22 června, 2024

čuč. gen. Michal Koudelka

Dnes nemohu psát o ničem jiném, než o vystoupení našeho vrchního čučkaře Koudelky, který v hodině dvanácté přispěchal na pomoc naší nejdemokratičtější a evropsky nejhodnotnější politické straně a jejímu šéfovi Vítku Rakušanovi, který byl zrovna tísněn nepříjemnými dotazy ohledně jeho šifrovaného telefonu od Redla a vypadalo to s ním poněkud nahnutě. Vítek totiž navíc i mluvil a jeho výmluvy byly tak prostoduché, že se pod ně nebyli ochotní podepsat ani libtardi.

Naštěstí nastoupil hrdinný generál a šéf tajné služby (který není vůbec tajný), aby svým děsivě mumlavým hlasem oznámil, že čučkaři odhalili ruského agenta, který tady rozdával tisíce EUR na úplatcích, aby se lépe a radostněji šířil ruský narativ. Temným hlasem nám oznámil, že jsou v tom namočené i známé osobnosti. Naše pravdomluvná mééédia se pak mohla pominout z toho, jak naši zpravodajci zachytili agenta, co platil za šíření propagandy… považte! Tisíce EUR!

Hele, víte, co je na tom nejlepší? Tady se uvažovalo, že dáme na boj s dezinformacemi nějaké desítky a stovky milionů. Měli jsme zmocněnce pro boj s dezinformacemi… to byl ten pyknik Klíma. Můj oblíbený Honzík Cemper teď na Doniu vybírá peníze na svůj projekt protidezinformačního školení (už vybral asi deset tisíc), Český rozhlas vydal jakýsi dotazník, kde zjistíte, jestli náhodou nepodléháte dezinformacím (já tedy podléhám úplně hrozně), každý správný liberál bojuje do roztrhání těla… a hlavně k tomu využívá prostředky ze státního rozpočtu, ba dokonce i tajné služby bojují proti dezinformacím… a to celé rozvrátí jeden Putinův agent, který rozdává mizerných pár tisíc peněz.

Jeden by řekl, že Rusové cpou do narativu miliardy a oni ne… Stačí rozdávat drobné…

Chápete to? Jeden chlap z Ruska, co rozdává naprostý pakatel, je zřejmě úspěšnější, než všichni ti bojovníci proti dezinformacím. Dokonce ten pakatel stačil k tomu, aby se prý namočily známé osobnosti.

Jak dlouho běží válka na Ukrajině? Rok a půl. Jak dlouho se mluví o ruských hybridních hrozbách? Skoro deset let. Jak dlouho se varuje před sílícím a velmi nebezpečným ruským vlivem u nás? V poslední době nedělají majnstrýmoví intervjuci nic jiného. A Čučkař s velkou slávou oznámí, že odhalili Rusáka s narativem.

Došlo tomu Koudelkovi, že ruská propaganda se tu vůbec nemusí šířit? Že se můžeme všichni kdykoliv podívat na jakýkoliv ruský web? Že půlka této republiky sleduje nejen liberální Twitter, ale i proruský Telegram? Dokonce tu máme celou řadu vojenských serverů, které zpravodajsky pokrývají válku na Ukrajině z ruského i ukrajinského pohledu. Že je tu celá řada komentátorů, blogerů, influencerů, šílenců, bláznů i brouků Pytlíků, kteří dohromady dělají hentu veřejnou diskusi o Rusku i o válce? Došlo Koudelkovi, že už nejsme v roce 1988?

Pochopil tam na BISce někdo, že hodně lidí u nás umí anglicky a nebo umí zacházet s google překladačem a běžně si čtou Seymoura Hershe? Nebo Jefreyho Sachse? Nebo Tuckera Carlsona? Dochází tam někomu, že my nepotřebujeme ruské oficiální informace dostávat pokoutně, ale prostě si je přečteme, protože pořád ještě existuje svoboda projevu? Když Rusové napíšou, jak jim ta válka pěkně jde a jak už brzy zvítězí, tak je to během pár hodin k dispozici po celém světě.

Koudelko! Uvědom si, že my čteme dokonce i turecké zdroje, saúdské zdroje, indické zdroje. Není problém číst Al Jazeeru.

Fakt jako si mám myslet, že nějaký ruský špionžní orgán toto pokrytí ještě vylepšuje rozdáváním almužen? Hodně by mě zajímalo, za co henten ruský špion platil? Přišel za Lucií Bílou a řekl jí, aby se bála třetí světové války a ventilovala to na koncertech? „A tady, paní Bílá, tady máte tisíc EUR, abyste nebyla škodná… “

Co potřebuje Rus vylepšit na šíření svých informací? Vždyť se šíří stejně jako ty západní. Ruský narativ se přetřásá úplně všude. Dokonce i u Bidena v pracovně. Internet je plný zpráv z Ruska i Ukrajiny.

Uvědomuje si ten Koudelka, jak je blbej? Ale už chápu, proč ho Zeman nechtěl povýšit.

Když o tom mluvíme… kdysi se i degradovalo, že? To bychom měli zase zavést. Už rok a půl nám tvrdí, jak se musíme připravit na válku… já bych začal tím, že vyhodíme neschopy, aby začali pěkně od začátku… třeba kopáním latrín.

Vsadím se, že o žádném jménu nikdy neuslyšíme… Stejně jako je ticho po pěšině okolo Vrbětic.

Ten jejich boj proti dezinformacím není totiž nic jiného než boj proti veřejné diskusi. Oni nechtějí, aby lidi diskutovali a přemýšleli. Oni chtějí, aby jim lidi bezvýhradně věřili. Ovšem to si vybrali špatný stát. Tady je nedůvěra vládám (a čučkařům) zakořeněná v genech.

Koudelko! Tu informační válku prohráváte. Protože z lidí děláte debily. Protože Putin měl jen tři měsíce života, ale žije furt. Protože Rusům měla už dvacetkrát dojít munice a furt nedošla. Protože jim měly dojít rakety a nedošly. Protože se obyvatelstvo mělo vzbouřit a nevzbouřilo. Protože Ukrajina už stokrát prorazila ruskou obranu, ale furt nic. Protože se Rusko mělo zhroutit pod sankcemi, měly mu dojít příjmy z ropy a nic z toho se nestalo. Proto se na Staromáku sešli celí čtyři příznivci Ukrajiny… Proto na muzeu vlaje ta vyšisovaná ukrajinská vlajka. Proto houstnou protiukrajinské nálady. Vy jste prostě lhali až se vám od huby prášilo. Vy byste chtěli, aby lidé sledovali jen to, co se vám líbí a nepřemýšleli.

A zřejmě jste si mysleli, že když lidi nebudou myslet, ale budou vám ty evropské hodnoty věřit, tak to bude fungovat i v realitě…

Smůla!

Ve svém uhuhlaném projevu jsi, Koudelko, mluvil o lžích. Ano, lži jsou všudypřítomné, když se vede válka. Pravda je vždycky první obětí. Ale všechna ta prozápadní média lhala tak okatě, že to lidi už prostě neberou. Říkáte tomu boj s dezinformacemi, ale prostě se jen pokoušíte dělat vlastní propagandu… ale jste v tom tak zoufale neschopní, že vám zbývá už jen mazání a kriminalizování názorů. A stejně to k ničemu není, protože pokud lžete, tak si lidi budou hledat jiné zdroje. Dokonce to ani nemusejí být pravdivé zdroje, stačí, že budou lhát o něco míň. Stačí, že budou mít o fous lepší zpětnou vazbu s realitou.

Koudelko! možná ti to bude připadat divné, ale lidi přemýšlejí a kupodivu si i něco pamatují. Ano, je možné je oblbovat, ale nejde to věčně. Místo aby mééédia hledala pravdu, tak dělají západní narativ. Místo aby sloužila demokracii, tak ji potírají. Takhle nikdy nevyhrajete, i kdybyste našli deset prchajících ruských narativů. I kdybyste stokrát varovali před demonstranty a odpůrci Istambulské úmluvy.

Běžte, vypněte celý internet. Vypněte elektriku… to je tak jediné, co se šířením informací můžete udělat. Připravte nálepky, že koukání na ruské stránky se trestá smrtí. Zablokujte datalinky jako v Číně nebo KLDR. Vyhlašte válečný stav, zrušte ústavu…

A nebo si zvykněte, že žijeme ve světě, kde se informace šíří. Dokonce se šíří i běz ruských agentů. Zvykněte si, že vy nerozhodujete, co je pravda. Pokud se vám nelíbí, co říká Rus, informujte lépe a pravdivěji. Nepomůžete tomu zaručenými zprávami o brzkém dobytí Krymu. Pokud se vám nelíbí ruské argumenty, přijďte s lepšími a přestaňte s těmi zoufalými pohádkami o agentech s eury. Vaše komoušské cenzurní metody jen ukazují, z jakého kadlubu jste vzešli a co hůř, ukazují, že jste hloupí, neschopní, ale zato arogantní.

K čemu je nám taková BISka? Aby chránila Rakušanovy mafiánské praktiky? Další adept na jelito roku.

A ano, ve společnosti je taková poptávka po lepších informacích, než od České televize. Tak velká poptávka, že se alternativní média bez problémů uživí. Narozdíl od těch majnstrýmových. Je to i tvoje vina, Koudelko!

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý kdo pošle dar alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihu (nebo knihy) z nabídky.  

146 thoughts on “čuč. gen. Michal Koudelka

 1. Děkuji panu Vidlákovi za tento článek, uhodil hřebíček na hlavičku a přitom je to psáno s nadhledem. Trochu mi to spravilo náladu po přečtení článku o schválení nákupu těch předražených lítacích krámů.

 2. Doba šílená, rok 023. Na placatici stojí vládní tlamy a radostně hýkají, že nakoupí vraždící šrot. Cenu, kterou občan zaplatí přepočítává na pivo. Zvláštní je způsob nákupu. Ne, já prachy ty zboží. Tady frčí já prachy a někdy možná zboží.
  Obraz druhý, rok 023. Tatík nemocného klučíka prosí o podporu lidi, aby se mohl léčit. Tady vládní tlamy mlčí, jak zařezané.

 3. Chápu lidi , kteří nechodí k volbám, ale fakt nechápu lidi, co k volbám chodí a pak to hodí těm amaterům z Pětikolky. Teď ten fialový sliz nemá ani podporu voličů a oni jim to přesto znovu hodí, protože jim zase něco nalžou, to fakt vypadá, že ty YNTELIGENTI mají v mozku něco odpojeného, nemůže za to ta vakcína? Nebo má někdo lepší vysvětlení?

  1. Já jsem tím byl také překvapen, ba fascinován. A pak jsem byl i překvapen/fascinován dialogem s Chatbotem. Tak jsem začal umělou inteligenci študovat a opravdu jsou za tím toliko matematické rovnice, extrémně zjednodušeně: y = w*x + b (w=váha, b=bias, předpojatost). A začal jsem si uvědomovat, že těm lidem stačí nastavit (nevědomě skrze sdělovací prostředky) onu předpojatost a váhu a budou opakovat dokola to samé, jako Chatbot. Neboť ona váha a předpojatost zcela vytěsní vědomí si toho a tedy i svobodnou vůli (pokud jí vůbec kdy měli).

   1. Známé jsou i komunistické oběti z vykonstruovaných soudních procesů, kteří věznění přežili a byli po x letech rehabilitováni. Museli být po té přesvědčováni, že nic zlého neudělali, protože to nechápali.

  1. re Ládik!!!

   Už vidím jak běží voják minovým polem útokem na nepřítele. Terén samá díra, klacky a tráva, najednou voják zakopne a hlavou přímo na minu.
   Němci používali na minová pole zajatce, že by se na to zapomnělo?

 4. Na Slovensku se rýsuje těžká situace po volbách.

  Z videa:
  … „Děti nemají kde vyrastat, zničili jste krajinu, nastěhovali jste tu lidí, kteří serů na hlavné cestě v Bratislavě, prodali jste Slovensko, na vraždách jste vyrostli… Musíte být souzení a odsouzení. Matovič, dáma, progresívci a spol“.

  Silné slova před volbami. Jak dopadnou volby? Co bude po volbách?

  TV Slovan 13.09.2023 | Hosť: Roman MICHELKO
  https://www.youtube.com/watch?v=M2x7RwEqqBM

  1. Po pravde… na to Slovensko jsem opravdu zvedavy… prvni pruzkum ted hodil PS pred Smer. A vsichni se ptaji… kde ma to PS volice? Kdyz maji nejake setkani, nikde nikdo. To jsou vsichni az tak moc „virtualni“? Nebo je to priprava na korespondencni volby?

   1. Voliči PS se stydí veřejně vystupovat Stejně jako u nás se styděli voliči ANO.
    Ano nakonec vyhrálo, uvidíme, jak dopadne PS.

    1. U volicu ANO to chapu. Vsude byli predstavovani jako ti hloupejsi, mene uspesni nebo rovnou zlocinci. U PS tomu tak neni, ty tlaci komplet cela mainstream scena, proc by se meli stydet?

   2. Slováci v zahraničí nehlasují na ambasádách a velvyslanectvích,
    mají zavedenou korespondenční volbu pro parlamentní volby
    a účast ze zahraničí bude prý letos rekordní.

    https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3602863-predcasne-volby-slovaci-nemuseji-zmeskat-ani-ze-zahranici-hlasovani-postou-ma-ale-sva
    „Materiály musí resortu dorazit nejpozději poslední pracovní den před dnem konání voleb, tedy v pátek 29. září v 11:59. Je vhodné tedy poslat návratnou obálku co nejdříve, sníží se tak riziko, že se nestihne doručit. Obálky bude komise otevírat a počítat až v den voleb od 18. hodiny.“
    *********************
    Snad Slovenská pošta nefunguje jako nyní ta rakušanova česká…

    Voliči (korespondenční už vůbec )v zahraničí jsou prostě pro liberály
    hodně důležití, protože tak nějak hromadně vědí co je správné, viz volby rakouského prezidenta…
    o poslední volbě prezidenta USA nemluvě,
    tam to údajně korespondenčně zvládali „přímo a tajně“ dokonce i mrtví.

    Tak uvidíme…

    1. „korespondenční podvod“ je důležitý pro americkou rozvědku. Kdyby to náhodou vypadalo, že to nedopadne, tak se naklikají hlasy myší.

 5. Na Seznamu/Novinkách právě demokraticky uzavřeli diskusi k článku ttps://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-predseda-kanadskeho-parlamentu-odstoupil-neustal-aferu-kolem-pozvani-byvaleho-clena-divize-ss-na-schuzi-snemovny-40444920. Ještě jsem sihl do ní nahlédnout. Nasranost lidí silně roste…

  1. Byl jsem upřímně překvapen, že i na vrchní lžiDnes v diskuzi většinově přiznávají, že toto se vážně nepovedlo a nahrává to Ruské argumentaci o nacifikaci Ukrajiny.

   Tamní idioti, kteří v diskuzích zbyli (většina normálních lidí už do té fanatické žumpy diskutovat ani nepáchne) si patrně začínají plně uvědomovat, že nacifikace Ukrajiny není žádný výmysl, ale holá realita.

   Diskuze na Novinkách byla patrně zavřena proto, že většina lidí nekriticky nezbožňovala milované Ukrajince ale naopak – a to se nesmí vidět! :-)))

   1. A hlavne je sranda v cem je ten hlavni problem:

    nahrává to Ruské argumentaci

    tedy nikoliv v samotne adoraci nacka. Stejna situace jako s krizi na houfnici.

    Náměstek ministryně obrany Jan Jireš kvůli tomu jednal s ukrajinským velvyslanectvím. „Sešel jsem se s ukrajinským chargé d´affaires a vojenským přidělencem. Ukázal jsem jim fotografie darované dany s namalovaným křížem a vysvětlil, že to zbytečně poškozuje reputaci Ukrajiny a dává munici konspirátorům,“ řekl.

 6. Ten nadpis měl začínat Slovenský,čuš gen.Michal Koudelka.
  Zatím jsem nezaznamenal,seznam osob,které budou vyznamenané 28.10.2023

  1. Bylo by docela stylové, kdyby náš otec vlasti vyznamenal kolegu z oboru Minaříka. Ten se také v minulosti proslavil.
   Navíc, oba ze stejného hnízda.

 7. Michal Koudelka – 2023 21cm Zlaté jelito za jeho výkon při obraně Státu před jeho vlastními občany
  Vít Rakušan – 2023 12cm Stříbrné jelito za jeho ochranu vládního subjektu před vnitřiním rozkolem
  Tomáš Bartkovský – 2023 8cm Bronzové jelito za jeho neohrožené udržování narativu tváří v tvář nebezpečí

 8. Černochová: Pokud Slováci opustí prozápadní směr, budeme první na ráně
  To vyvolává debaty o dalším směřování Slovenska. „Koukám na to s obavou a sobecky i trošku za Českou republiku,“ prohlásila ministryně obrany Jana Černochová (ODS) v diskuzi pořádané v Praze think-tankem Evropské hodnoty a spolkem Jagello 2000.
  „Východní křídlo máme tady, participujeme s ostatními zeměmi. Ve chvíli, kdy by tady byly tendence, že by Slovensko snad mělo opouštět prozápadní směr, my budeme první na ráně. To nesmíme dovolit,“ dodala. A připomněla, že na Slovensku působí mnohonárodnostní uskupení NATO pod českým velením.

  1. Macek k tomu píše :
   Podle informací serveru Politico se zástupci Evropské unie nedávno setkali v Bratislavě. Mezi evropskými a slovenskými úřady totiž v poslední době rostou obavy ohledně šíření dezinformačních prokremelských nálad mezi slovenskými internetovými uživateli včetně stoupenců expremiéra Roberta Fica.
   Schůzky se účastnili zástupci firem, jako je Alphabet, Meta (dříve Facebook) a TikTok. Pozvánku obdržela i síť X (dříve Twitter), která ji však odmítla. Elon Musk je jakožto majitel této sítě známý svým postojem, podle něhož prosazuje absolutní svobodu slova.
   Politico informovalo, že zástupci zapojených firem v Bratislavě prezentovali opatření, která již podnikají k omezení šíření dezinformací na Slovensku.
   Tolik zpráva. Ovlivňování voleb par excellence. Dá se totiž předpokládat, že s každou zprávou, která by mohla volebně prospět Ficovi, bude nakládáno jako s dezinformací…

   1. Tybrďo fakt že jo:
    https://www.politico.eu/article/alphabet-tiktok-meta-slovakia-election-digital-services-act/

    „Nadcházející volby v této východoevropské zemi představují kritický první test pro nová digitální pravidla EU. bloku Podle zákona o digitálních službách musí platformy sociálních médií ukázat, jak aktivně odstraňují nelegální obsah a potlačují zahraniční propagandu. Pokud tak neučiní, mohou čelit pokutě až do výše 6 procent jejich ročních globálních příjmů.“

    1. A na tom, zda se jedná o pravdivou nebo lživou zprávu, záleží až v poslední řadě. Hlavní je zamezit šíření nepovolených nálad. Kde je teď scallop s tím kolovrátkem o zdi kolem informační bublinky?

    2. To je totéž, co předváděli v USA před posledními prezidentskými volbami. No, on ten plán vymyslela jedna rozvědka a je distribuován do jednotlivých protektorátů.

     1. Teď dávají na YouTube propagandistická videa britské neziskovky provozované skrytě MI6.

      V tomto případě kupodivu zahraniční propaganda nevadí…

       1. Tak on už tam jeden Majdan byl. U nás svého času Zifčák mrtvého jen hrál, ale toho Kuciaka a jeho slečnu pro jistotu sejmuli doopravdy, aby to na tuty zabralo… aneb pro záchranu liberální demokracie není žádná oběť příliš velká.

  2. Re: Homér

   Souška lehce zapomněla, že Slováci jsou – alespoň teoreticky – svéprávní a státně svrchovaní.
   Takže pokud jim bude někdo něco zakazovat či dovolovat, asi to nebude ona.

  3. Nemáme jak být první, druzí nebo čtvrti na ráně. Ani Slovensko, které podle těch slov je místo nás zatím první, nemá jak. Geografická poloha v tom nehraje žádnou roli. To je jen součást té kabelkotankovitosti, kterou je Černochová už pověstnější, než gagy Luďka Soboty.

   Bylo tu zamyšlení o ženách v politice. Lidská blbost se nedělí na pohlaví, ale došlo ke specifické situaci. Ne, že by se to (nejen těch v současné vysoké politice) mužů netýkalo, jen je jich tam podstatně víc, jaksi se to tam „ztratí“. Ale na druhé straně je tahleta, pak Svetrová Roláková, z Bruselu se navrátivší konstruktérka nové vlády, která v tom Bruselu ještě ani nebyla, taky šéfka (???!) vědy a výzkumu, mohlo by se pokračovat…, ne, raději nepokračovat. Sice je dáno právě tím nižším počtem, že tyto tolik „září“, ale to přece není samo sebou, muselo dojít k jakési neobvyklé selekci, protože ženy se v průměrném rozložení toho parametru od mužů neliší.
   Lidé mají tendenci uvažovat šablonovitě, mají tu komnatu ozvěn, pořád jsem se proto snažil sám sebe v tom hodnocení krotit. Jenomže dotyčné subjekty prakticky každým svým druhým (výjimečně třetím) krokem dokazují oprávněnost svého zařazení…

   1. V případě konfliktu, který by byl jaderný, bychom v tom doslovném významu asi mezi prvními na té ráně byli. Ale to je pouze technikálie. Být na ráně až o několik minut později není zrovna rozdílový parametr…

    Je taková věc. Obě strany jistě nějakým způsobem mají zpracováno, co by bylo či jak by to bylo po konfliktu. Nejpravděpodobnější je varianta ostrůvkovirých lokalit lidského života dále od „systémové“ civilizace s nevelkými nadějemi na zrod nové funkční civilizace, protože rozměry toho konfliktu by byly prakticky neubrzditelné. Ale teoretická alternativa existuje. Za předpokladu, že by už panovala nějaká supertajná dohoda to přece jen nějak regulovat. A především, pokud by tato byla dodržena či vůbec dodržitelná. Totiž, po zničení (nejspíš ) všech center a „předpolí“ to skutečně zastavit a ponechat větší souvislejší území, která by umožnila přežití. Sice se značným snížením kvality toho života, protože dynamika atmosféry a mořských proudů si takových dohod nevšímá, ale přece. Je ale prakticky jisté, že Evropy, zejména naší části, by se ty „výjimky“ týkat nemohly.

    1. Furt netuším, co by tady bylo nutno zničit.
     Letiště v Karlových Varech, v Plzni, v Praze, v Mošnově, v Brně?
     Čím by z ČR hrozil protiútok?
     Kdepak dneska proudí proudové stíhačky AČR?
     Šest tisíc vojáků ve zbrani neubrání ani Brno, natož Prahu.
     Jaký je dnes válečný průmysl ČR?
     Jsme banánový protektorát plný antivojáků, kteří neumí střílet ani za vzduchovky.

     1. Nutno zničit odhodlání a přísun uplynulých zásob, různé koridory a ideje, nevím, jak se to děje, ale slevila drábová, slevil k42 a nakonec i piccolomini

 9. 14. Waffen-Grenadier-Division der SS [galizische Nr. 1]
  To je divize SS, ve které sloužil Jaroslav Hunka. Člověk, kterému tleskal ve stoje kanadský parlament, Zelenský a Trudeau.
  Pozval jej předseda sněmovny Anthony Rota. Když jej představoval, zdůraznil, že za 2. světové války bojoval proti Rusům. Nějak pan předseda sněmovny zapomněl, že Sovětský svaz byl spojencem Kanady a tudíž pan Hunka bojoval i proti Kanadě. Ale to je detail.
  Ve skutečnosti Hunka 14. divize SS nebojovala ani tak proti Sovětskému svazu, nýbrž proti polským proanglickým partizánům ze Zemské armády (Armia Krajowa). 28.2.1944 zmasakrovala např. zmasakrovala obyvatelstvo vsi Huta Pieniacka. Část obětí byla upálena. Ve dnech 12.-16.3.1944 zmasakrovali obyvatelstvo vsi Podkamin. Zmasakrovali i obyvatelstvo vesnice Palykorovy. Dále se 14. divize SS zapojila do potlačování Slovenského národního povstání. Válku skončili potlačování slovinských partizánů. Na konci války se vzdali Britům a byli internováni v Rimini. Na základě intervence polského generála Anderse a Vatikánu nebyli vráceni do Sovětského svazu, nýbrž jim byl umožněn odchod do Velké Británie a Kanady. Tam nyní tvoří významnou politickou sílu a to je tajemství toho, proč je Kanada tak horlivá v podpoře ukrajinských nacionalistů.

  1. Re: PS

   Jste zcela nevhodnej kus Pepy a navrch ještě slaměnýho.
   Drze opisujete nějaké trapné, hnusné a blbé pravdy.
   FUJ JE TO!

 10. Lichtenštejnsko – ČR připravte se, můžete přijít o půdu pod nohama
  Tady se řeší Sasin a zítra budeme připojeni k Lichtenštejnsku

  21. 9. 2023 Prezident mluvil s lichtenštejnským princem. Je čas, aby Česko vrátilo ukradené majetky
  KOMENTÁŘ / Prezident Petr Pavel se v New Yorku setkal s lichtenštejnským dědičným princem Aloisem. Ten mu sdělil, že Lichtenštejnsko chce hledat řešení sporu o majetek v Česku vyvlastněný po válce lichtenštejnskému vládnoucímu rodu i mimosoudní cestou. Ptát se ale máme jinak – jak bude konečně hledat cestu z tohoto sporu Česká republika? Je čas, abychom začali hledat spravedlnost a vrátili, co bylo ukradeno.

  https://www.forum24.cz/prezident-mluvil-s-lichtenstejnskym-princem-je-cas-aby-cesko-vratilo-ukradene-majetky?

  Souvislost

  21. 5. 2014 Lichtenštejni znovu žádají majetek v Česku
  https://www.novinky.cz/clanek/domaci-lichtenstejni-znovu-zadaji-majetek-v-cesku-229256

  15.03.2021 Prezident Zeman na dotaz, jak se stavět k požadavkům Lichtenštejnska odpověděl, že:
  „Chce-li Lichtenštejnsko přátelské vztahy s Českou republikou, mělo by se svých majetkových nároků vzdát.“
  https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Ing-Milos-Zeman-1195/otazka/Zaloba-Lichtenstejnska-144978

 11. A myslíte, že to Babišovi vadí?
  Miliony na prezentaci vlády z daní jsou teď kontraproduktivní a zároveň otevřely cestu stomilionům pro Babišovu příští vládu. Opozice těžko bude oponovat.
  Šifrovaný telefon u Rajchla jako norma? Příště si Babišovci nakoupí šifrované telefony pro všechny a opozice těžko bude oponovat.

 12. To odhalení genrála Koudelky přináší jeden drobný detail. Říká nám, že když přijde klient s penězi, tak média píší / říkají co si klient zadá. (osobnosti si můžou říkat co chtějí, kdyby je média nezveřejnila je jim to prd platné)

  Nic nového a překvapivého. Ale takto otevřeně a oficiálně to snad ještě nikdo nepřiznal.

 13. Sasin – Nisas

  Potěšilo mě, kolik hlasů včera považovalo za potřebné vyjádřit se k právu Sasina na svůj nick a názor. Svůj pohled na to sdělil i zakladatel webu, což by se dalo považovat za odpověď, kdyby měl od současného šéfa pověření. Vidlák mlčí, což může znamenat, že neví jako reagovat, ale protože nechci vytvářet falešné doměnky, dodám, že mohou existovat i jiné důvody Vidlákova mlčení.

  Podle mého úsudku byl Sasin potrestán za názor. Tak to čtu, když nemám jiné vysvětlení od zdroje.

  K samotné volbě potřeb – zdá se mi, že je to to nejdůležitější, co lze ve zdejších diskusích najít. Bohužel, málokdo je ochoten o tom diskutovat. Proč? Protože ve skutečnosti naprostá většina zastánců alternativy na jednu stranu demonstruje za svržení vlády a nastolení „nových pořádků“, ať už si pod tím kdo představuje cokoli, a na stranu druhou každý boží den „kolaboruje“ se systémem a hledá skuliny, jak se posunout výš na systémovém žebříčku moci, slávy a velikosti osobního majetku. Čili se v principu nijak neliší od těch, které tak nenávidí a kritizuje. V důsledku toho je pochopitelné, že se Sasinův „kolovrátek“ jeví jako „otravný“, protože „nastavuje zrcadlo“, jak včera pěkně napsal Kopelman.

  Ve velké nadsázce lze připomenout, že také Jan Hus jako kolovrátek opakoval každý boží den, že je třeba ctít a bránit pravdu. Opakoval to tak dlouho, až se stal natolik otravným, ale to už znáte ze školy…

  Osobně Sasina neznám a nevím o něm nic, proto ani nemohu dovysvětlovat, co přesně svými názory sleduje a jak volbu potřeb doopravdy myslí. Ale pocitově se mi zdá, že zájem o toto, podle mého soudu, zásadní téma zde na fóru není. Což lze ve smyslu výše uvedeného pochopit.

  1. Už jsem to tu včera psal, takže ještě jednou a naposledy…

   Sasina jsem neblokoval, neomezoval, nic jsem s jeho nickem neudělal. Sasin mi nevadil, ale ani mi nechybí. Proč jeho nick padá do spamu, to prostě netuším. Jsou věci mezi nebem a zemí.
   Jeho IP adresa nijak zablokovaná není, bez problémů se z ní sem na Litterate dostane. Ale když si zadá svůj nick, tak se výsledky neobjeví.
   Možná mu sám wordpress naznačuje, že toho kolovrátkaření o ničem už bylo dost.
   Pokud se mi Sasin ozve na mail, mohu jeho situaci zkusit řešit a vysvětlit mu, jak se má přihlásit. Pokud tu potřebu nemá, proč bych ji měl mít já?
   Jak říkám, Sasin mi nevadil, ale nemíním za ním vybíhat do tmy a přivádět ho zpátky k diskusi. Vzhledem k tomu, co psal a jak psal, mohou snadno existovat i jiné důvody, proč se odmlčel.

   1. Děkuji. Nečetl jsem včerejší diskusi celou.

    Vysvětlení tedy můžeme hledat v neznámém transcendentnu, které se nám snaží ukázat cestu k podstatné diskusi touto neotřelou formou – nikdo neví co se stalo, ale všichni si toho všimli 🙂

    1. Tak vy nečtete diskusi, ale sáhodlouze tu pláčete o tom, jak je u Vidláka ohrožována svoboda slova…
     Zkuste trochu popoběhnout, nejen chodit kolem.

    1. V poslední době má spamfiltr napilno… stačí víc odkazů v komentáři a nemilosrdně to háže do spamu. Já se to snažím napravit, ale prostě nesedím trvale u počítače, abych to zachytil včas. Když pak příslušný komentář odblokuji, bývá už kdesi daleko dole ve vlákně…

   2. Já bych v tom nehledal záhadu. Pokud má WordPress vestavěnu ochranu proti spamu, nemohlo to jinak dopadnout. Ten pravděpodoný algoritmus počítání výskytu jednotlivých specifických slov v každém příspěvku musel zareagovat. Prostě kolovrátek je podle WordPressu spammer a tak má asi milý muheháč smolíka. Navíc má ten Wordpres recht. Je přece elementární slušnost nelézt nikam, kde mne nechtějí, nicht wahr? Jednoduché je ty dementy nečíst, ale to nazvracené na podlaze smrdí a otravuje to vzduch.

   3. Věřil bych tomu, že nezamýšleným efektem filtrů proti artificial intelligence je i filtování natural demence.

   1. mladí,pekní a múdrí ….. kopírujem pána Targusa a Targus má aspoň úroveň pri dráždení a tiež bol svojho času ostrakizovaný. Targus a Sasin neporovnateľné v diskusii 🙂

    1. Tak je to vždy, je to něco jako stockholmský syndrom – ti, co jsou trýzněni neustálým Sasinovým blábolením, volají – Nechte mluvit Sasina!

  2. Já Sasina už vůbec neznám, ale mám zkušenosti s tisíci zákazníky NETu.
   Dost často je problém na straně uživatelů s mailem, se sociálními sítěmi, vyplnění formulářů na NETu, s nastavením základních parametrů ve spyware operačního sytému Windows, s antiviry v počítači, potýkají se se základními kancelářskými programy, dost často mají usazeného vira v počítači a pak se rozčilují, že jim nic nejede.

   On ten problém opravdu může být úplně jinde.

  3. Re: Kolemjdoucí

   No jestli byl Sasin potrestán za sepisování svých názorů, mám opravdu radost. Mám trvalé následky na kloubech prstu, kterým jsem točil takovým tím kolečkem na myši.

 14. Podle Rááádyjožumpálu dali mladí portugalští soudruzi žalobu na několik států za to, že málo bojují proti klimatické krizi. Podali to k soudu pro licka-prava-cype.

  Myslím, že je na čase vyrazit do lesa na dřevo. To abychom upálili ty ekočarodějnice bio- a eko-.
  Prostě kdo nezažil, neuvěří…

  1. Chce se mi říct… Ivánku, nic jsi nepochopil…

   Diskuse se stočila k osobním antipatiím, které pramení ze strachu ze sama sebe.
   Případně k technickým nedůležitostem.
   Podstata věci zůstává nepovšimnuta.

   Neberte si to osobně, Targusi. Jste na konci vlákna, tak jsem se zařadil pod Vás jen tak náhodou 🙂

 15. Co je to za otázku? – „Uvědomuje si ten Koudelka, jak je blbej?“ Kdyby si to uvědomoval, tak by přece blbej nebyl!

  1. Problém je ten, že hlupák je často mnohem sebevědomější, protože si neuvědomuje své omezení (hloupost), které je velké. Kdežto inteligentní a vědomý (!) člověk si uvědomuje své hranice a svá omezení (přestože jsou oproti hlupákovi marginální) a bohužel se může tak díky své inteligenci a vědoucnosti chovat často méně sebevědoměji než hlupák.

   Avšak ani inteligence nezaručuje správnost rozhodnutí a názorů… . Viz např. Ashův experiment, či Milgramův experiment

   I inteligentní člověk může být mentálně líný a místo vlastních závěrů vzniklých z pozorování a porovnávání zakořeněném bytostně v myšlení raději přijme předžvýkané jediné pravdy, nebo se jen spolehne na to že elity a autority, kterým on přece věří by mu přece nelhaly a navzdory své inteligenci se bohužel stává hlupákem …

   1. Jj, mohu potvrdit ze svého okolí. Inteligentní člověk, lékař, se včera na výrok o tom, že je daleko lepší poslat peníze na záchranu malého dítěte Martínka než na nějaký tank Tomáš pro kyjevský režim (v originálu raději neutrálně „na Ukrajinu“), zatvářil tak kysele, že mi okamžitě bylo jasné, kam je poslal on…

     1. Já k tomu přidávám slovo solidarita, zejména pak z některých úst. Obvykle to zavání loupeží. Jinak proti pravé solidaritě nic nemám, mně vadí, když je povinná nebo když ji halasně vnucujou.

      1. Kolik takových Martínků v republice asi je?
       Kolik je tu takových prcků, kteří by potřebovali drahou operaci, aby se mohli vyvinout v plnohodnotného člověka, užitečného společnosti?
       Ale nikdy se dalším stovkám Martínků pomoci nedostane?
       Víte, mně těch rovných sto miliónů korun, něčím pěkně smrdí. A celá ta akce taky.

   1. Tomu nevěřím! Tak moc hloupý není na Tržišti ani vrátný, natožpak Koudelkův řídící orgán. Jedině, že by podcenili Koudelkovu tupost a dali mu nebezpečně nekonkrétní pokyn typu „udělej s tím něco.“ 😉

 16. No, pěkný, fčera ste mě hodil do pračky, nevím, sakra esli su čistý, možná prozřetelnost. A můj nick nesmím stále používat. Jak SígniFikantí. Nebudu kolem teho demosgráticky plakat, ale jen mi to potvrzuje podstatné.

  Nějací čuráci říkaj že tady rozhoduje nějakej Akismet, že vy ne. Tak to pardón.

  Že za vás dělá tu špinavou práci v čase gdy budujete ten lepší svět, gdy pravníci dostanou eště víc na hodinu. Já fakt nevím , něgdy esli bdím, či sním.

  O čem se furt jako bavíte. Stát vám padá na hlavu, blboni se učej svahilsky a přijímají migranty do státu, do rodiny. Že je jako budou živit a na vlastní, vykopnuté lidi sere pes. Přitom jim patří celá tato podělaná zem, žádné vlastnické listy , ale majetky musí patřit nám a to se musí podělit, a to je podíl, co se nesmí nechat prodat ani ukrást ani vyženit ani podělat.

  1. Pretoze aby sa mohlo odpovedat ako riesit potreby, by bolo treba odpovedat, ako delit majetok/zisky … no a na to nechce odpovedat nikto, pretoze kazdy chce, aby sa delilo ‚mne, mne, mne, ostatnym charita‘ … no a tak sa nedohodneme nikdy na nicom, okrem toho, ze nie su (a zrejme ani nebudu) peniaze na skolstvo, zdravotnictvo, casom ani na zachranne zlozky, pac tieto oblasti zisk negeneruju, a ked sa da im, neostane mne … lenze keby sa delilo tebe, jemu, mne, tebe, jemu, mne, tak by sme sa vratili do komunizmu, a to predsa nikto nechce, pretoze v komunizme sme mali hovno … len na to skolstvo a zdravotnictvo a zachranne zlozky vychadzalo, na rozdiel od dneska …

   Nie, nie som presvedcena komunistka … len proste viem, ze ked ma stat k dispozicii 100 korun, a 100 ludi, tak ked jednemu da dve koruny, druhemu musi dat nulu ….

  2. No, jo kluci a holky by chtěli demokraciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahaha
   Ale taky nechápu proč se tu řeší nějaký Sasin????

 17. No, náš statečný generál přichází s ruským agentem nějak tak každoročně. Blíží se konec roku a potřebuje obhájit další rok ve své velice dobře placené funkci. Tak teď trocha v předstihu, no.

  Vzpomínám si, že jednou dodal dokonce zprávu panu prezidentovi Zemanovi, kde bylo agentů i více, snad až tři. Když chtěl prezident jména, tak je odmítl zveřejnit, že prý jsou tak tajná, že je nemůže znát ani pan prezident. Tentokrát je to ale prý celebrita, tak to bude ještě záhadnější.

  1. Serebrita. A ona je to hodná holka, všecko, ale ona bere tisíc eur. Co tisíc, dva tisíce bere! A přitom – no, ano, šíří, tyhlety narativy. Musíme přiznat, že se na našich liberálně demokratických, řádně ukotvených prsou občas vyhřívá, ano, občas i had. Ale tohleto musí skončit. To je takový ano, ne, piánko, s tím se musíme rozejít. Je třeba rázně zaujmout stanoviska. A klidně ať se háže kamení i píská. Teď není čas na tyhle opoturistické hrátky. Ať odpadne všetko, co je kolísavé, co není pevné. Je třeba provést důkladnou dedezinformaci. Tahleta dedezinformace, to není jednoduchý proces, neni. A nebude. To je řekl bych proces, v kterým se ne každý dost vyzná.

   A tak.

   1. On ten Jakeš ve své jednoduchosti nelhal.
    A nemáme ani ponětí, kolik kazet tehdy různí Vondrové skoupili, aby to mohli šířit.
    V té době nebyly ani v Tuzexu žádné kazety k dostání, celá roční nákupní kvóta Tuzexu vykoupená do mrtě. Nakonec Tuzex dovezl jakési červenobílé íránské kazety (RAKS?) potištěné tím jejich obrázkovým písmem, údajně licenční Agfa Gevaert a za polovinu obvyklé ceny – i ty byly vzápětí pryč.
    Čas vždycky ukáže, kdo měl pravdu..

 18. Čučkařovo hvězdné vystoupení je v našich „malých českých poměrech“ ekvivalentem zběsilého honu v USA, který podnikli tamní soudruzi čučkaři experti FBI/NSA na ruské ovlivnění amerických prezidentských voleb. Nakonec se ukázalo, že zvolení Trumpa „přišlo Putina“ na jednotky tisíc dolarů, za které „ruské rozvědky“ zakoupily pár reklam na Facebooku a Twitteru. Akorát že amícké daňové otroky takové zjištění stálo stovky milionů dolarů – Čučkař snad spáchal vyšetřování levněji.

  Podobné je to u nás – pár tisíc eur – a porazilo to veškeré snažení Der Stürmerů, Völkisher Beobachterů ČT, ČRo, Novinek a Seznamů. Dokonce ani realita na „Východní frontě“ na ušlechtilé snahy našich oficiálních mediálních zdrojů nereaguje. Čučkař by měl vyhlásit po Realitě pátrání a demogratycky ji dostat před soud, jak by si bezpochyby zasloužila.

  Jak včera referoval Vidlák o problémech Vykulence a jeho melody boys s „úplně nejbezpečnějšími šifrovanými telefony“, vypadá to – soudě z kusých informací – že si dotyční naběhli přímo do nachystané „pastičky“ NSA/CIA, kteří jejich snažení monitorovali a když někomu nevhodnému „šlápli na kuří oko“, získané odposlechy našly adresáty v českých policejních kruzích a tajných službách. Je to vždy vtipné, když výsledkem je zásah do vlastních řad, čemuž vojclové hezky říkají „přátelská palba“.

  Jeden čas jsem se motal kolem bezpečnosti, pro PČR a další oficiální české instituce, a na odborné konferenci v Británii – když ještě nebyla Britanistánem – mi britský kolega u skleničky s typickým suchým anglickým humorem přiblížil obtíže jejich práce…

  Když pomocí podvržených VPN služeb honili sexuální devianty, třeba pedofily, většina odchycených zvrhlíků byla naneštěstí z vysoce postavených kruhů, často kolem politiky, médií a bezpečnostního aparátu. Podobně špatně dopadli při odchytávání zločinců na „Dark Webu“, kdy většina kupců koksu a další drog byli vysoce postavení papaláši. Výsledek si asi dokážete představit: jejich oddělení rozehnali…

  Z tohoto poučného příběhu vidíte, že náš vrchní Čučkař to dělá dobře: má takové výsledky, že ho nerozeženou.

  1. na zerohedge sa komentatori vtedy smiali, ze nech im daju kontakty na tak genialnych ruskych marketerov……v pol miliardovej kampani zabralo tych par tisic…..to dokazat pre nejaky produkt, tak je to ciste zlato

 19. Daniel Vávra na FB:

  Jeden nejmenovaný člověk dal nejmenovaným lidem blíže neurčenou částku v řádu podpory v nezaměstnanosti na cca 3 měsíce a ti za to sepsali nejmenovaný řetězový email což otřáslo naší demokracií v základech a vláda má teď jenom díky tomu nejhorší podporu od devadesátých let!

  Mezitím jiný nejmenovaný člověk, napojený na organizovaný zločin, si chystá volební kampaň o svých úspěších v hodnotě 40 milionů za peníze daňových poplatníků. A to je soudruzi v pořádku. Tak to má být!

  1. Trefa. Tak nějak mi to při čtení nadplukovníkova převratného zjištění evokovalo: Když byl leden, přišel jeden, řekl tomu, nevím komu, dal mu to, nevím co, a ten šířil – komu víme a na ty si posvítíme.

  2. Je to pravičák. Já nevím, jestli jste si to tou jeho citací zase nerozlil…

   Ale abych nebyl dokola jen protiva protivnej, tak tentokrát budu kritizovat Rajchla.
   Tady je zase jeho citace o sbírce pro Martínka:

   Díval jsem se na požadovanou částku ve výši 100.000.000 Kč a říkal si, že když v té chvíli bylo vybráno asi 12 milionů, že to bude poměrně fuška se na cílovou pásku dostat. Ale jak říkám vždy – žádná meta není nedosažitelná, když se dostatečný počet lidí rozhodne, že se do toho pustí.
   Po mém nedělním živém vysílání se přidávali další a další osobnosti a politici, a to z celého spektra naší společnosti. Andrej Babiš (ANO), Zdeněk Hraba (STAN), Jana Zwyrtek Hamplová a mnozí další. Přidali se i podnikatelé a lidé ze všech koutů republiky a zbylá část do 100 milionů se vybrala za 1 den!
   Díky moc… (semknutý národ, vzkaz Stanjurovi)

   Opravdu to mínil tak, že teprve až to vzal do pracek, tak to jelo a všichni díky němu hrábli do šrajtofle?
   Ani si nemyslím, že to tak myslel, že je takový guru, co pískne a druhý den sežene skoro 90 milionů, kromě jiného i od STAN. Jistě to myslel jako pochvalu lidí. Ale přesně to de facto napsal, že to celý bylo právě díky tomu, že se právě on angažoval. Neviděl jsem, co mu tam odpovídali, ale pokud by mělo platit to zdejší „tak tuhle větu vyslovit, za to se s tebou nebudu kamarádit do smrtí smrťoucí!“, musel bych se s ním přesně tak nekamarádit i já.

   Samozřejmě můžete říct, že co vy s tím. A samozřejmě taky, že nic vy s tím. Jen hrdopyšně ukazuju, jak jsem spravedlivej a nekritizuju jen levičáky 🙂 a jen dávám k eventuálnímu veřejnému posouzení, jak se s takovejma chlubičema cizím peřím o to víc nemá ta vláda svrhávat. No jo, uznávám. Furt jsem protivnej… 🙂

   1. S těmi „osobnostmi“ nevím…
    Vybráno totiž bylo 148000000 Kč od 302000 přispěvatelů, takže průměrná výše příspěvku je 490 Kč.
    Sbírka už je uzavřená a nelze tedy zjistit nejvyšší příspěvky, ale nevypadá to na nějaké horentní jednorázové sumy.

    1. Četla jsem vyjádření zakladatele Donia, nejvyšší příspěvek byl 200 000.-, ten byl od nějaké paní, ostatní se vybralo po menších částkách. Takže velké firmy se asi zrovna moc nepřetrhly.

   2. Podle mne je to jen nešťastně zformulováno, ale měl si na to dát pozor, to je fakt. Takhle vypadá trochu jako Fiala s Mošnovem.

    1. Nešťastně zformulováno. To je ono. Skutečně tím Rajchl jen těžko mohl opravdu myslet, že až právě on se stal tím hybatelem. To mám taky na mysli. Třeba si toho všimne Jiří Havel a udělá k tomu čtyřstránkový rozbor a pak sérii videí…

 20. Dvě věci:
  1. nevyznám se v současné hierarchii vojenských hodností – ale není náhodou hodnost „čuč.gen“ totéž co „nplk.“ (nadplukovník) ?
  2. Tento článek by stál za nějaký pořad ve formátu třeba Petra Holce.

  1. Pohledem laika až diletanta jeví se nadplukovník co by něco takového jako podgenerál.
   Čili tajná hodnost, o které nemá nečučkařská veřejnost ponětí.
   Tím je nepřítel zcela zmaten.

   1. Ale teď Ohne Sranda:
    Kdysi dávno jsem se obchodně setkal s čínskými vojáky a oni v Číně skutečně mají něco jako „nadplukovníka“, říkali tomu „starší plukovník“. Na dotaz, proč tomu tak je, odpověděli: „Víte ona je naše armáda veliká, tak aby nebylo tolik generálů …. „

    1. Možná je to podle ruského/sovětského vzoru „stáršij lajťenánt“, a Číňané to zvedli trochu výš. Je jich víc, tak to dá rozum.
     Co vlastně dělal „staršina“?

      1. Re: Godot, Jipák

       Dovolím si připo-doplnit.
       Později – za „našich“ mladejch let se tomu říkalo „výkonný praporčík“.
       Ano, byl to tzv. délesloužící kus, který byl z povolání, avšak neměl důstojnickou hodnost.
       V mé jednotce v Plzni měl k ruce ještě poskoka z řad záklaďáků, aby se nestrhal, páč jsme měli v péči docela dost bordelu pro voj-z-pov. (stany, jídelnu, žrádlo, elektriku, oblečení).

       1. A hele, byl i nějaký „nevýkonný praporčík“?
        Stejně je hezká ta terminologická setrvačnost – praporčík asi vzešel z praporečníka – a kde maj dneska prápory? No přece na Národním muzeu!
        Ostatně víš proč jsou plukovníci blbí? Protože je dělají z podplukovníků! (Za tohle jsem dostal od táty facku – byl podplukovník 🙂 ).

 21. Je to komedie!
  Zeman měl pravdu, čučkaři…
  Přitom sám Koudelka byl vyznamenán cizí mocností a dá se předpokládat, že tedy zde šíří její propagandu, ale to je pochopitelně správné.

  1. Taky si to myslím. Je placen ruskými agenty, aby zcela znemožnil BIS i 5-tikolku.
   Ten car Putin je děsně mazaný, inu bývalý agent KGB. Nedávno to veřejně přiznal, když z něj jeden reportér mámil nějaké, důvěrné informace. „My z KGB nikdy neprozrazujeme důvěrné informace!“ řekl doslova.

 22. Vidlák tam má překlep.
  Ne: „Dokonce se šíří i běz ruských agentů“ ale „Dokonce se šíří i běs ruských agentů.“
  Ale ani tak přesně nevím, čí je to běs. [;>D)

 23. Vidlak nabeton cygani. Hen ten Kudelka je mlády, chýtry a dokonca aji krasnycype.
  A dybyste potkali teho Rusa z eurami, tak ho hnet pošlite za mnucype, bo mi došla škfaracype.
  A řeknite mu, že sem znamy jak cyp, nech mi da ečka aspoň za dvuch hen tych znamych ludicype.

   1. Kdyz jsi na dne, prestan kopat.
    Co je Koudelka , on sam dokazuje , ze nemaji kvalitni ty,
    „manchurian kandidaty“ …
    Co naproti tomu dokazuje dnesni clanek a vetsina prispevku ,
    /a spousty dalsich vyjevu vseho druhu/
    , ze na druhy strane tech infantilnich casto zakademizovanych desolatu,
    ktery nejde brat vazne snad od sameho zacatku neslo ,
    je situace jeste horsi..
    /Od psani a podiovych recneni opakovanych blabolu do ministerskych koryt , touha a velka snaha , bohuzel jsou nepopiratelne/.
    Zmena nejen zadna , ale udesne znaky bezmoci /na obou stranach/,
    celou situaci , jen zhorsuji.
    Rozpatlavani blabolu , bezduche opakovani ze tamhle neco a jinde zas neco jinyho , jsou jen reakce a souteze prizemnich ubohosti na jine,
    stejne a podobne ubohosti.
    /Vymazavani seriosnich prispevku navrch /.
    Slabomyslne legracky, prizemni posmesky , kombinovane se stupidnimi
    pokusy o vyzvatlanou ironii ,
    za kazdou cenu ,neni nic jineho nez plizeni a ponizujici, ponizene
    vohryzavani kotniku , trpaslikum z vlady.
    Musi mit radost , kdyz z takovych reakci ,kritickych krasnocypu ,
    silenych blaznu a brouku pytliku a jinych teoretiku samouku…
    Jsou jich stada vsecko ,co zbylo jeste nad vodou,
    spolecne a spolehlive potopi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *