18 července, 2024

Znásilnění Evropy americkým býkem

Článek od Pepe Escóbara, nezávislého brazilského žurnalisty:

„Vždy můžeme snít o tom, že po Ariadnině niti bychom se mohli, možná, vymanit ze současného, žhnoucího geopolitického labyrintu použitím nesmírně přeceňované komodity: logiky.

Ale při rušení všeho předešlého v rámci cancel culture zrušil Západ také logiku.

Když jsme na pochybách, můžeme se alespoň vrátit k základním mýtům.

Vraťme se tedy ke zrodu Západu v Evropě.

Legenda nám vypráví, že jednoho krásného dne Zeus náhodou upřel své oko na krásnou dívku s velkýma, jasnýma očima, dceru z thalassokratické civilizace v Levantě: Európu.

O chvíli později se na neposkvrněné pláži na fénickém pobřeží objevil mimořádný bílý býk. Európa se zaujatě přiblížila a začala býka laskat; samozřejmě, to byl Zeus v přestrojení. Býk řádně „anektoval“ Európu a vrhl se do moře.

Zeus měl s Európou tři syny – a zanechal jí kopí, které nikdy neminulo svůj cíl. Jeden z těchto synů,

jak všichni víme, byl Minos, který postavil labyrint.

Ale především to, co nás legenda naučila, bylo, že Západ se zrodil z dívky – Europy – která přišla z Východu.

Vstupte do toxické Medúzy

Nyní narážíme na špinavou Medúzu, která manévruje svými jedovatými chapadly v Bruselu a pomocí sebeoslavného atlantického festivalu chválí šéfa japonské vlády za podporu neonacistického gangu v Kyjevě a boj proti Rusku.

Toto byla preambule jazykového obratu z pekla: „Rusko hrozí, že znovu použije jaderné zbraně“. Tím bylo Rusko implicitně obviněno z jaderného bombardování Hirošimy, ačkoli celá planeta ví, kdo to udělal.

Ohromující lhaní je standardní modus operandi Medúzy, překvapivější je však to, že tyto akcie evropského obchodu s brakem jsou plně normalizovány. A samozřejmě vesele přijaty neokolonií Země vycházejícího slunce.

Takto se nyní vyučuje dějepis na „elitních“ univerzitách po celém kolektivním Západě. A to je také důvod, proč Rusko rezignovalo na hledání byť jen minimálně kvalifikovaných partnerů napříč tímto Západem.

A je to horší a horší. Takové emanace z kulturní bažiny mají reprezentovat „Evropu“. Jsme na světelné roky daleko od zesnulého velkého Gianniho Vatima – jednoho z posledních impozantních evropských intelektů, který navrhl několik nuancí chápání politiky jako formy konsensu, který komunity poskytují v rámci historických a kulturních horizontů.

Zneužívání Evropy je nekonečné. V geoekonomii klesá německý průmyslový export, který byl klíčovým faktorem jeho kladné platební bilance. Německo a různé země EU jsou nyní závislé na velmi drahém americkém LNG.

Zotročená EU byla donucena americkým „spojencem“ jednoduše se vzdát ruského trhu pro export vlastních aut i dalšího zboží, kterým platila za levné dovozy energie. Během několika měsíců se vyvážený obchod směrem na Východ změnil na deficitní obchod s Hegemonem.

To je klíčový odkaz taktického vítězství, které Hegemon získal bombovým atentátem na Nord Streamu 1 a 2 – přesně před rokem.

Zdroje Seymoura Hershe v americkém Deep State odhalily, kdo to udělal. Většina světa s IQ nad pokojovou teplotou ví, kdo to udělal – a kdo to objednal. A současným neoconům ovládajícím americkou zahraniční politiku to klidně projde.

Bombový útok na Nord Stream bylo remixované Znásilnění Európy – nyní v podání amerického býka.

Jak popsal nepostradatelný Michael Hudson, domácí rozpočty Německa a dalších zemí EU/NATO jsou již v deficitním území – s přidanou „pobídkou“ nepřetržité militarizace EU.

To si „vynutí škrty v domácích vládních programech – Německo a jeho sousedé v NATO se posouvají do postindustriální deprese, v níž rodiny a podniky potřebují dotace na pokrytí rostoucích nákladů na vytápění a energii a pojištění v nezaměstnanosti“.

Navíc euro bude nadále klesat vůči americkému dolaru a může brzy klesnout na 90 centů nebo níže.

Závěr profesora Hudsona je strohý: „Takže to, co se zdálo být válkou USA/NATO proti Rusku na Ukrajině, bylo ohromujícím vojenským vítězstvím USA, které uzamklo evropské členy NATO na oběžné dráze USA a zablokovalo jejich plán obrátit se na východ do Ruska a Číny pro obchod a investice.“

Užijte si „laboratoř vojenských inovací“

Mezitím Hegemon zabíjí – doslova – svou zástupnou válkou na Ukrajině.

Základní poznatky: více než polovinu agro-Ukrajiny koupené za babku nyní vlastní Monsanto, Cargill a Dupont, které těží z prostředí zkorumpovanějšího než v jakékoli jiné zemi na světě.

Semena Ukrajiny byla zničena: Monsanto nyní provozuje celou GMO raketu. Ukrajinské cereálie mířící do znásilněné Evropy mají plnou kontrolu nad zemědělským a potravinářským trhem EU.

Na vojenské frontě americká zbrojní matrice a její satelity nadále nesmírně profitují z toho, co je ve skutečnosti praním špinavých peněz z veřejných prostředků. Ukrajina se v současní době stala:

Hřbitovem pro zastaralé zbraně díky potřebě je recyklovat.

Privilegovanou „laboratoří pro vojenské inovace“ (jako dříve Afghánistán a Irák) – jak přiznala dvojka Pentagonu Mara Carlinová na Univerzitě Ronalda Reagana.

Výstavní místností pro globální exporty (no, tanky Abrams, které se chystají spálit Rusové, se nekvalifikují jako silný obchodní úspěch).

Na energetické frontě je to všechno o znovu Nord Streamu. Remixované Znásilnění Európy přichází s dodatečnými finančními býky BlackRocku, Vanguardu a State Street, kteří zcela kontrolují spotový trh se vším, co chce EU koupit, s cenami občas 20krát vyššími než dříve.

Toto je jen krátká verze toho, o čem „pomoc Ukrajině“ ve skutečnosti je.

A stále přicházejí nové „Wunderwaffen“: F16 jsou další v řadě.

Andrej Martjanov vše shrnul stručně: „Spojený Západ ve válce selhal“. Stejně jako v případě NATO přijde vesmírné ponížení. A to přichází s – možnou pointou – pro kterou samozřejmě nelze mít přímé potvrzení v kuloárech moci v Moskvě: „Rusové to plánovali, jen nemohli předvídat, že se Západ tak rychle sebezničí“.

Je pevně stanoveno, že ve strategii Kremlu je konečným cílem demilitarizace a rozbití NATO. Dostáváme se tam, pomalu, ale jistě. Již se prokázalo, že sériové znásilnění Evropy americkým býkem ji totálně zlomilo – fyzicky, ekonomicky, kulturně i psychicky.

19 thoughts on “Znásilnění Evropy americkým býkem

 1. No, zrovna tenhle Pepé.
  Sem jednou sháněl nějaké rozumbrady a našel sem stránku gde sou fšichni vylepení jako kluci z plakátu.
  Z tama taháj rozumy i Zvědavec a nechává si je platit a gdyž je potřeba každej si tam šáhne, jako vy. Ti sou šichni pěkně uzený a sterilně vychovaní. Už hodně let si tam píšou svoje rozumy a eště nigdo je kvůli předsudečné nenávisti neodpálil. Sou to prostě stálice alternativního nebe, pro ALTernativní blboně, keří z teho žijou, studnice moudrostí. Tak asi tak

  1. Při svý moudrosti přidej vlastní pravdu, ať nezůstaneš jen u toho sebeukájení, u keců o blbononích a blbosti jiných.

   1. Mnogo ljet tamu nazad, asi víc než deset o nich vím. To je taková stránka, gde z každé kolonie píše nějakej PROzaplacenej či zadarmodrahej myslitel, kerý přebírá kravská lejna od kobylinců. Je tam teho fakt nasráno.

    A ani jedenoho nenapadlo za ty roky se zmínit o volbách potřeb, což ofšem ani u nás, gde si fšichni myslí jak sou intedligentní, eště nedopadlo na tu správnou národoveckou půdu, dělenou na podíly mezi každého našeho synka a dcérku. Každej zatím hltá ty rozumy a čeká na úroky v harpagondechujcké bance, nebo zpronevěřené dividendy z ukradených podniků.

 2. Plyn syčí, voda teče, žárovky svítí. Prarodiče a rodiče sypou. Sociální sítě stále skvěle dostupné.V Praze se stále, stále žije blaze. Veřejnoprávní média si úplně v klidu jedou svou propagandu bez špetky sebereflexe.
  Neříkám, že ke změně je nakročeno, ale je daleko- Zatím jsme ve fázi, kdy pád galaktické říše vidí jen Hari Seldon.

  1. Ano, říše se musí napřed úplně rozpadnout a pak může vzniknout nová.
   Pokud se ten pád přibrzdí, bude trvat jen déle a bude bolestnější.

  2. Tady zas harasi nekomu to prevzdelavani v hlave , bejci jako Blinken, Biden a general Milley ,uprchlici z Afganistanu zase zabejcili. Jeden si nevybere.

 3. Ten obrat s IQ a pokojovou teplotou se mi svého času líbil. Je to jediný případ, kdy pokládám Fahrenheitovu teplotní stupnici za opodstatněnou.

 4. „Základní poznatky: více než polovinu agro-Ukrajiny koupené za babku nyní vlastní Monsanto, Cargill a Dupont, které těží z prostředí zkorumpovanějšího než v jakékoli jiné zemi na světě.“

  Opravdu, paní Kunšteková?
  Anebo je to fake?

  “ Od 1. července 2021 vstoupila v platnost reforma ukrajinského zákona o půdě, podle níž je prodej zemědělské půdy zahraničním osobám a společnostem zakázán.“

  Tři společnosti zmíněné v příspěvcích na sociálních sítích agentuře AFP popřely, že by na Ukrajině koupily nebo vlastnily půdu. Mluvčí americké zemědělské společnosti Cargill v e-mailu zaslaném agentuře AFP 17. srpna 2022 uvedla, že Cargill na Ukrajině nevlastní ani nepronajímá zemědělskou půdu. Mluvčí americké chemické společnosti DuPont také agentuře AFP 17. srpna 2022 sdělil, že DuPont na Ukrajině žádnou půdu nevlastní. V příspěvcích zmíněný americký výrobce osiv Monsanto byl v roce 2018 převzat německou farmaceutickou a chemickou společností Bayer. Utz Klages, mluvčí oddělení výzkumu plodin společnosti Bayer, v e-mailu zaslaném agentuře AFP dne 17. srpna 2022 napsal: „Společnost Bayer nevlastní na Ukrajině žádnou zemědělskou půdu. K dnešnímu dni nemají ‚cizinci‘ nebo zahraniční společnosti možnost získat na Ukrajině zemědělskou půdu.”

  1. Co takhle?
   Chazazariát Banderastán je upsán košer banksterům. Představte si pod tím Black Rock, který ovládá i I.G.Farben/Monsanto/Bayer a je zašmodrchaný s DuPont i Cargill.

   Pachatelé války, majitelé BlackRock neválćí za demokracii okrajinkých rolníků, ale za růst své moci. K tomu jim nedopomáhá býk Zeus, ale chobotnice Adonaj/Jahve/Alláh. Lži, lsti, násilí, lichva, podvody a podobné vyvolené vlastnosti.

  2. Je to na to spolehnutí, že je něco zakázáno? Od roku 2014 stojí na UA revoluční síla a libovůle vlády výš než ústava a zákony. Pokud by prozápadní skupiny dodržovali ústavu, nemohl by Majdan vyhrát ihned bez čekání na vyjednané předčasné volby. Byli aspoň teoreticky zákony omezování i oligarchové a to jim nevadilo, aby neměli tři občanství současně.

 5. Preambule jazykového obratu z pekla:
  „Rusko hrozí, že znovu použije jaderné zbraně“. Toto pronesla Ursula von Layen. Tím bylo Rusko implicitně obviněno z jaderného bombardování Hirošimy, ačkoli celá planeta ví, kdo to udělal. Mladí už to ale neví jistě. Každá lež něco v prostoru zanechává. Nakonec se z toho něco stane polopravda posléze přijímaná jako pravda. To je celý systém libtardů. Jedno slovo „Znovu“.

  1. To je vyjádření jako z příručky „Jak ovlivňovat veřejné mínění“. KoZa, tím nemyslím jen Uršulu, se dostala do slepé uličky, když musí používat takové podpásové údery.
   Problém je v tom, že pro KoZa již není dobré řešení. Katastrofa se nedá zastavit. Valí se to ze všech stran. Potěšující je snad jen to, že Florida a Kalifornie to nejistí.

 6. Naco tento vykrik do tmy ?? Dovolim si odcitovat vyrok S.J. Leca : „Hrozi nam zaplava slov ! Najde se novy Noe, ktery zachrani po páru z kazdeho literarniho druhu ?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *