22 června, 2024

Jak to vypadá, když máte místo ministra zdravotnictví asociálního tankistu? Jako u nás.

Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová, strany, která by vůbec v Parlamentu neměla být, se neustále zaklíná tím, jak kompetentní a úžasný je její ministr Válek. Nevadil jí katastrofický nedostatek léků, nevadí ji neustále více alarmující stav našeho zdravotnictví, nevadí ji to, že „Na ministerstvu zdravotnictví je v legislativě strašný chaos, bývá tam i několik různých návrhů, které běží paralelně a třeba jsou i v protikladu“. Zřejmě svoje názory myslí smrtelně vážně.

Měli jsme zde jeden z nejlepších zdravotních systému na světě, a ten dokázaly polistopadové vlády neustále nahlodávat, až teď za vlády současné dochází k jeho naprosté devastaci. Nikdy jsme tu neměli takovou vládu, která by ideálně pohřbívala přímo z pracovních linek fabrik, a která by lidem navzdory v Listině práv a svobod zakotvenému právu na bezplatnou péči toto upírala. Nikdy jsme tu neměli tak šílený nedostatek lékařů, a nikdy lidé nemuseli handlovat léky účinné za ty levné. Je to ostuda této vlády, a je to regulérně na její smetení z povrchu volitelného.

O tom, že vláda schválila zrušení levných amalgámových plomb bez adekvátní náhrady jsem už psala. Budeme národ bezzubých už od dětí. Ani ty nejsou totiž ušetřeny placeným plombám, a tak se jim budou zoubky trhat. Rodiče nemáte na to? Máte smůlu. Že budou potom třeba vaše děti šišlat? Co na tom, elita si zubaře zaplatí. A vy je potřebovat nebudete, dejte si krupicovou kaši. Hnus.

Teď přišel Válek s tím, že kdo způsobí nehodu a zraní se při tom, bude po něm úhradu jeho léčení pojišťovna vymáhat. Třeba když přehlédnete stopku. Že můžete být třeba týdny kómatu? Že se vám udělalo špatně? Že vás mohlo oslnit slunce? Že jste celý život nebyl nemocný a pojištění vzorně platil? Že to může být a bude likvidační pro celou vaši rodinu? Nezájem. Stát nemá peníze a vy máte smůlu. Asociální šmejdy to nezajímá. Že máte být zodpovědný? A kde je teda zodpovědnost politiků za jejich šméčka, chyby a zvěrstva? Tam to neplatí, že? Rovní jsou si rovnější a případně mají na drahé advokáty. Tam tečou miliardy, vás oberou o statisíce.

A dál. Válek chce pro jistotu v době, kdy chybí obvodní lékaři a dětští téměř vymřeli, dávat malusy (pokuty) za to, že příliš využíváte pohotovost. Ten člověk ruší malé nemocnice, zubaře nenajdete ani lupou a co máte jako teda dělat? Umřít? Čekat až váš obvoďák bude mít ordinační hodiny a čas? Ten bezskrupolózní člověk chtěl donedávna odměňovat za prevenci, ale teď už chce rovnou trestat. Budete platit k pojištění příplatek za drzost nechat se ošetřit. Já chápu, že to někteří lidé zneužívají, ale taky on by měl pochopit, že někteří jinou možnost nemají. I proto, že jim ji on vzal.

Je mi opravdu fyzicky špatně z toho, jak to tu vedou. Nezáleží jim na lidech, nezáleží jim na ničem kromě vlastních koryt. Jsou nevolitelní, a ten kdo je volí, musí snad trpět brutálním masochismem, jinak si to prostě neumím vysvětlit.

16 thoughts on “Jak to vypadá, když máte místo ministra zdravotnictví asociálního tankistu? Jako u nás.

 1. Jde side o alarmující, děsivá, šokující fakta, ale v Čechii, v té aktivnivistické kolonii bude KLID, běžný občan bude možná trochu brblat, ale co je hlavní – bude držet pysk. Navíc je minimálně cca 30% toho „domácího“ obyvatelstva podporovateli stran, jenž vládnou, které nesou plnou zodpovědnost. Tato množina, jejíž velikost je v reálu ještě větší ( českému voliči nevěřit stejně jako českým rádobypolitikům ), to vyhovuje, a bude novinky podobného charakteru podporovat.
  Pokud demolice fatálně nevyhoří u nadcházejících voleb ( což se nejspíše nestane ), dostane se českému bečícímu stádu další várka opatření dláždící cestu do poměrů feudalismu …

 2. Ale vždyť on to chtěl od začátku zničit, amerikanizovat…asi mocná lobby a proč by se měl starat o lidi, když mu do bavlnky pomůže někdo jiný…a hlupáci občané si tohle monstrum pojeb ané ještě platí a ani nejsou schopni ho kopnout do brusele.

 3. „Nezáleží jim na lidech, nezáleží jim na ničem kromě vlastních koryt“

  Jeste nikdy v historii se cechum nezilo tak spatne jako za Gottwalda Husaka… Putina!

 4. Pětidemolice i ANOfert jsou poskoci kazisvětů, řízení přes Aspen institut a podobné fašistické nátlakovky/NGO.

  🕎válka proti tradici (jakékoli) jako
  hlavní odstrašující prostředek sociálního inženýrství v duchu
  „jsme svoji, vybudujeme nový svět“.
  Tradice, na hranici svých možností, je svět, který se brání tomu, aby byl zničen a předělán.“ 

  Takže až se vám příště bude zdát, že za
  katastrofami a globálními problémy ve světě stojí něčí zlý úmysl, nedivte se, je to tak. koneckonců, jak kdysi napsal Charles Baudelaire,
  👹„největším trikem ďábla je přesvědčit nás, že neexistuje“…
  https://www.fondsk.ru/news/2024/05/31/nezolotoy-milliard-na-puti-k-kollektivnomu-samoubiystvu.html

 5. To je jen další stupeň boje proti CO2. Žijící člověk taky přeměňuje O2 na CO2. Nějak zapomněli, že rostliny CO2 přeměňují zpět na O2. Tihle se jen zhlédli v tom, že je příliš mnoho lidí na planetě, a příliš mnoho důchodců současných i budoucích v ČR, tak je zapotřebí je nechat vymřít na nemoci.

  1. Pane Gerde, „grýndýlisti“ pořád straší tím, že musíme snížit obsah CO2 ve vzduchu o min. 1%.
   Obsah CO2 ve vzduchu je cca 0,04%. Jednoduchou trojčlenkou zjistíme, jaký bude obsah CO2 po uplatnění přání „grýndýlistů“!

   1. Pane Berkowitzi,
    v minulosti země už byly epochy, kdy obsah CO2 byl vyšší, Máme z toho pozůstatky v uhelných slojích. Dnešní zvýšené hodnoty CO2 v atmosféře jsou stále ještě nedostatečně nad minimálním množstvím umožňujícím růst rostlin. To bylo v době ledové 190 ppm a v teplých dobách meziledových 280 ppm. Dnes jsme na 400 ppm. Horní hranice je 1500 ppm, a už od 1000 ppm je nevhodným obsahem.
    Posledních 800 tisíc let byl obsah CO2 kolem 300 ppm. Por rostliny je obvykle udávána vhodná koncentrace min 330 ppm.
    Celková hmotnost C02 v atmosféře je přibližně 3 000 Gt. Z toho vyplývá 800 Gt uhlíku C (poměr CO2:C je 44:12). Jeden strom váže asi 1000 kg CO2 za dobu svého života (100 let). Tedy 10 kg každý rok.
    Člověk za rok vydechne asi 240 kg CO2.
    1 ha lesa (průměrný listnatý les mírného pásma) dává za rok 10t O2, což stačí pro 38 lidí. Když budeme uvažovat nějaké rezervy a zvířata domácí či volně žijící = 1 ha lesa pro 11 osob, pro ČR potřebujeme 1 milion hektarů lesů. Což je 10 000 km2. Máme 34,1 % (2,69 milionů ha ze 78 867 km2. Tedy nějaký 26 tisíc km2. Nějaký CO2 váží i pole, louky, sady.
    Jako celá země tedy s CO2 žádné velké problémy nemáme, stačí jen trochu korigovat převozy zboží na velké vzdálenosti a klimatické cíle máme splněny. Vážně jako obyvatelé ČR nepřispíváme k oteplování planety nějak dramaticky, přepočteno na člověka. Ovšem vyděšení lidé se snáze ovládají.

 6. Ten, kdo volí zkorumpované politiky, podvodníky, zloděje a lháře není jejich obětí ale spolupachatelem.
  Citát od George Orwella (nevím jestli doslovný).

  1. Jde evidentně o zkratku – rodinná anamnéza nevýznamná. Což znamená, že u předků včetně rodičů se neprojevila žádná závažná onemocnění.

   1. katango
    Kdyby tam bylo napsáno i to anamnéza, tak bych pochopil.
    Trochu to chápu i tak,ošetřující lékařka je z Ukrajiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *