19 června, 2024

A máme tu žebříček zemí v bezpečnosti. Tedy zemí, kde je ještě bezpečné jít v noci po ulici bez RPGéčka a kde se to už nedoporučuje.

Překvapivě nejhůř jsou ma tom multikulti nejvíc vítačské státy, kde to samozřejmě s těmi hordami kulturně zcela odlišných povětšinou muslimských atomových inženýrů z Afriky a Asie nesouvisí. Shodou náhod jsou to i státy, kde se radikálně omezuje držení zbraní a začíná tam být pro sebeobranu tabu i pepřák. To jen pro všechny ty lumeny, kteří si pořád myslí, že kriminalitu nedělají ti lidé, ale právě záhadně zdivočelé zbraně, nože a mačety.

Tenhle obrázek dá za tisíc slov, račte se sami přesvědčit, co z nás chtějí všichni ti vítači udělat. Je tam uvedeno 41 evropských zemí bez ohledu na členství v EU (hurá, někdo si všiml, že Evropa není jen Unie). Řazení je tedy od nebezpečnějších k těm nejvíce nebezpečným. Ta první místa, asi úplně nepřekvapí, tedy až na Gruzii, tu bych tam nečekala…

Je pěkné vidět Českou republiku na 6. místě, to je pořád důvod k radosti. Otázka je, jak dlouho to tak díky různým a hrůzným TOPkám a Rakušanům zůstane. Ale teď to z čeho radost být už tolik nemůže. Kolik zemí které ani nejsou v EU jsou na tom lépe než zakládající členské státy nejen EU ale celé EHS. Před těmito státy jsou Černá Hora, Srbsko, Makedonie, dokonce i muslimská Bosna ale i to Putinovo zlé, zlé Rusko, nebo Albánie. To je panečku báječná reklama pro ten náš vysněný západ, že pane premiére?

Na posledních nejvíce nebezpečných místech totiž neomylně dominují země které jsou vnímány jako základ „tzv“ civilizované Evropy. V top 5 nejhorších je Švédsko, Velká Británie, Belgie a Francie, jediný kdo tam trochu kazí tu jednotu, je Bělorusko. Jestli se někdo ptá, proč na konci není Německo, tak na to bych si dovolila mít odpověď, a je to proto, že v Německu je bývalá NDR, která jim to značně vylepšuje. Jinak by byli zřejmě na ohonu oni. A teď se ptejme proč to tak je. Já bych to nazvala jakýmsi žebříčkem Wir schaffen das, tedy přítomnosti imigrantů, nebo jejich druhé a třetí generace ze zemí Blízkého východu a Afriky.

Takže ano milá Angelo zvládla si to, Západ je fakt nejlepší. A jestli tohle někdo vnímá jako bezva místo k žití, nechť se tam jde v noci projet tramvají, kde bude zřejmě zářit jako světluška v pralese.

21 thoughts on “A máme tu žebříček zemí v bezpečnosti. Tedy zemí, kde je ještě bezpečné jít v noci po ulici bez RPGéčka a kde se to už nedoporučuje.

 1. DEEP STATE VČERA AKCEPTOVAL PUTINOVY POŽADAVKY A “DOPORUČIL” ADMINISTRATIVĚ USA, ABY JE SPLNILA !
  Redukce Ukrajiny a “východního křídla” NATO je prý v nejlepším zájmu USA a světa !!
  Vládnoucí čeští politici, kteří veškerou svou politiku v posledních měsících založili na snaze za každou cenu porazit Putina, bez ohledu na důsledky, mají najednou obrovský problém !
  US Deep State je ve své poslední zprávě označila za přívržence “nejhorší možné varianty řešení ukrajinské krize:
  https://www.rand.org/pubs/research_briefs/RBA2510-1.html
  https://www.michalapetr.com/map-1910-us-deep-state-vcera-akceptoval-putinovy-pozadavky-a-doporucil-administrative-usa-aby-je-splnila-redukce-ukrajiny-a-vychodniho-kridla-nato-je-pry-v-nejlepsim-zajmu-usa-a-sveta/

 2. Tyto žebříčky, i obdobné založené na počtech reálně hlášených přepadení a jiných trestných činu jen ukazují na dozvuky “reálného socialismu” který takřka vymýtil chudobu. Hranice, východ/západ je tam perfektně vidět.

  Nicméně nebojte se nic, teď se zrovna poslední zbytky tohoto režimu ruší a brzy budeme konečně skutečně patřit na západ. Nejen kriminalitou ale i dnešní mladí si už nebude moct koupit byt ve kterém bydlí, zdravotnictví bude buďto jako v UK, kde na vše čekáte měsíce nebo jako v USA kde holota má jedině urgentní příjem jako veškerou péči a střední třída je zruinovaná každou nemoci. A vysoké školy? Jen kdo bude mít pár mega na studium. Gated comunities pro bohaté, Praha jakž takž a zbytek země ruina.

 3. Tak se projdi, bude rychle konec hloupých a trapných keců tady.

  Ale neboj, brzy tě zase po zásluze vykydají.

 4. 13 obohacovačů čelí následujícím obviněním:

  Pokus o žhářství ohrožující lidský život

  Výroba a držení výbušnin

  Nelegální vstup do země

  Zatímco tři zatčení místní podnikatelé čelí následujícím obviněním:

  Podněcování k páchání trestných činů, násilným činům nebo rasově motivovaným neshodám

  Rasově motivovaná loupež společně a nerozdílně

  Vystavení riziku

  Právní předpisy týkající se osobních údajů
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/recko-skupina-syranu-a-pakistancu-byla-pristizena-pri-zakladani-pozaru-video/

 5. Řecko?
  Půlka populace žije v Athénách, kdo tam někdy byl, tak se poněkud špatné pověsti nediví.
  Na ostrovech je to ovšem úplně jiný svět a nikde jsem nezažil tak nefalšovaný pocit bezpečí ve dne i v noci, na horách i v moři, na samotě i v hustějším osíldlení, než při svých každoročních dovolených na Krétě.
  Pokud nějaký konflikt (velmi řídký), má ho na svědomí turista.
  Za dvacet let jsem třeba v Paleochoře viděl jen jednoho opilého člověka, a byl to Němec… a že se tam v noci pařilo celkem statně.

 6. Policisté v Německu zadrželi vraha mladého ukrajinského basketbalisty
  Policie už zajistila viníky, z nichž nejstaršímu, který je pravděpodobně tím, kdo držel nůž, je patnáct let. Jde o studenta tureckého původu, společně s ním se do napadení Ukrajinců zapojili čtrnáctiletý Syřan a třináctiletá dívka pocházející z Libanonu. Turek obviněný z vraždy má přitom za sebou už několik násilných trestných činů.

 7. Některá místa Řecka a Itálie se Serešovým NGO podařilo zacikánit tak, že i lze o bezpečnosti pochybovat i během islamistických modliteb, natož po soumraku. Bělorusko si vysloužilo pozici za báječně multikulturně obohaceným Německem nebo Švédskem kvůli sabotáži koronafašismu? Nebo pro návštěvy banderovců ze sousední Rujny?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *