24 června, 2024

Máme pravdu?

Je pravda to, co tvrdíme? Je pravda, že Západ je na sestupné trajektorii, kterou ještě urychluje zaváděním nesmyslných grýndýlů? Je pravda, že USA vedené senilním staříkem (a kdovíjakou kamarilou) už ztratily všechnu soudnost a Ukrajina je jen další mnohem větší Afghanistán? Je pravda, že odchod Asie od dolaru je na spadnutí? Je pravda, že Saúdská Arábie prodává Číně ropu za juany? Je pravda, že Čína s Brazílií začíná účtovat své vzájemné obchody v národních měnách? Je pravda, že Sitting Ping a Putin jsou přátelé a ruku v ruce budují henten nový multipolární svět, ve kterém nebudou žádnému státu kecat do jeho vnitřního uspořádání a půjde jen o kšeft ýbr ales?

Je pravda, že riziko bankovní krize v USA i v Evropě značně vzrostlo, protože nekrytý dolar dostává ťafku za ťafkou? Je pravda, že banka Credit Suisse byla převzata dost divoce a především na úkor saúdských a katarských investorů? Je pravda, že Ukrajina ztrácí dech, přišla o desetitisíce mužů a Spojené státy ztrácejí víru, že by mohla zvítězit? Je pravda, že Černochová řekla, že jí nevadí čínské zprostředkování míru a že mluvila o použití atomovek a obojí v jeden den? Je pravda, že generál prezident řekl, že Ukrajina má jeden poslední pokus na ofenzívu?

Je pravda, že se naše ekonomika dostala do recese? Je pravda, že schodek státního rozpočtu je nejhorší v historii? Je pravda, že inflace neklesá a že se ropa zdraží, protože se Rusko se Saúdy dohodlo na snížení těžby, aby Evropě řádně dali zabrat? Je pravda že Trumpovi roste podpora a proto se ho bidenova klika snaží dostat za mříže za každou cenu? Je pravda, že automobilový průmysl jde v Evropě do kytek? Je pravda, že si Poláci brousí zuby na kus Ukrajiny? Je pravda, že Nordstrýmy zničili Američani? Je pravda, že sankce fungují především na nás a na Rusko moc ne?

Je pravda, že ve volbách v posledním roce všude vítězí spíše euroskeptické síly?

Záměrně jsem vyjmenoval to, co vidí Alternativa a co Alternativa diskutuje a probírá na sociálních sítích. Vyjmenoval jsem to, čím žije naše veřejná debata. Vyjmenoval jsem to, co majnstrým považuje od A do Z za dezinformace a za co naše vládní věrchuška neváhá trestat, pokud si najde záminku. Vyjmenoval jsem řadu témat, kterými se liší Vidlákovy kydy od České televize. Vyjmenoval jsem to, co si na Seznamu nepřečtete, co Cemper označuje za lhaní, co se na Nově i Primě zpravidla vymlčuje a za co Vítek Rakušan nemá slitování. Našlo by se toho samozřejmě mnohem víc.

Já se teď ptám… máme pravdu? Máme pravdu v tom, že libtardi zavedli celý Západ do slepé uličky, díky čemuž značně vzrostla ekonomická i vojenská rizika a to tak moc, že je reálně možné, že nás v brzké době čeká průser, jaký nikdo nepamatuje? Nebo jen strašíme a naše vláda, Evropská komise i děda Biden mají všechno pod kontrolou?

To je strašně důležitá otázka. Blíží se realita našemu vidění světa nebo jsou blíž pravdě libtardi? Teď vůbec nejde o to, kdo má lepší propagandu a marketing, protože realita se prostě ohýbat nedá a vždycky nakonec vyhřezne. Proto se ptám: Co vyhřezne? Jsme svědky promyšleného plánu našich elit nebo sledujeme oddalování průseru? Jaká realita se projeví?

Hele, dovedete si představit, jak budou libtardi koukat, pokud se ukáže, že jsme fakt tu pravdu měli? Jaký otřes je čeká? Dovedete si představit, co s nimi udělá zjištění, že je jako darmožrouty nikdo neuživí, protože ve skutečnosti nic nedělají a jen si navzájem předávají lejstra? Podíveje se na Černochovou… minulý týden posílá Svobodu na převýchovu a předtím zničila kariéry mnoha lidí, kteří s ní nesouhlasili a o pár dní později vypadá, že ztratila víru v ukrajinské vítězství. Karel Schwarzenberg se začíná ozývat proti trestání dezinformátorů… Ředitel ČSOB odešel z léčebny, vzal si doma zbraň a nikdo neví, co s ním je. Helo Bank u nás ukončuje činnost. Ševčíka neodvolali… Švédské předsednictví EU jaksi spíš grýndýlové cíle reviduje, než posiluje.

A to se ještě skoro nic nestalo. Všechno teprve začíná. Dovedete si představit, jak kruté vystřízlivění čeká naše ojrohujery a příznivce Evropských hodnot? Stačí k tomu jediné… aby se ukázalo, že jsme měli pravdu. Nemusíme jí mít na sto procent, i polovina by byla něco naprosto šíleného.

Vlezli jsme všichni do čínsko-ruské pasti, nebo Rusové s Číňany vlezli do té naší? O tom je naše budoucnost a o tom je příprava na budoucnost.

Jak vidíte, my nepotřebujeme libtardy zavírat. Stačí nám překládat zahraniční články. Nepotřebujeme ani zakazovat, ani nálepkovat. V poslední době už s námi ani nevedou diskusi. Jen rovnou provokují, nadávají a zavírají oči. Musejí se uchylovat k cenzuře, musejí kriminalizovat, musejí vymlčovat. Bez toho už nejsou schopni udržet svoje narativy.

Jestli máme pravdu, tak se jednoho dne celý ten libtardí svět sesype jak domeček z karet. Bez ohledu na jejich mediální moc a schopnost propagandy. A na tento moment se chystáme, jasné? Na chvíli, kdy se nade vší pochybnost ukáže, že jsme měli pravdu. A pokud jsme pravdu neměli, tak tento moment prostě nenastane. Tečka.

Je jasné, kam mířím? Všechno, co teď děláme, směřuje k tomu, aby tu existovala nějaká síla, která bude schopná si tu moc ležící na ulici vzít. Aby to byla domácí síla. Aby to byli lidé, které budeme znát, budeme vědět, co od nich čekat, budeme vědět, jaké mají názory, jaké mají organizační schopnosti, jaké mají znalosti, jestli jsou schopni strategického myšlení, jestli rozumějí ekonomice.

Všechno, co děláme, je příprava na budoucnost. Pokud máme pravdu, tak jednoho dne přijde vystřízlivění. Vystřízlivění z třicetiletého popírání jakýchkoliv skutečných hodnot. Vystřízlivění z nerealistických utopií. Vystřízlivění z hloupé a arogantní zahraniční politiky. Vystřízlivění z evropských grýndýlů.

Nebudeme-li mít té době vybudované vlastní struktury, tak to dopadne jako obvykle. Převezme si to tu někdo, kdo je řízený zvenčí. Budeme-li se v ten den jen tak hemžit a nebudeme-li schopni jednotného postupu, nebudeme-li mít lídry, kteří na tento den budou připraveni, tak nakonec ještě budeme rádi, že tomu velí ti stejní blbci jako doposud, protože alespoň vědí, jak to chodí.

Všechny demonstrace, nátlakové akce, pochody za mír, setkávání se svíčkami, všechny iniciativy různých spolků i charismatických jednotlivců, to všechno potřebujeme. V České televizi nám je neukážou. Nenechají nás, abychom si o nich udělali obrázek. Nechcete, aby byl premiérem znovu Fiala? Tak musíte nechat Rajchla, aby se ukázal. Nechcete mít znovu na financích Stanjuru? Tak nechte Babiše, ať mluví o číslech. To umí na jedničku.

Nechcete Rajchla? Tak vyzdvihněte někoho jiného. Nechcete stranickou politiku? Tak se nechte zaujmout něčím jiným a pracujte pro to. Je zbytečné přemítat, jestli je PRO součástí problému, pokud nepřijdete s lepším řešením. Je zbytečné útočit na Babiše, pokud tu nebude někdo, kdo mu převezme voliče. Počítá se, kdo má postavenou nějakou strukturu. Počítá se, kdo dokáže někoho zmobilizovat. Počítá se počet lidí, kteří za někým stojí a věří mu. Nic víc, nic míň.

Proto vám v jednom kuse vnucuju výše zmíněné politiky. Ne proto, že by byli bezchybní. Ale proto, že jsou. Že dělají. Že mají něco hmatatelného a nejen řeči. Vyzdvihuju cokoliv, co je čin. Vyzdvihuju kohokoliv, kdo něco doopravdy dělá. Třeba i naivně a nedostatečně… ale až jednoho dne libtardí svět kiksne, tak se budou počítat jen ti, kdo sebou přivedli další lidi. Čím víc, tím líp. Ti, co řečnili doma, nebo dávali celou dobu jen rady, ti stát nepřevezmou. Každý, kdo v této zemi něco dělá, ten mi stojí za propagování. Kdo překládá, píše, svolává, organizuje, vystupuje před lidmi, učí, natáčí, zakládá stranu, hnutí či spolek, ten připravuje budoucnost. A až ta budoucnost přijde, tak teprve zjistíme, kdo tu budoucnost připravoval nejvhodněji.

Až jednoho dne zjistíte, že vám bankomat nevydá vaší výplatu, tak budete sakra potřebovat někoho, kdo řekne, že existuje i jiná cesta, než jen digitální měna. A budete si sakra rozmýšlet, jestli mu dáte důvěru, protože půjde o poslední zbytky toho, co ještě máte.

Ale pokud nikdo nic připravovat nebude (protože to přece nemá cenu a Aspeni mají všechno pod kontrolou a probíhá tu geniální plán, který se do puntíku vyplní), tak ani nebude žádná alternativa. Jen ta digitální měna a hned po ní digitální otroctví. Pokud tu nebudou různé proudy, tak nebude z čeho vybírat. Pokud nebudou budoucí lídři dostávat šanci, tak se neosvědčí a budou se v tom lepším případě učit ze svých chyb až pak, kdy každá chyba bude drahá jako sviňa. V tom horším případě na ně vůbec nedojde, protože nám „jediné možné řešení“ nabídne Číňan, Rus, Elon Musk, Berlín či Varšava (nehodící se škrtněte) a nebude čím to trumfnout.

Vidlák bude vždycky vyzdvihovat kohokoliv, kdo alespoň trochu bude na straně národa a bude předvádět činy a nejen řeči. Takové si bude zvát domů, za takovými bude jezdit, jejich skutky bude mapovat a upozorňovat na ně. Nelíbí se vám, že mluvím o Babišovi jako o českém Orbánovi? Najděte jiného, kdo něco dělá a má potenciál být lepším českým Orbánem. Nelíbí se vám, že mluvím o Rajchlovi jako o českém Trumpovi? Najděte jiného, kdo má potenciál být lepším Donaldem. Rád upozorním na jakýkoliv počin SPD, Trikolory i kohokoliv dalšího. Upozorním na kohokoliv, kdo něco organizuje, kdo píše, kdo překládá… prostě kdo koná. To jsou moji hosté, pro ně budu mít vždycky slabost a budou to u mě mít dobré.

Pokud máme v našem hodnocení světa pravdu, tak si budoucnost bude vybírat právě z těch, kteří viděli stejnou cůkunft jako my, ale zároveň se na tu budoucnost připravovali.

235 thoughts on “Máme pravdu?

  1. Ládik!!!
   Malá osobní prosba,děláte i topení tepelným čerpadlem?
   Mám vykopat přípojku od vrtu k baráku,je tam podmínka určité hloubky výkopu?
   Jednou jsem kopal pro rošt,nebo jak se tomu říká,neměl vrt,ale rozkopali jsme zahradu,kde se rozvinula hadice,tam jsme museli dodržet hloubku 170 cm. včetně připojení k baráku.
   Podle toho budu kopat i jámu pro šachtu u vrtu.Předem děkuji,

   1. Stačí kousek pod nezámrznou hloubku, cca 120cm. Izolovat přes základy a cca 3m ven, může v tom proudit podnulová teplota (izolací pro chladivo). Důležitý je spád, ať to jde odvzdušnit.

   2. Já to vezmu trochu šířeji, protože se setkávám s poruchami staveb způsobené prachobyčejnou vodou.

    Nejdříve si prosím přečtěte, nebo vyhledejte podobné články psané pro laiky, abyste byl trochu v obraze:
    https://repair.expertexpro.com/cs/karina_vajlo/2018/11/26/11-sovetov-kak-uteplit-vodoprovodnuyu-trubu/

    Pak vám sdělím, že průměrná půdní teplota ve volném terénu v hloubce 2m se během roku pohybuje kolem +10° (upozorňuju, že zanedbávám ostatní vlivy, protože neznám Vaší konkrétní lokalitu po stránce hydrogeologické a petrografické).

    Když to vezmeme selským rozumem a když to trochu přeženeme, tak přípojku z vrtů k TČ můžete vést prakticky kudy chcete, dokonce i vzduchem, když samozřejmě dodržíte požadavky topenáře … náš Ládik už Vás upozornil na spády potrubí, které jsou pro odvzdušnění potrubí nezbytné.

    To moje “kudy chcete“ má však jeden zásadní háček. Konstrukčním uspořádáním tepelných, hydroizolačních i ochranných(obálkových) materiálů kolem potrubí byste měl simulovat stejné podmínky, jako máte na Vaší konkrétní zahradě v té hloubce 1,5 až2,0m. Ale troufnu si kliďánko tvrdit, že právě tím konstrukčním uspořádáním a vhodnou volbou tepelných materiálů dokážete tyto konkrétní podmínky i několikanásobně zlepšit (proto to tvrzení, že třeba vzduchem!!!)

    Nebuďte zaskočený, taková opatření se běžně dělají, s tím Vám poradí každý trošku praxí obouchaný stavař a topenář, protože se přípojky mnohdy vedou místy, kde je třeba v podloží velice pevný a těžko rozpojitelný skalní masiv, v němž vést výkopové rýhy pro potrubí je mnohdy až nemožné.

    Mnohem závažnější však je, když se výkopové rýhy vedou pod úrovní hladiny spodní vody, nebo dokonce i povrchové / podpovrchové vody, které negativním, zato rozhodujícím způsobem ovlivňují skoro všechno, tedy nejen půdní teploty. Až tragické jsou případy, kdy výkopy naruší stávající přirozený běh těchto vod, nebo přirozené odtoky přívalových vod a tyto se začnou hromadit tam, kde to vůbec nečekáte, a tak dochází skoro k neřešitelným a velice závažným poruchám spodních staveb stávajících staveb či novostaveb. Na to, prosím, si dejte opravdu bacha. Radši si zaplaťte někoho, kdo tomu rozumí, vyplatí se to. Kdybyste viděl ty poruchy, když laici přivedou vodu tam, kam nemají, zaplakal byste.

    Pokud to pro Váš rozhled stačí, jsem rád.

     1. to je sice i možný, Ládiku, praotec Čech zase viděl zemi zaslíbenou, mlékem a strdím oplývající a … a jak sme dopadli!

      1. Pro mě je důležitější, aby byl vrt zaplněn bentonitem odspodu. Ne zafoukán shora. Pak jsou kaverny a v nich na trubce roste led. Když se dotkne zeminy, mění výkon. Roztaje a časem sonda sedne – urve se od přípojky třeba o metr. I když je přípojka ve zlatě.

       1. … copak bentonit, to je brnkačka, ale ten náš zemědělec musí bejt neskutečnej! Podle toho co píše, nejdřív rozkopal celou zahradu pro plošněj zemní kolektor a teď tam dělá ještě vrty a další přípojku! No kurva, to musí bejt dílo.

        Asi je ještě mladej, to třeba já už sem nejmíň 25 let úplně línej, mě by tohle už ani náhodou nenapadlo, i kdyby přijelo evropský Lejno a přivezlo mi ve zlatě medaili green dealu a jako bonus 100% dotaci.

        1. Viděl jsem vrt pod novostavbou a když to rozjeli, byl z 60% výkonem. U zemědělce bych tipnul, že jde o jiný barák. Zemědělec je spolehlivý praktik, tam bych chybu nepředpokládal.

 1. Volání po spolupráci, zde jsem si nevšiml, že by někdo sem hodil odkaz. Pokud už ano, omlouvám se. Stejně jako za duplicitu na Vidlákův článek.
  https://protiproud.info/politika/7104-vlastovka-na-lavce-nadeje-rozpaky-boj-ci-spoluprace-spd-trikolora-a-pro-osahavaly-teren-vyslanci-ano-babis-ucast-zatrhl-jak-vyuzit-temne-zbrane-protivnika-svym-vlakem-ke-svobode-nebo-cizim-dobytcakem-do-gulagu.htm
  Zamrzí Babišovo jasné NE pro „vyslance“ z ANO.

  ———————————————————————-
  Zpráva se po odeslání neobjevila, odesílám opět, doufám, že tu bude pak několikanásobně…Kdyžtak další omluva v pořadí.

 2. uz som tu parkrat pisal, ze ma moderna zurnalistika bavi. Vyslovene.
  Dnes to bola perla za perlou, na novinakch ze Putin nerad jazdi vlakom ale preferuje jazdu vlakom.

  Ze J&J zalovali 40000 a on ustupil 60000 zalovatelov. A hned vedla clanku reklama, ze J&J si dava zalezat na kvalite a zdravotnej nezavadnosti svojich produktov.

  Ale topka dnes je :
  Vzorný vůdce. Zelenskyj přijel do Polska pro 14 stíhaček a Řád bílé orlice.
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/zelenskyj-duda-ukrajina-polsko.A230405_081125_zahranicni_bur

  to je masaker. Myslim, ze naposledy dostal titul „vzdony vudce“ v ceskych novinach slovutny AH.

 3. Tak, kterejpak vokroupek má ten zdejší dvorek v „hledáčku“ Nadlidi rádi vyzývají dezoláty, chcimíry a jiné méněcenné, k vystěhování. Tu do Ruska, tu do Číny, někam hodně daleko, dobro je nutno chránit ze všech sil.
  A včil se už posílá i k Vidlákovi👍Jeden příspěvek z debaty https://hlinka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=800248
  Ondrej Dubovsky 20990
  To je váš zjednodušený pohled v rámci vašeho wishful thinking.
  Pokud tvrdíte, že lidé přestali volit socany a komouše a místo nich volili Bociana kvůli Topolovi, jste totálně mimo.
  Topolánek znechutil ty, kdo by Babiše nikdy nevolili. Fialova ODS má ve sněmovně velmi podobný počet poslanců jako před Topolem, ale nějak mi tam chybí ten sockom konglomerát.
  A máte pravdu, pokud levicový volič vyměnil sockom za Bociana, je to hlupák. S touto logikou jděte k Vidlákovi, tam mentálně zapadnete mezi bájivé snílky a zoufalce.
  Jste otravní, únavní a neproduktivní, co s vámi? Nic. Tak jako loď veze kamení, aby zatížila kýl, tak tato společnost veze Vás Vám podobné. V produktivním směru nemáte co nabídnout, tak aspoň prudíte a škodíte. Na víc nemáte, to už by se vidělo, po třiceti letech.

  Je zajímavé, jak si vzal za své Vidlákovo hojně používané výrazivo Bocian. Podle toho předpokládám, že je tu pečený, vařený. Tak Dubovsky, kerejpak ty seš? Pod jakým nickem se tu proháníš?

  1. Já jsem se už dříve rozhodl, že se výzvám k opuštění republiky pokusím vyhovět. Na přípravu mám cca 3 roky, než poslední dítě dostuduje.
   I škebloň někdy může dát dobrou radu.

   1. Klid, za čtyři roky budete pořád v kotlince fňukat o tom, že jsme Sorosova kolonie.

    Do svobodného světa cara Vladimíra Vás nikdo nedostane ani heverem.

    1. Kde berete tu nebetyčnou jistotu, co bude někdo jiný dělat za pár let ?
     Pokud budete upřímný sám k sobě, tak ani Vy nevíte co budete dělat zítra.
     Luk

 4. K tomu, co tu shrnul na hromadu Vidlák lze přidat ještě Topolánka na Seznamu.

  https://www.focuson.cz/cerny-scenar-pro-cr-sto-dni-v-roce-bez-energii-rika-topolanek/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=909501&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

  Na to, co se na nás hrne, se nedá připravit, jedinou naší výhodou bude, že nebudeme zas až tak překvapení.

  V podstatě jsou tu jen dvě možnosti vývoje.

  1. – všeobecný chudobinec – to je ta lepší
  2. – jaderný armagedon

  1. Jaderný armagedon není v zájmu ani jednoho z hlavních aktérů. Názory šílených krav v rolích ministryň války, úřadujících protektorů a karikatur na prezidenty/prezidentky nejsou rozhodující.

   Chudobinec nebude všeobecný nýbrž selektivní. Nedotkne se prakticky těch opravdu nahoře (ti naopak vydělají), ani těch úplně dole (ti už nemají co ztratit, leda své okovy). Těžce ale utrpí střední třída, ostatně jako vždy v takových situacích. Ale ani tam to nebude rovnoměrné, první na řadě budou zahypotékovaní, exekuovaní či jinak zadlužení. Další na řadě budou ti, co nemají vlastní zdroje (lid panelákový, důchodci, ap.).
   Relativně málo utrpí venkované, bydlící ve svém a mající nějaké vlastní zdroje i vzájemné kontakty. Dále ti, co vytvoří zájmové komunity a budou moci si vyměňovat své produkty či služby (barter). Češi jsou známí filutové, vždycky si nějak v nouzi poradili. Jestli to bude umět i mladá generace libtardů, to se teprve ukáže.

  2. Chm. Nezamrzlo peklo, když Topolánek do záznamu řekne tohle?
   Dneska humanitní univerzity křičí, že jim chybí 20 miliard, a nikdo není schopen říct jednoduchou větu: Ne, vám nechybí dvacet miliard, vy máte prostě moc studentů. Chybí nám inženýři, technici. Chybí neskutečným způsobem.
   Prej technici a inženýři … no za to si ho Bob podá. Kdo pak bude dělat scallopy?

   1. On ví, o čem mluví, ten Topolánek.
    Byla to i jeho vláda, co brala peníze učilištím a odborným středním školám. Byla to ODS, co razila heslo, že potřebujeme hlavně ekonomy a manažery.
    Že ekonomika služeb potřebuje i ty, kteří nakonec tu práci udělají rukama, mezitím co si ji manažeři třikrát přeprodají mezi sebou – to asi netušili.
    Byli totiž stejně odtržení od reálu, jako tihle současní kkti.
    Dokud se to nedotkne této bohaté vrstvy, jako je Topolánek, nic se nezmění.
    Bohatá vrstva bude muset v zimě zažít situaci, kdy se jim třeba podělá ústřední topení a na příslušného řemeslníka budou čekat 2 týdny – a mezitím topit třeba těmi plamennými kecy.

 5. pro Blbíše aby to nezapadlo.

  Hrabě alias tata napsal:5 dubna, 2023 (13:31)
  Nemám sebemenší problém s tim co jste mi napsal ,myslím že zhruba to chápeme stejně jen jinými slovy to popisujeme navíc. Já jsem omezen mojí schopností se vyjadřovat vždy jsem se živil rukama a psaní je moje slabina, jak pravopis tak sloh. Přesto všechno mě stav kam se roky propadáme donutil aspon takto se ozvat

 6. OT: Neuvěřitelnej nátlak. Už jste o tom minulej tejden jednou hlasovali? Blbě!!! A znovu! Že má většinovou podporu? Nezájem! Politické zadání je jasné! (A že je politické, to otevřeně přiznal i režimní tisk.) Hajzl sám neodstoupil a tak „je třeba konat!“
  Akademické svobody a demokracie po urválko-scallopsku.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/fakultni-senat-vse-dekan-sevcik-odvolani-jednani.A230405_083117_domaci_ivos

   1. Ale zase to nějak nevyšlo. No nic, tak po vládě, senátu, prezidentovi a ústavním soudu budou další na řadě školy. Ne že by teda na základkách už čolci dlouho neplesnivěli, ale je třeba začít aplikovat, že nejen svoboda slova, ale i akademické svobody „mají v demokratické společnosti své limity“.
    Mimochodem se v osobě prokurátora rektora Dvořáka hezky odkopali: kdo není kývač, ten“polarizuje společnost“.

 7. Jak jsem napsal jinde tak zkráceně. Bud tento svět padne na hubu a snad vykvete něco lepšího nebo musíme vzít za vděk co je a to ted je jen Babiš, Rajchl, Okamura nic nemůže být horší než současná 5demolice. Takže i za toto zlepšení se vyplatí bojovat

   1. Nemám sebemenší problém s tim co jste mi napsal ,myslím že zhruba to chápeme stejně jen jinými slovy to popisujeme navíc. Já jsem omezen mojí schopností se vyjadřovat vždy jsem se živil rukama a psaní je moje slabina, jak pravopis tak sloh. Přesto všechno mě stav kam se roky propadáme donutil aspon takto se ozvat

 8. Nemám teď bohužel kdy se rozepsat (Proust, vize), jen bych si k tématu trollů dovolil připomenout, jak to jednu dobu dělával D-Fens: Chlívek. Nežádoucí příspěvek nemazal, ale přesunul jej do zcela samostatného vlákna. Původní text nahradil odkazem.

  1. Ono by nebylo od věci vrátit se k dříve zde? rozšířené praxi, kdy trolení bylo smazáno až na jedno počáteční písmeno. Grafomani s puzením uvádět jejich výblitky na pravou míru by si své potřeby troly vzdělávat museli kompenzovat v rámci svých rodin což by jako vedlejší efekt zvýšilo všeobecnou vzdělanost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *