18 dubna, 2024

Na Prahu!

Na středu ohlásili Poláci dosud největší zemědělský protest. Kromě hraničních přechodů budou blokovat i dálnice do Německa a samozřejmě hodlají přijet Tuskovi pod okna, aby zřetelně ucítil, jakou podporu mezi zemědělci má. Agrární komora na stejný den vyhlásila český protest na jejich podporu.

Zlí zemědělci si v minulém týdnu pozvali Doležala i Pýchu, aby se s nimi domluvili na společném postupu. Oba přijeli, dali rozhovor TV Prima, nechali se uvítat, pochválili kluky, kteří vysypali před Strakovkou hnůj, rozpovídali se o tom, jak důležitý impuls to byl, jak to všechny stmelilo, jak to pomohlo při vyjednávání, všichni se společně zasmáli nad pomačkaným obličejem Marka Výborného… zkrátka vládla dobrá nálada i dobrá shoda.

Budoucnost byla jasná – je zapotřebí pokračovat v tlaku na vládu již vyzkoušeným způsobem. Hnůj, hnůj, hnůj. Ve větší míře, na více místech, protože ta hromada je vždycky fotogenická, policie kolem ní dává zábrany a hlídá ji, čichové vjemy došly i do poslední kanceláře úřadu vlády a média nemluvila o ničem jiném.

Pánové Doležal a Pýcha pak začali mluvit o středečním protestu, je třeba podpořit bratry Poláky, Slováci tentokrát nepomohou, protože mají prezidentské volby a tamní zemědělci nechtějí přilévat olej do ohně vyhrocené atmosféře… ale jsou to Poláci, kteří svou blokádou ukrajinských hraničních přechodů zajistili, že do EU přišlo „jen“ dvacet milionů tun ukrajinského obilí. Jen pro představu, toho ruského obilí přišlo do Evropy asi milion tun a navíc nebylo v bezcelním režimu.

Naše vláda chce v EU navrhnout, aby se ruské obilí přidalo na sankční seznam a nenakupovalo se. To vyřeší zhruba jednu dvacetinu problémů a naše vláda si z toho udělala téma, které teď Výborný omílá pořád dokolečka. Spin doktoři Pětikolky se zase činili… Ukrajinu podporujeme do roztrhání těla (a do zničení českého zemědělství) a pro ty hloupější budeme mluvit o problému ruského obilí.

Jestli si někdo myslí, že zemědělci jsou úplně blbí, tak se musí jmenovat Petr Fiala…

Když tehdy ve čtvrtek mluvili Doležal s Pýchou o tom, jak vyjedou krotce do regionů, zase se vyfotí na hranicích, odprezentují příběh o zákeřném ruském obilí, kterého je proti tomu ukrajinskému naprosto směšné množství… a pak pojedou domů, bylo vidět, jak nálada v sále chladne. Když pak skončili, vysvětlili jím zlí zemědělci, že tyhle píárové akce i pánové mohou dělat sami. Oni chtějí jet na Prahu, protože v Praze se to všechno rozhoduje.

V Praze je ministerstvo zemědělství, v Praze je úřad vlády a z Prahy se odlétá do Brusele na jednání. Regiony jsou u nás strašně daleko… Blokádu hraničního přechodu bude řešit nějaký místní náčelník a k policejnímu prezidentovi se to vůbec nedostane. Tlak v regionech je tlak na lidi, kteří jsou na straně zemědělců. Normální lidi bydlí v této zemi od Kolína dál a vědí, jaká je situace. To Praha potřebuje tlak. Praha rozhoduje. V Praze se houfují ti, kteří venkov ničí a v Praze je třeba zasáhnout.

Doležal s Pýchou odjeli s požadavkem zemědělců, aby ohlásili protest do Prahy. Sami ať si jedou, kam chtějí, ale pokud se nic neodehraje v Praze, je to zase ztracený protest. Oba vypadali, že tomu rozumí a souhlasí s tím.

Navíc, aby zemědělci dokázali, že to myslí vážně, přijeli včera před Českou televizi, aby si tam odchytili Výborného a Šebka z Asociace soukromých zemědělců a důrazně si s nimi pohovořili. Oba dva pánové totiž mířili do Otázek Václava Moravce. Oba byli odchyceni a jejich rozhovor se zemědělci najdete na zemědělském webu nebo na KTV live.

Mimochodem… pravda a láska včera úplně změnila taktiku… Nebyli vůbec arogantní a chovali se neuvěřitelně slušně a vstřícně. Zemědělce zpovídal Richard Samko, který s nimi zůstal i po natočení rozhovorů a zajímal se o jejich příběhy. Otázkou samozřejmě je, co s tím udělají dramaturgové, ale tentokrát na zemědělce nečekal agresivní intervjuk s návodnými otázkami, který se snažil ukázat, jací dezoláti to jsou, ale uhlazený reportér, který je nechal mluvit, neskákal jim do řeči a dokonce i Výbornému položil štiplavou otázku.

Stejně tak byl neuvěřitelně vstřícný i velitel policejního zásahu. Přijel v civilu, zemědělci ho asi vytáhli od oběda. Akce u České televize samozřejmě nebyla ohlášená, protože když ji ohlásíte, okamžitě se začnou angažovat provokatéři a podobná verbež. Teď přišel příjemný plukovník, který nijak nepouštěl hrůzu, tak nějak mezi řádky oznámil, co bude muset udělat… a co nebude muset udělat. Vysvětlil, co znamená jaký přestupek a pak se vzdálil. Když přijel sůdruh ministěr, policie se držela mimo a nijak nerušila scénu.

Zemědělci byli připraveni hnůj vyklopit, ale kurňa oni nejsou žádní burani. Když se setkali se vstřícností, byli prostě také vstřícní. Na slušnost se prostě neodpovídá neslušností. Navíc… nebyla to jediná akce. Ve stráži pod Ralskem zemědělci hnůj vysypali, místní starosta je za to ještě pochválil. Zemědělci prostě především chtějí jet hromadně na Prahu, protože tam se to rozhoduje a tam je zapotřebí napřít síly.

Kromě toho se nemohu zbavit dojmu, že ta vstřícnost u České televize nebyla náhoda. Na Seznamu vyšla anketa, že vláda má podporu asi 8% lidí. Lhostejnost vláda budí u dalších pěti procent a zbytek Pětikolku nesnáší. Možná už to některým chytřejším mediálním pracovníkům dochází a začínají myslet na zadní kolečka. Koneckonců… je nějak ticho po pěšině ohledně mé osoby. O známém dezinformátorovi Vidlákovi kvičí liberální twitter, ale velká média mlčí tak výmluvně, že to postřehl i můj starý tatínek.

Zpět k věci…

Dnes zasedá Agrární komora. Zlí zemědělci chtějí na Prahu. Chtějí, aby Fiala odjížděl na jednání Evropské rady v hodně špatné náladě. Jestli to Doležal a Pýcha mysleli s tím smířením vážně, tak na středu ohlásí protest v Praze. Pokud ho neohlásí… holt každý svého štěstí strůjcem…

Ale ve středu by to šlo…

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky.

220 thoughts on “Na Prahu!

 1. Tak, tak. Pěkně to těm našim šmejdům olískat o šňupák.
  „Slovenská zahraniční politika se nemá stavět do pozoru podle toho, jak pan Fiala z Prahy zakřičí,“ zaznělo v pondělí večer ve slovenské televizi Markíza od Petra Pellegriniho. Ten poprvé přišel do předvolební debaty se svým protikandidátem Ivanem Korčokem.

  Předseda koaliční strany Hlas Pellegrini také upozornil, že je český premiér Petr Fiala nejméně populárním předsedou vlády v historii ČR a že český kabinet řeší postojem ke Slovensku své domácí problémy.

  1. A na idnesu vysel clanek s nadpisem ve smyslu, „Pellegrini mistruje Cechy“. Zrejme jim to prislo pitome i na jejich pomery, tak uz to zmenili.

   Mimochodem, vsiml jsem si (az ted, normalne nepitvam, kdo napsal clanek), ze redakce ma staronovou posilu, Oldu Manerta. Cloveka, co si za migracni krize 2015 dokazal na platforme idnes vytvorit a hlavne stabilne udrzet povest grandiozniho debila. A soude podle clanku dostava sve povesti i ted, po par letech.

    1. Vidláku, vážím si Vás co děláte, ale nejsem si jistý zda ten směr slušnosti je správný a dokáže s naším národem něco udělat. Chtěl bych poděkovat za Tvoji činnost.

     1. Kritika je lehká, ale co kdybyste taky vylezl z křesla a vyšel ven a přidal se. jo jo od kafíčka se diriguje… fuuuuju

    2. Nemáte strategii, nemáte sečtené potřeby a jen tím zdržujete lidi od pochopení v jaké prndeli už jsou. Bohužel až to imbecilové potažmo „český národ “ pochopí“, bude pozdě. Jako obvykle.

     Si zajděte mezi lidi na ulici, co je zajímá, co melou v držce. S tím nepohnete. Už je to zapečené.
     Putin bude carem. Tam je cesta. Když se vtipně vlísají nějací budižkničemové k Putinovi, zvedne nám to životní ůroveň, čili vrátíme se zpět, a můžeme mít opět vlastní průmysl. Můžeme nechat vychovat opravdu rozumné lidi.

 2. Rozuměli jste jasně? Prostě Putin ve volbách prohrál!

  Největší porážku utrpěl Putin v Praze
  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-nejvetsi-porazku-utrpel-putin-v-praze-40464617

  Polovina hlasů pro Putina byla podvržena, ukázala Špilkinova metoda
  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-polovina-hlasu-pro-putina-byla-podvrzena-ukazala-spilkinova-metoda-40464630

  Neskutečné co se dá vše vymyslet.

  Rusko volí prezidenta. Před velvyslanectvím v Praze se od rána tvořily fronty
  https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/praha-rusko-volba-prezidenta-velvyslanectvi-cesko.html

  Ješt chvilku nás budou otravovat.

  1. Špilkinova metoda?
   My měli v mládí Kolesovu-Započkinovu metodu. Za tu jsme se schovávali kdykoliv to bylo třeba a současně i možné.
   Nikdo nikdy o té naší metodě neslyšel, vymysleli jsme ji sami. Ale těžko se jí oponovalo, když pocházela podle názvu z té veliké země – vzoru.

  2. ja bych tam dal volitele jako maj v USA, to je dokonale pruhledny a prehledny system 🙂 pripadne bych to prepocital dhondtovou metodou odzadu.

 3. „Rusko požaduje, aby Německo uznalo obléhání Leningradu za genocidu

  Velvyslanectví Moskvy požaduje, aby Berlín přijal odpovědnost za zvěrstva Třetí říše.
  Rusko vydalo oficiální požadavek, aby Německo oficiálně uznalo obléhání Leningradu za druhé světové války a další zvěrstva spáchaná Třetí říší v SSSR jako akty genocidy.
  RT se seznámila s diplomatickou nótou, kterou ruské ministerstvo zahraničí zaslalo __koncem února__ Spolkovému ministerstvu zahraničí v Berlíně v reakci na prohlášení, které Berlín vydal 27. ledna u příležitosti 80 let od zrušení obléhání Leningradu (dnešního Petrohradu).
  Berlín uvedl, že se „zavázal zajistit, aby byla zachována památka na zvěrstva německých válečných zločinů za druhé světové války, a výslovně uznal svou historickou odpovědnost za zločiny spáchané v Leningradě německým wehrmachtem“.“

  https://www.rt.com/russia/594444-germany-leningrad-blockade-genocide/

  1. Prožidovský a proruský nacista se v dějepisu učil, že země v okolí dnešního Volgogradu, je doslova prosycena krví téměř dvou miliónů lidí, převážně Rusů, jakkoli bojujících s Paulusovou armádou.
   Ještě dnes, se tam při výkopových pracích běžně nacházejí ostatky padlých civilistů, vojáků i jejich vybavení, pořád.
   Němci by měli povinně létat do dnešního Volgogradu, řetězově a jako národ tam klečet. Nahlas prosit všecky nevinné, rozeseté v okolí, o odpuštění.
   Vždycky, když se někde ozve „Stalingrad“, naskočí mi husí kůže. Nevím proč.
   Poučka pro historiky:
   Němci stačí už tři generace na to, aby mu otrnulo. Čtvrtá generace už má vyloženě pěnu u huby, jakmile zase zaslechne „Lebensraum“ či „Generalplan Ost“.
   Zase dostanou po paprčách, není jim pomoci, germánům zasraným.

    1. To nebyli Nemci. To byli ti krvelacni najezdnici z Naciststanu, s dnesnimi Nemci nemaji vubec, ale vubec nic spolecneho.

   1. TV poplatek platí každá domácnost odebírající elektřinu. Bohužel ta povinnost platí i pro vlastníky počítačů. ČT sledovat nemusíme, ale musíme ČT platit za jejich tvorbu. Bez ohledu na to, zda se nám líbí či nikoliv.
    Přísnější výběr poplatků je jen předstupeň houfu právníků a exekutorů.

    1. Prožidovský a proruský nacista se přiznává, že se mu nechce hledat příslušný zákon.
     Mohl by prosím pan Gerd, tupému náckovi poskytnout link na příslušný paragraf zákona a jeho aktuální znění?

     Kde se výslovně a jmenovitě píše, že každá domácnost, připojená na elektřinu, je automaticky plátce koncesionářského výpalného ČT?
     Co se přesně rozumí pojmem „domácnost“?
     Pro někoho může být domácností i ten ubytovací kontejner, třeba i léta – viz lokalitu Poschla ve Vsetíně, nebo celá kontejnerová městečka u velkých fabrik. Nemají č.p. a odebírají elektřinu.

     1. „každá domácnost, připojená na elektřinu, je automaticky plátce koncesionářského výpalného “

      Tusim, ze to platilo na Slovensku.

    2. Re: Gerd

     Takže znovu a lépe.
     Jste někde registrován jako majitel přijímače schopného reprodukovat vysílání ČT do sledovatelné podoby?
     Pokud nemíníte platit, postačí napsat dopis, že nemáte odpovídající přijímač a tím to pro vás končí.
     Na netu najdete desítky vzorů, jak ten dopis napsat a kam jej poslat.
     Jestli budete dál na tajňáka sledovat ČT1 na šmatlafónu nebo na kompu, je pouze otázkou vašeho svědomí.

     1. odpověď na: Trambus – Targus napsal: 18 března, 2024 (21:50)

      Já nesleduji ČT09 ani tajně, ani jinak.
      Jednak jsem televizi vyhodil před patnácti lety a jednak sice mám sex rád, ale masochistické praktiky k tomu nepatří.

  1. Prožidovský a proruský nacista neplatí výpalné ČT a ČRo už patnáctým rokem. Poslal těm institucím, resp. jenom ČT prohlášení o tom, že nevlastní žádné zařízení, umožňující příjem signálu ČT.
   Nacistovi nasraně odepsali, že to berou na vědomí a hotovo.
   Nácek sice neví přesně, jak se změnilo znění zákona, ale silně pochybuje o tom, že by placení tohoto výpalného, šlo odvodit od čehokoli jiného, například od připojení k internetu.
   ČT moc dobře ví, že internetoví provideři, zde například Avonet, nabízejí službu sledování televize po internetu. Za tuto službu dostávají od providerů zaplaceno a je naprosto absurdní, aby ČT a stát, prováděli další raketýring na jednotlivých uživatelích internetu.
   Pokud by to ČT a stát přece jen zkusili, pak by mimoběžně i přiznali, že jednotlivé uživatele internetu podrobně šmírují, co-kdy-jak stahují, nebo zda službu tv v internetu využívají.
   Myslím, že ZATÍM něco takového neprojde přes Ústavu, byť řádně zamazanou od Rychetského hoven, nebo přes LZPS.

   1. Nebyl by technicky problem zpoplatit internetove vysilani jejich CeskeTelevize, ale oni takove reseni nechteji.
    Oni takove reseni ale nechteji ….. Proc asi ?

   2. „Myslím, že ZATÍM něco takového neprojde přes Ústavu“ – taková naivita mne od Vás po rozsudku ÚS o krádeži důchodů dost překvapuje.

    1. Prožidovský a proruský nacista vnímá jistý rozdíl mezi „krádeží důchodů“ a pravidelným měsíčním výpalným státní televize.

 4. V Praze je….
  Ovšem na druhou stranu…
  Vládní baráky. Jen baráky. V nich političtí zlatokopové z Vidlákovů. Ne dosti na tom, že mě, Pražáka, nasírají tihle. Přijíždějí za nimi Vidláci aby proti nim protestovali tím, že mě rozličně opruzují. Navíc mají tu opovážlivost, že se domáhají mé podpory. Jako by soused nasraný na vládu mi z protestu zapálil auto a žádal po mě abych mu přispěl na benzín.

  Ne dosti na tom, v plánu mají připravit mě o to si čeho jsem ukládal místo abych prožral. Jo, Bibióne…. Ano, o podíleček na Čezu, bez haléře dotací, podíleček na kravičce, kterou mnozí opovrhovali když byla za levno, pak se se pěkně rozdojila a rok co rok nadojí abych měl na svícení, topení, vaření i na lecos ostatního.

  Zasmrdí Prahu hnojem, zablokují dopravu a hulákají, že je to pro moje dobro. Pošklebují se, že jím sračky z hitlermarketu, jenže sami nenabídnou. I kdyby měli prodávat z náklaďáků za dlaňovku. Po tom nekřičí, aby měli tu svobodu. O svobodu, o svobodný trh jim nejde. Pro to se solidarity nedovolávají. Jen kdyby eurodotací bylo víc. Na pěstování, na nepěstování, na krávoprdojemy, kdyby byly nařízeny. Aby vyvážily eurobuzerace. Pak v Praze by o nich nikdo nevěděl. Tak jako donedávna.

  Greendeal? Jistěže. Jenže od kdy jim tak moc vadí? I do genderových mašíblovin by se pustili, kdyby jim to přineslo politické body. I duhové traktory, jen kdyby na to byly dotace. Objevují nová témata a řeší je s bravurou. Židi, Hamás… Čím vzdálenější tím brilantněji. Ukrajina? Chápu. Dostat tak část prachů, které jdou tam. Levné ukrajinské obilí? Kolik ho je, jak moc škodlivých sraček obsahuje aby zkrátilo život při tom způsobu jaký vede většina občanstva?

  Tak. Jak jinak než pro blaho všeholidu. Tak i nás, Pražáků. Protože jsou tady ty baráky.

   1. Hnuj se priveze a ten zase vlada vodveze na naklady obcanu. Korporace vydela.
    No a co potom. Reseni neni a bejt nemuze. To se nazyva „public relations“ ,
    medialni akce ..Za ucelem propagandy a zvyseni prodeje .
    Tak treba byl „Toyotathon“ /vod marathon/, za ucelem prodat vic aut.

  1. Schumachere, prožidovský a proruský nacista to vidí tak, že Vás někdo šeredně podvedl.
   Nic si z toho nedělejte, mě podvedli taky. S námi oběma podvedli i další statisíce DIKů, co si mysleli, kdovíjak nejsou chytří.
   Například nacista si tenkrát naivně myslel, že dokud tady budou krávy, kravíny, bude se pít mléko a z mléka se budou vyrábět stovky dalších výrobků, tak budou zapotřebí i velké mlékárny.
   Ouha! Chyba!
   Pamatujete se na časy, kdy se tvrdilo, jak je máslo fuj a škodlivé? Že máme radši žrát všecky ty německé Kuneroly?
   Jestli si pamatujete tohle, tak se určitě rozpomenete i na to, jak ČEZ doslova vyjebal s předtím nalovenými, statisíci majitelů ještě ani nezaplacených přímotopů, či elektrického topení za babku.
   Nacistu by zajímalo, zda jste v této době, byl už majitelem akcií? Pokud ano, máte na tom vyjebání s prostými a důvěřivými občany, svůj podíl. Desetitisíce rodin vyhodily „nebezpečné a náročné“ plynové kotle, zrušily plynové přípojky, přešli i na elektrický ohřev TUV, který měli do té doby buď přímý plynový, nebo v bytovce výměníkový z TV, oboje ohřívané laciným ruským plynem.
   Vyjebali s Vámi a vyjebali i s nacistou, protože stát je větší pes. A ten jebe. Vždycky.
   Jenže nacista si to, narozdíl od Vás, aspoň přiznal a tak se mu -jen trochu- ulevilo.

    1. StK:
     To nevysvětlujte nacistovi, ten si to uvědomil už dávno a je s tím smířený.
     Ale kolega Schumacher, ten bude potřebovat psychickou podporu 😀
     Ten jeho příspěvek z 16:51 je více, než výmluvný.
     Kdyby byl nacista tehdy věřící a zpovídal se z toho, co všecko z něj tehdy vyletělo za nadávky a kletby, tak:
     1. U rozhřešení klečím ještě teď, kolena i nohy hin
     2. Z velebného pána, je ve zpovědnici jen kostra
     3. Kostel by museli přijet znova vysvětit
     4. Satan pořádá velkolepou uvítací ceremonii

   1. Od začátku. Za 75 Kč kus. Neukradl. Poctivě koupil. Tak jako mohl koupit každý. Na veřejném trhu cenných papírů.

   2. No jsem si myslel taky…. Kupónovka mě vyučila… Pak Bakala. Kožený proti němu charita. Ale, nestěžuju si.

    Vidláctvo…ano. Mám v něm kořeny. Ale ne dotační agrobaronstvo.

  2. Schumacher napsal:
   18 března, 2024 (16:51)

   Na Schumachera padla depka?

   Politické zlatokopy z Vidlákovů nemusíte mít, nebo jenom planě vyhrožujete, že Prahu nedáte, že ji zbouráte?
   Možná ani to neumíte, a čekáte na povodně.
   S tou opovážlivostí nakládejte prosím opatrně, určitě jste mladý, krásný, chytrý, vzdělaný proto víte, že mezi odvětvová kritéria kritické infrastruktury patří například energetika, vodní hospodářství, potravinářství a zemědělství, doprava nebo veřejná správa.
   Proč asi?
   Jaké zásoby potravin má republika, jsme viděli za Covidu v televizi.
   Pamětníci si ještě pamatují, jak měšťáci jezdili na venkov pro potraviny.
   Nebyli to Pražáci, kdo stanovil hygienické podmínky prodeje potravin?
   Omluva, to bývalo, nyní jenom přeloží pokyny z Brusele.
   Kdo buzeruje malé, ale velkých se bojí?
   Pan Prouza vám to vysvětlí.
   Kdo privatizoval vše, co privatizovat šlo?
   Vidláci?
   Nechci malovat čerta na zeď, ale jak dlouho tam budou ty baráky, to záleží možná i na Pražácích, s laskavým svolením Brusele.

   Světu mír.

   1. Josef původní napsal:18 března, 2024 (19:54)

    Bude to meteorit?

    Prastará věštba o ohnivé zkáze. Meteorit má v lednu dopadnout na Vyšehrad a smést Prahu
    ….předpověděla, že na Prahu – konkrétně na Vyšehrad – dopadne obří ohnivá koule a celé město smete z povrchu. ….
    Zdroj: https://www.lidovky.cz/relax/zajimavosti/prastara-vestba-o-ohnive-zkaze-meteorit-ma-v-lednu-dopadnout-na-vysehrad-a-smest-prahu.A181231_162841_ln-zajimavosti_form

    Jedná se o metaforické vyjádření.

    1. Meteorit píšete.
     Ale na Vyšehradě bydlí Daniel Landa a toho by byla sakra škoda.
     Nešlo by to trochu vedle? Do Řeporyj, nebo tak…?

   2. Ne. Většinou náplava. Nedomestikovaná.Hned v první generaci. Už je to dlouho, jeli na Slovenský kras. Přes Moravu, přespali u speleologů. V hospodě „On je Pražák?“ „Jo“….???? „Vždyť je normální!“. Jsem třetí povidlácká generace a …ano .. leckteří „Pražáci“ mě intenzívně serou. Jak nesnáší rap tak lumpenoroletariátní „folklor“ Růšišký néébóójtéé séé, výý máákáát nebůůdetéé…“
    Jenže, nebaví mě být rukojmím.

   3. Praha… Ta kterou jsem znal….
    Nyní vybydlený počmáraný feťácký cafélaté Disneyland. Nákaza se šíří .

    1. Nebojte se, ještě vám zmizí kafé laté. Praha už je prostě jen provinčním homelesáckým městem. Jako Pražák řídit zemi neumíte, berete jen dotace na důchod a vadí vám když se tam sejdou lidi, kteří chtějí v domělé víře , že vy ještě něco zařídíte, tajdrdlíkují před vašimi dveřmi. Vy říkáte, jděte pryč já už chci jen dožít a dobrat důchod. A oni říkají, my jsme sem přijeli demonstrovat protože to tak dělají ve Franci i v Německu. No prostě taková pěkná šaškárna.

     A proč se dějí po světě takové šaškárny?
     Z jednoho prostého důvodu, protože lidi věří vrchnosti a volí vrchnost, i když ji nenávidí místo toho aby volili svoje potřeby a na nich postavili ten aparárt.

     Prostě se lidi nepovedli, jsou vychovávaní nesmysly po mnoho staletí.

     Ezoterici, kteří žijí z reklam, (jak symptomatické- jasnozřivé) , říkají že se vám povede žít jinej život až po smrti. Čili po re-in-kar-naci. Vrhněte se jim do náruče , oni vám vysvětlí všechno proč se tak na planetě a vesmíru děje.

 5. OT:
  Nevlastní syn velitele ukrajinských ozbrojených sil Oleksandra Syrského požádal šéfa Kremlu Vladimira Putina o udělení ruského občanství. (Novinky)

 6. OT
  „Německé ministerstvo zahraničí uvedlo, že nebude uvádět Putinovu pozici v oficiálních dokumentech a omezí ji na jeho příjmení. „

   1. Nijak. Co by zdůvodňovali….. Nemusejí.
    Jak psáno výše – stačí zavřít oči a okolní svět zmizí.
    Vzpomínáte na ten vtip z časů socialismu.
    Nakonec se Štrougal, Husák, Jakeš a Biľak dohodli, že zůstanou sedět v autě a budou dělat, jako že jedou.
    My teď ovšem pod vlajkou grýndýlu jedeme, je zcela zřejmé kam.

    1. Tak jsem skoukla hovor Koláře a žasla jaký že je to geroj., Jak z výšin své KOZÍ nadřazenosti přátelského chápajícího strejčka , za 23 měsíců pochopil duši a konání ruského mužika. Zcela pominul to co ti mužici dokázali – nejen vesmírné stanice i pozvednutí celé země. Zalitoval jak se tam mají špatně, Až jsem se divila že 107 dělá úplně něco jiného než on povídá.
     A aby závěrem přiznal že medvěd musí být rozparcelován. Já už se nedivím současnému ministrovi-
     Šmárjá ….a tohleto bylo diplomat.. Pak se divíme.

     1. Prožidovský a proruský nacista si myslí, že medvěd zůstane vcelku a naživu.
      Bude čile běhat po lese, zatímco Kolářové budou dávno mrtví.
      Tak to bude. Ne jinak.

    2. a stejně si myslím, že tyhle volby nebyly cinknuté ani kapku. Proč? Prostě proto , že si ruské velení potřebovalo přesně zjistit nálady a počet pro a proti osazenstva. Většina vojevůdců nešla do boje, neměla -li krytý týl. V tomto případě obyvatele na své straně. Myslím, že ti kapku chytřejší to tuší, ti horší jen papouškují a rozvíjejí teze . Poto taková panika a silná slova.
     Proč si to myslím? Je to jednoduché – všude co pamatuji, když nastoupil nový v edoucí byl tak týden- 14 dnů klídek a pohoda – a pak nastaly změny. njn. Tady je problém, že délesloužící a spol. už znají své pappenheimské, ví co mohou čekat. Proto ta panika tak koldokola.
     Tož uvidíme. Docela jsem zvědavá…..

  1. 2 Homer:
   U některých osob naprosto stačí jméno. Cokoliv nad to je mlácením prázdné slámy. Všichni ví!
   Homér, Pythagoras, Kaligula, Brutus, Hitler, Caesar, Lenin, Stalin, Putin…

  2. Možná by, když už ne prezident, měli uvádět kandidát Nobelovy ceny za medicínu.
   Během února 2022 vyléčil svět z kovidu….

   1. ale to je osud všech velkoměst. Tam se takové pochybné existence shlukují, protože je nikdo nezná a dělaj si co chtějí.Na dědině by dostal……

  3. Aby to nedopadlo jako kdysi s nejakym Gajem Juliem, ze casem kazda jenom trochu ctizadostiva zeme bude mit sveho cisare putina 😉

  1. Legrační je, kterak jsou kritizovány volby v Rusku a na ten americký volební blázinec, v němž se už nikdo nevyzná a kde se podvádí a lže měrou nevídanou, si dotyční ani nevzpomenou.

  2. Kouzlo nechtěného. Pospíšil: Medveděv nastínil, co Rusko chce na Ukrajině. […] denacifikaci […] a jiné hrůzy.

   Děkujeme Pospíšilovi, že se odkopal za celou pětikoalici! Podpora nacismu ze strany vlády na prvním místě 👍

   1. Jinak ten Pospíšil je fakt komik. Smál jsem se skoro celou dobu, co blábolil ty své blbosti 😂 Chybělo jen, aby se válel po zemi a dupal při tom nožičkama 🤣

   2. Pospíšil si nemusel dávat zbytečnou práci s „odkopáváním pětikolky“ – už dlouho není přikrytá ani fíkovým listem.

  3. Poburovani ze slovicek ze slovnicku . Vzal ty slovicka uplne vazne..
   Takze odesel na misto, aby se zeptal soudruzky, co kdy sama vykonala konkretniho a vlastnorucne , namisto zvastu.
   Se nemoh zeptat ,protoze je na tom stejne..Taskarice pokracuje…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *