastně celé západní Evropě patří, protože teprve teď sklízí plody své lenosti a kolonialismu (což je voastne je převlečená lenost, protože nutit, aby jiní pracovali na vás a za vás).

  1. To trvá od konce 70. let – tedy od poslední konjunktury. Kdy si KoZa navozil několik milionů gastarbeiterů na hnusné a blbě placené práce a očekával, že ty hajzly budou mejt pokorně a furt, bez ohledu na dosažené vzdělání. Již ve druhé generaci bylo zřejmé, že plán nevyšel, že děti gastarbeiterů opravdu o mytí hajzlů nemají zájem a vnukové tuplem ne.

   A místo toho, aby KoZa řešil problém, který už měl, podílel se na rozvrtání BV a severu Afriky a na výrobě dalších desítek milionů potenciálních připrchlíků. Hodně nasranejch připrchlíků.

  2. V 7.stoleti vznikl islam a uz velkym fofrem v 732 uz napadl ze Spanelska , multikulturne Francii , kde byl odrazen Martelem. Jako pro zacatek , potom se snazili se krast uzemi porad az po Madarsko…
   Jeden nemusi bejt akademik, dochtor pocasi , Greta , aby vedel vo tech multi a hlavne co chteji….Zavedeni multikulturniho pocasi taky nefunguje.
   Prachy nejdriv a nejvic.
   Chucp Zeli , cestuje po sveta a dozaduje se vsude miliard , misto aby jako vrchni velitel vojsk studoval podrobne taktiky Hamasu a jeho velmi levnou akci a velmi efektivni zaroven.
   Nejlepsi armada sveta s mnoha uspechy s nejlepsima tankama a s nejlepsi protivzdusnou obranou statu na svete vsude velmi obdivovanou se ted celkem neefektivne brani..
   Aby se Zeli ubranil a zautocil a vytvoril si podminky na utok na rusa.
   Misto toho jeho vojska utoci bez prestavky porad do plnych na opevneni.
   Zukov jako velitel armad jim ted nevyhovuje.Na misto bourani jeho soch , by se meli trosku vod nej neco naucit.JInak budou zpuchrely slizky trosky, jako ten agent zapadu, novokrautny..

 6. Populace Německa se v loňském roce (2022) rozrostla o 1,12 milionu obyvatel. Jedná se o největší roční přírůstek od znovusjednocení země, k němuž došlo před více než 30 lety, upozornila agentura Bloomberg. Čísla v úterý zveřejnil Spolkový statistický úřad s tím, že nárůst způsobil příliv imigrantů, zejména pak uprchlíků z Ukrajiny.
  Z celkové populace 84,4 milionu obyvatel mělo na konci loňského (2022) roku 12,3 milionu lidí cizí občanství. Největší menšinou byli občané Turecka, kterých v Německu bylo přes 1,3 milionu.

  1. Takže v 80timilionovém Německu je méně Ukrajinců než v chudé sotva desetimilionové České republice.
   Zdá jen mně, že je něco špatně?

        1. To je vlastnost dost obecná. Model – cyklista. Nahoře se hrbit a po tom dole šlapat. Tady to realizují docela dobře.

 7. z hlediska demografických modelů už současné množství imigrantů stačí k přečíslení původních obyvatel do r. 2050 ve více zemích západní Evropy. Již jest vymalováno.
  Reprodukční index má dosahovat čísla 2,1 k prosté reprodukci, nativní Evropani mají 1,16-1,6 cca, arabská matka mívá prý v průměru 4 děti!!
  Již blahé paměti Kaddáfí varoval Blaira, že arabské dělohy dobydou Evropu.
  Zde se také Evropa vyznamenává svou naprostou impotencí z hlediska evidence a vyhošťování, a také svými zákony, kdy při určitém poměru obyvatelstva dle platných směrnic a zákonů je třeba národnostní menšiny ? již zohlednit v územních samosprávách a náboženských objektech atd atd a včetně slušných sociálních příspěvků.
  /viz knihy od Thilo Sarazzina již před 15 lety…/

  Dnes Izrael vyzval Palestince, nechť během 24 hodin opustí sporné pásmo Gazy – očekává se pohyb až 1,3 milionů uprchlíků, jak jsem pochopila tak těch nejchudších z chudých, kteří se dají do pohybu a budou hledat nová útočiště, takže to s jistou latencí zase zezadu potlačí dnešní migrační vlnu.
  Pravdou je, že v tomto do jisté míry pozitivně působí fialový pětislepenec, který z Čech dělá zemi, které ani uprchlík dosáhnout nechce. Nicméně záběry z bratislavského nádraží ukazují, že i transit je významnou zátěží.
  Trochu s hořkou ironií vzpomenu na Chody, dávné stážce českých hranic 🙂 no nic

  1. Ohledně Palestinců můžete být v klidu – nemají se z koncentráku jak dostat.
   Nacisté je prostě naženou na břeh moře a tam je vyvraždí bombami, fosforem, hladem a žízní.
   Neboť nacisté nevyzvali Palestince k opuštění Gazy, ale k přesunu ze severu na jih koncentráku.

    1. Tam je také nechtějí. Ani Saúdové. Ani Írán. Ani Irák. Ani ISIL. Ani mudžáhidové. Ani Al Kaida. Ani v pekle. Ani lidožrouti. Ani Vetřelci. Ani Ukrajina. Samé problémy.

 8. Paní Marková, cituji z Vašeho textu:
  „O jejich motivech si iluze nedělám, zpočátku to mohla být prostě jen levná a snadno ovladatelná pracovní síla na podřadné pozice, nebo nové volební hlasy.“

  To je přece v základu blbost, snad jen ty volební hlasy a ani to nebylo jisté.

  Ti arabští „uprchlíci“, ve skutečnosti ekonomičtí vetřelci, kteří nechtěli pracovat ani doma, na svém – proč si někdo myslí, nebo myslel, že v Evropě budou makat třeba tak, jako úkáčka u nás?
  Oni sem byli propašováni neziskovkami proto, aby nás a naše, resp. evropské sociální systémy vyžrali do bezvědomí a tak Evropu ekonomicky položili.

  Kde, nebo u koho, už jsem tento postup vůči Evropě viděl?
  Aha, USA potřebovaly zlikvidovat svého největšího ekonomického konkurenta, Evropu a její průmysl, zvláště pak ten německý.

  Odposlechy telefonátů madam Merkelové se pohodlně zajistila vydíratelnost, takže proto zaznělo ono „wir schaffen das“, současně s otevřenou náručí totálně zblblých „poslušných“ Němců.
  Němci se dostatečně nepoučili z prvního střetu s islámskou nemakačenko-kulturou: To když si v sedmdesátkách do Německa natahali „levnou pracovní sílu“ – z Turecka.
  Z toho Turecka, o kterém se ví snad od nepaměti, jaký je to líný a křivácký ksindl. Navalili do Turků hromady miliónů tehdejších marek a výsledek? Turečtí taxikáři, prodavači květin (a vzadu v květinářství k dostání AK47), směnárníci s divnými kurzy. Nikdy nebylo slyšet o dělnících z německého těžkého průmyslu, o inženýrech a technicích, kteří by pro Německo zajistili nové vynálezy a patenty, které mohly v budoucnu německou ekonomiku živit.
  Natahali si tam jen ten křivácký ksindl, kterého se i Turci rádi zbavili. Málokterý Turek se plně asimiloval do německé kultury, dál sere v dřepu a vytírá si hovna od prdele rukou.
  Němci se vůbec nepoučili, vůbec z ničeho, dokonce ani ze dvou prohraných válek, z válcování německého lehkého průmyslu Japonci (taktéž v 70.letech), prostě nic.
  My jsme ti nadlidi a uděláme si to po svém. No tak jo, ale proč to má odesírat zbytek Evropy, když se to Němcům sere pod rukama a nezvládají to?

  1. Já Vám do toho nechci moc kecat ale letos jsem v Turecku strávil poměrně hodně času a pořádný kus projel …

   A viděl jsem tam čistotou moderní zemi plnou nové bytové i průmyslové výstavby. Parky, všude květiny, uklizeno. Turci neustále v pohybu, na rozdíl o Řeků a Chorvatů fakt pracují

   Protože trošku vidím jak se točí mezinárodní obchod, tak mohu říct, že se z Turecka pomalu stává Čína. Dílna Evropy, která se naučí přidanou hodnotu … V chudém vnitrozemí rostou gigantické průmyslové zóny, a na rozdíl od nás jsou v tureckých rukou. A pokud mohou, tak ty cizí postupně vykupují …..

   A šlapky jsem tam viděl asi 3 x, úplně všechno ostatní byly evropské záchody s bidetem….. Evidentně jsou na tom s hygienou někde jinde……

   Takže mohu s klidem říct, že můžeme si Turecka koukat se závistí……a Váš text …… diplomaticky bez komentáře …

   1. Přesně tak!

    Kam si myslíte, že se bude sunou od nás skrze drahé energie odcházející výroba? Turecko je první na ráně.
    Má všechno, co mi už nemáme.
    Jak píšete, kdo má dnes Turecko zařazené jako „nemocného muže na Bosporu“, jako turecké hospodářství, je MIMO.

 9. Ano. „Dobré ráno!“ To je asi nejtrefnější.

  V roce 15 nasazovali Orbánovi psí hlavu. Wir schaffen das. Vítali na nádražích. Dnes se ukazuje, že jsou všichni za debily a nebo jsou někým zaplacení. Bylo by dobré ukázat ne ně, připomenout kdo a co. Vytřít kočičce čumáček v kočičinci.

  Jak se s tím Němci popasují? Jako první by měli zaklecovat Raketýrovou, co jí oslavovali v EP a zrušit převážení migrantů přes moře. Stačí nasypat cukr do paliva.

 10. Jelikož tato situace prakticky nemá řešení (na odsunu takové masy lidí z různých zemí nebude dost politické vůle, a pak kam s nimi, také? Země původu je vesměs nechtějí). Pak jsou nasnadě dva scénáře, buď se zopakuje historie a Němci si zase najdou nového Fuhera (oni umí jen od krajnosti do krajnosti), nebo se jim připrchlíci přemnoží a původní obyvatelé skončí jako Jezídi za panování ISIS.

   1. Vedení Kotlinky se nepoučilo. Nechce se poučit. Neumí se poučit. Nebo možná nesmí se poučit.
    Vzdát se práva veta – a je veta po jakémkoliv vlivu Kotliny na rozhodování EU. Zbude nám srazit podpatky a zahlásit „Zum Befehl!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *