18 dubna, 2024

Malá upoutávka

Přátelé, dnes mám pro vás jen jednu malou upoutávku na blízkou budoucnost. Zároveň by to měla být taková ukázka, jak si já představuju stmelování lidí, hledání společných témat a toleranci k vzájemným neshodám.

Nedávno jsme tu měli poměrně velkou bitvu o Kláru Samkovou a její roli v soudních kauzách z minulosti. Neskončilo to nijak jednoznačně, respektuji to. Ale já budu do omrzení tvrdit, že když paní Klára čte Kydy a na svém fejsbůku na nás odkazuje, tak prostě patří k nám. My tady všeobecně spíše nevěříme médiím, protože nám prostě lžou kudy chodí, uplatňují dvojí metr a tak vůbec. A tak jsme vůči vyjádření Novinek i Junge Front Heute poměrně skeptičtí. Ovšem v některých případech je bereme jako slovo Boží, obzvlášť když jde o člověka. Pokud nám mééédia referují o Kláře Samkové, tak asi přepnou na jiný mód a mluví pravdu…

Klára Samková moji obhajobu nepotřebuje. Znovu platí moje nabídka všem, kdo jí nevěří ani nos mezi očima, aby přijeli ke mně na zabijačku, kde se s ní potkají tváří v tvář a budou mít možnost si poslechnout její verzi všech těch příběhů, které o ní kolují.

Pro vás ostatní, co jste si neudělali žádný názor, pro vás mám tuto upoutávku. Klára Samková je právě teď v Himalájích na něčem, co je napůl dovolená, napůl práce a napůl charita. A nabídla se, že o této cestě nám několikrát poreferuje v rubrice Hlas lidu. To abyste měli možnost poznat i jiné odstíny, než známou právničku. Civilní Kláru Samkovou, která se zabývá i jinými věcmi, než obhajobou.

Třeba na ni trochu změníte názor…

A ano, i tam v Himalájích si každý den přečte Vidlákovy kydy.

318 thoughts on “Malá upoutávka

 1. V Bruseli jsou různé kmeny
  ä já nerozumím řeči různých kmenů,
  však rááááádio Pralinka mi to připomnělo.

  Snad si i paní Klára trochu zazpívá,
  jen aby lavinu v Himalájích nestrhla.

  Okamura? No, zprávy jsou různé,
  možná jen příliš nemluví
  alternativu mezitím kolem sebe shromáždí.

  Prý je mnoho vzteku mezi lidmi,
  kdopak z našich půjčil 8 mld euro na sanaci Ukrajiny?
  Nebo je to jen drb,
  že platit budou čeští mužici ten fialový dluh
  Na hlavu nám opět exkrementy v běhu letu dodají?
  Nebo dříve z oken vyhodíme ty naše staršiny?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *