28 května, 2024

423 thoughts on “Beru si den volna…

  1. Celkem souhlas s vlkem. Tomio zřejmě chtěl záruky, že SPD nebude po volbách štětka na hajzlmísu, ale vážený koaliční partner, Tomio dostane za úkol úklid po Astropythlekovi a Foldyna nápravu vztahů s půlkou světa na zamini. A když se rozvědčík bude cukat, Andy neuhne. A když budou významně pozvedat obočí v bruseli, ba i na Tržišti, Andy neuhne. Sice slibem nezarmoutíš, ale zřejmě to bylo i na Andyho moc, takže explicitní podpora se nekoná. Na druhou stranu ale Tomio nemohl říct o moc míň, než řekl, protože na nějaký gogoismus typu „jsou oba stejní, volte koho chcete nebo běžte sypat sýkorkám (a nestůjte rozvědčíkovi v cestě)“ čeká Rajchl (a případně další, zatím neviditelní vlčáci) jako na smilování.
   A souhlasím s vlkem, že i když vyhraje rozvědčík, bude se s tím dát nějak žít – s jedinou výjimkou, že nás do války zavléct nestihne. Rok a půl se to snad přežije, pak je šance na první další „zpětnou vazbu“ při volbách do Senátu. Že se taková jednoznačná zpětná vazba dá i v těchhle volbách poskytnout, to už se ví. No a za další rok, s veškerými trumfy v ruce, Andrejko v tom, co mu jde nejlíp – jako vítěz voleb. A měl by už prakticky vědět, co se s parlamentní většinou dá dělat – např. s rozpočtem prezidentské kanceláře, se složením Rady ČT (tam má doufám to poučení nejsilnější), se zákonem o způsobu volby do této Rady, atd.

   1. „… Rok a půl se to snad přežije, pak je šance na první další „zpětnou vazbu“ při volbách do Senátu. …
    No a za další rok, s veškerými trumfy v ruce, Andrejko v tom, co mu jde nejlíp – jako vítěz voleb….“

    Za rok a půl a pak za další rok už nebude platit, že u nás „se volí na základě všeobecného, rovného a přímého volebního práva tajným hlasováním“.
    V té době bude k dispozici v lepším případě pouze korespondenční hlasování, ale spíš piráti s rakušanem tak všechno digitalizují, že se bude moct volit „chytře“ jen přes internet a bankovní identitu, na což nedosáhne především starší generace.
    A o to právě jde – odradit od voleb co nejvíc ještě konzervativně smýšlejících „starých“ lidí.

    Teď jde o všechno, o celou existenci samostatného českého národa.
    Andy to asi nebude moct zastavit, ale může to pěkně sabotovat a zpomalovat až do doby, kdy se to zhroutí i kolem nás.
    Navíc, Andy má také syna v masomlýnkovém věku, kterého JIM jistě nechce dát.

  2. S Vlkem nesouhlasím.
   Okamura je dlouhodobě úspěšný lídr dlouhodobě úspěšné strany.
   Mít stabilně svých 10 % jistých, od svého vzniku okopávat establishmentu kotníky , kdo z vás to má?
   Bohužel, význam SPD je neviditelný. Nikdo neví, jak by si vyskakoval pétihnus, kdyby neměl u chřtánu kudlu v podobě SPD.
   Těch 10% znamená, že každý desátý občan je pořádně naštvaný. A pětihnus fialový URČITĚ nechce, aby přibývali další dezoláti. ( Blbě to vypadá, když řvou na náměstích. Pravda a Láska by nerada ordinovala davu gumoléčbu , blbě ti vypadá. )
   Možná není Okamura prvoplánový yntekejtujál, ale v praxi si vede úspěšně.
   Na SPD vidím mnoho chyb, ale nevidím náhradu. Asi to ten Okamura dělá dobře.

    1. To je věcí měřítek.
     Neroste? Ale ani neztrácí… Na rozdíl od KDU-ČSL, ČSSD, KSČM. Pětikolka se prosadila jen Rychetského podvodem. Nepamatuji si přesná čísla z posledních „velkých voleb“ a nechce se mi je hledat. Kdo vlastně získal víc hlasů, než „nerostoucí“ Japonec? ODS, ANO, už si nevzpomínám na Piráty (?). Všichny ostatní „tradiční“ i nové strany hluboko za ním.
     To mi nepřipadá neúspěšné.

 1. Jak může pětikoalice měnit ústavu, když nemá ústavní většinu? Sranda bude, až příští vládu bude sestavovat třeba ANO s SPD a pozvou si sem na 60 dní armádu Ruské Federace bez souhlasu parlamentu, když si to tam ti chytrolíni protlačí teď do ústavy.

  1. Říká se – dočkej času jako husa klasu. Po příštích parlamentních volbách bude i ústavní většina. Pokud se jich dožijeme, samozřejmě.

  2. Dnes jsem poslouchala Fialu a žasnu. Tady 55 let se omílá,jak to bylo v 68 fuj a jak ten hrdinný Palach se zabil, když k nám přišla vojska, se kterými jsme měli smlouvu a dnes bude se přijímat zákon, že sem může vláda cizí vojska( nespecifikováno) pozvat sama. Schíza

   1. Možná jste si ještě nestihla všimnout, že demokracie je zřízení v kterém lze všechno, nebo cokoliv jiného.

    1. A Cernochova plamenně hovořila,jak nám zbrojní průmysl zachrání zaměstnanost. Stejně prudký veletoč od Havla,který naše zbrojovky potopil

    2. V demokracii je rozpoutání války preventivní zákrok v zájmu Světového Míru. ( Válka v Zálivu, v Iráku, na Balkáně, v Sýrii, Afghánistánu , v Libyi, v Mali, na Ukrajině i jinde , dycinky mírová bratrská mise v zájmu tamního lidu. )
     Ne všichni to pochopili. Chce to víc osvěty.

      1. Bombami, granáty a samopaly za mír!!!
       💀
       To ale hlásal i Hitler, že mu jde jenom o potírání agrresivních bolševiků a židů. V zájmu míru a blahobytu pro pracující lid.

  3. Ono to bylo přijato nějak 156 : 1. Nebo nějak podobně. Což je kromě tý většiny i to, že pro tam hlasoval kdekdo. Nejde o nějakou 5K šmelinu

  1. IMHO je to, co se děje na mediální scéně zoufalé.

   Nechápu, proč nemá Babiš někoho, kdo by takové výroky dával do kontextu… Prostředků na to má dost, ale asi si někdo vyhodnotil, že je málo lidí které fakta a nebo racionalita ovlivní …

   Už jenom generálkovu větu „První, co bych dělal, je, že bych se snažil zemi držet od války co nejdál, …“ By měl někdo rozmáznout. Jak nás chce jednostrannou maximální podporou Ukrajiny (= to je, co doposud dělá), dostat dál od války? To si zaslouží dopodrobna vysvětlit.

   Taky by mohl z jedné vody vysvětlit, jestli se na jedné z nejvyšších pozic NATO taky snažil držet zemi od války co nejdál? Nebo to byl prostě jeho džob? Jako že pře 1989 byl jeho džob válčit za komunisty se západem, pak válčit za NATO s Ruskem a kdyby se stal prezidentem, tak bude holt jeho džob „zemi držet od války co nejdál“??

   A taky nám pan vojáček umí pěkně lhát Viz jeho tweet z 22.03.2022, kde obviňuje Rusko z agrese vůči Gruzii. Předpokládám, že jako jeden z bývalých vysokých přesdstavitelů NATO ví, jak to tenkrát bylo: EU-Bericht: Georgien hat Krieg mit Russland begonnen

   https://www.reuters.com/article/russland-georgien-eu-zf-20090930-idDEBEE58T0KH20090930

   1. Proč tak pracně rozebíráte „První, co bych dělal, je, že bych se snažil zemi držet od války co nejdál, …“ nějakého jenerála. Vy nevíte, že voda teče a řeči se vedou? Když budete takto rozebírat kdejaké jeho prohlášení místo jeho nakopání do zadku, tak se z toho jenom zblázníte.

 2. Zdá se, že vyšší moc podpoří Babiše.
  Vypadá to, že napadne sníh a na horách vydrží přes příští víkend. Z toho by vyplývala nižší volební účast měštěnínů, kteří nadržení vyrazí na lyže, zatímco křupani budou sníh jen odklízet, případně zabíjet čuníka a tak, prostě zůstanou spíš doma = mohli by jít volit (když to nebude moc klouzat).
  Věštbu vyslovuje záložní dozorčí synoptik 5.leteckého stíhacího pluku, již ve výslužbě.

  P.S.: Přání otcem myšlénky

  1. Zradil? Voják funguje na rozkaz. Dala vrchnost rozkaz? Nedala. Tak jako nedala v osmatřicátém. Je tehdejší armáda viněna ze zrady? Není.
   Pak zánikem socialistické vlasti přísaha v oné své části přirozeně zanikla.

   1. Voják, kat, hasič, policista… pracuje pro stát nezávisle na tom, kdo vládne, to je samozřejmé. U některých z těchto profesí však pokud chtějí přejít z pozice vykonavatelů příkazů do pozice těch, kdo je vydávají, neuškodí velmi důkladné ověření osobního směřování.

    1. Ne vždycky.
     V některých zemích je armáda zárukou stability. Třeba mnohde v Jižní Americe a často i v Africe.
     Naopak demokracie je hubí. V takových zemích provádí armáda puče a často jde o změnu k lepšímu. Samozřejmě ne vždycky.
     Ale aspoň se lidi přestanou vraždit, skončí anarchie.

 3. Jinak pokud se chcete fakt bavit, sledujte Novinky. Dopoledne na titulce dva články o jenerálovi, jako by tím prezidentem už byl, samozřejmě sošné fotky příslušně z podhledu a on mezi lidmi. Vedle hned článek s Babiše, v doprovodné fotce on zachyceným poněkud v osamění a trochu přikrčený. A článek v duchu, že je idiot, co stál ve frontě, tuším na prohlídku korunovačních klenotů. Úplně vidím titulek, kdyby tam stál místo něj jenerál: Pavel si na nic nehraje, spolu s dalšími spoluobčany vystál frontu.

  No a teď další dva titulky vedle sebe: Za Petrem Pavlem přišly v Ústí nad Labem tisíce lidí vs. Babiš u Jezulátka: Před Bohem jsme si rovni a do kostela přece mají přístup i vrazi, aby mohli prosit o odpuštění.

  Evidentně naše mediálně žumpa stále není dost hluboká.

  1. Dneska na ČRo rozhovor Dorazína s Bumbou :
   Dorazín má Putina přečteného, nezastaví se před ničím a chce ovládnout Evropu.
   U Madridu se bojuje o svobodu na Ukrajiné, potažmo o svobodu celé Evropy. Jestli to nedáme, je s námi veta.
   Ukrajině nikdo nesmí bránit, aby se stala pevnou hrází Pravdy a Lásky , na vječné časy a nigdy uš jynak.
   ***
   Proč jsem si vzpomněla na záchodkový nápis : Pro mír dáme vše co máme, kde nějaký dareba odstranil dlouhé í ?
   🤔

  2. Tak ono stačí už jenom to, že hlavní proud dnes vybalil s nestoudností sobě vlastní, co ještě včera popíral a zneužíval k urážení Babiše – totiž že PS PČR projednává umístění cizích vojsk na území ČR a vyslání AČR do ciziny jen na základě rozhodnutí vlády.
   Jako by se nechumelilo. Klídek, cigárko…

   Fanatici „Nažehleného Péti“ prostě jenom stáhli včerejší dštění o tomtéž. Tjůdudů, my nic…

  1. Já bych Okamuru tak skepticky jako Vlk neviděla. Také považuji prázdný papír za rozumnou volbu. Bašta není žádný jouda a myslí si totéž. Oba nominanti mají velmi ohebnou páteř.

   1. Helanov.
    Snad se brzy dozvíme, důvod odmítnutí podpory Babišovi
    Určité se jednalo i podporu o vyslovení nedůvěry vládě. Zaznamenal jsem,že Okamura by stál o dlouhodobější spolupráci, co Babiš nechtěl.

    1. No já myslím, že bába o můrovi ví své i já pokud stačím sledovat bych si o můru ani kolo neopřela. Má v sobě to nejhorší co mix rodičů produkoval.

     1. Emo, zajímá mě výsledek. SPD si vede líp, než většina antisystémových stran okolo nás.
      Za úspěch považuji dva poslance v EP, oba ve frakci IDE. Hlasují spolehlivě v zájmu ČR.
      Politika se dneska vaří spíš v Bruseli než v Praze. Proč si to nepřiznat.
      Zajímalo by mě, co by měl dělat Okamura líp. Možná je lepší být v opozici a okopávat pětihnusu kotníky, než se zkompromitovat v koalici.

   2. „Doporučení pak podle jeho slov dává voličům hnutí různé možnosti. „Doporučení je ne Petra Pavla,“ upřesnil šéf poslaneckého klubu SPD Radim Fiala. Voliči tak buď mohou hodit do urny prázdný lístek, nejít k volbám, nebo volit šéfa ANO Babiše. “
    —-
    Vyjádření Vlka a čerstvé vyjádření SPD si kapku odporují:

    Když už Bašta i vedení SPD před prvním kolem prohlásili co prohlásili, je tohle asi maximální možná podpora či „ústupek“ od původního stanoviska.

    Pravdou je, že kterákoliv jiná varianta by znamenala větší odliv části voličů a sympatizantů.

 4. Tak je zrejme, ze volby jsou pouha iluze, protoze z nabidky, kdy mi je nabizeno zbozi, ktere nechci, si vybrat nemohu. Nikdo si neda zkazene parky, at uz jsou s horcici nebo kecupem. Riskoval by, ze mu bude blbe a tak si neda nic a zbyde mu pouze pohled na ty nestastniky, co si zvolili podle prilohy a jsou nyni cekajici na bolesti od zaludku. Bohuzel az tyto bolesti prijdou, muze i ten co se volbe vyhnul, byt timto pohledem na zvracejici okoli, sam odsouzeny zvracet.

   1. Jistě. Ale dobrovolně si ho neobjednám. Když mi ho někdo násilím nacpe do úst, tak ho budu muset sežrat.

   1. Protože jsme to nevěděli. Já jsem to zjistila až cca o 20 let později. Uměli to zboží tak pěkně zabalit, že zákazník nastudoval obsah.

     1. A i tihle mají volební právo.
      Ale neviděl bych to tak černě. Paní Nováčková zřejmě jen nebyla před r. 1989 na Západě, aby to mohla pochopit, jak to balení funguje.
      Sám jsem to pochopil taky až napodruhé. Když jsme doma pečlivě umleli, uvařili a pak ochutnali fakt luxusně zabalenou, zrnkovou kávu. Chutí nesahala našemu tehdejšímu, zrnkovému „Standardu“ ani po kotníky.
      Celou kilovku téhle „luxusní“ záležitosti za 99,-šilinků, koupenou v Aldi, jsme nakonec vyhodili, protože to nebylo k pití. Stejné to bylo s několika dalšími záležitostmi..

      Balení prodává a platí to obecně, u všeho.
      Tím balením je míněna např. i atraktivně vyhlížející kastle, nějakého levnějšího přístroje, či domácího spotřebiče. Mizerná kvalita byla překrývána množstvím zbytečných, ale oku lahodících detailů, jako do rytmu blikajících žároviček, či později LED.

  1. Jakytaky.
   Každopádně by měl pan Vidlák založit hnutí, nebo přímo stranu.
   Pořad je tady milion občanů,kteří volí, ale hlasy propadají. Když to sledují, nespokojených voličů bude stále víc a nemají koho volit.

   1. Tak určitěééé 🤪
    Aby mělo voličstvo dalšího otloukánka na kterého by mohlo nadávat že dělá samé boty.
    😉
    My nic, to ten blb Vidlák 🤓

  2. Další volby?Zapomeňte.Fialenko povyhlášení výsledků sdělil,že generála s čapuší volilli demokrati.Ty nedemokratické(troly) již nepřipustíme nebo si na ně udavačsky posvítíme.Fialová sebranka ve všech hnojovizích hovoří o SPD jako o extrémistech.Za jak dlouho si odhlasují,že je to na zákaz takové strany?Babiše dokažou vyhnat.ANO členy postupně zpacifikují a bude národní fronta.Do doby než se to v eurosvazu samo posere.

  1. SRDEČNÝ DÍK, Nemesis, zážitek dne! :-))
   Větvička by měl být stínovým ministem jakékoli alternativní protektorátní vlády

   Ochutnávka:

   17. 01. 2023 15:15:15
   Sudružky a sudruzi, už dopředu musim k tym blbějšim poznamenať, že projev jest fiktyvni. Strana už neni. Muj přitel Mamula jest 50 roku v nebi. Kadrova polityka neegzystuje. Kadry rozhoduju vše. Nebe neni.

   Veškera podoba s udalostma v minulosti, či s konkretnima osobama, jest čistě nahodna. Při praci na blogu nebylo ubliženo žadnym zviřatkam. Na blogu se vyvaženě podilely i osoby LGBTKGB komunyty a jedna z osob byla modra. A mimochodem, to čislo tež neodpovida… (LV)

   Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=796839

   —————————————————-
   Dočtěte si to do konce a hlašte, komu se to nebude líbit (Zakladatel je omluven – zatvrzele tvrdí, že postrádá smysl pro humor – a kdo jsem já, abych mu to vyvracel?)

   „osoby LGBTKGB komunyty “ je skvost, který mu nepřestanu závidět nejméně do večera!

   1. Větvu už poměrně dlouho sleduju, teď louskám jeho knížku Okolo Rakusko-Uherska.
    Tam mě uzemnil úvodník na konci (tedy vlastně konečník..? 🤔)
    kde je psáno – „Dovolil bych si upozornit vnímavého čtenáře, aby o skutečnostech zjištěných při četbě této knihy s nikým nehovořil.
    Pokud už bude hovořit, neměl by rozhodně pořizovat žádné zápisky.
    Raději by neměl ani zastávat stanoviska obsažená v této knize.
    Pokud už bude zastávat stanoviska, logicky vyplývající z faktů popsaných v této knize, pak by se pod ně rozhodně neměl podepisovat.
    A pokud nebudete dbát těchto rad a pod názory z této knihy se i podepíšete nebo o nich budete otevřeně hovořit, pak se nedivte.

  2. A ten, Brčálek, ne, jako on se …, Svisálek, … hmm asi taky ne, no takové jedno lejno na Větvově podrážce, co se ne a ne odlepit, tak ten musel ukázkově nadskakovat. Tomu dávám max. den, než na idnesí blog vyplivne nějakou žlučovitou „satiru“, ze které bude to skřípění slyšet až do Ostravy :-))
   Na jednu stranu mě baví, na druhou je mi ho trochu líto, jestli fakt vypadá tak, jako na profilovce…

  1. Na jedné straně hóóódně zjednodušený a poněkud deformovaný pětiminutový rozbor globálně- politické situace, přiměřený chápání žáka pátě třídy.
   Na druhé straně představuje průnik se s globální realitou bohužel více než mnohé rozbory současných tu-i cizozemských novinářů a „politologů“

  2. Docela mě vyděsila návštěva nácků z Azov pluku v pevnosti Masada u svých hnědých izraelských bratrů.
   Není to nic tajného. I v Americe zvedají obočí, že spolu s Netanjahuovým Likudem se dostala k moci lůza.
   A obdržela celkem důležitá/ silová vládní křesla. A už se šel jeden z těch nácků statečně pomodlit na Chrámovou horu. To by bylo, aby nějakému Arabovi nebouchly saze a nemohlo se vyrobit pár dalších mrtvol.

 5. Pardon za OT.
  Ty dvě stíhačky, letící okolo 12:00 v nízké výšce nad Zlínským krajem, to mělo být co přesně?
  Stíhačky tudy neletěly od roku 1990, předtím občas, ale od 90. už nikdy.
  Proč teď a proč dnes?

    1. Tak už vím, oč šlo.
     Poblíž Zlína měl vojenský pohřeb plukovník letectva v.v., ing, Macek, ze žatecké základny.
     Celoživotní přesvědčený komunista, po výslužbě u stíhacího letectva dlouholetý a výborný ředitel technických služeb města.

     Přiletěli se s ním rozloučit jeho mladší kolegové, vy dezoláti jedni zatracení.

     Až umřu, taky bych rád, kdyby se se mnou přišli rozloučit moji mladší kolegové, jenže to se nestane.
     Stíhací letectvo, to je elita mezi elitami, my ostatní jsme jen jelita mezi jelitama.

    1. Proč velké písmenko? Špatně, Hlaváčku, klidně mu tykejte. Víte, koho máte před sebou? Sprostého vraha! Přinejmenším sprostého podezřelého.

 6. Nebýt gogo a některých nás dalších, komu byste kratochvilně propírali držďky, holoto jedna nevděčná?

 7. Neco vtipneho, z Telegramu, ke konci sichty:
  Šéfka komise von der Leyenová:
  „Eurokomise doufá, že sankce EU „uvrhnou ruskou ekonomiku do recese na celá desetiletí““

   1. Ona to třeba Leyenová myslela tak, že jim lišejníky vypasou hladoví uprchlíci z Čech a Ukrajiny a tím v polárním Rusku zcela zlikvidují sobí pastevecký průmysl, tvořící kromě vodky a kaviáru páteř ruské ekonomiky.

    1. Děláte si srandu, ale kdesi na ruské vesnici se teď řeší metanolová aféra. 40 let Sibiře pro 4 lidi.
     V každé půllitrovce byl šesti až osminásobek smrtelné dávky a – cena jen poloviční než běžná vodka. Věkový průměr obyvatel vesnice se prudce snížil a ubylo nemoci stáří. Jenom slepoty přibylo.
     Tak se musí na (vy)žilé osoby, které jen zatěžují náš penzijní systém! Ne kecy v časopisech pro mladé liberály a podobné, ale čin! Stále se máme od Ruska co učit!

     1. Sakra, neděste! Ještě aby před příchodem českých připrchlíků stačili neekologicky otrávit ty lišejníky!

 8. Ukazuje se, že i bez Daniela se dokáže sami za(po)bavit. Kupříkladu gogo je k neutahání…Paní gogová by ho měla, alespoň občas, něčím smysluplným zaměstnat.

      1. Kolem Řípu se říká:
       „Komu voní práce (zaplevelování diskusí),
       tomu smrdí 3,14ča.“
       Že gogo?

       Můžete se zeptat kandidáta na prezidenta, agenta KGB jenerála i jeho druhé, dosud nedofackované manželky, absolventky vojenské školy Klementa Gottwalda pro politruky, bydlící v Černoučku.
       Ty vado to bychom měli na Hradě dvojku.

   1. Ono to bude teď vypadat jako smlsávání si, že když ostatní, tak já si taky přidám. No, mně se dnes nejvíc líbí, jak jsem ratlík (to jsem si na sebe vztáhl coby kejhání husy), kterej se tu nadělal prasáren vůči nestranným (!) – raději dopisuju, že jde o vykřičník, zdůrazňující nestrannost, aby to nevypadalo jako nezdařený pokus o nějak významový piktogram – voličům SPD. A čímž byl „doviněn“ Babiš, že tím taky dělá SPD ty prasárny. To se pak nestranně uvažující nemůže divit, že je Okamura taky nestrannej..

    Jsem mi to připomněl, jak tam máte tu psí boudu…

    1. Jste mi to připomněl…, tímto se připojuju ke v tomto případě jinak kejhajícím husám, které nepotrefil někdo nestranný, ale ten zatraceně chytrej nabîzeč – opravovač, zvanej chytrý editor slov.

   1. gogo za nic nemůže.
    S tím baštováním tady začalo pár vyložených blbců bez soudnosti. Soudnost ostatně nemá ani Bašta sám. Jeho styl vyjadřování, bučení-hučení a neschopnost srozumitelně se k čemukoliv vyjádřit, jej už předem činila nevolitelným a nezvolitelným.

    Podle mého osobního názoru, tím zcela jistě ubral hlasy Babišovi, aniž by je přidal gumě.
    Přestože byl od počátku považován za outsidera a nevedl prakticky žádnou kampaň, tak nějakých 4 až 4,5% voličů mu to naivně hodilo.
    To proto, že blbečci tu napsali a do zblbnutí ostatních blbečků opakovali, že je to údajně ten pan Čistý, s téměř neposkvrněnou pověstí a údajnou pevnou morálkou.
    Všechny správné připomínky zdejších diskutérů, které poukazovaly na Baštovu relativní neviditelnost, na jeho dřívější průšvihy v politice i zoufalou nerozhodnost a neznalost Ústavy, se ukázaly být zaprvé pravdivé a zadruhé – ukázal to hlavně volební výsledek.
    A jsem silně přesvědčen o tom, že Okamura se svým finančním projektem nominoval Baštu naprosto záměrně. Věděl, že zcela propadne, ale že na skalní voliče „vlastenecké“ SPD to nebude mít vliv.
    V dalších volbách SPD opět od skalních obdrží 10-14% hlasů a to mu stačí na udržení se v PS a bez jakékoli zodpovědnosti za cokoliv.
    Kdo tohle neprohlédl, je u mě s prominutím jednodušší človíček, který ač vybaven volebním právem, by jej v zájmu ostatních voličů raději neměl využívat.
    Počet a stupeň tohoto škodlivého „baštování“ je ostatně možno v diskusích dohledat, zas tak hluboko to není. Rozložilo to i tu část Alternativy, která už byla rozhodnuta podle doporučení pana Vidláka.
    Ať si každý hrábne do svého svědomí a paměti, kdy a kolik tady „baštoval“..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *