Tak nám náš prezidentčík opět otevřel téma přijetí eura, zrušení práva veta a dobrovolnéím rozpuštění se ve velké šťastné evropské rodině. Prý diskuse o integraci není vlastizrada. Spojené státy evropské by prý získaly na mezinárodním poli větší vliv… a u nás by větší vliv získali Lichtenštejni a Bernd Posselt…
Víš, proč je to vlastizrada, Pepo? Protože už více než deset let má Evropská unie naprosto diktátorské manýry. My, s vyšším IQ než 107 si totiž pamatujeme, jak se evropské instituce chovaly k Orbánovi, který postavil na hranicích plot proti nelegální migraci. Pamatujeme si, jak ho tvoji kamarádi označovali za rasistu a xenofoba také čteme zahraniční tisk a tak víme, že dobře udělal, protože v Maďarsku nedochází k útoku nožem každých deset minut.
Jak vypadá Paříž po fotbalových oslavách, to jsme teď také viděli ve full HD.
My prostě nechceme Spojené státy evropské, když jsou v Bruseli takoví magoři, kteří nám tohle chtějí vnutit. Nechceme žádnou integraci s byrokratickým systémem, který přidělává víčka k lahvím, uměle nám zdražuje živobytí, ničí energetiku a teď zavádí označování každého pytlíku na pečivo. Nedělám si srandu. V době, kdy kolem nás začínají chodit roboti a mění se všechno od vojenství po zemědělskou prvovýrobu, my nechceme být součástí té nejvíc zahnívající částí světa.
Evropská mumie už totiž není naše. Stejně jako Británie už není britská, ale pákistánská, Německo je turecké a Francie je jedna velká Afrika, kde se nedá normálně žít. Ani v Rakousku už nemůžete beze strachu poslat dítě do běžné školy, bez konverze k islámu. Člověk,který chce, abychom se stali součástí takové žumpy, ten je buď blbej nebo navedenej. V případě Tebe, prezidente, to bude nejspíš obojí!
Ale abys nemyslel, že jen nadávám, řeknu Ti, jak mohla a měla taková evropská intagrace vypadat. Mohlo se to udělat už dávno a nebylo k tomu zapotřebí ani euro, ani rušení práva veta a už vůbec k tomu nebyla zapotřebí hypertrofovaná evropská komise a bezzubý evropský parlament.
Evropa mohla začít třeba tím, že by udělala jednotnou evropskou poštovní a zásilkovou službu s jednotnými tarify. Aby balíček stál stejně, ať je odesílán z Rumunska nebo Švédska. Aby bez problémů překročil hranice mezi státy, aby do dvou dnů došel z kteréhokoliv evropského bodu A do kteréhokoliv evropského bodu B. Když už EU něco dotuje, mělo to být tohle. Pro skutečnou evropskou integraci by to udělalo stokrát víc než všechny sjezdy Landsmanšaftu v Brně a lezení Hollanů do Posseltova řitního Lebensraumu.
Víš, kolik by to znamenalo nových e-shopů v chudých částech Evropy? Víš, kolik lidí by se díky tomu vzmohlo? V Chomutově by se mohly balit balíčky pro Belgii a spokojený by byl Belgičan, že má levnou zásilku i obyvatel Chánova, protože má solidně placenou práci.
Stejně tak mohal Evropa udělat jeden společný evropský mobilní tarif. Levný. Hodně levný. Skoro zdarma. Takový, aby ho chtěl každý v Německu i Chorvatsku. Takový, který by stál stejně ve Španělsku i na Slovensku. Kdyby EU dotovala tohle, tak oěpt udělala pro společnou evropskou identitu mnohem víc, než když dotuje nefunkční větrníky a omezuje uhlí. Byl by totiž důvod, mít za něco Evropu rád.
Už dávno mohla existovat společná evropská dálniční známka. Jedna, která by platila ve Španělsku, Rakousku i Švédsku. Už dávno mohlo existovat společné evropské studijní stipendium, které by mělo jedny podmínky pro celou EU a dalo by se využít na kterékoliv univerzitě ve kterémkoliv státě.
Už dvacet let mohla Evropa sjednocovat sociální programy, tlačit na srovnávání mezd i pracovních podmínek. Česká prodavačka v Lidlu pracuje stejně intenzívně jako její německá kolegyně. Zboží v Lidlu je v Německu levnější než u nás, nájmy i energie jsou tam vyšší a tamní prodavačka bere trojnásobnou mzdu… K čemu je české prodavačce EU, když se s tím za dvacet let nepokusila nic udělat? Jediné, co evropské hodnoty dokázaly, že jí za poslední čtyři roky ukradly třetinu úspor díky inlfaci a nejraději by jí zdanily i ten byt, na který má třicetiletou hypotéku.
Nebudu vůbec mluvit o tom, jaký je rozdíl, být polským kamioňákem nebo německým kamioňákem.
Kdyby evropské hodnoty byly co k čemu, tak by v roce 2004 důrazně upozornily Teličku, že Česká republika nebude mít tak nevýhodné podmínky, jaké navrhuje. Smyslem evropské integrace má být postupné srovnání životní úrovně a ne vydrancování nově příchozích zemí. Evropa vůbec nemusela jít cestou dotací pro některé podnikatele a pro jiné zase ne. Když už něco dotovat, mohla už dávno udělat rodičovský příspěvek na každé evropské dítě. Mohla udělat příspěvek na auta pro hendikepované platný v celé EU. Mohla místo uplácení korporací, uplácet občany.
Kdyby to takhle udělala, lidé by přímo žadonili, aby se prosím, prosím, už, už federalizovala. Ale to by holt musela fungovat tak, že ti silní chtějí ty slabší pozvednout, ne je vydrancovat.
Jasně, znamenalo by to, že evropské programy jsou výhodnější především pro chudé země. Že to víc pomáhá východnímu křídlu a čím víc tam lidé bohatnou, tím méně cítí evropskou pomoc… a takhle jsme si mysleli, že to bude a dodnes si to takhle představují Ukrajinci a Gruzínci. Oni nevědí, že dotace nedostanou oni, ale evropské korporace, které si tam všechno skoupí a pak to zavřou, jako se to stalo s našimi cukrovary. Oni nevědí, že o těch miliardách peněz budou rozhodovat různí šíbři, které pak budou ještě dvacet let popotahovat za rozkrádání a že se za ty prachy nezlepší život obyčejných lidí, ale zničí to trh, protože jedni se k dotacím dostanou a tak budou konkurenceschopnější než ti druzí, kteří v tom chodit neumějí. A v tom horším případě budou mít všude rozhledny, ale žádné dálnice.
Kdyby EU začala tím, že udělá společnou poštu, společné tarify, společné dálniční známky, společná stipendia a společné sociální programy, nikdy by nemusel přijít Babiš ani Fiala a Rakušan by byl v base ještě dřív, než by vůbec pomyslel na politiku. Ale to by se musela dělat integrace, která by integrovala především lidi a ne korporátní kapitál. Integrace, která ještě více posílí ty silné a oslabí ty slabé, to je integrace na houby. To je integrace dobrá tak pro Petra Pavla, který doufá, že bude dojídat zbytky, co zůstanou na německém a francouzském stole. Nám taková integrace už dávno přináší jen drahé bydlení a ještě dražší energie.
Když, Petře Pavle, prosazuješ integraci bezpráví, když prosazuješ integraci západního kulturního obohacení, když prosazuješ integraci nadnárodních korporací, aby se jim ještě lépe odíralo poddané a naopak ani slůvkem nezavadíš o integraci čehokoliv, co by lidem opravdu pomohlo a nejvíc těm nejchudším a když chceš zničit tu poslední záštitu, kterou ještě vůči všem těm velkým tlakům máme, když chceš zničit to poslední, díky čemu tady ještě nemáme chirurgy z dovozu a nemašírujeme na donbasskou frontu….
…. když tohle všechno prosazuješ, tak ANO, JSI VLASTIZRÁDCE už jen tím, že na něco takového vůbec pomyslíš!
__________________________________________________________________________________
Přátelé, pokud mě chcete podpořit, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Vaše podpora bude do poslední koruny využita pro projekt „Vidlákovny“ . Každý, kdo pošle příslušnou částku, může si na oplátku vyžádat knihy z nabídky. Číslo účtu: 1769955003/5500 IBAN: CZ8355000000001769955003. Kdo chce, může přímo na stránkách Institutu pro platbu použít QR kód.
Kdo preferuje jednoduché placení, nabízím možnost přes tuto platební bránu: https://donate.stripe.com/28E4gzekn7mlgjS0g3g3600
Vidláku, dnes chybně, vždyť již ten název tvého dnešního textu je chybný:
… Je to vlastizrada, Petře Pavle! …
Dnes již nikoho nelze označit za vlastizrádce, protože zde již žádná vlast neexistuje. Vlast totiž musí existovat nikoli na papíře, ale především v mysli lidu. Jenže v mysli zdejšího lidu, tedy voličů, je již pouze jejich ekonomika, tedy bezvýhradná touha po tom, aby žili svůj život v dostatku a pohodlí. Nezpochybnitelnými důkazy jsou volební programy politických stran a výsledky voleb.
Ale něco si stejně nedovedu představit, jen příkladem píšeš:
… a nebylo k tomu zapotřebí ani euro … … jednotnou evropskou poštovní a zásilkovou službu s jednotnými tarify …
Jak by toto mohlo fungovat bez jednotné měny ??
První by měly být jednotné MZDOVÉ tarify..
Ten bohulibý demokratický Západ by jistě rád a milosrdně pomohl tomu chudému Východu.
EU tady není od toho, aby pomáhala nějakým untermensh ve východních koloniích, ale naopak – aby východní podlidi vydatně přispívali na vyšší úroveň nadřazené panské rasy … což relativně funguje.
ono je to s tema platama ze su tri pasma a my podle nich sme platove druhe pasmo a Litva a spol to maju este horsi treti pasmo pro zahranicni zamestnavatele sme pro ne enom untermensch
To samozřejmě není pravda, protože dokud existuje aspoň jeden člověk, který svou zemi miluje, tak existuje i vlast. A takových lidí je stále mnoho, ne jen jeden.
Uz sem psal , ze zradce nema vlast.
Zradcova vlast je koryto. Jeho porucnik je ten, kdo zradcovi koryto naplni.
PLNY KORYTO JE JEJICH VLAST. Vsechno ostatni jen predstiraji..
Takze nemuzou bejt vlastizradci. /A korytazradci se nikde nestanou/..
Zradcu je samozrejme vic ,ale jen rozvedcik mel odvahu ,se uskocne neschovavat.
komentar k prezidentovi- vlastizradci nekam spadnul, zadna skoda, ale prece jenom me Vidlak dneska rozesmal:
…obyvatel Chánova, protože má solidně placenou práci…
hahahahaha
Obyvatel Chanova chce praci? To mate od Samkove? Neco podobneho jsem kdysi slysel v televizi od Kocaba a osobne na vlastni usi od Uhdeho…
Typicky obyvatel Chanova chce „DAFKY, vole“.
A o pracovnich podminkach a platech v zasilkovych firmach, nebo snad obchdnich gigantech typu Amazon uz toho bylo napsano hodne. Zkuste si neco najit, nez tomu budete rikat „solidně placenou práci…“
Treba ten Amazon ma rocni fluktuaci zamestnancu na 150%. To znamena, ze jenom jeden ze 3 novych zamestnancu tam pracuje dele, ze 90 dni.
To asi proto, zeje to solidne placene…
Pro mistni fandy AI, kteri si budou me tvrzeni overovat: treba Gemini s vyse uvedenou hrozivou statistikou souhlasi, ale tvrdi, ze je to unikatni firemni strategie, kdy se diky vysokemu poctu ztraty/vymeny zamestnancu zabranuje jich stagnaci a zahnivani 🙂
Moje žena Plejáda vymyslela pro pana presidenta titul Dvojitý agent Pepa. Mně k tomu napadla záludná otázka: Může být dvojitý agent vůbec vlastizrádce? Nebo je dvojnásobný vlastizrádce?
Nepodceňoval bych ho. Klidně se na záchodě může učit čínsky.
Dvojitý blb. Na dvojitého agenta má příliš málo bodů IQ. Těch 07 bodů si sám vylepšil stovkou, aby se protlačil na hrad. Přidržovat do konce života hnůj za vozem se mu asi nechtělo.
Smyslem evropské integrace má být postupné srovnání životní úrovně a ne vydrancování nově příchozích zemí.
—- mělo by, ale samozřejmě není a nikdy nebylo a nikdy nebude B-) cílem je právě a výhradně vydrancování nově příchozích zemí + zotročení a okradení tamních untermenschen
Kolik podlidí je potřeba k udržení životní úrovně 90 milionů nadlidí?
“V dnešní globálně propojené společnosti jsou všechny lidské životy rovnocenné a společnost funguje na principech vzájemné dělby práce a udržitelného rozvoje, nikoliv na vykořisťování jedné skupiny druhou. Každý člověk přispívá k chodu ekonomiky podle své profese.”
Ej aj.
Jak říkal inspektor Trachta – jedni sejí, vláčejí v potu tváře a druzí sklízejí. Dělba musí být, jinak by se člověk udřel.
“Myšlenka, že Slované (nebo jakákoliv jiná etnická skupina) jsou „podlidé“ (z německého Untermensch), je rasistický a pseudovědecký koncept, který byl v minulosti zneužit nacistickým režimem k ospravedlnění válečných zločinů a genocidy. Z vědeckého i lidskoprávního hlediska je tento pojem zcela vyvrácený a neplatný.Vědecký fakt: Biologická a genetická antropologie potvrzují, že lidstvo tvoří jediný biologický druh (Homo sapiens). Koncepty dělení lidí na „nadlidi“ a „podlidi“ nemají žádný vědecký základ.Historický kontext: Označení Slovanů za podlidi bylo součástí zrůdné nacistické ideologie během druhé světové války, jejímž cílem bylo vyhlazení, zotročení a poněmčení slovanských národů (tzv. Generalplan Ost).Současnost: Dnes je takové myšlení v civilizovaném světě považováno za projev rasismu, extremismu a je trestné.Slované jsou rovnocennou součástí moderní lidské společnosti, která významně přispěla k rozvoji světové kultury, vědy a historie.“
Ej aj.
Homo asi ano, ale sapiens?
Všichni kuchaři jsou stejní. Jen někteří vaří lépe.
Ládiku, pozor! To koketování s Ej ajou by mohlo mit zhoubné následky!
A my nechceme přijít o našeho nového KHB 😄
Na záchodě hudba hrála
pro manželku generála.
Od rána tam cosi žrala,
halenku si připosrala.
Zavolala bez okolků:
“Petřepavle, podej rolku!”
(Tohle bude podvratné:)
“Evo, vždyť máš ošatné!”
A jen tak mimochodem:
ona ta Ej ája neumí anglicky?
Jakpak se řekne anglicky otrok? Slave, že.
A to už nějakých 2000 let 😄
Neblázněte, to je amatérská etymologie s tím „slave“, i když je to pravda hodně rozšířená smyšlenka na západě. Slav je od slova Slovan neboli Slavjan, tzn. ten, kdo ovládá jazyka a umí mluvit. I výslovnost těch slov se liší: Slav či Slavs [sláv, slávs], kdežto slave nebo slaves jako [slejv, slejvs].
Zjednocujú sa hovadiny úplne zbytočné pre život. Prečo predavač v Lidli v Nemecku má plat 2500€ a predavač v Lidli na Slovensku 1500€? Ten predavač na Slovensku inak prekladá ten dovezený bordel? V 1989 roku politici hlásili, že za cca päť rokov doženieme ten vysnený západ…. najprv bol na vine diktátor Mečiar. Prišiel rušňovodič Dzurinda a vyhlasil, že zdvojnásobí platy a takto sa striedali vlády s víziou ako všetko napravia a zlepšia………ešte aj tie dotácie získa najsilnejší samec……… nádej zomiera posledná, že EU je liek na všetko….😁😁
Re: TzR
O platech u nás taky jeden žvanil. Byl to pan profesóóór…
Ty platy OPRAVDU zdvojnásobil.
Akorát neřekl před volbami lidem, o kolik se zvednou jejich výdaje.
Btw. platy – dával jsem to tu včera do diskuze. Za rok 1988 mi po přepočtení inflačním koeficientem vyšla tehdejší mzda na nějakých dnešních 72k Kč.
Za 10 – 20 hodin přesčasů měsíčně – tedy strop 200 hodin – docela dobrý džob. Dnes bych ty prachy určitě nevydělal přes pásku ani náhodou, ani omylem. Páskou by šlo max. pade, k tomu dvacka v dietách a to všecko za „pouhých“ 300 hodin měsíčně.
A tak tu žijem…
Já si dávám plat sám!!!🤣🤣🤣🤣
Naši vůdcové to dělají odjakživa. Jste na tom stejně jako nějaký Pružinskij kdy 5 milionů je pod jeho rozlišovací úrovní?
Prorežimní ekonomové říkají že to je nízkou produktivitu práce. Což asi známá že ten pás s nákupem v Německu jede dvakrát rychleji. Takže stačí změnit převodovku v tom pásu na pokladně a vybavené.
Příčina všech vašich problémů na Slovensku je jasná – málo Evropy, málo EU. To je ten hlavní viník, stejně jako u nás v Česku. PePa107 to s námi ve skutečnosti myslí dobře. Jedině Evropa implementovaná řádově alespoň na tisíc procent úplně ve všem nám zajistí onen slibovaný blahobyt jako na západě. Je třeba tomu pevně věřit a kráčet neochvějně za tímto vysněným cílem, ať to stojí, co to stojí. Čest! Totiž: sláma!
Trump po telefonu s Netanjahu:
„Jsi zasranej cvok. Nebejt mě, tak bys byl ve vězení. Já ti zachraňuju prdel. Teď tě všichni nenávidí. Všichni nenávidí Izrael kvůli tomu co děláš.“
polodebil
chce sa z toho Trump vyviniť? 😁
To je sarada pro polodebily, protoze to, jak Trump posloucha Bibiho rozkazy uz je do oci bijici.
Nekomu to ale jako „dukaz“ bude stacit, a Trump bude zase ten velky zachrance Ameriky.
Mezitim ale Trump dojednal primeri Izraele s Libanonem, kdyz na nove okupovanych uzemich jizniho Libanonu izrelska armada zustane, a Hezbollah tam odsud naopak musi odejit.
To ze IDF tam uz do prakticky kazde budovy dava vybusniny a vypada to tam jako v Gaze, to resit netreba.
Slovy Trumpova zetaka: „…ted uz se tam stejne neda bydlet, lide se tam nevrati, tak proc to resit. “
Ale hlavne ze pry vynadal Bibimu po telefonu…
Mozna chteli zahrat a zamaskovat to udesny a neuveritelny zotroceni Usa vod vlady az do posledniho americana , trvajici okolo 150 let.
Stat a narod ,kterej vod svyho vzniku a po celou dobu svyho trvani a dalsi ,
at sou kdekoliv vsude ,ziji jen z prace a z usili jinych..
Nemaji tu hrdost odmitnout milodary , almuzny …
Pracovat a vybudovat si svuj vlastni stat, kazdej prispet , svyma vlastnima rukama a trvat na nezavislosti, na nezavislosti svyho naroda , statu a vlady..
Na nikom. Jenom tak ma kazdej narod budoucnost..
Jako napr. malej narod srbu, kterej preziva navzdory,udesnym masakrum a vyhlazovani, uz mnoho staleti.
A spoleha jen na sebe , nikdo jim nic neda zadarmo a spolehaji jen sami na sebe. A na svoje schopnosti a kvality..
EU by pro integraci a sjednocení do Spojených Států Evropských stačily dvě věci:
1. Fungující hospodářství – máme nejdražší elektřinu na světě a výrobní náklady jsou natolik vysoké, že firmy již v EU neinvestují, ale staví výrobu jinde
2. Řešit principiální věci, neřešit maličkosti – sjednotit konektory nabíječek, zahnutost banánů nebo okurek pro lepší skladování je hezké, ale nepomůže to ke sjednocení EU. Místo toho řešíme počet pohlaví.
Kdyby byl trend nastaven na zlepšující se životní úroveň, EU by se sjednotila přirozeně, ale ne hned. Místo toho doplácí na ambice otců a matek zakladatelů EU.
Prezident vlastizradu spáchat nemůže, jako jediný občan v ČR. Prezident může spáchat pouze velezradu a o vině rozhoduje Ústavní soud. Zatím ale velezradu nespáchal, pořád je ve stádiu úmyslu, řečí a možná přípravy. Ještě pořád může obrátit uniformu, umí to ze dne na den – viz listopad 1989.
Politici by hlavně neměli vůbec chodit do škol, včetně těch vysokých. A tedy i prezident ne!!!!!
Proč ten zbabělec nepořádá debaty s občany, kde by obhajoval svoje názory??!! A pokud rodiče chtějí, aby se jejich dítě s politiky potkalo, ať je vezmou na ty debaty. A né, že ten hajzl vleze do školy a blbne tam děcka bez vědomí rodičů! Pokud se bojí svých občanů a útočí na jejich mláďata, tak nemá v politice, a na Hradě už vůbec, co dělat. Možná tak na Mírově, za tu vlastizrádnou politiku!
U dcery na SŠ ho měli na debatě loni. Poprvé měla dovoleno jít do školy oblečená humpolácky a hrát si s telefonem. A samozřejmě dávat pozor a pak doma referovat.
Jen jsem si tak vybavila, jak Bek nedovolil Zemanovi přednášku na VŠ.
Jediný, co se v EU sjednocuje, je teror proti původnímu obyvatelstvu.
EU je autosuicidní projekt. Slouží cizákům a pejzatým globalistům.
EUtanazie.
EU je výhodná pouze pro lidi, kteří mají silné sebevražedné sklony, ale nemají odvahu sebevraždu dotáhnout do konce. Pro tyto jedince je EU vskutku božím požehnáním; EU splní jejich největší sen za ně.
Bohužel, submisivita je tomuto národu vlastní. Chtějí, aby je pořád někdo cepoval a měl nad nimi moc. prostě nevolníci každým coulem. A taky stockholmský syndrom.
nepovedala by som, imho obdobne je to viac menej v celej KoZe….mensina ludi, ktori vidia dosledky, dokonca dokazu odhadovat, kam to cele povedie a potom vacsina, ktora je zmasirovana poriadne a pocuva presne co predlozia. Nevidim ziadny odpor viac menej nikde v bohatych krajinach, otazka je len v akej miere sa narody buria…..vacsinou to skonci tak, ze volia proti, ale vysledok je rovnaky, vid Trump. Aj ked aspon teoreticky mozeme vidiet, ze tam prestali podporovat dovoz migrantov.
Vychovavaji deti uz vod 6ti let , k tomu.. Kdyz myslet boli.
Skoro kazdej poucne napise , vono je todle spatny ,bez premejsleni, kde to ma zaklady a priciny ..Potom vsecko spatny trva a se samozrejme zhorsuje.
Koho by Češi chtěli za prezidenta?
Vidlák na posledním místě.
Mě si můžou napsat na mínusové místo. Na prezidenta jsem málo sebestředný.
Čaputová bola taká malá nevýrazná šedá myška a zrazu šupho a bola prezidentka…….😁😁
Čaputová byla ukázková. Lhala a pomlouvala svou zem v EU. Proto byla vybrána.
Jo jo. „Táto krajina“…
čtenář:
Hlavně je zajímavé, koho by chtěli na místě prvním. Takže když to shrnu a vyhodnotím, tak náš národ je ve velkým srabu a chyba je hlavně v lidech, že si do politiky volí takové osoby, co jsou v anketě. Strany, které si lidé zvolili nejsou také bez viny, protože do současné doby nedokázaly vygenerovat osobu, která je čistá a bez poskvrn, přitom osobnosti máme.
Petr Pavel, komunista , rozvědčík, vítač okupace v 68 r., vítač Eura, vítač podřízenosti EU, OBRACEČ KABÁTŮ, LHÁŘ.
Byl tam třeba prof. Budil?
Vsadím se, že ne …
Ale že bych se po takovém blábolu sháněl a strávil nad ním byť jen minutu života, to určitě ne ….
Příležitost k Růstu – EU bude dál rozhazovat miliardy
https://degener.cz/prilezitost-k-rustu/
Dobrý, tu druhou židli jim přeju 😀
Ale teď vážně, kdyby byla politika EU pro evropské národy, nemuseli by vymýšlet ten podělanej program, který nás má přesvědčovat o tom, jek je EU fantastická. Politika EU je vůči domorodcům genocidní! A vzhledem k politice EU je sama EU nejen nedůvěryhodná, ale nikdo ve světě EU nebere vážně. Sjednocená, federalizovaná EU nebude silnější, když znásilní členské země. EU je slabá, nedůvěryhodná a směšná, protože dělá špatnou politiku – jak vůči vlastním lidem, tak vůči světu!
EU nemá žádný program, který by zaváděl něco pozitivního pro její občany. Jen cíleně škodí a vysává. Je to mrtvý projekt
Napr. lidi si zvolili presidenta a ted maji presidenty hned dva , dalsiho nevolenyho , ale vo to vic a poradne zaplacenyho..
Este ,ze jich nema , na nas treba deset jako v islamu..
Petice:
https://www.petice.com/velezrada_prezidentavyzva_oban_senatu_parlamentu_na_vyhlaeni_veejneho_slyeni_podle_144_jednaciho_adu_senatu_k_navrhu_na_pijeti_usneseni_k_podani_ustavni_aloby_na_prezidenta_republiky
Už jsem podepsala. Prosím všechny, kteří generála Zradu už dávno prokoukli, aby podepsali také .
mohli by si tam aspoň opravit pravopisné chyby ….
To je v článku samý kdyby v Bruseli udělali tohle, kdyby v Bruseli udělali tamto. Neudělali. Sami ví nejlíp, co je pro lid nejlepší. A je jenom dobře, že si do toho nenechaj kecat.
Pavle, vědí to v Bruselu dobře a nenechají si do toho kecat … jenže, já vím dobře, že banka mi z normálního účtu, tedy z peněz, které ji musím půjčovat, nedá ani vindru. Já vím, že inflace mi v posledních letech z úspor sežrala nejméně třetinu a to prosím, na stáří je třeba si šetřit. Komunistický režim, že stál zanic, ale. Úrok na pitomé vkladní knížce obnášel 3 %, inflace je v průměru nepřesahovala. Starobní důchod mých rodičů představoval 53 % jejich započítatelného výdělku, za recept se platila 1 jediná koruna. Dnes dělá starobní důchod 44 % započítatelného výdělku, za předepsané léky se doplácí asi tak čtvrtina. Ta spousta těch medikamentů co se stala „volně prodejnými“, tu si už sakum pingl platíme sami. Takže fakt, co by si ta Evropská unie, dala do toho kecat. Tohle tedy příkladmo. Chudáci euroúředníci i europoslanci. Ti se úměrně k tomu uskromňují, že?
Zato máte svobodu a demokracii. Radujte se.
Jen to ani se svobodou, ani demokracií nepřehánějte. Máte obojí pouze odcamcáď až pocamcáď.
… a zapomněl jste na ty banány a pomeranče !! co za socíku taky nebyly každý den !!
Jako ironie dobrý, pavle.
Takže si už nemusíme hrát na demokracii a pojmenovat to osvicenou diktaturou, že?
Kéž by byla osvícená.
Posvicena , vsichni drou aby demonkrauti a upiri , meli posviceni , hody a sklizne pro sebe , kazdej den..
Na webu drigon.blog vyšel článek Společenský sociální darwinismus (17) Velká Británie. Říše nad kterou slunce zapadá
Doporučuji přečíst.
A doufám že nebudeme též zakastováni. Jako ten pobodaný a zaklepetěný mladík kterému se jeho vrah ještě smál.
Obcházají roboti….
Že by Vidlák začal hulvathovitět?
Co na to zdejší steampunková antihulvathní opozice?
Že by AI už nebyla buržoazní pavědou jako kdysi kybernetika, jejímž je pokračováním?
Už je je to tak.
„Světem obchází strašidlo. Strašidlo robotizace.“
Ne AI, ale její apoštolové, hlasatelé.
(Nejvíc se mi líbí robopejsci…)
Apoštolové a hlasatelé AI jsou ve skutečnosti blbější, než ten nejprimitivnější TTL šváb.
Kolik let bylo potřeba, aby se ze stolních digitálních hodin, osazených třeba 15-20 klasickými TTL obvody a digitrony, řízený krystalem a se spotřebou 10-15W, vyvinul prachobyčejný radiobudík řízený sítí 50Hz?
Myslím přesně ten červeně svítící, atraktivně vyhlížející radiobudík, který ale ještě v 80. letech a v podmínkách ČSSR, chodil s úchylkou klidně i 10 minut měsíčně?
Takový, který toho švába obsahuje jen jednoho pro hodiny, druhého pro FM rádio a má celkovou spotřebu jen asi 2W?
Bylo k tomu zapotřebí 10 let!
Bylo zapotřebí, aby si holandský Philips, německý Grundig a další EVROPSKÉ firmy, toho švába navrhly a včetně velkých LED segmentovek nechaly vyrobit na Taiwanu.
Šváby pro kompletní FM rádio už na trhu byly.
Philips byla jedna z prvních firem, která tyhle radiobudíky v Evropě, z kvalitních evropských součástek, začala s různými úrovněmi výbavy vyrábět a prodávat.
Ale jen necelý ROK byl zapotřebí, aby číňan celý ten radiobudík Philips rozebral, okopíroval, ohlodal jej funkčně i materiálově až na kost, začal ho vyrábět v miliónových sériích, tedy ultralevně – a poslal tak Philips i s jejich kvalitním budíkem do kopru.
Deset let a to i při takovém fofru, jakým šla na Západě elektronika v 80.letech dopředu.
Číňanovi ale v těch 80.letech stačil necelý rok k tomu, aby celý projekt doslova ukradl a v tomto segmentu zlikvidoval evropského výrobce.
To se pak bohatne a stává se asijským ekonomickým tygrem – když namísto let intenzivního vývoje jen ukradneme jeho výsledky – a nebo celou hotovou věc?
Stejné to bude s takzvanou AI.
Jakmile číňan získá pro své záměry TSMC, TSC a Renesas, bude to stejný.
Všimněte si, jak mnohé z těch projektů dnes „nahrazují“ člověka tím, že na spousty otázek jen prachsprostě lžou, jako červený pes.
Ukradené celé sady dat a databáze nespolupracují, nebo jejich velké většině, která pochází z evropského/amerického prostředí, asiat prostě není schopen porozumět.
Než tohle bude schopno, plnohodnotně nahradit alespoň trochu myslícího skladníka ve šroubárně, bude to ještě sakra trvat..
To samý 3d tisk. To bylo slávy před deseti lety. Bublina splaskla. To samý bude takzvaná inteligence.
Josefs:
Ukrajinci na tom prý vyrábějí drony. Kde do toho berou ten tekutej plast, to nevím.
Nemusí být tekutý… Známý zkoušel strunu z PETek a fungovalo to… … No, lépe než by jeden předpokládal. Kvalita samozřejmě odpovídala.
Ano to je možný, že tisknou drony, ale přínos pro lidstvo, tak jak byl 3d tisk prezentován je nulový. Stejně dopadne AI.
Cinani tisknou cely bytovy jednotky a ty sestavujou na miste dohromady..
Ted zpivate jinak , kdyz sem vas minule postrasil s AI a co vsecko ,
dela v Cine..Kdyz
Pro kazdej mrak , ale Vyssi moc , pridala stribrnou vobrubu..
Takze mame stesti , ze ,kdyz si vodmyslime , ty technologicky hracky, ze se zapad nici a tim nejen zaostava za vyvojem a ze se ritime do doby kameny, dle uprimny rady a instrukce ,naseho vudce ,Trumpa..
Znici vsecko na co prijde../A neni sam/.
To sou vyhody , ze tak porad vic systemem , kterej miluje , obdivuje a oslavuje a potrebuje , vybira a umistuje do vlad a vsude , jenom ty vopravdu nejhorsi idioty/psychopathy ,ktery to nejhorsi na nas nadsene prohlubujou..
V tom uz sme vopravdu za vopicema.
Vopicky si tohle vopravdu nemuzou dovolit ,to co my , jako my ,
pac by rychle neprezili..
Ze , zpozdenim za vyvojem , ty vodstrasujici „vymozenosti a vlady robotu „, mame tu vyhodu muzeme videt a sledovat v Cine..
I s vynalezem covidu, napr., AI urcite vedcum s tim pomoh.
Nemam zadny problemy , v tom co bude s Cinu , kdyz si vsecko rychle vybuduje a zacne se jako prave ted , celej zapad, se plnou parou rozjizdet, zase zpatky , za dobou kamenou..
Otázkou nicméně je, jaké požadavky mají Čínané na bydlení.
Jak kde, v Jižní číně je to hodně podobné jako u nás. Trochu odlišné uspořádání bytu/domu, ale zvyknete si hned.
Hm, při upadajícím školství, kde matematika, fyzika apod. coby předpoklad pro technolog.rozvoj, se tyto staly Popelkou při studiu, tož nevím, jak rychle se budeme rozvíjet vpřed. Kde byla Čína a kde my před cca 30 lety. Stagnujeme a ještě navíc na DLUH. Nejsme schopni ani tu VR trať pro rychlovlaky začít stavět. Jinak dnes dobrý článek, ten člověk z Hradu nic z toho, co chce nyní, v programu neměl. A další kolonizaci ČR nepotřebujeme. Je to jen další škůdce v politice, který se o naše zájmy vůbec nestará, spíše tomu naopak. Tak co s ním ❓
At upada skolstvi ,vychova a jejich vzdelani , je to nase posledni nadeje ,ze deti zacnou rust a vyvijet se normalne a svobodne , pro zmenu..
A odhodi okovy otroctvi a jeho systemu.
Nebudou judrove, phdrove, ,msgrove mgrove ,rsdrove ,rndrove , mudrove ,ktery ale nechteji lecit lidi , docentove a profesorove a stada jich ,atd.
Ve vlade jiny nejsou.
Mám dojem Teco, že Japonci, svého času, udělali totéž. Jen jich není tolik, neměli a nemají centralizované řízení. Navíc, s jistými zkušenostmi.
Teco:
Čína provádí vědomý downgrade převzatých nápadů. U hodin, řízených radiovým signálem DCF77 na frekvenci 77,5 kHz (Mainflingen, Německo) zobrazuje sice čas, ale nedekóduje datum a den v týdnu. Mimochodem, vysílač kódované časové ionformace (OMA 50) jsme tu měli až do převratu taky.Ovšem hodiny existovaly jen jako vzorek z výzkumáku.
Dobrý pokus, ale trochu zmateční. Za radiobudik nepovažuji budik s rádiem, ale budik řízený rádiem. U nás vysílala časový signál Poděbradská OMA už v sedmdesátých letech, syn ve 2. ročníku průmyslovky tenkrát postavil do Soutěže technické tvořivosti docela slušný budík řízený signálem OMA. Ale TESLA tenkrát neměla zajem a po hadráku OMA skonala na úbytě. Dneska se pro přesný čas používá německá DCF77 nebo přijímače GPS. Možná i mobilní sítě.
A k tomu kradení – oni ti Číňani krást nepotřebovalí, protože celá KoZa se roky předháněla v outsourcovaní vědomostí a technologií do Činy. A dnes je spíš problém v tom, že na Západě nikdo nerozumí těm čínským klikyhákům …
Ještě ten poměr k přesnému času:
V osmdesátkách ještě existovala hodinářství, kde do ulice směřovaly hodiny. Vesměs nejdoucí. V NDR to bylo podobné, ale hodiny šly přesně. Když dva dělají totéž…
Jenom idioti porad musi nas srovnavat , s kazdym a se vsim .
Tak hodiny , jinde , v Africe , sou cerny a my ne ,tragedie , v zakopany prdeli maji neco a my ne.
Kocour:
Mně ne. Jako prvňáčkovi mi táta dovezl z Japonska kočku na dálkový ovládání. Svítila očima, chodila, mňoukala, ba i byla potažená plyšem. Dodnes si pamatuju to zklamání nad strojkem, který se tvářil jako živý tvor.
To Markýza:
Jednak za tu dobu šel vývoj dopředu, taková kočka by dnes asi nepotřebovala dálkové ovládání, vše by dělala sama, stačilo by ji nabít a naučit třeba reagovat na své jméno.
Chtěl jsem podotknout že k AI člověk nemůže (neměl by) mít nějaký citový vztah.
Jenže se mezi mladými šíří obyčej si s AI přes aplikaci v telefonu povídat o běžných věcech.
AI nic nerozporuje, je podlézavá a tak se s ní komunikuje lépe, než s vrstevníky, kteří mají nějaký svůj vlastní názor. AI je naprogramovaná a může tímto nenásilným způsobem nebezpečně formovat děti a dospívající a myslím, že to už dělá. Je to psychická droga, pak takoví závisláci neumí mluvit s ostatními živými lidmi. Ostatně dpspělých opuštěných lidí se to týká taky. A okrádání opuštěných žen a důchodkyň přes telefon už také dělá často AI.
===
Myslel jsem na robopejsky, se kterými se ti živí pokoušejí navázat kontakt a jsou překvapení „divnými“ reakcemi robota. Většinou se leknou a pak se robopsa bojí. Instint.
Ten už lidé asi ztratili.
===
Když jsem něco po AI potřeboval, musel jsem ji velmi striktně zakazovat, aby mi místo informací nabízela řešení a taky aby už mi konečně přestala „lézt do zadku“. Komunikační modul je učenlivý, přestal.
Asi jsem instinkt neztratil docela.
Kocour:
Povídat si s Ajkou…..to je hodně smutný obrázek. Já se zřejmě pohybuju někudy jinudy – vzorek mládí mám ve vnoučatech, která – pokud to dělají – tak velmi střídmě a mám sice kamarádky ve věku mých dětí (40-50) ale ty se k tomu taky chovají jinak. Jedna vedla s jejich techno Ajkou dlouhé rozhovory až do té míry, že ji přinutila snad i přemejšlet? Vytiskla ty hovory a udělala nám z toho knihu, která je v tomhle směru dost fascinující. A určitě to ndělala z nedostatku živých kontaktů.
Víte, já jsem děsnej biofil a vyznávám myšlenku jednoho etologa, že „život je velmi pevná blána, zcela neprostupná pro zlé oko pravděpodobnosti“. Nechledě k tomu, že věk technologií vrcholí – a končí.
Ty vaše rozhovory s podlézavou Ajkou bych teda chtěla slyšet 🤣 to musela být dost sranda.
Nebylo to příjemné. Nejhorší je, když musíte jednat s lidmi, kteří vám taky mažou med kolem huby“ a ze společenských důvodů je nemůžete poslat do „džu“.
Kocour:
Naštěstí jsem neměla tu příležitost s takovými pobývat nijak často. Ono nejspíš záleží i na tom, jestli s nimi potřebujete spolupracovat, protože když ne, tak lze poslat kamkoli i beze slov 😊
Dyť říkám, já nevěřil svým očím, asi jako když Funes viděl že auto s „vyřízeným“ Fantomasem se vzneslo k obloze… 😀
Aktuálně.cz:
Češi v průzkumu překvapili. Řekli, koho si za prezidenta přejí úplně nejméně
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesi-v-pruzkumu-prekvapili-rekli-koho-si-za-prezidenta-preji-uplne-nejmene/r~aaa2957098473f4b0d319688eabbd673/
————–
No to je ale překvápko. Vidlák coby prezident přeskočil spoustu zvučných jmen.
Agentura zázraku logopedie píčusa Šídla nezklamala. Všichni kromě kolaboranstkého velezrádce jsou v mínusu.
Ten Mádl, to je boží.
Ne, že bych o to nějak stál, ale docela prča, že jsem teoreticky oblíbenější než stahovač kráílíků Drahoš, nebo než Myrka Němcová.
„Stalo se modou sezony , do nepravosti radne tepat,
kaiser rock tyhle sezony ,mne ale dobre nikdy nepad.
A zatim kolem bezel cas, no nedivte se ,
mne unikly souvislosti , v takovy krasny spolecnosti“. /J.Suchy/.
Božemůj, to je na aktuálně…kdo normální to čte? 😀
Bakalovo hlídací psi, aby se vědělo, který redaktůrek nebude mít od příštího měsíce na splácení hypotéky? Jo tak, to byla jen řečnická otázka…
Prezident dnes dostal od Vidláka pořádnou čočku. A je to v pořádku, zaslouží si jí. Ale Pepa je nad věcí, mlaská si pod vosy a klidně hajá. Navíc Vidláka nejspíš nečte. Pravděpodobně vůbec nečte. Má na všechno poradce, tak oč by se staral. Je spokojený když nemusí dělat žádnou práci. Sype mu to tak jako tak něco přes půl miliónu měsíc co měsíc a sype to i jeho manželce. To je dobrý, ne? Mnozí z těch nejslabší, kterých se dnes Vidlák tak vehementně zastal ,to PePa(novi) ve volbách s nadšením naházeli. To číslo je až k neuvěření. Asi ho milovali a mnozí z nich ho milují dodnes. Bylo jich tehdy 3,36 milionu!!! Kolik jich asi bude píště, aby mu zajistili dalších 5 let ?
Tak teď už máme co jsme chtěli, do rachoty zvesela… To vymyslel jeden brňenský komouš. Jmenoval se František Halas
OT.:
Novinář Jan Bělíček se v komentáři na Facebooku vyjádřil k České televizi. Připustil, že její zpravodajství v některých věcech selhalo, varoval však před politickým ovládnutím veřejnoprávních médií. „Zničení veřejnoprávních médií by ničemu nepomohlo.“ Podle něj je potřeba ČT reformovat, ne zlikvidovat.
===
Co však je neopravitelné, protože správné náhradní součástky prostě nejsou, je třeba zlikvidovat a ze zbylého použitelného materiálu postavit něco funkčního. A máme tu vzácné archivy, moderní technické zázemí i s personálem atd. Ostatní, slouhy EU, je možno poslat do výroby nebo jinam.
===
Stávka pracovníků ČT a Čro v černých pohřebních šatech s heslem, že nechtějí vysílat ticho je příznačná.
Potrefené husy kejhají jako o život. A o život, ten profesní, dobře placený, jim taky jde.
===
Přechod na státní financování s navyšováním podle inflace přece neznamená, že vláda bude mít skutečný vliv na obsah vysílání, znamenájenom to, že finanční poměry v obou istitucích bude moci prozkoumat finanční úřad, NKÚ. A toho se ti páni a dámy v černém bojí nejvíc.
===
Ono to není zas tak moc od věci. Poslouchal jsem, jak se kroutil zpravodaj BBC když se ho v Petrohradě jeho ruští kolegové ptali, jestli bude Západ informovat o napadení civilního autobusu, kde bylo zásahem ukrajinského dronu zabito 8 a zraněno 11 cestujících. Jestli si nechce zjistit podrobnosti. Tvrdil, že o tom incidentu má informací dostatek, že další nepotřebuje.
Neinformoval. Nějak na to zapomněl.
Cenzura, autocenzura nebo neschopnost?
Nepatřím mezi televizní diváky a přesto za ČT platím, protože musím. Nelíbí se mi, že ČT v budoucnu v současné podobě má být financována ze státního rozpočtu. Ale přesto bych neměl nic pro financování ze státního rozpočtu jednoho jediného programu ČT, který nyní vůbec neexistuje. Jsou to zprávy. Jsou to informace. Mohl by se tak i jmenovat. Zprávy a informace. Nikoliv komentáře, nikoliv zábava, pouze zprávy z domova, zprávy ze světe, zprávy ekonomické a finanční, zprávy o jednání vlády, zprávy o rozhodnutích vlády, včetně vyhlášek nařízení a zákonů, zprávy o dopravě, zprávy z regionální politiky. A k tomu aktuální informace. Holé zprávy, holé informace. Hlavně žádné nevyvážené komentáře a názory . Na to jsou vhodno ostatní televize, které pracují bez státních dotací.
Teď ve Zlíně na jakémsi festivalu ocenili Jiřího Chalupu, že vytvořil Studio Kamarád a Jů a Hele, no dřív, to lidé v TV vymysleli autorské pořady, pro pamětníky třeba Deset stupňů ke zlaté, Šest ran do klobouku Televarieté, lidé na to koukali, bylo to i zábavné a tak platili. Dnes je to samý licenční pořad z Ameriky, poplatky za miliony dolaru, nic originálního a odsud. Proč by se měl náš poplatník podílet na financování autorů v Americe, často s obskurním obsahem? A to jsou miliony. A hlavně když na to nekouká.
jo jo, Muppet show po cesku… autorsky porad jak stehno.
To byli až Gumáci.
No… ja tam tu inspiraci teda vidim, ale Gegen gusto…
Před 30-ti lety jsem pobýval v USA. Tehdy tam byl systém, že pokud se někdo chtěl dívat na nějaký pořad, objednal si jeho přijímání telefonicky. Zkrátka v programu bylo číslo pořadu, objednatel to číslo vytočil a ejhle, program se spustil. No a každý pořad měl svou cenu, přišel účet. Možná by to taknějak šlo i u nás, když to šlo před 30-ti lety v Americe… Chceš se dívat na Jílkovou? zaplať za Jílkovou, chceš sledovat Vondru, objednej si ho. Pořad je zboží jako každé jiné. Jeho výroba stojí peníze, jeho prodej peníze České televisi přináší. Divák platí za to, co sleduje. Nebylo by to spravedlivější?
Kocour:
Novinář Bělíček VAROVAL před politickým ovládnutím veřejnoprávních médií??? Mně snad šálí zrak, nebo spíš Bělíčka šálí.
Bělíček (a jiní) se pokouší touhle rétorikou obelhat své publikum. Dělá to ve svém zájmu, je potrefený jak husa a tak kejhá. Politicky ovcládat TV a rozhlasový program jde spíše dnes, kdy je fiancování nepřehledné a k poplatkům se přidává zisk z reklam (není to nic zanedbatelného) a nabízená úhrada může být pro tyto instituce docela „zajímavá“. Oficiálně reklama na prací prášek, ale tajný dodatek bude o propagaci třeba PePy 107. Nebo EU. No a právě tohle by si NKÚ pohlídal.
Proto ty černé šaty a transparenty. Doufám, že už brzy dojde k okupační stávce redaktorů a zpravodajců. Zjistila by se skutečná síla oněch „veřejnoprávních“ médií.
Ale asi nedojde, nejsou to blbci, aby se takto odkopali.
Kocour:
No já tím myslela spíš to, že politicky jsou veřejnoprávní média ovládána naprosto jednoznačně, o tom se dá dost blbě pochybovat.
To Markýza:
Nedělá se to, pokud mám informace, nějak oficiálně.
Soukromě si někoho pozvou do kavárny a tam dostane nabídku. „Když – tak!“ V podniku o tom nemluví, ale koná doporučeným způsobem. Autocenzura je mocná čarodějka. Dokonce člověka nutí myslet jinak.
Kocour:
Ofiko nebo ne – výsledky zcela zjevně hovoří za všechno.
Bať! 😸
Kdyby to takhle Evropa udělala – tak by se z toho posral německý důchodce.
3,5 milionu voličů ho volilo – tedy mají stejné smýšlení, jsou stejná krevní skupina, stejní morální odpadlíci. Velká část z nich pracuje ve státní správě a žene normální lidi do pekel. To neskončí smírem.
Mnoho z těch, kdo ho volilo nevědělo co je zač. Volili prostě elegantního prezidenta, zejména ženy.
To je ještě horší. Volit podle xichtu.
Ládiku, to se přece dělo odjakživa.
Ženský, protože se nezajímaly o politiku volily toho, kdo byl největší fešák už za první republiky.
St. kocoure, tak nevím čím to, že Edvard Beneš byl zvolen. Už jen s tím svým hlasem. T. G. Masaryk, v brigadýrce s trikolórou, na koni, to je jiná. Ale hlavně, ona nebyla ta televize. Ani do kina se zhusta nechodilo, ani politiků tam moc nestrašilo.
Nejde jenom o presidenta.
StK:
Ženské hlasy prý v USA také rozhodly o zavedení prohibice. Možná proto, že mají menší orgán. Myslím játra.
A víte, jak prohibice dopadla, že?
Jo, vydělal na tom prý nějaký Hibic, podle jména určitě žid 😀
Kdyz nekoho neznam a nevim, kdo to je, tak ho nevolim, jinak sem idiot i s nasledkama. Takze zradce vital na hrade fasistu a spojeny staty a euro na nas..Na zbulharizovani..
Takze mame presidenty a vlady , vsichni sou „vohnouty“ , na co sahnou to zkurvi , ve sluzbe porucnikum.
A rozvedcik uz ma skoro jisty s vohnoutem c 1 , ze do Turecka
s vohnoutem , spolu pojedou..
/Sem nedavno psal ,ze bych nedal nic za to , ze pojede , sem se v nich nesplet , moje intuice funguje a vodhad Babisky, taky/.
Zlepseni pensi je v prdeli, zivit CT hydry ,samozrejme , Klempir je hovado neschopny ,ale ve vohejbani,sou mistri, ministri a to je drzi ve funkcich..Chystaji dalsi sjezd.
A EU nema diktatorsky manyry ,ale metody..To je ponekud rozdil.
ne, je to jeste horsi. Volili ho, protoze „To je povinnost kazdyho demokrata!“. Bylo to smutny kino.
Domu si nepozvu ,dvere nevotevru gangu cizich osob.
Abych je pustil dovnitr. To je vopravdu vylozena ,lehkomyslnost.
I maly deti to maj zakazany..
Nevolim si ty ,co delsi dobu neznam a na ktery neni spoleh.
Muzou to bejt klidne i zradci…Cokoliv.
Jinak se ve vlade vobjevi , co na vas poslou stada policie a kdyz jim nevotevrete vyrazi vam dvere a vas zavrou i s rodinou a pak si nakej zlocin jejich judrove na vas , privymysli..
Nejenom ženy, ale i mladí muži. Tedy ti, kteří už nezažili dvouletou ZVS. Protože jinak by žádného lampasáka z principu nevolili. Tím není řečeno, že by místo toho volili Bábu, to ne. Prostě by ke druhému kolu voleb nepřišli, nebo by volili nějak protestně – prázdnou obálkou, bílým papírem, apod.
Místo toho získal překabátěný lampasácký bolševik alarmující počet hlasů. Což značí, že s českým národem je něco velmi v nepořádku.
Pdivejte se , lidem je to jedno , protoze vi ,ze po kazdych volbach je vzdycky vsecko a samozrejme , automaticky , zase horsi..
Bylo to: Babiš po kovidu, neoblíbený a proti němu celkem neznámý voják Pavel + propaganda výsledek je znám. Podruhé Pavel nevyhraje ani náhodou
To sou ty manipulace, ted zmacronovana a zruttovana Babiska ,vylez a vomluvil
se na to jeho besneni a tragedie z covidu. Lidem to zivoty nevrati, ani zdravi..
A je tam furt..Dalsi manipulaci ,z nej udelaji presidenta , uz to planujou..
Za zasluhy jeho mnohalety „vlady“ pro ne..U nas..
Uozorneni ,zadnej ,z nich se nevyhne tomu udelat ,taky neco dobryho..
Ale fialove sou vyjimka..
Vlakone, vysokou podporu u žen v domácnosti měl Adolf Hitler.
Však to byl fešák s tím knírkem a patkou! A jak dokázal řvát!
(Hotový nordický typ!!)
Kocour:
Heleďte, hoši! Nechte těch podprahovejch manipulací o ženských, jo? Nebo vám připomenu, kdo celá ta tisíciletí řídí společnosti všeho druhu – a jak je řídí.
Muž je hlava rodiny, žena je krk, který hlavou otáčí podle svých potřeb. 😎😸
To jsem kdesi četl…
(A je to pravda, aspoň v mém případě. A někdy je to dobře.)
A Frantíci mají úsloví „Za vším hledej ženu!“
Kocour:
No v mém rozhodně ne – já to neumím a ani nechci umět. Abych citovala klasika – já nikdy nikomu nohy nemyl, já nikdy nechtěl na trůnu sedět. Býti tím krkem ostatně nebyla často volba, ale nutnost.
Starý kocoure,
a na jednom mohutném bavorském politikovi je vidět, jak by Hitler vypadal, kdyby jedl více tučného masa.
Gerde, to nebude tím. Já jím i tučné, jím ho celkem dost (již mnoho let držím jídlovku) – Kocour mě viděl, on Vám řekne, jestli vypadám jako Posselt.
Ale viděli jsme Vaši fotku z čajového dýchánku s Godotem, takže do Posselta máte hodně daleko, ale když se do toho opřete, máte šanci jej dohnat. Neházejte tuplák do Sudet, Brod nad lesy je ještě daleko. 🙂
Já to asi vzdám, Gerde. Skoro šedesát let dělám, co můžu (do puberty jsem trpěl nechutenstvím, od puberty až podnes trpím chutenstvím – je to těžké, ale přece jen lepší než předchozí varianta) – a výsledek jste viděl sám.
Člověk by měl pokorně akceptovat vlastní limity. Smířil jsem se s tím, že neztloustnu. Já ten hendikep ale unesu.
Ja drzim velmi popularni dietu, seafood.
I eat all food I see. Right now.
Babiš má kamaráda Trumpa, tak určitě nám USA nebude bránit z NATO vystoupit. A co takhle neplatit EU povinný roční příspěvek a nechat se vyloučit. Když se chce, všechno jde, ale kdo?
Tedy, to je jen o úhlu pohledu – PePa nezradil, Pepa jen koná podle pokynů svého zaměstnavatele, jen možná až příliš horlivě. A tím jeho zaměstnavatelem není lid ČR, ten si to jen může myslet spolu s tím, jaký je to fešák.
A to že to dezoláti vidí jinak??? Tak to už objasnil lampasák Foltýn, že na ně netřeba brát zřetel…
To nebyl Foltyn, ale lamaps sam.
Jožka:
Jestli to nebyli oba. Tak nějak tlapku v tlapce. Lampasáci, no.
Pavel páchá Pavelezradu…
Ať jsme spravedliví – EU alespoň sjednotila nabíječky k mobilům. Předtím to bylo tak, že co typ, to jiný konektor, a když už se sešly dva shodné, zase nesedělo napětí.
Jinak soudím, že EU musí být zničena (copyright Petr Hájek, Protiproud).
Ty sjednocené konektory, to je samozřejmě úspěch. Škoda, že to nevyšlo i s banánama.
No, aspoň něco. Buďme skromní…
Být spravedlivý vůči Evropské unii? To po mně nikdo nemůže spravedlivě žádat.
Re: AN
A s okurkami.
Alefi, nebo třeba s údy 😀
Ale raději nebudu napovídat, EU je schopná všeho. Bylo by to prospěšné, aspoň by nedocházelo k onomu poměřování pindíků, odpadlo by jedno zbytečné kritérium pro výběr samce a korporáty by se napakovaly na operacích a léčbě….prostě celkově prospěšná věc. A kolik neziskovek by vzniklo a zaměstnalo absolventy jinak zbytečných a idiotských paoborů….
Skvělé, na sjednocení konektorů jsme potřebovali organizaci s deseti tisíci úředníky…
Však taky jsme teprve na začátku! Až jich budou milióny…
Miliony Jourových Vondru Vrecionových Zdechovských….
To nemyslíte vážně. Naštěstí toho se už nedožiju. Tedy doufám.
Re: SO
Banánů, okurek, anebo úředníků?
Ti úředníci už jsou. halef neumí jedině správně počítat. Soudruzi v národních správách kopou za diktát EU ještě nadšeněji, než jejich Ojrokolegové.
To byla reakce na MK a ty miliony zdechlin apod. euroblbcu.
Dalsi zmocnenec ,Rejmana ,parasit na velky prachy vod vlady.
Nacpali si ho bez volby, do ministerstva zahranici..
Kdy to nezvolite, vohnouti si to nacpou do vlady bez zvoleni.
Já nejen doufám, ale taky na tom tvrdě pracuji. Už vážim 105 kg 😄😄
Vidláku, nebuďte tak přísný. Nesmíte zapomínat na připevněná víčka. Takový civilizační výdobytek by měl být dnes a denně oslavován, nikoliv zapomenut. A to víte, víc hlav, víc myslí…a k něčemu takovému je opravdu potřeba alespoň 40 000 byrokratů. Jeden by se na takový přelomový vynález nezmohl. A pokud navýší počty o dalších 20 tisíc, tak přijdou třeba se spoďáry připevněnými ke kalhotám a sukním. To by teprve bylo terno. Žádné kalhotky hozené pod postelí, ztracené v přihrádce auta, volně se povalující na louce, či, nedejbože v kapse pánského saka. Žádné dilema nad hnědým dozadu… 😀
Tedy Bazalko, co Vy to máte dneska za myšlenky, tamhle nahoře údy, tady teď kalhotky ztracené v přihrádce auta nebo v kapse pánského saka… 🤔
Krásný den a díky, že jsem ho začala úsměvem!
Baz:
Nevím jak vy, ale já víčko vždycky urvu. Chudáci byrokrati….takový dřiny a k hounu……no a holt se nebudou povalovat kahotky, ale celý spodní části. A budou se válet nikoli v přihrádce, ale na zadní sedačce…..jen ta saka přijdou zkrátka 😂
Co EU spojila, clovek nerozdeluj!
Uz aby byly vytvoreny evropske poradkove sily k odhalovani a trestani tech, kteri nam sabotuji svetlou budoucnost.
Jožka:
Do každé domácnosti vlastní pořádkový sil!
Kazdy sam sobe poradkovym silem!
Bude-li kazdy z nas vyrustat s remenem, bude cely narod z kadru!
Jožka:
Jawohl! Víršafndas!
To je prd odboj,my už PET nekupujeme, ať třeba žerou trávu.
PO:
A v čem kupujete olej? Že vy si lisujete vlastní řepku člověče.
My doma prosím pěkně sádlujem.
A olivák je ve skle.
EU alespoň sjednotila nabíječky k mobilům.
len konektory, – aj tak plati ze parametre su rozne a nemusia byt uplne kompatibilne
Máme zde USB-C misto microUSB.
A turbo-nabíječky, které do mobilu pošlou místo 5V klidně i 12V.
Da zdravstvujet Euro-Sojuz! 😄😄
toníček
tie zjednotené konektory sú úplne na hovno….áno notebook a telefon nabijem jedným káblom. Ale staré konektory v PC boli ďaleko odolnejšie. Za rok mi odišiel v PC konektor lebo sa vyvyklal a nemá zabezpečenie proti vlhkosti….. stálo ma to 270€ a reklamovať sa to nedá….odpoved neodborná manipulácia …..
Elektrickou zásuvku a zástrčku už sjednocuje několik desetiletí a pořád nic.
Není to tak docela pravda. Už se vyráběji univerzání Schuko/ESČ.
StK:
To není novinka. Měli jsme takovou vidlici na vysavači z NDR před šedesáti roky .
Nad starejma časy spadla opona, dneska máme EU v mezích zákona…
A ještě míry a váhy. A napětí a frekvenci sítě. To naštestí většinou vyřešily spínané zdroje, kterým je to jedno ….
Jj, Error unie sjednotila nabíječky k mobilům a ntb – na ten nejpitomější typ konektoru vymyšlený USB IF a druhý nejpitomější typ konektoru na celičkém světě; (tady první místo IMHO patří samodestrukčnímu 12VHPWR z grafik od Nvidie.)
Chirurgové z dovozu- pokuta 3 miliony
Jeden chirurg z dovozu (Malý Islámský Britanistán) zrovna nedávno vykuchal anglického mladíka. Policajti jsou třeskutě inteligentní i v Anglii: mladíka stihli zatknout a spoutat dřív, než vykrvácel a zemřel, protože chirurg z dovozu se cítil uražen.
Prostě stará dobrá anglie.
Anglie je stará dáma, která už nemá peníze, přátele, ani pochopení svého okolí.
Krmí ptáčky, usmívá se na každého bez rozdílu a až umře, nikdo si toho ani nevšimne.
A jaká to bývala mocná postava!
Alef
viac info tu
https://www.marker.sk/clanky/1546/ked-udajny-rasizmus-zatieni-vrazdu-pripad-henryho-nowaka-pohol-britaniou
a toto je zasa kulturne obohacovanie v praxi
https://necenzurovanapravda.cz/2026/06/muslimove-si-vybirali-jen-bile-divky-hruzny-popis-toho-co-delaly-znasilnovaci-gangy-video/
Re: KM
Takže soudruzi muslimové vlastně rasově diskriminovali své pokrevní sestry! No toto…!
.. a úplně ze všeho nejlepší je v tom ten kousek
„Jinde se na znásilňování dokonce podíleli i policisté, kteří zároveň násilí kryli.“
V čí prospěch? Kdo bude příjemcem té pokuty?
Soud uložil vládnímu hnutí SPD peněžitý trest ve výši tří milionů korun za kontroverzní předvolební plakáty. Tak asi soudu.
Dalsi pokuta a trest vod judro soudu ,SPD ,za to ,ze se nechali zvolit do parlamentu , pomoci predvolebnich plakatu , je bezpochyby ,na ceste..
Proč by to EU dělala? My máme určený jiný part v této šmíře.
Odvolat presidenta? Vystoupit z EU a NATO? Jak? Jak? Jak?
My jako nové státy EU. Za dezoscénu bych se mluvit neodvážil.
Jak se to dělá s prezidentem právě předvádí maďarský Magyar.
V Maďarsku se může, tomu bude celá EU tleskat.
Stařenka Oggová
aj tento paprikáš narazí….
Jak se to dela s televizi pro zmenu predvedl Tusk a pred lety Dzurinda.
Souhlas.
Zatím se sjednotily některé normy, to je vše. Zbytek viz Vidlák.
Omezování suverenity států, obcí i občanů.
Cenzura z Bruselu je horší, protože promyšlenější. Co se Bruselu nehodí, to prostě nevidí. Zakáže to zpravodajsky pokrýt nebo zveřejnit výsledky.
Tuhá centralistická vláda pod vedením boháčů.
…chceš zničit to poslední, díky čemu tady ještě nemáme chirurgy z dovozu a nemašírujeme na donbasskou frontu…
* Protože u nás nejsou tak skvělé podmínky pro příchozí jkako třeba v Německu.
* Protože Češi jsou v podstatě povahou Švejkové a asi by tu ukrajinskou frontu naprosto morálně rozložili.
Lidičky, tdx, targus, tymákovan – Vidlák vás zradil ! Píše taky o příchodu robotů ! Utíkejte pomalu k otevřenému oknu 😀
Měl byste se ze své halucinace už pomalu probrat!
Di uz chytat mysi…Se bojim uz na hajzl , ze tam na mne vyskoci sk..
Vyhody demokracie sou nescetny , hlavne s tou vladou vetsiny…
Vetsiny neco nechteji , kazdej to vi , ale kazdej jednotlivec je pro .
Jako napr. s volbama vladne uz nejmin sto let , nespokojenost ,ale pak kazdej a ve vetsine de volit.., po secteni v milionech hlasu..
Treba v demokracii , mame vyhodu , ze sou vsichni lautr , uplne sjednoceny ,ze chteji mir. Zeptejte se koho chcete.
A pod vedenim demokratickych vlad..
Mame furt valky a furt horsi….
Kdysi jste byl jen jedovatej, teď už jste vysloveně blbej.
To on byl vždycky – to jen my jsme se zdráhali tomu uvěřit.
Víte, libtardům s vymytými mozky, chorobně nenávidící „Russko“ , to vysvětluju stručně : Však vám to rusové vysvětlí místo mne 🙂 Ne tím že nás obsadí, zbombardují, nebo tak – ale cenami surovin, lhostejností až nám bude ouzko a spoznáme jako v 1938 jak to s námi západní kámoši opravdu myslí, apod. Vám odpovím v podobném duchu : Vysvětlí vám to AI a robotika do 4-5 let, kdy to už uvidíte „za plotem“ a zdejší aktivní hulvathobijci taky.
Kolik příspěvků na toto téma jste už napsal, ale ani jeden jediný, kde byste nám alespoň naznačil, co s tím máme dělat. Přiznaj se, Hulvath… oni sami taky netušej, že?
Vidláku, vy nečtete co tu píšu ?? Dyť jsem jasně napsal že vám odpouštím 😀 že nevíte co s tím a že už jsem smířen s tím že se to bude řešit ad hoc. Jak vlastně vždy vše důležité v dějinách, akorát že předtím to nějak dopadlo. Protože bylo relativně dost času – alespoň 1,5 – 2 generace, a změny nebyli tak drtivé, že jejich zavedení jedněmi a druhými ne, by nepředstavovalo velice rychlou strategickou porážku těch zaostalých. A hlavně – nikdy „to“ přímo nekonkurovalo drtivé většině lidských možností a schopností. A dále : Mezi námi je jeden zásadní rozdíl : Vy jste politik – a netvařte se že (už) ne, občas naznačujete že čekáte jak se „ti druzí“ neosvědčí a lidé se obrátí zas k vašemu směru. A pokud jste tedy někdo kdo chce být manažérem společnosti – tak se od něho očekává cosi jiného, než od toho, kdo tu ambici nemá…
Dobře, mnohokrát jste napsal, že od Vidláka, jako od politika a někoho, kdo chce být manažerem společnosti, čekáte víc, než od obyčejného člověka. Ale co konkrétně tedy očekáváte? Když jinde se vyjadřujete, že žádné řešení není?
A ještě jeden detail – když píšete, že „Vidlákovi odpouštíte…“, můžete tím myslet, že se vzdáváte nějaké své představy o tom, „co by Vidlák měl“. Ale jinému to může znít, že mu odpouštíte nějakou“vinu“ – a podle mého žádnou nemá, žije podle svého přesvědčení a dělá, co může.
Měl jsem pravdu? Měl!
Tohle individuum je potřeba mazat, i kdyby deklamoval pravdu a nic než pravdu.
Škoda rány, která padne vedle.
Kdo maže, ten jede!
Tak nevím co je na tom Hulvatha příspěvku ze 3/6/26, 23:09 tak blbého. Jen mi tak připadá, že p. t. Alef a St. Kocour tu musí udávat tón. Že reaguje i Vidlák, to udivuje. Vlastně ne, že? Mazači vpřed!
To je jednoduché: od Hulváta je ke smazání vvšechno, protože proto.
Ale já jsem na funkci Viktora Čističe rezignoval. Už nenesu žádnou odpovědnost, je to mnohem pohodlnější.
Alefe, já jsem v rozpacích nad vámi. Totiž právě jste tímto přiznal, že jste zbytečné tupé hovado. Jenže : Blbci se vyznačují právě tím, že sebe samé mají za chytré a považují za blbce ty ostatní ! Takže fakt nevím : Jste blbec ? Nejste blbec ? 😀 Ledaže vám nedoplo že jste to přiznal…
Hulvát – a v rozpacích? Cha…!
To bude tím, že Hulvath nemá ten správně vytříbený smysl pro kulturu projevu – dal si totiž nick „Hultvath“. Co s nějakou pravdou, když jí říká Hulvath.
Jo, kdyby to byl Hitler nebo Stalin, to by byla jiná. Stejně tak Trump nebo Putin. Musíme to brát dialekticky – v jejich případě na tom, kdo pravdu říká, nezáleží.
Stouranim do nej , hovno potom vic smrdi..
Hulvathe, prosíííííím !!!!
Dokud nebude v Evropě (i kdekoli jinde) k dispozici dostatek zdrojů STABILNÍ energie, konkrétně elektřiny – a to v řádově větším objemu než dnes – můžete na ovládnutí trhu práce AI zapomenout. Kolik že je v EU datových center, spolehlivě propojených a schopných ukládat ŘÁDOVĚ VÍC dat než dnes? Tu slepou vidinu party technokratických superboháčů, že všechno vybudují ropní šejkové na Středním východě, tak nějak pohřbila izraelsko-americká agrese proti Íránu. Jak už víme, stačí přerušit pár podmořských kabelů a katastrofálně zpomalí, resp. úplně se vypne internetové spojení kontonentů. V tom okamžiku je Vám AI k … ničemu.
Když básníte o rozletu využití AI, musíte napřed myslet na POTŘEBNOU INFRASTRUKTURU. A pak ji vybudovat – spolehlivou, nezávislou na počasí (fouká-nefouká, svítí-nesvítí) a především BEZPEČNOU, v zásadě nenarušitelnou. Stačí se podívat na to, co způsobilo stupidní dotování elektroaut, pro jejichž racionální využití doteď nebyli „investoři“ schopní tu infrastrukturu vybudovat. A to v tom moudré vedení EU utopilo už přes 1,6 bilionu EUR.
Kecy o tom, co všechno bude v r. 2030 „vyrábět“ AI, jsou jen PR pro investory z řad nezasvěcené veřejnosti, kteří ve své neznalosti souvislostí budou ochotní utopit své (v součtu) stamilardy/biliony v akciích něčeho, co až nápadně připomíná dot-com bubble z přelomu milénia. Možná byste měl méně číst marketingové materiály party technokratických polovzdělanců/sociopatů a položit si např. otázku, proč už třetím rokem KLESÁ počet investorů i objem investic do AI. Respektive proč jediní, kdo do ní fakticky investují, jsou státy řízené válečnými štváči a válečně-průmyslovým komplexem. A tihle sociopati pochopitelně očekávají, že cestu k jejich ziskům zaplatí naše daně.
Vůbec nezpochybňuji, že postupem desetiletí – PO VYBUDOVÁNÍ INFRASTRUKTURY – řadu profesí do značné míry nahradí UI. A vůbec neodmítám různé nápady (i exhibice), které ukazují, co všechno je TECHNICKY možné. Jenže existuje i něco, co se nazývá EKONOMIKA. A když si soudný člověk, který umí počítat, sečte náklady na vybudování všeho potřebného a náklady na následný provoz, a porovná to s náklady „na člověka“, ujišťuji Vás, že (pro Vás možná) v až překvapivě vysokém procentu se „člověčí NI“ (natural intelligence) ukáže být výnosnější. A navíc bezpečnější, protože kontrolovatelná.
Pentagon silně omezil služby AI „PALANTIR“, protože nějak nezvládl válku v Iráku. Nechali ho totiž rozhodovat, kdy a jaké síly použít a dopadlo to málem porážkou USA. Nebyl totiž schopen započítat reakce okolních arabských zemí, ani světa. Šílený Donald se ukazuje být lepším stratégem.
V Iráku? To již dávno.
V Iránu, Persii.
Pardon.
Pro Hal. Ano, to je věcná reakce na čísi názor (názory). Až na to „hulvathe prosíííím!!!“ Pádné argumenty snad není nutné podpírat, byť i laskavým, okřikováním.
to JiH:
Moje reakce byla slušná a k věci. Ten Vámi kritizovaný úvod (oslovení adresáta) mého příspěvku vyplývá z toho, že Hulvath – zřejmě technický/IT specialista nebo fanoušek – neustále vyzdvihuje jednu, tu potenciálně pozitivní část „causy AI“, ale zjevně mu uniká ta ekonomická. A hlavně problém „čas“ a všechny jeho souvislosti.
Trochu mě udivuje, že Vás můj zcela nevinný žertík rozhořčil 🙂
Re: hulvoš
Choď do riti, kým ti pekne hovorím.
Měl bych možná vytáhnout jinou možnost, třeba asteroid, který spadne na Evropu nebo vybuchlou kalderu v Yellowstonském národním parku a pořád to tady připomínat. Že to všechno změní.
Taky mě budete nenávidět i když to je (může být) pravda. Tomu stavu mysli se říká fixní idea – utkvělá myšlenka.
Pokud hodláte erudovaně odporovat Hulwáthovi, přečtěte si SF od Ivana Foustky „Vzpoura proti času“.
Už máte z firemních materiálů Bilstein či Monroe nastudován technologický postup výměny tlumičů ?
Targus
nie tak hulvatsky…. treba mu pichnuť hrdzavý drôt do oka a keď neprestane aj do druhého😁😁😁
Epidemie , Hulvath a SK , tady vsecko nakazi ,potom zaplavi a utopi …
Vzdy mne fascinovali lidi, jejichz odvaha se projevovala tak, ze se nebali ukazat jak moc jsou hloupi.
Prezident nepáchá vlastizradu, ale velezradu. Toto slovo je speciálně jen pro něj. Ale jinak s článkem souhlasím.
Už jste podepsal petici – https://www.petice.com/velezrada_prezidentavyzva_oban_senatu_parlamentu_na_vyhlaeni_veejneho_slyeni_podle_144_jednaciho_adu_senatu_k_navrhu_na_pijeti_usneseni_k_podani_ustavni_aloby_na_prezidenta_republiky?a=612954