27 června, 2026

Myslíte si, že je Sudetoněmecký landsmanšaft jediná organizace, která se tu hodlá zadrápnout chapadélkem?

Pletete se. Nadace Rosy Luxemburgové sem „valí“ desítky milionů na svou „neziskovou činnost“ už roky, a nikomu to nepřišlo divné.

A kdo že to jsou na ní napojení holky a kluci? No třeba i ti, kteří jsou zde obvinění z toho, že nám tu vypálili zbrojovku. Ale pojďme pěkně postupně. Nadace Rosy Luxemburgové je německá neziskovka spojená s postkomunistickou stranou Die Linke (Levice). Berlínská centrála každoročně dostává nemalé peníze z německého státního rozpočtu. Jen v letech 2023 a 2024 to v přepočtu bylo více než 3,5 miliardy korun. A část z nich (ne malou) poté posílá do své pražské kanceláře.

Abyste pochopili, co jsou lidé v nadaci zač, tak třeba projektový koordinátor Jan Májíček si myslí, že dnešní vláda Andreje Babiše je krajně pravicová. On sám je člen vedení strany Levice, spojen je i s Deníkem Referendum či Alarmem. Hoši a holky a ostatní úchylky pořádají například každoroční Dny antikapitalismu, něco jako Dny ruského feminismu a v loni v listopadu pořádali třeba Feministickou konferenci, jejímž spoluorganizátorem byla neziskovka Sdruženy. A právě na téhle brněnské konferenci vystoupila i paní bývalá učitelka Anežka Brahová, která je nyní podezřelá z účasti na útoku proti LPP Holdingu v Pardubicích. Ano, ano. Ta Anežka, která je bezpochyby již výplodem tohoto neziskovkářského školství a budiž nám dostatečným důkazem, jak moc škodlivé to je.

A kdyby vám to přišlo málo, tak takhle Nadace RL financovala v letech 2022 – 2023 publikaci Druhé : směny, kam přispíval také Youssef Moursi, další z pardubických útočníků. Ano, ono známé nebinární „Youssefko“. To už asi nebude úplně náhoda. A co je úplně strašidelné je to, že například s neziskovkou Lidé NaZemi organizuje Akademii systémové změny, půlroční školení pro dvě desítky lidí. A tato organizace podle poslední výroční zprávy pobírala peníze i od MŠMT a Ministerstva životního prostředí! Jak si takovou systémovou změnu představují, si nechci raději ani domyslet. Zase luxusní „Já na bráchu, brácha na mě.“

A pozor. Partnerem Nadace Rosy Luxemburgové je i neziskovka s názvem Nezávislé sociálně ekologické hnutí (Nesehnutí). A ta vážení, má své zástupce přímo v poradních orgánech vlády a čerpá z Úřadu vlády dotace. Třeba na šíření materiálů o „transgender“ dětech ve školkách. Což je opět naprostý hnus a vůbec nechápu, jak to mohl někdo připustit. Zase jsme u indoktrinace už od školek a zase je mi z toho „blivno“.

Bohužel, pokud chce člověk zjistit, koho všechno německá „ultralevičácká“ nadace v České republice financuje, má smůlu. Výroční zprávy nepublikuje, na dotazy dělá mrtvého Němce. Jediné co je vidět je, že příjmy pražské kanceláře v letech 2022–2024 přesáhly 58 milionů korun. Cca 8 milionů je na provoz a kam zmizelo těch 50 milionů, to se můžeme jen dohadovat.

Takže doufám, že zde nikdo nemůže nikoho ( ani Natálie Vachatová )podezírat z ruského vlivu, pokud by chtěl ono financování rozkrýt. A já chci tímto příkladem ukázat, že ruský narativ je naprostá pitomost, uměle vytvořená těmi, kterým se transparentní financování neziskovek ze zahraničí z nějakého důvodu nelíbí. Protože kdo může být víc proruský než ten , kdo pořádá semináře na téma „Ruský feminismus od Října k dnešku“.😀

Zdroj: Ladislav Zemánek, PL

22 thoughts on “Myslíte si, že je Sudetoněmecký landsmanšaft jediná organizace, která se tu hodlá zadrápnout chapadélkem?

  1. Opozice v PS nechce odsoudit sjezd suděťáků v Brně…já už bych je nepokrytě nazvala pohrobky henleinovců i s Pávkem v čele!

  2. Obce mívají smlouvy s organizacemi, které z kontejnerů pro použité oděvy vše sváží, takže ten prodej je docela dobře možný.

  3. Obce mívají smlouvy s organizacemi, které z kontejnerů pro použité oděvy vše sváží, takže ten prodej je docela dobře možný.

  4. Luxemburková , podle dat byla židovka .
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Rosa_Luxemburgov%C3%A1
    A co Macron , Zelenskyj , Walesa , Sikorski , Sarkozy , Trockij – Bronštejn , Tusk ….. V tomto seznamu by se dalo s přihlédnutím historie pokračovat velice dlouho a to na postech v mnoha organizacích a strukturách , používaných jako nástroje prosazování globální moci , samozřejmě s dosahem do vnitřní i vnější politiky všech států .
    Jako kdyby zde bylo spiknutí figurek vyvolených , kteří jsou používání jako nástroje řízení , ve státech po celém světě . Proč mi to připadá jako stádo ovcí , hnané pomocí „pastýřských“ psů . Tu na pastvu -úhor , tu na jatka .

      1. Ten počátek je v pochopení a odmítnutí . Takže celý začátek procesu oddebilizování mas tak , aby se dav rozpadl na samostatně myslící jedince , spočívá v informační činnosti , umocňované tlakem prostředí .
        Čím větší tlak vytvářejí v průběhu jedné generace , tím víc vypadne zrní z plev . Zrní klíčí a tak se každou generací množí , kdežto pleva shnije .

      2. Učit se, jak se řídí sociální systémy, a nenechat se zahánět do krajností. Přemýšlet, podílet se na řízení, nečekat, že to druzí zařídí za nás. Nechytat se na vábničky, vždy volit tu cestu, která skutečně bude přínosná pro většinu. Takže prvním stupněm je šířit informace, protože řízení je proces informační. Je nutné si uvědomit, že pokud někdo v rukou koncentruje velké zdroje, tak má možnost jejich prostřednictvím lidi řídit a je velmi málo pravděpodobné, že ku jejich prospěchu. Lidé, ať už se cítí být pravičáky či levičáky, se obvykle na rozumných věcech shodnou. To proto na Seznamu museli svého času zrušit nejoblíbenější a nejméně oblíbený komentář. Protože to bylo vždy v rozporu s tím směrem řízení, které tam prosazovali. Nesmíme si nechat brát možnost diskuse. A také se nenechat zblbnout tím, že za všechno mohou židé. Těch nástrojů k ovládání lidí je mnoho a jediná možnost, jak se z toho dostat, je naučit se co nejvíce o řízení, což se ve školách vůbec nevyučuje. Je nutné si uvědomit, že ten boj není veden geopoliticky, to až druhořadě, v první řadě jde o globální boj vrcholku elitářské pyramidy proti jejímu spodku. Je nutné si uvědomit, že „elita“ už je dávno globalizovaná a organizovaná. Jenže vládnout může stejně jen do té doby, dokud to lidé neprohlédnou, potom už nebude možné je manipulovat. To řízení probíhá na takových úrovních, o jakých lidé ani nemají představu. Kvůli Zákonu času (změně logiky sociálního chování) už to nejde tak snadno skrývat, v té akci s koronavirem už mnoha lidem došlo, že všechno asi nefunguje tak, jak si mysleli. Věda je tvrdě řízená a určitě ne ve prospěch většiny.

  5. Mám za to, že ty tzv. polit.neziskovky jsou tak prorostlé a do veřej.ozpočtů (tedy i na krajské či obecní), že odstřihnout je bude běh na více let. Jednorázově to určitě nepůjde, ale tzv. salám.metodou snad ano. Ušetřilo by se tak hodně desítek až stovek mil.Kč ročně. Jinak dobrý článek od pí Markové❣️

    1. Jako jak neslo ?

      Proste zahranicni agent a kdo na mestske urovni jim prihraje nejakej dalsi milionek pro brachu/segru, nebo synovce tak bude zverejmen

    2. Mne zacalo bejt tedka podezrely to nenapadny ticho ,ktery krici , kdo financuje a kdo ten celej hnedej cirkus vlastne financuje ….A ze se nikdo porad epta..
      A ted ctu clanek p.Markove.
      Ale mne zajima daleko vic.A este dal a este daleko vic.A co se nikdo nezepta..

      Tedy podeziram z financovani lichnstajny , Vatikanskou banku a kardinaly , dale Spolkovou vladu Nemecka v Berline , bavorskou vladu v Mnichove a kolik zaplati na svuj sjezd sudetonemecky organizace . A nebo to zaplati ..
      Babisova vlada u nas , vedeni mesta Brna ..Dale kolik prida euro EU .Mimo asi davy zminenych neziskovek z cely EU.
      A dalsich organizaci.
      Kolik prispeji soukromy bohaci , pronemecka slechta u nas , banky a konglomeraty…

      Dale vyznamny ticho panuje kolem tech nacisty pronasledovanych . Vi se ze vod nas vodvlikli desitky tisic Cechu do koncentraku a na praci v rajchu…
      Dale to bylo pres 70 tisic zidu z Cech a dalsich 70 tisic ze Slovenska a zidovsky organizace a novinari , predni osoby i ve vlade mlci jako hrob.
      A mlci rovnez vsechny z cely EU.
      Madar z Madarska taky krici na zruseni dekretu ,ale z Madarska vodvlikli daleko vic zidu do koncentraku, do plynu.MImo to se armady madaru hnali na SSSR.
      Coz znamena ,ze chce vlada napodobovat predvalecnou Hortyho diktaturu
      fasistu v Madarsku.

      Ted sudetsky organizace za zblizovani ,oznamuje p.Bobosikova, uverejnuji mapy ,ktery ukazala , kde pozadujou pro sebe zhruba polovinu uzemi CR .
      U nas ty mapy nejsou , ty sou jenom a vyhradne pro Nemecko.
      To znamena agresivni utoky na celistvost CR a okupaci nejdrive poloviny uzemi a s tim ze zopakujou hned potom, zabrani celyho statu.

  6. Kdyz se staly neziskovky ziskovky, melo se to vsecko splachnout.
    V americkem okruhu se jim rika NGO, cili nestatni organizace. V momente, kdy zacaly dostavat penize od vlady, se staly statnimi organizacemi. Od te doby je to podfuk, ktery taky podryva oddeleni statu a cirkve.

    Reseni je jednoduche. Zadne penize od statu, od danovych poplatniku. At si vydelaji na sebe. A zadne stourani do politiky. Jen charitativni instituce.

    Ale kdo to provede? Dnesni system produkuje mlade s diplomy, kteri nic poradneho neumi. Ti pak parazituji v tech neziskovkach.

    1. Jistě.
      Chtěl jsem podarovat čisté(!) šatstvo po mé nedávno zemřelé ženě Armádě spásy. Podarovat.
      Nejsou ochotni si pro ty tři pytle přijet. Mám si prý vzít taxi,když je nemohu dovézt vlastním autem.
      Na netu je k přečtení, že jsou tam desítky zaměstnanců, různých nositelů titulů Bc. a podobných.
      K čemu je taková organizace, která jenom platí své zaměstnance a jinak není ochotna pro chudé a bezdomovce vůbec nic udělat. A z čeho je platí? Kdo je platí?
      Asi to budu muset všechno nacpat do kontajneru a doufat, že se toho všeho zmocní bezdomovci, kteří ty kontajnery v noci probírají.
      Tolik k „neziskovkám“, tak jsem se s nimi seznámil já. Až budou chtít příspěvek, tak ani korunu!

      1. Fakt. Vyprat, vyžehlit a přivézt. Další věci, jako vybavení a podobně, to ne. Prý to máme prodat a donést jim peníze. Tak to rozdáváme bezďákům a cikánům.

        Mimochodem, cikáni tvrdí, že jim ty neziskovky darované oblečení prodávají. Nevím, zda je to pravda.

        1. Neziskovky cikánům oblečení fakt prodávají ale za par korun, tak dvacku. Kdyby to bylo úplně zadarmo, tak by si pár nenechavcu všechno sebrali

    2. Prave nacpavany milionama ,neziskovky umoznujou vladam a jejich porucnikum financovat tajne uplne vsecko, na nas..Prevraty , teroristicky utoky volby,vsecko.
      Proto sou nedotknutelny a utajovany..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *