28 května, 2024

Bezskrupulózní lhář Rakušan. Lže v televizi, lže do očí členům vlády a všichni jsou s tím v pohodě?

Jak může člověk, který úmyslně lhal o migračním paktu, který za nás za všechny podepsal, ještě sedět ve vládě? Co dělá náš nejslušnější premiér? Kouká jinam? Je mu to jedno? Je rád, že za něj někdo dělá špinavou práci? Co to sakra je, aby na vnitru seděl podvodník, který nás chce zatáhnout do stejného marasmu, jako je na západ od nás?

Jak může mít v průzkumech 7%? To tady opravdu chcete vypálené kostely, pobodané lidi na ulicích, znásilněné školačky, šikanu učitelů i žáků napříč školami, spolužáky vašich dětí, kteří ve čtvrté třídě nebudou umět číst s milionem asistentů placených z vaší kapsy? Chcete se bát chodit v sukni nebo na koupaliště? Chcete tu no-go zóny a války gangů? Chcete se dál a dál omezovat jen proto, že vám tenhle člověk lhal? Že to tady bude jiný? Tak to vám říkám, že nebude. Bude to úplně stejný, jako všude jinde, kde tenhle systém selhal.

A víte co je ještě tragické? Nikdo z našich vládních činitelů se vůbec nenamáhal si to ani přečíst a Dozimetrovi oponovat. To vám taky nevadí? Jste s tím v pohodě? Já ne. Kde byl protimigrační Zdechovský, kde byli poslanci SPD, kde řvala „opozice“ v Europarlamentu? Kde bylo ANO? Já jsem nic neslyšela. Od nikoho. Nechali to projít, protože prý věřili ministrovi. Fakt? Jemu? To si dělají všichni srandu? On nás normálně prodal, a všem to bylo šumák. Žádnou výjimku kvůli Ukrajincům nedostaneme. Budeme přijímat kohokoliv odkukoliv nebo platit. A ani to není konečná. Nakonec totiž budeme muset přijímat stejně. Tak je to postavené, celý slavný migrační pakt.

A když už se to teda podepsalo, proč se tomu nepostaví teď? Rázně a neústupně. Co jako v Unii udělají? Pošlou sem tanky? Stejně nemají jaký, tak můžeme být v klidu. Proč tu sakra není vůbec nikdo, komu na lidech v téhle zemi záleží? A proč si pořád dokola volíme ty stejné šmejdy? Rakušan má mít velkou nulu. Všechny vládní strany mají mít velkou nulu. A opozice se má třepat strachy, že jestli okamžitě nehne zadkem ve prospěch České republiky, bude mít tu nulu taky.

To je správná politika. Politici se mají bát svých občanů a ne opačně přece!

33 thoughts on “Bezskrupulózní lhář Rakušan. Lže v televizi, lže do očí členům vlády a všichni jsou s tím v pohodě?

 1. Jak rychle stárnou zprávy:
  17.4.2024
  Našlo se 161 ukrajinských dětí, které uneslo Rusko. Byly v Německu
  18.4.2024
  Všechno je jinak. Ukrajinské „unesené“ děti jsou v Německu dobrovolně

  1. 19.4.2024
   Podrobná a pečlivá analýza našeho nadplukovníka pak ukázala, že se tam násilně unesli sami.

 2. Nechci šířit poplašnou zprávu, ale….
  Strana 11, český finanční a účetní časopis – Reforma daní z příjmů a majetku občanů pro blízkou budoucnost, zobrazit celý článek.

  No ale majitelé nemovitostí to promítnou do nájmu.
  A stát bude cálovat na příspěvku na bydlení….

  No a zavání to už vyvlastňováním, takové cifry….a likvidací malých obchůdků a ……(viz Václav Havel a jeho představy o kapitalismu u nás).

  1. No ale že prý by zrušili 4, 5 % – ní odvod na zdravotní pojištění. A “ všichni občané“ by se tak stali státními pojištěnci.
   To nemá chybu, vracíme se do realsocíku ? Ale s kapitalistickými cenami základních lidských potřeb ?
   Nic proti tomu, aby existovala jen jedna zdravotní pojišťovna, ovšem jak to bude pak se smlouvami s lékaři…
   To nám asi řekne Rakušan …..anebo Germán ?!?

   1. Tuším, že jedna ministryně, „babi Milada“ nás soukromé lékaře chtěla kdysi zestátňovat pod nějakou přiboudlou záminkou. Jedna ZP by znamenala diktát, ne že by to teď bylo o moc lepší, ale pak by to bylo mnohem, mnohem horší, jak pro pojištěnce, tak pro lékaře.

  2. Minule tady bylo neco vo cenach benzinu. Vobjevil sem ,ze pracujici obcan muze
   vobdrzet vod ministerstva asi prace , prispevek na dojizdeni do prace , vod 10km vejs.

 3. Mimo téma, ale zdroj pro jeho vznik:
  Teprve po cíleném hledání jsem našel https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/belgie-brusel-setkani-konference-nacionalistu-konzervativcu.A240417_145632_zahranicni_dtt, na seznamu, lžidnesu ani hovinkách nebyla v seznamu zpráv k nalezení ani zmínka, která by upozornila na rozhánění této konference kvůli protidemonstraci.
  Žádnou takovou informaci jsem nezaznamenal ani na portálech, které (na rozdíl od zmiňovaných) sleduji. Není to divné? Neměl by nastat veliký pokřik?

  1. Prožidovský a proruský nacista je v sedmém nebi!
   Na hovinkách se poprvé, za celou dobu trvání SVO, objevila fotka údajně ruských vojáků!
   https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-moskva-ma-tajny-dokument-budoucnost-sveta-zavisi-na-vysledku-valky-na-ukrajine-40468474
   A sám ten článek, působí na nacistu nějak divně.
   Jakoby nebyl čerstvý, ale nějakou dobu uleželý, připravený podle „vývoje situace“.
   Nacista samozřejmě předpokládá, že celý seznam i s hovinkami, jsou vlastizrádné kurvy, kdykoli připravené obrátit kabát naruby.
   Nacistovi je z toho dočista nanic, co všecko se tu může dít, v jakém rozsahu a nikdo nehne ani brvou.

   1. Scott Ritter: Západ se zbaví Ukrajiny
    Západ se nyní nesnaží skutečně pomoci Kyjevu, ale snaží se předstírat, že se snaží udělat pro Ukrajinu vše, co je v jeho silách a zároveň ji nechat zemřít.

    Nikdy jsme nechtěli, aby vyhráli. Chtěli jsme, aby způsobily Rusku škody, vážné vojenské škody, které spolu s ekonomickým kolapsem Ruska díky západním sankcím by mohly vést k „Majdanu“ v Moskvě, kdy by Rusové svrhli Putina. Vždy to byl právě tento cíl. O vítězství Ukrajiny nikdy nešlo. Kašleme na Ukrajinu. Je na tom snad něco nepochopitelného? 500.000 mrtvých, 10 až 20 milionů dočasných uprchlíků, poškození infrastruktury za biliony dolarů – není to důkaz, že nám je Ukrajina ukradená? Vždyť žádný přítel by nedovolil, aby se něco takového stalo svému příteli.

    Ukrajina není náš přítel. Ukrajina je nástroj, kterým škodíme Rusku. Tento nástroj splnil svůj účel a stal se neefektivním. A teď je čas, abychom se tohoto nástroje zbavili. Zbavujeme se Ukrajiny. To je přesně to, co teď děláme.

    AUTOR: Scott Ritter

    ZDROJ: YouTube Dialogue Works

     1. Teco:
      Díky za přihrávku. Sice jsem nevěděla, jestli plakat smíchy, nebo vzteky, ale každopádně to jen utvrdilo názor, který mám na ukrajinskou věrchušku. Zajímalo by mě, který naiva si kdy myslel, že by něco spláceli.

     2. Prožidovský a proruský nacista vřele děkuje berkowitzovi.
      Nechápe, jak si někdo v Americe, ale i kdekoli jinde mohl vsadit, třeba jen zohnutý desetník na to, že by Rusové na fakticky vlastním písečku prohráli.
      Nacista ví moc dobře, jak idiotské uvažování mohou mít i někteří boháči.
      Podotýká někteří – zpravidla ti, co se na ty prachy moc nenadřeli, nebo je ztráta nemusí mrzet. Podle nacisty to ale není případ amerických bankéřů.
      Tady asi půjde o držku, protože oni budou své investice chtít zpět, samozřejmě i se ziskem
      a udělají pro to všechno.
      Nacista z toho má trochu divný pocit, protože si uvědomuje, že ve skutečnosti se bude jednat o násobky toho, co Hrot oficiálně uvedl, že by měli od kravína splatit.

      1. Já truchlivý Bůh:
       Neny peniz, neni laska, neni nyc.

       Aproximace: docházejí prachy na vedení války, a zisk z války musí převýšit náklady na ni.

  2. Mne napadlo, ze ty kvoty na uprchliky a uprchlice z celyho sveta ani neurceny, nam neznamy , coz je dost votresny , ze to zase bude velkej podraz.
   Kdyz treba a stat musi vzit jich sto tisic ,kdo je spocita , aby jich bylo presne sto tisic.
   A ve kterej moment se budou pocitat, kdo to urci.Schvali . Kdo spocita..
   Kdo sebere uplatky a vod koho. Vod vlady .A kolik.
   Vzniknou dohady , spory a samozrejme dalsi urady na to.
   Ted EU zacne kricet , nemate jich dost,/aby vydreli na pokutach/,
   navalte pokuty a vlady zacnou kricet zpatky, dyt jich mame vo deset tisic vic ,
   vy zaplatte nam ..To zase vypada na problem, kterej skonci, jenom s koncem sveta..
   Cilem kazdy byrokracie je , ze kazdej na konec musi a bude urednikem.
   Uz ted maji lidi neplacenou praci s vyplnovanim jejich nezjednodusenosti ,coz mel vyresit vynalez pocitace ,min uredniku a papirovani , zase je vopak.
   Este mne napada, ze sme porad malo hystericky , ze bysme s klidem mohli prekricet vsecky a vsecko…V tom bysme aspon vzdycky vyhrali..

   Informujou, ze u nas nenapadne cvicime ukry a vycviceni jednoho nas
   pride na nejmin sto tisic. System se muze nazvat jednim slovem , zdimacka..
   Napr. vyzdimavani duchodcu a pacientu i detskych ,stale pokracuje..Este je co..

 4. Cena nájemného v Praze je průměrně 400 korunáčik za m2. Průměr v ČR je 292 korunáčik za m2.

  Příspěvek na bydlení už pobírá cca 250 000 domácností.
  Celkové výdaje státu na tuto položku za rok 2023 a historický vývoj jsem nezjišťoval. Ani to, kolik by se za tyto peníze dalo postavit sociálních bytů.

 5. Většinový válcovací parlament je bolševismem.
  No a k tomu ten de facto a možná i de iure nezákonný (proti duchu Ústavy ČR) stav, kdy je poslanec zároveň ministrem…..

  Demokracie měla zabránit tyranidě. A třeba i nějaké partajnické. Pokud tomu tak není, tak jde o podvod.
  Dále – demokracie má být (mj. ) vládou souhlasu, ne hraním si na soupeření různých mafií. Kvalitní souhlas musí být strukturálně dosažen, nikolivěk cyklicky, a už vůbec ne epizodně.
  “ Svatý“ Augustin tvrdil, že pokud ve státě nepanuje spravedlnost, tak takový stát je zbytečný.

   1. A proč? Tam snad je nějaký politik, který nelže?
    Lež patří k základní výbavě politika, to ví i malé děti.
    Paní Marková jen prokazuje svou kolosální naivitu.

 6. Ale copak, preVítek.
  Prošlo mu odejití policejního ředitele Švejdara, ještě než si zahřál ministerské křesílko. Kauza Dozimetr se ho netýká, šifrovaný mobil má pro děti (jiný ministr se šifrovaným telefonem rezignoval – Gazdík). Vyvěšování černých pytlů s Putinem také nešlo z jeho kapsy (drobné), asi okrasa hl. m. Prahy…
  Lhaní kolem migračního paktu snad nebudeme ani rozebírat.
  A korespondenční volbu také ne.
  Ještě tak zavést do civilní praxe tu digitální měnu a bude ta naše demokracie už úplně nejdemokratičtější!

  https://blog.idnes.cz/sichtarova/digitalni-mena-centralnich-bank-se-stala-realitou.Bg24040681

  1. Ale Novotnej jenom ceka na funkci , abysme potom viseli vsichni .Radsi povesi nas,
   nez Putina..
   K tomu byl vosvobozenej vod zakona..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *