22 června, 2024

Mě tyhle fejkové feministky typu Danuše nepřestanou udivovat.

To se to ohání bůhvíjakou rovnoprávností, aby to hned za rohem začalo fňukat, jak „Já jsem žena a vy to musíte respektovat. Ideálně mě už jen proto zbožňovat, tolerovat ty blbosti co plácám a chápat. Nebo na vás pošlu Rakušana, a ten vám vyhlásí válku!“

Pamatujete si, jak tady ta rádoby feministka začala fňukat hned, jak se Petr Pavel lehce dotknul její titulové kauzy a znalostí ekonomiky? Jak začala hned zcela nefeministicky ječet, že je mladá a krásná, a tak ji musí mít každý rád a ne nerad?

Proč tu máme všichni obdivovat to, že nestojí u plotny, ale snaží se vnutit letáky na samu sebe lidem, aby se měla dalších pět let královsky? To jako jiné pracující maminky a ženy mají psát podobné hloupé komentáře pokaždé, když jdou do práce?

A že je profesorka? To bohužel dokládá nikoliv kvality, ale spíš nekvality našeho vysokého školství. Paní Nerudová je za svůj styl výuky na Mendelově univerzitě v Brně kritizována nejen studenty, ale i svým přímým nadřízeným, kde je sice zaměstnána na plný úvazek, ale v letním semestru vede jediný předmět, a to seminář manažerského účetnictví. Její výuka nejen, že není skoro žádná, ale i ta co je, je podle studentů i kontroly jejího nadřízeného nekvalitní.

A víte, jak to paní protekční Danuše zdůvodnila? Samozřejmě feministicky. Že prý vedoucí Ústavu financí a účetnictví Jan Hanousek má „obrovský problém s úspěšnými ženami“. A ona je přece úspěšná, kam se podívá. Studenti mají ten problém evidentně asi taky, ale ty nezmiňuje, pro ty natáčí svoje trapnovidea.

Takže paní Nerudová, vy nemáte být u plotny, vy máte na plný úvazek učit. Protože za to jste placená. Nikoliv za to, že rozdáváte letáky. Na vaší univerzitě se prý už těší, až budete v EP. Já se jim nedivím, jen jejich nadšení nesdílím. Ale zase když už se to má rozložit zevnitř, tak ať je pěkně feministicky. Plotně zdar!

47 thoughts on “Mě tyhle fejkové feministky typu Danuše nepřestanou udivovat.

 1. Prakticky každý se občas zachováme jako blbec, záleží ale na četnosti a „rozměru“ tý blbosti. Nerudová si ovšem právě četností a rozměry projevů své existence tu „Netuši“ buduje až příliš usilovně. Vzhledem ke svému akademickému postavení a politickým ambicím proto působí její nezpůsobilost o to kontrastněji.

  Na druhou stranu má svůj mandát v europarlamentu prakticky jistý. Což už ovšem je zapříčiněno zase nezpůsobilostí společnosti. Ta tam ostatně pošle taky Niedermayera a další tvory, což tu její nezpůsobilost jen potvrzuje. Není argument, že je tam přece pošle jen ta její část, která je bude volit, že ten zbytek za to tedy nemůže, protože kvalitní společnost by dokázala té minoritní defektní volbě zabránit četností svých kvalitních jedinců.

  Jaká je skutečnost, takové si do svého čela postaví jedince, Netuše je toho čítankovým příkladem. A taky, inteligentnímudesigneružel (viz Peková), potvrzením Topolánkových slov o tom, že si za to voliči, tzn. ta společnost, můžou sami. Proto, i když jsem ten opovrhovaný ( 👽👽 😎 ) pravičák, fandím jak Vidlákovi, tak i Konečný, aby se jim (nikoliv z prdu, jak to pak bude vyznívat) z té části méně nemocné společnosti, podařila uplácat co největší kulička. Ve svý pravičácký podlosti ( 😎😎 👽 ) se nezapřu, tak budu volit podlou pravici (už by těch obrázků bylo moc, tak bez nich). Taky chci, aby si uplácala kuličku. Když budou pro aspoň jakési formální vybalancování Netuše s tím dalším jmenovaným úkazem dvě kuličky, jenom dobře. Ať si pak někdy potom ty kuličky třeba mezi sebou vyškrábou voči, to je teď vedlejší.
  (Jo, a na ev. vynikající nabádnutí, že ať jdu do sebe a dám se z „logických množstevních důvodů“ jen do tý jedný kuličky, já tak nějak netento…)

  1. … Jaká je společnost, takové si svého čela postaví…

   Takto má správně začínat třetí blok. Nemá tam být to „skutečnost“. Dnes jsem byl v té nekonečné (já si to totiž nevypnu, protože ono to ve velký většině opravdu zrychluje psaní) soutěži s opravovačem – nabízečem slov prohrál. Ale jen o prsa vietnamské ženy…

  2. Posloupnost je ovsem nebezpecna: nejdrive rektorka -> pote europoslankyne.
   Opacne by to bylo pochopitelne. Do vysoke politiky se lze dostat nahodou a z europoslankyne -no,dobre, za zasluhy- rektorka.
   Ovsem s takovou intelektualni vybavou odstartovat karieru jako rektorka, to uz je na zamysleni.
   „Chcete telefen“ Pekarova by si rektorat zaslouzila spise, to bylo mnohem cestnejsi, nerikam zaslouzene.

   1. S úsměvem, neznamenajícím ovšem veselost, se můžeme dívat aspoň na to, jak ji sou-soudruzi, kdy ovšem zas ne tolik kvůli té její netušivitě, nechtějí pustit do toho jejího vysněného eurokomisariátu.

    S některými vyššími akademickými hodnostáři mám ze svých „chemicky aktivních“ dob přátelské styky. To byste koukal, jakou dokáže i důstojný profesor v oboru exaktních věd udělat kysele protaženou obličejovnu po obdržení otázky, jakým způsobem se dnes z někoho stane Spectabilis či Magnificence. V konkrétním netušícím případě se ovšem z důvodu nevystavit se možnému narušení základních znaků života (zde látkové výměna a vyměšování) vlastně bližší věci stran akademické kariéry dozvědět ani nechci.

 2. Vážení, pokud se v této zemi hodláte podrobně zabývat kdejakým blbem, či blbkou tak máte zaměstnání na stovky let a garantuji Vám, že ani poté nebudete zdaleka na konci.

 3. Někde jsem četl, že feminismus je nejvyšším stádiem islamismu… Nebo to bylo naopak?
  To je jedno, Blbuše je prostě Blbuše…. tak trochu definice kruhem, ale to nevadí, důkazů neurekom.

 4. Myslím, že tohle stvoření není ani feministka, protože o feminismu neví taky zhola nic. O green dealu plácá nesmysly, o klimatu plácá, že nechce uhořet, takže evidentně ani o tom taky nemá ani páru, strašně řeší spalovací motory, takže baví všechny, kdo o tom něco vědí, a nesmírně mě pobavilo, když v jakémsi rozhovoru bojovala za LGBTpesseveze a za stopadesát pohlaví, tak když se jí moderátor zeptal, jaká pohlaví tedy jsou, tak odpověděla, že muž, žena, třetí, čtvrté… a skončila.
  A obávám se, že ji ani k plotně nemůžeme poslat, protože by to dopadlo stejně.

  1. A to její: Já jsem dáma a vy mi pořád skáčete do řeči… A další: Pane moderátore, uklidněte si diskutujícího, pořád skáče do řeči dámě.
   To tady pouštím přátelům pro obveselení. Prej dáma…

     1. Ano. Je mi líto, ale je to tak. Je to bohužel neléčitelné. Už nikdy si nenasadíte klobouk, ale klobouček, neskočíte si na bílé políčko šachovnice a už nikdy si nezanadáváte jako sprostá přístavní…

      1. Za dámu se nepovažuju, i když nosím klobouk, ale takové sprosté slovo pronesené mými ústy v ordinaci – na správném místě a ve správný čas – dokázalo hodně uvolnit atmosféru.

       1. měl jsem zmínit i onu tragickou nemožnost „ubzdít se“… Proto je mi pana Švejka strašně líto – stejně jako většina pravých dam ve třiačtyřiceti exploduje… pokud je elastický, tak možná rok-dva navíc… ale i tak… tragédie…tragédie…

 5. To není fejková feministka, to je normální feministka.

  Ještě jsem neviděl feministku, která by nechtěla úlevy, ale za plnou cenu.

 6. SSoudružka Prezidentuše se z logiky typologie nemůže líbit účetnímu. Pro účetního 1+1=2, nikoliv pro tu „dámu“. Mám pocit, že není ani mladá, ani hezká, ani ekonomka, ani blondýna, ani Češka.
  S kolaboranty Rockefellerova Aspen institutu až do propasti? Nebo ať ta blběna raději uklízí veřejné záchodky, to je práce na hranici jejích reálných možností.

  Poslechněte si raději rozhovor s Ivanem Davidem a Petrem Machem na Novarepublika(tečka)cz

 7. A jsme zase u těch charakterů. Tahle paní Nerudová je přímo výstavním příkladem odporného a mrzkého charakteru těch, co jsou u moci. Vrána k vráně sedá.
  A protože nést si takový charakter a páchat takové zlo není lidská psychika schopna vydržet, je sněmovna plná kokainu a kdovíčeho ještě.

  1. lidská psychika a sociální cítění se také liší podle rasy atd.

   proto jsou rozdílné počty zločinců mezi slovany, anglosasy, židy atd.

 8. Je až takové Cimrmanovské, a to jsme mohli mít tuhle blběnu za prezidentku, ale ne, máme prezidenta Mamlase Plácala I.. (sem tam něco plácne, nebo někoho plácne praporem nebo sebou o zem na motorce..)

  Na druhou stranu, už by jen těžko šlo sehnat někoho, kdo by pro historické znemožnění liberálních pošuků vykonal víc.

  1. Ze sa nehanbite, ved to bol nebezpecny uraz! Podla niektorych zdrojov utrpel otras dutiny lebecnej, a museli mu vulkanizovat niekolko prasklin.

  1. No já nevím, kolikže vlastně zastupitelů tam máme mít? Když tak počítám ty co se tam hlásej o sesli , nevím nevím….
   a taky už není nejmladší…

 9. Kdo tu babu vyhrabal? Nevěřím, že nemá nějaké rodinné zázemí v podobě vlivných rodičů. Někde jsem četla, že papínek byl v StB, nebo děda a že dost škodili lidem.

   1. Neurážej :-D))) Dějepisář Nutela, bělouš Dona Pabla a Posserta je jen brněnský biologický odpad. A ta jeho brněnská eskadra smrti z Filckosofyckých Fuckult je plná náplav odpadu odevšad, kde je vyhnali, tak jako v Praze.

    1. Nooo, a co místní politická „scéna“ proslulá mnoha originalitami, především z řad komediantských kruhů, neziskovek, či z místních absolventů místních Alma Mater ? Nebo ty metalické hodiny na Svoboďáku prosadili a postavili týpci z Třince a Berouna ? Co např. Žít Brno a podobně ? Fialenko zdaleka není první kos ze Štatlu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *