18 července, 2024

Jak se stal Rajchl udavačem a zrádcem národa – anebo taky ne

Tepe to Facebookem, Telegramem, Signalem, TikTokem, Instagramem, You tubem, WhattsAppem, Slackem, čekám, kdy to pronikne na https://www.wechat.com/, a to nejlépe v čínštině, protože na čínštině tahle appka ujíždí.

Vědí to všichni, všichni, všichni, tsunami se valí světovými oceány, JUDr. Jindřich Rajchl je zločinec, vlastizrádce a udavač. Tak jdeme na to:

Jak jest všeobecně známo, Rajchl je dezolátský vůdce, kterému nic svatého není svaté a který svolal demonstraci na Václavák za účelem odporu proti Straně a Vládě, která se rozhodla, že z české Kotlinky vyrobí americko-německý protektorát i kdyby čert na praseti (samozřejmě na praseti od Vidláka půjčeném) měl dotyčný čert jezdit. A měsíc anebo ještě déle před tím, než ten zlovolný zločinný Rajchl tu demošku svolal, říkal nejenom to klasické „to neděláš dobře, Jaromíre, s těma sirkama“, ale taky nechoďte s žádnejma jinejma než českejma praporama a chraň vás ruka Páně zavdat příčinu k tomu, aby někdo mohl poprávu říci, že jsme proruští švábi, protože jak by se někde objevily nějaké proruské či dokonce ruské symboly, tak to máme na stole a já pak budu se snažit nám to odpárat nejen v noci, ale i ve dne, Penelopé hadra. My žádní proruští švábi nejsme, slavné Rusko nám je u pozadí a prostě nechci, nechci, nechci, aby ty výkřiky do tmy, že kdo je proti vládě tak je pro Rusko, měly sebemenší opodstatnění.

Nu a nastal den demonstrace „D“, kde se objevila osoba rovněž „D“, tentokrát ovšem „d“ jako debil. Na rukávu nášivky ruské vlajky, nemýlím-li se, a rovněž tak znak žoldnéřské profesionální armády Wagnerovců.

Demoška byla, pokud se pamatuji správně, v sobotu, Rajchl na tohohle týpka přišel ve středu, když se díval na záznamy toho srocení. No a teď babo raď… Co s tím? Je to princ Jasoň nebo obr Koloděj? Anebo muž v hnědé bundě nesmí projít?  A tedy – je to debil anebo provokatér? Když jej neudá, přišijou mu, že demoška byla ruskošvábí a on je švábovůdce? Bohužel totožnost pana „D“ a tím i jeho bydliště nebylo známo, takže nebylo možno se jej na účel jeho počínání dojít zeptat. To by zajisté bývalo bylo nejvhodnější, neb dle odpovědi á či bé bylo by to na přes ústa anyway a mohlo být vymalováno. Rajchl se obrátil na „hlas lidu – hlas boží“ a zeptal se, što dělať. Což samozřejmě dělat neměl, neb zvolání „Ne toho, ale Barabáše“ má v naší civilizaci zhruba dvoutisíciletou tradici a vzneseným dotazem opět nabylo na intenzitě. No jasně, že to je provokatér, po něm, vo.e!  A tak Rajchl podal trestní oznámení orkánům činným v trestním řízení, že teda je tady podezřelej týpek. Možnosti byly, jak již uvedeno, dvě (a tyto dvě možnosti zůstávají i nadále otevřeny, o čemž bude pojednáno dále).

Řekněme, že to byl provokatér. Za takové situace byly možnosti opět dvě: buď se Rajchlovo udání zamete pod koberec a dotyčný stěžovatel dostane maximálně od orgánů odpověď, že prověřili, leč neshledali, anebo bude dotyčný exemplárně potrestán a hodí se to na Rajchla, vlastizrádce jednoho. Nějaký trestní rejstřík samozřejmě není pro agenta nic závadného neb ten má již vázací akt podepsán jinde a rozsudek vynesený s patřičným humbukem by byl pouze dokladem o jeho dobře vykonané práci, což tak je to spravne a tak to ma byt, sudruzi.

Druhá možnost je, že to nebyl provokatér, ale občan „d“. Nyní se ukazuje jako pravděpodobnější tato druhá možnost, neboď dotyčný „d“ dosdal další dobrou domů již v sobotu na demošce, kdy jej OČvTŘ zhaftly zcela samostatně, bez Rajchlova udání, kterého zcela nestrategicky vůbec nevyčkaly. Částečnou omluvou PČR v této věci bylo, že nemohla tušit, naolejuje-li se Julie či nenaolejuje-li se Julie, tedy prohlédne-li Rajchl záznamy či neprohlédne-li Rajchl záznamy. Stejně tak Rajchl nevěděl, že dotyčný byl již iniciativně zatčen, ba dokonce že ve středu, kdy se Rajchl naolejoval….éééé… zhlédl  záznamy, byl možná dokonce už i obviněn. To nelze než nazvat fatální vzájemnou neinformovaností osob, stojících sic na odlišné straně barikády, leč v situaci, kdy ve skutečnosti obě strany měly občana „d“ tak právě docela dost.

No a here we are. Rajchl je udavač, protože udal již udaného, policií zadrženého občana „d“, který, ať se to vezme z jakékoliv strany, – ať už jako agent provokatér anebo jako debil prostý – prostě poškodil nejen Rajchla, na to… bílý Tesák, ale vlastně každého demonstranta, který se v době demošky na václavským Václaváku vyskytoval, neb každému jednomu mohlo být přišito „ejhle, to jsou oni, dezoláti švábi proruští“.

Což ovšem lid, který nyní pléduje za Rajchlovo ukřižování, jaxi nevnímá. A ječí.

Pravdou je, že Rajchl Jindřich, JUDr. se zachoval jak pudr, jsavšoucí zcela zdeformován svým právnickým vzděláním, neb koho toto postihne, pro toho to je, děti, doživotní prokletí. Vždyť takový právník, advokát navíc, dennodenně dožaduje se vydání rozsudku „jménem republiky“ a vůbec má pod kůží zažito, že jedná, jak praví etický kodex všemi milované České advokátní komory, „s důstojenstvím advokáta.“  A je tak zvaně „součinný“. Howgh, tečka, jinak kárný řízení.

Rajchl samozřejmě žádné podaní orgánům činným v trestním řízení činiti neměl a když by bývalo přišlo na to, že by se mu snažili toho d-wagnerovce přišít na triko, měl ze sebe hbitě udělat totáč tuháč debila s tím, že si nevšim a že, soudruzi, zásadně nesouhlasí a protestuje. Neb to je úkol advokáta i politického vůdce, vzít na sebe debilitu debilů. Na okraj nutno podotknouti, že když už tady byla tak nepřímo zmíněna jedna sekvence jistého biblického příběhu, tak se jej můžeme přidržet i nadále a vzpomenout, že i sám velký Ježíš Kristus přes půl Nového zákona hořekuje, jak jsou jeho učedníci blbí a jak to má von sám těžký, když ani ti jeho nejbližší vůbec negomou, vo co mu vlastně gou. Hořekoval Nazaretský, jak by neměl hořekovat Rajchl…

Nicméně, jako na závěr každého příběhu, i zde bychom měli dojít nějakého poučení z krizového vývoje. Měla bych k tomuto takový jeden drobný návrh, k jehož prezentaci musím vzpomenout své drahé maminky, které je právě teď osmaosmdesát a je to ubohá zcela alzheimerická stařenka, nad kterou se mi svírá srdce žalem. Nicméně kdysi to byla dáma vystudovavší dvě vysoké školy, vedle které jsem já byla „sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.“ Moje máti u svých četných eskapád navíc vypadala vždy jako dáma, tentokrát se skutečným velkým „D“, což je pro mne naprosto nepochopitelné, neb její životní příběhy jsou takového rázu, že já jí nesahám ani po kotníky.  Nu a tato dobrá žena mne do života vybavila řadou životních mouder, z nichž jedno si zde dovolím doporučit p.t. J.R., a to navzdory tomu, že je muž a nikoliv dáma. Máma totiž říkávala: „Dáma nešlape do exkrementů, nedotýká se drátů na zem spadlých a nespolupracuje s režimem, a to jakýmkoliv.“ Myslím, že je nás víc, co jsme si léta naivně mysleli, že tahle země je naše, tahle vláda je naše a tohle jsou taky naše orgány činné v trestním řízení, které jsou důstojné a spravedlivé.  Věřte, že řada advokátů (nejen) z toho má doposud  docela slušnej tik, včetně mě. A Rajchl jej má evidentně rovněž a musí se to léčit. Takže nastavené zrcadlo je jasné. S režimem se nespolupracuje. Nikdy, nikde, za žádných okolností. Ať si kdo chce pochytá debily jak chce a pokusí se je přišít na triko kdy chce komu chce. Bránit se je nutno vždy pouze režimu. A, bohužel, že se někdo chová jako totální pitomec a tomu režimu nabíhá na vidle, sorryjako, ale v takovém případě každej za svý a na svým. A po ústech dostane až na společné cele, když se dozorce nebude dívat a dveře bude hlídat kámoš.

Takže pro příště je to jasný: kdo přijde na demo s nějakou demo-nášivku a debi-praporem, udávat se nebude. Jak se to vyřídí jinak, je pravděpodobně zjevné a připomínám, že proti antidemokratickým silám má právo zakročiti každý, což, předpokládám, nejen v zastoupení Rajchla každý rovněž učiní příslušným způsobem. Konec konců – nedávno měla nejen moje maminka ty narozky, ale taky bylo výročí pražské defenestrace. No a to už je definitivně všechno, dobrou noc, krásné sny a případně ať žijí naše veselá jitra.

P.S. Uveřejněno se souhlasem a na základě informací, poskytnutých pisatelce J. Rajchlem.

132 thoughts on “Jak se stal Rajchl udavačem a zrádcem národa – anebo taky ne

 1. Autorka použila pro svůj článek titulek „Jak se stal Rajchl udavačem a zrádcem národa – anebo taky ne“ …, a ze závěru článku lze usoudit že autorka má názor, že asi ano …, se stal Rajchl tím udavačem a zrádcem , ale jenom svojí hloupostí ..
  Autorku bych proto neobviňoval že je pro Rajchlovo a jiných udávání „proruských narušitelů demonstrací“ z důvodů, aby jejich přítomnost nenarušila renomé alternativy ….
  Články paní Kláry většinou otevírají zajímavá a důležitá témata do diskuze, tak aby z přílišné kritiky nezahořkla a na psaní článků se nevy …..

 2. Chápu, proč nechtěl na demonstraci nic, co by ohrozilo její interpretaci jako prokremelské. Při takovém počtu lidí se ale vždycky najde ignorant, aktivista nebo hlupák, který nebude „dostatečně disciplinovaný“. Ani nemusí být policista. Ani provokatér.
  Kdyby nebylo chlápka s nášivkou, najde se chlápek s „ruskou trikolorou na čepici.“ (silnější chlapík vpravo, co si párkrát zařval „Gestapo!“ https://youtu.be/MebgrAdJvw0?t=107 ) …

  … a vlastně I kdyby ten chlápek byla policistka ve žluté vestě: https://youtu.be/MebgrAdJvw0?t=157

  Snažím se říct, že hůl se vždycky najde a čím silněji se snažíme nedovolit, aby si tu hůl soudruzi našli, nemůžeme se divit, že na konci zjišťujeme, že se chováme stejně, ne-li hůř než ten libtardí orgán. Jen k vlastním.

  Jednoduše, Rajchl si mohl odpustit procházení hodin záznamů. Stačilo vydat prohlášení a zbytek odmlčet. Ale to je jeho volba.

  1. Jednak by se jako první v davu „protestujících opravdových demokratů“ našel ochotný, odpovědný jedinec, který by na „provokatéra“ ty poldy poslal a upozornil. Ještě aby generální úspěch ohrožovaly prokremelské kremrole, že… Třeba 2-3 v údajně 100 tisícovku davu odpovědných, znalých, vzdělaných, a chápajících demonstrantů… Vlastně B tým demolice …

  1. Tak tímhle raději lidi neděste. Skoro bych se vsadil, že zrovna někdo jako ona bude oddanou voličkou fialového hnusu i PePana.

 3. Musím říct, že za mého administrování by už pan Alfons dospamoval. Bohužel tu nezanechal na sebe kontakt, abych mu řekl, co si myslím.

  Jestli na něj někdo kontakt máte, prosím, vyřiďte mu to.
  Tisíce děkovných dopisů…

  1. I za mě. V přírodopise se (kdysi) učil takový název, copase… , ne, počkat, citoplase … , hmm, taky ne, jo, už vím! Cizopasník to byl.

  2. Kontakt implicitně zanechal
   https://cekni.to/s/Oznamy/2594/ako-pouzivat-tento-web
   Což je vlastně obsah toho spamu.

   Nevím, třeba je jejich portál podnětný a pozitivní ve smyslu „našeho“ vidění světa /nebo také ne/.
   Což ovšem nic nemění na skutečnosti, že využívat zavedený web s širokým dosahem a účastí „abonentů“ k reklamě vlastního portálu je nechutné a odporující obvyklým pravidlům.

   Zabanovat a basta fidli.
   Každý se se svým zbožím musí prosadit sám. Anebo štědře zadotovat „majitel“ stránek, aby jeho portál zpropagoval.
   Obávám se, že tohle se ze strany „Alfonse H.“ nestalo.

   Pravda, nic mi po tom není – jen takový nějaký cit pro pravidla……

   1. Tak nějak.

    Zkusme se na to podívat z jiné strany, třeba taková paní Rédová (pokud čte, zdravím). Ona sem párkrát přišla, zapředla s lidma normální rozhovor – a výsledek je ten, že lidé o ní vědí, mnozí jí fandí a čtou její web, ačkoliv z toho tady nikomu nevydávají počet.

    Alfons sem už potřetí kopíruje identický text; to mu nestojíme ani za námahu, aby sem napsal něco opravdu sám za sebe? To, co Alfons dělá, klidně může dělat i automat – a kdo ví, jestli to nakonec opravdu automat nedělá. Spamer jako každý jiný, takového spamu mažu z mailu tři prdele everyday.

    1. Naprostý souhlas.
     Takových, kteří tady píší a mají své vlastní stránky /myslím, že většinou jsou tu vyvedeni v červené barvě/ je více.
     Ale nikdo z nich zdejšího prostředí /většinou/ nezneužívá k jejich propagaci. Tady publikují jako kteříkoliv jiní /bezstránkoví/ komentátoři nebo i jen publicisté svých „štěků“.

   2. Pravidla, to mi cosi připomíná. Něco jako správa světa, založená na pravidlech, která nejsou přesně definována, není-liž pravda?

 4. Celkem zajímavé pojednání , z věci vyplynulo že PRO nehodlá spojovat všechnu alternativu ale lidé kteří necítí nenávist vůči Rusku nejsou vítáni. Je dost lidí co jsou vděčni za 45 a 68 to maže tedy nula nula žádná nenávist a s ohledem na průběh od 2014 mají jiný názor na Rusko než vedení Pro. Vícemeně to kopíruje zastánce vystoupení z EU a zastánce udržení stavu.
  Udávání „d“ není prioritní pro rozhodování o podpoře PRO ale lecos vysvětluje.

  1. Vztah k Rusku s tím přece nemá nic. Hodně s tím ale má, že cokoli proruské nebo i jen „proruské“ je dnes stran oficiální moci etalonem špatnosti. Ta moc si přímo toužebně přála, aby to celé mohla doložit právě jako proruské, tedy špatné. Ne to jen tak označovat, ale něčím to doložit. K čemuž jim dotyčný překrásné dopomohl.

   Je naprosto irelevantní, jak moc nebo málo je taková nebo maková proruskost špatná, dobrá, nebo je bez takového kvalitativního hodnocení. A stejně tak irelevantní, co tím dotyčný chtěl nebo nechtěl vyjádřit. Realita je taková, že jeho přítomnost posloužila vládě a médiím příslušně to prezentovat. Prezentovat stylem – oni tvrdí, že nejsou proruští, ale podívejte, co tam je za lidi! Všichni vidíte, že jsou tam otevřeně proruští, což je znakem jejich špatnosti.
   Ne každý bedlivě sleduje mimovládní scénu. Propaganda je silná zbraň, protože to dokázala. Rusko bez přemýšlení je symbol zla, kdo je proruský, bez přemýšlení je špatný. Včetně toho, že stačí někoho takto označit, a bez přemýšlení je tak brán. Pomocí této zkratky pak v očích lidí PRO sice tvrdí, že je pročeská, ale všichni vidí, že ve skutečnosti je proruská.

   Opravdu je tak obtížně uvědomit si, že vůbec nejde o vztah PRO k Rusku, ani vztah PRO k těm, kdo proti Rusku nic nemají? Že jde pomocí „proruskostí“ o vytvoření obrazu PRO jako špatných lidí?
   Kdo to neví, je pro mě divný. Pro tamtoho jsem, stejně jako jiní, použil výraz debil. Ne divný, ale debil. Proto, že mi přišlo „divné“, že by netušil, co tím způsobí

   1. Ještě bych doplnil, hodně se mluví o tom, jak lidi přestávají věřit mainstreamu v čele s ČT. Že si nacházejí cesty k alternativním médiím, které podávají nezmanipulované zprávy. Ovšem co to je to přestávají a nacházejí? Značná většina sice přestává a nachází, ovšem ne jako výhradní, nýbrž doplňkový zdroj. Ten základní otisk v nich pořád zůstává takový, jak to ukazovali v tom mainstreamu. A jaký je jeden u velkých otisku? Rusko je spatně, taky co je proruského, je špatně.

    A to je ten důvod, proč se Rajchl „distancoval“. Pro někoho nemorálně.
    Nechce se ohánět“vyššími cíli „, protože je to klišé, zdiskreditované značnou většinou těch, kdo se jimi zaštiťovali. Ale počty. Množství. O nic jiného se nehraje. Aby se tu něco vůbec mohlo dít, musí se účastnit statisíce, spíš miliony. O to, kdo ta PRO je a jaká strana to je, co vlastně chce, se blíže zajímají řekněme statisíce. Vedle nich je skupina, která se řadí k alternativě, ale pro kterou je PRO dopuštění Bóži ještě větší, než pro ortodoxní voliče 5K. Ti už těžko budou jiní. V součtu takových je to ale pořád okrajové množství.

    Jde tady o tu pověstnou „mlčící většinu“. Tu není nutno tolik popisovat, ti jdou za něčím se stádem, to znamená nechají se vést. Jdou prvosignálově, za lepší pastvou. V tomto případě í cítí tu „pastvu“, tou je pro ně odstranění vlády. Vzhledem k reklamě, kterou potenciálnímu vůdci i jeho stádu dělá mainstream (za vydatného přispění alternativních Rajchlobijců), ale tato mlčící většina zůstává prázdně přežvykovat na místě. „Proruskost“, tzn. špatnost, která se jim vryla do podvědomí, je od toho pohybu odrazuje.
    Připomínám, že jde o vhled do tý mlčící většiny, ne o ze všech stran všechno rozebírající rozebírače.
    Na místě Fialy bych neochvějného hrdinu svědomí zulíbal…

    1. Ten opravovač textu v mý krabici je taky ke zulíbání.
     A jaký je jeden u velkých otisku, to v překladu znamená – A jaký je jeden z velkých otisků.
     No a těmi klišé se nechci ohánět já. Nevím, jestli Rajchl taky ne, do úst mu to ale nevkládám.

    2. Nechci Vám rozporovat celé vyjádření tak vypíchnu : „Aby se tu něco vůbec mohlo dít, musí se účastnit statisíce, spíš miliony. “
     A dle Vašeho vyjádření statisíce či miliony bez osobních sympatií k tomu či čemu , jsem zvědav jak to PRO ohlídá a jestli teda pojede v nastoleném kurzu a všechny nahlásí.
     Buď PRO chce demonstranty a tak je nebude lustrovat nebo chce demonstranty s výhradou , to je celé.

     1. Chce-li se vám, posuďte si, jak byste se zachoval, kdybyste někoho prosil, ať vám zhola zbytečně nekazí něco, co už vás stálo opravdu hodně práce. Že přece nemusí, vždyť jej to nebude naprosto nic stát. A on by vám do očí řekl, že vám na to sere, šel by a zkazil to. Právě u těch statisíců a milionů, krmených mainstreamem. Nedbal by na vaši prosbu. Sice by skutečně ani docela málo nemusel, ale prostě by šel. A říkal by, že na to má svobodné právo, je to jeho svobodný postoj.
      Neřekl skutečně ten nášivka Rajchlovi a celé demonstraci to – nasrat? Neřekl jim to přes jejich prosby při svém plném vědomí přímo do očí?

      1. Chcete tímhle říci, že když nevyslechl Rajchlovu „prosbu“ tak si zasloužil udání na policii? To si opravdu myslíte? Tady neřešíme co udělal ten dotyčný s nášivkou ale to co udělal Rajchl. Nebo jak jste tohle myslel?

      2. A mimochodem jsem si jistá, že Minorita by ho neudal. Dokonce si myslím, že ani nebylo za co. Je snad někde definováno, že nošení písmene Z nebo nášivky Vágnerovců je trestný čin? To sice nevím, ale domnívám se že není. Stejně jako na Slovensku není nikde definováno, že zaslání 1488 EUR je trestný čin. Nebo je? V tom já naopak vidím zneužití justice.
       Až to bude v TZ, že nesmíme mít písmeno Z na oděvu nebo zavazadlech, tak to bude také zneužití zákonodárné moci, ale alespoň to bude někde napsáno.

       1. Nekdo si treba muze myslet , ze nasivky meli dulezitej duvod a byly nam vsem nejen upozorneni a varovanim pro nas vsechny , na straslive ciny , tech , kteri je jinde nosi.
        Co tam vsecko pachaji..Jako v mediich.
        Aby nam vsem pripomneli a my nezapominali..
        Jak se domysleli a vedeli Rajchl, policie a soudce napred , neco jineho?.
        Meli bejt pochvaleny i Rjachlem?
        Kdovi , bych se jich nejdrive zeptal..

      3. Nechce se mi ale rád bych Vám přiblížil svůj pohled – pokud je mi známo byl apel na ruské vlajky(celkem by mně zajímalo jak by byl vyhozen ,nahlášen človíček s vlajkoUkr), zatím je mi neznámo kdy si symbol 1+2 „d“ našil ale předpokládám že někdy před demonstrací. Tedy nosil symbol klubu kterému fandí .Věřím , že v případě apelu na symboliku na oděvech(atd.) by za A „d“ na demo vůbec nepřišel , za B oblékl by si vhodnější oděv(atd.).
       Pokud pořádám demonstrace (nebo jakekoliv veř.shromáždění) musím počítat s procentem neposlušných.Řešení celého extempore je vypovídající o tom , že PRO není leadr který se bude být i za „d“ ale pouze za své poslušné podporovatele a fanoušky. A znovu se pokusím o dotaz při další demo bude PRO jednat kontinuálně a nahlásí všechny co zjistí se zavádnými obrázky?

      4. No jo, PR PRO vede bitvu za generálního osvoboditele… Dáme pohádku o prý masovém nesouhlasu, jehož „úspěšnost“ ohrozil dvojice s nášivkami- čti, že tímto sabotážním aktem zhatila mnohaleté dílo zakladatelovo. A přitom on, hrdinný kritik, odpůrce, jenž vyzývá vládu k odstoupení , se hroutí pod náporem dvou nášivek s průměrem cca 10 cm kdesi na batohu dvou lidí z prý 100 tisíc.
       A ta písmena jsou provokace, jde o diskreditaci celoživotního díla zakladatele, který bohužel nestihl veřejně deklarovat ( asi aby dosáhl větší kvantity ), že zapráskané sympatizanty s Kremlem tam nechce ani vidět, a už vůbec s nima nechce, při tom lítém boji s vládou, mít nic společného .
       Dvě duše však nášivku nepovažovaly za sabotáž, z čehož byly předsedou vyvedeni z omylu napráskáním za těžké zločiny proti lidskosti – považte, násivka s písmenem Abecedy rozbila bábovičky při prý protestu proti vládě…
       Pověřil bych BIS , aby zjistila, zda nejde o ty dva profláklé ruské agenty, co ovlivnili volby v USA, otrávit kus Anglie, vyhodili do vzduchu obrovské sklady munice v ČR, a teď zdiskreditovali vrchního odbojáře dvěma nášivkama…
       Piccolomini, jste si jist, na základě reakce Vašeho guru, že šlo o kritickou demošku vůči vládě , a ne na její obranu v otázce nesmiřitelného postoje vůči kremelským vším, a puttlleristům ?
       Mám dojem, že jistý Hašek by se utloukl smíchy, a takový druh „odporu“ by zvecnil v pokračování Švejka s jiným hlavním hrdinou – hádejte, jak by se jmenoval …

     2. Píšu to odtud, protože to bude zase delší. Je to i pro šklíbu.

      Lídr prosil, aby se nenosily vlajky Ruska. Ale nebylo řečeno, že jiné symboly se taky nemají. Tak to dols opravdu myslíte? Skutečně?
      Nevím, co by bylo, kdyby ukrajinské vlajky. Což není útěk od otázky. Nestalo se, raději zůstanou u toho, co se stalo.
      A stalo se, že nášivka si nášivku přines. Šklíbo, přines ji přesně v módu „nasrat na prosby“. Takže řešíme oba, nejen Rajchla. Jestli měl udělat prasárnu, tak v reakci na prasárnu, kterou mu proveď nášivka. Jestli tomu někdo prasárna neříká, nežiju s ním na stejný planetě

      Jaký je morální rozměr, na to dols i šklíbo narážíte. Samozřejmě, že vím. Ale nemůže se začít od konce.
      – Na začátku byla prosba. Zdůvodněná a vysvětlená. Musím znovu to zdůvodnění a vysvětlení opakovat?

      – Následovala nášivkova zřetelná odpověď – nasrat na tvý posraný prosby. Je nutno vysvětlovat, proč to je mnou takto, tzn. s použitím těchto slov, napsáno?

      – A jsme u fotbalisty. Do jeho hlavy nevidím, musím podle svý.
      Po návalu vzteku bych uvažoval. Co řeknou lidi versus jak se zachová režim. To vše v kontextu právě s tím, jak moc to celý tamten zkur..l. Hodně. Hodně moc to zkur..l.
      O režimu bych věděl, že nevynechá šanci mě „poruštit“. Po tisící, tímto způsobem se prostě dnes v očích lidí očerňuje, bez ohledu, jak to černé je, nebo není. A když nášivku nechám bejt, co se stane? Nic? Možná nic.
      Nebo režim nevynechá šanci a donekonečna mi to bude třískat o hlavu? Čímž mi u veliký spousty lidí (u té tolik potřebné mlčící většiny) zaklapne dveře? To mám riskovat?
      Na prvním místě bych u tohoto přemýšlení měl ten kriticky potřebný pád vlády, kvůli čemuž se to celý děje. A nevím, co bych pak udělal. Nevím, protože, podobně, jako tam prostě nebyly ukrajinský vlajky, tak jsem stejně tak prostě nebyl na Rajchlově místě. Možná bych to nechal být. Možná bych se ale taky od nášivky distancoval buď takto, nebo nevím jak, ale co nejviditelněji. Spíš bych se ale taky distancoval. Myslel bych u toho, kolik ztratím lidí, když si nechám dělat na hlavu vůči kolik ztratím lidí,co mi neodpustí, že jsem jej naprášil.
      Ať už by se ale Rajchl rozhodl tak či onak, neměl bych mu to proto za zlé. Odmítl jsem nazývat to těmi vyššími cíly, protože je to opravdu klišé. Ale tady jde o dopady. Možné dopady. Diskutovat o nich má aktuálně stejnou hodnotu, jako o ukr vlajkách a o mě místo Rajchla. Jak moc by byly/nebyly, kdyby nebylo nahlášení? Nevíme, protože se to nestalo. Předešlo se tomu, a to za tuto cenu.
      Znovu, posuzuju to podle toho, o co se hraje. Akce nášivka byla “ dobře míněná“ akce? Pokud ano, potom provedená tím nejpitomějším myslitelným způsobem. Hodně pokazila mnohem větší akci, kterou je svržení této úděsné vlády. Kolik lidí ztratím kvůli moralitě nášivky, kolik, když mi zůstane přilepený ten cejch…

      1. Nemáte pravdu, jádrem tohoto textu je Rajchl a jeho udání toho člověka s nášivkami. Takže řešit zda ten dotyčný vyslyšel nebo nevyslyšel nějaké žádosti Rajchla je téměř mimo mísu. Neudělal nic proti ničemu, písmeno Z zatím není zakázáno ne? Jistě, že se p. Samková i jiní diskutéři museli zmínit koho (a za co vlastně) Rajchl udal, bez toho by nešlo zhodnotit Rajchlovo chování, ale chování toho dotyčného není předmětem textu.
       Nepsal jste pod nickem Alex k vlkovi? Protože se mě zdá že ano, když ne, tak jste skoro přesně dvojče tohoto diskutéra.

       1. Samková je ta pravá, která „komentuje, hodnotí“ dodržování pravidel … Tak to opravdu ano … Že o ní není slyšet v případě Novotného, podřezávání prezidenta, krádeže standardy, posílání nábojnic rodinným příslušníkům v předvolebním klání….
        Ale nášivky, ty řeší, obsáhle, konkrétně. Zkuste před ní řešit místní nepřízpusobivé, konkrétně, při demonstraci, i kdyby hořela auta, rabovalo se, a kolemjdoucím by drátovali sanice – to by byl panečku tanec, to by bylo řevu …

        1. Preferovaní cíkové, dodnes sme nedokázali je vyhnat ze země. Na každém náměstí jak se oteplí vylejzají jako krysy.

         1. To je ono , preferovani a vyber , dalsiho demo se budou smet zucastnit zrouti hamburgru , ty co maji radi madarskej gulas , nebo zatracenej nepratelskej saslyk , ty nebudou pozvany.
          At se narod deli , na to sou politicky strany , aby se nikdy nesjednotil pod jejich peci.

       2. Ne, nepsal.

        Nic proti ničemu říkáte? Jak to, že teda byl „zjištěn“ už na tý demonstraci či chvíli po ní, tzn. dávno před Rajchlovým nahlášením?

        Není to mimo mísu ani docela málo. Jistě přece víte, že všechno má někde začátek, bez ohledu na to, kdy je o důsledku toho začátku psáno. Stejně tak jistě vite, že „závadná“ je jakákoli symbolika, kterou režim označí za tu proruskou.
        Pokud to o té závadnosti nášivka netušil, je to smutná informace o jeho duševní nadanosti. Ale to nevím. Rajchl o těch symbolech mluvil mnohokrát. Taky o tom, proč je tam nechce. Podrobně. Jestli se ani to k nášivkovi nedoneslo, to taky nevím, nicméně to by nášivka musel mít šílenej pech. Vydá se na jeho demonstraci (snad se mu teda doneslo aspoň to, kdo to pořádá), ale nemá ánung, jakou symboliku režim pronásleduje, co o demonstraci pořadatel říkal, o co lidi v souvislosti s tou symbolikou žádal…

        Nejsem ochoten přijmout, že by tomu někdo nerozuměl. Snad jen to, že tomu někdo rozumět nechce.

        Už jste dala najevo, co byste na Rajchlově místě jistě neudělala. A já vám zase odepsal, jak se na to zase dívám já. Třeba se před vámi jednou provždy znemožním, ale já to s tím odstraněním vlády beru vážně. Záleží mi na tom, aby se k tomu přidalo co nejvíc lidí. A ano, mám velkou obavu ze vlivu mainstreamu na mlčící většinu. Z toho, že kvůli proruským omalovánkám ve své otupělosti zůstane. Proto je pro mě Rajchlův krok akceptovatelný. Vím, problematická morální volba, ale už jsem jí zdůvodnil.

      2. Lídr prosil, aby se nenosily vlajky Ruska. Ale nebylo řečeno, že jiné symboly se taky nemají. Tak to dols opravdu myslíte? Skutečně?
       Ano tak to myslím a jestli požadoval i nenošení symbolů na oděvech tak mě poučte kdy , já to nezachytil.
       Protože nejste schopen unést banalitu udávání vlastních demonstrantů tak Vám povím co mohl Váš leadr udělat. Nic nehlásit a ve chvíli kdy by ho křižovali novináři za symboly bych se optal kdo to natočil a zda splnil svou občanskou povinnost, zda redaktoři po shlédnutí záznamu splnili svou občanskou povinnost, NIKDO nemůže chtít po leadrovi aby si prohlížel hodiny záznamu a pak jednal.Bylo to jeho rozhodnutí a co je problém už nemůže říct neviděl jsem,nemám na to čas, on se dobrovolně navedl do situace kdy musí po každé demonstraci prohlídnout záznamy a vyvodit důsledky. Skončí to tak , že na demonstrace PRO budou chodit poslušní, ovlivnitelní, ale rozhodně ne alternativci(co asi to slovo alternativa znamená,že) a počet se bude spíš zmenšovat než zvětšovat.Takže další pokus , další zmařené naděje,úsilí a důvěra lidí.
       A jestli už mermomocí chtěl někoho nahlásit , nejspíš z důvodu možné provokace tak proč tím nepověřil nějakého neznámého vojína. Pro mě jsou to „jasné signály“ o amaterismu vedení PRO.

       1. Tak třeba svou při zanedlouho vyřešíte, hoši, zatím to děláte velice napínavě.. Ale nejste ve sporu.. piccolominimu jde o mlčící většinu a vy zas cítíte, že ne všichni mlčí. Rajchl je opozice, kdežto tu žije i alternativa, kt. jde jinudy. Na čem se vlastně potřebujete přehádat? Každý svého vůdce strůjcem.

         1. Já nechápu, proč mu každý připisuje na triko, že se narodil proto, aby jen šplhal a to ještě snad po něčích zádech nebo co. Já teda jeho kroky nesleduju… soustředím se jen na průvodní příznaky.. Ale jak už tu kdosi psal.. Bez pozic jako jak opozic? A snad není ve svém úsilí příliš tvrdý. Snad jen příliš spravedlivý

         2. Jo aha, já už teď chápu, jak to ještě myslíte. Když jde o pozice, sleví se z ideálů, za kt. se bojovalo před tím, když šlo jen o pravdu. Nebo tak něco. Jo no, to taky no. Tak ono to stejně zas asi jinak nejde a nakonec aby byla dosažitelná prostě jenom ta škála, člověk musí trochu ustoupit i sobě, aby zachránil většinu, no nebo tak jaksi.. To vlastně lidi, kt. se to netýká, dělat nemusí a ti mohou být bez vnějších vlivů demokraté stále. Jenomže ten vůdce potřebuje získat i tyto lidi, což je ale tedy z podstaty nemožné. Tzn. že svět je klam, totiž není, jen svět lidí je ten magor

       2. Klidně se Rajchl mohl dopustit té fatální chyby, že zrovna tam, kde jste to čet či slyšel, nevyjmenoval naprosto vše, ale zmínil jen ty ruské vlajky. Mohlo se stát, že tam zrovna ani nerozebíral, z jakého důvodu se to tam nemá tahat. Klidně mohl právě v tý chvíli vycházet z toho, že už to bylo tolikrát přetřásáno, a že už tolikrát se všichni na vlastní oči přesvědčili, jak režim řádí kdykoli, když se někde objeví byť i jen náznak takový symboliky, tak to v tu chvíli prostě neřek. To od něj tím potom bylo vážně nešikovný.
        Nejen nášivka, ale ani vy, jste prostě nemuseli vědět, že se o tý symbolice už mluvilo tolikrát. Že nejen ten Rajchlovic podivín, ale že se to všemožně rozebíralo všude možně. Skutečně jste o tom nemuseli vědět, jeden přece nemůže být u všeho. Brali jste to proto tak, že vlajky teda ne, když to tolik říká, ale jinak je to v klidečku.

        Takže ano, všechno toto se mohlo přihodit, nemám to jak popřít. Jen si proto říkám, že je to skutečně šílená náhoda. A pech. Jako, že vás to všechno pokaždý jako na potvoru minulo…

        1. piccolomini člověče nešťastná , takovej dlouhej flame kvůli čemu?
         Na dotaz kde to bylo oznámeno mi napíšete kilometrovou litánii že všude.
         Bylo by poctivé říct , že PRO nechce na demonstracích všechny ale jen ty co jsou ochotni nedávat na odiv svoje sympatie k čemukoliv co vedení nevyhovuje. Tedy co jsem psal -demonstranti s výhradou. Opravdu si většinou přečtu jen leták na akci a nepídím se po tom jaký mám mít spodní prádlo.
         Bylo by poctivé říct , že PRO nezastupuje alternativu ale to neznamená že jim nebudu držet palce ve snaze svrhnout 5kolku.
         Prostě nová strana.

         1. Tahle země má rakovinu. Už dlouho, mnoho let. Skoro všemi vládami si nechá kálet na hlavu. Prý jen zahraničí to dělá, ale ve skutečnosti Češi Čechy jeden druhého okrádají, sami svou zemi vyprodávají cizině za hubičku a zbytek tunelují. Likvidují si vzdělanost, nedrží spolu, handrkují se o všechny blbosti atd. atd. Teď vybujela touto vládou zhoubná metastáze. PRO tomu celému říká ta mravní bída.

          Ano, v tom sajrajtu vládních stran a opozic, v neutěšeném pytli blech alternativy, se profiluje nová strana. Pro až nečekaně velké množství diskutujících je to ale špatně. Z mého pohledu právě kvůli té blochopytlové řevnivosti a nepřejícnosti. Největší bídu přisuzují právě jí, velkou většinou stylem – „Já vám kurnik tady řikám, že to je proradná banda ničemů. Já to musím vědět, protože jim vod samotnýho začátku vidím až do jater! Mě, starýho orla, totiž nikdo nebude učit létat!“

          Vy teda říkáte, že jí ale při snaze odříznout tu metastázu palce držíte. To je jediný, co mě zajímá. Chci vám to věřit a děkuju vám za to.

    3. Na místě Fialy bych zalíbil Rajchla – větší míru kolaborace v otázce ideologické, zahraničně politické, vnitropolitické i ideové, bych nenašel snad ani ve vládních řadách. Co to tady vlastně obhajujete ? Buď jde o „idealistický klubový fanatismus“ ( nepravděpodobné ), nebo kalkul a zametání stop, přičemž vlastně nechtěně demonstrují jednu věc, a to fakt, že ideově, ideologicky, politicko-ekonomicky si jsou Demolice a PRO více než blízké …

 5. Článek Kláry neberu jako názor (radši),
  ale jako profesní a ryze kolegiální obhajobu (nevím, zda její nejzdařilejší)
  a víc bych se v tom hovně nepatlala…
  ******************************
  Kissinger má kliku, že není občan ČR,
  už by měl taky na krku zlehčování agrese, zpochybňování, ospravedlňování,
  omlouvání zločinu proti mírů…. a kdoví co ještě,
  i písmeno Z by se dalo při dobré vůli našich žalobců u něj najít – dal přece rozhovor Zeitu
  a ke stovce by v ČR dostal
  jistě a spolehlivě a (narozeninově) ve zkráceném řízení nějaký ten měsíc nepodmíněně….

  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-vinu-za-valku-nenese-jen-kreml-mini-kissinger-40432644
  Odtud:
  „Nemyslím si, že veškerou vinu nese (ruský prezident Vladimir) Putin,“ řekl Kissinger v rozhovoru pro německý týdeník Die Zeit s tím, že už před rokem 2014 považoval nabídky členství v NATO Ukrajině za „nemoudré“. „Už tehdy jsem o tom velmi pochyboval. Spustila se tím série událostí, které vyústily do války,“ uvedl americký exministr, jenž v sobotu oslaví sté narozeniny.“
  **************************

  Já si to podobně myslím taky a i Henry by koukal, kolik mám pochybností
  a co vše mám za nemoudré,
  ale protože žiji v ČR,
  berte to ode mne jen jako metaforu.

   1. Kissinger se mýlí ve svým pozměněným názoru, že:

    „… na konci procesu, který jsem popsal, by to mělo být Ukrajině garantováno NATO v jakékoli formě, kterou může NATO vyvinout, ale věřím, že ukrajinské členství v NATO by bylo vhodným výsledkem“.

    A ještě jednou = sakra se mýlí, jakýkoli členství UK v NATO bude mít pro Ukrajinu fatální důsledky, protože všichni ti novodobí kissingerové zapomínají na to úplně nejdůležitější a sice na Rusy. Furt a furt je pupek světa podceňuje. Rusům jako vždycky chvilku trvá, než se rozjedou, ale když se ten jejich parní válec rozjede, není vůbec dobrý se jim plíst do cesty. Teď Rusové teprve začali Ukrajince prostě o d e č í t a t, když si nedali říct podobrým. A vemte jed, že odečtou všechny, kdo se jim připlete do cesty jejich ŽIVOTNÍM zájmům, který před válkou Putin jasně vytýčil. Opět jejich chyba, že se mu vysmáli. Rusáci to teprve začínaj dělat, jestli si toho ti všichni věřící kissingerové nevšimli, stále sofistikovaněji a vynalézavěji. A ještě něčím se Rusové liší od ostatního světa = když si něco vytýčí, tak dou za tím hlava/nehlava a když v něčem zaostávají, brzy to doženou a včechny předeženou. Rus má prostě smůlu, úplně všechno musí vzhledem ke svým dějinám dohánět, ale podceňování je úplně ta největší chyba, který se jeho nepřítel může dopudtit a Amíci s ostatním pupkem světa to dělají nepoučitelně furt! Rus de každým svým krokem dopředu, zato ti debilní Amíci a všichni, který sou na nich zavěšený, akorát tak čerpají z podstaty. Myslím, že nevyhnutelně narazíme hlavou do zdi, uvidíte … a pozdě budem bycha honit!

    1. Issingerovy omyly , zmeny nazoru ,staly uz miliony lidi zivot a dalsi desitky tiisic, bestialne umucenych. Vykladni skrin demokracie nepochybne.

    2. Vyse zminenej nas chce sprovodit ze sveta nejmin od 1974 , psali v tisku.
     Ani Satan nechce takovy do pekla , ma z nich velkej strach..

   2. Nemyslím, že změnil názor, do hlavy mu ale nevidíme
    a on má rovněž kopec másla na hlavě.

    Já to ale vnímám tak, že prostě před invazí považoval ty námluvy za „nemoudré“
    a vedoucí k tomu, co „se“ pak stalo.
    A to, kam dáváte odkaz Vy je reakce v 1/2023 na situaci až „po válce“.

    Možná se domnívá, že země jako současná válečná Ukrajina nesloží ani „po válce“ ruce do klína
    bez nějakého „vedení“ zvenčí a z nějaké nostalgie doufá,
    že NATO by mělo šanci udržet to „na uzdě“…

    Ale kdo je součástí problému, bude i problematickým řešením a tak se mi nejeví,
    že by to mohlo „po válce“ takto fungovat…

    Ačkoliv nemít USA „na povel naši ministryni války“ po té raketě v Polsku, kdo ví….
    tam to „zadržení“ třeba zafungovalo.

    Osobně si už nedělám moc iluzí, že se půjde při vší té nenávisti a mrtvých dohodnout a na nějaké dohody spolehnout.
    Jak psali bankéři z BIS, nejhorší je totiž ztráta důvěry a to nejen ve finančnictví….

    1. Jedina , jednoducha , zarucena i Putinem a zcela fungujici cesta k miru a bez valky a statisice mrtvych, byly Minske Dohody a jejich dodrzovani od zacatku , temi kteri je podepsali..
     Celistvost Ukrajiny zarucena ..
     Nezarucena zaroven od zacatku proradnymi valecnymi silenci s jedinym umyslem , valky za kazdou cenu a porad.

  1. Domnívám se, že příslušné pasáže Trestního zákoníku mají univerzální působnost, i mimo naši národní jurisdikci. Proto se domnívám, že pan Kissinger nemůže navštívit Českou republiku, neboť by byl ihned zatčen a vazebně stíhán za „zpochybňování“.
   Rád bych upozornil, že za Rakouska byli lidé stíháni za „schvalování“ atentátu na Františka Ferdinanda d’Este, za protektorátu byli stíháni za „schvalování“ atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydrich, avšak za fialové totality jsou stíháni už za „zpochybňování“. Tedy, pokud zapochybujete, jestli Vám Vykulenec říká pravdu, tak budete vazebně stíháni a odsouzeni na tři roky ve věznici se zvýšenou ostrahou, neboť jste nepřítelem společnosti.
   Ostatně si myslím, že § 405 trestního zákoníku by měl být zrušen bez náhrady pro jeho zjevnou protiústavnost, neboť vytváří rámec pro, Ústavou zakázanou, cenzuru.

 6. Správně je za cé. Když takto Rajchl udává prorusky spolumyslící spoluobčany akorát tím krmí fialovou bestii. Já mu vždycky říkal když se tě to netýká tak se do toho nepleť ale on ne. Chtěl vypadat učebnicově ne-prorusky a nakonec s vaničkou vylil i dítě.

  1. V ten momemt se natvrdo zařadil do naci bloku. Kde jsem jen četl, že v minulosti jistý Rajchl fest lanařil jistého Skálu do jakési iniciativy, aby tentýž Rajchl později, v momentě pevné vlastní pozice, toho samého Skálu poslal veřejně do háje jako symbol toho, s čím nechce mít nic společného…
   Kdepak,,charakter, asi jako autorka, vstoupivší do už tehdy zjevně náckoidní TOP 09, toliko politickému projektu Mirka a Mirka ( jak sami kluci přiznali ), o čemž samozřejmě autorka musela z kuloárech minimálně bývalé mateřské strany vědět.
   Tedy i této osobě je možné poděkovat za svinstvo zvané církevní restituce… A ještě si dovoluje ukazovat na jiné …
   Aneb bojovnice za právní, mravní čistotu, za sociální preference jistých nekompaktibilních na účet většiny, a to vše v týmu jenom 14x vyšetřovaného týpka v souvislosti s finanční trestnou činností, a hrobaře jak státních financí, tak min.obrany včetně zbytku českého průmyslu – ten si to za proradnost, podlost a chamtivost svých mocných, kteří jsou sponzorsko-voličskou páteří té obludy ( jíž velel i šišlavý „rakouský“ restituční kouzelník, adoptovaný, náležitě zrestituovaný knýže z Orlíka a Hluboké ) plně zaslouží …
   Aneb knýže je lidu blíže – že by fatální politické přeslapy ( samozřejmě bez spoluúčasti na jakémkoliv svinstvu, to je možné omlouvat o hlavu bolševikovi – demograt je jiná mentálně-morální liga ) byly jistému druhu lidí společné.
   Někteří prozřou ve třiceti, jiní později …

 7. Primárně mám pachuť z toho, že když se na straně protivládní vyskytne někdo s jakýmsi potenciálem pohnout věcí aspoň o kousek dál, má nějakou ucelenou vizi, kterou předloží, tak první je mu proprat trencle, a to nejen na straně fialového dobra, které to dělá veřejně a mediálně , ale i na temné dezolátní straně.
  A nesmiřitelně a neoblobmně, protože my jsme ti věrozvěsti pravdy.
  Tak čistého pohledejme, nemyslím si, že existuje.
  Protože opozice má stále dosti malé šance získat moc jak ve volbách tak před nimi, měl by se počítat v tuto chvíli každý, kdo vystupuje proti vládě a má smysluplný program. /viz Foldana… i s Luciferem/
  Tak jako tak se nyní musí počítat s ANO a k ní lepit SPD,Trikoloru a třeba i Pro.
  Řešit, jestli je Rajchl hajzl, a že UDAL… no šťastné to fakt není, ale pohřbívat ho já kvůli tomu nehodlám.
  Řekl předem, že na demonstraci nechce žádné symboly a vlajky jiné než české, vzhledem k tomu, že na předchozí demonstraci došlo k dehonestaci spojením s útokem na UA vlajku na Muzeu PO demonstraci, já chápu to udání jako snahu vymezit se proti tomu, že opět celá demonstrace bude prezentovaná tak, že to bylo rejdiště extrémních prorusských živlů. Možná i – stejně jako já – předpokládal, že to není obyčejný kluk, ale nastrčený provokatér.
  Soud s tímhle klukem je záležitost jiná, nevypovídá o Rajchlovi, ale o tech poplatných holomcích, co ho odsoudili. To je na další komentáře.

  1. Mohl dělat ruského party_ána:
   Nic jsem neviděl, nic jsem neslyšel, nic nevím, nic nepovím a to písmeno taky nebylo to _aká_ané, ale otočené N.
   Prostě s orgány veřejné be_pečnosti se slušný člověk nebaví.

  2. Jestli k tzv.dehonestaci v Bohemii stačí vyprefabrikovaný prý „útok“ na Ukrohadr na budově NM ( vlastně bývalého NM, neb díky dominantnímu pověšení toho hadru stala budou pod správou Ukronácků, což právník Rajchl dobře ví ), tak je lépe, než si hrát na opozici plus snahu o změnu, organizovat třeba setkání abiturientů.
   Takže oprávněný požadavek na odstranění toho cizího hadru z budovy, jenž je jedním ze symbolů Českého státu ( těch budov bylo a je děsivémnožství, horší než za protektorátu ) , je klasifikován jako ÚTOK a DISKREDITACE – pic kozu do vazu. Jste si jistá, že nenosíte barvy Fialenkova týmu….
   Jestli TAKTO ČESKÁ VEŘEJNOST ( A TO JAKO ŽE URČITĚ JO ) KLASIFIKUJE, VNÍMÁ SNAHY O ODSTRANĚNÍ KAPITULANTSKÉHO ZASVINĚNÍ STÁTNÍCH, VÝZNAMNÝCH I PAMÁTEČNÍCH BUDOV STÁTNÍM SYMBOLEM JINÉHO, NAVÍC ZJEVNĚ FAŠISTICKO-NACISTICKÉHO STÁTU, tak ať si na nic nehraje, ohne hřbet, nastaví zadek, popřípadě tradičně vleze do zadku komukoliv, kdo o to požádá, udělá že sebe rohožku a oslíka, co se třese, a hlavně DRŽÍ HUBU, POSLOUCHÁ , MAKÁ A PLATÍ.
   K ničemu jinému se nehodí …
   Že tak jedná a uvažuje prý „osvoboditel „, že je to pomatenou veřejností kladně kvitováno stejně jako demoliční výsev budoucí bídy nemá smysl hovořit.
   Aplikace „Čurda“ systému, principu i u tzv. Opozice je od původního protektorátu nóvum, ale jak tak čtu, souhlasí s tím i lid údajně „alternativní“ , tedy vše OK.
   Jen neřičet v momentě, kdy se tentokráte Vámi samotnými vyfutrovaní Čurdové obrátí proti fanouškům – všechny upozornili …
   A pak se mi někdo diví, co si myslím o této společnosti a tzv.národu, kterému je v důsledku úplně jedno, komu, jak bude sloužit, hlavně ZA CO …

 8. Jak to řekla legendární Helena Růžičková ve svém videu „Blaženo, neser mě“? – „A zase vím ho@no“. Tedy stejně, jako to, co vidím já.
  Protože cvrkot kolem stejně oblečených a obutých „dvojčátek, která až na ty ruské znaky neměla skoro nic společného, hlavně žádné hnízdo“ na Rajchlově demonstraci jsem sledoval „v přímém přenosu“. I co který exponent řekl. A tak jsem také přesvědčen, že bylo ze strany „PRO“ živě sděleno, že poté, když aktuálně zjistili výskyt oněch „dvojčat“ na demonstraci, obrátili se organizátoři na přítomné policisty a jejich výskyt jim oznámili. Tedy neprodleně, na místě samém, v době konání demonstrace na VN.
  Odpověděno jim mělo být, že to policie bere na vědomí – a snad také, že o nich ví.
  Tím to pro organizátory mělo na místě a v čase demonstrace skončit.
  Co se dělo po demošce a kdy policie „pachatele hrdelního zločinu“ zjistila, zajistila a obvinila, a kdy strana PRO či Rajchl samotný podali oficiální trestní oznámení, to je věc jiná, kterou tady popisuje Klára.

  Dokumenty k tomu, co tu píšu, nebudu hledat. Je mi to víceméně u zadele, jen tu říkám, jak jsem s těmi skutečnostmi prožíval „film aktuálních událostí v toku času“.
  Docela věřím tomu, že se k mému vhledu na události přidají další, kteří to vnímali stejně.

  Anebo bude platit to od Heleny Růžičkové – „A zase vím hoVno!“.
  Tak mi promiňte, že tu předhazuju to, jak jsem onu bouři ve sklenici vody vnímal já.
  To víte, dementní stařec!
  Kdo by na něho dal!?
  L.
  PS
  Anebo si třeba, podobně jako já, myslíte, že politická situace v ČR odvislá mj. od „SVO na Ukrajině“ a její zneužívání ze strany „fialového hnusu“ souvisí i s „Českem proti bídě“, a nezaujmout principiální stanovisko /tj. „mlžit“/ nemůže získat fakt většinu lidí ?

  1. Jasná zpráva, Lexi, že:

   „… tím to pro organizátory mělo na místě a v čase demonstrace skončit!“

   a bejt Rajchlem na každou další (podemonstranční) blbou otázku z tohoto soudku bych dodal:

   …“před demonstrací sme jasně prohlásili, co považujeme za rozumný. Během demonstrace sme jako organizátoři poukázli na ty, co naše výzvy nerespektovali! Policie nám sdělila, že to má pod kontrolou, tím to pro nás skončilo a dál, vážení, dál už je to jen váš boj a vaše válka, sbohem a šáteček!“

   Každý další v tom h@vně vrtání vypovídá o kvalitách každýho … bohužel!

  2. Vážený Lexi, tak mi to připadá, že v Bohemii není protest jako protest, český protest jako takový má vlastně dle autorky svá „pevná pravidla“, a jako takový by tedy měl být prováděn tak, že se s kritizované dohodne forma, rozsah a program protestu, který bude demonstrantů předložen k podpisu jako závazný dokument, jehož podpisem protestující jednak samozřejmě nese plnou zodpovědnost, ale taktéž je seznámen se skutečností, že pokud dojde z jeho strany k „překročení“ dohodnutého rámce, vystavuje se nebezpečí upozornění a obvinění ze strany pořadatele protestu a poradatelově spolupráci s trestními orgány ČR při eliminaci takovýchto závažných prohřešků.
   Oním prohřeškem – páč jsme v Bohemii – není např. Instalace výbušnin, demolice mobiliáře, soukromého i veřejného majetku, požití palných, bodných, chladných ci jinak nebezpečných zbraní proti pořadateli i PČR, atd., ale světe div se – umístění nášivky ve tvaru písmene ( zcela běžně používaného ) na batohu, ve velikosti o průměru cca 10cm, a co je ještě pikantnější – šlo o jednoho či dva jedince z údajně až 100 tisíc demonstrantů.
   Ufff, to je mi dekadence protestujících, takto , v takovém množství a tak FATÁLNĚ ohrozit úspěch celé akce, a pověst pořadatele- který ovšem akci nesvolával ku prospěchu své osoby, ale zaštiťoval se „blahem“ celé ČR, všech občanů, a vymezoval proti vládnoucí klice – ne proti vlastním spoludemonstrantům, proti sympatizantům. A co by nášup je naprášili takovým způsobem, jako by ukroše podřezávali ve velkém přímo „pod ocasem“ …
   To je NOVUM, SVĚTOVÁ NOVINKA – napráskat vlastní sympatizanty, vyslovit korejský závažná obvinění, a ještě z toho vinit ty 2 !!! demonstranty z celkových prý mnoha desítek tisíc.
   Celé se to točí kolem blbé nášivky s písmenem Abecedy, které deprivanti, proti nimž se údajně protestuje, uznali jako závadné ( ač se bez jeho použití nedorozumíte ) .
   TO JE FAKT SVĚTOVÝ UNIKÁT.
   Musím se vždy štítnou do tváře, zda se mi to nezdá, jestli nejde o velmi tvrdou satira, ironii, PARODII na odpor, ale ono NE …
   Tedy, shrňme si to : Pokud chci v Bohemii protestovat, nesmím nasrat jak toho, proti komu protestuji, tak toho, v jehož táboře nebo na jehož akci protestuji , a to ne tím, že bych přijel v tanku opásaný granáty, ale na batohu, bundě, triku, mám nášivku o průměru cca 10 cm se zcela normálním písmenem – tvl., a to nezmiňuji celoplanetární průser mít tak vlajku jistého státu – to by nešťastníka/y přišel sebrat osobně Největší Pořadatel.
   Ono to samozřejmě má souvislosti: doufám, že dotyčná autorka přestane kopat do komunistů kvůli „lickým právům, střelbě na hranicích“, atd.
   Teď a tady konstatovala, že napráskání bylo zcela v pořádku neb OTEC POŘADATEL JASNĚ A OPAKOVANĚ KONSTATOVAL, ZVEŘEJNIL ( A TIM PADEM SEZNÁMIL ) protestující s tím, že SI NEPŘEJE PŘÍTOMNOST, PROPAGACI, etc.ZÁVADNÝCH ZNAKŮ A SYMBOLŮ, včetně vlajek, a členů jisté strany, respektive jistého směru.
   Tím vlastně legitimizovala vše, proti čemu tak plamenně, hlasitě a nesmiřitelně brojila, brojí, a brodit dozajista bude, páč jí ani na moment nepřijde na mysl, cosi o paradoxu – to by jeden chtěl moc.
   Protože o ní jiní tvrdí, že je inteligentní – diplom z VŠ existuje, určitě velmi dobře ví, že v minulosti VŠICHNI, KDO BYLI STÍHÁNI v souvislosti s agendou, kvůli které dodnes autorka pokřikuje, VĚDĚLI, BYLO X-KRÁTE ŘEČENO, BYLI OPAKOVANĚ SEZNÁMENI A SEZNAMOVÁNI s tím, že konají na vlastní riziko, s možnými komplikacemi.
   To je GRÓ, FUNDAMENT sdělení od autorky, ale i pro autorku. Každá mince má dvě strany – apropo, proč se vlastně ona „demoška“ nekonala v zájmu, nebo co by podpora vládních stran, když je zakázáno nejen je nas.. t.
   Asi jde o novum v politicko-společenské oblasti: údajná opozice vyvarující se všeho, čím by mohla nas..t vládní, a navíc ochotně spolupracující při potírání vzpurných.
   Fakt jde o ALTERNATIVU, OPOZICI ? Není to vlastně jinak ? Je vůbec, mimo vedení PRO , sympatizantům jasné, o co jejich modlám jde, v jakých vodách loví? A uvědomují si, že příště to můžou být ONI, kdo bude „dezolátem“ pro vedení prozatímně se dezolátsky tvářící malinké partaje, vlastně jejího vedení ?
   Opravdu je na místě hovořit v Bohemii o jakémkoliv „odporu, nesouhlasu“ ve světle jak tak „geograficky specifických vztahů“ , tak vzhledem k dění všude okolo ?

   1. Velmi dobre.
    Jenom pro uplnost . Nekde nekdo musel zacit….
    Najit dve individua mezi statisicemi davu , znamena predem zorganizovat usilovne hledani takovych podezrelych .
    Utvorit predem skupinu slidilu , bretschnaideru , neunavne nekolik hodin hledajicich v davu porusovatele zakona a zakazane zlocince s nasivkami.
    Jak vedeli pomocnici policie predem , ze se nasivkovy pachatele dostavi, ze hledanim budou a byli nalezeni ?
    Ze se musi proto vytvorit ,nejdrive pred demonstraci , ta skupina ,patracu.
    Potom .
    A jejich nasledovala uspesna spoluprace s policii na dopadeni , zneskodneni , odstraneni dvou lidi s nasivkami…Dostanou verejnou pochvalu?
    A potom jejich soudni odsouzeni k trestum.
    Jenom tak to cele dava smysl.
    Stourani do neceho , co je lepsi nechat bejt , muze vymrstit necekane prekvapeni..
    Asi prvni trest vubec na svete , kazdy z nich za zlocin jedne nasivky.
    Nekde soudruzi zacit musime.

    1. Samozřejmě, monitorování a znalost prostředí plus konkrétních person. Vnitro má dokonale zmapovanou skupinu skutečných v dobrém aktivistů ( je jich pomálu, vlastně méně než bylo tzv.disentu v minulosti ), navíc je infiltrovaná informátory, což znamená, že věděli a vědí… Nepodezřívejte vnitro i BIS z debility, to je placebo neznalých…
     To samé, tedy přehled o personáliích v „českém politickém disentu“ má samozřejmě i PRO ( stejně jako sekretariáty všech pol.stran ) , velmi dobře věděli…
     Jestli je dle pořadatelů „skandální“ existence nášivek na batohu, kurva, PROČ VLASTNĚ TI LIDÉ NA VENCLPLACE – jde snad o dohodnutou přehlídku dezolátstva pro archiv, databázi vnitra ?
     Kam jsme to došli, když „prý opozice“ cvaká prdelí šestku drát z nášivek s písmenem s množstvím v řádech mili, vlastně desetiny mili, nemluvě o zděšení z možného výskytu vlajky jisté země – kdo že tu slezinu organizoval ( skutečně tzv.alternativa ? ) , proti čemu vlastně protestuji a vymezuji se, jde vůbec o skutečnou změnu i politického charakteru, nebo jen výtah k moci při zachování stávajícího třídního, politického a vnitřního nepřítele – což je nejpravděpodobnější varianta…

   2. Naprosto dokonalé. K tomu mě napadá. když zde někteří diskutující píší, že sice to nebylo úplně správné, že Rajchl udal někoho z demonstrantů kvůli písmenu Z a nášivce, ale to mu přece promineme. Jenže, podle mého, to už o něm něco vypovídá (o Rajchlovi) a co mu prominou podruhé, potřetí? Nedopadne to úplně stejně jako bylo například nadšení pro VV? Prostě tak dlouho se promíjí až se zírá.

    1. Je to kočko do nebe volající lapsus, zvěrstvo, svinstvo a prasečina, BEZ DISKUZE.
     Ty postoje jen dokazují, JAK MASIVNĚ, V JAKÝCH SRAČKÁCH MORÁLNĚ-VOLNÍ KLASIFIKACE, MORÁLNÍ KODEX, SPOLEČENSKO-SOCIÁLNÍ MĚŘÍTKA, MANTINELY, ŽEBŘÍČKY, HODNOTY JSOU, JAK DĚSIVĚ DEFORMOVANÝ ČESKÝ PLEBS VLASTNĚ JE ANIŽ BY JEN ZAPOCHYBOVAL O SKUTEČNÉM FUNDAMENTU VĚCI…
     Na Novinkách by mne to nepřekvapilo, ale závada bude jednoznačně na mém přijímači …
     Klasifikovat o co jde raději nebudu, ale této společnosti, respektive společnosti, jenž hodnotí, posuzuje, vytváří mantinely a zvyky na základě nynějších, i zde zmíněných pravidel, NENÍ POMOCI – ona vlastně ukazuje skutečnou tvář, svoji podobu, a to jak tu „vládní, oficiální“, tak ne příliš rozdílnou ( rétoricky se mohu lišit i počtem končetin, hlav, uší i prstů ) alternativní , aneb ta hrůza, co vládne, včetně neschopné a zohyzděné, opoziční až alternativní , kterou denně vidíme, je pouze odraz naší vlastní podoby a ochoty akceptovat cokoliv …

  3. PS: Jen to stejné, jako kdyby můj obhájce u soudu při jednání začal tvrdit: samozřejmě , pane předsedo, žalující strano, můj mandát o sem věděl, ale je to debil, idiot, připojuji se k trestnímu stíhání a obviňto ho prosím ještě z dalších dvou až tří deliktů. Děkuji…
   Celé je to už roky o tom, jak se dokáží jednotlivé ideologicko-politické směry postarat o své členy, sympatizanty, věrné, kteří se dostali do nesnází …
   Už jste zažili, viděli za 33 let, že by kdokoliv z pravého spektra nebyl vlastními „podržen“ , že by o něho nebylo postaráno , že by ho hodili lvům ? I v případě soudních případě, obvinění, se za čas objevují v médiích, v partaji jsou aktivní, o jejich příjem a existenci je samozřejmě postaráno.
   A v případě odsouzení , což bylo velmi, velmi vzácné, klidně použili motorkáře co by garanta polepšení a dohledu.
   Co svému sympatizantovi nabízí alternativa, jako alespoň morální podporu ? Distanc …
   Pravda, jde o ty vlevo – jde přesně o ty, jejichž přízně se Guru zřekl, ale byli a jsou vhodné v momentě, kdy je třeba „kvantita“ – jím požadovaná kvalita je cosi jiného …
   A když už se autorka tak obsáhle pustila do obhajoby OSVOBODITELE a diskreditace postižených, nějak jsem NIKDE NEZAZNAMENAL JAKOUKOLIV JEJÍ I TRVALEJŠÍ AKTIVITU , VYMEZUJÍCÍ SE AKTIVITU ( TŘEBA
   VŮČI ŘEPORYJCI ), směřující proti Debilbloku.
   Něco jiného bychom z její strany zažili v momentě zadržení a odsouzení „aktivistů“ z jisté menšiny, i kdyby měli v rámci oné demošky na svědomí ( samozřejmě v nutné sebeobraně ) 4 přeražené sanice.

 9. Nevím jestli je udavač, ale vím, že Petr Novotný mluvil o likvidaci Čechů, už nevím jak to přesně řekl a nic. Policie případ odložila.
  Věřím, že kdokoliv jiný, by problém měl.
  A ptám se proč? Proč Novotný tohle říct může a popotahován není a jiný za menší prohřešek, problém má.

 10. Šumafuk, zdali již byl nebo nebyl dotyčný občan četníky již předtím povalen.
  Chce-li být kdo Jasoň Zářivý, holt ne a neudává. A je-li kdo Truboň Potemný, udá klidně i s křížkem po funuse. Ke své škodě, a ať si pak nestěžuje.
  A co se týče občana „d“: pokud kdo chce brojit proti idiocii vlády, a tato idiocie pramení a opírá se z 90% o lži a výmysly vůči Rusovi, je občansky přirozené a správné se Rusa proti donebevolajícím lžím a výmyslům zastat.
  Ja na palici svolávat demošku, a přitom tutlat olbřímí důvod státního zmaru.
  Takže komu není dáno býti Jasoněm, holt navždy setrvá coby Truboň. Sice zasluhuje plné uznání za postoje během covid teroru, ale na lídra s vizí bohužel nemá.
  Co byste taky asi mohli změnit, když hodláte setrvat ve zločinecké NATO, libtardí EU, pod kuratelou MMF, přidušení pod WHO a papouškující serešoidí rusofobii? Odpovím vám jedním slovem: .o..o!

  1. Cetniky povalena.
   V Australii napadl policista taserem a zavrazdil , 95 let starou zenu , nemocnou alzhaimerem, vazici celych 43 kg a kdyz vnikl prave za tim ucelem do jejiho domu..
   V boji proti cemu? Proti zlocinu, teroru ,vrazdeni , nebo proti starym a nemocnym.
   Ale nanejvyse nebezpecnym neuprchlikum ? Jaky asi maji rozkazy..

 11. To jste tedy paní Samková na rady své moudré matky nedala. Byla jste v ODS a v TOP09 zrovna v dobách, kdy obě tyto strany byly ve vládách ČR. A protože jste vstoupila do TOP09 v roce 2010 (vycházím z Wikipedie), kdy už muselo být každému člověku jasné co je zač Kalousek a tzv. předseda „barel dobroty“ a ostatní podržtaškové z této strany, tak Vám já osobně nevěřím. Jednou se splést, prosím, ale podruhé a ještě k tomu ke Kalouskovi?
  Jinak k textu, myslím, že ta hláška z filmu o sirkách se právě hodí zrovna na Rajchla. Prostě se neudává. Ano byla to složitá situace, ten dotyčný s tou nášivkou se zachoval dost naivně ve světle toho co se v našem státě děje, ale udat ho? Nic na tom nemění to, že ho policie zadržela dříve než ho Rajchl udal.

  1. „Naivně“ se vlastně – při použití filosofie obránců Rajchla zachovali všichni zastřešení, umučení a zlikvidovaní odbojáři, všichni, kdo za války stíhaným pomáhali s rizikem likvidace vlastní rodiny, parašutisté , kteří likvidovali RH, státy a armády, které vzdorovaly náckům, Japoncům, a pro autorku – dokonce i ti, kteří byli persekuováni z politických důvodů v 50-tých letech ( které byly vlastně úspěšně vyvolány Západními rozvědkami ) … Neuvěřitelné, děsivá havloidní „logika“ jeho pohrobků, jíž můžeme poděkovat za dnešní marasmus …

 12. Myslel jsem, že jsme to tím machiavellim osvětlili a že všichni chápou vážnost situace. Jenže všichni nejsou na stejné startovní čáře, takže to lidstvo je moc zajímavý fenomén a nevím ještě, v které fázi přechází v lidství, což je problém značně individuální zřejmę, zvláště s přihlédnutím k paragrafům a ke všem světovým stranám

 13. Tak ti lidé mají nějaké psychologicko-mediální důvody, proč přijdou s ruskou vlajkou. Já ani nevím, proč by to měl být automaticky debil.. Může mi to někdo vysvětlit? Když někdo neví, a ví že neví, je prostý. Poučte ho. Ten kdo neví, a neví že neví, je hloupý. Vyhněte se mu. Proč ho udávat? To zase Rajchl chtěl zapůsobit na mainstreamovou společnost. A stejně mu to podbízení nevyšlo.

  1. Podbízení mainstrému mu nemůže vyjít. Tam to mají dobře obšlápnutá média. To by měl chápat. Pokud to nechápe…

 14. sup do satlavy za kazdou zminku o ZZ TOP a JAZZ. presne jako bolsevik za KIϟϟ. muzeme na znamku solidarity s ukrajinou nosit 卐?

  1. .) Mohl by viset na muzeu, ale někdo by jej pochopil třeba jako sounáležitost slovanství a vypadalo by to jako provokace provokace a nastal by nenadálý politickospolečenský zmatek, tak raděj nee.
   Ale poukázka dobrá, leč nepochopena

  2. Také jsem nepochopila proč Kejko žádá o ban. Je fakt že tedy je to anonym ale jeho poznámka je přece ironie.

 15. Karlovi Sabinovivi bylo to zrádcovství národa přisouzeno taky debily …
  A naproti tomu debilové stále blahořečí T.G.Masaryka …, který měl a má máslo na hlavě s rukopisy, židovskou aferou v Polné, sionistickým a americkým řiťolezectvím .., prostě protinárodní činností, jejíž výsledkem byl Mnichov 1938 ..

   1. Protože kosmopolité nechtějí sebevědomé národy i jejich vlastní státy …, že …, „bratři čechoslováci a podkarpatští rusíno ukrajinci“ …

     1. Admirále, Admirále, jde o to jestli projekt Československa byl projektem lidu našeho českého, slovenského, a dalších národů na „našem území“, nebo projektem někoho jiného, který to zrovna nemyslel s prostým lidem dobře a T.G.Masaryka a jeho „mafii“ si vybral jako realizátora … Už rozumíš ? …
      Dohodové mocnosti (USA, Francie, Anglie, …), určitě prosadily ve svém zájmu T.G.Massaryka s jeho mafií a legionáři do vedení jimi nového účelně vytvořeného státu …, podporovali to i jiní, kteří se cítí být „kosmopolitně“ vyvolení nad národy..
      A v r. 1938 dotyční už Československo nepotřebovali, tak ho zrušili …

       1. Kočko, to si musíte nastudovat z původních dobových obtížně přístupných dokumentů z vyšetřování, potom Vám to bude jasné …

         1. Já o tom nic konkrétně nevím, ale co by se dalo naznačit? Třeba že to skutečně byl Hilsner. Jako odlišný (Žid a k tomu slabomyslný) třeba zažíval ústrky, jak od gójů, tak od svých Židů. A třeba se na někom nevinném chtěl za svá příkoří pomstít. U Rukopisů fakt nevím.

        1. Když o něčem napíši tak se to snažím i vysvětlit. Takhle to spíš vypadá, že to nevíte ani Vy, jen jste něco plácl.

         1. Nebyl v té Polné zločin? Byl https://cs.wikipedia.org/wiki/Hilsneri%C3%A1da
          Co jsem četla, to děvče bylo vykrveno jako na jatkách. A v tehdejší době ti ehm vyvolení z východu, prováděli tyto nechutné rituály. Masaryk se podezřelého zastával a dotyčného se podařilo uchránit před přísnějším trestem. Byl dokonce podezříván bratr zavražděné, ale ten se nemohl v té době na místě zdržovat.
          Zato se na místě zdržoval sprostý podezřelý. O něm zlá a sprostá konspirační nemédia psala, že byl mentálně retardovaný.

          1. Cituji : „….Co jsem četla, to děvče bylo vykrveno jako na jatkách. A v tehdejší době ti ehm vyvolení z východu, prováděli tyto nechutné rituály….“
           Můžete uvést aspoň 5 příkladů ? Přičemž to nebudou příklady vytažené z nějakých prvoplánově antisemitských textů.

      1. Admirál, Kočka, Evix, gdtkl, atd ….

       Hledání historické pravdy je práce detektivní, hodná jenom mistrů tohoto řemesla ….,

       Tak můžete záčít třeba od naivní současné obhajoby oficiální verze z blogu idnes
       „Tydlitátová -Nízké povahy i dnes napadají Masaryka stejně jako kdysi“
       https://tydlitatova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=359705
       Nebo něco z té minulé doby z té protižidovské literatury od židobijce Ryse
       https://www.databazeknih.cz/knihy/hilsneriada-a-tgm-ke-ctyricatemu-vyroci-vrazd-polenskych-208576
       nebo od kněze Vrby (text digitalizovaný nár. knihovnou)
       https://www.ndk.cz/view/uuid:e5d379c0-4e9c-11de-b7ae-000d606f5dc6?page=uuid:756f4b80-7bb3-11e7-8b50-001018b5eb5c

       To je jenom nástin jak začít, když si dáte s tím více práce, postupně budete nalézat další nesrovnalosti oproti „oficiální verzi“ založené na obhajobě ubližovaného judaismu před „hnusným lidovým antisemitismem“ …

       Lidé v tom 19. století měli více zkušeností a věděli svoje a více a židech, dnes se to ale nesmí …., protože to schvalování holokaustu a genocidy, že … jak by řekl pokračovatel TGM Havel …

       1. Díky, rád se dozvím něco nového. Stačí ukázat cestu.

        Já (a možná každý) z vlastní zkušenosti vím, jak bývají historické události mnohdy špatně pochopeny nebo interpretovány. A to i ve zcela mainstreamových tématech. Třeba jak to bylo s „pádem Říma“ nebo vůbec přechod od antiky do středověku, nebo vysvětlení pojmu románský sloh. To je příklad témat, kde i u akademiků a v knihách člověk nalezne informace, nad kterými se autor vůbec nezamyslel a pouze je přejímá. Nemají vztah k realitě, pohybujeme se ve virtuálním prostoru. A jiní autoři zase tu skutečnost reflektují, ale jen mimoděk – neuvědomí si, že na něco kápli, že něco lépe vystihli, protože se věnují jinému tématu, nebo to neumí konceptualizovat, nebo konceptualizace není jejich cílem.

        Takže to jen takové zamyšlení.

      2. Masaryk nejdrive ochotne dodal Legie spojencum francouzum, aby nejednali v zajmu ceskeho lidu ,ale francouzu , kterym nevadilo kdyby zahynuli vsichni na fronte. V jejich valce.

       1. Kdyby jenom Frantíkům. Chlapi z ruských legií by mohli vyprávět. Když se vraceli domů dva roky po vyhlášení samostatného Československa, za které bojovali.
        Přijeli do Čech a tatíček Masaryk se ani neobtěžoval je přivítat. Dokonce ani vojáky 5. střeleckého pluku, který nesl jeho jméno. Rodinná zkušenost, praděda byl vojákem 5. střeleckého pluku.

   1. Tencokidale, protokoly z procesu nejsou doklady z vyšetřování, k soudu se dostane už jenom to co uzná státní žalobce a soud ….
    A jestli jsi ty “ kecy“ četl, co ty Hilsnerovy kalhoty, vońavky v lahvičce pro rabíny a další, jestli chápeš o co jde ….

     1. Mýlíš se Kozopase, žádný antisemitismus nešířím, ty antisemitská díla jsou uvedena pro historické studium zájemců a výzkum a odhalování „historické pravdy“ ….

      1. Chovani akademika , universitniho prednasejicicho profesora, dochtora , kancelarskyho psavce knih vo svetovych revolucich a pozdejsiho velitele nasich ceskych , ceskych Legii , vedeni a moc nad nimi uchopil za ucelem aby veleni rychle predal francouzum. Aby mel zasluhy a Dokazoval je…
       Jak tohle muze bejt , nase LEGIE meli vynikajici vudce…
       Vysledky jejich bitev s presilou byly senzacni v celem svete.
       Rval tgm, proti Rukopisum napr. Byly cesky.
       Schvalil 3 miliony germanu , aby jejich lidsky prava na nas pokracovaly az do naseho konce.
       Kdyz jsme se neposlusne zbavili zrudnych bestii.
       Okamzite musel bejt nad nami zajistenej dohled a anticeska vlada. Plany to prikazovali. TGM a vlady byvalych z rise osvedcenych politiku z rozhodujicim vlivem u nas musel byt zarucena…
       Byl TGM dlouho clenem risske videnske absolutisticke ,imperialisticke vlady prosazujcic germanskou nadrazenost a rasismus , zrejme dulezity nadale a na pokracovani na nas , dale pribral zbidacene zmadarizovane Slovaky ,at se drou cesi na ne. At maji nad sebou tvrdej bic vydirani mensin a bohacu.
       Aby nezlobili. To musi mit .
       Verit se jim nesmi..
       Cisarsky imperialismus k nam pribrany po 1918 , aby imperialismus pokracoval tradici nenavistnymi sudetaky predevsim , neustale vyboje , valky okupace /co kdo jineho se docka ,od germana/ .
       Generace nasich mladych byly opakovane 300 let ,masakrovany silenym valkychtivym germanem.
       Nic novyho. Zaplatili jsme krvave miliony za to.
       Masaryk dobre vedel , kdo skutecne vladne za cisarem a znal je dobre , kteri bankeri pujcovali cisari aby vsem vladli pomoci dluhu a vydirani a porucnici , kterym se nejvice musi klanet a slouzit a kde jsou , vyplnit vsechna prani a kteri neskoncili s habsburkem .
       Hojne zastoupeni ,s velkou nepretrzitou moci nad narody ,/ale za kulisami /,ve Versajlu.
       Nahle pres noc se tgm stava Velkym detektivem na stope Velkeho zlocinu. Zurivy dochtor filozofie s diplomem a nyni zaruceny kriminalni expert nad jine , aby zajistil nevinu podezreleho.
       Profesionalni a na velke urovni policie nase , s mnoha letitymu zkusenostmi ale nic netusici o vyssich zajmech nasich skutecnych vladcu , by mohla vypatrat uplne spatne.
       Neco takoveho se nesmelo policii dovolit.
       Ve spolupraci s hysterickym ,ohlusujicim krikem a jekotem medii ,ve vlastnictvi ovsem porucniku , kteri zase vlastnili tgm…
       Zaroven prilezitost zase na sebe upozornit sve porucniky ,vyhled mocichtiveho politika na dalsi zlepseni kariery , aby ubezpecil svoji vernosti a ochotou vzdy a za kazdych okolnosti slouzit.
       Konaly se velke proslusle navstevy nemene slavnych vyhradne humanistickych osobnosti s tgm.
       Utrpeni Cechu resil tez humane a demokraticky..
       Strilenim, ovsem humanistickym strilenim nejakych bezbrannych a hladovych Cechy ,neposlusnych ,trochu neukaznenych jeho vlade , samozrejme.
       Strileni na slovaky samozrejme ,ale .
       V rukavickach zachazeni s germany ustupky ,samozrejme,
       Jindy ,pozdeji zase humanni a silene bombardovani srbu a zase jsme byli tam, kde jsme porad.

     2. Antisemitismus je silně nabité slovo v dnešní společnosti. Tím žádné diskuse nedosáhnete. Používejte opis. Pak se dá diskutovat. To jako když vás mainstream setře, že jste dezinformátor. Slovo, na které jsme emocionálně vyškoleni.

  1. Prý tam přišel vyjádřit svůj svobodný názor. Tuším to sám i říkal, rozhodně to o něm říká spousta jiných. Ale co dalšího tam přišel vyjádřit? No, zhruba –

   Já na vás seru! Z vysoké výšky seru na všechno to vaše, že to není o nějakém Rusku, ale o této zemi. Tu demonstraci si narvěte do špic! Nejen ten Rajchl, ale všechny ty desítky a desítky tisíc lidí, co tam byli, k tomu další desítky, možná spíš statisíce dalších, co to podporují, vsichni jste mi u prdele!

   Ano, to je možná slovně nepřesná, ale jinak velmi přesná interpretace jeho „postoje“. Prostě se tím všem doslovně vysral na hlavu. Nejen celou tu demonstraci, ale i všechno s ní spojené tím doslovně dokurvil.
   Jakou ta demonstrace po sobě nechala stopu? Jakou? Prakticky o ničem z ní se nereferovalo, kromě toho exota (kam se mimochodem ztratil ten druhej?) a následně „útoku na muzeum“.

   Je to přesně to stejný, jako by se řeklo, že na operačním sále se musí zachovat důsledná sterilita, ale někdo by tam vlez s kýblem hnoje, že přece na to má svobodný právo. Pro mimořádně pracovité mozky – tím nesrovnávám hnůj a Rusko. Každý snad ví, že takto to srovnává režim a cpe všem do hlav, že co je ruský, je špatný. A každý snad dokonce i ví, proč to tak je. Demonstrace nebyla protiruská, ale ani proruská. Byla pročeská a ten tzv. závadový“ ruský prvek se tam režim snažil natlačit. K čemuž tady tento posloužil jako dar ze samotných nebes (pokud skutečně není“jejich“).
   Pokud teda není, opravdu si to všecko neuvědomil? Nebo sice jo, ale kašlal na to? V obou případech je to pak debil. Úplně hroznej. Jistě, pro jasnozřivé 3J není, protože fotbalista to jednak stejně celý dělá pro sebe, a jednak se to mělo dělat s jiným, jindy a jinak. Ovšem ve skutečnosti to debil je. Měl a pořád má tisíc jiných možností, aby svůj postoj, který mu jinak neberu, vyjádřil tak, aby to stovkám tisíc jiných nepokazil.

   Jestli se někdo musí zabývat tím „morálním bahnem“, protože se práskalo, nezastaví se skutečně ani na vteřinu u otázky, proč ten nášivka nutné musel zrovna tam? Aniž by ten někdo vítězně kontroval protiotázkou, že proč by nemohl právě tam?

   Je mi fakt smutno, že sice se to básní kudy se chodí, že tahle vláda je katastrofa, že je potřeba ji poslat k čertu. Ale když se objeví někdo/něco, co se o to snaží, hned se ukřižuje. Protože přeci každej rozumnej vidí, že by z toho měl politický prebendy, kvůli tomu to přeci ta svině i dělá. Ten sajrajt změnit nejde, což on ví, tak jen lidem maže med kolem huby. A ke všemu teď udal toho skvělýho fantastickýho borce, co tam přišel ukázat, jak se dělá skutečně svobodnej postoj! Takový nebrat!
   Neříká tím jinými slovy, že stejně je všechno na pendrek, stejně nemá cenu něco dělat, sice je tam nechci, ale to ať tam raději zůstanou? Protože než s tímhle, tak raději nijak, jelikož JÁ mám MORÁLKU, kterou si raději vycpu slamník?

   1. Aha, já nedával pozor. Já myslel, že to píšu jako samostatný komentář. Ale pověsil jsem to pod odkaz na tu obrannou smlouvu. Ale co píšu, na to jsem pozor dával…

    1. Co je dolfovirajchlovi do toho , kdo co ma rad.
     Kde ma opravneni on a jeho nsdappro strana ,tohle kazdemu zakazovat a diktovat dospelym co smi a nesmi..
     Zakazuje mu snad nekdo, aby jezdil demonstrovat proti bide v Porsche?
     Nikoliv. Veci pred casem utichly…
     Ale . Samkova, vyjimecne velmi snaziva osoba to rozptalava ,aby to bylo jeste horsi.

   2. Není to jako s kýblem na operační sàl. Uvidíte, že aż vypadnete z toho marasmu světového, bude to jak s košíkem hub do lesa nebo se zlomeným kruhem na vrchol nebo s rozbitým motorem na hladinu řeky, bez pádla na břeh, s prostřílenou vlajkou na barikádu, se spravedlivým spánkem pod nebe zářícím ohlušujícími raketami. A nemohl být ten muž již blázen, zatímco okolí si zachovává ještě zdravou tvář? Každý z těch dvou má svou odpovědnost za své lidi. Je to celé absurdní a kdo to tady dřív postaví z hlavy na nohy, vyhraje.

    1. Slozite a trnita je nekdy cesta k moci a vlade nad jinymi.
     Doprovazena svatou trojici,dulezitou nade vse pro kazdeho snazivce ,.
     Moc, majete a penize.
     Kdyz je moc v hrsti , penize a majetek nenechaji na sebe cekat.
     Nekdy opacne , majetek a penize urychli cestu k moci a vetsimu majetku a penez v miliardach rychle a bez usili nabytych..
     A k upevnovani moci predevsim v obou prikladech , miliardarem za 5 minut.
     Duleziti jsou verni nekriticti privrzenci a v zakulisi mecenasove , nejlepsi kdyz oplyvaji penezi a znamostmi v celem svete.
     Pak je i hlucna obhajoba chyb a klopytnuti ,zarucena ..
     Sborova mediova melodie obhajuje nespravedlive zloduchy pomlouvaneho a vzdy nevinneho stranickeho vudce lidu.
     Potlaci kazdou chybu. Touha luxusu a moci se tak snoubi..
     Vobyc ,vojeta kara neni pro takove..pokr.

     1. Tak se stane , ze bojovnici za demokracii a demokratickou vladu lidu ,zakazuji jinym , prave vladnoucimu lidu, /kterymu se chystaji taky vladnout/, co nesmi a jeste prikazuji dalsim, co bezpodminencne musi..
      Jinak..
      Je mozny , ze jsou chorobne mocichtivy..
      Cesta krivolaka k vlade a k moci se taky muze vyznacovat treba usluznou predpostranosti.
      My vlada a my dalsi a budouci vase vlada neco takoveho jako , neposlusnosti, nekazen nechcem uz ted. Trpet nebudem..
      A pozdeji zase neco takoveho se musi hojne popirat.
      Zapirame , zapiram a kdyz se to provali zatloukame dal…
      Zasamkujeme to treba. Sichr.
      To udavani na druhou, uz jednou udanych ..
      V pameti mam nejen ja cinnosti dnem a noci , tech pomocniku stb a nekdy se to vraci…
      Rodicovskej akademik takhle dostal tenkrat provaz..
      Tezky az nemozny se z toho vylhat k pravde..
      Verna sluzbu v zacatcich /neco sepsat a nektery sepsout, neda moc prace/ a vcasna sazka na spravnyho kone , ale prinasi potom ocekavne protisluzby a vyhody..
      Boze tak je nekdo ruskej svab a neposere se z toho prese vsecko vyhrozovani ze vsech Judrovych stran , bazlivych predposranych ustrasenosti.. Se neposere ..
      A jejich vydirani..
      Kdyz vlada to nechce..To je nejdulezitejsi .
      Kristus si vybral sve sluhy , ale spatne a to mluvi zpetne o jeho schopnostech /ty jeho stiznosti/ ,vzit si do party a drzet si porad v parte ,vzacny jedince ,treba Jidase.
      A jeste zradnyho sv.Petra, kterej byl poverenej , aby zalozil notoricky zradnou cirkev..Ze nezustal u rybareni..
      A ten druhej moh zustat truhlarem , krasny remeslo a uzitecny lidem/,kdyz na to jiny nemel.
      Vlajky ilegalne na statnich budovach nevadi vlade ani horlive protivladne protestujicim v mezich zakona ,na podiu…
      Asi neznaji zakony ani vo nich nikdy nic neslyseli.
      To se stava..I v tech nejlepsich demokraciich ..
      Pro drtivou vetsinu zen je jejich matka, nejvyssi autorita na cely zivot.
      Nesmi chybet.
      A Rajchl bez spetky jedine viny uz je hned taky ukrizovanej..
      A ukrizovanej si sam si text clanku jeste schvali ,
      Samkova bez schvaleni a pozehnani by se neodvazila sama neco nezkontrolovaneho probuh napsat . A uverejnit.
      Aby nevzniklo probuh pohorseni pro usluznou Samkovou..
      Jest Judra a vi jak to chodi na rozdil od nas nevedoucich a vzdy plati , ze my touzici zoufale po jejich akademiku poucovani a instrukcich, prikazech bychom , bez nich ani neprezili.
      Musi denne poucovat, radit , kazat a ukaznovat nas , prikazovat nam vsem , ze jsme a musime bejt uplny idioti.
      Bez nas by nemohli /damned/ vubec geniovat.
      A kdo by kupoval ty spisky..A cetl clanky…/Absolutely not !!!/.
      Do svi a do dani ja .

      1. Samková si napsala poznàmku na konec textu proto, aby se jurodiví lidi nepustili do ní, jak si dovoluje napřed jakodyby obviňovat Rajchla, pak jako spíš vyviňovat a vůbec.. kdyby to rajchl věděl, že on by nebyl rád a že si vzala na paškál někoho, kdo se nemůže bránit a kdo ví, jaká slova by byla.
       Jinak nadšený rajchl zažil asi pech svého života. Václavák byl totiž vládou přejmenován na Náměstí Rudých.. .(jakési slovo), aniž by tam byl přítomen jediný znak toho. No a dál už to znáte. Rajchl chtěl ten název nevzít za svůj a najednou lupho.. nášivka.
       Tak od sebe odklonil jakékoliv pochyby a Náměstí se jmenuje bůhvíjak

   3. Demonstrace byly pouze za ucelem , aby demonstrujici ,/co nejvetsi pocet ,nejlepsi ,se kricelo denne /, pomohli Rajchlovi se vysplhat nahoru po jejich zadech…
    Potreboval se zviditelnit , obvykla taktika , potom zahajit velkou medialni kampan, aby se dosplhal a vetrel do vlady.
    Nasivkari museli pryc i kdyz jenom dva , panicky strach vedl k ostrazitosti , aby ani detail ,/dva ve stotisicovem davu /, nenarusili cele usili a skutecny zamer za zorganizovanim demonstrace .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *