21 dubna, 2024

A zase je to bylo asi trochu jinak, aneb je třeba zabít pravdu hned v zárodku

Okamžitě po napadení dvou Ukrajinek, které prý s dětmi seděly jen tak na obrubníku u silnice a poklidně čekaly na příchod Luny či Perseidů, se rozjelo proukrajinské fanatické liberální peklo.

Nikdo neřešil, kdo je skutečně kdo, ani co se skutečně stalo. Stačila národnost a objektivita šla okamžitě stranou. Že tam byla spousta otazníků, nikdo neřešil. Viník byl předem jasný. Prý „vyvolávači nenávisti“ to byli. Ihned se vyrojily známé morální majáky, které by nejraději okamžitě pozavíraly všechny z Václaváků včetně Rajchla a Okamury. Kdybychom tu měli středověké mučení, nepochybuju, že by náměstí plná těch zaslepených proukrajinských fanatiků tleskala natahování názorové opozice na skřipec. Ti odvážnější by táhli gilotinu a ti největší patolízalové koše na useknuté hlavy.

Ten útok je samozřejmě odsouzeníhodný a měl by být řádně vyšetřen, jako každý útok. Ale o tom tenhle příspěvek být nemá. Má být o uplatnění kolektivní viny a kolektivního odsouzení na základě nepodložených a neúplných informací. Nepřipomíná vám to něco z nedávné minulosti? Můžete za všechno zlo světa, protože se považujete za vlastence! Protože jste a chcete být Češi a na České republice vám záleží víc, než na jakékoliv jiné republice. Včetně té modrožluté, jejíž vláda nám aktuálně vládne. Je potřeba vás umlčet, vytěsnit, liberálně zlikvidovat.

V té nedávné minulosti takhle s lidmi zacházeli ti největší a nejhorší bolševici. Pravda nikoho nezajímala. Pravda byla jen jedna. A máme to tu zpátky. Máme tu na Hradě komunistické rozvedčíky, máme tu komunistické vojenské prokurátory Stříže, máme tu komunistické soudce Flemry aspirující na nejvyšší funkce. Nikdo z nich si nic nepamatuje, nikdo z nich to morální dno neřeší. Asi šli jen tenkrát kolem.

A pravdoláskaři? Ti jim tleskají a už se asi klepou na to, jak se staré pořádky vrátí, a se všemi těmi realisticky uvažujícími lidmi, které nazývají posměšně flastenci, protože dehonestující nálepka je ideologický základ, po soudružsku zatočí.

Do takové doby, do takového morálního bahna nás naši představitelé zavedli. A já se vůbec nedivím, že tu byly popravy a falešná odsouzení v padesátých letech. Jsou to pořád ti samí lidé, pořád ty samé zvrácené charaktery a pořád ty samé metody. Jen se možná dneska jmenují trochu jinak.

96 thoughts on “A zase je to bylo asi trochu jinak, aneb je třeba zabít pravdu hned v zárodku

 1. Ono to asi opravdu bylo jinak než tvrdí ty dvě.
  Protože včera na Primě uvedli ve zprávách opakovaně, že jedna z žen se nacházela v autě údajného pachatele. Doslova uvedli, že „ji napadl ještě v autě, kde ji začal bít a roztrhl jí halenku“.

  Na ČT24 jedna z údajně zmlácených žen včera mluvila na kameru a na obličeji neměla ani stopu po hematomu, oděrce či jiném důkazu napadení.

  Jak se dostala „na obrubníku pokojně sedící“ žena do CIZÍHO auta?
  A co v něm pohledávala?

 2. Celou situaci šlo vyřešit úplatkem, nabídnout dámám další kalíšek samohonky či čehokoliv tvrdého ke konzumaci o několik metrů vedle.

   1. Jestli vona
    mu v jeho autě nekontrolovala doklady a jestli nemá v peněžence falešný bankovky, aby neměl někde problémy. Holt pro dobrotu na žebrotu, že áno.

     1. Pokud mne někdo tak brutálně napadne, nepůjdu mu brát klíčky, pokusím se odvalit nebo odlézt někam do většího bezpečí.

      1. A řvu o pomoc a hledám něco, čím bych útočníka praštil.
       Možná tam hledala hever nebo něco jiného na sebeobranu…

 3. Tady bude klíčové, jestli se prokáže, že se jich nejdřív zeptal, jestli jsou Ukrajinky a až potom je začal mlátit. Jinak trest zaslouží, istambulská úmluva neistambulská úmluva. Je otázkou, jak velký. Tak rok plus zaplatit zdravotní pojišťovně za léčbu a bábám za psychickou újmu a snížené společenské uplatnění( co s křivým nosem při šlapání chodníku) tak milionek, by byl dostatečný trest pro hulváta.
  A Laurenčíková už příští o nenávisti, tak to prokazování bude důležité.

 4. No, tak vidlák chce zblbnout yx článkama vo ničem aby se lidi, pardon, blboni z teho zbláznili.

  Nechápete, já vím.

  1. Mně je to jasné. Ukrajinky zpravidla nepijí, v Rusku, potažmo na Ukrajině je chlast doména pánů tvorstva.
   Protože ale Evropské uhniji baby v tomhle ohledu nijak nezaostávají, dámy se snažily o začlenění.
   Trochu to přehnaly, ono to chce určitý trénink. Takže se zrubaly, potřebovaly na chvíli zabavit děti.
   V tom uviděly vláček naložený na přívěsu. Vláček se jejich dětem moc líbil, tak dostaly nápad, že by kolotočář mohl ještě zařídit pár jízd pro jejich potomstvo.
   Kolotočář toho měl plné kopny, hlídat malé smrady, aby nevypadli z vláčku není legrace. Tudíž s nápadem nesouhlasil a když na něj dámy nepřestaly útočit, bouchly mu saze, čapnul nerva, jak by řekli naši romští bratři a sestry.
   Myslím, že takhle nějak to bylo.
   🤔

  2. Pohádka to je, má jasné dobro a zlo, nic mezi tím. Je zřejmé, kdo je kladný a kdo záporný hrdina. Přitom správně bychom měli počkat na výsledky vyšetřování.

    1. A jistě snily o krásném rodinném životě se svým pasákem, až mu svým tělemvydělají dostatek peněz.

     1. Zdravily sousedy, žily normálním rodinným životem, akorát 2 děti z předchozího vztahu měly v dětském domově ( sdělení sousedky té nedávno partnerem zabitého v Praze, co měla v 35 letech 21 letou též přizabitou dceru)

 5. Každopádně je to blbec, copak neví, že dnes když Ukrajinec vytasí nůž, je povinnost našince vytáhnout asi triko až ke krku, ať se mu líp bodá, jinak se dopouští předsudečné nenávisti? Kolotočář, no, ten bude mít IQ nejvýš jako prezident…

  Správný postup, když zjistil, jakou řečí ty dvě dámy šprechtí, byl zavolat Rakušanovy chlapce, ať si s tou šlamastykou nějak poradí oni. A nahrávat si tu komedii na mobil.

  1. Seděly na pankejtu nebo na jeho káže? Kdyby na pankejtu tak je mohl objet, , čert ví pressttuti zase perlí,
   KOli dostanou za řádek. Neví někdk

  2. V emhádé nekouřím, nehulákám, nepouštím ghettoblastr na plné koule, a vyhýbám se ožralým. Funguje to.

     1. Zdražení elektřiny a následně jízdného se již postarají, aby se všichni MHD vyhýbali. Jak ukazují výsledky zdražování pitné vody, omezení spotřeby má za následek další zdražování. Jenže v případě MHD lze najít jiný způsob dopravy, v případě vody je to složitější.

 6. Prosím nemohl by někdo té sveřepé (smazal jsem tupé) autorce vysvětlit, že se má s těmi nadpisy článků krotit. V diskuzi to bylo zmíněno snad stokrát a přesto tu každý den ta paní , fakt se omlouvám za surovost,, vyblije to samé…. “ Tohle je fakt alternativa, která koriguje své aktivity na základě zpětné vazby???

   1. Paní Marková píše i jinam. Nehledal jsem, ale už jsem o to jméno zakopnul i jinde, mám dojem, že na nějakém odkazu směrem k Pravém prostoru, ale nejen.

    Když se začtete do nadpisu tohoto článku, postřehnete jeden z fundamentálních problémů: práce kvapná – málo platná. Hle:
    zase je to bylo asi trochu jinak

    Autorka spěchala, jako by jí za patami hořelo, a ani si to po sobě nepřečetla. – Že je člověk stižen „autorskou slepotou“, to jest – čte to, co chtěl napsat, místo toho, co skutečně napsal, to se přihodí snadno a kdekomu. Mě spíš vadí, když autor vyprdne článek jak exkrement někam do křoví a ani se neohlédne. To je vůči textu (to jest – vůči vlastní práci) nedbalost par excelence a neúcta ke čtenáři zrovna tak.

    Druhá věc, která mně na psaní paní Markové vadí, je její záliba v bulvárním stylu. Volba témat je dobrá, se zaměřením bych celkem i souzněl. Ale ten bulvár, který z toho čouhá jak holá prdel z rozpáraných gatí, to fakt nepřekousnu. – Napsal bych k tomu i víc, ale myslím, že už bych radši ani neměl.

      1. Na jednom hradu asi všichni. Nejvyšší hradní pán, protože je to přesně jeho cílová skupina, a podřízení to čtou z patolízalství.

       1. Hlavně hradní pán si nesmí myslet, že je chytřejší než ostatní a dávat tu povýšenost najevo každým příspěvkem.

  1. a proč vy používáte nějaké věty či souvětí?
   napište prostě SMS , když vám dělá problém přečíst pár vět.
   Už jste někdy četl knihu o 250 stránkách?
   Ale přežil jste to, že jo?
   Fakt nemusí být všechno tak primitivní jako texty zpráv na čt24 nebo CNN prima fus

   1. Dnesni titulky vo morsky panne , ze se nekde vobjevila a Prigozin se taky zjevil ,po svy smrti nekde v Africe.
    Stekani na spatnej strom. Gestapo zase utoci na dlouhe titulky,
    nebo aspon jindy na gramatiku. Gestapo vetsinou nevi, co se mu nelibi.
    Slovenstina jim nevadi , je prijemna..radsi vic..
    Nevadi v jakemkoliv mnozstvi..Jako obvykle..
    Az potom se divi co se stane. A kam se podela cestina a nebo
    Ceska Republika, kdyz je najednou hyjeee , ceechiee, hyjee.
    Predtim zase Ceskoslovensko se lstive zamlcenym nemeckem.
    Nazev statu a spravnej od 1918 , Ceskonemeckoslovensko a treba jeste Rusinskomadarskopolsko a spravnej ,zase na zakryti na plany na totalni utopeni Cechu ,by tehdy masarykum neprosel..
    Neni tez chyba na autorce , ale tez na tech , kteri texty nekdy nekvalitni
    pousteji na verejnost a nevrati je autorum k prepracovani.
    Autorka neni schopna myslet..Na prvni pohled.
    Asi zase priklad , ze jedna sousedka na pavlaci mluvi vice nahlas a prekrici ostatni.
    To se pak uverejni a vydava za alternativu..Nebo tak.
    Nikdo si nevsima v ofensive na autorku ,
    ZE VYDAVA PRAVDU ZA SKUTECNOST.
    A ze nevi o cem pise. Pise o tom , ze nikdo nevi.
    „…ktere pry sedely“.. Ze stacila narodnost.Ze vinik byl predem jasny.
    Pro koho? Pro nejake vyrojene „majaky morality“ , zase autorce jde o pravdu s nejakymi majaky.. Utoci demagogii..Na zisk lacine popularity.
    Vo spouste otazniku. Clanek informuje , ze neinformuje.
    Zase nevime nic.Zadnu skoro fakta.
    Skutek ma byt radne vyresen , pozaduje , ale sama z kancelare neresi nic,
    to je pro takove vzdycky problem ,vyhlasi valku ,ale at ty jiny jdou do valky,
    a nevi autorka kdo ma skutek resit.
    Kdo ,radeji nejmenuje ,pozor ,opatrnosti nikdy nazbyva ,aby nenarazila.
    /Nebo Pluto oznamuje ze autorka blije a sam blije taky a nevi co/.
    Clanek zacina ,ze pry.
    Potom nasleduje V.Janous a cast jeho !! oznameni.
    Kdybychom meli stredoveke muceni a nasleduje fantasmagorie o muceni atd.
    Patolizalove by tahli..A liberalni likvidace. Co bylo za komunistu ….
    Uplatneni kolektivni viny,
    prazdnota klise , praznych frazi nacpavanych a nahazenych zase na jednu hromadu..
    Uz jsem o tom psal nedavno, s terminem „literatni negramotnost“, ti znaji abecedu, nauci je psat a cist,ale zaroven didakti ,akademikove a pedagogove maji za ukol,totalne blokovat a zablokovat samostatne ,individualni a nezavisle mysleni a zabijet je v zarodku v detech uz od 6let.
    Za kazdeho rezimu.
    Deti musi naucit ,neustalym opakovanim nazpamet a vedet celej zivot jaky je hlavni mesto v Habesi. Nic neni vice dulezitejsi…
    To je zbran teroru akademiku a ministerstva na deti.
    Vyroba neurotiku strachem. Nevis jaky i/y napsat ve slove bible, propadnes se do pekel pedagogickeho pekla na celej zivot ,znici ti zivot a budes mozna zametat ulice..
    Tady si ctete priklady nasledku te vyroby..
    Sami jste obeti, ale na jinych vam to vadi..

     1. Vysvetlete to vase „smeti“. Obsahove a polygraficke k tomu.
      Jen sirite nadavky jako neschopne a tupe prase , nechapete vubec nic.

   2. Povrchni posuzovani a rozplizlej , neadresnej pokus o bezcilnou kritiku ,
    nastenkove a burcujici
    „tvorby“ autorky , rozpatlane oboji ,/clanek a prispevek/ ,do obvyklych anonymne neznamych a mlhavych neurcitosti..

  2. Pluto napiste kdyz nejste tupej , co vam na dlouhych titulcich vadi.
   Mimo to ,ze jsou dlouhe a soucasti textu.
   Text clanku a kazdej je taky dlouhej.

   1. To si děláte legraci, ne ? Vysvětlovalo se to u všech jejích článků s podobnými titulky, nechcete si to raději najít než komandovat druhé ?

     1. Nadpis clanku strucne informuje o obsahu clanku.
      Potom si kazdy muze rozhodnout, zvolit bez muceni ,
      zda clanek si precte a nebo neprecte.
      To vadi.
      Mozna pozadujou , aby nadpis clanku byl kratky.
      Napriklad s kratkym titulkem .
      Hovno.
      Text potom informuje a pojednava, aby kazdej sel doprdele ,
      rovnou za tim hovnem.
      Kazdej by s tim souhlasil a s uspokojenim..? Urcite !
      Kratkej nadpis. Velmi dobre. Spravne .

  1. To je novinka. To samé dobře vědí i domácí podnikatelé. Moc razítek, šikana , tempo skomírajícího hlemýždě.

   1. Podnikatelé domácí i zahraniční jsou motivováni na zisk po odečtení všech nákladů, včetně chyb.
    Státní a komunální úředník je motivován tím, neudělat chybu. Nejméně chyb udělá, když toho co nejméně rozhodne, nebo má vše posvěceno dobrozdáními dalších expertů. Proto se všechno tolik táhne a výsledkem je jen nárůst byrokracie a požadavků.
    Rozpor ve společnosti je to zcela zásadní a ovlivňuje fungování socialismu i kapitalismu.
    Čistý kapitalismus je ale k nežití, jde o obdobu vysoce efektivní kolonie mravenců. Čistý socialismus zase dojede na flákání několika jedinců, na které makají ostatní. Když jich začne být mnoho, všichni raději hodí nohy na stůl. Klíčem je kombinace obojího, a aby populace, která do státní kasy finance přináší, dokázala ufinancovat ty, kdo ze státní kasy čerpají. Tedy úředníky, státní zaměstnance, zaměstnance navázané na státní zakázky, a zloděje financí ze státního rozpočtu. Těch, kdo ze státní kasy nyní čerpají, je příliš mnoho proti těm, kdo do státní kasy přispívají. Systém kolabuje ve své příjmové stránce. Bez ořezání výdajů a zjednodušení podmínek pro ty, kdo do státní kasy přispívají, systém financování ČR jednou dojde do hořkého konce. Pravděpodobně přijde muslim, vyhlásí zakát 10% nebo 5% nebo 2,5% dle kategorie, džizju z hlavy pro nevěřící, a tím je financování jasné a neměnné na věky věkův. Tak nějak to bylo, když přišli Germáni k Římu, zrušili všechny císařské vyhlášky a zavedli daň podle půdy.

  2. Tem titulek je poněkud zavádějící, měla to investice za téměř miliardu. Další podkopání ekonomiky tohoto státu, za nějž lze poděkovat hlupákům typu Vystrčerčil a MPA.

   1. …“zabit pravdu“.., je blbost , jde tady o skutecnost
    a tedy o pravdivy popis a informaci o tom, co se ve skutecnosti stalo.
    Potom. Zaroven vylouceni toho , co se nestalo a stat nemohlo.
    Tedy zase jde o priklad zurnalistiky a jeji zneuziti , zadny pravdivy vycet skutku , kdo co udelal a neudelal a co vsechno.
    To se dnes bezne nahrazuje zvejkackovou masturbaci grafomanie..
    Opilecke ,zmamene blaboleni ..Na zakryti deformaci , rozpatlavanim skutecnosti a faktu./Necist,srolovat/.

    Muzeme najit podobnosti /metaforu/, v Bludisti, zkrivenych zrcadel ,
    na Petrine..
    Kazdy kdo vstoupi , je obklopen zrcadly a kazdy jeho pohyb a krok dopredu nebo v kazdem smeru.. …
    Vytvari jen dalsi visualni zkriveni a groteskni deformaci vsemi zrcadly,
    /jejich odrazu/, na vsechny pritomne ..
    Vede zase do dalsi karikatury a do dalsiho zfalsovani reality a skutecnosti.
    A falesneho visualniho odrazu z tech zrcadel zpet ocima ,
    do vedomi kazdeho.
    Z Bludiste neni cesta ven ,pro zdeformovane obeti cely zivot neustale hypnotizovanych do bezmoci , nekonecna pasova vyroba obeti ,
    moci pedagogu, zameru a ukolu jim ulozenych .
    Nevi si nikdy rady, maji ty vedomosti z matky moudrosti neustaleho
    opakovani, to je jedine co vi…Naucene nejen nepomaha.
    Naopak vede rovnou do zkazy a chaosu.
    Visualni deformace zrcadel bludiste zcela odpovidaji,
    vnucenym mentalnim deformacim u vetsiny.
    Stejne jako dnes..

  3. nepamatujete si, co se strhlo, kdyz Kellner dal Karlove uinverzite 10 milionu?
   Pry cinske spinave penize..
   Dalsi jeceli, jak je to smesne malo…
   Talze si to Kellner nakonec vzal zpatky.

   A to pisu, jako nekdo, kdo vi, kde ajak a pres koho prisel Kellner k penezum. A proto jsem Kellnera nemel nikdy rad.

 7. Je to hrozné, kam naše společnost dospěla. Tolik nenávisti mezi lidmi a to třeba jenom za opačný názor v diskuzi!

  1. Přitom stačilo něco přes rok dělat to co zaručeně rozloží společnost. Poplivaná Ukrajinská holčička (hanba tomu kdo to udělal) má nesouměřitelně více zastání a pozornosti než brutálně zmlácené a málem zabité české děvce.

   Dá se očekávat že ten násilník co zmlátil dvě ženy (a jeho motiv neznáme) dopadne hůř, než ten nedávno propuštěný Ukrajinec po jehož potyčce zůstal jím usmrcený člověk. Kéž bych se pletl. Je možné, že ty případy mají pozadí, které takový postup vysvětlují a ospravedlňují. Ale pak by to mělo být ze strany státu a policie vše vysvětleno a zveřejněno.

   Pokud je cílem vlády vyvolat třenice a nepokoje, tak to dělají správně a přesně to co dělají k tomu bohužel povede. Jsou to sice prokázaná banda neschopů (ceny energií, inflace …) ale co když to dělají schválně? Pár excesů co pak rozmáznou média a za potlesku celé Prahy (a Brna) pak zavedou nějakou plošnou represi.

     1. To byl přece Duch Kyjeva, o tom jste nic neslyšeli? Podle nepřísnějších anglických pravidel má na kontě 1547 sestřelů rusských litaků, k tomu 200 nesestřelitelných Kinžálů
      (tady je odkaz na jeho sbírku https://aukro.cz/rusky-kinzal-m-1907-savle-dyka-7010244404),
      ostatních balistických raket nepočítaně (čísla jsem jsi jako začínající pisatel mainstreamu samozřejmě vycucal z prstu). Slama u kravina.

  1. Re: Zvrabel

   1/ svoje děcka ani vnuky na kolotoče nepouštím
   2/ každá akce vyvolává reakci. V Gorlistánu takovou, že pokud dotyčný IHNED nepráskne do bot, je navštíven tzv. uvítacím výborem a je mu fyzicky vysvětleno, jak se má chovat příště, pokud se ještě nějaké příště vůbec kdy koná. Je to nejefektivnější metoda, jak dosáhnout vzájemného souladu.
   Pokud netušíte, která bije, najděte si v archivu, jak naložili zdejší „člověci“ se soudruhy, kteří je přijeli očkovat proti kovidu.

   1. V pripade svetskych , jde zase o kastu nadrazenych…A vsude chranenych.
    Jedna se od 48 , o tajnou mezinarodni narizenou a velmi prehanenou toleranci , vlad a uradu ,
    nesmeli byt diskriminovani napr. spravedlivymi tresty za poruseni zakonu ,
    v takovem pripade spravedlive spravedlnosti a vymery trestu ,
    neco takoveho bylo posuzovano vsemi vladami jako automaticky
    a samozrejmy rasismu.
    A jeste persekuce v jejich pripade.
    Instrukce byly jasne , povoleni vsech cinnosti a poskytovani vsech vyhod ,
    vo kterych se Cechum casto ani nesnilo v CSR.
    Napr. volne cestovani vsude po Evrope ,neplaceni dani ,
    pasovani lidi na zapad a vyrobku do republiky a znasilnovani, okamzite pridelovani bytu v bytove krizi
    kradeze ,nasili …Je zase tezke najit v jejich pripade neco ,co by nesmeli..
    A kdyz pozadali ,vsechno ihned od uradu nedostali.
    Samkova, kdyby chtela urcite by neco o tom dokonce vedela..

 8. z druhe strany – pravda bude asi nejak uprostred (metafora, chraneny zivocich spasa chranenou rostlinu a zobani je pro vsechny malo)

  „Zdeněk balil dětský vláček, který se složí a pak se nakládá na vozík. Vzal auto a jel pro něj. Na vozíku ale seděly Ukrajinky, byly opilé a odmítaly vstát a odejít. Měly víc konfliktů na pouti, ani na ostatní atrakce je už nikdo z kolegů nechtěl pouštět. Místo aby vstaly a on mohl vlek zapřáhnout, tak začaly nadávat. Jak to dopadlo, nechápeme,

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Opile-na-poutovem-voziku-odmitaly-odejit-Napadene-Ukrajinky-Nova-verze-741870

 9. To, že je kolotočář oficiálně obviněn jen za výtržnost a ublížení a ne za nenávist svědčí o mnohém.

  1. Jde o realizaci zameru a planu vladami provadene masive emigrace.
   Uprchlici vi jak si maji pocinat a co mohou vsechno /vsechno/, beztrestne
   spachat na mistnich…
   Ve skutecnosti uz jsem o tom napsal, jde o dve okupace .
   Okupaci vlady a okupaci na nas pozvanych uprchliku.

   Na strane druhe, zeny se opravdu nemlati , ani ty opile.
   Jde zrejme v zakladu o problem netrpelivosti a priklad reseni problemu s pouzitim
   nasili ,ktere dotycny spachal , bez nejakeho, opravdu duleziteho duvodu.
   Dotycny jen spechal? Jestlize dostane flastr, necivilizovanej barbar je na vine.
   Zeny ani opile se opravdu nemlati..
   Pavlacova hysterie a reakce ponekud zbesila , ukvapene vykolejena ,
   demagogicke autorky, taky nepomuze.
   Jedno je tady jisty.
   Jde o zrejmou snahu hystericke drbny podnecovat a vyvolat nejake dalsi ,
   treba i nasilne reakce ….

   1. Třeba kolotočář spěchal přejet na další štaci a každé zdržení mu jen ukrádalo čas na spánek. Nechci soudit, nebyl jsem tam, ale jen ukazuji jiný úhel pohledu.
    Co se týká imigrace, jsme součástí velké myšlenky pomocí tavicího kotle národů, do kterého se přidávají ingredience různých poměrů cizích národností a kultur, aby vznikla jednota Evropy v různosti jednoho velkého evropského národa. Jen kuchaři neumí vařit a ingredience přidávají v obrovských dávkách. Výsledek je nepoživatelný pro všechny strávníky.

 10. A já jednak nevím, jak se to semlelo a jednak nevím, o čem ten článek je.
  O politice, nebo nenávisti nebo spravedlnosti…
  A velikost písmen není podstatná pro správnost názoru. Na mě působí spíše naopak.

    1. ano? tak v čem je problém?
     měla ten printscreen autorka v obrázkovým editoru překreslit na nějaký blechy, abyste se necejtil tlačenej?

     1. Necítím se utiskovaný, jenom mám jiné výtvarné cítění. Ale jak tak čtu diskuzi, je to marné, je to marné, je to marné. Mohl jsem si tu poznámku opravdu odpustit.
      Nenechte cloumat svým majestátem [;>))

      1. Aspoň že tady někdo napsal, že článek je o lejnu. Nikdo neví co se tam stalo.
       Ten článek je opravdu dobrý jenom k dalšímu nas@ání lidí. Patrně dvě ženské vypily víc než měly , a jednomu unavenému kolotočář po šichtě bouchly saze. Shodou okolností šlo o Ukrajinky, tak se z toho dělá aféra.
       Kocourku, díky!
       😻

  1. SK nevi, ale musi rajtovat … A musi informovat kazdeho ,ze …
   Nevi , dokonce jde o pripad dvojnasobneho nevedeni.
   Jednak, taky dvakrat. Tedy.
   Double of double negativity. Grotesque curiosity of…
   Dvakrat zdvojnasobenyho nevedeni..

 11. Já si pořád představuji jak vyvolaná nenávist vytvořila situaci kdy chlap sedne do auta a zataví u každé odpočívající?osoby a ptá se na původ, kolikrát se musel zeptat než mohl uplatnit svou nenávist nebo to bylo individualizováno na konkrétní osobu?
  Situace nějaká divná.

  1. Ten chlap si chtěl jen odvézt vozík, na kterém ty ženy, prý opilé, seděly. A údajně mu nadávaly, tak si to vyřešil po svém. To je výklad druhé strany. Kde je pravda, nechť vyřeší soud. Doufám, že spravedlivě.

   1. Re: HvW

    Soud a spravedlivě?
    Právo jako soubor paragrafů a spravedlnost?
    Vy jste měl na své vlastní hlavě nějaký těžký úraz, anebo jste se takto postižen už narodil?

      1. Po pravdě řečeno, původně jsem to „t“ chtěl dát do závorky, ale fungovalo to stejně i bez ní.
       Pokud jde o otisky, jistě tam byly i jiné.

       1. A myslíte, že budou snímat otisky prstů na vozíku? K soudu si přijdou obě strany pro rozsudek, a když budou mít štěstí, i pro spravedlnost.

   2. Jedno je jisty , v pripade , ze na voziku by sedeli dva hromotluci, /nadavajici ,nebo ne , strizlivi a nebo opili/, dotycnej by nasel jiste uplne jine reseni,
    jeho problemu. Asi ,urcite daleko vic, civilizovane trpelivosti..

 12. Ak niekto sedí len tak na obrubníku nemám dôvod na neho zautočiť. Jedine, že to bolo nejako hentak inak a bol som vyprovokovaný 🙁

  1. Re: tzr

   Pravda je věc velmi ošemetná. Znám jednu paní, která pumpuje z pojišťovny peníze už pátám rokem, protože si při dopravní nehodě narazila koleno.
   Podotýkám, že tato osoba vystoupila po nehodě z dopravního prostředku sama.

   To jen tak na okraj. Lokalitu Plasy znám a moc se mi tam líbí. Nicméně to je asi tak všecko, co k tomu mohu dodat.

   Pak je ovšem otázkou, jestli OPRAVDU nebylo všechno trochu jinak.

   Jen tak pro ilustraci, dostal jsem se do konfliktu s podnapilým sousedem. Už jsem to tom tady psal.
   Když mne soused dostal na zem a chystal se mi z xichtu udělat fašírku, podařilo se mi ho sejmout z lehu a přilehnout ho. V tu chvíli se zjevila jeho soudružka družka a vcelku bezpečně mne z něj úchopem za bundu nadzvednula tak, že soused mohl zpátky na nohy. Moje situace byla jasná – dva kusy už ze mne tu fašírku nadělají. Takže zatímco mne soused obíhal, poslal jsem sličnou dámu na zem.
   V tu ránu jsem měl problém, protože jsem mlátil pěstí chudáčka slabou a bezbrannou ženu (v pohodě mne zvedla na tzv. mrtvý tah).
   K soudu to nešlo jen proto, že se k tomu nachomýtl jeden chodec, kterého při incidentu zastavila moje manželka a žádala jej o pomoc. Chodec pro jistotu prchnul, nicméně manželka jej znala a on byl ochoten následně vypovědět, co viděl.

   1. Když jsme ještě měli hospodu Na Kostelci, struhnul Brunek vrchní takovou facku, že se proletěla nad stoly. Chtěla ho okrást.

    1. Re: Ládik!!!

     Život je krutý a nespravedlivý.

     To pravili vrchnímu v hotelu Bullawa, na rynku v Gorolistánu.
     Následně byl soudruh vrchní projit oknem. Zavřeným, pochopitelně.

     Předtím totiž přinesl kunčaftovi osolenou kávu. Osolení vzniklo tak, že kunčaft vysypal půl solničky do lógru již vypité kávy a zamíchal to. Na to se ještě soudruh pokusil podruhé zkasovat jiného kunčafta, který předstíral spánek, jsa opřen hlavou o stůl. nespal a čekal, protože zjistil, že jeho pobyty v této osvěžovně jsou poněkud předraženy. Při číhání si ivěřil, že soudruh kasoval některé opilce i třikrát za jeden večer.

     Stane se…

 13. Mnojo,zmrdi,co se zaklínají tolerancí,nevědí,co to je.Co bojují proti nenávisti,sami ji nechávají bujet.A ti,kteří popírají kolektivní viny,sami je uplatňují.Tož tak.

  1. jsou dvě kolektivní viny. jednak ta, kterou uplatňujou naši nepřátelé, bezpochyby, třeba když se nepohodnou s nějakejma opilcema, a tu je třeba vymýtit ohněm a mečem, přece od čeho jsme si tam jinak instalovali toho prokurátora?
   a pak je ta naše, kdy kvůli jednomu individuálnímu nepohodnutí spláchneme všechny, kdo nejsou ostentativně fanaticky na naší straně, a to je ta správná, co slouží Dobrý věci a proto je sama Dobrá.
   co je na tom k nepochopení?
   jsou to *progresivní liberálové*, to samo už je docela rozvětvená skupina diagnóz. ten double-, triple- i quadruplethink jim jde úplně automaticky a bez přemejšlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *