19 června, 2024

Kdo skutečně vládne Hradu…..

Říká se, se že některé věci se vám vrátí jako bumerang. Že je to fakt, se teď na vlastní kůži přesvědčila nyní už bývalá prezidentova kancléřka Jana Vohralíková. A taky se říká, že kdo s čím zachází, tím taky schází.

A to bude možná ještě aktuálnější, protože neradno zacházeti s lidmi jako je zřejmě skutečná hlava tohoto státu Petr Kolář, stvořitel loutky pro veřejnost, vyšampónovaného a načesaného agenta Pávka. Ti vás totiž odkopnou jako špinavou ponožku okamžitě poté, co přestanete splňovat jejich představy a požadavky, nebo ještě lépe představy a požadavky těch, v jejichž zájmu jednají. Můžete být sebelepší, je to úplně jedno.

Každopádně sama Vohralíková, která přešla k Pavlovi v březnu z pozice vedoucí Kanceláře Senátu, kde z ní byl Miloš Vystrčil denně na nerva, a tak jeho tehdejší poradce shodou šťastných okolností též Petr Kolář, pomohl odlifrovat nepohodlnou úřednici přímo na Hrad. I když hlavní podíl na tom měl zřejmě Jan Dobrovský (syn někdejšího disidenta Luboše Dobrovského, který později pracoval pro prezidenta Václava Havla), milionový sponzor prezidentovy kampaně, ze které předtím vyštípal Jana Bartu, kterému se nelíbila jeho problematická spoluúčast na prodeji Mostecké uhelné. Komu se ale líbil velmi, byl právě Petr Kolář, a tak bylo rozhodnuto.

Vohralíková se slastně usadila ve funkci a okamžitě začala s likvidací všech, kdo byli Pavlovi v úspěšné kampani nejblíž. Pro jistotu. Petr Kolář k čistkám necekl, Petr Pavel cekl, ale nebylo mu to nic platné. Podle jeho slov mu to bylo líto, ale evidentně to bylo taky tak všechno, co s tím mohl dělat. A tak letěli hlavní poradce Tomáš Richter, šéfka jeho kabinetu Linda Jozwiak a hlavně maskot celé kampaně, mluvčí a ředitelka komunikace Hradu Markéta Řeháková.

No a teď z „osobních“ důvodů, kdy nechtěla umožnit Petru Kolářovi získat bezpečnostní prověrku, vyletěla sama Vohralíková. Těžko říct, co si myslela a jakou si myslela, že má moc a vliv. Každopádně Kolář jí to názorně ukázal, a ukázal to i všem dalším, kteří se budou v budoucnu okolo loutkového prezidenta pohybovat.

A víte kdo ji nahradí? Milan Vašina, výkonný rěditel Aspen Institutu, líhně hájící zájmy globalistických elit USA, v jejíž správní radě zasedali taková jména jako krvavá Madeleine Albrightová, Condoleezza Riceová nebo Javier Solana, což samo o sobě naznačuje mnohé. Absolventi jednají vždy ryze protičesky, jen to sem tam zakryjí nějakou tou frází pro „naivní a tupou většinu“. Koneckonců se tím netají, jejich cílem je prý ideová a jiná příprava „politických kádrů“, které nebudou preferovat ve své činnosti české národní zájmy, ale zájmy jiných států či subjektů. Dle objednávky. (F35 by mohly vyprávět.)

Nejraději by tu měli půl Afriky a Asie, a k nohám amerického prezidenta složili i Pražský hrad. Což se jim teď konečně za pomoci Pavlova „přítele po boku“ Koláře povedlo. Bravo, tomu se musí zatleskat. A nebo se pozvracet, že jsme to dopustili. Inu máme se na co těšit. A mimochodem, už chápete, proč tak tlačí korespondenční volbu a ideálně volbu od školky? Protože konečně uchopili moc. A nebudou se ji chtít vzdát za žádnou cenu. Lidově se tomu s nadsázkou říká, že klidně půjdou i přes mrtvoly. Byť třeba jen ty z vládní vůle mediální a politické. Nebo třeba ty v Rakušanově pytli. Tak snad to jako nadsázka zůstane…….

6 thoughts on “Kdo skutečně vládne Hradu…..

 1. Já si nemyslím, že by paní Vohralíková zůstala na pracáku.
  Stejně jako pro paní Řehákovou se udělalo speciální místo jen pro ni na zamini.
  Tak paní Ohralíkovou uklidí někam, kde na ni nebude tolik vidět, bude dělat úplné hovno a bude královsky placena.
  Tipuji to na nějakou velvyslankyni někde v Evropě nebo v nějaké hodně zajímavé exotické zemi.

 2. Tak tipuji, že to byl záměr od počátku. V kampani měli kolem sebe neškodné mládežnické nadšence, aby volící ovce nebyly zastrašeny aspeňákem hned od začátku. Pak najali hudrmanici na špinavou práci. Ta byla vykonána, a teď přichází středem, celý v bílém, nový sekáč, který se nezakecá.

 3. No co naděláme, když momentálně zaostalí voliči pětikatastrofy a hradní ostudy to tak chtějí.
  Vládu a prezidenta, kteří nehájí zájmy ČR ale zájmy USA.

  1. Ale, zase tak moc to nechtějí. Rychetský narychlo splichtil zákon, a tak tam ted pevne a nezviklatelně sedí a drží basu. Jinak by už 3 subjekty hnily na smetišti, zvaném dějiny.
   Nyní nám ovšem zrovna ony nejhlasitěji říkají, jak my , jejich ne- voliči máme žít.
   Tady už delší dobu platí právo silnějšího. Silnější pes m..á. Takto krásně český to v jednom filmu prohlásil jeden hrdina. A politika, to je delší dobu už jen tragikomedie. To je hnus, Velebnosti, řekla hrdinka jiného filmi.
   Pane Troško, což takhle natočit další díl?

 4. Pražský hrad možná nepotřebují, postačí schválit ty volební a branné a mediální a kdovíjaké ještě další zákony, omezující demokracii.

  … Pětidebilice mezitím ale maká jak šílená!
  Připravuje děsivé zadlužení státu nákupem naprosto nepotřebných zbraní! Připravuje zostřenou novelu branného zákona!
  Stále zmenšuje prostor pro svobodné vyjadřování!
  Chce nepohodlná média vyhladovět, možná po vzoru předlistopadováho režimu připravuje plány internace nepohodlných osob (alla „Akce Norbert“)!
  Důchodce okrádá, zemědělství likviduje, podnikatele utiskuje, do všeho leje ideologický jed!….
  Jan Schneider
  https://www.novarepublika.cz/2024/01/nadutci

 5. Existuje takové foto – jsou na něm pan Topolánek a pan Vojta Filip, sedí vedle sebe a spokojeně se usmívají.
  Nějaký vtipálek dal pod to foto tento text :
  „Stejně je ale zábavné, že nám to ti lidi dole žerou oběma“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *