22 června, 2024

Vracíme se do středověku, Češi budou bez zubů. Tedy minimálně ti chudší. Díky novele zákona o veřejném zdravotním pojištění.

To, že ve zdravotnictví docházejí peníze, je evidentní. Ony teda docházejí všude, protože se rozfrncají za nesmysly typu Green deal. Ale nikde to není tak zásadní, jako právě zde.

Mimochodem všechno souvisí se vším a za to, že už nebudete moci mít dostupné almalgámové poděkujte za a) stupidnímu nařízení EU o to, že se nesmí používat kvůli emisím, které vznikají při kremaci zemřelých, za b) našim europoslancům včele se Sašou Vondrou, který naše zuby prohandloval za zmírnění Euro7, a c) všem našim poslancům, kteří to zde schválili a prosadili. Díky holky a kluci, až se zase budete se svými statisícovými platy z našich daní stupidně „tlemit“ lidem, že nemají zuby, je to i vaše vina.

Amalgám nebude povolený a bílé plomby nebude pojišťovna platit. Vaše právo na bezplatnou zdravotní péči dostává na frak. Nezpochybňuji, že za mnohé kazy si mohou lidé sami svou nedůsledností a špatnou péčí o chrup. Ale to kuřáci taky a nikdo je rakoviny plic platit nenutí. Zatím.

Prázdná místa v ústech bude mít až pětina lidí, prohlašují stomatologové. Podle této novely se totiž z bílých plomb bude hradit jen 40% a to navíc jen té dětské. Takže abyste nezemřeli na otravu po kazu, zubař vám zub raději vyrve. To bude zdarma. V chudších regionech, kde si lidé víc než amalgámovou plombu dovolit nemohou, to bude mazec. Maminky samoživitelky taky budou asi bezzubé, když teˇm mají mnohé stěží na energie a na jídlo pro sebe a své děti. O jeho kvalitě radši ani nemluvím, naše dokonalá vláda nám byla schopná zdanit i kojeneckou vodu.

Průměrná cena jedné plomby se totiž podle něj u dospělého pacienta pohybuje kolem 1500 až 1700 korun. Co na tom, že ministerstvo zdravotnictví přitom Unii původně slíbilo, že lidem plomby zaplatí. Zajímavé, jak každou pitomost respektovat musíme, ale toto ne.

Pojišťovna se sice může rozhodnout, že vám plomby zaplatí, ale podmíní si to prý dostatečnou prevencí. Myslíte, že zubů? Nikoliv. Podmínit to může čímkoli, třeba i očkováním. Takové malé vydírání, že? Ale platit do systému samozřejmě musíte.

Co říci závěrem? Tato pětihnusí smečka aktuálně ohrožuje zdraví a životy svých obyvatel na úkor ideologií a obyvatel cizích zemí. Zcela pošlapala článek 31 Listiny základních práv a svobod, kdy každý má právo na ochranu zdraví a občané mají na základě veřejného pojištění právo na bezplatnou zdravotní péči a zdravotní pomůcky za podmínek, které stanoví zákon. Nemohou vám prostě uříznout ruku jen proto, že máte zánět v nehtu. A to přesně chtějí u zubů dělat nyní.

Díky ní se vracíme o dvě stě let zpátky, budeme národ bezzubých a kováři nechť opráší kleště. Je to odporné, je to nemorální, je to pětikoalice.

98 thoughts on “Vracíme se do středověku, Češi budou bez zubů. Tedy minimálně ti chudší. Díky novele zákona o veřejném zdravotním pojištění.

 1. Ono nejde vůbec jen o zuby. Jde o jejich kompletní snahu zničit, rozvrátit zdravotní systém. Další pokus těch zm.dů je ve snaze nehradit úrazy. Takže, když si dítě při hře zlomí ruku, zruinuje to a uvrhne do exekucí celou rodinu. Vše co „ministr zdravotnictví“ dělá, je jen plnění rozkazu pasáků -zavést platby na dřevo ve zdravotnictví, ala amerika. Do zdravotnictví jdou obrovské prachy a oni ty prachy musí začít vyvádět svým pasákům na západ. Tato západem dosazená „vláda“ má za úkol rozvrátit všechny systémy v naší zemi – od zdravotního, školského, důchodového po sociální.

 2. Je fakt, že zubařina je u nás první a ne poslední vlaštovkou reálného kapitalismu. Ač pojištěni, cálujeme hvězdné částky a na výběr moc není, spíš nad námi visí klatba ztráty „svého“ zubaře bez šance někam se i za velké prachy upíchnout. „Nové pacienty nebereme“.
  Z pojištění čerpám jen preventivní prohlídky a resekce. Pokud chci něco jiného, je to bratru za pár jednotek až pár stovek tisíc. Opravdu jsme se dočkali stavu, kdy se podle kapsy musíme rozhodovat mezi klapačkami a něčím jiným.
  Zubař už většinou dělá jen základní věci, na hygienu, jak to bejvávalo, už nešáhne, má na to svoje lidi a zase vás to skoro tisícovku co půl roku. A bez toho vás její veličenstvo nevezme ani na preventivku. Na trhání vás pošle jinam, protože je to dost práce a možné komplikace. Můstek? Korunka? Pošle vás jinam a za tržní cenu.
  Když jsem přišel touto péčí postupně o všechny stoličky, špitl jsem prosbu o radu, že čím jako mám kousat a co by šlo. Zase mne poslali jinam. Dopřál jsem si pár implantátů, jeden kousek bratru za 40 litrů. A zase jsme u toho: optimum by bylo 6, minimum 3, kompromis 5 kousků. Milý paciente, vyber si.
  Jo a důchod beru okolo dvacítky.

  1. Zubařina je skvělý obor. Zuby sviňsky bolí, takže pacoš-zákazník je motivován. Ale nejde až tak o život, čili riziko minimální.

   1. Příbuzný (už není mezi námi), byl pamětník předválečných poměrů, a říkával, že zubaři a gynekologové nikdy nouzí netrpěli.

 3. Pěkné, pěkné. Domnívám se že nejlepší zuby měli vždy bankéři, gestapáci, e-stébáci, papaláši, herečky a hérci, prostě ti nejpotřebnější. O zásluhovosti raději nemluvte, nepište. Doufám, že už tento mordor „společnosti“ brzy shnije. Z republiky teče ven přes bilon ročně a vy se hádáte, kdo má na co větší práva.

 4. Tak už i brankář Nedomanský, rozfofrujíc výdělky z NHL, potřebuje v ČR disidentský důchod a zdravotní péči. Po 50 letech mu vrátili občanství a komunista Pepa Pavel mu blahopřál slovy …Těžko bych hledal někoho z hokejistů, kdo by se postavil tak odvážně a jednoznačně k tomu, co se tady dříve dělo….

  Takhle my si tady žijeme

  1. Ta disidentská činnost prý spočívala v tom, že na olympiádě v Sapporu střelil pukem po trenérovi sovětské reprezentace Tarasovovi a řekl drž hubu😀

 5. krematoria vs. emisní povolenky? :)) Zrušme krematoria! Už žádné pohřby žehem! Naštosovat vertikálně
  jako piškoty v dortu Malakow… Archeologové v nové epoše budou v úžasu konstatovat, že jsme – zuby
  teda nic moc – umírali hrdě vestoje.

 6. Nemohou vám prostě uříznout ruku jen proto, že máte zánět v nehtu… opravdu nemohou? A bude to platit i dejme tomu za rok?

 7. V Mississippi chodíme na zubní prohlídku 2x ročně. Pojišťovna to nehradí. Platíme cca 70 dolarů za jednoho (a taxa každý rok o něco poskočí), což je zhruba poloviční taxa oproti normálu díky tomu, že manžel a zubař jsou kamarádi. Výhodou je, že součástí preventivní prohlídky je i dentální hygiena (když už, tak už). Z plateb za úkony jako je plomba, umrtvení zubu nebo můstek atp. se jednomu protáčejí panenky a tak se člověk usilovně snaží, aby ho to nepotrefilo.
  Je taková škoda, že česká stomatologie jde do kytek. To se člověku chce brečet. Ale on ten marast začal už hodně dávno. Za mé školní docházky chodily jednotlivé třídy na zubní prohlídku hromadně a když byl problém, zubař rovnou vrtal. Později jenom zaznamenal kaz s tím, že musí přijít s dítětem rodiče. A později odpreparovali i samotné hromadné třídní návštěvy zubaře s tím, že je to na zodpovědnosti rodičů. A takhle to jde salámovou metodou stupínek po stupínku níž a níž.

 8. Jednu věc jsem odpozorovala.
  Čím dále směrem na východ, tím horší chrup lidé mají.
  Čím dále směrem na západ, tím lepší chrup lidé mají.

  Čím to?

  1. Celý život (a je už dost dlouhý) jsem zápaďáka poznal podle toho, že byl kolozubka. Samozřejmě mluvím o střední a nižší třídě- s nobilitou jsem se v práci nestýkal. A po převratu jsem takové potkával při turistice – louky v Alpách nesekají lepšolidi. Máte holt štěstí, že patříte výš.

  2. Zde mohu pripodotknout, ze mám v práci ukrajinské kolegy kteří po domestikaci u nás si dali do pořádku svůj chrup.

  3. Přenesu vás do dob, kdy tomu tak nebylo.
   V roce 1970 navštívíli rodičové (narození kolem roku 1920) v rámci odborářské družby Francii. Jeden z postřehů, které přivezli , byl mizerný stav chrupu u jejich vrstevníků ze země gallského kohouta. Kolem roku 1990 se vyjádřil i německý kancléř v tom smyslu, že není únosné, aby bylo podle stavu chrupu poznat materiální postavení občana SRN.
   U nás povede tupá aplikace nařízení EK k sešrotování těch částí inventáře veřejně přístupných budov , které obsahují např. olovo. (chrámové varhany – šmahem všechny).

 9. Kolik vlád ODS/TOP naše – ve srovnání s ostatní Evropou vynikající – zdravotnictví ještě ustojí?
  Samozřejmě jedná se živoucí fosilií socialismu, tedy dnešní doba mu nepřeje a peníze, které by se daly vyrabovat z jeho rozvalu lákají velice.

 10. Pojištění máme ze zákona….takže je to daň. Soudruzi z vedení si vyplácí tučné odměny, staví baráky, financujeme péči nemakačenkům, ukrošům, migrantům….i těm politickým parazitům….a my co pracujeme, tak to platíme a máme z toho howno! Kde je chyba? No v nás, platících otrocích, kteří nejsou schopni/ochotni se vzbouřit a ještě jak blbci doplácí, sice remcají, ale klidně si vezmou půjčku na zuby, dovolenou, dárky……debilní národ! Pořádná revolta, generální stávka, klidně nastoupit/demonstrovat u ordinací těch nenažranců, kteří vystudovali za naše peníze….a bude líp…jenže, on to za nás má jako někdo udělat, páč pohodlíčko, zub mne bolí, ale než zfackovat darebáka nenažraného, tak se budu krčit a žebrat a zadlužovat se, žeano?!

 11. Přímé platby ve zdravotnictví jsou nejlepší motivace k prevenci, na kterou se v ČR kašle naprosto.
  Lízátko, sladký pití, žváro, ale žádný kartáček.

  Ale s politikou to nemá nic společné, to jen slepé kuře našlo zrno.

  1. Běž do hajzlu. K doktorovi se jde, když mi něco je!!!!!!!!! Od toho si je platíme, od toho tady ty nenažrané kurwy jsou. A pokud se jim to nelíbí, ať se vyplatí ze studia co měli z našich peněz a táhnou do řiti….Joo, naučit se cizí jazyk natolik, aby mohli přirozeně komunikovat s pacienty není zas tak jednoduché…jen ať to venku zkusí, ať si sbalí fidlátka, vyplatím se a táhnou!

   1. njn, kde jsou ty doby, kdy povinná preventivní byla 3,2,1. Stejně nevím, kde na to brali peníze . I když zase na druhoz stranu se to určitě vyplatilo. Když tak čtu o těch „nečekaných malérech i docela mladých lidí, je to docela děs. A diceka je mi jich líto

    1. Jestliže se to vyplatilo(!) tak na to nemuseli nikde brát peníze, nemyslíte? Navíc nevyživovali západní Evropu a kamarády za louží. Nečekané maléry u mladých lidí jsou od zvonění rodičů po náměstích zcela očekávané.

     1. A bohužel jsou ty maléry i Jouzou voličem chtěné – díky jejich vlastní volbě nebo naopak nevolbě díky lenosti nebo lhostejnosti

    1. Jo, takovejch je, co si na nás na sítích dovolujou. Nejradši by byli, kdyby zase fungovaly umístěnky a nejradši ještě s koulí na noze.

     Platit za studium? Klidně. Ale museli by platit všichni VŠ, jinak by to byla nepřípustná diskriminace. A ještě – kde si, Bazalko, myslíte, že si člověk rychleji vydělá na ty študie? Tady nebo třeba v Německu?

     To, co tady prezentuje Bazalka, je dílem zamindrákovanost, závist, a dílem známá nároková a kořistnická mentalita.

     1. Vážená, Za svoji pověst si mohou zubaři sami. Po plyši byli první, kdo si nechal platit na dřevo, a dnes jde vlastně svým rozsahem placených úkonů o komerční službu – Hippokratova přísaha je pokrytectví. O tom, co předvádí mnozí vaši dentální kolegové v disciplíně „platba za zákrok“ ti stupidní pacoši mohou sepsat romány, nemluvě o kvalitě a nedej bože reklamaci výkonu.
      Nejen, že tržní komsomolci rozprášili síť ordinací, jako bonbónek byly zrušeny pohotovosti ( I tak za cca 500 na hodinu odmítali lékaři před lety hotovost brát – dle infa dentisty důchodce smutného z dění v oboru v jisté krajské nemocnici ) . Nejde jen o to, že někteří shání zubaře i roky – s akutními případy v noci jezdili pacoši např. z Lbc do Práglu – to je panečku vymoženost. Trh to vyřešil, ne.
      Za další, ukronácek je krytý zmetky u moci a léčba jejich mnoha chorob, včetně o kologických, probíhala zcela zdarma, mnohdy pro více rodinných příslušníků, včetně operativního zákroků, a mnohdy tito v době léčby odjeli zpět na Ukrajinu a řvali na doktory do telefonu…
      Zuby samozřejmě zadáka.
      Mimo další přednostní výhody pro více než 700 tisíc neplatících příchozích je DOSLOVA DRZOST kešovat domácí, a ještě ohrnovat nosánky, jako mnozí v bílém jak v zubním lékařství, tak třeba na pohotovostech ( nebudu mluvit o kvalitě pohotovosti i ve fakultní nemocnici ) .
      Vážená, studium lékařství je jedním z nejzákladnější, ne-li nejzákladnější, a zkuste třeba u soukromníka na jeho útraty absolvovat takto nákladnou kvalifikaci, a pak mu zamávat, co se bude dít ( on se pojistí smluvně hned na začátku, ale to by jste ani nepsala, že, páč jde přece o peníze soukromého sektoru ).
      Jeden ichtyl tady žvaní o biči na blbouna pacoše, nicméně stát je v tomto případě investor, a měl by mít možnost ovlivnit návratnost, třeba jen tím, že po jistou dobu absolvent bude praktikovat řemeslo v Bohemii.
      O platech nebudu diskutovat – Vážená, český tupý volič za nohdy ani ne třetinový příjem platí v běžném životě západní ceny za drtivé množství komodit. A v hospitlech nejen, že raketové roste množství ukro lékařského personálu i sester s prazvlastni rádoby češtinou, už jsou k dispozici i arabští ranhojiči česky téměř nekomunikující.
      Zdravotnictví kolabuje – a odnáší to především český jouza, který volí jak volí, a umožňuje rozval všech služeb garantovaný v minulosti státem.
      Přestává platit tzv.společenská smlouva mezi občanem a státem.
      Rovnou řekněte, že platit by se u lékaře mělo i za zhlédnutí bílého pláště ( pozdrav už je úkon ) , a pokud na to lůza nemá, ať chcípne na pokladnu klidně v pangejtu. Že má dědičně dány problémy s chrupem, že ho báječný zaměstnavatel téměř neplatí, a jiná práce není, že není v dosahu ani jiné odpovídající zdravotnické zařízení ? No a, měl si přece najít jinde lépe placenou práci, narodit se na druhé straně republiky, nebo začít podnikat, ne … Kdo mu bránil vystudovat třeba tu medicínu, práva, filosofii, sociologii, herectví nebo založit dealerství automobilky… Brnkačka a vyřešeno …

       1. Četl, a mohl bych ještě rozšířit scénář. Apropo, „umístěnky“ – nebude trvat dlouho, a onen institut, či jeho klony, se dočkají rehabilitace, ale jak se dá předpokládat, budou se týkat druhé strany barikády.
        Scénář bude jednoduchý – lékaři budou požadovat „západní mzdy“ ( setkal jsem se s argumentací vašeho kolegy v bílém vyfutrovanou mf dnes o násobcích platů v Rakousku, Německu, Anglii – jen si nejsem jist tím, zda onen plátek mimo klasických vidlí do společenské atmosféry adresátům sdělil , i za jakých okolností k těm penězům přijdou, co za to musí předvést ) – problém se bez okolků přenese na pacoše, umožní se zvýšení přímých plateb, něco pokryjí pojišťovny, a nebude problém „parametricky upravit“ podmínky veřejného zdrav.pojištění a rozsah jeho plnění.
        Systém požírá sám sebe, systém slouží především k uspokojení zištných zájmů ať už farmaceutických firem, dodavatelů techniky, služeb, profesních komor, majitelů zdrav.zařízení , pojišťoven, části lékařského personálu, státu a kdesi vzadu stojí otrava pacoš.
        Aneb zdravotnictví by fungovalo a funguje téměř bezchybně, jen to kazí jedna věc, jedna veličina – pacient. Zdravotnictví fyzického pacienta vůbec nepotřebuje , vystačí si samo.
        Diskriminace – to je mluvnický výrazový granát.
        Zamindrákovanost – juj, ostrý výraz v době, kdy i mnohé akutní diagnózy jsou objednávány na termíny téměř „po smrti“ nebo po kolapsu, kdy jsou i pracovníci ve zdravotnictví lékařem s úsměvem uschopněni ač šlo o prasklinu/zlomeninu kostrče ( kupodivu opět fakultní pracoviště )
        Měla by jste sama ochutnat co vše tato profese umožňuje konzumentům
        „ochutnat“ , a servíruje jim to v čím dál koncentrovanější podobě za zvyšující se spoluúčasti, pro mnohé nedostupnosti i té bídné úrovně. Vynechávám svoji maličkost, abych nebyl nařknut .
        Měla by jste si zažít tu „závist“ v momentě, kdy po „odborném“ zákroku, léčbě, terapii skončíte s trvalým poškozením / omezením / imobilitou / omezenou mobilitou za ostentativního nezájmu drtivé většiny suity v bílém…
        Je fajn číst cosi o kořistnické mentalitě, když ona profese díky „jimi předvedené chirurgické kvalitě“ i jejich kolegu v jiném zařízení místo nápravy motivuje k výroku “ kdo si ho zkurvil, ať si ho napraví, dá dohromady“, a zanedlouho onen příjemce té kvality nebyl … Šlo pouze o mého rodiče …
        V šuplíku bych toho měl vícero, a tak vazenà na mne neplatí vaše argumentace vůči Bazalech, páč není tak daleko od reálu. A ty lepšolidní, odsudky si nechte pro svoji sociální bublinu – existuje jednoduché přirovnání: Bylo by zajímavé sledovat reakci mnohých lékařů na to, kdyby jim jejich automobily servisovali „stejně kvalitně, se stejnými následky“, kdyby relativně triviální závada skončila téměř generálkou nebo sešrotováním vozu, popřípadě kdy by k odstranění nebo i diagnostice i při omezené pojízdnosti , či hrozící nepojízdnosti ( klidně zadření motoru ) v situaci, kdy bez dopravního prostředku nemohu existovat, byli objednáni třeba na listopad až prosinec , popřípadě rovnou na letopočet příští . To vše samozřejmě v situaci, kdy je téměř nemožné dosáhnout nápravy, konkrétní zodpovědnosti ať už fyzické nebo právnické osoby, a při následné havárii, nebo trvalém poškození bez šance na nápravu.
        Po absolutoriu těch šmakulád si můžeme popovídat o zamindrákovanosti, závisti, nárokové a kořistnické mentalitě.

  2. K 43 si vede přesné statistiky. S plnou péčí o zuby, jak je známo, půjdete do rakve vždy a všude, plně ozubení. Ať to stojí co to stojí. Z vaší kapsy, samozřejmě.

   1. Stačí mít kamarádku zubařku a poslechnout si ty horory, jaké zažívá s lehce dementní klientelou, která chodí „na pokladnu“.
    Lidi jsou nedbalí a líní a musí nad nimi být bič. Bohužel.

    1. Milej K43, bič, jistě (frajere). Aby se na blboních ušetřilo a na neblboně co nejvíc zbylo. Mám blízkou rodinnou známou zubařku s vlastní ordinací. Nad tím, že jsou lidé různí, se nepozastavuje. Já měl, resp. mám štěstí. Žádnou zvláštní péči jsem, od dětství, zubům věnovat nemusel. Manželka naopak. Naštěstí, ta zubařka.

  3. Absolutna sprostost. V krajinach s priamymi platbami a drahou starostlivostou prave clovek najde najhorsie pripady, okrem toho za zuby je zodpovedna strava a genetika, to druhe neovplyvnis vobec, to prve len do istej miery (myslim tim ako firmy v USA pridavaju kopu cukru aj do jedal kde by to clovek necakal lebo to „zchutnuju“ ako krmne zmesi pre dobytok. Napr. bageta zo Subway mala podla receptury tolko cukru ze danova klasifikacia v anglicku ju viedla ako kolac) a tam kde platis a nevies sa dostat na zakrok su drahe aj preventivky (nehovoriac o tom ze vo vyspelom kapitalizme na nu nedostanes platene volno) a vo vysledku ma chudoba vyrubane v hube a prachaci sa mozu sebavedome uskrnat bielymi hryzakmi

  1. Jste to rozštíp. Socky si mají na vše naspořit a až naspoří, tak už nebudou socky. Naspoří si na vily, elektroauta, doktory,důchody, daně….

 12. V minulých dnech jsem si zubní péči vyzkoušela, tři bílé plomby na předních zubech 3150.-, ještě mě čeká jedna plomba, a na účtence poznámka velkými písmeny, že neplatí pojišťovna. Jo, a zubař byl mladý Ukrajinec. Jak já se mohla za ty prachy rozšoupnout….😊😊😊😊

    1. I z vymačkaného citronu, když ho pořádně zmáčknete, ještě něco ukápne. Možná si i Vy jednou všimnete, jak se vám privatizuje peněženka.

  1. no, já o fous víc platila onehdy za jednu povinnou výměnu jednoho amalgamu. Ale zase ta injekce byla kvalitní. Ztuhlou hubu jsem měla až do večera.

   1. Jj, taky jsem si ty krčky nechala umrtvit a necítila jsem tedy nic ještě několik hodin. Však cena té injekce byla extra 290.- Kč. No, neberte to.

 13. Amalgamove blomby su ajtak najlepsie lebo maju nizsie naroky pri osadzani – amalgam dezinfikuje – a vekom sa nescvrkavaju. Ja mam taku blombu uz snad 15 rokov a drzi furt.
  Biele blomby casom vypadnu, okrem toho, ak je zubar neskuseny alebo nedosledny velmi lahko zavre do zubu infekciu a to su potom hnusne stavy.

  Ludi co toto vymysleli treba „po americky“ namocit do smoly a do peria…

 14. Cinkali jste? Dobře Vám tak.

  Seberou Vám všechno, majetek i život. Co s neužitečným dobytkem. Rockeffeler foundation dává pozdravovat.

 15. Paní Marková, opět práce jako na kostele. Takže opravuji…

  1) „nebudete moci mít dostupné almalgámové poděkujte za ….“
  Vypadlo vám slovo „plomby“
  2) „poděkujte za a) stupidnímu nařízení EU o to, že“
  Místo „o“ má být „za“
  3) „našim europoslancům včele se Sašou Vondrou“
  správně „v čele“
  4) „Ale to kuřáci taky a nikdo je rakoviny plic platit nenutí. “
  ??? Tady toho vypadlo víc…
  5) „Podle této novely se totiž z bílých plomb bude hradit jen 40% a to navíc jen té dětské. “
  ??? správně „jen z těch dětských“
  6) „Maminky samoživitelky taky budou asi bezzubé, když teˇm mají mnohé stěží na“
  ???

 16. Češi nebudou jen bez zubů. Češi budou úplně beze všeho! Podle přání západu z nás má být další Afghánistán, Gaza, ukradina, Niger…..a dosaďte si to kvantum zemí, které „západ“ poctil svým zájmem.
  A sen západu je, aby Češi nebyli vůbec /to samé Slováci, Maďaři…./ S ukradinci se jim to podařilo – západu se podařilo ukradince na ukradině téměř vyhladit – bojové pole je volné. Můžou tam nasunout další zbraně a blbečky z býv. vých. bloku.
  Pro západ nejsme nic, nic, nic, ani ten smradlavý, plesnivý hadr na podlahu N I C/jak říká náš známý Srb, který utekl před NATO humanitárním bombardováním/ ! A podle toho s námi zachází. Jediným zájmem západu je vydrancovat suroviny v Rusku, a k tomu směřují úplně vše.
  I ty zuby do toho zapadají – to je jen další dílek puclí.

  1. Češi nebudou jen bez zubů
   Bingo

   Za bílou plombou u zubaře na pojišťovnu 1 800, u soukromého plus 2 300 navíc za prohlídku, tudíž 4 100 . Moje zkušenost. U mě navíc 150 za vlak do Pardubic, protože u nás zubař není.

   1. Nedávno jsem zrovna byla u zubaře. Myslela jsem, že mám vlčí mlhu – čekárna byla plná ukrajinců. Ti na to z nějakého důvodu mají, tak vovce přemýšlejte!

     1. Samozřejmě, že ukrajinci jsou také obětí. Máme mezi nimi dost známých, jako asi všichni. Ale nikdo z nich se tam nechce nechat zamordovat pro zisky západu. To nemění nic na tom, že se na nás západ pakuje, jako se pakoval ve všech svých koloniích. A jedním článkem je právě zdravotnictví.

      1. Není daleko doba, kdy tito chudáci dají ochutnat Vám i dalším dobro ….m, kdo je tady pánem. A na tu frontu pošlou někoho z vaší familie, páč oni se nechtějí. Svatá prostorové, máte vůbec nějaký pud sebezáchovy, nebo žijete minimálně 35 let v inkubátoru mimo realitu ? Jeden se výsledků voleb nediví… Cestu do pekla dláždíte pěkně a usilovně …

       1. To jistě, to je každému jasné, ale ti Ukrajinci jsou stejní chudáci, jako my. Viníka a příčinu rozvratu hledejte jinde.

       2. Svatý prostore,
        jestli k tomu budu ještě mít prostor a čas, sám si od úkáčka půjčím ákáčko.
        Najdu všecky pozašívané minority.
        Už se pracuje na tom, že to nebude nezákonné.

        1. Čas i prostor máte, Teco hrdino – pokud chcete adresu, klidně ji poskytnu, nepostižitelné anonymní alter ego Pavlíka Novotných z Řep R – tentokráte s kalachem…

     2. Podívejte, ti ukroši jsou tady v drtivé většině jako ekonomičtí migrantů, nic víc,kterym toho zubaře a mraky dalších věcí platí erár, potažmo daňový poplatník . Co se týče zdravotnictví, tak cca 70% objemu financí pochází z daní zaměstnanců ( pamatujete na ty emaily o večeři, kterou platí bohatí – h.o.v.n.o ). Tedy ti ukroši tam sedí na vaše konto , sedí tam, a platí stát, páč stejný gauner na ministerstvu zdravotnictví, který doslova destruuje zbytky kdysi husté sítě zdrav.zařízení a služeb, rozhodl s jinými gaunery, že on na rozdíl od Vás má nárok na cokoliv zadara, včetně celých famílií. A ti echt chudáci plní opakovaně poslední léta nádražní haly a autobusová stanoviště, neb na dovo jezdí hádejte kam – přece domů…
      Ale což, volí český Jouza tak jak volí ? VOLÍ, tak ať drží pysk a platí – což se samozřejmě stane, a karavana protáhne dál…

      1. To ty sám, nebo to napsal sám ten přístroj, co se mu ještě říká telefon?

       Lidi, proč proboha odesíláte na internet něco, za co se o deset sekund později, stydíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *