18 července, 2024

Ano, přesně taková je ochota jít bojovat za „tuto zemi“

Ty uvozovky tam píšu schválně, protože pro tuto vládu je Česká republika a její občané evidentně až na tom posledním místě. Vlastně jsme jim dobří jen na to, abychom jim ty jejich excesy platili. Včetně samozřejmě jich samotných.

– Okradou úplně klidně naše důchodce, aby mohli posílat miliardy Ukrajině, kde se luxusní automobilky kasají, jak jim roste zisk.

– Je jim fuk, že jeden z nejlepších zdravotních systémů v Evropě jde do kopru, rozlejzá se tu svrab, HIV a syfilis a nejsou ani základní léky.

– Do důchodu půjdeme na hranici smrti.

– Nezajímá je, že vytahují z našich kapes tisíce pro Němce a jejich zelenou energetickou zhovadilost.

– Klidně zruší pobočky České pošty a zatáhnou sem ukrajinskou a ještě se tím chlubí.

– Kolektivní vina je vždycky na straně Rusů a Čechů. Nikdy jinak. Jsme ti poslední, co mají právo protestovat.

– Nákupy evidentně předražených a nesmyslných zbraní z našich kapes už ani nevysvětlují, protože mají přece většinu a americká základna bude prý určitě super, když bude.

– Na soudy a nejvýznamnější instituce v zemi dosazují bývalé komunistické soudce a prokurátory.

– Prezident se jezdí miliskovat se Sudetoněmeckým landsmanšaftem po našem výročí osvobození od jejich předchůdců, kteří nás chtěli jako národ zlikvidovat.

– Jedna korupční kauza stíhá druhou, přesto se nevyvozuje žádná odpovědnost těch, kteří dotčené význačné straníky vedou. Dozimetr Rakušan je stále ministr vnitra, Blažek stále ministr spravedlnosti a tak můžeme pokračovat. Nikdo si nic nepamatuje, nikdo nikde nebyl.

– Vládě plně nevěří už vůbec nikdo.

– Fiala je nejméně oblíbený premiér na světě.

A tihle si myslí, že bychom je měli bránit pro jejich zájmy? Proč? Aby zase mohli ničit dál to, co z naší země ještě zbylo? Že bychom se měli nechat posílat do cizích válek, aby je někdo podrbal po zádech? No evidentně to moc nefunguje. Nicméně zkusila bych oslovit třeba vaši fanatickou letku dorostenců, co vám dělá sítě pane premiére. Věk na to už mají. Třeba se jim bude chtít za vás umřít. A nebo, že by ne? 🙂

Trochu bych se být vámi zamyslela nad tím, kam kráčíte. Třicet lidí ochotných dobrovolně bránit ten váš systém fakt není moc. A v to, že se to zlepší, bych teda moc nedoufala.

36 thoughts on “Ano, přesně taková je ochota jít bojovat za „tuto zemi“

 1. Předurčení k čemu? Do mlýnku na maso na východní frontě? To jako vážně?
  Ten Fiala je ještě větší debil než jsem myslela.

 2. Je určitě rozdíl bojovat za vlast nebo za mafiánské neumětely v jejím vedení. Srovnání s čímkoli v této době není relevantní. Kdo vyzývá k boji, má možnost nafasovat mundúr (blb Zdechovský už ho má), kvér, a může jít do první linie, ale ať tam neposílá ostatní.

 3. Já bych těm předurčencům zpřerážela hnáty klidně i doma. Nemuseli by nikam jezdit a šetřili by planetu Zemi.
  😀

 4. „K dobrovolnému předurčení..“ Odpověď, kdo jsou v tom případě ti nedobrovolně předurčení si můžeme lehce domyslet.

  1. ono je otázka, k čemu přesně jsou ti dobrovolně předurčení předurčení. přece je vláda nepošle někam do zákopů, takhle si likvidovat vlastní stoupence je blbost. optimální použití samozřejmě je nechat je v roli milice chytat a do zákopů posílat ty nedobrovolníky. jako v ua.

    1. výzbroj, výstroj, výcvik, výprávní status. a v televizi ten zákrok bude vypadat líp: určitě je to pěknej lump, když ho musí honit armáda.

    2. Ale musí. Zadržovací jednotky, polní četnictvo, MP, NKVD. Různě se to v historii jmenovalo, ale činnost byla stejná.

 5. Nevím, školy nemám, ale neměla by si česká vláda pospíšit s přihláškou do BRICS, dokud je v té frontě jen nějakých čtyřicet zemí? Aby pak ještě brali…

  1. No nevím, ale když chci někam do klubu, musím mít taky co nabídnout, abych byl pro to společenství přínosem. A co můžeme nabídnout my? Obávám se, že hovno. KoZa tady vybral úplně všechno. Zůstaly jenom dluhy. Co jsme měli požrali lidé s dlouhým zahnutým nosem za velkou louží.

 6. Nějak KoZe zvoní hrana,ekonomika jde k šípku,globální jih se začíná emancipovat,BRICS se rozšiřuje a náš hodnotový nejlepší český premiér a světový lídr a s nim ta jeho teufelkumpania zase jen budou blbě čumět a nechápat,možná ještě stihnou přijmout Euro,než se to rozsype.A Sörös balí kufry a ide to rozesírat jinam,kripl.

  1. Prý podle Hampla asi nic už nerozesere.
   Mladej je typický manager /onager, nemá způsoby svého povedeného tatínka. Už začal propouštět, vypadá to, že než starej zaklepe klepetami, bude po impériu.
   Patrně už je nad hrobem.

 7. Blboň gdyž dostane dobře zaplaceno, alespoň o něco víc než třetinu německých platů tak bude dělat bezmozku cokoliv. Bude jezdit policejníma autama a pomáhat a chránit, bude jezdit s autama čezu a odpojovat a zapojovat proud a bude jezdit exekuovat lidi nebo je soudit za to že je režim dohnal k sebeobraně.

  1. To jste vystihl úplně přesně. Otrok netouží po svobodě, otrok touží po práci dozorce nad jinými otroky. Mimo jiné kvůli lepší stravě, kterou dostává, aby měl dost síly k bičování „svých“ otroků, ale rozhodně ne jen kvůli tomu.

 8. Málo se jich hlásí ? A zkoušeli nábor mezi diskutéry na Seznamu. cz nebo Idnesu ? Tam je uvědomělých bojovníků plno.

 9. Podle mne to může u téhle zločinecké bandy, která je z vůle Satanovy u moci, vést jen k jedinému a logickému dalšímu kroku, a tím bude nedobrovolné předurčení.

  Samozřejmě to neznamená mobilizace, stejně jako „vojenské zařízení“ přece není základna. To budou zase tvrdit jen dezoláti a dezinformátoři.

 10. 30…
  30 není tak málo, to je hezké družstvo, s tím už se dá něco dělat. 🙂 🙂 🙂

  Ale oni se zavázali postavit NATu obrněnou brigádu.

  Bez technicky vzdělaných lidí se nedá postavit funkční armáda. Už se dávno nebojuje luky a šípy. Na postavení tankové brigády potřebujete 5000 technicky vzdělaných lidí. Bez technicky vzdělaných lidí se nedá postavit funkční armáda. Nemluvím o rakeťácích.

  Kde je seberou???

  Blouzní o zbrojení, o zvětšení armády jim nedocvakne, že musí začít od školství které tu 30 let systematicky kurví.

   1. Re: Jirka II.

    My měli v četě 2 družstva po dvaceti kusech.
    Asi proto, že jsme tam byli sami chytří, mladí a krásní.
    V Plzni zas byla autočeta o deseti kusech. Každý z nás měl jednu provozku a tři úloženky (auta).

    S pravidlem TŘÍ máte samozřejmě pravdu, ale ono to opravdu pasovalo jen občas…

    1. Samozřejmě záleží na druhu vojska. My coby chemici jsme byli jak sirotčinec, celej prapor včetně štábu kolem 70 duší. Nekecám. Já byl špagi velitel čety dozimetrické kontroly a spojení o ca 10 radistech a dozimetristech.
     Takže když se odečtou stráže a služba, příprava na ni a odpočinek po ní, každodenního čištění atombordelu a všemožného jiného zatloukání času se v rámci praporu účastnilo tak do 30 záklaďáků a špagátů…

 11. Na UA bol uz taky zvyk, ze mali na vsetkych vysokych skolach dobrovolne hlasenie sa do zaloha ozbrojenych sil.
  V podstate to znamenalo len papier.

  Ten papier pomahal hlavne u muzov v najdeni si zamestnania, ktore sa mierne stretavalo so statnou sluzbou. Niektore povolania ako napr medicina si to vyzadovali i u zien. Zena bez papiera o clenstve v zalohe nema sancu sa zamestnat mimo ambulancie v zaprdenej dedine. Vo vacsich mestach to bola povinna priloha k ziadosti o zamestnanie. (i ked tam to funguje trochen inak ako u nas – ta statna sluzba … ale to je mimo tejto temy)

  Podpisovali vsetci, pac to do roku 2022 neznamenalo nic, len papier. Od 2022 uz vsetci chlapi vedia, co je to byt v zalohe ozbrojenych sil.

  To slovo – predurcenie – je skvele. Pac to znamena – predurceny na utilizaciu.

 12. Ono je to tak, že nás vnímají jako své – ve smyslu svého majetku, se kterým mohou libovolně zacházet. První s tímto postojem – občan je soukromým vlastnictvím vlády – otevřeně přišla Ukrajina. T. zv. KoZa s tím souhlasí, takže to asi bude v pořádku.

  1. Každá vláda považuje obċany a jejich životy za svůj majetek. Viz třeba cỉsařpánovo „Mým národům“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *